یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۰:۲۳Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان شهرداری ها»

فکر شهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر مصطفی منفرد: دکتر علی پور رئیس شورای شهر خارگ با اعلام این خبر افزود: طی نشستی مشترک با معاون مدیر کل توسعه اقتصادی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، زیرساخت های موجود جهت بهره گیری از ظرفیت های مالی سازمان به منظور پیشبرد پروژه های شهری و ارایه خدمات مطلوب تر به شهروندان بررسی شد. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی ناظر برنامه های راهبردی عملیاتی شهرداری ها و نماینده سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: ایران تنها کشوری در جهان است که در آن، مدیریت یکپارچه شهری وجود ندارد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۳    
این همایش روز پنجشنبه 18 خرداد 1402 با حضور مهدی سلیمی رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، محمد جواد ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ابوالقاسم محی الدینی شهردار شهر میراث جهانی ...
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
احمد افضلی عصر چهارشنبه در حاشیه نشست تخصصی معاونین عمرانی استانداری های سراسر کشور که با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و همچنین رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: روند واگذاری ناوگان ون از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها به شهرداری های کشور آغاز شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در سال گذشته تعدادی از این ناوگان به شهرداری ها تحویل و در سال جدید نیز همزمان با میلاد امام رضا (ع) در ادامه طرح ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
گیل خبر/ به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت_ رحیم شوقی شهردار رشت با مسعود نصرتی قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در تهران دیدار و گفت وگو کرد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر کشور دستور پیگیری مشکلات بیمه رانندگان حمل و نقل عمومی و رفع کمبود جایگاه CNG در برخی شهرها را صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از احصاء 82 ایراد اساسی بین شهرداری ها و وزارتخانه ها خبر داد.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاونت حقوقی رییس جمهور در نامه ای اعلام کرد که شهرداری ها هم مشمول قانون مشمول قانون برگزاری مناقصات شده و معاملات آنها باید از طریق سامانه ستاد انجام شود. ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت_ رحیم شوقی شهردار رشت امروز یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 در تهران با دکتر سجاد انوشه معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دیدار کرد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نصر: معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: بیشتر شهرداری ها به ویژه شهرداری های کوچک مسوول خرج هستند و برای خروج از این وضع، باید به دنبال جذب سرمایه گذار باشند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: مجوز راه اندازی 38 هزار دهیاری را در سطح کشور صادر کردیم برای اینکه منابع موجود در دهیاری ها را تجمیع و با انرژی بیشتر و سرمایه گذاری بهتر از این منابع بهره وری کنیم.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۸    
شرکت تعاونی دهیاری های بخش پیربکران در مراسمی با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، استاندار یزد و معاونت امور عمرانی، مدیران کل دفاتر امور روستایی استان ها مورد تجلیل قرار گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۲    
مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری های بخش پیربکران گفت: همایش تجلیل ازشرکت های تعاونی برتر کشور در استانداری یزد با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار و از شرکت تعاونی دهیار های بخش پیربکران تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون اموردهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور: درقالب برنامه تحولی، فعال سازی شرکت تعاونی ها را در دستورکار قرار دادیم تا بتوانند درآمد پایدار برای خود ایجاد کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۸    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: مشهد را با دیگر کلان شهرها مقایسه نکنید، زیرا پایتخت معنوی است و باید در قد و قواره خودش برایش برنامه ریزی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از متروی قم بازدید و روند پیشرف این پروژه را مثبت ارزیابی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: شهرداری ها در مسیر توسعه شهر باید از شعار و اقدامات شعارگونه پرهیز کنند و در عمل در حوزه های مختلف نظیر توسعه حمل و نقل عمومی و احیای بافت های فرسوده اقدامی عملی انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: مشهد را نباید با کلان شهرهای دیگر مقایسه کرد. مدیریت شهری مشهد باید به این نکته توجه کند که برای مشهد باید در قد و قواره خودش برنامه ریزی شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، احمدی نیا مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری به همراه جمعی از مسئولین با حضور در منزل شهیدان اکبر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با سازمان شیلات ایران در زمینه توسعه هدفمند بازار آبزیان در کشور با بهره گیری از ظرفیتهای مدیریت شهری منعقد و برای اجرا به استانداری ها ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس گفت: 25 هزار میلیارد تومان اعتبار برای قیر رایگان به صورت طرح دو فوریتی در مجلس مصوب شده که 17 درصد آن در اختیار سازمان شهرداری ها قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جهرم-رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: توسعه همه جانبه شهر و تقویت زیرساخت ها به منظور رسیدن به یک شهر سالم و پویا مهمترین اولویت شوراهای شهر باشد.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۲    
تخصیص خودروهای حمل و نقل عمومی و کمک در بهسازی معابر شهرداری ها در دستور کار سازمان شهرداری ها و دهیاری ها است فرماندار در دیدار با دکتر سلیمی ریاست سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور که با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شهرداران شهرستان صورت پذیرفت ضمن بیان ویژگی های شهرستان تیران [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جهرم-نماینده مردم شهرستان های جهرم و خفر در مجلس گفت: 25 هزار میلیارد تومان قیر رایگان به صورت طرح دو فوریتی در مجلس مصوب شده که 17 درصد آن در اختیار سازمان شهرداری ها قرار می گیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: کارشناسان سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از پناهگاه نگهداری سگ های بلاصاحب در مرکز حلقه دره بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/قزوین معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: عمل کردن به سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، توجه جدی به شعار و برنامه ریزی دقیق در این مسیر و سیاست گذاری بر پایه منابع محلی می تواند مشکل گشای مسائل کشور باشد.
