چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۸:۰۲Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

عصر بانک (asrebank.ir)

  ۶ ساعت پیش   + ۱۶۳ سایت دیگر  
با مصوبه بانک مرکزی، مهلت اعطای تسهیلات کمک ودیعه مسکن از محل منابع بانکی موضوع ماده (4) قانون جهش تولید مسکن تا پایان شهریور ماه سال 1402 تمدید شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
هلدینگ علی بابا قصد دارد امپراتوری 220 میلیارد دلاری خود را به شش واحد تقسیم کند که به صورت جداگانه تامین سرمایه و عرضه های عمومی اولیه را انجام خواهند داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت گفت افرادی که در بازه 20 تا 23 اسفند حساب وکالتی باز کرده اند اما بانک هنوز اسامی آن ها را به وزارت صنعت اعلام نکرده است از 16 تا 18 فروردین فرصت دارند در سامانه فروش خودرو ثبت نام ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین نوشت:سهم ایران از تجارت جهانی به 0.24 درصد در سال 2022 میلادی (1401 شمسی) رسید که پایین ترین میزان در تاریخ ایران است. در همین حال سهم ترکیه از تجارت جهانی به 1 ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۴۹ سایت دیگر  
اگر کارت بانکی مان به دلایل مختلف از وارد کردن اشتباه رمز تا راکد بودن طولانی مدت حساب و غیره مسدود شد، چه کاری برای رفع مسدودی آن باید انجام داد؟
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
تعداد قابل توجهی از متقاضیان که از لیست تایید شده توسط بانک ها برای ثبت نام در طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی حذف شده اند ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خرید سپرده ها و وام های بانک سیلیکون ولی به بهبود نسبی سهام وام دهندگان اروپایی در روز دوشنبه کمک کرد؛ این در حالی است که هفته گذشته ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آشفتگی در بخش بانکی آمریکا این سؤال را ایجاد کرده که آیا این کشور در آستانه یک سقوط مالی دیگر، مانند سال 2008 میلادی قرار دارد یا خیر؛ پاسخ هرچه باشد ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: اگر تورم فعلی ادامه پیدا کند اصلا بعید نیست که ریال کنار گذاشته شود، اقتصاد ایران مدت هاست که دچار تحریم است اما با ادامه روند فعلی، ونزوئلایی شدن ممکن است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
پرداخت عوارض الکترونیکی آزادراه اگرچه برای آزادراه های محدودی در ایران اجرا شده، اما کار را تا حد زیادی برای رانندگان آسان کرده است و روش های مختلفی برای این کار وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۴۹ سایت دیگر  
اکثریت قریب به اتفاق مردم که حداقل چندباری برای خرید طلا اقدام کرده اند، اصطلاح اجرت خرید طلا به گوش شان خورده و دیده اند که طلافروشان در زمان محاسبه قیمت طلا ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۱۰۰ سایت دیگر  
بخشنامه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج مطابق با قانون بودجه سال 1402 توسط بانک مرکزی برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای دستورالعمل تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری، مطابق با قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بودجه سال 1402 را برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
بوت کمپ آموزشی دورهAdministration مدرسه داتین از دوم اردیبهشت ماه 1402 برای فارغ التحصیلان رشته های فناوری اطلاعات و دانشجویان کارشناسی ارشد این رشته ها برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سقوط ناگهانی چهار بانک آمریکایی در هفته های گذشته سوالات بسیاری را در مورد استارت آپ های فناوری، سرمایه داری خطرپذیر، صنعت کریپتو ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۸۶ سایت دیگر  
آخرین قیمت ها حاکی از آن است که قیمت هر برگ اوراق مسکن (تسه) در سال جدید به زیر 100 هزار تومان بازگشته است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۴    
سومین گزارش سالانه دیجی پی که عملکرد این شرکت در سال 1401 را با رویکردی داده محور و آماری بررسی کرده است، به صورت رسمی منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اگر در دنیای رمزارز تازه وارد هستید، شاید به خاطر این که این فناوری و شرایط آن همچنان در حال تحول هستند و تعاریف هم به تدریج تغییر پیدا می کند، کلماتی که به گوش شما می خورد، کمی سردرگم کننده باشد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
