دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۰۵:۰۰Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سگ ولگرد»

سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری جالب از اقدام تحسین برانگیز یک مامور پلیس راهور در مواجهه با یک سگ ولگرد تشنه خواهید بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون خدمات شهری شهرداری قرچک گفت: در پنج ماهه نخست امسال 416 قلاده سگ ولگرد در سطح این شهرستان جمع آوری شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین اخبار حوادث امروز ایمنا نظیر اعدام برای مردی که دوستش را در جنگل شکار کرد، حمله خونین سگ ولگرد به دو کودک در دماوند، دستگیری عاملان آدم ربایی مسلحانه، کشف جسد مرد گمشده در کانال آب، قتل همسر با 22 ضربه کارد، قتل مستأجر به دست صاحبخانه، قتل فجیع پدرزن با ضربات چاقوی داماد را در زیر بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کشف جسد مرد گمشده در کانال آب، مسمومیت الکلی 10 نفر در هرمزگان، بازداشت شرور فراری در تونل زیرزمینی، کولر آبی جوان شیرازی را خشک کرد، قمه کشی در کوهدشت، حمله خونین سگ ولگرد به دو کودک در دماوند را در بسته خبری حوادث ایمنا بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۴    
سرپرست شهرداری چهارباغ از جمع آوری 15 قلاده سگ بدون صاحب در این شهر خبر داد و گفت: این اقدام به منظور افزایش رفاه حال شهروندان انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
این فیلم جدید نیست و مربوط به یک سال گذشته است ولی الان که بحث سگ های ولگرد در افکار عمومی داغ شده، دیدن آن قابل تأمل است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
حمله سگ های ولگرد باز هم موجب اتقاق تلخ دیگر شد، و این بار 2 کودک در دماوند آسیب دیدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین اخبار حوادث امروز ایمنا نظیر کشف جسد فرش پیچ شده در خرابه، فوت یک چوپان درپی برخورد با قطار، شهادت یک افسر پلیس در کرمانشاه، فرار از ازدواج اجباری به دامان شیطان، سگ ولگرد جمجمه شهروند دماوندی را سوراخ کرد، کشف جسد پوسیده در پلاستیک و گیر کردن تعمیرکار در ترن هوایی را در زیر بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
دماوند – ایرنا – رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از حمله یک سگ ولگرد به شهروندی در دماوند خبر داد و گفت: اقدامات پیشگیری از هاری برای فرد مصدوم صورت گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
نویسنده مشهور در پستی اینستاگرامی نوشت: گرگاس بچه سگ ماده و گرگ نر است که در دارآباد، دربند، درکه، فرحزاد و همه کوه ها به دلیل غذا دادن مردم زیاد شده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۱    
در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر کشتار 1700 سگ ولگرد در گندگ دماوند، سرپرست اداره محیط زیست شهرستان دماوند ضمن تکذیب این ادعا، در عین حال گفت که حدود 50 سگ بیمار و غیرمفید متعلق به مرکز دفن پسماند کشته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر کشتار 1700 سگ ولگرد در گندک دماوند، سرپرست اداره محیط زیست شهرستان دماوند ضمن تکذیب این ادعا، در عین حال گفت که حدود 50 سگ بیمار و غیرمفید متعلق به مرکز دفن پسماند کشته شده است.
در اتفاقی تلخ و خونین یک سگ هار به شهروندان مشگین شهری حمله کرده که متاسفانه چند کودک در میان زخمی شدگان است.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۴    
هر ساله تعداد زیادی از افراد به گاز گرفتگی سگ ولگرد دچار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر خدمات شهرداری ساری گفت: 285 قلاده سگ ولگرد در مرکز مازندران از سطح شهر جمع آوری شده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۹    
مرصاد نیوز: دکتر پویا فخیمی گفت: هر قلاده سگ ولگرد همانند یک بمب میکروبی در سطح شهر باعث انتشار بیماری های انگلی، ویروسی، باکتریایی و قارچی می شوند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: شهردار سنقر از جمع آوری 135 قلاده سگ ولگرد در سطح شهر سنقر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معضل سگ های ولگرد چند سالی است که گریبان شهرهای خراسان شمالی را گرفته است و زمانی که حرف از جمع آوری این سگ ها به میان می آید، توجه به سمت شهرداری های استان جلب می شود و این سؤال به ذهن خطور می کند که آیا شهرداری ها وظایف خود را به درستی انجام می دهند و اگر جواب بله است پس این تعداد سگ ولگرد در سطح ...
