سه شنبه ۳۰ دیساعت ۱۹:۳۸Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

تابناک خوزستان (tabnakkhozestan.ir)

تابناک خوزستان 21 فروردین 1396 تابناک خوزستان 29 اسفند 1397 تابناک خوزستان 29 اسفند 1398 تابناک خوزستان 31 فروردین 1399 تابناک خوزستان 31 اردیبهشت 1399 تابناک خوزستان 31 خرداد 1399 تابناک خوزستان 1 تیر 1399 تابناک خوزستان 1 مرداد 1399 تابناک خوزستان 2 شهریور 1399 تابناک خوزستان 28 مهر 1399 تابناک خوزستان 30 آذر 1399 تابناک خوزستان 5 دی 1399 تابناک خوزستان 6 دی 1399 تابناک خوزستان 7 دی 1399 تابناک خوزستان 9 دی 1399 تابناک خوزستان 10 دی 1399 تابناک خوزستان 12 دی 1399 تابناک خوزستان 13 دی 1399 تابناک خوزستان 15 دی 1399 تابناک خوزستان 16 دی 1399 تابناک خوزستان 17 دی 1399 تابناک خوزستان 19 دی 1399 تابناک خوزستان 20 دی 1399 تابناک خوزستان 21 دی 1399 تابناک خوزستان 22 دی 1399 تابناک خوزستان 23 دی 1399 تابناک خوزستان 24 دی 1399 تابناک خوزستان 25 دی 1399 تابناک خوزستان 26 دی 1399 تابناک خوزستان 27 دی 1399 تابناک خوزستان 28 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
محسن حیدری در کانال تلگرامی حافظه تاریخی ایرانیان ، تلاش برخی رسانه ها برای جعل و تحریف سخنان دکتر محسن رضایی را نشانه ترس دشمن از گفتمان قوی شدن و تلاش یک جبهه عظیم رسانه ای داخلی و خارجی برای شنیده ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
استاد دانشگاه اظهار داشت: مقوله سر کار آمدن دولت جوان حزب الهی در کنار استفاده از مجربین از سوی مقام معظم رهبری تعبیری زیبا و مصداق واقعی سخن پیامبر اکرم ( ص ) خیر الامور اوسطه است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس هیات کشتی اندیمشک گفت: مهدی علی حسینی که محکوم به قتل است اصلا کشتی گیر نبوده و فقط در زمان نوجوانی در سطح شهرستان تمرین کرده است اما متاسفانه موجی برای وی به راه افتاده با این مضمون که جلوی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۶    
پیرو دستور شهردار محترم اهواز در خصوص تسریع در روند پروژه ها و راه اندازی پروژه های جدید زیباسازی، برای اولین بار اجرای عملیات نورپردازی پل شهید دقایقی(پل سوم) بر روی رودخانه کارون توسط این سازمان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه نیروهای انقلاب باید در دولت آینده حضور داشته باشند، نه اینکه یک برادر حزب اللهی رییس جمهور شود و بیاید بگوید من تیم خودم را دارم و با هر کسی نمی توانم کار کنم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۶    
مدیر دفتر آموزش سازمان آب و برق خوزستان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت پروژه IPMA سطح D در این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تابناک خوزستان: استاندار خوزستان گفت: 12 هزار تبلت برای دانش آموزان نیازمند خوزستان تاکنون تامین شده و برای توزیع بین دانش آموزان، در اختیار آموزش و پرورش این استان قرار گرفته است. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تابناک خوزستان: استاندار خوزستان با اشاره به وجود نارضایتی پیرامون روند ارایه تسهیلات کرونایی در استان گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
موسی شاعری شهردار اهواز، صبح امروز به صورت سرزده از ساختمان اداری منطقه چهار بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با صدور حکمی از سوی مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان،مدیر طرح های توسعه شبکه های آبیاری و زهکشی حوضه کرخه،زهره و جراحی منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاونین و مدیر دفتر پژوهش های کاربردی از محققین، پژوهشگران وفعالان تحقیقات و پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان تقدیر بعمل آمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز موسی شاعری شهردار اهواز به همراه آیت الله موسوی فرد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز از کوی سیاحی و کوی مندلی بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان مشکلات و اقدامات انجام شده در این مناطق ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۶    
