دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۱۵:۰۵Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سگ»

ایلنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت استان اعلام کرد: وجود سگ های بدون صاحب یکی از مشکلات استان مازندران است که امسال به نسبت سال قبل، 60 تا 70 درصد واکسن و سرم بیشتری تزریق کردیم اما متاسفانه امسال چند فقره فوتی ناشی از بیماری هاری نیز داشتیم.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر مبارزه با بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی تاکید کرد: دامداران در واکسیناسیون سگ های گله و یا نگهبان علیه بیماری هاری مشارکت داشته باشند.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اینجاست که سؤال و ابهام عجیبی ذهن را درگیر می کند که چطور اصولگراها با این جریان فکری و دیدگاه نسبت به بازیکنان فوتبال، یکباره حامی دوآتشه آنها از آب درآمده و هرکسی را که از گل نازک تر به تیم ملی و بازیکنانش بگوید، با الفاظ ناخوشایندی خطاب قرار داده و گاه زمینه بازداشت این چهره ها را فراهم می کنند.
راه دانا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به جز دو فیلم کمدی انفرادی و سگ بند که توانسته اند سود بالایی نصیب سازندگان خود کنند، امسال فیلم هایی با موضوع اجتماعی و انیمیشن نیز با جذب تماشاگران سینما، ثابت کردند که فیلم خوب همیشه مشتری خود را پیدا می کند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
پرواضح است که جانبداری جدید دولتی ها و چهره های بعضا تندرو اصولگرا از بازیکنان نسل فعلی تیم ملی فوتبال ایران هم به دلیل مصلحت اندیشی و مرتبط با فضای کنونی ایران است؛ وگرنه بسیاری از همین بازیکنان، تا پیش از آنکه خط قرمز محسوب شده و منتقدان آن ها سخت مورد عتاب قرار بگیرند ...
یک پزشک   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس تحقیقات جدید تیمی از دانشمندان در ایتالیا، آزمایش های اولیه موفقیت آمیز را برای سیستم الکترونیکی بینی طراحی شده که می تواند نشانگر های زیستی سرطان پروستات در ادرار را بو بکشد و اطلاع بدهد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
29 آبان رسانه ها از بستری شدن ابوالفضل پورعرب ستاره سال های گذشته سینما خبر دادند. این بازیگر که در حال کارگردانی و تولید مستندی به نام سگ بود، از ناحیه پا مصدوم شد و بعد از دو هفته درمان و بستری بودن در بیمارستان برای طی کردن ادامه روند درمان به منزل شخصی خود بازگشت ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
1401-09-13 21:04 به گزارش فاخته ، عباس علیپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ابتلای یک گاو به بیماری هاری در مازندران مشاهده شد که برای کنترل این حیوان معدوم شد. این حیوان از طریق گازگرفتگی سگ نگهبان به این حیوان سرایت کرد که احتمال بروز چنین مسائلی در دیگر نقاط استان وجود دارد ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: براساس بررسی ها مشخص شد که این پلنگ مدت نسبتاً طولانی است که وارد این پادگان ها و سایر محوطه های بزرگ مجاور پارک ملی شده و در مکان هایی که امکان اختفا داشته مستقر شده و از مواد غذایی دورریختنی پروتئینی و شکار گربه و سگ های بلاصاحبی که ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدیو یک سگ دیده می شود که در ایستگاه روی ریل حرکت می کند و توسط قطار زیر گرفته می شود. اما در کمال خوش شانسی زنده از این حادثه بیرون می آید.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۶    
این ویدیو که از حیات وحش پارک ملی کروگر آفریقایی جنوبی منتشر شده است، نشان می دهد که میمون مغرور وارد جدال با سگ های وحشی می شود. اما پایان غم انگیزی را رقم می زند و توسط سگ های آفریقایی کشته می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ویدیویی تماشایی از خشونت عجیب یک گربه را ببینید.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پلنگ سرخه حصار، گربه ها و سگ های بلاصاحب را شکار می کند و حضور آن خطری را متوجه ساکنین منطقه نمی کند ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آزمایش بالینی منحصر به فرد در سگ ها به روش درمانی جدیدی برای سرطان دست پیدا کرده است.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رکورد قبلی گران ترین سگ گله متعلق به یک سگ ماده ولزی بود که سال گذشته فروخته شد. حنا رکورد 20000 پوند (26088 دلار) را در یک فروش آنلاین در یورکشایر شمالی، انگلستان، در 13 اکتبر 2020، به دست آورد.
