پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۲۳Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارسنجان»

ریواس جنوب   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی، نماینده مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس با انتقاد شدید از وضعیت خودروسازی در کشور، گفت: زمینه ساز اصلی یکه تازی و ظلم آشکار خودروسازان داخلی بر مردم، گره خوردن منافع آنان با جریانات، ارگان ها و مجامعی است که باید بر روی عملکرد خودروسازان نظارت داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از پایش اماکن زمستان گذاری آفت سن غلات در ارتفاعات این شهرستان خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۸    
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: همزمان با نهمین سالگرد شهادت رضا ارغوان از شهدای منابع طبیعی، سند اراضی ملی 13 پلاک این شهرستان شامل سه هزار هکتار از اراضی ملی صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۴    
ارسنجان - فرماندار ارسنجان گفت: با اختصاص 2.5 میلیارد تومان، اعتبار برای 100 نفر در ارسنجان کارآفرینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- سازمان بسیج رسانه استان فارس دیدارهای هفتگی با خانواده معظم شهدا را در دستور کار قرار داد که در نخستین گام، مسئول این سازمان در سفر به شهرستان ارسنجان با خانواده شهید محمد ابراهیم نعمت اللهی از شهدای دفاع مقدس دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۵    
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: تاکنون در مساحتی افزون بر 70 هکتار از اراضی جنگلی آسیب دیده شهرستان بذرکاری صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۳:۲۱    
مهم ترین حوادث 25 دی سال 1400 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۸    
نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در دیدار با وزیر بهداشت بر ضرورت تأمین اعتبار جهت تکمیل پروژه های بیمارستان های مرودشت ارسنجان و سیدان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کشت گلرنگ در زمین های کشاورزی شهرستان ارسنجان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزان ارسنجانی برای کشت گیاه دارویی آنغوزه تسهیلات دریافت می کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس اعلام نمود : در راستای تدارک و تأمین کودهای کشاورزی موردنیاز کشت پاییزه سال زراعی 1401-1400، از ابتدای کشت پاییزه تا کنون مقدار 430 تن کود ازته ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۵    
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان ارسنجان با گردآوری عکس شهداء، اسکن و چاپ آن ها، این نمایشگاه را برگزار کرد.
دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در ادامه کتاب فصل بی قراری که خاطرات و زندگی نامه و وصیت نامه شهدای منطقه علی آباد خواند و از هدایت الله جاویدی و حلیمه جاویدی نویسندگان این کتاب به جهت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا قدر دانی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی ارسنجان از صدور پروانه "کاربرد حد مجاز آلاینده" یا پروانه "ICM " برای محصول انار این شهرستان در سطح 45 هکتار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: افزون بر 6 هکتار از اراضی ملی تصرفی شهرستان از دست متخلفان آزاد و به دولت بازگردانده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۲    
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ارسنجان گفت: همزمان با دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک، سند اراضی ملی 12 پلاک این شهرستان به مساحت سه هزار و 300 هکتار صادر شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس ابراز کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، مقدار 1367 تن کود شیمیائی اوره به شهرستان ارسنجان حمل گردید. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس ابراز نمود: با توجه به نقش کودهای شیمیائی ازته در تغذیه گیاهی و افزایش عملکرد محصولات کشاورزی در تاریخ 7 دی ماه مقدار 50 تن کود شیمیائی اوره به شهرستان ارسنجان حمل گردید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ارسنجان از آغاز کاشت کاملینا در سطح 40 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود 80 هکتار اراضی زراعی ارسنجان به کشت این گیاه اختصاص یابد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رشیدی کوچی گفت: در دیدار با وزیر نیرو استفاده از ظرفیت پتروشیمی جهت تکمیل فاضلاب این شهر،لوله گذاری کانال های آبرسانی جهت کشاورزی دشت مرودشت و ارسنجان و بارورسازی ابرها پیگیری شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
فرهاد طهماسبی نماینده مجلس در دوره یازدهم بیان کرد: دریاچه بختگان خشکیده است، بزرگترین انجیرستان جهان در شهرستان های استهبان و نی ریز آسیب جدی دیده است. کشاورزی شهرستان های اطراف دریاچه یعنی استهبان، نی ریز، بختگان، خرامه و ارسنجان در حال نابودی است ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از تأمین و توزیع 146 تن کود اوره کشاورزی در شهرستان ارسنجان استان فارس در آذر ماه سال جاری خبر داد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 28 پروانه "کاربرد حد مجاز آلاینده" یا پروانه "ICM " برای محصول گوجه فرنگی این شهرستان صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۶:۲۳    
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: ابراهیم یارمحمودی خیّر، فعال صنفی و دوستدار طبیعت شهرستان، 100 کیلوگرم بذر بومی جنگل، نذر طبیعت کرد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: جلال رشیدی کوچی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تشکر از تلاش های دولت و کادر درمان در مورد کنترل و واکسیناسیون کرونا بیان کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۲:۴۶    
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و در راستای اجرای ماده 13 و 39 قانون اصلاحات اراضی و تبدیل اسناد دفترچه ای به تک برگ، سند اراضی ملی 14 پلاک این شهرستان صادر شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدجواد محمدی پور مدیرکل به همراه معصومه حسن زاده رئیس اداره مددکاری و مشاوره و حمید دمیری رئیس اداره مسکن و گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در نوزدهمین سفر شهرستانی خود به ارسنجان سفر و با خانواده شهید محمدرضا اسکندری، جانبازان 70 درصد اصغر نعمتی ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از پرداخت تسهیلات فنی اعتباری توسعه گیاهان دارویی از محل اعتبارات بند الف تبصره 18 با نرخ سود 4درصد در این شهرستان خبر داد .
