چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۵:۵۸Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جمهوری خواهان»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: توماس فریدمن، ستون نویس نیویورک تایمز در مقاله ای به اوج گیری قبیله گرایی سیاسی در آمریکا به خصوص در میان طیف های محافظه کار حامی جمهوری خواهان پرداخته است.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سناتورهای جمهوری خواه آمریکایی روز شنبه از آزادی مِنگ وانژو مدیر ارشد مالی شرکت هواوی چین انتقاد کرده و اعلام کردند آمریکا اهرم فشار خود علیه چین را از دست داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سناتورهای جمهوری خواه آمریکایی روز شنبه از آزادی مِنگ وانژو مدیر ارشد مالی شرکت هواوی چین انتقاد کرده و اعلام کردند آمریکا اهرم فشار خود علیه چین را از دست داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مقام های ارشد دو ایالت تحت کنترل جمهوری خواهان، از اصرار رئیس جمهور سابق این کشور به تقلب در انتخابات گلایه کرده و تأکید کردند تغییری در نتایج ایجاد نخواهد شد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه دولت آمریکا برای بازگرداندن جمهوری اسلامی ایران به مذاکرات برجام تلاش می کند، کمیسیون مطالعاتی حزب جمهوری خواه در کنگره آمریکا، اصلاحاتی را در طرح بودجه دفاعی سالانۀ این کشور مطرح کرده است که دولت جو بایدن را ملزم می کند لغو و کاهش هرگونه تحریم اقتصادی علیه ایران را به طور شفاف به کنگره ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نتایج تحقیق انجام شده به دستور مجلس سنای ایالت آریزونا نشان داد رقیب دموکرات رئیس جمهور سابق آمریکا توانسته با اختلافی اندک پیروز شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- جمهوریخواهان کنگره آمریکا در تلاش برای تصویب یک طرح هستند که طی آن دولت بایدن از دادن پول نقد به ایران منع خواهد شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از واشینگتن فری بیکن ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۶    
پایگاه خبری واشنگتن فری بیکن گزارش داد که کمیسیون مطالعاتی حزب جمهوری خواه در کنگره آمریکا به دنبال اصلاحاتی در طرح قانون اختیارات دفاع ملی (بودجه دفاعی سالانه) برای مقابله با ایران است.
رئیس جمهور پیشین آمریکا ادعاهای کتاب افشاگرانه اخیر درباره مذاکرات او با دو سناتور جمهوری خواه آمریکا درباره نتایج انتخابات را رد کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: جمهوری خواهان کنگره آمریکایی در تلاش هستند تا از طریق لایحه بودجه دفاعی این کشور، اقداماتی را در راستای مقابله با ایران انجام دهند. به نقل از واشنگتن فری بیکن ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی می گویند اگر لایحه بلوکه کردن دارایی های ایران در کنگره تصویب شود دیگر نمی توان امیدی به رفع تحریم های تهران داشت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - قانونگذاران آمریکایی چندین طرح ضد ایرانی برای تصویب در قالب لایحه بودجه دفاعی آمریکا تهیه و ارائه کردند. به گزارش العالم، قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا چندین طرح ضد ایرانی را برای اضافه شدن به عنوان متمم به متن لایحه بودجه دفاعی آمریکا پیشنهاد کردند که این طرح ها بامداد جمعه ...
