پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۴:۳۲Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ و ارشاد اسلامی»

ایسنا   ۲۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: تاکنون یک هزار و 792 نفر از هنرمندان استان از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار شده اند.
ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش    
بوشهر - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر گفت: باشگاه کتابخوانی هوای تازه آموزشگاه چندپایه نصر روستای تنگ خوش به مدیریت و آموزگاری غلامرضا خیاط فرهنگی توانمند دوراهکی در بخش مدارس فعال به عنوان مدیر منتخب جام باشگاهها مقام نخست کشوری را کسب کرد.
ایبنا   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین رونمایی از سه دستاور موسسه خانه کتاب با بیان اینکه کار در این معاونت سهل و ممتنع بود گفت: همواره حمایت ها و پشتیبانی های وزیر محترم از فعالیت های معاونت به ویژه در جریان ادغام سه موسسه زیرمجموعه وجود داشت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: جشنواره تاتر منطقه ای مغان سمبل وحدت ملت ایران در آینه مغان است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کشش تقاضا برای کتاب باید بالا برود، گفت: اگر کتابخوانی ما مورد رضایت نیست به خاطر کم کاری در حوزه تقاضا است، بنابراین باید ایجاد تحول در بخش های مختلف اعم از روستاها ...
نجف آباد نگار   ۱ ساعت پیش    
برگزاری سلسله نشست های مهارت زندگی “با استفاده از آموزه های سوره فجر زندگی ” به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد در ادامه برگزاری دوره مهارت های زندگی بخش دوم این دوره با عنوان مهارت های زندگی ...
نجف آباد نگار   ۱ ساعت پیش    
اختتامیه جشنواره استانی خوشنویسی مهروماه نجف آباد برگزار شد به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، ...
ایبنا   ۲ ساعت پیش    
محمدعلی بسطامی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان، گفت: دبیرخانه بزرگداشت شیخ عبدالحسین جعفری (اشجع العلما) از چهره های برجسته و شاخص مشروطه خواه در رامیان و استان گلستان آغاز به کار کرد.
نجف آباد نگار   ۲ ساعت پیش    
برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقه کتابخوانی ” من زنده ام ” در نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد قرعه کشی مسابقه کتابخوانی “من زنده ام ” با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از لغو کلیه برنامه های تجمعی و دید و بازدیدهای مدیران و مسوولان دستگاهها و نهادها از رسانه های استان به مناسبت هفته خبرنگار در پی شرایط بحرانی کرونا خبر داد.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: افزایش هزینه های تولید، سبب شده تا هنرمندان این رشته ها تمایل کمتری برای ادامه کار داشته باشند لذا می طلبد مدیران فرهنگی شهرستان از هنرمندان حمایت کافی را داشته باشند.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از اجرای ویژه برنامه آیین سپاس با موضوع بزرگداشت سپیده کاشانی، شاعره انقلاب در رادیو فرهنگ خبر داد.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: خبرنگار خبرگزاری شبستان از سوی خانه مطبوعات استان اصفهان به عنوان یکی از 13 نخبه عرصه خبر و رسانه این استان معرفی و تجلیل شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: این استان در پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان کشور 6 مقام برگزیده و منتخب کسب کرد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت : با گذشت پنجمین روز از آغاز فروش طرح تابستانه کتاب 1400 ،گیلان در ردیف پر فروش ترین استان های کشور به لحاظ تعداد کتاب قرار گرفته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن تبریک هفته و روزخبرنگار گفت: استاندار گلستان از دفاتر تعدادی از رسانه های استان بازدید به عمل آمد و با آن ها به گفت و گو نشست.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت:برگزیدگان پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک ونوجوان سال 1399 تا1400 معرفی شدند که 4 مازندرانی در میان برگزیدگان حضور دارند.
شهروند البرز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرزگفت: جشنواره مطبوعات، خبرگزاریها و پایگاه های خبری استان البرز یکی از برنامه های بنیادین و اصلی این اداره کل است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز چهارشنبه با حضور در این آیین، تقارن افتتاح نخستین کتابخانه ویژه ادبیات داستانی با دهه امامت و ولایت را به فال نیک گرفت و گفت: ایده کتابخانه ادبیات داستانی سال ها قبل مطرح شده بود. وی با [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- اولین کنگره ملی شاعر نامی کُرد خانای قبادی عصر چهارشنبه با حضور فرماندار جوانرود، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و معاونینش، روحانیون مسئولان، انجمن های فرهنگی و ادبی، شعرا ، ادیبان و شخصیت های فرهنگی و ادبی در کتابخانه محمد رسول الله (ص) شهرستان جوانرود برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر چهارشنبه، سیزدهم مردادماه 1400، داشبورد کتاب، بخش داده کاوی کتاب و نشر و همچنین پورتال جامع با حضور سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ایوب دهقانکار، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در محل این موسسه رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: تزریق واکسن کرونا برای خبرنگاران این شهرستان از امروز چهارشنبه 13 مردادماه آغاز شد.
️مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران در راستای حمایت از مطبوعات استان دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اجرای طرح تابستانه کتاب با مشارکت هفت کتابفروشی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: موسسات قرآنی استان با توجه به هزینه های سنگین اجاره بها به مکان تجمیعی برای فعالیت های قرآنی نیاز دارند.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار به اصحاب خبر و رسانه، از لغو بازدیدهای مسوولین از رسانه های استان خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۳۳    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کمیجان به عوامل و دست اندرکاران برپایی ایستگاههای صلواتی در شهرستان میلاجرد کتاب اهدا شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۵۵    
مراسم افتتاح کتابخانه عمومی شهید چمران به عنوان نخستین کتابخانه ویژه ادبیات داستانی کشور بعد از ظهر 13 مرداد 1400 با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محسن جوادی معاون فرهنگی و علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه ها برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۳    
مسئول واحد آموزش کاردانش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از برگزاری سی و پنجمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی هنری کاردانش به صورت آنلاین و حضوری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فیلم مستند تولیدی این استان به نام کیمیاگر برگزیده بخش مستند دومین جشنواره ملی فیلم آسمان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در عصر دیجیتال داده ها از طلا و منابع طبیعی مهم تر و زمینه ساز قدرت و ثروت هستند، گفت: آینده توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ما در گرو میزان فرآوری داده هاست براین اساس باید قدر داده ها را بدانیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری را تسلیت گفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تمدن اسلامی نیز از کتابی چون قرآن شکل گرفته است، گفت: رویکرد کتابخانه های اختصاصی همچون کتابخانه شعر و ادبیات داستانی شهید چمران فرصتی را برای فرهنگ مطالعه و حرکت های توسعه ای ایجاد می کند و حال این مقوله آغاز شده و می تواند موتور پیشران تمدن سازی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _ 2 کتاب سایه های فیروزه ای و یزد جهانی پایتخت هنرهای جدید روز چهارشنبه در مراسمی با حضور شهردار یزد و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در محل گنجینه فرهنگ و هنر یزد رونمایی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به آیت الله شاهچراغی از مجاهدت های فرهنگی، معنوی و دینی وی در سمت نماینده ولی فقیه در استان و امامت جمعه سمنان تقدیر کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: کتابفروشی های عضو طرح باید از ظرفیت رسانه های محلی برای تبلیغات و آشنا کردن مردم با مراحل اجرای طرح ها استفاده کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: در استان اصفهان، 93 کتاب فروشی در طرح تابستانه کتاب عضو شده اند و در شهر اصفهان، 70 کتاب فروشی عضویت دارند. در دوره های اخیر، اصفهان همواره در رتبه دوم یا سومِ تعداد کتاب فروشی های عضو طرح تخفیف قرار داشته است. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فیلم مستند کوتاه تولیدی این استان به نام آشیانه در جشنواره ملی فیلم وقف چشمه همیشه جاری برگزیده شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۱    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برخوار گفت: با توجه به تصمیمات ستاد کرونا شهرستان، تا اطلاع ثانوی هیچگونه مجوزی برای تعزیه خوانی در شهرستان صادر نخواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از اعلام برگزیدگان استان در پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از واکسیناسیون خبرنگاران این استان علیه کروناویروس خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۶    
برگزیدگان مؤسسه ایثارگران بصیر کرمان در آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی مراسمی، روز گذشته با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان تجلیل شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۳    
مراسم رونمایی از کتاب آموزش خط تحریری به نگارش و کتابت مصطفی عزیز الهی از هنرمندان برجسته رشته خوشنویسی سه شنبه سیزدهم مرداد ماه با حضور جمعی از مسئولین، هنرمندان و علاقه مندان در محل سینما آزادی وبا رعایت پرتکل های بهداشتی برگزار شد.
سیدعباس صالحی در جدیدترین توئیت خود از فروش بیش از 200 هزار نسخه کتاب به ارزش 12 میلیارد تومان در سه روز اول هجدهمین دوره طرح فروش فصلی کتاب خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی ظاهرا به عنوان گزینه جدی تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح است تا جایی که محسن پرویز از او به عنوان “وزیر ارشاد دولت سیزدهم” نام برده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایشگاه رنگ تابستان در نگارخانه رسول مهر واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از 12 تا 17 مرداد ماه از ساعت 12 الی 18 عصر پذیرای هنرمندان و عموم هنردوستان گرامی می باشد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۰    
معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از پیگیری موضوع تعطیلی کتابفروشی بچه های کتاب در شیراز و تلاش برای جلوگیری از این اتفاق خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از حمایت آن اداره کل از جشنواره ها و برنامه های فرهنگی و هنری در راستای ترویج فرهنگ بومی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی امر به معروف و نهی از منکر از کتابچه آشنایی مختصر با فرهنگ امر به معروف نهی از منکر دراین استان برگزار می شود.