نماینده مردم شهرستان های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: برخی گروه های مجازی را قبول ندارم زیرا پشت صحنه آن را می دانم و چون مطبوعات عرصه را خالی کرده اند جولان پیج های زرد گسترش یافته و بنده آنها را به رسمیت نمی شناسم اما برای رسانه های رسمی شهر وقت می گذارم و اتفاقات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۹:۰۶    
در مراسمی از 5 کتاب نویسندگان روستای جمال آباد ارسنجان رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۱:۲۷    
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: حدود 10 درصد گونه های جنگلی آسیب دیده ناشی از بروز حریق در مناطق مختلف این شهرستان مجدد جوانه زده و در حال زادآوری است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۴:۲۸    
با پیگیری های فرماندار ارسنجان و مسوولان بنیاد مسکن این شهرستان نشست بررسی مشکلات طرح بهسازی و هادی روستای شورآب در بنیادمسکن استان فارس باحضور مدیران و نمایند گان ادارات کل برگزار شد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۵:۲۱    
کتاب، مقبول ترین و نزدیک ترین چیز به طبع آدمیان است که نه فراموش می شود و نه تغییر می یابد. نگاه به کتاب، لذت تو را فزونی می دهد و میل تو را در فراگیری دانش، شدیدتر می سازد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی به هیاهوی رسانه های معاند و بی بی سی درباره بودجه فرهنگی کشور واکنش نشان داد. جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در توئیتی نوشت: بودجه فرهنگی کشور 23 همت یعنی معادل 1 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۳۱    
بعضی از مشترکان روستایی شهرستان ارسنجان امروز شنبه 27 آذر گاز ندارند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۸:۰۵    
گفتنی است این نمایش پس از ماه ها بسته بودن تماشاخانه ها به دلیل ویروس کرونا از 20 تا 25 آذر ماه به روی صحنه رفته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۲    
سومین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان ارسنجان در محل دفتر نماینده عالی دولت در شهرستان (فرماندار)و با حضور مهندس عزیزی فرماندار ،رئیس جلسه،یعقوبی رئیس اداره بهزیستی دبیرستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی ، یارمحمودی عضو شورای شهر و سایر اعضای این ستاد تشکیل گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از اجرای عملیات تجهیز و نوسازی 8 هکتار از گلخانه های ارسنجان به منظور افزایش عملکرد تولید، بازدهی اقتصادی بیشتر و کاهش هزینه ها خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۵:۰۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان گفت: طرح پلاک گذاری کمباین و تراکتورهای فاقد پلاک تا پایان آذر ماه در این شهرستان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۲    
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی ارسنجان گفت: به دلیل استمرار شرایط ناشی از کرونا و تاثیر آن بر تعطیلی مشاغل و کسب و کارها، قانون تسهیل بدهی بدهکاران بانکی تا پایان سال جاری تمدید شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۶    
نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس گفت: در روزهای اخیر دیداری با وزیر راه و شهرسازی داشتم که مباحث مربوط به حوزه انتخابیه ام مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و در این رابطه تصمیماتی اتخاذ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۳:۱۱    
عرضه 6 تن مرغ منجمد طرح تنظیم بازار به قیمت مصوب 20هزار تومان در شهرستان ارسنجان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده مردم مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان در مجلس به وضعیت افسار گسیخته رشد خودرو سازان اعتراض کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۰۷:۵۳    
گروه استان ها کتابخانه شهرستان ارسنجان پس از گذشت بیش از یک دهه هنوز نیمه تمام است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در بازدید از مراحل آزمون و راه اندازی تاسیسات تقویت فشار گاز ارسنجان 8، اعلام کرد که با بهره برداری از این تاسیسات توان انتقال گاز کشور در آینده ای نزدیک روزانه 110 میلیون مترمکعب دیگر افزایش می یابد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۰    
جشن بزرگ معلولین به مناسبت روز جهانی معلولین با برنامه های مختلف فرهنگی وهنری و با حضور پررنگ مردم و معلولین و مسئولین استانی وشهرستانی و به میزبانی مرکز مثبت زندگی کد 807 و انجمن تسهیل گران انگیزه پویا برگزار شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
16 هکتار از اراضی ملی به ارزش 30 میلیارد ریال در شهرستان ارسنجان رفع تصرف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس با تاکید بر اهمیت پروژه های عمرانی در بخش فرهنگ و هنر، تصریح کرد: با رایزنی های که انجام دادیم وزارت فرهنگ و ارشاد قول قطعی در زمینه تکمیل تالار مرکزی شیراز تا پایان این دولت ، به زمین زده شدن کلنگ بنیاد حافظ شناسی در سال جاری و تکمیل و تجهیز کتابخانه ارسنجان و موزه پاسارگاد داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
توزیع هشت تن برنج وارداتی تنظیم بازار در شهرستان ارسنجان آغاز شد
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۷:۲۱    
نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس گفت: در روزهای اخیر نشستی با ریاست سازمان اورژانس داشتم تا اینکه توسعه خدمات اورژانسی در حوزه انتخابیه ام افزایش پیدا کند.