صندوق سرمایه گذاری اهرمی در میان سایر صندوق های سرمایه گذاری ریسک سرمایه گذاری قابل توجهی دارد. درواقع در دوره های رونق و رکود بازار ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۵۳ سایت دیگر  
شنبه (5 فروردین سال 1402) نخستین روز فعالیت بازار سرمایه در سال جدید خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اتباع خارجی در کشور از حقوق شهروندی برخوردار و مشمول حمایت های متعددی هستند؛ یکی از خدماتی که اتفاقاً برای اتباع مهم است و به آنها ارائه می شود، بیمه است.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: دولت در جلسه شورایعالی کار به این دلیل از افزایش درصد ناچیز 27 درصدی دفاع کرده است که به نمایندگان کارگری و جامعه وعده ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
براساس ماده 85 قانون تأمین اجتماعی، کمک هزینه ازدواج یا هدیه ازدواج یکی از تعهدات سازمان تأمین اجتماعی است که به صورت بلاعوض پرداخت می شود. دریافت این هدیه نیازی به مراجعه حضوری به شعب ندارد.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در چند روز پایانی سال، بسیاری از خودپردازهای بانکی از اسکناس خالی بودند و اغلب شعب بانک های دولتی و خصوصی هم در پاسخ به مطالبه مشتریان بابت اسکناس نو، عنوان می کردند که نه تنها پول نو ندارند ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
حدود سه سال است که قانون تخفیف بیمه شخص ثالث بعد از انتقال پلاک تغییر کرده است و اشخاص در نقل وانتقال خودرو باید به آن توجه کنند.
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالیکه قانون تغییر ساعت رسمی کشور از امسال لغو شد اما ساعت برخی دستگاه های آنلاین مثل تبلت ها و گوشی های تلفن همراه راس ساعت 24 دیشب (یکم فروردین) همزمان با تغییر ساعت در سالهای گذشته ...
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
اگر کارت بانکی تان را گم کردید یا به سرقت رفت، چه کاری باید انجام دهید تا جلوی سوء استفاده از کارتتان را بگیرید؟
  ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
ایرانسل هدایای خود برای ماه مبارک رمضان 1444 هجری قمری را اعلام کرد. این هدایا، شامل بسته مکالمه 4+40 و بسته مکالمه رایگان سحرگاهی است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت یکی از انواع صندوق های محسوب می شود که با حداقل ریسک، بازدهی مناسبی را نصیب سرمایه گذاران می کند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
جشنواره ی با بام عیدی بده، از بام عیدی بگیر از 28 اسفند 1401 تا 13 فروردین ماه 1402 با جوایز میلیونی برای کاربران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۶۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی از ورود چک های 200 هزار تومانی برای نخستین بار به بازار خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به تازگی مطلبی در روزنامه فاینَنشال تایمز منتشر شده است که در آن، کارمندان فعلی و سابق بانک سیلیکون ولی، دورکاری را یکی از دلایل احتمالی ورشکستگی این بانک ذکر کردند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۸۳ سایت دیگر  
تعداد تراکنش های شتاب در روز 27 اسفند 1401، به رکورد 305 میلیون تراکنش رسید که در مقایسه با سال گذشته، 1/6 درصد رشد را نشان می دهد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
در پی افزایش سفرها در طول نوروز و برای تسهیل ارتباطات ایرانسلی ها در این ایام، تخفیف های ویژه ای در تعرفه های سرویس رومینگ ایرانسل، برای همه مشترکان اعتباری و دائمی در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیر طرح واردات خودروی وزارت صمت تاکید کرد: بعد از قرعه کشی به همه بانک ها نامه زدیم تا افرادی که نتوانستند ثبت نام کنند یا انصراف داده اند، بتوانند وجه خود را بردارند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس ماده 10 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و همچنین مفاد اجزاء 1 و 2 بند الف تبصره 16 قانون بو دجه سال 1401کل کشور عملکرد بانک صنعت و معدن در خصوص پرداخت وام های ازدواج و فرزند آوری تشریح ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون اعلام داشت سرمایه این بانک از 28 هزار میلیارد ریال به بیش از 62 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران درمورد خرابی سامانه فروش الکترونیکی بلیت در مترو توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی از احتمال ورشکستگی بانک های آمریکایی و دچار شدن به سرنوشت معروف ترین بانک آمریکا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۲    