بعد از شکست یک نماینده جمهوری خواه برای استیضاح جو بایدن در اولین روز ریاست جمهوری او، چهار عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان یک بار دیگر طرح استیضاح او را به این مجلس ارائه دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
حذف موقت کمک یک میلیارد دلاری از لایحه بودجه دولت آمریکا به خاطر عدم حمایت برخی نمایندگان دموکرات کنگره، خشم جمهوری خواهان را به دنبال داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - باب گیبز نماینده جمهوری خواه ایالت اوهایو با حمایت دو هم حزبی دیگر خود، طرح استیضاح بایدن را در چگونگی رسیدگی به وضعیت مرز جنوبی، تلاش برای تمدید مهلت قانونی دولت فدرال برای اخراج مستاجران و خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان، ارائه دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنرانی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل انتقاد جمهوریخواهان را برانگیخت و آنها مواضع رئیس جمهور دموکرات را باعث تضعیف جایگاه آمریکا و نادیده گرفتن تهدیدهای موجود علیه این کشور ارزیابی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که دونالد ترامپ از حمایت های بیشتری در مقایسه با دیگر هم حزبی هایش برای نامزدی از سوی جمهوری خواهان در انتخابات 2024 برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال از تشدید تحرکات دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا برای کنار زدن میچ مک کانل از جایگاه رهبری سناتورهای جمهوری خواه کنگره این کشور خبر داد.
رییس مجلس نمایندگان آمریکا ضمن هشدار درباره نفوذ افراط گرایی در ریشه های حزب جمهوری خواه، از اعضای این حزب درخواست کرد، حزبشان را پس بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس روابط بین الملل گفت: قطعا ترکیب مجلس نمایندگان و سنا به نفع جمهوری خواهان تغییر می کند و برخی مهلت های زمانی برجام تا دو سال دیگر تمام خواهد شد و تحریم های توافق شده نه تنها لغو نخواهند شد بلکه با قدرت بیشتری اعمال می شوند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب جدیدی در آمریکا منتشر شده که نشان می دهد رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا در پی نگرانی از آغاز جنگ ترامپ با چین، با همتای چینی خود تماس گرفته تا تنش ها را کنترل کند. انتشار این خبر خشم جمهوری خواهان را برانگیخته است. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۶    
دعوای پیش انتخاباتی دموکرات ها و جمهوری خواهان بالا گرفت!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مقامات جمهوری خواه آمریکا از جمله رئیس جمهور سابق این کشور، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا را به خیانت متهم کرده و اخراج و محاکمه نظامی او را خواستار شدند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۰    
دموکرات ها و جمهوری خواهان در سنای آمریکا، خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان را اشتباه خوانده و آن را به وزیر امور خارجه گوشزد کردند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس حوزه بین الملل گفت: دموکرات ها، ترامپ را مقصر اصلی در قضیه افغانستان می دانند و جمهوری خواهان را مقصر جلوه می دهند تا از زیر بار مسئولیتِ افغانستان شانه خالی کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل منطقه گفت: خروج سامانه های پاتریوت آمریکا از عربستان سعودی به نوعی باید در راستای پرونده یمن مورد نظر قرار بگیرد، چراکه رئیس جمهوری خواهان پایان این بحران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با وجود افزایش موارد ابتلا به کرونا در آمریکا، سران جمهوری خواه این کشور از دستور واکسیناسیون اجباری رئیس جمهور این کشور به شدت انتقاد کردند.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، طالبان هیچ شهروند آمریکایی را در مزار شریف به گروگان نگرفته است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تحولات منطقه و جهان در سال های اخیر هند و ایران را به یکدیگر نزدیک کرده است. برای هند، ایران یک تامین کننده مهم انرژی قلمداد می شود و آن را با افغانستان و آسیای میانه مرتبط می کند ...
