شنبه ۳۰ تیرساعت ۱۵:۳۱Jul 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سگ ولگرد»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۴    
شهردار بجنورد با تاکید بر اینکه روزانه بیش از 10 قلاده سگ بی صاحب از شهر جمع آوری می شود گفت: سال گذشته 1800 قلاده سگ ولگرد جمع آوری شدند.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
خانه سگ ولگرد وعده جدید شهردار صدرا برای جمع آوری سگ های ولگرد / ببینیم عملی می شود! شهردار صدرا با اشاره به یکی از مشکلات و درخواست های مردم این شهر، از جمع آوری و ساماندهی سگ های ولگرد و بلاصاحب خبر داد. ...
در روزهای اخیر خبری درباره کشته شدن یک دختر بچه بر اثر حمله یک سگ ولگرد در فضای رسمی رسانه ای و مجازی منتشر شد. این اتفاق در نکا رخ داد اما در روزهای اخیر خبرهای مشابهی در شهرهای جنوبی کشور هم منتشر شده است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۶    
این روزها برای هر کدام از ما خبرهای مختلفی از حضور سگ ولگرد و آزاری که به کودکان داشته است شنیده ایم. کودکان بی گناهی که به دلیل بی فکری برخی افراد، طعمه حمله حیوانات وحشی شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۳    
ضحی نه ساله اهل نکا، امیرحسین پنج ساله دزفولی، ابوالفضل هشت ساله از همدان و نوجوان ده ساله مشهدی از ابتدای سال جاری تاکنون به دلیل سگ گزیدگی و ابتلا به هاری جان خود را از دست داده اند تا تعداد قربانیان حمله سگ های ولگرد به کودکان در سال 1403 در کشور به چهار نفر برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
شب گذشته کودکی در بخش ماژان شهرستان خوسف دچار گاز گرفتگی توسط سگ ولگرد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گرچه حضور پرتعداد سگ های ولگرد زندگی در نقاط مختلف را با مشکل مواجه کرده، گروهی هنوز از غذارسانی بی حساب دست برنمی دارند و با خونسردی در پاسخ خطر سگ گزیدگی می گویند: واکسن هاری بزنید!
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
لیانا خوش پیمان پنج ساله جراحت های شدید و عمیقی روی صورتش دارد و حالا در بیمارستان کودکان مردانی آذر بستری است. پدر و مادرش از لحظه حادثه خواب به چشمان شان نیامده و به شدت نگران سلامت دختر شان هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - قاضی شعبه 101 دادگاه کیفری دادگستری شهرستان خلخال (101 جزایی سابق) شهرداری خلخال را به علت حمله سگ های ولگرد به یک شهروند و مصدومیت ناشی از گاز گرفتن سگ به پرداخت دیه محکوم کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۲    
منگلی موندا، دختر جوان هندی که در یک روستای دور افتاده زندگی می کرد چند سال پیش با یک سگ ولگرد به نام شرو ازدواج کرد تا از شر روحیه شیطانی که او را آزار می داد، خلاص شود. ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۴    
حمله یک سگ ولگرد، دختر بچه هشت ساله در نکا مازندران را به کام مرگ کشاند.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سگ های وحشی در تبریز بار دیگر به یک دختر بچه 5 ساله حمله کرده و این کودک را از ناحیه صورت، بینی و چشم به شدت زخمی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا – امام جمعه موقت دزفول، با دلخراش و تلخ دانستن مرگ کودک دزفولی بر اثر ویروس هاری ناشی از گاز گرفتن سگ ولگرد گفت: سگ های ولگرد به دغدغه ای برای شهروندان دزفول تبدیل شده اند.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دختر 8 ساله نکایی که مورد حمله یک سگ ولگرد قرار گرفته بود در اثر ابتلا به هاری، فوت کرد.