مولتی بانک راهکارهای مختلفی را به کسب وکارها ارائه می دهد تا از طریق آن بتوانند به برآورده کردن نیازهای مشتریان خود نزدیک تر شوند ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۰   + ۸۲ سایت دیگر  
مجید مشعلچی با اشاره به افزایش 50 درصدی نرخ دیه در سال جاری عنوان کرد: جلسه ای در مورد تعرفه حق بیمه شخص ثالث در شورای عالی بیمه برگزار و با افزایش 30 درصدی آن برای سال آینده نسبت به سال جاری موافقت ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نوبیتکس با راه اندازی سرویس استیکینگ یک گام جدی برای ورود به دنیای DeFi یا امور مالی غیرمتمرکز برداشت؛ اقدامی که سویه های جذاب و جسورانه دیگری از دنیای رمزارزها را آشکار می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۶۰ سایت دیگر  
ایرانسل عیدی خود به مشترکانش به مناسبت نوروز 1402 را اعلام کرد. این عیدی، شامل بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی با قیمت تخفیفی و شانس برنده شدن روزانه 14 گیگابایت اینترنت هدیه برای هزار نفر است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بانک رفاه کارگران افزایش سرمایه این بانک به میزان 660 هزار میلیارد ریال به تصویب رسید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
موسسه رتبه بندی فیچ اعلام کرد که بحران بانکی برای بانک های آسیا و اقیانوسیه محدود خواهد بود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مسئولان وزارت کار بالغ بر 30 هزار فروشگاه در کشور به سامانه کالابرگ الکترونیکی متصل شده است و مردم می توانند یک ماه زودتر از واریز یارانه نقدی کالاهای مشمول این طرح را خریداری کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۶۰ سایت دیگر  
شعب کشیک بانک تجارت در تعطیلات نوروز هم آماده خدمت رسانی به مشتریان و مراجعان هستند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تیم مایوپولوس (Tim Mayopoulos)، مدیر اجرایی جدید بانک سیلیکون ولی، روز سه شنبه در جلسه ای که به صورت مجازی برگزار شد از مشتریان برتر سرمایه گذاری خطرپذیر این بانک ورشکسته خواست تا سپرده های خود را به ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اکونومیست در پی سقوط سیلیکون ولی و گسترش ابعاد آن مسیر اصلاح سیاست های نظام بانکی را تشریح کرد
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
“های بانک” کارآفرین؛ یک اپلیکیشن به روز و گسترده برای مشتریان بانک کارآفرین است که می تواند نیازهای بانکی را بدون مراجعه به شعبه رفع کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۵    
هم اکنون مشتریان می توانند در 14 بانک بزرگ کشور از خدمات گسترده ی شرکت پرداخت نوین استفاده نمایند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۶۶ سایت دیگر  
بانک سپه در بهمن ماه سال جاری بالغ بر 18 هزار میلیارد ریال در قالب بیش از 22 هزار فقره تسهیلات در حوزه های مختلف پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۵۹ سایت دیگر  
چک امن دیجیتال (چکاد) بانک تجارت از طریق همراه بانک تجارت در دسترس مشتریان قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کردیت سوییس دست به دامن بانک ملی این کشور شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۸۵ سایت دیگر  
شعب منتخب ارزی بانک های عامل و صرافی های منتخب فروش ارز در روز های تعطیل 29 اسفندماه تا 4 فروردین 1402 به منظور ارائه خدمات ارزی به متقاضیان فعال خواهند بود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در آیین عملیاتی شدن طرح تفکیک حساب های تجاری و غیرتجاری خواستار پیوستن تمامی بانک ها به این طرح در کوتاه ترین زمان ممکن شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۷    
رئیس هئیت مدیره پارت ارتباط آوا: این شرکت به عنوان نمایندگی انحصاری برند مورفان در ایران سعی کرده عملکرد صادقانه و درستی را با همکاران ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک سیلیکون ولی می گوید که گلدمن ساکس خریدار پرتفویی بود که در آن زیان ثبت کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