با حضور عبدالله مدملیل و مصطفی اسکندری آقای محمد محمد موسایی به عنوان دبیر جبهه ایستادگی شهرستان هفتکل انتخاب شد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: آب تولیدشده در شهر اهواز طبق استانداردهای ملی و مورد تایید مرکز بهداشت است و هر گونه مسائل و موضوعات بهداشتی از طریق مرکز بهداشت که کار کنترل کیفی و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین سالی است که در افق مطبوعات استان هفته نامه وزین پیوند ایرانیان منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
در میان محدودیت های منابع آبی در شادگان، با برنامه ریزی و همکاری های بین بخشی رضایت کامل کشاورزان را شاهد بودیم و برای اولین بار مسئولان محلی بخاطر رضایت کشاورزان از سازمان آب و برق خوزستان به طرق ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۴۵    
مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی در دیدار با علی محمدی مدیرعامل، نقش شرکت فولاد خوزستان در احیای شرکت های نوردی را قابل تقدیر دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین تقدیر از تلاشگران تامین آب شرب و کشاورزی استان پیش از ظهر امروز دوشنبه با حضور فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
با افت فشار گاز در کشور و کاهش تولید برق نیروگاههای کشور در روزهای گذشته نوسانات برق سراسری باعث شد که علاوه بر مشترکان خانگی تعدادی از کارخانه های بزرگ سیستم برق خود دچار خطا و عیوب الکتریکی گردند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان در سه بخش تخصصی، ویژه و موضوعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان خوزستان از پرداخت پول خرمای نخلداران آبادانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به پاس قدردانی از تلاش اهالی قلم، رسانه و مطبوعات خوزستان و برای جاودانگی نام آن ها در خاطره ها، خانه مطبوعات در حال جمع آوری اطلاعات برای چاپ و نشر کتاب دایره المعارف اهالی رسانه استان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اهواز گفت: نگاه توسعه گرا و بلندی به اهواز داریم؛ برای شهر اهواز مسیر خود را انتخاب کردیم و می دانستیم کار کردن در اهواز دشوار و سخت است و آگاهانه انتخاب کردیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور عبدالله مدملیل و مصطفی اسکندری ، آقای عبدالرضا صالحی به عنوان دبیر جبهه ایستادگی شهرستان مسجد سلیمان معرفی و معارفه شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان از کشف یک محموله ماشین لباسشویی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در ماهشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به لزوم خرید نردبان آتش نشانی مناسب برای اهواز گفت: با وجود نیاز شهر اهواز به نردبان با توجه به پروژه های بلندمرتبه ای که در حال ساخت است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: 20 هزار فرصت شغلی در حوزه فرش ایجاد و در این استان توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با انتشار اطلاعیه ای، شیوه نامه بازگشایی مدارس از اول بهمن ماه 99 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: هرچند کولر، کالایی است که همه می توانند آن را وارد کنند اما به دلیل مشکلات ارزی، بسیاری از بازرگانان اقدام به واردات کولر نمی کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دفتر شورای مرکزی جبهه ایستادگی شهرستان شوشتر با حضور عبدالله مدملیل رئیس جبهه ایستادگی استان خوزستان و مشاور دکتر محسن رضایی و همچنین دکتر مصطفی اسکندری مسئول دفتر شخصی دکتر محسن رضایی دبیرتشخیص ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۵    
مسئول دفتر شخصی دکتر محسن رضایی در خوزستان با جانبازان و خانواده شهدای صائبین مندایی دیدار و در یک گفتگوی صمیمی به بررسی مشکلات آنها پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جانم برایت بگوید که خالی بندی جذاب است، خیلی هم جذاب است. خالی بندها خوب می دانند که در مواقع روایتگری داستان های خیالی خود تا چه میزان بر انرژی مثبت و اعتماد به نفس خود می افزایند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۵    
روزنامه اقتصاد بومی به صاحب امتیازی غلامرضا فروغی نیا در روزنامه شماره 655 خود که فردا یکشنبه مورخ 21 دی ماه 1399 به چاپ می رسد تیتر عجیب و جالبی را انتخاب کرده است:
