دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۹:۲۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارسنجان»

معاون ساخت و توسعه راه های راه و شهرسازی فارس از اتمام قسمتی از راه اصلی سعادت شهر - ارسنجان – خرامه – سروستان – باب انار به طول 13 کیلومتر که به محور ارسنجان – خبریز معروف است خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
30 تن گل آنار از باغ های ارسنجان برداشت می شود .
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یوسفی گفت: طرح سفره دار توسط جمعیت دانشجویی امام حسن مجتبی(ع) بسیج دانشجویی فارس در سطح استان با حمایت بنیاد علوی و حضور 12 گروه جهادی در شهرستان های شیراز ،داراب، مرودشت ،خفر ،فسا ،خرامه ،کوار ، ارسنجان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۸    
گزارش تصویری از جمع آوری فطریه توسط اداره بهزیستی شهرستان ارسنجان
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از فعالیت 12 واحد مرغ گوشتی در این شهرستان برای تولید و عرضه مرغ به بازار مصرف خبر داد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ششمین گوساله گوزن زرد ارسنجان در سایت تکثیر و پرورش گوزن زرد ارسنجان در اردیبهشت ماه سال جاری متولد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۳    
نماینده مردم مرودشت،پاسارگاد و ارسنجان در مجلس در توئیتی انفجار مدرسه دخترانه در غرب کابل و شهادت دختران دانش آموز را تسلیت گفت.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از دستگیری یک باند حفاری در شهرستان ارسنجان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۶    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ،چند سالی است جهاد کشاورزی در نقاط مختلف استان برای مقابله با چالش کم آبی کشت های کم آب بر را ترویج می کند/ در ارسنجان کشاورزان از کاشت گل محمدی که می تواند جایگزین بسیاری از محصولات کشاورزی با نیاز آبی بالا باشد استقبال کرده اند کد ویدیو دانلود ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : فرمانده انتظامی "ارسنجان" گفت: با دستگیری 2 سارق سابقه دار، 4 میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه آنان کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس تازه ترین اثر تحقیقی حوزه هنری استان فارس با عنوان "مجموعه مقالات تاریخ مدرسه علمیه سعیدیه شهرستان ارسنجان" به عنوان نخستین مکتوب در خصوص این بنای تاریخی، مذهبی و فرهنگی، منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان فارس از دستگیری یک باند حفاری در شهرستان ارسنجان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سالانه بیش از 70 میلیون نشاء گوجه فرنگی در شهرستان ارسنجان تولید شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه شهرستان ارسنجان با تاکید بر اینکه تمام مردم باید حافظ منابع طبیعی و همیار طبیعت باشند، گفت: ظرفیت های این مجموعه و بسیجیان برای حفاظت و احیای منابع طبیعی شهرستان بکار گرفته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- امام جمعه ارسنجان استان فارس گفت: برای حفظ و توسعه مراتع و جنگل های شهرستان باید نقش محوری مردم مورد توجه قرار گیرد و از ظرفیت های مردمی بیش از پیش استفاده شود.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۴    
پنجمین گوساله ی گوزن زرد ایرانی در سایت تکثیر و پرورش گوزن زرد ارسنجان در هفته اول اردیبهشت ماه سال جاری متولد شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۸:۲۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از ارسنجان ، رضا حسن شاهی ، یکی از جوانان مخترع ارسنجانی ست که از اولین ربات معلم در سطح کشور رونمایی کرد . او هم اکنون به شغل شریف معلمی در شهرستان گراش مشغول می باشد و در کنار آن نیز به فعالیت در زمینه رباتیک و الکترونیک و برنامه نویسی نیز می پردازد . ...
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از آغاز برداشت 20 تن گل محمدی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
2 هزار متر مربع از اراضی ملی در محدوده پارک ملی و پناهگاه حیات وحش بختگان در حوزه شهرستان ارسنجان رفع تصرف شد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارسنجان از تولد سه راس گوساله گوزن زرد ایرانی در سایت گوزن زرد ارسنجان اطلاع داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان، جنگل های این شهرستان را سرمایه ای ارزشمند و میراث گرانبهایی برای استان فارس و کشور دانست و گفت: به منظور حفظ و حراست از این جنگل ها، برنامه راهبردی تدوین می شود و مطابق آن فعالیت خواهیم کرد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رحیم عزیزی گفت: متاسفانه شهرستان ارسنجان به لحاظ صنعت وضعیت مناسبی ندارد، گر چه داری یک شهرک صنعتی به مساحت 70 هکتار است که سال هاست عملیات اجرایی آن شروع شده و زمین ها هم به سرمایه گذار واگذار شده اما به دلیل برخی مشکلات از جمله مشکلات شخصی سرمایه گذار و کمبود آب و آسفالت معابر و.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۶    
کرم گلوگاه، آفتی که این روز ها نفس باغ های انار ارسنجانی ها را گرفته و باغداران برای مقابله با آن در زمان گل دهی این محصول، اقدام به اجرای طرح های پیش آگاهی کرده اند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان ارسنجان شکارچیان غیر بومی که برای شکار تشی یا چوله وحشی به اراضی پناهگاه حیات وحش بختگان وارد شده بودند، قبل از شکار دستگیر شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست ارسنجان خبر از دستگیری شکارچی قبل از شروع به شکار در منطقه ممنوعه کوه خم داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از دریافت 750 هزارلیتر سوخت توسط بهره برداران بخش کشاورزی در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس ،در توئیتی به پاسخ به حادثه تاسیسات نطنز و غنی سازی 60درصدی اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اولین گوساله گوزن زرد ایرانی در فروردین ماه 1400 در سایت احیاء تکثیر وپرورش گوزن زرد ارسنجان (در جنگل خلیل بیگ) متولد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