تعداد زیادی از سهامداران منتظر قفل بازگشایی بانک آینده هستند تا پس از 18 ماه بتوانند این دارایی بلوکه شده را بفروشند یا تصمیم دیگری برای سهم بگیرند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۶۱ سایت دیگر  
شعب بانک تجارت در سراسر کشور آماده ارائه محصول BNPL (خرید اعتباری امروز بخر بعدا پرداخت کن) به مشتریان هستند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سومین شماره از فصلنامه فناوری های مالی با نگاهی پرونده ای به موضوع اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات و پرداختن به عناوینی همچون ارزش گذاری و قیمت گذاری نرم افزار، ملاحظات شرکت در مناقصات نرم افزارها و.. ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۱۳۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال 1402 مدت زمان تکمیل مدارک در سامانه های ازدواج و فرزند از 45 روزکاری به 60 روزکاری افزایش می یابد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۶    
امین دولتی، مدیر سرویس حال اپلیکیشن آپ با اشاره به تسهیل دسترسی به خدمات پزشکی از طریق سرویس های سلامت آنلاین ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۴۰ سایت دیگر  
بانک ایران زمین در سالی که گذشت با رونمایی از پلتفرم فراز ایران زمین گامی بزرگ در عرصه بانکداری دیجیتال و خدمات رسانی به مشتریان خود برداشت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ورشکستگی بانک بزرگ آمریکا در سیلیکون ولی موجی از نگرانی را در استارت آپ های سراسر جهان ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: از مردادماه امسال همزمان با اجرای قانون پایانه های فروشگاهی 9 میلیون ابزار پرداخت بدون پرونده مالیات غیرفعال شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
در راستای تکریم مشتریان در ایام تعطیلات نوروز سال 1402، شعب کشیک بانک سپه در تاریخ دوم و سوم فروردین ماه سال 1402 آماده ارائه خدمات بانکی به مشتریان و آحاد مردم هستند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
بحران بانکی در آمریکا نشان داد که استِیبِل کوین یواِس دی سی (نوعی ارز دیجیتال متصل به دلار آمریکا) هنوز به شدت بی ثبات است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
فقط 2 روز پس از اینکه بانک سیلیکون ولی به بزرگ ترین ورشکستگی بانکی پس از بحران مالی سال 2008 میلادی تبدیل شد، نهادهای تنظیم گر (regulators) ایالتی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شهرام ارباب معروف اظهار داشت: بانک صنعت و معدن اولین سرویس اطلاعاتی خود تحت عنوان "تسهیلات من" را با موفقیت روی پنجره واحد دولت هوشمند فعال نمود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران از برگزاری جشنواره "عید تا عید" به همت این بانک در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی و با هدف افزایش توان خرید و ارتقای سطح معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ریال دیجیتالی به صورت پایلوت در اختیار بانک های تجاری قرار گرفته است اما ممکن است هرگز در اختیار عموم مردم قرار نگیرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت متا پلتفرم در پی ادامه تلاطم بازار ارز دیجیتال، پشتیبانی از توکنهای دیجیتالی غیرقابل معاوضه (NFT) در پلتفرم هایش را کمتر از یک سال پس از اعلام آن، متوقف می کند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه شرکت های فناپ در نشست معارفه نماد بورسی پرداخت الکترونیک پاسارگاد از ورود نخستین شرکت هلدینگ فناپ به بازار سرمایه خبر داد و گفت: شرکت های تکنولوژی محور و فعال در حوزه ICT ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
اچ اس بی سی، شعبه ای از بانک "سیلیکون ولی" در حال سقوط در انگلستان را به قیمت تنها بیش از یک دلار خریداری کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی سقوط بانک سیلیکون ولی در آمریکا، شعبه این بانک در انگلیس نیز تعطیل می شود و استارتاپ های انگلیس برای شرایطی ناخوشایند آماده می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۶    
در نسل جدید بام، علاوه بر سبد کامل خدمات بانکی اعم از مدیریت حساب ها، کارت ها، تسهیلات، چک، خدمات پرداخت و... قابلیت های ویژه ای نیز به کاربران ارائه شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۷:۵۶    
