یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۱:۰۹Oct 2020 25

جدیدترین‌های «طرح توسعه»

زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان راه اندازی کسب و کارهای خانگی در استان اصفهان تا 5 آبان ماه ادامه خواهد داشت، گفت: سهم استان اصفهان در طرح توسعه مشاغل خانگی ایجاد اشتغال برای 3000 نفر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: مجموع صدور مجوز تاسیس واحدهای صنعتی، طرح توسعه و تمدید جواز در منطقه آزاد اروند در 6 ماه نخست امسال 62 فقره بود که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 93 درصد رشد نشان می دهد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند: سال گذشته 32 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی، طرح توسعه و تمدید بوده در مجموع 93 درصد رشد نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۰    
عملیات ساخت ورود و خروج خط 132 کیلوولت رامهرمز – باغملک در پست میداوود به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با بیان اینکه ثبت نام متقاضیان راه اندازی کسب و کارهای خانگی در استان اصفهان تا 5 آبان ماه ادامه خواهد داشت، گفت: سهم استان اصفهان در طرح توسعه مشاغل خانگی ایجاد اشتغال برای 3000 نفر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی پیشران میناکاری طرح توسعه مشاغل خانگی در استان مرکزی گفت: زنان خانه دار و دانشجویان از طرح توسعه مشاغل خانگی استقبال کردند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نقدینه - طرح مشاغل خانگی در قم آغاز شده و در حال حاضر فرایند ثبت نام این طرح در حال انجام است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، طرح توسعه مشاغلی خانگی، یک طرح ملی است که در قم توسط اداره کل تعاون ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۶    
طرح توسعه فرودگاه بین المللی آبادان از سال 92 با مشارکت 50 درصدی شرکت فرودگاه های کشور و سازمان منطقه آزاد اروند به مرحله اجرا درآمد و طی روزهای آینده ترمینال جدید این فرودگاه به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۰۳    
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی در سراسر کشور در حال انجام است و ظرفیتی که برای اجرای آن در استان مرکزی در نظر گرفته شده بالغ بر دو هزار نفر است که تا به امروز حدود 1100 نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۰    
مجریان طرح توسعه و مشاغل خانگی در گچساران و باشت در حال جمع آوری اطلاعات متقاضیان طرح هستند این طرح با همکاری اداره تعاون کار و رفاه،اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۰    
رئیس پارک علم و فنآوری استان قزوین گفت: در صورت تامین اعتبار لازم ضمن اجرای طرح توسعه پارک علم و فنآوری و استقرار 10 شرکت دانش بنیان جدید برای راه اندازی کانون شکوفایی خلاقیت در شهرستانها نیز اقدام خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۳    
یک شرکت مهندسی و تولیدی واقع در شهرک صنعتی یزد، با توجه به گسترش فعالیت و طرح توسعه ی خطوط و محصولات جدید خود در استان یزد از بین علاقه مندان واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور از ایجاد 12 هزار فرصت شغلی طی انعقاد تفاهم نامه ها با بسیج سازندگی در استان ها خبر داد و اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۱    
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان از شکستن رکورد تولید API و انجام فرآیند طرح توسعه این شرکت خبر داد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۵    
فرماندار پیشوا از طرح توسعه روستای عسگرآباداز توابع این شهرستان بازدید کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا از طرح توسعه روستای عسگرآباد بازدید کرد. فرماندار پیشوا به همراه نجفی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به شکستن رکورد حجم تولید API با تولید 418 هزار تن انواع ورق، از انجام فرآیند طرح توسعه این شرکت خبر داد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
چاه شماره 4 میدان نفتی سولابدر در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب پس از 42 سال، با هدف کاهش ریسک های مخزنی در مسیر اجرای طرح توسعه 28 مخزن تولیدی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۱    
قم- معاون استاندار قم گفت: اقامت ده روزه رهبر معظم انقلاب در قم مکمل سفر ایشان در سال 74 بود که با تصویب 714 طرح توسعه استان سرعت گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در نشستی مشترک با حضور معاون وزیر نیرو، نماینده حوزه انتخابی شهرستان مسجدسلیمان و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان طرح های مربوط به توسعه و اصلاح شبکه برق رسانی در مناطق شهری و روستایی مورد بررسی قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۶    
زنجان- آقاجانلو، مدیرکل منابع طبیعی زنجان گفت: طرح توسعه جنگل با نهال در سال جاری در منطقه هزاررود به مساحت 110 هکتار اجرا می شود و 610 میلیون تومان اعتبار برای این منظور پیش بینی شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
2 میلیارد تومان اعتبار برای طرح توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) بروجرد اختصاص یافته و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح توسعه مراتع این استان خبر داد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان جهاد دانشگاهی استان آذربایجان غربی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در این آذربایجان غربی در حال اجرا است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۱    
زنجان- تاراسی، رئیس سازمان جهادکشاورزی زنجان گفت: 21 هزار هکتار کشت زیتون در طرح توسعه اراضی شیب دار استان خواهیم داشت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
میدان نفتی دانان در استان ایلام 13 سال پیش کشف شد و تولید نفت از آن هم شش سال است که آغاز شده است. حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: در طرح توسعه میدان دانان، 11 حلقه چاه حفاری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
با اجرای اصل چهار ترومن در ایران، اقتصاد و سیاست کشور وابسته به آمریکا شد. این وابستگی علاوه بر اینکه به تولید داخلی آسیب وارد کرد، زمینه نفوذ مهر ه های سیاسی آمریکا و طراحی برای کودتای 28 مرداد را فراهم کرد.