واحد آجرپزی ارسنجان از توابع استان فارس پس از سه سال وقفه، با همت کارگران و حمایت قوه قضائیه فعالیت خود را دوباره آغاز کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از وقوع سرمای بهاره در اواسط فروردین ماه در این شهرستان خبر داد و گفت: این رویداد جوی بیش از 315 میلیارد تومان خسارت به جای گذاشته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تیم کوهنوردی کارکنان اداره کل آموزش و پرورش فارس قله دال نشین شهرستان ارسنجان را فتح کرد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، تیم کوهنوردی کارکنان این اداره کل روزجمعه قله دال نشین شهرستان ارسنجان در 120 کیلومتری شمال شرقی شیراز را فتح کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد ضمن انتقاد از سهل انگاری دولت در مقابله با کرونا، گفت: تصمیمات با دولت و ستاد ملی مبارزه با کرونا است اما مجلس نیز باید در موضوع تحقیق و تفحص از این ستاد به ویژه در این برهه که شاهد بالا رفتن ناگهانی آمار مبتلایان هستیم، ورود نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرمازدگی به 300 هکتار از باغات انار ارسنجان خسارت وارد کرد
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان ارسنجان که روز گذشته به منظور آشنایی با مسائل و مشکلات محیط بانان و تعامل هرچه بیشتر دستگاه قضایی شهرستان در مقوله حفاظت محیط زیست و عرصه های ملی ومنابع طبیعی به همراه بخشدار مرکزی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از توزیع 10 تن مرغ گرم تنظیم بازار در یک ماهه اخیر در سطح شهرستان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به صحبت های اخیر رئیس جمهور درباره گرانی ها اشاره کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: ایران همین 50 سال پیش! زمان پهلوی در ارسنجان، هر کس ازدواج میکرد، شب اولِ ازدواج، همسرش از آنِ حبیب الله خان معتضدی، نماینده حکومت پهلوی و خان آن منطقه بود!!! فیلم گریه های اهالی ارسنجان در مستند خان گزیده ها هنگام صحبت از تجاوزات خان ها! ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سارقان ارسنجانی در دام ماموران پلیس گرفتار شدند
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دُرنایی که بعد از تیمار توسط یک دوستدار محیط زیست، رها شده بود، همراه با خانواده اش به دیدار ناجی خود آمد و ماندگار شد.!! به گزارش گروه محیط زیست اول فارس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۱    
نماز جمعه فردا در شهرستان های زرین دشت، داراب و ارسنجان در وضعیت قرمز و شهرستان های مرودشت، جهرم، سپیدان، شیراز، کازرون و ممسنی در وضعیت نارنجی ،یعنی در 22 شهر استان،اقامه نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
هم اکنون سه شهرستان داراب، زرین دشت و ارسنجان در وضعیت قرمز، شهر های شیراز، مرودشت، سپیدان، کازرون، ممسنی و جهرم در وضعیت نارنجی و دیگر شهر ها نیز در وضعیت زرد هستند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، براساس آخرین طبقه بندی از میان 36 شهرستانی که در استان فارس وجود دارد، 9 شهرستان دارای وضعیت نارنجی و قرمز شیوع کرونا هستند. شهرستان های که دارای طبقه بندی نارنجی هستند شامل شیراز، کازرون، جهرم، مرودشت، ممسنی و سپیدان هستند. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان گفت: با هوشیاری اکیپ های نظارتی این شهرستان تغییر کاربری های غیر مجاز اراضی کشاورزی در هفته نخست سال جاری شناسایی و متوقف شدند.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس، در گفتگو با ایرنا روند ابتلا به کرونا در این استان را صعودی دانست و گفت: نتیجه 40 درصد تست های کرونا که در این استان انجام می شود مثبت است که بیانگر روند افزایشی تعداد مبتلایان است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۶    
حسینی گفت: در هفته نخست نوروز امسال 10 مورد تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی و باغی ارسنجان شناسایی و متوقف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
10 هکتار از اراضی شهرستان ارسنجان زیرکشت گوجه فرنگی به روش تونلی رفت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
درحال حاضر شهرستان های ارومیه (آذربایجان غربی)، دهلران (ایلام)، بروجرد (لرستان)، امیدیه، اندیمشک، خرمشهر و مسجد سلیمان (خوزستان)، ارسنجان و داراب (فارس)، اسلام آباد غرب (کرمانشاه)، سراب (آذربایجان شرقی)، ایذه و بهبهان (خوزستان)، زرین دشت (فارس)، دماوند و فیروزکوه (تهران) ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت رنگهای جدید کرونایی در شهرهای مختلف اعلام شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، براساس رنگ بندی جدید وزارت بهداشت، ارومیه، دهلران، امیدیه، اندیمشک، خرمشهر و مسجد سلیمان، ارسنجان و داراب، اسلام آباد غرب، بروجرد و دماوند از امروز در وضعیت قرمز قرار گرفتند. ...
جدیدترین رنگ بندی کرونایی شهر های کشور از روز شنبه 7 فروردین 1400 از سوی ستاد مقابله با کرونا اعلام شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۶   + ۴۳ سایت دیگر  
مقام های مسئول امور بهداشت و درمان در مورد موج چهارم کرونا هشدار دادند؛ در این راستا به دلیل اینکه روند بستری در 14 استان کشور صعودی یا ناپایدار است تهران و کرج از امروز در وضعیت نارنجی قرار گرفتند. تهران – اقتصاد برتر – 07 فروردین 99 ...