جشنواره ملی 100 واحد مشتری مدار کشور با رویکرد معرفی و تجلیل از فعالان بنگاه های تولیدی، بازرگانی وخدماتی در 20 اسفند برگزار شد و شرکت ارتباط فردا به عنوان یکی از این صد واحد مشتری مدار شناخته شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت آمریکا شب گذشته یک بانک بزرگ دیگر در این کشور را تعطیل کرد و دلیل آن را وجود یک خطر سیستمی در این بانک اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کارت اعتباری ایران کیش برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۹    
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در آستانه فرارسیدن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان با هدف آزادسازی زندانیان جرائم نقدی، اقدام به راه اندازی پویش پابند زندگی ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
تعداد کاربران بازار رمزارزها در جهان هر سال افزایش پیدا می کند، به طوریکه در میانه سال 2022 و بر اساس گزارش شرکت دیلی هودل، بیش از 320 میلیون نفر در دنیا ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش روز شنبه 20 اسفند 1401 با حضور بیش از 98 درصدی سهامداران، در مجموعه تلاش برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس نتایج بدست آمده، شرکت اسنپ حدود 87درصد سهم بازار تاکسی های اینترنتی در این 8 شهر را به خود اختصاص داده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در جریان بررسی لایحه بودجه نمایندگان بانک های عامل را مکلف کردند تا سود ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی بهترین زمان خرید طلا و دلار را چند روز آینده و در زمان ثبات بازار پیش بینی می کند و می گوید ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
پیرو ایجاد امکان وکالتی کردن حساب ها در شعب بانک سینا، سامانه ای نیز جهت انجام غیرحضوری این فرایند در این بانک راه اندازی شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال شکست بانک سیلیکون ولی و واگذاری آن به شرکت بیمه سپرده فدرال، گروهی این رویداد را مشابه بحران2008 دانستند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
امکان وکالتی نمودن حسابهای بانک سپه در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی فراهم است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
کارت هدیه بانک آینده، هدیه ای ارزنده، در دسترس و به یادماندنی از طرف شماست برای آن ها که دوست شان دارید و به سلیقه شان احترام می گذارید.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۸   + ۵۰ سایت دیگر  
مشتریان بانک ملی ایران می توانند با وکالتی کردن حساب خود نزد این بانک، در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی وزارت صمت شرکت کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیران بانک های بزرگ سوئیس هشدار داده اند که تصمیم این کشور در حمایت از تحریم ها علیه روسیه تاثیر منفی بر وام دهندگان سوئیس می گذارد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
جلسه معارفه شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد برای ورود به بورس اوراق بهادار تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۷۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی به تازگی ایران چک های 200هزارتومانی با طرح سد کارون را منتشر کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
بلولاین مرکز پشتیبانی بلوبانک است که به شکل 24 ساعته و در 7 روز هفته، آماده پاسخ به سوالات و راهنمایی کاربران است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهاب جوانمردی، منتخب فعالان اقتصادی بخش خصوصی برای حضور در دهمین دوره فعالیت اتاق بازرگانی تهران شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: ثبت نام در طرح عرضه یکپارچه خودرو و فروش فوق العاده ایران خودرو با یک حساب امکان پذیر است اما به اندازه مبالغ هر دو طرح باید در حساب موجودی باشد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری ایالات متحده اعلام کرد که سیستم بانکی ایالات متحده آمریکا پس از بانک سیلیکون ولی انعطاف پذیر است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
یک هفته سیاه برای سامانه مالی آمریکا رقم خورد؛ زیرا فقط در 48 ساعت، بخش بانکی این کشور تحت تأثیر سقوط دو بانک بزرگ متزلزل شد ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۰    
این گزارش مربوط به گزارش شماره 92 شاپرک است که به منظور اطلاع رسانی در فضای پرداخت الکترونیک کشور و با هدف کمک به فعالان حوزه پرداخت الکترونیک در عرصه های تصمیم گیری و اجرایی منتشر شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...