عصر شرق   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری عصرشرق، نظر به ضرورت ارتقای سطح امنیت در روستای خرمده و پیرو اجرای طرح دوربین های حفاظتی در سال گذشته، طرح توسعه چتر نظارتی روستا، با افزودن 6 دوربین محیطی دیگر، امروز تکمیل و به بهره برداری رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: تاکنون 584 متقاضی برای شرکت در طرح توسعه مشاغل خانگی قزوین ثبت نام کرده اند در حالی که ظرفیت لازم استان در این حوزه یک هزار و 500 مورد است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود به همراه مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران از طرح توسعه بیمارستانی حکمت ساری بازدید کردند.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی با ظرفیت اشتغالزایی بالا احصا شده و با دریافت تسهیلات لازم طرح توسعه خود را راه اندازی می کنند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۱    
دبیر اجرایی طرح توسعه آموزش عمومی تفسیر قرآن کریم، ضمن تشریح جزئیات این طرح قرآنی، از اعطای جوایز نقدی به 342 نفر از برگزیدگان در آزمون های این طرح خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۹    
سرپرست مجری طرح توسعه گلخانه های کشور گفت: برای توسعه محیط های کنترل شده گلخانه ای و سایبان در دشت سیستان با هدف استفاده بهینه از منابع آب و ایجاد اشتغال برنامه ریزی شده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به اینکه پیگیر حل مشکل تخصیص آب طرح توسعه زیتون در اراضی شیبدار طارم هستم گفت: این موضوع را دو سال است به صورت جدی پیگیری می کنیم در این مدت مشکل برق این طرح را برطرف کردیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از طرح توسعه بیمارستان تامین اجتماعی کوثر بروجرد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نخستین کارگروه علمی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی بمنظور بررسی، تبادل نظر و امکان سنجی راهکارهای علمی حل مسایل و رفع مشکلات احتمالی، با حضور معاون آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان و کارشناسان دستگاههای اجرایی مرتبط در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان برگزار شد.
پترو تحلیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
پتروتحلیل-با انتخاب پیمانکار احداث، پروژه پلی اتیلن 300 هزارتنی جدید آریا ساسول وارد فاز اجرایی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت پلیمر آریاساسول، پس از برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار EPCC طرح توسعه احداث واحد جدید پلی اتیلن ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست طرح توسعه میدان گازی کیش گفت: عملیات اجرایی احداث خط لوله دریایی گاز از جزیره کیش به بندر آفتاب تکمیل شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی در نشست مسئولان اجرایی استان با گروه مالی گردشگری درباره طرح توسعه فولاد صنعت بناب با بیان اینکه تمامی مدیران استان پای کار و آماده همکاری با سرمایه گذاران هستند، افزود: طرح توسعه مجتمع فولاد صنعت بناب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس سابق فدراسیون دو و میدانی درباره ارائه طرح توسعه دو و میدانی ایران به فدراسیون جهانی توضیحاتی را مطرح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: تهیه طرح توسعه بقعه شاهزاده حسین (ع) همدان در مراحل پایانی است تا شاهد اجرای سلیقه ای طرح توسعه این بقعه نباشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- طرح توسعه پدرام طب بندرعباس با ظرفیت تولید 120هزار ماسک سه لایه پزشکی و تولید روزانه پنج هزار لیتر محلول ضدعفونی شامگاه پنجشنبه با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۰    
در کمیته برنامه ریزی شهرستان قروه ضمن اعلام برخورداری تمامی روستاهای شهرستان از نعمت برق، افتتاح دانشکده صنعت و معدن تا یک ماه آینده و تصویب اعتبار طرح توسعه بیمارستان قروه مطرح شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
4 پروژه تولیدی با سرمایه گذاری 56 میلیارد ریالی در شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج برخورداری از امکانات و خدمات یکسان را حق همه شهروندان دانست.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اسبق دفتر توسعه صنایع تکمیلی گفت: در دولت دهم در حوزه صنایع پایین دستی پتروشیمی نزدیک به 350 طرح تعریف کردیم و مطالعات اقتصادی آن تهیه شد. طرح توسعه تعدادی شهرک تخصصی صنایع تکمیلی پتروشیمی نیز انجام شد که در این دولت رها شدند ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوری های حوزه معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران اذعان کرد: جزیره هرمز یکی از مناطقی است که در حوزه زمین شناسی اهمیت فراوانی برای حفاظت دارد. این جزیره کوه های خوراکی دارد و طیف رنگ خاک آن حدود 70 نوع می باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان استانداری فارس گفت: حوزه امور بانوان و خانواده استانداری در آموزش مهارتهای شغلی مندرج در طرح پیوند سواد و زندگی مشارکت جدی و فعال خواهد داشت و منابع و محتوای آموزشی از طریق این حوزه در اختیار آموزش دهندگان قرار خواهد گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: با توجه با شرایط اقتصادی حاکم در کشور باید راهکار مناسبی برای راهکارهای تملک 72 پلاک باقی مانده در طرح توسعه پیش بینی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۴    
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: اگر می خواهیم طرح توسعه امامزاده حسین(ع) ادامه پیدا کند، باید در مقابل املاکی که تملک می کنیم، به مالکان به جای وجه نقد باید ملک هم ارزش بدهیم.