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
این دومین باری است که در شش ماه گذشته حمله سگ های ولگرد در جویبار موجب مرگ می شود. این بار نیز دروازه بان جویباری در اثر حمله سگ هار جان خود را از دست داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۸    
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان گفت: واکسیناسیون 75 قلاده سگ در پناهگاه سگ های بدون صاحب شهرداری علیه بیماری هاری انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک جوان اهل جویبار مازندران بر اثر گازگرفتگی توسط یک سگ هار ولگرد جان خود را از دست داد.
خوزنامه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۱    
خوزنامه| سگ ولگردی در اهواز به نوجوانی حمله و گوش وی را کند، شش سگ ولگرد به خبرنگاری حمله کرد و... این ها تنها بخشی اندک از اخبار پرتعداد حمله سگ های بلاصاحب به مردم است، اتفاقی که در صورت بیمار بودن سگ ها می تواند بیماری مهلک هاری را به انسان منتقل کند ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۴۷ سایت دیگر  
یک جوان اهل جویبار مازندران بر اثر گازگرفتگی توسط یک "سگ هار ولگرد" جان سپرد!
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یک سگ ولگرد به تعدادی از کودکان بجنوردی که در شهرک دبیران این شهرستان مشغول بازی بودند حمله و یکی از آنها را پس از گاز گرفتگی، مصدوم کرد. بجنورد در خراسان شمالی قرار دارد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در ادامه اخبار پیرامون سگ های ولگرد در خوزستان ، بعدازظهر جمعه 24 تیرماه 1401 یک نوجوان در حمله یک سگ ولگرد از ناحیه گوش مجروح شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اهر با انتقاد از رهاسازی سگ های بی صاحب شهرهای همجوار از زنده گیری 320 قلاده سگ ولگرد در این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- شهردار اهر با انتقاد از رهاسازی سگه های بی صاحب شهرهای همجوار از زنده گیری 320 قلاده سگ ولگرد در این شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ظهر امروز یک سگ ولگرد به تعدادی از کودکان بجنوردی که در شهرک دبیران این شهرستان مشغول بازی بودند حمله و یکی از آنها را پس از گاز گرفتگی، مصدوم کرد. والدین این کودک پس از این اتفاق، فرزندشان را به بیمارستان منتقل و واکسن هاری تزریق کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
کشورهای مختلف دنیا همچون ایران درگیر معضل سگ های ولگردند و به ناچار سراغ راهکارهای مختلفی رفته اند تا از شر این معضل مهم خلاص شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول بهداشت معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از جمع آوری روزانه 20 قلاده سگ ولگرد در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۴    
مشکل بزرگ امیرمحمد: روزی مشکل شهرهای بزرگ آلودگی هوا و وجود سوسک و موش بود اما همینک مشکل سگها هستند. جولان 400 هزار سگ ولگرد در تهران و این فقط آمار تهران است. چه دلیلی داره یعنی؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
جولان سگ های ولگرد در شهر ایلام به یک معضل جدی تبدیل شده و شهرداری اعلام داشته که علاوه بر آن که 80 سگ را در محلی مشخص ضمن عقیم سازی، نگهداری می کند بودجه ای نیز برای این قبیل خدمات در نظر گرفته نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از جولان 400 هزار سگ ولگرد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل پسماند قم گفت:تاکنون 905 قلاده سگ ولگرد جمع آوری و به سایت البرز تحویل داده شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران درباره آمار سگ های ولگرد گفت: تعداد سگ های بدون صاحب