چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۸:۴۶Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوزن»

عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۰    
یک گوزن بزرگ که زیر انبوهی از برف دفن شده بود با کمک یک شکارچی نجات پیدا کرد. لحظه نجات یک گوزن بزرگی که زیر انبوهی از برف دفن شده بود را می بینیم که با کمک یک شکارچی نجات پیدا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۰    
یک گوزن که زیر انبوهی از برف دفن شده بود با کمک یک شکارچی نجات پیدا کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یک گوزن بزرگ که زیر انبوهی از برف دفن شده بود با کمک یک شکارچی نجات پیدا کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گوزن زرد ایرانی در خطر انقراض قرار گرفته است. خال های سفید و بدن نارنجی متمایل به قرمز دارد و این رنگ ها فرق او با گوزن های دیگر است. زیستگاه اصلی او بیشتر جنگل های خوزستان بود و از بین رفتن زیستگاه و شکار زیاد در دهه های قبل جمعیت او را کم کرد. ...
همگردی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۱    
بوستان آهوان کیش یکی از بوستان های جزیره است که مساحت بسیاری دارد و میتوان گفت بوستان بزرگی هست. در این بوستان بزرگ قفس های بسیاری برای نگهداری از انواع حیوانات قرار دارند اما عمده حیوانی که در این بوستان یافت می شود، آهو است. البته به غیر از آهو، روباه، شغال، میمون، گوزن و.. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بررسی دندان ها و استخوان های حیوانات مجاور نشان داد این انسان های اولیه در محیطی خشن با گوزن های شمالی، خرس های غار، اسب ها و کرگدن های پشمالو در شرایطی قابل مقایسه با سیبری مدرن یا شمال اسکاندیناوی زندگی می کردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نام این شهر لانگیربین (Longyearbyern) است و در مجمع الجزایر سوالبارد نروژ واقع شده؛ شمالی ترین شهر روی کره زمین و جایی که خرس قطبی، گوزن شمالی، گوزن کانادایی و پرندگان در آن زندگی خوبی دارند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۷    
فارس_ همایش استانی درخت، چتر مهربانی خدا به همراه رونمایی از کتاب های دانش آموزان نوشت استان فارس در کانون فرهنگی سمیه شیراز برگزار شد. دانش آموزان شیرازی با کتاب های الیسا و درخت بلوط ایرانی و گوزن زرد در جنگل های بلوط هنرمندانه از دغدغه های خود درباره حفاظت از منابع طبیعی گفتند.
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
یک گوزن با دندان های نیش تیز مثل دندان ببر شایسته لقب عجیب ترین آهوی جهان است. موجود شگفت انگیزی که در چین مرکزی یافت می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | بامداد سه شنبه به وقت تهران، 10 بازی در جریان فصل عادی NBA برگزار شد. در ادامه این مطلب مروری داریم بر نتایج و مهم ترین اتفاقاتی که طی این چند مسابقه رقم خوردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
چهارمین مرحله رهاسازی گوزن زرد ایرانی در زیستگاه های استان خوزستان انجام شد و در این مرحله 10 راس گوزن در زیستگاه دز رهاسازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۵:۲۰    
یک گوزن با حمله به مامور پلیس آمریکایی، او را نقش بر زمین کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
صحنه های ویدیویی در شبکه های اجتماعی اقدام شجاعانه یک مامور آتش نشانی برای نجات یک رأس گوزن پس از سقوط آن در یک دریاچه منجمد در ایالت مینه سوتای آمریکا را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به اجرای چهارمین مرحله رهاسازی گوزن زرد ایرانی در زیستگاه های استان از رهاسازی 10 راس گوزن در دز خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سردترین منطقه روسیه کجاست؟ عشایر قوم یامال در این منطقه به گله داری گوزن های شمالی می پردازند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۱    
یک گوزن وحشی در پیست اسکی در وایومینگ در کنار گروهی از اسکی بازان می دوید. فیلمی هیجان انگیز از یک گوزن در شهرستان تتون در وایومینگ که در پیست اسکی از پشت اسکی بازان می دوید را می بینیم. اسکی بازان سعی می کنند برای جلوگیری از برخورد با حیوان سریع تر حرکت کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه فیلم: یک گوزن به گروهی از اسکی بازان در شهرستان تتون، وایومینگ ملحق شد و در حالی که در یک پیست درحال اسکی بودند، در کنار آن ها می دوید. به گزارش فرارو ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت و حفاظت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به سرشماری بیش از یک میلیون و 500 گونه جانوری در مدت یک سال گفت: چهار گونه شاخص تکثیر شده در اسارت از جمله گوزن زرد ایرانی، آهو، جبیر و گور ایرانی را در زیستگاه های مستعد و طبیعی رها سازی کردیم.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گوزنِ نادر سیاه که در لهستان دیده شده. درکنار رنگ عجیبش واقعا با شکوه است. این گوزن ها بسیار نادر هستند و تعداد آن ها در طبیعت بسیار محدود است.