اقتصاد ایران: 24ساعت پس از مرگ دردناک کودک 5ساله دزفولی که به دلیل حمله سگ و مبتلاشدن به بیماری هاری، جان خود را دست داده بود، دختر 9ساله دیگری نیز که در شهرستان نکا، قربانی حمله سگ شده بود، در بیمارستان جان باخت.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
پسربچه ای 4 ساله به نام امیرحسین خردسالی در شهرستان دزفول در حمله سگ هار زخمی و به بیمارستان منتقل شد. پسربچه ای 4 ساله به نام امیرحسین خردسالی در شهرستان دزفول در حمله سگ هار زخمی و به بیمارستان منتقل شد.بررسی آزمایش های صورت گرفته نشان داد که طفل به بیماری هاری مبتلا شده است ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد پهلوان اظهار کرد: نوجوان 13 ساله یک ماه پیش در یکی از روستاهای اطراف مشهد توسط سگ ولگرد دچار گزیدگی شد که پس از این واقعه، برای واکسیناسیون و سرم تراپی به مراکز درمانی و بهداشتی در مشهد مراجعه نکرده بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نکا- حمله یک سگ ولگرد، دختر بچه هشت ساله در نکا مازندران را به کام مرگ کشاند.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
دوربین های مدار بسته در خیابان لحظه حمله یک سگ ولگرد به دختر بچه 8 ساله نکایی را ثبت کردند.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۵۸    
حادثه 24 – این روزها سگ گزیدگی به موضوع مهم تبدیل شده است. هجوم دسته جمعی سگ های ولگرد در حاشیه شهرها، شهرتا و روستاها موجی از وحشت را برای مردم به همراه داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فیلمی دلخراش از حمله یک سگ ولگرد به دختربچه 8ساله نکایی منتشر شده است؛ متأسفانه عصر روز سه شنبه هفته جاری این کودک به علت ابتلا به بیماری هاری ناشی از گازگرفتگی سگ به کام "مرگ" فرو رفت!
تیک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول حیوان مبتلا به هاری پس از 10 روز می میرد از این رو هشدار های لازم به شهرداری و فرمانداری برای شناسایی این حیوان آلوده داده شده است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پسربچه شش ساله 22 اردیبهشت ماه در کوی امام رضا در حمله سگ ولگرد از ناحیه سر و صورت، دست و کمر زخمی و به مرکز درمانی منتقل شد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کودکی که چند هفته قبل سگ ولگرد صورتش را گاز گرفته بود، دیروز فوت شد.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
حادثه 24 – معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول جزئیات فوت کودک 6 ساله دزفولی در اثر سگ گزیدگی و هاری را تشریح کرد. مهشید عصار با اشاره به حادثه سگ گزیدگی یک کودک 6 ساله در دزفول اظهار کرد: روز 22 اردیبهشت ماه، یک پسر 6 ساله در کوی امام رضا(ع) دزفول توسط سگ بدون صاحب از ناحیه سر و صورت ...
خبرشهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عصار،معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول در نشست خبری با خبرنگاران گفت : در سال 1401 و 1402 رتبه پنج حیوان گزیدگی کشور را داشت و از سال 1396 در شهرستان دزفول تا کنون مرگی به دنبال هاری نداشتیم. حیوان گزیدگی انسال افزایش داشته و از سال گذشته تاکنون هزار و 622 مورد حیوان گزیدگی [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به فوت کودک 6 ساله دزفولی که یک ماه پیش بر اثر گزش سگ ولگرد به هاری مبتلا شده بود، گفت: در سال گذشته بیش از 32000 مورد حیوان گزیدگی در کشور اتفاق افتاده که بیش از 18000 مورد مربوط به خوزستان بوده است.
خبرشهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۴    
به گزارش خبرشهر ، یک سگ ولگرد به پسربچه 5 ساله ای دزفولی به نام امیرحسین حمله کرد و صورت او را گاز گرفت، همین گازگرفتگی حالا باعث فوت پسربچه خردسال شده است. عمه این کودک در مصاحبه با رکنا اظهار کرد: روز حادثه، امیرحسین و برادر بزرگ ترش برای بازی به کوچه رفته بودند و مادر [...]
