یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۰:۰۸Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوزن»

فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳    
سقوط از ارتفاع تنها برای بشر مرگ آور نیست و هر ساله تعدادی زیادی از حیوانات به علت سقوط از ارتفاع جان خود را از دست می دهند. در این ویدئو می توانید بخشی از سقوط حیوانات از صخره و ارتفاع را مشاهده کنید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
باغ وحش مشهد با دارا بودن مساحتی غریب به 40 هزار متر مربع بزرگ ترین باغ وحش موجود در ایران به شمار می آید که در سال 1339 افتتاح شده است. باغ وحش وکیل آباد تنها باغ وحش استان خراسان رضوی به شمار می آید و زیستگاه حیوانات بسیاری نظیر ببر، گراز، شیر، خرس، خوک، گوزن و آهو می باشد ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه تصاویر اختصاصی اسپوتنیک از جشن روز "پرورش گوزن شمالی" در شهر سالخارد در منطقه یامالو-ننتس در غرب سیبری را خواهید دید. برگزاری این جشن از سوی مردم شمال روسیه برای تجلیل از مربیان حافظ فرهنگ نیاکان است. در این روز فعالیت های زیادی از جمله اسکی و کشتی ملی برگزار می شود.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: پیشتر با هماهنگی های بعمل آمده با حضور تعدادی از عوامل سریال نون خ 4 در استان، ظرفیت های تنوع زیستی، مناطق تحت مدیریت و مرکز تکثیر و پرورش گوزن زرد ایرانی در استان به عوامل سریال جهت تصویربرداری و پخش در تیتراژ ابتدایی و بخش هایی از این سریال معرفی شد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۱    
جنگل فندقلو گونه های گیاهی و جانوری بسیاری را در خود جای داده است، با ما همراه باشید و از تجربه تماشای گوزن در جنگل فندقلو بدانید.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی گوزن های کمیاب در لبنان فرارو- فواد نصیف، شکارچی لبنانی، در یک مزرعه ذخیره سازی در روستایی در بقاع غربی، از حدود 300 گوزن در زمینی به مساحت یک میلیون متر مربع مراقبت می کند که امیدوار است روزی بتوانند آزادانه در طبیعت پرسه بزنند. ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بیش از 2000 کله قوچ مومیایی شده در معبد ابیدوس متعلق به شاه رامسس دوم در مصر کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۶    
جنگ دو گوزن منجر به قطع شدن سر یکی از آنها شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۵    
گروه بین الملل: هنگامی که می خواهید از مانعی که به طور ناگهانی در جاده ظاهر می شود فرار کنید، تسلا مدل 3 یکی از بهترین گزینه ها است.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سر یک گوزن نر پس از نبرد با همنوع خود قطع شد و در شاخ های حریفش گیر کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یک فروشگاه معروف آبنبات و پاستیل فروشی در استرالیا، هر نقاشی و طراحی دلخواه مشتری را تبدیل به آبنبات می کند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فیلمی از راه رفتن یک گوزن نر با سر قطع شده همنوعش در نبرد را مشاهده می کنید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سر یک گوزن نر پس از نبرد با همنوع خود قطع شد و در شاخ های حریفش گیر کرد!
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۴۵    
به گزارش پارسینه گوزن بدون اینکه بتواند سر رقیب خود را از شاخ هایش جدا کند شروع به راه رفتن کرد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۳:۴۷    
توهم نوری برای تست ضریب هوشی شما: فقط یک نابغه می تواند گوزن های پنهان شده را در داخل تصویر جنگل در 15 ثانیه تشخیص دهد! به گزارش اول فارس ، توهم نوری برای آزمایش ضریب هوشی شما: توهم نوری تصویری است که ذهن را خم می کند، عمیقاً جذاب و تغییر شکل می دهد از یک شی یا نقاشی ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : مدیرکل حفاظت از محیط زیست لرستان از راه اندازی گردشگری زیست محیطی با ایجاد سایت گوزن زرد در خرم آباد خبر داد.
یافته   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان با اشاره به برنامه ریزی این اداره کل در راستای احیای گردشگری زیست محیطی در این استان طی یک سال اخیر، از ایجاد موزه های تاریخ طبیعی و تنوع زیستی، مرکز تکثیر گوزن زرد ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کمتر اتفاق می افتد که طمعه دنبال شکارچی خود راه بیفتد تا او را بترساند، یا از موقعیت اش مطلع شود اما...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دشت برم بزرگ ترین دشت بلوط ایران و زیستگاه گوزن زرد ایرانی است. دشت برم و جنگل بلوط در 20 کیلومتری شرق کازرون و در مسیر کازرون به شیراز واقع شده است. این منطقه جنگلی با ارتفاع متوسط از 1500 متر تا 2400 متر قسمتی از رشته کوه های زاگرس جنوب غربی بوده و یکی از بخش های متراکم جنگل های بلوط زاگرس را در ...
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
در این ویدئو نیز می بینم که چگونه یوزپلنگ ها با سرعتی باورنکردنی کل های یالدار را شکار می کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۰    
گروه فیلم: آتش نشانان در شهر اورگرین ایالت کلرادو، یک گوزن را که در یک دریاچه یخ زده سقوط کرده بود، نجات دادند. فیلم نشان می دهد که یک تیم پنج نفره حیوان را از آب یخ زده بیرون می کشند. سازمان آتش نشانی گفت که گوزن صدمه ای ندید و توانست دوباره به گله خود بپیوندد. ....