نخستین جشنواره روستایی و عشایری استان قزوین با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، استاندار و جمعی از مسئولان استانی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی این شهر آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری مشهد از ابلاغ فهرست بهای فضای سبز تهیه شده با همکاری ویژه کارشناسان فضای سبز شهرداری مشهد در تعامل با سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، بخش خصوصی و سایر کلانشهرها به همه دستگاه های اجرایی، مهندسان مشاور و پیمانکاران از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۹    
شهردار داودآباد گفت: در جریان سفر رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به شهر داودآباد قول اختصاص 500 تن قیر به شهرداری این شهر داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برنامه ریزی برای توسعه اماکن خدماتی و رفاهی در مسیر منتهی به پایانه مرزی مهران برای افزایش رفاه زوار اربعین در این مرز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۶    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه شهرداری اراک از تجربیات کلانشهرهای کشور برای توسعه منطقه دره گردو استفاده کند گفت: ظرفیت بخش خصوصی در منطقه گردشگری دره گردوی اراک به کار گرفته شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همایش بزرگ تجلیل از شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان،شهرداران و دهیاران و معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سالن همایش های اداره کل فنی وحرفه ای استان ایلام برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۵    
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: شهرداران و دهیاران در شهرها و روستاها هیچ پروژه عمرانی را قبل از اینکه پروژه های نیمه تمام را تکمیل نکرده اند، آغاز نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۲۵    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه عدم آشنایی با قوانین و مقررات از عمده ترین مشکلات شهرداران است گفت: شهرداران باید با یادگیری قوانین و مقررات و یا استفاده از مشاوران آگاه از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۴    
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه اتمام طرح های نیمه تمام با اولویت بندی های کارشناسانه باید در دستور کار شهرداری های کشور قرار گیرد، گفت: نیاز است شهرداران و دهیاران تا پیش از اتمام طرح های نیمه تمام در شهرها و روستاها، طرح عمرانی جدیدی را آغاز نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۴    
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور: باید ابتدا طرح های نیمه تمام در استان ها تکمیل شود و سپس به سراغ افتتاح سایر طرح ها رفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۲۴    
ایسنا/مرکزی رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کل کشور گفت: شهرداری ها باید به سمت تولید درآمد پایدار حرکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دهیاری ها در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: 128 هزار نفر در شورای اسلامی شهر و روستا حضور دارند؛ که از این تعداد بخش زیادی از آن ها خانم ها هستند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۰:۱۷    
مجری طرح مردمی کاشت یک میلیارد نهال در کشور گفت: تفاهم نامه همکاری کاشت گونه های بومی فضای سبز میان سازمان های منابع طبیعی و آبخیزداری و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها امضا شده است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در جریان بازدید معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از شرکت کود آلی لاکان، شهردار منتخب رشت به همراه سایر مدیران شهری ضمن تاکید بر لزوم تخصیص اعتبارات ملی مصوب خواستار مانع زدایی و سرعت بخشیدن به روند اورهال کارخانه کود آلی و راه اندازی زباله سوز لاکان شد. ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاونت امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به همراه سرپرست شهرداری رشت و رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی از پروژه بهسازی لندفیل سراوان بازدید به عمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس تاکید کرد سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در وزارت کشور ملزم است در اجرای وظایف قانونی خود چارچوب بلوغ شهر هوشمند بومی را برای شهرها با سطوح و مقیاس های مختلف تدوین کند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۱    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به اظهارات رئیس شورای شهر تهران درباره تحویل اتوبوس ها به شهرداری تهران و نیز قرارداد واگن های مترو پاسخ داد.
مدیرکل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه جلسه مشترک سه وزارتخانه کار و تعاون، راه و شهرسازی و کشور برای بیمه کارگران ساختمانی برگزار شد، گفت: هنوز داده های شهرداری های کشور و سازمان شهرداری ها به سامانه اصلی رفاه کارگران متصل نشده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس گفت: جلسه ای هم به همراه شهرداران شهرهای حوزه انتخابیه با رئیس سازمان دهیاری ها و شهرداری ها داشتیم که در این دیدار نیز پیرامون رفع مشکلا و تامین تجهیزات و امکانات شهرداری های حوزه انتخابیه صحبت شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خاش، میر جاوه ، بخشهای نصرت آباد و کورین در مجلس گفت: اخیرا جلسه ای با رئیس سازمان شهرداری و دهیاری کشور برگزار شد که در این نشست بر رفع مشکلات و تامین امکانات برای شهرداری های حوزه انتخابیه تاکید شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
احزاب آنلاین نوشت: با وجود شرایط اقتصادی نامساعد در افغانستان، بودجه دفتر رهبر طالبان، بیشتر از چهار میلیارد افغانی است.( تقریباً معادل 2 هزار و 400 میلیارد تومان ایران!) ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ درجه های جدید 23 شهرداری از سوی وزیر کشور به استانداران خبر داد. ...