دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۳:۰۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «بانک ملی»

اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 27,550(بیست و هفت هزار و پانصد و پنجاه تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته، کاهش داشته است.
عصر بانک   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سامانه بام، یکی از خدمات مدرن بانک ملی است که از طریق آن کاربران و مشتریان حقیقی و حقوقی به خدمات متنوع بانکداری اینترنتی بدون نیاز به حضور در شعب و به سهولت دسترسی پیدا می کنند ...
بلاغ مازندران   ۸ ساعت پیش    
رئیس کمیته اصل 44 مجلس گفت: در جلسه کمیته تصمیم گرفته شد تا بخشی از سهام بانک ملی و بیمه ایران به مردم واگذار شود و بنا شد سازمان خصوصی سازی پیش نویس طرح آن را به مجلس ارائه کند.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
معاملات امروز در صرافی بانک ملی حاکی از کاهش 800 تومانی نرخ دلار است.
598   ۱۰ ساعت پیش    
بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال بیش از هفت هزار و 800 فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی پرداخت کرده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 27،750(بیست و هفت هزار و هفتصد و پنجاه تومان) که نسبت به گذشته، کاهش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۵    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 27,550(بیست و هفت هزار و پانصد و پنجاه تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته، کاهش داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 27,550(بیست و هفت هزار و پانصد و پنجاه تومان) اعلام شد که نسبت به دو روز پیش کاهش داشته است.
شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 505 ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 135 ریال اعلام شده بود، از افزایش 274 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اصل 44 مجلس گفت: در جلسه کمیته تصمیم گرفته شد تا بخشی از سهام بانک ملی و بیمه ایران به مردم واگذار شود و بنا شد سازمان خصوصی سازی پیش نویس طرح آن را به مجلس ارائه کند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۵۰   + ۶۵ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در راستای همسویی با سیاست های دولت و رونق اشتغال در کشور، نگاه ویژه ای به بخش های اقتصادی و واحدهای تولیدی دارد به گونه ای که آمار تسهیلات سرمایه در گردش پرداختی این بانک در پنج ماه ابتدای امسال نشان می دهد طی این مدت بیش از 36 هزار فقره از این تسهیلات پرداخت شده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۰    
فرمانده پلیس ایران می گوید عدم استرداد مدیرعامل سابق بانک ملی به دلیل عدم همکاری اینترپل است. سردار حسین اشتری اعلام کرد: دو بار تا محل سکونت خاوری رفتیم و حتی به پلیس آنجا گفتیم که محل وی کجاست اما او را بازداشت نکردند. تهران- اقتصادبرتر- 04 آبان 99 ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۵۱    
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: ابتلای کارکنان بانک ملی شعبه مرکزی شهرستان فسا به بیماری کووید 19 منجر به تعطیلی آن شد. به گزارش اول فارس ، حسین آرگیو با اعلام این خبر اظهار داشت :به علت ابتلای بیش از 12 نفر از کارکنان بانک ملی شعبه مرکزی شهرستان فسا به بیماری کرونا ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: با حمایت بانک ملی ایران بیش از 722 هزار بنگاه اقتصادی در شش ماه نخست امسال برای رونق بازار و کسب و کار خود تسهیلات دریافت کردند. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۸    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 28,400(بیست و هشت هزار و چهارصد تومان) اعلام شد که با افزایش نسبت به گذشته همراه شد.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۳    
کتاب تحول دیجیتال در بانک ها، تحول مدل های کسب وکار توسط تینا باقری گردآوری شده و شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران آن را در تابستان 1399 به تعداد هزار نسخه منتشر کرده است. ...