آنا / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پلنگ پارک جنگلی سرخه حصار همچنان در رصد کارشناسان محیط زیست است و اقدامات برای زنده گیری آن ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: سگ هایی توسط مسافران به مازندران می آیند که باید حتما دارای شناسنامه و تزریق واکسن هاری باشند و این موارد جزو مطالبات جدی است که سهل انگاری در این مساله می تواند برای استان بسیار خطرآفرین باشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج 2976 راس گوسفند و بز بر علیه بیماری آبله و PPR و تعداد 19 قلاده سگ به صورت رایگان واکسینه شدند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک سگ ژرمن شپرد که در حیاط خانه ای در پونا خوابیده بود، از پشت مورد حمله یک پلنگ قرار گرفت، اما با شجاعت در مقابل این حیوان وحشی ایستادگی کرد.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۰    
جنوب نیوز: رسانه امتداد، ارگان حزب اصلاح طلب اتحاد ملت اخیراً طی مطلبی که در کانال تلگرام خود منتشر کرده با اشاره به رخداد هک خبرگزاری فارس و انتشار فیلمی عجیب(!) نوشت: ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۳:۱۷    
در این ویدیو دسته سگ های وحشی کنار رودخانه می روند تا تشنگی شان را برطرف کنند. اما با حمله برق آسای تمساح غول پیکر مواجه می شوند. در ادامه این ویدئو هم می بینیم که سگ وحشی توسط تمساح به زیر آب کشیده می شود و جان اش را از دست می دهد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۴    
بازی های فکری نیاز به یک روش تفکر غیر متعارف دارند، با این حال، گاهی اوقات شامل یک رویکرد عالی نیز می شوند. به هر حال، در تصویر فوق شما باید تشخیص دهید دم سگ در کدام طناب گیر کرده است. اگرچه پاسخ درست در مقابل شماست، اما مجموع رشته ها گیج کننده و کار را سخت می کند. ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدیو دسته بزرگی از سگ های وحشی یک گوزن کودو عظیم الجثه را دنبال می کنند و در نهایت موفق به شکار این حیوان می شوند. پس از چند ساعت، اثری از گوزن کودو نمی ماند و دسته سگ های وحشی لاشه این حیوان را می خورند.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۶    
در این ویدیو که مجموعه ای از حمله های گروهی توسط کفتارها، سگ های وحشی، اژد های کومودو و شغال را نشان می دهد، همزمان لحظه هایی دردناک از زنده زنده خوردن ایمپالا ها را به تصوی می کشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان درگز از قرنطینه شدن یک قلاده سگ مشکوک به هاری بر اساس دستور العمل مبارزه با بیماری های سازمان دامپزشکی خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
پژوهش های تازه نشان می دهد که اهلی کردن خویشاوندان گرگ ها زودتر از آنچه تاکنون تصور می شد، رخ داده است و انسان ها احتمالا حدود 17 هزار سال پیش سگ ها را اهلی کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سامانه137 شهرداری قزوین گفت: جمع آوری سگ های ولگرد جدای از اینکه از وظایف شهرداری ها به شمار می رود، موضوعی فرهنگی است که با همکاری همه شهروندان و دستگاه های اجرایی مرتبط، حل این مسئله امکان پذیر است.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همانطور که مشخص شد، لو در واقع رکورد بلندترین گوش های یک سگ (زنده) را با اندازه هر گوش 34 سانتی متر (13.38 اینچ) شکست.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۱    
به مناسبت گرامیداشت هفته ی بسیج بیش از 900 راس گوسفند و بز و سگ در اردوی جهادی گناباد علیه بیماری های PPR و هاری واکسینه گردیدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان گفت: در هفته بزرگداشت بسیج مستضعفان و با هدف خدمت رسانی به دامداران و روستائیان حدود 700 راس دام سنگین، 66 هزار راس دام سبک و بیش از 200 قلاده سگ علیه بیماری های واگیر دامی و مشترک بین انسان و دام واکسینه شدند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
روبات های 4 پا با رقص و پیکوپی خود هوادارن جام جهانی را در یکی از پارک های دوحه سرگرم می کنند. این روبات های سگ شکل پیشتر برای کمک به پرسنل پزشکی و کادر درمان در بخش های کرونایی مورد استفاده قرار گرفتند و اینک مسئولیت شاد و خوشحال کردن هواداران فوتبال را بر عهده دارند ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۶    
اگرچه تقریبا 6 سال از طرح جمع آوی سگ های ولگرد می گذرد و برای آن کارگروهی در نظر گرفته شده است اما حضور بیش از پیش سگ ها در خیابان ها، پارک ها و معابر عمومی داستان دیگری را روایت می کند تا جایی که اعضای این کارگروه یکدیگر را به عدم همکاری متهم می کنند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۱    
فاش نیوز - ادامه این روند که باعث سلب آسایش عمومی شده و کسی پاسخ نمی دهد و حتی گزارش دهنده را مدیران شما بازداشت می کنند به صلاح ظاهر فرودگاه ام القرای اسلام نیست. بسمه تعالی جناب آقای حمیدرضا سیدی معاون محترم وزیر راه، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
از عواقب سگ بازی در حزب چپ اتحاد ملت؛ تربیت کادری است که برای بردن آبروی افراد لحظه شماری می کنند و در جنایت رسانه ای هیچ حد و مرزی نمی شناسند!