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از مهلت ارسال آثار به یازدهمین جشنواره شعر رضوی به زبان عربی (یادمان دعبل خزاعی) تا 20 بهمن ماه 1399 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از مراحل ثبت نام و دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب، ویژه نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان از رفع تصرف سه هکتار از اراضی رودخانه کارون در شهرستان گتوند توسط تیم حریم بانی سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی شرکت بهره برداری از سد،نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون از آغازعملیات مساحی کشت زمستان 99 در اراضی تحت پوشش شبکه های آبیاری مارون خبرداد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: تا روز یکشنبه افزایش آلاینده ها در شهر های صنعتی و پر جمعیت استان تداوم خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خوزستان گفت: در 9 ماهه امسال 68 هزار و 691 رویداد ولادت در استان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: برای رفع مشکلات عمرانی، فاضلاب و بیمه تامین اجتماعی شهرداری های دشت آزادگان از هیچ تلاش دریغ نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آیین رونمایی و بهره برداری از ماشین آلات آتش نشانی فردا یکشنبه 21 دی ماه 99 ساعت20 در ایستگاه آتش نشانی گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: 345 نفر در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی دزفول استخدام می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت بیماری ناشی از کرونا در خوزستان با اعلام محدودیت کرونایی در استان گفت: کارکنان ادارات دولتی در هفته جاری به صورت 2 سوم به صورت حضوری و یک سوم به صورت دورکار فعالیت خود را ادامه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یک فروشگاه مبلمان در جاده شمس آباد دزفول روز شنبه در آتش سوخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: تعمیر و بازسازی منازل کوی شهید سلیمانی (منبع آب) اهواز و جابه جایی اهالی از منازل پرخطر این منطقه در اولویت است و تا رفع کامل مشکلات این منطقه مردم پای کار هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۵    
گردشگری سلامت به عنوان یکی از جنبه های پر درآمد توریسم بسیار قابل توجه بوده و پتانسیل بالایی در جذب گردشگر دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 2 سارق حرفه ای موبایل با 40 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: با تلاش ماموران پلیس انتظامی و آگاهی شهرستان ماهشهر اعضای 2 باند سرقت مسلحانه در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: مطابق جدیدترین وضعیت رنگ بندی کرونایی، 23 شهرستان در خوزستان در وضعیت آبی (کم خطر) قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان، گروه مدیریت استان را در حمایت و دفاع از جایگاه فولاد خوزستان در کشور و توسعه این هلدینگ متعهد دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حسام خوش بین فر، عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز گفت: در سالی که به شعار رهبر فرزانه با عنوان جهش تولید مزین شده بود توانستیم علارغم تحقق این شعار، رکورهای جدید نیز به ثبت برسانیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین فرج الله براتی گفت: دانشگاه در جامعه اسلامی یک کانون اسلامی است یعنی علاوه بر اینکه به دانشجویان و دانش آموختگان علم می آموزد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت غمبار خبرنگار اخلاقمدار و دلسوز عرصه رسانه استان مرحوم زنده یاد بهروز صالحی موجب تالم و اندوه فراوان گردید. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از توزیع سهمیه روغن تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت: امیدواریم با تلاش های انجام شده، مشکل روغن استان به زودی به صورت کامل حل شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح این کلانشهر ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از سرای محله برکت با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان، موسی شاعری شهردار اهواز ، عبدالزهرا سنواتی رییس شورای اسلامی شهر و اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین شهری و استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم تلفنی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی امیر آهن جان، مدیرکل حوزه شهردار اهواز آقای میثم ایل اسکندری به عنوان سرپرست اداره سامانه شهری 137 شهرداری اهواز منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تابناک خوزستان: به پاس قدردانی از تلاش اهالی قلم و مطبوعات استان و برای جاودانگی نام آن ها در خاطره ها، قصد داریم کتاب دایره المعارف اهالی رسانه خوزستان را منتشر کنیم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عصر دیروزآیین بهره برداری از سرای محله برکت با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان، موسی شاعری شهردار اهواز ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،دکتر فرهاد ایزدجو همراه با مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان با حضور در نمایشگاه نقاشی “در ستایش رود” از آثار نقاشان استان خوزستان با موضوع “رود” ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار روابط عمومی فولاد خوزستان، آیین سالگرد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، 14 دی ماه 1399 با حضور حجت الاسلام میرعلایی فرمانده سپاه ناحیه امام علی (ع) اهواز، علی قلعه نوی مدیرعامل ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نخستین جشنواره "طراحی پوستر مدیریت مصرف برق و آب" با هدف فرهنگ سازی در زمینه مصرف این دو عنصر حیاتی برای ارسال آثار علاقه مندان تا پایان دی ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از پلمپ 75 کارگاه به علت شرایط خطرناک محیط کار و عدم توجه به تذکرات بازرسان کار در استان خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با دستور موسی شاعری شهردار کلانشهر اهواز آبنمای پرده آبی با یاد سردار دلها راه اندازی گردید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
سامانه پایش کیفی هوای کشور، هوای شهرهای اهواز، شادگان، ماهشهر و مسجدسلیمان را در شرایط ناسالم برای همه گروه ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به تشدید بازرسی و نظارت از نانوایی ها گفت: کم فروشی بیشترین تخلف شناسایی شده در بین صنف نانوایی ها در سطح استان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس شوراهای حل اختلاف خوزستان گفت : پس از سه سال کینه و دشمنی با تلاش اعضای شورای های حل اختلاف ویژه عشایر اهواز و شهرستان های باوی و دزفول با بخشش 2 محکوم به قصاص بین 2 طایفه، صلح و سازش ایجاد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: جسد یک مرد که در حادثه انفجار گاز شهری روز گذشته در منطقه کیانپارس اهواز زیر آوار مانده بود بامداد شنبه بعد از 12 ساعت عملیات امداد و نجات از ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سردار سلیمانی نماد ظهور یک انقلاب دفاعی در جهان اسلام بود که نهضت این مقاومت از ایران و خوزستان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شرق اهواز از کاهش استفاده از ماسک در روزهای اخیر توسط مردم استان خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در مسجد محله منبع آب اهواز با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و یار باوفای ایشان ابومهدی المهندس ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
سردار رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگری کشور، دانش فنی جوانان ایرانی را عاملی برای به زانو درآمدن دشمن دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۴    
دکتر محسن رضایی در دیدار با حسین اسدی معلم و خیر اندیمشکی که ارثیه خود را هزینه تحصیل دانش آموزان کرد، از وی تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی گلستان از انجام عمل اهدای اعضای زن جوان اهوازی به بیماران نیازمند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در بازدید از پروژه شهرک گردشگری گدار بر توانمندسازی جامعه میزبان به عنوان یک اولویت در طرح های گردشگری آبی سازمان آب و برق خوزستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
