یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۱:۳۸Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

تابناک خوزستان (tabnakkhozestan.ir)

  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مسوول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان از توزیع 60 هزار بسته کمک مومنانه در سطح استان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ملایر در مجلس با بیان اینکه خرابکاران خود را پشت خواسته های خوزستانی ها پنهان کرده اند گفت: بزودی صف مردم خوزستان از خرابکاران ...
  ۱ ساعت پیش    
روزهای تلخ و سخت کرونا، اتفاقاتی را در کشور توسط متولیان امر بهداشت و سلامت و تیم های پزشکی رقم زد که بعضا باعث شگفتی تمام دنیا شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
به دستور رئیس سازمان زندان ها جمعی از مدیران ستادی سازمان زندان ها با حضور در استان خوزستان، به بازدید از زندان های این استان و سرکشی از خانواده زندانیان پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
در شرایطی که سال های اخیر را سخت ترین سال های اقتصادی می دانند، سیمان خوزستان از جمله شرکت های تابعه شستا در شاخص سود خالص موفق رشد 430 درصدی شد و توانست در سال 99 رکورد تولید از بدو تأسیس را بشکند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۱۰۲ سایت دیگر  
حسن روحانی گفت: بخشی از مشکلات کم آبی استان خوزستان کم شده و امیدواریم بقیه مشکلات هم تخفیف یابد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس افزایش 3 هزار و 500 میلیارد تومانی بودجه، تخصیص 50 میلیون یورو و اختصاص 1750 میلیارد تومان برای فاضلاب اهواز را از جمله اقدامات مجلس یازدهم برای رفع ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تلاشگران خط مقدم تولید در شرکت ملی حفاری ایران در چهارماه نخست سال جاری موفق به حفاری و تکمیل 28 حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
‫مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: همکاری های این شرکت در زمینه آبرسانی به روستاهای دچار تنش آبی خوزستان استمرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: 15 هزار تن نهاده دامی علاوه بر سهمیه های موجود به استان خوزستان تخصیص داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت خوزستان طی بیانیه ای اعلام کرد: مهم ترین دلیل مشکلات فعلی خوزستان عدم برنامه ریزی و مدیریت منابع است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: مدیران استانی بر اساس شرایط تر و خشک سالی برای محدودیت و ممنوعیت کشت تصمیم گیری کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسوول جمعیت امام رضایی ها با بیان اینکه کار دشمن بزرگنمایی، عملیات روانی و از کاه کوه ساختن است گفت: اگر یک مدیریت جامع و تخصصی با تفکر جهادی پیدا شود شاید در عرض هشت سال بشود مسائل 42ساله خوزستان را ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: ما در مجلس در بودجه 1400 رقم های خوبی را برای حل مشکلات استان خوزستان و سیستان و بلوچستان در نظر گرفتیم که امیدوار هستیم با تحقق آن قصوری که گاهی در خوزستان و سیستان و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شورای تقریبی اهل سنت خراسان شمالی در بیانیه ای ضمن محکومیت شدید اقدامات شبکه های تفرقه انگیز در انتشار اخبار دروغ و جعلی از کشتار مردم خوزستان توسط نیروهای خدوم نظامی و امنیتی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مجری و بازیگر تلویزیون گفت: مردم خوزستان الان نیاز به آرامش و کمک دارند نه اینکه حرف هایی که هیچ کدام قابل اجرا نیست به آنها زده شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رضا هلالی گفت: گاهی اعتراض های به حق در داخل کشور با حضور عده ای فرصت طلب به حاشیه کشیده می شود و در این صورت مشکلات رفع و شر دشمنان مان دفع نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از اختصاص 15 درصد اعتبارات تنش آبی وزارت نیرو به خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خوزستان؛ جغرافیایی که روزگاری یکی از پرآب ترین استانهای کشور بود؛ امروز مساله بی آبی، خشک شدن کارون و هورالعظیم اش سر خط اخبار است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران روز شنبه به منظور رسیدگی به مشکلات بخش آب و همچنین بررسی خدمت رسانی سپاه در روستاهای خوزستان ، از طریق فرودگاه بین المللی سردار شهید قاسم سلیمانی اهواز ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: چالش های پیش آمده فعلی ناشی از بروز آثار خشکسالی است اما باید توجه داشت آب بهانه ای برای فریاد مردم این استان بخاطر انباشته شدن سایر مشکلات باقیمانده از ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: این استان علیرغم ظرفیت های متعدد اقتصادی در زمینه های مختلف، دارای مجموعه ای وسیع از مشکلات و چالش ها است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری گفت: آب موجود در پشت سدها متعلق به مردم خوزستان است و با راهکارهایی که اندیشیده شده سعی بر این است که دغدغه آب در این استان تا روز آینده حل شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بزرگان قوم بختیاری در خوزستان گفت: مطالبه گری مردم از طریق مراجع قانونی ادامه خواهد داشت اما در این بین هرگونه اغتشاشگری محکوم است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
با پیگیری امین ابراهیمی مدیرعامل و موافقت هیات مدیره، زمینه عضویت کارکنان و بازنشستگان در تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان فولاد خوزستان فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اجرای پروژه گوره به جاسک حاصل توانمندی فولاد اکسین خوزستان در تولید ورق های API محیط ترش مورد نیاز این پروژه بود که با تلاش و توان متخصصان این شرکت تولید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
طرح ملی و راهبردی انتقال نفت خام گوره به جاسک با حمایت و راهبری وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران و با بهره مندی حداکثری از توان شرکت های ایرانی به ثمر نشست و صادرات نفت کشور از پایانه جاسک برای نخستین ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
