چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۶:۴۰Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن موسیقی»

خبر آوا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
هفتمین دوره پروژه موسیقایی بر خط ماه و نوا ویژه ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا با اجرای چند گروه و هنرمند فعال حوزه موسیقی آیینی به پایان رسید. به نقل از روابط عمومی انجمن موسیقی ایران، هفتمین دوره بر خط ماه و نوا به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
هفتمین دوره بر خط ماه و نوا به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
یکی از استادان موسیقی کشور آلمان که در حوزه آهنگسازی نیز به فعالیت مشغول است طی روزهای گذشته به همت یک گروه موسیقایی و انجمن موسیقی استان البرز به ایران سفر کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
روز دوم از هفتمین دوره بر خط ماه و نوا به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هفتمین دوره بر خط ماه و نوا به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار شد. در روز نخست اجراها، در ابتدا رضا کدخدا از تهران به روی صحنه رفت و غزلیاتی درباره ی امام حسین (ع) را اجرا کرد ...
رئیس انجمن موسیقی فارس ضمن تشریح کامل برنامه های هنری در شهرستان، از بین چند نامزد، علی رفیعی را به عنوان رئیس انجمن موسیقی شهرستان زرقان انتخاب کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
دوره هفتم اجراهای برخط ماه و نوا توسط انجمن موسیقی با حمایت دفتر موسیقی و مشارکت بنیاد رودکی به مناسبت ایام سوگواری محرم و صفر به سوگ و آیین های عاشورایی اختصاص پیدا کرده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۳    
به منظور انتخاب و معرفی نماینده گروه های موسیقی شهرستان قدس به مجمع عمومی انجمن موسیقی استان تهران، نشستی مشورتی با حضور آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علیشاه مسئول انجمن موسیقی و سرپرست های گروه های موسیقی شهرستان قدس در مجتمع فرهنگی هنری شمس تبریزی برگزار شد.
دوره هفتم اجراهای برخط ماه و نوا توسط انجمن موسیقی با حمایت دفتر موسیقی و مشارکت بنیاد رودکی به مناسبت ایام سوگواری محرم و صفر به سوگ و آیین های عاشورایی اختصاص پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دوره هفتم اجراهای برخط ماه و نوا توسط انجمن موسیقی با حمایت دفتر موسیقی و مشارکت بنیاد رودکی به مناسبت ایام سوگواری محرم و صفر به سوگ و آیین های عاشورایی در پاییز پیش رو به روی صحنه می رود.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در برنامه امروز "چراغداران"؛ بهروز رضوی بخش هایی از داستان زندگی استاد غلامحسین بنان را روایت می کند. استاد بنان از سال 1306 تا سال 1347 در زمینهٔ موسیقی فعالیت داشت. او عضو شورای موسیقی رادیو، استاد آواز هنرستان موسیقی تهران و بنیان گذار انجمن موسیقی ایران بود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۳    
با معرفی رئیس ؛ انجمن موسیقی و دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمان فعالیت خود را آغاز کرد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ مهدوی فرد گفت: به منظور هماهنگی و تولید آثار موسیقی و همچنین هماهنگی بین دستگاه های فرهنگی و هنری و استفاده از هنرمندان جوان و متعهد حوزه موسیقی در استان کرمان انجمن موسیقی و سرود دفاع مقدس و مقاومت در اداره کل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان تشکیل شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نشان درجه یک هنری از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور به محمدجلیل عندلیبی آهنگساز و نوازنده سنتور اعطا شد. محمد اله یاری مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد صدری دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۰:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انجمن موسیقی ایران (نای)، برات مقیمی هنرمند پیشکسوت موسیقی مقامی شمال خراسان دقایقی پیش (جمعه پنجم شهریور) به دلیل بیماری از دنیا رفت. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در طرحی خودساخته و به خودبازده! مشاورین دفتر موسیقی و انجمن موسیقی که خودشان از صاحبان شرکت های فرهنگی و هنری و نشر و تولید موسیقی هستند طرحی را تصویب نمودند که قرار است از شرکت های فرهنگی و هنری موسیقی 150 آلبوم هر یک به ارزش چند میلیون ریالی خریداری و به مالیکت انجمن منتقل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن موسیقی ایران ضمن اعلام پایان مهلت فراخوان خرید آلبوم از ناشران موسیقی از بررسی خرید 150 اثر موسیقایی سخن گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۱:۳۶    