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: شهروند بابلسری که برای فرار از حمله سگ های ولگرد به خیابان گریخت با کامیون تصادف کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ویدیو مربوط به کمربندی شهر بابلسر هست که یک پیرمرد بدلیل حمله ناگهانی سگ های ولگرد اشتباهی وارد خیابان شد و با خودرو تصادف کرد./بیسیمچی
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وقتی دختر 8 ساله در کوچه در حال بازی با دوستانش بود ، یکی از دلخراش ترین خاطرات زندگی اش رقم خورد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
این حمله متاسفانه موجب آسیب دیدن پای سمت چپ و صورت این دختربچه شد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۰:۴۶    
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از شکافته شدن صورت دختر 8 ساله پس از حمله سگ ولگرد خواهید بود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در پی این حادثه دختر بچه 8 ساله زخمی و به بیمارستان منتقل شد./صدا و سیما
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حمله سگ ولگرد به دختر 8 ساله در یکی از استان های شمالی کشور، خبرساز شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
زهرا کشوری، فعال محیط زیست نوشت: سگ های ولگرد در استان های شمالی به یک معضل بسیار خطرناک تبدیل شده. علاوه بر غذادهی توسط برخی از بومی ، گردشگران هم در افزایش جمعیت آنها بسیار موثرند. از سوی دیگر برنامه مدونی برای عقیم سازی و کنترل جمعیت آنها وجود ندارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دختر بچه هشت ساله نکایی در کوچه با حمله سگ ولگرد روبرو شد و بر اثر این حمله به شدت زخمی شد. لحظات حمله این سگ و وضعیت این کودک پس از انتقال به بیمارستان که بخشی از صورتش آسیب شدید دیده را می بینید.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۲    
پارسینه : ویدئوی حمله وحشتناک سگ ولگرد به دختر مازندرانی خبرساز شده است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام برخی منابع، سگ ولگرد به یک دختر بچه 8 ساله اهل نکا حمله کرد و او به شدت زخمی شد.
سلام نو / جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته مسئولان مازندران 17 مرکز ساماندهی سگ های ولگرد در مازندران وجود دارد و 13 مرکز آن دولتی بوده و مابقی بوسیله بخش خصوصی اداره می شوند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۵    
یک سگ ولگرد هنگام بازیگوشی سر خود را داخل طوقه ماشین کرده بود. فردی که متوجه این موضوع شده بود، ابتدا پوزه سگ را با پارچه ای بست، سپس به آرامی سر سگ را از داخل طوقه بیرون کشید.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر کنترل جانوران مضر شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت روزانه 30 تا 40 سگ در تهران زنده گیری می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۴    
عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی فارس و مدیر مرکز خون بند ناف رویان نمایندگی فارس به تبیین مسئله سگ های ولگرد در منظر بهداشت، سلامت و ژنتیک انسانی پرداخت. به گزارش سلام نو حسین جاوید گفت: بر اساس تعریف سازمان جهانی، سگ ولگرد یا street dog یا strag dog به سگ هایی اطلاق می شود که تحت مراقبت فرد [...]
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس مسئول بیماری هاری شبکه بهداشت نکا از فوت کودک زابلی در نکا بر اثر گاز گرفتگی سگ خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هئیت علمی دانشگاه تاکید کرد که افزایش جمعیت سگ های ولگرد می تواند بر ژنتیک و سلامت انسان اثر منفی بگذارد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دختر سه ونیم ساله ای از اهالی روستای کمیشان در شهرستان نکا چند روز پیش و براثر گازگرفتگی و ابتلا به هاری جان خود را از دست داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پسربچه 12ساله در پارک سرگرم بازی با دوستانش بود که حادثه ای هولناک رخ داد. سگی عظیم الجثه در چشم بر هم زدنی به او حمله کرد و حادثه خونینی را رقم زد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان افزایش سگ های ولگرد یا بی صاحب و پرسه زدن آنها در شهر زاهدان، معضلی است که سالهای سال موجب هراس، نگرانی و بروز مشکلاتی برای شهروندان شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حمله سه سگ ولگرد به سه کودک در حال بازی در خیابانی در یکی از شهرهای ترکیه باعث بروز حادثه شد. در این حادثه یکی از بچه ها فرار کرد، یکی روی زمین افتاد و دیگری سعی کرد دوستش را که مورد حمله سگ ها قرار گرفته بود نجات دهد. این لحظات ترسناک را می بینید.