مرحله نخست طرح ملی و راهبردی انتقال نفت خام گوره به جاسک که ورق های آن تماماً توسط شرکت فولاد اکسین خوزستان برای اولین بار در کشور تولید شد، با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت فولاد خوزستان از ادامه دار بودن محدودیت های برقی این شرکت به منظور جلوگیری از خاموشی های شهری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کمتر از 20 سال است که بحث انتقال آب از سرچشمه رودخانه های؛ کارون و کرخه و دز به مناطق مرکزی کشور به ویژه کویر نشین و برای مصارف غیر شرب، مورد چالش جدی مردم و نخبگان استان خوزستان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر علیرضا مخبر دزفولی ظهر امروز ضمن اعلام این خبر خوش به خبرنگار روابط عمومی، گفت: با توجه به گرمای هوا، تعداد کم و مناسب نبودن محل های واکسیناسیون در سطح شهرستان اهواز، با لطف خدا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری گفت: دولت برای رفع مشکلات خوزستان، هرآنچه در توان داشته باشد، به کار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت:بر خلاف تصور برخی، هیچ گونه حمایتی از شلتوک کاران از سوی این سازمان در تابستان امسال انجام نشده و آنان بدون اجازه ما اقدام به کشت شلتوک کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان آب و برق خوزستان گفت : با 13 هزار و 670میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته، سدهای تنظیمی مارد و چوئبده تا سه سال آینده تکمیل می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ناجا با عوامل ناامنی و مخلان نظم و امنیت و کسانی که بخواهند به هر نحوی امنیت مردم را خدشه دار کنند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کانون وکلای استان خوزستان با صدور بیانیه ای از مراجع قضایی خواست معترضان به تنش آبی در خوزستان را تحت پیگرد قرار ندهند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زعیم حوزه های علمیه خوزستان گفت: اغتشاشگران ستون پنجم دشمن بوده و صف مردم از آن ها جداست ؛ به آن ها هشدار می دهیم توبه کنند و به مردم بپیوندند چرا که مجازات سنگینی برای خیانتکاران در اسلام در نظر ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از مردم خوزستان به تنش آبی موجود اعتراض به حقی داشتند که دشمنان اسلام با موج سواری از اعتراض مردم سوء ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: ثروت خوزستان سرمایه ملی است و برای حفظ آن، آبادانی و رفاه مردمانش اجتناب ناپذیر است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل اخیر استان خوزستان به ویژه مسائل مرتبط با آب و کشاورزی استان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن جنوب از خروج 6 واگن قطار باری بین ایستگاه قارون به بیشه در 20 کیلومتری جنوب درود در ساعت 2 بامداد امروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 43 سال از عمر انقلاب اسلامی می گذرد و از آن زمان تا کنون دشمنان قسم خورده نظام هیچگاه دست از عناد و دشمنی و غرض ورزی بر نداشته و علی رغم سیلی خوردن های متعدد از مردم ایران ولی همواره مترصد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
انجمن نویسندگان کودک و نوجوان در حمایت از مردم خوزستان نامه ای خطاب به کودکان این استان منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
آیین تشییع پیکر مطهر شهید نظم و امنیت که به دست اغتشاشگران در ماهشهر به شهادت رسید، روز جمعه با حضور جمعی از مردم، مسئولان و فرماندهان نیروهای مسلح در اهواز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۵۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با بیان اینکه مردم خوزستان ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله ای نمی شود از آنان داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مطالبه گری برای حل بحران و تنش آبی باید به صورت صحیح، عقلایی، قانونی و متمدنانه ادامه یابد تا مردم تمام حق خود را بگیرند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
دفتر سعید محمد اعلام کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در هیچ یک از پروژه های خود هیچگاه حتی یک متر مکعب آب از استان خوزستان را خارج نکرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
جوانی نوشت: با آغاز حرکت های جهادی شبانه روزی بسیاری از دستگاه ها و سازمان های دارای توان و امکان آبرسانی و همچنین تصمیم های حکومتی، این رنج و مشکل مردم خوزستان روند کاهشی به خود گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهبهان گفت: عده ای فرصت طلب در شب های گذشته سعی در ایجاد ناامنی و برهم زدن نظم عمومی را داشتند که با هوشیاری نیروهای امنیتی بازداشت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۵۳ سایت دیگر  
در پی بحران کم آبی و به دنبال آن بروز برخی ناآرامی ها در استان خوزستان و سوء استفاده گروهک های ضد انقلاب برای بروز تنش در فضای میدانی این استان اخیرا در فضای مجازی مشاهده شده است که اظهار نظری خلاف ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه گفت: حوزویان به عنوان سربازان انقلاب و نظام در خدمت مردم خطه خوزستان تا رفع کامل مشکلاتشان هستند، امروز حوزه علمیه ناراحت و داغدار مشکلات خوزستان است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: اغتشاشگران همیشه هستند و حضورشان در ماجرای خوزستان اهمیتی ندارد و راه به جایی نمی برند و مردم این مملکت بیدی نیستند که با این بادها بلرزند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امورداخلی و شوراهای مجلس در توئیتی متهم اصلی بحران های آبی، برقی، دامی و ... کشور را دولت روحانی معرفی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به بیان مشکلات و درد خوزستان در این روزها پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در توئیتی تاکید کرد منابع خوزستان ملی است، پس مشکلات آن هم ملی است .