گوزنِ نادر سیاه که در لهستان دیده شده. درکنار رنگ عجیبش واقعا با شکوه است. این گوزن ها بسیار نادر هستند و تعداد آن ها در طبیعت بسیار محدود است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ساکنان وایومینگ امریکا چندین گوزن را که به دریاچه یخ سقوط کرده بودند، نجات دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک ملی کرخه آخرین وضعیت گوزن های زرد ایرانی در این پارک را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: الان در مورد گوزن زرد ایرانی در بسیاری از استان ها ما سایت های تکثیر را داریم. در مورد گورخر نیز در بسیاری از استان ها تکثیر صورت گرفته و دو مورد نیز رهاسازی به طبیعت در پارک ملی کویر و در سه نقطه در استان یزد انجام شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۳    
این گوزن غول پیکر با آرامش در سرمای سخت آلاسکا پیاده روی می کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۸    
حضور سرزده یک گوزن قرمز گرسنه در روستا، موجب ترسیدن گوسفندان شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۵    
این طعمه آنقدر بزرگ بود که برای از بین بردن آن پنج یوزپلنگ دست به کار شدند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مرال که به نظر می رسد راه خود را گم کرده است، در یکی از روستاهای مازندران دیده شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یکی از روستاهای مازندران میزبان یک مرال(گوزن قرمز یا گوزن کوهی) بود که راه خودش را گم کرده بود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یک مرال(گوزن قرمز یا گوزن کوهی) که راه خودش را گم کرده بود از یکی از روستاهای مازندران سر درآورد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
میانگین فاصله پرش افقی یک گوزن حدود 4/5 تا 5 متر است. با این حال، برخی از گونه های گوزن مانند گوزن دم سفید می توانند با یک جهش تا 9 متر بپرند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
میانگین فاصله پرش افقی یک گوزن حدود 4/5 تا 5 متر است. با این حال، برخی از گونه های گوزن مانند گوزن دم سفید می توانند با یک جهش تا 9 متر بپرند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۵    
برنامه تکثیر در اسارت یکی از راه های پیشنهادی سازمان IUCN است که برای گونه های به شدت در معرض انقراض استفاده می شود. در ایران برای گونه های زیادی این کار صورت گرفته ولی همه آنها منجر به معرفی گونه به زیستگاه طبیعی نشده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کانال عصر ایران در تلگرام تماشاخانه چه خبر از پروژه انتقال آب از دریای عمان به اصفهان/ انتشار یک ویدئو و ابهاماتی که هنوز هست (فیلم) همه چیز درباره ماجرای شیر خشک در ایران؛ چرا نام کسانی که غذای نوزادان را می دزدند و قاچاق می کنند افشا نمی کنید (فیلم) فیلم های دیگر ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شواهد زیادی از تقلید کردن حیوانات از انسان ها دیده شده است. اما این بار نه تنها یک گوزن سعی می کند مثل آدم ها توپ را به گل تبدیل کند که پس از عبور توپ از دروازه، خوشحالی هم می کند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روز های برگزاری چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، پوستر رسمی فیلم سینمایی تمساح خونی رونمایی شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه فیلم: در این ویدئو مراحل جالب و دیدنی پرورش هزاران گوزن و فرآوری گوشت و شاخ گوزن در کارخانه را مشاهده خواهید کرد. ....
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۲    
رکنا: یک کفتار گوزن یالدار را پاره کرد که در این فیلم می بینید.