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، به منظور مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، واحدهای این بانک از روز دوشنبه پنجم آبان ماه تا پایان ماه جاری در استان تهران با حضور 50 درصد و در سایر استان ها با دو سوم پرسنل در محل کار و به صورت چرخشی فعالیت خواهند کرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷    
غلامرضا صادق زاده رییس اداره امور شعب بانک ملی استان قم گفت: شهروندان برای قطع زنجیره ای کرونا از خدمات غیرحضوری بانک ها استفاده کنند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
با حمایت بانک ملی ایران بیش از 722 هزار بنگاه اقتصادی در شش ماه نخست امسال برای رونق بازار و کسب و کار خود تسهیلات دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک ملی شعبه مرکزی شهرستان فسا به علت ابتلای 12 نفر از کارکنان آن به بیماری کرونا تعطیل شد.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در شش ماه ابتدای امسال 722 هزار و 593 فقره تسهیلات بانک ملی ایران به ارزش 692 هزار و 709 میلیارد ریال به بخش های مختلف کشاورزی و صنایع تبدیلی، صنعت و معدن، مسکن و ساختمان، بازرگانی و... پرداخت شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۶    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 28,400(بیست و هشت هزار و چهارصد تومان) اعلام شد که با افزایش نسبت به گذشته همراه شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۷    
قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 28,400(بیست و هشت هزار و چهارصد تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته افزایش یافت.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بیش از 70 درصد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در نظام بانکی توسط بانک ملی ایران پرداخت می شود و این بانک در طی سال گذشته نیز 239 هزار و 23 فقره تسهیلات ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است که ارزش ریالی این تسهیلات بالغ بر 75 هزار و 50 میلیارد و 134 میلیون ریال است. ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 25,500 تومان اعلام شد که نسبت به نرخ روز گذشته افزایش داشته است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۸    
محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه بهره برداری از طرح های ملی با حضور رئیس جمهور گفت: 4 هزار میلیارد تومان وام کم بهره به فرهنگیان از سوی بانک ملی اختصاص داده می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز عملیات احداث و خشت گذاری 43 هزار واحد مسکونی برای فرهنگیان آغاز شد و از طریق بانک ملی وام در اختیار افراد مشمول قرار می گیرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه بهره برداری از طرح های ملی با حضور رئیس جمهور گفت: 4 هزار میلیارد تومان وام کم بهره به فرهنگیان از سوی بانک ملی اختصاص داده می شود. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 25,500(بیست و پنج هزار و پانصد تومان) اعلام شد که نسبت به نرخ روز گذشته افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا- یاسوج- برای جلوگیری از ابتلای کارکنان بانک ملی به ویروس کرونا از تمامی کارکنان این بانک در کهگیلویه و بویراحمد تست کرونا گرفته شد.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارکنان اداره امور شعب بانک ملی استان اردبیل در مرحله دوم پویش کمک مومنانه هم با تهیه بسته های غذائی به کمک خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر شتافتند.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران ، کارکنان بانک ملی ایران در این استان با همکاری حوزه مقاومت بسیج ایثارگران بانک در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد پویش گسترده برای کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده بر اثر شیوع ویروس کرونا ...
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در شش ماه نخست امسال هفت هزار و 839 فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۵۳ سایت دیگر  
در نیمه نخست امسال بیش از 15 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری توسط بانک ملی ایران به متقاضیان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/خراسان رضوی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد مشهد گفت: به دانشجویان دکتری تا سقف 40 میلیون تومان، کارشناسی ارشد 20 میلیون تومان و کارشناسی 10 میلیون تومان وام تعلق می گیرد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳    
حوزه/ رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان قم با بیان این که ازدحام مردم در بانک ها در شرایط کرونایی خطرناک است، گفت: شهروندان از خدمات غیرحضوری استفاده کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 25,120(بیست و پنج هزار و صد و بیست تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی دیروز 26,020(بیست و شش هزار و بیست تومان) اعلام شد که نسبت به روز قبل از آن کاهش داشته است. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا 26,020(بیست و شش هزار و بیست تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 28,450(بیست و هشت هزار و چهارصد و پنجاه تومان) اعلام شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا کامبیز لقمانی مقدم روز سه شنبه در بازدید از استخر شنای مجتمع اقامتی جنب بانک ملی سابق آستارا اظهار کرد: این استخر 16 متر طول، 130 سانتی متر عمق دارد و دارای سونای خشک و تر، اتاق ماساژ، بوفه، دوش آب گرم و جکوزی است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
شهروند نوشت:قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی دیروز 26,020(بیست و شش هزار و بیست تومان) اعلام شد که نسبت به روز قبل از آن کاهش داشته است. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا 26,020(بیست و شش هزار و بیست تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 28,450(بیست و هشت هزار و چهارصد و پنجاه تومان) اعلام شد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از پرداخت تسهیلات بانکی سرمایه درگردش کارخانه آرتاویل تایر به مبلغ 3000هزار ریال خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در حاشیه جلسه بررسی مشکلات آرتاویل تایر اظهار کرد:بر اساس مصوبه امروز ...
هورگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۰    
آیین تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید حوزه بانک ملی شعب شهرستانهای نی ریز، استهبان و بختگان برگزار شد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: اقدامات اجرایی لازم برای پرداخت 400 میلیارد تومان اعتبار مصوب سفر رئیس جمهور به راه آهن انجام شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد، دستورالعمل اجرایی تفاهم نامه منعقده بین دانشگاه آزاد و بانک ملی ایران را ابلاغ کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مجموعه ای متشکل از کارکنان معاونت امور ارزی و بین الملل، ادارات کل مشارکت ها و توسعه شبکه بین الملل ، خارجه و ضمانت نامه های ارزی بانک ملی ایران در مرحله سوم پویش مومنانه ، کمک های خود را به اقشار نیازمند تقدیم کردند. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، با افزایش امکانات این سامانه و نیز ساده سازی فرایندها، هر روز بر تعداد کاربران بام افزوده می شود. ...
اقتصاد آنلاین / فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در این ساعت از معاملات (5 عصر) قیمت خرید هر دلار آمریکا در صرافی ملی به 25720 تومان رسیده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 25,600(بیست و پنج هزار و ششصد تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۴    
اقتصاد نیوز : قیمت خرید دلار در صرافی بانک ملی امروز 25,600(بیست و پنج هزار و ششصد تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش کاهش داشته است.