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۶    
گروهی از جمهوری خواهان بر این تصور هستند که وقتی مزایای بیکاری دوران کرونا در آمریکا قطع شود، نتایج مثبتی در عرصه اقتصاد کلان دیده خواهد شد و میلیون ها نفر فرصت آن را خواهند داشت که در مشاغل دیگری مشغول شوند
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان جمهوری خواه مجلس آمریکا در اشتباهی خنده دار، شخص دیگری را به جای مدیرعامل یاهو تهدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یکی از جمهوری خواهان ارشد در کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفت، اوضاع در افغانستان بدتر از قبل 11 سپتامبر است چون طالبان اکنون به طور کامل با تسلیحات آمریکایی مسلح است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا پس از بیست سال اشغالگری در افغانستان در نهایت مجبور به خروج مفتضحانه از این کشور شد.دولت بایدن همچنان با تبعات سنگین خروج مفتضحانه نظامیان آمریکایی از افغانستان مواجه است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۱    
در حالی که سقط جنین از سال 1973 در آمریکا قانونی شده، اما تصویب قانون جدیدی در تگزاس با حمایت فرماندار جمهوری خواه این ایالت، شائبه بازی سیاسی احزاب با مؤلفه های اخلاقی را افزایش داده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به رغم حمایت اکثریت جمهوری خواهان از دونالد ترامپ و محبوبیت او در این حزب، یک سناتور جمهوری خواه علیه نامزدی رئیس جمهور سابق آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری موضع گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۲    
اصفهان - ایرنا - نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان این استان در نامه ای خطاب به رییس جمهوری خواهان رسیدگی و احیای زاینده رود خواهند شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۴:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: میچ مک کانل رهبر اقلیت جمهوی خواه مجلس سنای آمریکا، استیضاح جو بایدن رئیس جمهور این کشور به خاطر خروج مفتضحانه از افغانستان را غیرمحتمل دانست. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رهبر انجمن درون حزبی آزادی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد، جمهوری خواهان مجلس بار دیگر خواستار استیضاح بایدن و بلینکن بابت رویدادهای پیش آمده در نتیجه خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۰    
تهران- ایرنا- پایگاه خبری اکسیوس با اشاره به نشست روز گذشته رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی دولت ترامپ با جمهوری خواهان مجلس نمایندگان نوشت: وی در این نشست نسبت به بهره برداری چین و روسیه از افغانستان در پی خروج آمریکا هشدار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، اندی بیگز رهبر کمیته آزادی کنگره آمریکا در اظهاراتی اعلام کرد که در پی خروج خفت بار و خام دستانه نیروهای آمریکا از افغانستان ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، اقدام جو بایدن در پایان دادن به حضور نظامی در افغانستان پیش از خروج تمامی شهروندان آمریکا، با انتقادات گسترده مقامات سیاسی و نظامی آمریکا همراه شده و جمهوری خواهان مجلس نمایندگان برای بررسی عملکرد بایدن در این زمینه در واشینگتن تشکیل جلسه دادند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
جمهوری خواهان آمریکا از رئیس جمهوری این کشور در پی خروج خفت بار از افغانستان به شدت انتقاد کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، میچ مک کانل ، رئیس جمهوری خواهان کنگره آمریکا در حساب کاربری خود در توئیتر از تصمیم رئیس جمهور این کشور برای خرووج از افغانستان به شدت انتقاد کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری خواهان کنگره آمریکا در توئیتی نوشت، خروج دولت بایدن از افغانستان یکی از بدترین تصمیمات سیاست خارجی در تاریخ آمریکاست.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوری خواه آمریکایی که طی روزهای اخیر بارها به عملکرد جو بایدن در قبال افغانستان تاخته است، یک بار دیگر خواستار استیضاح او از ریاست جمهوری شد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جمهوری خواهان عصبانی از نحوه خروج آمریکا از افغانستان، خواستار استعفا، استیضاح و حتی اجرای متمم 25 قانون اساسی شدند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: میچ مک کانل رهبر جمهوری خواهان مجلس سنای آمریکا روز یکشنبه تصمیم سیاسی وحشتناک خروج آمریکایی ها از افغانستان را محکوم کرد. مک کانل در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ،هزاران آمریکایی روز شنبه به وقت محلی در واشنگتن دی.سی و دیگر شهرهای آمریکا، علیه قوانین محدودکننده حق رأی تظاهرات کردند. به نوشته خبرگزاری رویترز ، این معترضان با حضور گسترده در خیابان ها ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
انتقادات گسترده ای از هر سو متوجه بایدن می شود. منتقدان بایدن را به شکست در مدیریت عملیات خروج، متهم می کنند. برخی دموکرات ها در تکیه پنتاگون بر طالبان برای حمایت از فرودگاه بین المللی کابل تردید کردند و برخی جمهوری خواهان خواستار استعفای بایدن شده ...