در استان تهران بیش از 400 هزار قلاده است! تاکید می کنم که در نقاهتگاه آرادکوه، اصلا معدوم سازی نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جواد حیدری فعال رسانه بابلی مورد حمله 6 سگ ولگرد قرار گرفت و در اثر این حمله از ناحیه پا دچار شکستگی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سال گذشته بود که بانوی 65 ساله اهوازی در هنگام پیاده روی عصرگاهی در پارک بلوار کارگر اهواز مورد حمله سه سگ ولگرد قرار گرفت و از نظر جسمی آسیب زیادی دید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: آنچه از سگ ولگرد بین عوام مشهور است این است که این سگ ها برای تفنن چند روزه مرفهین و یا نگهبانی از ساختمان های نیمه کاره و در حال ساخت به شهر آورده می شوند و پس از رفع نیاز در شهر رها می شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی سازمان پسماند شهرداری زاهدان گفت: طرح ضربتی جمع آوری سگ های ولگرد را از اواخر مهر ماه سال گذشته آغاز و بیش از دو هزار و سی صد سگ ولگرد را جمع آوری کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
این روزها هر جا که برای تفریح یا یک پیاده روی ساده می رویم، حتماً چند سگ ولگرد یا سگ هایی با قلاده و دارای صاحب می بینیم که گاه شاید خوشمان بیاید و نگاهی بیاندازیم اما بیش تر اوقات هم باعث ترسمان می شود. در این بین مادرانی هستند که زخم خورده این سگ های خیابان شده و فرزندانشان آسیب دیده اند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به فیلم مقاومت برخی از به ظاهر حامی حیوانات در توییتی نوشت: سگ ولگرد کودک من رو از بین برد دام من محل درآمد من هست و سگ ولگرد داره اون رو از من می گیره ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
فرماندار قم گفت: پس مرگ دو کودک به علت حمله سگ های ولگرد، 300 سگ بلاصاحب و ولگرد از سطح شهرک دامشهر قم جمع آوری شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا : حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر گرجی گفت: فروش و نگهداری به اصطلاح کلب هراش( سگ ولگرد ) – غیر از سگ گله، سگ شکاری، سگ نگهبان یا سگی که در امداد آموزش دیده- جایر نمی باشد.
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۸:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت: متاسفانه وزارت صمت برای فروشگاه های مواد غذایی و دارویی سگ های تزئینی و ولگرد مجوز صادر می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۲:۳۷    
معضل سگ های ولگرد در گوشه و کنار هر شهری به یکی از دغدغه های هر روزه خانواده ها برای حفظ جان شهروندان خصوصاً کودکان تبدیل شده است. مرگ دلخراش کودک چهار ساله روز چهارشنبه هفته گذشته در شهرک دامشهر قم بر اثر حمله چند قلاده سگ ولگرد که گردن او را زخمی کرده بودند و مرگ پسر بچه شش ساله دیگری در همان محل ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری ملایر گفت: در سه ماهه ابتدای امسال بیش از 500 قلاده سگ بلاصاحب از سطح شهر ملایر جمع آوری و عملیات اجرایی کنترل جمعیت سگ های ولگرد تشدید شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم هزینه جمع آوری و نگهداری سگ های ولگرد در شهرداری را سالانه 800 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: متأسفانه برخی شهروندان با غذا رسانی به آن ها بستر مناسب زادوولد آن ها را فراهم کرده و حتی غذا رسانی به این سگ ها را در محدوده بافت شهری و محل عبور و تردد ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام گرجی با اشاره به پدیده سگ گردانی گفت: باید از ورود سگ دست آموز و سگ ولگرد به بوستان های قم جلوگیری شود، چرا که مردم قم در بوستان ها امنیت ندارند.