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اینکه بیشترین تنش آبی استان شامل 70 روستای حوضه آبی کرخه است گفت: با تلاش هایی که صورت گرفته ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بعد از 2 ماه شمار بیماران بستری در بیمارستان های استان چهار رقمی شد و به همین دلیل چهار بیمارستان جدید به چرخه کرونا اضافه شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
برخی شهرهای استان خوزستان چند شبی است که به بهانه تنش آبی شاهد اعتراضات و بعضا اغتشاشات بوده ولی شامگاه پنجشنبه این استان شب آرام و بدون تجمعی را سپری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 40 مخزن ذخیره آب توسط این جمعیت و با همکاری خیران برای روستاهای درگیر با بحران آب استان تامین و توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت: با همکاری مشترکی که از سوی انجمن کارخانجات تولید خوراک دام استان و سازمان جهادکشاورزی خوزستان در حال انجام است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مشاور رئیس مجلس در امور بین الملل در توئیتی تاکید کرد؛همه برای خوزستان آباد و ایران توسعه یافته تلاش می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر رییس جمهوری، با بازنشر صحبت های امروز روحانی درباره خوزستان، نوشت: اعتراض مدنی حق مسلم شهروندیِ آنهاست و نباید معترضان را به گروه های کوچک امنیت ستیز تقلیل داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس با حضور در جمع معترضان به بی آبی در استان خوزستان، گفت: مردم مراقب باشند ضد انقلاب قصد انحراف مسئله به حق آب خوزستان را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس جمهور منتخب در نشست ویژه بررسی مسائل استان خوزستان، معضلات استان در زمینه های گوناگون بویژه کم آبی را مورد رسیدگی قرار داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به وقایع اخیر در استان خوزستان تاکید کرد که مردم صف خود را از آشوبگران جدا کردند و ما هم اجازه نمی دهیم عده ای فرصت طلب فضا را ناامن و موج سواری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
سردار صالحی گفت: مراسم وداع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید مدافع نظم و امنیت ستوان دوم ضرغام پرست فردا در رامهرمز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
روحانی تاکید کرد: حق مردم خوزستان است که اعتراض کنند و این وسط ممکن است فرد نااهلی از سلاح استفاده کند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: از قوه قضائیه انتظار داریم با افرادی که مسبب وارد کردن خسارت به مردم استان شده اند و از نیروهای ضد انقلابی هستند شناسایی و مجازات کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۶۷ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی پس از دیدار با رییس جمهوری منتخب برای بررسی مشکلات خوزستان، نوشت: امیدواری ام نسبت به جدیت ایشان برای حل مشکلات انباشته بیش از گذشته شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معاونت مطالعات پایه و طرح های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: رهاسازی آب از سد کرخه نسبت به مصوبات کمیته خشکسالی استان افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان همراه با فرمانده سپاه ولیعصر (عج) استان به مناسبت عید قربان و دهه ولایت و امامت با جمعی ازشیوخ و بزرگان عشایر عرب استان دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) قم گفت: مسئولان باید خواسته های به حق مردم شریف خوزستان قهرمان را باور کنند و برای برآورده ساختن آن تلاش جدی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۰:۵۶    
ما اصحاب رسانه استان خوزستان ضمن محکومیت حوادث اخیر در برخی شهرهای استان خوزستان ضمن حمایت از مطالبه گری به حق مردم استان خوزستان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۲۶    
در نشست مشترک بسیج رسانه و خانه مطبوعات خوزستان با رئیس مجمع نمایندگان استان رضا علیجانی عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خوزستان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۲۶   + ۵۳ سایت دیگر  
صفحه رهبر معظم انقلاب در اینستاگرام سخنی از ایشان درباره لزوم حل مشکلات در خوزستان را یادآوری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۱۱    
به گزارش روابط عمومی خانه مطبوعات خوزستان، عبدالله ایزدپناه نماینده مردم ایذه و باغملک و رییس مجمع نمایندگان خوزستان در نشست با مدیر و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان و رییس سازمان بسیج رسانه ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای سلامت اهواز با اشاره به روند افزایشی مراجعه به مراکز بهداشتی این شهرستان از شهروندان خواست رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۵۲ سایت دیگر  