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محققان چینی توانسته اند به کمک پیوند سلول های بنیادی گوزن به موش ها، ساختارهایی شبیه شاخ گوزن را روی پیشانی موش ها رشد دهند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
درباره مرگ و زندگی پیروز این یوزپلنگ آسیایی پرسش ها و ابهاماتی پیش آمده که در گفت وگو با علیرضا شهرداری تیمارگر پیروز به آنها پاسخ داده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۷    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرگان گفت: مرال های وحشی پارک جنگلی قرق 10 روز است که خوراک ندارند و نبود مدیریت و متولی مشخص برای نگهداری از این گونه جانوری زندگی آنها را با خطر روبرو کرده است.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
دانشمندان چینی با پیوند سلول های بنیادی از گوزن به موش موفق به رشد ساختار های شاخ مانند بر روی پیشانی آن ها شدند. شاخ های گوزن هر سال می ریزد و دوباره رشد می کند، در طول بهار، طول آن ها با سرعت حدود یک اینچ (2.54 سانتی متر) در روز افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی انتشار خبری مبنی بر تامین نشدن خوراک مرال های پارک جنگلی قرق؛ دادستان مرکز استان برای بررسی موضوع به محل نگهداری این حیوانات رفت. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از خبرگزاری میزان- محمود اسپانلو گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: برخی از گونه ها که در طبیعت به طور کامل از بین رفته بودند به واسطه نگهداری و تکثیر در اسارت از انقراض دور شدند در کشور خودمان تجربه گوزن زرد نمونه شاخصی از این اقدام است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
پناهگاه حیات وحش دشت ناز ساری با وجود بیش از 447 گونه گیاهی، در دل جنگل های هیرکانی و در قلب کوهستان بستری منحصر به فرد و استثنایی و پناهگاهی برای گونه های مختلف جانوری است. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ماه های گرم سال که فرا می رسید، علاقه ناصرالدین شاه به شکار هم گل می کرد. برخی می گویند هر وقت شاه قاجار خلقش تنگ می شد، باید او را به شکار می بردند تا شاید چادرزنی در روستای خوش آب و هوای دوشان تپه و شکار آهو، گوزن و خرگوش وحشی دلش را شاد کند.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۰    
همه ی ما می دانیم ببر ها چه شکلی هستند، اما فقط برای بچه ها این سؤال پیش می آید که چرا پوست این حیوانات چنین طرح و رنگی دارد. شاید تصور کنید که طرح و رنگ بدن ببر ها باعث می شود بیشتر به چشم بیایند، اما اینطور نیست ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۰    
گروه بین الملل: نتیجه اسمارت #1مدل 2023 در نسخه برابوس عملکردی، در یک "تست گوزن" اخیر، که توسط km77.com انجام شد، کاملاً ناامیدکننده بود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گوزن کودو، حیوان جنگجویی نیست، اما در این ویدئو می بینیم که به شکلی ناباورانه وارد نبرد با یک زرافه می شود و این حیوان 6 متری را زمین می زند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جنگل های دز به مساحت 18 هزار هکتار در جنوب دزفول تنها جنگل های بازمانده نیمه گرمسیری ایران و زیستگاه اصلی گوزن زرد ایرانی است.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گوزن کودو، حیوان جنگجویی نیست، اما در این ویدئو می بینیم که به شکلی ناباورانه وارد نبرد با یک زرافه می شود و این حیوان 6 متری را زمین می زند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
لاشه این خرس ماده را گله داران گوزن شمالی در میان یخچالی دائمی سیبری پیدا کردند. این خرس 1.55 متر قد و حدود 78 کیلوگرم وزن دارد.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۱    
این ویدیو نشان می دهد که یک گوزن باشکوه هنگام دویدن از میان مزرعه ای در کلرادو امریکا در حالی که می خواهد از روی حصار کنار پرش انجام دهد روی صورتش می افتد. با این حال گوزن بلافاصله از جا برخاست و با پرش دوباره از حصار عبور کرد.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در تلاش هستیم با مشارکت مردم گونه های در خطر انقراض دیگر از جمله تمساح و گوزن زرد ایرانی را هم به طبیعت برگردانیم.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عصرایران نوشت: لاشه این خرس ماده را گله داران گوزن شمالی در میان یخچالی دائمی سیبری پیدا کردند. این خرس 1/55 متر قد و حدود 78 کیلوگرم وزن دارد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی حمله هولناک گوزن به یک اسنوموبیل فرارو- یک اسنوموبیل سوار در مناطق برفی آیداهو به سختی از له شدن توسط یک گوزن موس جان سالم به در برد و در آخرین ثانیه از وسیله نقلیه خود پرید. ...
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از کارکنان جنگلبانی در محدوده دریاچه مارا در کانادا با صحنه جالبی از برخورد یک گوزن مادر با خرس مواجه شد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
لاشه این خرس ماده را گله داران گوزن شمالی در میان یخچالی دائمی سیبری پیدا کردند. این خرس 1/55 متر قد و حدود 78 کیلوگرم وزن دارد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۳    
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از لحظه برخورد خودروی با یک گوزن شمالی عظیم الجثه در جاده خواهید بود.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۵    
این ویدئو که در حیات وحش آفریقای جنوبی ضبط شده است، لحظاتی از حمله خیره کننده پلنگ ها برای شکار گوزن های کودو را به تصویر می کشد. در پایان هر حمله هم می بینیم که گوزن پیروزمندانه از میدان خارج می شود و لاشه سنگین را با خود می برد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۷    
گروه بین الملل: هیوندای توسان با پیشرانه هیبریدی پلاگین با وزن حدود 4235 پوند (1921 کیلوگرم) خودروی سبکی نیست.