جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۰:۰۴Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان شهرداری ها»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یزد امروز با حضور جانشین رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، 62 دستگاه ماشین آلات عمرانی که توسط یک واحد صنعتی در یزد ساخته شده، تحویل سازمان شهرداری های کشور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: شهرداری های خراسان شمالی در چند سال گذشته 120 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند که در این زمینه رتبه نخست را در بین استان ها دارند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در پنجاه و چهارمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید فرمان افتتاح 1004 پروژه شهرداری های سراسر کشور با ارزش 10 هزار 181 میلیارد تومان را صادر کرد. ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۳۸    
مهرداد سیاهپور مورد تقدیر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار گرفت؛ در متن این تقدیر آمده :
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تفت در دیدار جانشین سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور خواستار تخصیص اعتبار برای آسفالت معابر شهری و روستایی و خرید ماشین آلات شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان گفت: با رایزنی های انجام گرفته با وزارت کشور و سازمان شهرداری ها بالغ بر 50 میلیارد تومان جذب اعتبارشده است که می خواهیم برای خرید اتوبوس و میدل باس با شرکت قرارداد ببندیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری مراسم آیین رونمایی و افتتاح طرح های عمرانی شهرداری ها در حضور رئیس جمهور در روز پنجشنبه 14 اسفند خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تخصیص استخدام 2 هزار فرزند شهید و فرزند جانباز بالای 70 درصد در شهرداری های سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، گفت: تعداد یک هزار پروژه شهرداری های کشور با اعتبار بالغ بر 1000 میلیارد تومان توسط رئیس جمهور به طور ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگوئی به شکایات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه بیش از 300 فعالیت در شهرداری ها و دهیاری ها انجام می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور درباره ادعای بلاتکلیفی آیین نامه اخذ مالیات از خانه های خالی اعلام کرد: وزارت راه و شهرسازی طبق قانون، یکی از سه رکن اصلی در تهیه این آیین نامه است.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۹    
دیدار معاون امور عمرانی استاندار ایلام با معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور معاون امور عمرانی استاندار ایلام با معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دیدار کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون امور عمرانی استاندار ایلام با معاون امور دهیارهای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دیدار کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بابک ربیعی در نشست مشترکی که با حضور مدیران سازمان شهرداری ها و دهیاری ها کشور و معاون خدمات شهری شهرداری اهواز به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد،گزارشی جامع از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری در میدان میوه و تره بار الغدیر ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از برگزاری اولین المپیاد علمی کارکنان شهرداریهای کشور به صورت برخط و در بستر سامانه آموزش مجازی مدیریت شهری و روستایی کشور خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
یزد -مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد از تهیه و تدوین بودجه شهرداری های استان یزد در سال 1400 خبر داد. به گزارش انتهاج ، در نشست کارگروه استانی مدیریت شهری و شهرداران استان که با حضور “ علی اکبر اسدی” مدیرکل برنامه ریزی و بودجه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سالن جلسات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری مشهد: نقشی که سازمان های اجتماعی و فرهنگی و معاونت های آنان در سازمان شهرداری ها دارند بی بدیل است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۵    
موضوع جلسه شهرداران چهار شهرستان و نماینده مردم با معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و ارائه درخواست های مختلف در حوزه عمران شهری،...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: با توجه به پایان عمر دولت، بسیاری از پروژه ها نیمه تمام را دنبال و تلاش می کنیم به اتمام برسند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۰    
مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور مجلس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: برگزاری چهارمین جشنواره شهر پژوهی و اولین جشنواره فن پژوهشی شهری، رویدادی مهم و اثرگذار در حوزه مدیریت شهری اصفهان است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۳    
اتحاد خبر:فرماندار دشتستان گفت:شهرداران در حوزه توسعه پایدار شهری نقش بسزایی دارند و به عبارتی،نبض تپنده شهر و کلیددار توسعه عمران شهری هستند. فتح الله نوروزی در گردهمایی شهرداران استان بوشهر در برازجان که به حضور استاندار بوشهر و مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شهرداری یزد از تدوین تفاهم نامه شهرداری یزد با سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در زمینه تهیه دستورالعمل و فرآیند اصلاح نظام مالی شهرداری ها خبر داد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری های و دهیاری های کشور گفت: گردشگری ساحلی و دریا ظرفیت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری و توسعه صنعت توریسم در استان بوشهر است. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۱    
فکرشهر: مدیر کل امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور در جریان بازدید میدانی از شهر وحدتیه از اقدامات و عملکرد شهرداری وحدتیه ابراز رضایت کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۵    
معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، گفت: موضوع اصلی مان در برپایی مراسم باشکوه 22 بهمن امسال تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی با محوریت گام دوم انقلاب بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جلسه ای در نهاد ریاست جمهوری به ریاست حسام الدین آشنا، رئیس مرکز استراتژیک نهاد ریاست جمهوری با حضور رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و استانداران مازندران، گیلان و گلستان به منظور بررسی مشکلات پسماند سه استان شمالی برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۵    
حجت الله فیروزی در گفت وگو با میزان، با بیان اینکه پیشنهاد راه اندازی سامانه برخط دریافت عوارض خودرو که ذیل لایحه مالیات بر ارزش افزوده قرار دارد و این لایحه تاکنون بار ها از سوی شواری نگهبان رد شده است، تاکید کرد: راه اندازی چنین سامانۀ از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها کشور خلاف قانون است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون بکارگیری نیرو در دهیاری های کشور به استانداران خبر داد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۴    
رئیس شورای اسلامی شهر گرمی ونماینده گرمی در شورای اسلامی استان اردبیل گفت: سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در پایتخت به محل دادوستد سیاسی تبدیل شده و هیچ کارآیی مطلوبی را ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: واگذاری سامانه عوارض خودرو به سازمان شهرداریها و دهیاری ها خلاف قانون است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام سازمان شهرداری ها در راه اندازی سامانه عوارض خودرویی خلاف قانون است.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: قوانین دهیاری ها و شهرداری ها کهنه و پوسیده هستند و بسیاری از این قوانین برای حدود 110 سال پیش است ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۹    
مرتضی احمدی، سرپرست واحد ماشین آلات شهرداری لشت نشاء طی گفتگویی ضمن اشاره به نیاز این واحد به نوسازی و تجهیز، اظهار داشت: پس از پیگیری های انجام پذیرفته شهرداری لشت نشاء یک دستگاه کمپرسی سبک از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دریافت کرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها از آغاز فرایند نوسازی 5000 اتوبوس خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در حال حاضر حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها و دستگاه های دولتی تقریبا برابر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نشستی به دعوت نمایندگان شهرستان اصفهان جهت پیگیری مسائل و مطالبات شهرهای استان اصفهان با حضور رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، بخشداران، شهرداران و مدیران استان اصفهان برگزار شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۵۷    
اتحادخبر: معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر گفت: برای رسیدن به مهاجرت معکوس در روستاها باید اولویت دولت و مجلس اشتغال زایی روستاییان باشد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از برگزاری چهارمین المپیاد علمی دهیاران کشور به صورت برخط و در بستر سامانه آموزش مجازی مدیریت شهری و روستایی کشور همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و حومه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از به امضاء رسیدن تفاهم نامه اجرای تعمیرات اساسی قطارهای متروی کلان شهر تهران خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: به اشتراک گذاشتن تجربیات موفق مدیریتی به ویژه در اجرای پروژه های شاخص و ماندگار که مبتنی برکار کارشناسی و برنامه ریزی منسجم انجام شده است، می تواند برای سایر آرامستان ها در مراکز استانی راهگشا و ثمربخش باشد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نشست ویدئوکنفرانسی مدیران عامل آرامستان های مراکز استان ها در محل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با حضور سید حبیب راضی مدیرکل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری های کشور ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۴    
اتحادخبر-ساناز دانشگر: همزمان در نهمین روز از دهه فجر با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان تنگستان دو پروژه افتتاح و کلنگ زنی شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از پرداخت 24 هزار میلیارد تومان به دهیاری ها از محل مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۴    
اتحادخبر: در ادامه برنامه های دهه مبارک فجر با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و معاون هماهنگی هماهنگی امور عمرانی استانداری و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی سالن ورزشی چند منظوره شهید بیژنی روستای پوزگاه از توابع شهرستان گناوه افتتاح شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز بکارگیری 12 هزار و 400 نفر نیروی قرارداد کار معین در شهرداریهای سراسر کشور توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور صادر شد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۴    
اتحادخبر: در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و معاون هماهنگی هماهنگی امور عمرانی استانداری و دیگر مسئولان استانی و ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۴    
اتحادخبر: در آیینی با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل دفتر امور روستاها و شوراهای استانداری بوشهر و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی پایگاه آتشنشانی و خدمات ایمنی روستای دویره افتتاح شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از افتتاح 5811 پروژه عمرانی و خدماتی توسط دهیاری ها در دهه فجر با صرف اعتبار 1,167 میلیارد تومان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۰:۵۵    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری هابا تاکید بر اینکه لایحه اصلاح ماده 100 قانون شهرداری ها را به شدت پیگیری می کنیم، گفت : یکی از مشکلات جدی کشور ساخت و سازهای بی رویه و بدون مجوز به ویژه در برخی مناطق مانند سواحل شمالی کشور است.