طی نشستی در مجتمع فرهنگی هنری مولوی شهرستان لالی،کارگروه های انجمن موسیقی این شهرستان تشکیل شدند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر موسیقی نشان درجه یک هنری در رشته آواز را به علیرضا افتخاری تقدیم کرد. نشان درجه یک هنری از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور به علیرضا افتخاری، خواننده موسیقی سنتی اعطا شد ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر موسیقی نشان درجه یک هنری علیرضا افتخاری را در رشته آواز به این هنرمند اهدا کرد. نشان درجه یک هنری از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور به علیرضا افتخاری اعطا شده است. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سوم بهمن 1399 بود که ابراهیم اثباتی آهنگساز، نوازنده تنبور و دیوان و رئیس هیات مدیره انجمن موسیقی خانه تئاتر در پی ابتلا به بیماری سرطان در 49 سالگی درگذشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۴    
تهران- ایرنا- انجمن موسیقی ایران روز دوشنبه (هجدهم مرداد ماه) فراخوان خرید آلبوم از ناشران موسیقی ایران را منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن موسیقی ایران طی فراخوانی اعلام کرد با هدف حمایت از تولیدکنندگان آلبوم، اقدام به خرید محصولات هنری از تمامی ناشران موسیقی ایران می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
فراخوان خرید آلبوم از ناشران موسیقی ایران توسط انجمن موسیقی ایران منتشر شد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۵    
مراسم یادبود یوسف عارفیان، رئیس اسبق دفتر انجمن موسیقی شهرستان شوش، شامگاه جمعه 15 مرداد در تالار نیایش این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۰    
کنسرتو برای تیمپانی / Concert per a timbals یکی از قطعات نی روزارو / Ney Rosauro آهنگساز برزیلی است. انجمن موسیقی آلخمسی که یکی از انجمن های موسیقی شهر والنسیای اسپانیا است، این قطعه را که طبیعتاً با محوریت تیمپانی / Timbals اجرا کرده در تابناک می بینید و می شنوید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ششمین دوره کنسرت های آنلاین انجمن موسیقی ایران با عنوان برخط ماه و نوا جمعه پانزدهم مرداد ماه با سه اجرای اینترنتی به پایان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه آنلاینی که تعدادی از فعالان حوزه موسیقی در آن حضور داشتند به اثرات ثانویه حذف شعب استانی انجمن های موسیقی ایران پرداخته شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ششمین دوره کنسرت های آنلاین بر خط ماه و نوا 3 به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان "سورج یاسایی" اخیرا از ریاست انجمن موسیقی کرمان استعفا داده است؛ آن هم در شرایطی که کرمان امسال نیز میزبان جشنواره موسیقی نواحی است. هرچند یاسایی در نامه ای دلیل استعفایش را اصرار به تغییر ساختار انجمن ها نوشته بود، اما کنجکاو بودم تا از زبان خودش بشنوم برای همین به سراغش رفتم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۶    
رییس انجمن موسیقی استان سمنان از اجرای طزنده موسیقی توسط گروه موسیقی ارغوان از طریق صفحه اینستاگرام این انجمن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول انجمن موسیقی سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی با بیان اینکه از زمان انقلاب و بعد از آن فصل جدیدی از موسیقی چه به لحاظ محتوا و چه به لحاظ ساختار رقم خورده است، گفت: در یک فرایند اشتباه عنوان سرود از بدنه وزارت ارشاد حذف و سرود به حاشیه کشانده شد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
انجمن موسیقی شهرستان کهگیلویه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، کلاس های آموزش موسیقی برگزار می نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- انجمن موسیقی ایران با انتشار جدول پخش اجراهای ششمین کنسرت برخط ماه و نوا 3 اعلام کرد: علاقه مندان می توانند این اجراها را به صورت آنلاین و رایگان تماشا کنند.