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
طبق گزارش روزنامه انگلیسی، در پی افزایش هزینه های زندگی در این کشور، قشر فقیر و آسیب پذیر مردم در حال روی آوردن به مصرف غذای حیوانات خانگی هستند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از لحظه حمله چند سگ وحشی استرالیایی به گله کانگوروها خواهید بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ویدئویی از دختر علی دایی در ویلایی لاکچری در فضای مجازی جلب توجه کرده است.
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
بی. بی.سی، رسانه وابسته به دستگاه سلطنتی انگلیس گزارش داده مردم در بخش هایی از شهر کاردیف، پایتخت ولز مجبور شده اند برای مدیریت هزینه ها به خوردن غذای حیوانات خانگی رو بیاورند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های اروپایی می گویند برخی از شهروندان ولز به علت بحران اقتصادی به ویژه در حوزه مواد غذایی و برای مدیریت هزینه های زندگی، به خوردن غذای حیوانات خانگی مثل سگ و گربه روی آورده اند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ویدیویی جالب از سگی که صاحبش در حال ورزش جودو بود و احساس کرد به کمکش احتیاج دارد وسط مسابقه رفت و سعی کرد صاحبش را نجات دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
پیگیری های خبرنگار تسنیم از ابوالفضل پورعرب و تهیه کننده مستند سگ به اینجا رسید که وضعیت عمومی این بازیگر سینما و تلویزیون خوب است؛ اما با تایید تیم پزشکی فعلاً دوره درمانش در بیمارستان طی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۵    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. با این ترفند، قوی ترین پسورد جهان را بسازید! بررسی دوباره قدیمی ترین استخوان های سگ در باسک بدحالی تعدادی از دانشجویان دانشگاه خوارزمی کشف یک جسد مجهول الهویه در رودخانه کرج ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک شیر، یک سگ و دو ببر از بازی کنار یکدیگر در باغ وحشی در سیبری لذت می برند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
او در زمان مشغول ساخت یک مستند داستانی به نام سگ بود که پایش به دلیل حادثه ای زخمی و درگیر عفونت شد. احتمال جراحی بر روی پای پورعرب وجود دارد اما با توجه به نتیجه آزمایش ها شرایط برای جراحی این هفته میسر نیست و احتمالا هفته آینده انجام خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
عطاءالله مهاجرانی به مطلب روزنامه دیجیتالی ایندیپندنت فارسی مبنی بر لیسیده شدن نور پهلوی دختر رضا پهلوی توسط سگ خانگی او، واکنش نشان داد.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فود بلاگر (وبلاگ نویس غذا) هندی در دهلی با تقلید از سریال دکستر (Dexter) درباره یک قاتل سریالی، نامزدش را خفه کرد، سپس او را به 35 تکه تقسیم کرده و درون پلاستیک پیچید. قطعات را در یخچال نگهداری کرد و بعد آنها را به سگ های ولگرد داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۹   + ۵۵ سایت دیگر  
علی تقی پور، تهیه کننده مستند داستانی سگ : دو روز قبل آقای پورعرب از بیمارستان مرخص شد تا درمان در منزل دنبال شود اما متاسفانه چند ساعت بعد حالشان بد شد و دوباره با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت. فعلا شورای پزشکی در حال بررسی است تا درمان را ادامه دهند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۱    
روزانه در سایت نبض فناوری گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون اخبار فناوری ، استارتاپ ها و رویدادهای حوزه تکنولوژی تهیه و منتشر می گردد. گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز نبض فناوری ( https://nabzefanavari.ir ) را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۱    
یک سگ شاهدخت نور پهلوی را لیس زد