دادستانی عمومی و انقلاب اسلامی خوزستان با صدور بیانیه ای ضمن تاکید بر پیگیری حقوق مردم و مطالبات به حق آنان اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به مصوبه هیات دولت در راستای جبران بخشی از خسارت های وارده به بخش کشاورزی و دامداری استان خوزستان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: مشکل آبرسانی به 702 روستای خوزستان تا یکسال آینده به طور کامل برطرف می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۶   + ۸۶ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اغتشاشگران در شهرک طالقانی یک مأمور یگان امداد نیروی انتظامی بندر ماهشهر را به شهادت رساندند و یک مأمور دیگر را مجروح کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۱   + ۴۹ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه از جان باختن یک جوان و زخمی شدن 14 نفر از پرسنل نیروی انتظامی در حوادث و تجمعات روز گذشته در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان و دهه ی امامت و ولایت را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
امیر آهن جان مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز ضمن تبریک فرارسیدن عید بزرگ و خجسته قربان و آغاز دهه ولایت به تمامی مسلمانان جهان از آذین بندی و فصاسازی سطح شهر اهواز بمناسبت فرارسیدن ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
پس از 18 روز از تنش آبی در شهرستان دشت آزادگان با رهاسازی آب از سد کرخه روز چهارشنبه آب به رفیع ، بستان ، سوسنگرد و برخی از نقاط این شهرستان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته حجاب و عفاف نشست تخصصی با حضور نمایندگان بانوان شهرداری در سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۲۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح چهارشنبه از وضعیت مخزن و نحوه توزیع آب سد بزرگ کرخه در استان خوزستان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه پروژه ضدانقلاب برای کشته سازی در اعتراضات خوزستان به بی آبی و پروژه های انتقال آب، چند جوان شایعه کشته شدن خود را تکذیب کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه خوزستان گفت: یک کاروان شامل 30 تانکر آبرسان به خوزستان رسیده و کاروان دوم هم به استان اعزام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
حضور طلاب سوسنگردی در بین مردم معترض به بی آبی و تلاش آنها برای جلوگیری از بروز درگیری و خشونت مورد توجه شبکه های اجتماعی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری ایذه با اشاره به اعتراض شهروندان این شهرستان نسبت به مشکلات بی آبی و خشکسالی گفت: این مطالبه در حال پیگیری است و انتظار می رود شهروندان از تجمع هایی که باعث سو استفاده سودجویان و ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مهندسی منطقه جنوب غرب وزارت دفاع از ارسال تعدادی از تانکرهای آبرسان وزارت دفاع به خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه حضور میدانی خود در استان خوزستان، در بازدید از روستای مرزی خطوراز توابع بخش نیسان شهر رُفیّع در خوزستان گفت: مشکل مردم مجاور کرخه نور را پیگیری خواهم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بیش از 150 تشکل انقلابی کشور طی بیانیه ای ضمن اشاره به مشکلات مردم خوزستان، از مسئولان خواستار حل این مشکلات شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی که به منظور بازدید میدانی از وضعیت مشکلات مردم درخورستان به این استان سفر کرده است در حسینیه سید نور در شهرستان هویزه پس از شنیدن گزارش های مردمی از وضعیت آب، برق ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بازدید میدانی از مناطق حاشیه رودخانه نیسان در شهرستان هویزه، پای درد و دل کشاورزان، دامداران و اهالی این بخش از خوزستان نشست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۱    
پس از پیگیری یکسال اخیر حاج عبداله ایزدپناه نماینده مردم شریف ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی و دیدارهای متعدد با وزیر راه و شهرسازی و معاونین وی سرانجام پروژه آزاد راه ایذه به لردگان فردا سه شنبه ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۱    
عبدالله ایزدپناه نماینده ایذه وباغملک درمجلس بدون شک ازجمله نمایندگان موفق خوزستان میباشدکه درراه حل مشکل مردم ایذه وباغملک قدمهای مثبتی برداشته وکارهای ماندگاری انجام داده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، برای بررسی و پیگیری میدانی مشکلات مردم خوزستان، روز سه شنبه راهی خوزستان می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...