موسیقی ایرانیان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۱    
اولین و دومین روز از ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام، با اجرای چند گروه موسیقی برگزار شده و از صفحات مجازی انجمن موسیقی استان ایلام پخش شد.
در دومین روز از ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام، اجرای گروه موسیقی سیمره (از شهرستان دره شهر) به سرپرستی خدامراد هنرمند و نیز تکنوازی دیوان از مصطفی کارگری و تکنوازی تمبک از محمد مبین جلیلیان و تکنوازی کمانچه از میلاد مقدم در صفحات مجازی انجمن موسیقی استان ایلام پخش شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
نخستین روز از ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام، با اجرای چند گروه در صفحات مجازی انجمن موسیقی استان ایلام پخش شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام دبیر اجرایی ششمین جشنواره استانی موسیقی ایلام گفت: ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام به صورت انتشار آثار ضبط شده شرکت کنندگان در فضای مجازی و در صفحه اینستاگرام انجمن موسیقی استان ایلام و دیگر صفحات هنری آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: فرآیند ثبت اساسنامه جدید انجمن موسیقی این استان برای ساماندهی انجمن های هنری در قالب جدید با جدیت پیگیری می شود.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
به مناسبت درگذشت منوچهر مولایی هنرمند موسیقی و استاد توانمند و پر افتخار شهر شیراز که از نوازندگان به نام تمبک بود و با اساتید بزرگی همچون پرویز یاحقی، فرهنگ شریف، استاد بنان و... همکاری داشت، پیام تسلیتی از طرف روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و انجمن موسیقی استان انتشار یافت.
موسیقی ایرانیان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
پنجمین دوره کنسرت های بر خط ماه و نوا 2 به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار شده و با چهارمین شب این اجراها به کار خود خاتمه داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - علیرضا نیکنام مدیرعامل انجمن موسیقی ایران در دهمین گفت وگوی برخط آهنگ خانه هنرمندان ایران شرایط فعلی را فرصتی برای توجه به کنسرت های خیابانی دانست و از پیگیری آن در مذاکره با دفتر موسیقی و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
پنجمین دوره کنسرت های آنلاین بر خط ماه و نوا 2 به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پنجمین دوره کنسرت های آنلاین بر خط ماه و نوا به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار شد.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: پنجمین دوره کنسرت های آنلاین برخط ماه و نوا 2 با حضور تعدادی از گروه ها و هنرمندان شناخته شده موسیقی ایرانی در تالار رودکی تهران آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس انجمن موسیقی خراسان رضوی گفت: هنرمندان و فعالان حوزه موسیقی استان در دوران سخت کرونا نیازمند حمایت و مدیریت بحران در این بخش هستند.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۴    
آئین رونمایی از آلبوم ردیف میرزاعبدالله برای تار و سه تار اجرای استاد داریوش طلایی با حضور مجتبی حسینی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی افضلی مدیر عامل بنیاد رودکی، علی اکبر صفی پور مدیر دفتر آموزش های بنیاد رودکی، علی نیکنام مدیر عامل انجمن موسیقی ایران در بنیاد رودکی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
آیین رونمایی از آلبوم ردیف میرزا عبدالله برای تار و سه تار با اجرای داریوش طلایی روز دوشنبه بیست و هشتم تیر ماه توسط انجمن موسیقی ایران در تالار رودکی تهران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نمایندگان انجمن موسیقی ایران طی آیینی از استاد حسن سمندری دوتارنواز برجسته اهل شهرستان باخرز خراسان رضوی در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بابت درگذشت 2 فرزند وی دلجویی کردند و بلندنظری، تلاشها و مناعت طبع بالای وی را در دوران سخت کنونی ستودند.
انتخابات نمایندگان انجمن موسیقی شهرستان ورامین با حضور حداکثری اعضاء، 24 تیر ماه 1400 در فرهنگسرای رازی برگزار و نفرات منتخب مشخص شدند.