دکتر مسعود توکل فرد مدیر بهداشت، درمان، ایمنی و محیط زیست در این رابطه به خبرنگار روابط عمومی گفت: در راستای حفظ و ارتقاء سطح سلامت کارکنان، مدیریت HSE اقدامات عدیده ای را برنامه ریزی و اجرا نمود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با حضور در مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان، پس از برگزاری جلسه با مدیرعامل باشگاه و گفت و گو با اعضای تیم بزرگسالان، از امکانات باشگاه بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی موسی شاعری، شهردار اهواز کورش حسینی زاده به عنوان سرپرست امور مالی شهرداری اهواز منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فقدان حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ شکرالله سلیمانی امام جمعه شهرستان شوشتر را به جامعه روحانیت خوزستان و به مردم صمیمی و قدرشناس آن خطّه.. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سایت شهرداری اهواز ؛ طی حکمی از سوی موسی شاعری، شهردار اهواز افسانه انصاری به عنوان مشاور شهردار در امور مالی و حسابرسی منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
طی حکمی از موسی شاعری، شهردار اهواز محمدرضا قنواتی به عنوان سرپرست ممنطقه هشت شهرداری اهواز منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت، در پیامی از سوی خانه بهداشت دامغه و اهالی روستای دامغه بزرگ و کوچک، خیط، حدود و خرشه از عملکرد فولاد اکسین خوزستان در تامین نیازهای خانه بهداشت درمان که محیطی ترین واحد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شوشتر در پی درگذشت امام جمعه این شهرستان با صدور پیامی روز یکشنبه هفتم دی ماه را عزای عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: حامی باشگاه هستیم و امیدوارم تیم فولاد نماینده شایسته ای برای ایران در جام باشگاه های آسیا باشد. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
دبیر شورای سلامت اهواز با اشاره به وضعیت باثبات اهواز، نسبت به جولان مجدد کرونا هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از کاهش قیمت ماسک به هزار تومان در استان خوزستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی وعمرانی شهرداری اهواز از آغاز احداث سیل بند حفاظتی با بیش از 1300مترطول وباارتفاع 3 متر در نقاط آبگیردر اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نادر بیت سیاح، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز گفت: با توجه به پل های متعدد موجود بر روی رودخانه کارون و تردد و سفر های شهری شرق به غرب اهواز و بالعکس که همه روزه در جریان است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شیوه نامه فعالیت مدارس و برگزاری آزمون های پایانی در استان خوزستان اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت مبارزه با ویروس کرونا در خوزستان گفت: وضعیت شهر اهواز از نظر بیماری کرونا همچنان نارنجی است از این رو مصوبات قبلی در اهواز پا برجا است و 2 سوم کارمندان بایددر محل کار حاضر شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۰:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط عمومی، با اعلام این مطلب افزود: در پی شیوع ویروس جدید کرونا در جهان و شروع فصل سرما ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۰:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در بیان عملکرد این شرکت در بیش از چهار دهه گذشته ، گفت: بر اساس مستندات در مدت 41 سال این شرکت موفق به حفاری و تکمیل چهار هزار و 722 حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفتخیز ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز گفت: تعداد پرستاران آی سی یو کار در دوران کرونا در خوزستان به 1.5 برابر افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان گفت: پروانه راه اندازی 70 دفتر پیشخوان در استان از پارسال تاکنون برای ارائه خدمات بیشتر و راحت تر و برای کاهش ازدحام مردم جهت دریافت خدمات صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مجوز حرفه ای باشگاه فولاد خوستان در سال 2021 توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان با اشاره به اتمام ارزیابی واحدهای مسکونی خسارت دیده از آبگرفتگی در شهرستان ماهشهر، گفت: تاکنون بیش از سه هزار واحد مسکونی خسارت دیده از آبگرفتگی در ماهشهر ثبت سامانه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
کارشناسان حوزه اقتصادی در حالی از کشور هند به عنوان بهترین بازار برای صادرات خرمای خوزستان نام می برند که تولید این محصول به عنوان یکی از ظرفیت های این استان گرفتار چالش هایی از جمله نبود زیر ساخت ...
مشاهده نتایج بیشتر...