شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۳:۴۹Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

عصر توس (asrtoos.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
زلزله 29 خرداد در شهرستان کاشمر خراسان رضوی به 20 مدرسه آسیب کلی یا جزیی رسانده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
فرماندار کاشمر گفت: پس لرزه ای به بزرگی 3.8 ریشتر ساعتی پیش کاشمر را لرزاند که 12 نفر در پی وقوع آن مصدوم شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حادثه تصادف زنجیره ای چند دستگاه خودرو که شب جمعه در بزرگراه نیشابور به مشهد رخ داد، 11 مصدوم برجا گذاشت.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تجهیز ریلی و راه اندازی اتاق بایگانی اسناد و مدارک پزشکی بیمارستان فوق تخصصی کودکان اکبر مشهد با اعتباری بیش از 13 میلیارد ریال انجام شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سلسله کارگاه های آموزشی تفسیر قرآن کریم با موضوع غدیر شناسی در قرآن همزمان با دهه امامت و ولایت در حرم امام رضا (ع) در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری عصر توس، کارشناس مسئول مدارس غیر دولتی خراسان رضوی گفت: شهریه مصوب بر اساس درس ملی تعیین می شود و شهریه فوق برنامه شامل دروس تکمیلی دروس ملی بوده که یکی از تفاوت های اساسی مدارس ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری عصر توس ،استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه 54 دستاورد شاخص در حوزه اقتصادی داریم ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد، اعلام کرد: صبح امروز یک انبار ذغال در جاده سیمان طعمه حریق شد که با تلاش 21 آتش نشان اطفا گردید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تایباد گفت: 22 هزار و 500 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان این شهرستان به صورت تضمینی خریداری و ذخیره شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری عصرتوس، جلالیان _ دکتر پزشکیان ، گرچه یک سرو گردن از رقباش، بهتر و سالم تر است، اما این برای پیروزی اش در انتخابات 8 تیر کافی نیست.
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مشارکت پنج هزار دانش آموز داوطلب خراسان رضوی در قالب قرارگاه 14 صفر 3 برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بین معاونت سیاسی استانداری خراسان رضوی و اداره کل آموزش و پرورش استان به امضا رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: 206 حلقه چاه آب غیرمجاز با حجم پنج میلیون متر مکعب آب از ابتدای امسال تا کنون در استان مسدود شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری عصر توس، مدیر امور آب و فاضلاب خواف در پاسخ به اظهارات رئیس شورای اسلامی روستای برآباد این شهرستان، دلیل قطعی آب در روستای برآباد را بروز اتفاق و سرقت کابل اعلام کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری عصر توس ، فرماندار بجستان گفت: سه نفر از مسوولان و عوامل دخیل در هدر رفت مخزن ذخیره آب این شهرستان در خراسان رضوی به مراجع قضایی معرفی شدند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سواری صبح امروز در بزرگراه نیشابور- مشهد محدوده روستای عصمت آباد، پنج نفر را روانه بیمارستان کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ارس، تنها پلنگ بیمار باغ وحش مشهد پس از یک دوره درمان تکمیلی بار دیگر در مقابل چشمان بازدیدکنندگان و علاقمندان نگران حالش بازگشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته آتش سوزی های ناشی از برق افزایش 8 درصدی داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان رضوی اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا 25 خردادماه 30 هزار و 588 تن انواع کودهای کشاورزی ازته، فسفاته و پتاسه در استان توزیع شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بهسازی راه های خراسان رضوی از مصوبات اصلی نخستین سفر استانی رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی به مشهدالرضا بود که اکنون به عنوان دستاورد ارزشمندی برای زائران و مجاوران امام رضا(ع) به یادگار مانده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۲    
رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد ازارائه خدمات قربانی دام به صورت اینترنتی و تلفنی با استفاده از تجهیزات و امکانات صنعتی پیشرفته و بهداشتی این مرکز به مناسبت عید قربان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: یک هزار و 150 میلیارد ریال برای رفع تنش آبی 68 شهر و روستای این شهرستان مرزی خراسان رضوی از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی روستای برآباد خواف گفت: بحران و نبود آب آشامیدنی از 7 صبح تا 12 شب در برآباد به عنوان بزرگترین روستای خراسان رضوی موجب گلایه بسیاری از اهالی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از پیش بینی و جانمایی 713 جایگاه و سازه تبلیغاتی انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهر مشهد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دانشیار دانشکده دامپزشکی دانشگاه فردوسی مشهد در آستانه عید سعید قربان و سنت حسنه قربانی دام ، بر ضرورت توجه همگان به بهداشت کشتار دام و جلوگیری از انتقال تب کریمه کنگو تاکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد از سرویس دهی رایگان ناوگان اتوبوس رانی در روزهای عرفه و عید قربان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: خرید تضمینی محصول گندم از آغاز فصل خرید تا کنون و در کمتر از یک ماه گذشته در استان به 102 هزار تن رسیده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: مسافرگیری در بخش اول خط سوم مترو مشهد در مسیر حرم مطهر رضوی، به رغم مشکلات مالی امسال عملیاتی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از دو واحد صنعتی دانش بنیان و فناور بانوان کارآفرین با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در شهرک صنعتی چناران برگزار و از یک واحد صنعتی در حال توسعه که تمام آن توسط یک ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز جهاد کشاورزی بخش جلگه رخ شهرستان تربت حیدریه واقع در جنوب خراسان رضوی گفت: 50 تن گل محمدی با پایان فصل برداشت این محصول از باغ های جلگه رخ بدست آمد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در سه سالی که شهید رئیسی رئیس جمهور ممکلت بود، تحولات وسیعی در حوزه سلامت اتفاق افتاد که آغاز آن با موضوع کرونا بود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت:در سال زراعی جاری علاوه بر پایش 3 هزار و 405 هکتار غلات، بالغ بر 791 هکتار مبارزه با عوامل خسارت رسان غلات به ویژه سن غلات در مزارع شهرستان انجام شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: 70 روستا با 102 هزار نفر جمعیت در قالب جهاد آبرسانی طرح محرومیت زدایی دولت سیزدهم از آب شرب پایدار برخوردار می شوند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۷    
سرپرست ریاست جمهوری گفت: من هیچ گاه آیت الله رئیسی را در حالت بن بست ندیدم. ابتدای کار با مشکلاتی رو به رو بودیم اما با وجود تمام مسائل شهید رئیسی مجاهدانه ایستاد و مسائل را حل کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: 240 هزار ریال طرح توسط شهرداری و بخش خصوصی در بافت منطقه ثامن ( محدوده اطراف حرم رضوی) در سال جاری اجرا می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با بیان اینکه بیش از 1100 کودک در این سازمان پرونده دارند، گفت: 98 درصد از کودکان کار تحت پوشش بهزیستی استان به صورت روزانه با خانواده خود در ارتباط هستند و حدود نیمی از ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی گفت: مقایسه 33 ماهه آخر دولت دوازدهم و 33 ماهه اول دولت سیزدهم نشانگر رشدی 226 درصدی وصول مالیات در خراسان رضوی را نشان می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 9 طرح آب و فاضلاب مشهد و آبرسانی به تربیت حیدریه و 70 روستای استان خراسان رضوی فردا (پنجشنبه) افتتاح می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: اگر استاندار خراسان رضوی و مدیران حوزه آب و آبفای مشهد تلاش مجاهدانه و سریعی نداشتند، حتما دچار نابسمانی های جدی در حوزه آب می شدیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۲    
ریحانه سادات رییسی گفت: پدرم در همه حال پیگیر بهبود اوضاع مردم بود و مدام از مسئولان می خواست که جهادی کار کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اسناد 433 ساله عودسوزی حرم امام رضا(ع) در آیینی با حضور مسوولان کتابخانه آستان قدس رضوی رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۷    
استاندار خراسان رضوی گفت: در نخستین سفر رئیس جمهور شهید به مشهد 180 مصوبه به ارزش 26.5 همت به تصویب رسید که در قالب این مصوبات 131 پروژه یا در حال تحقق است و یا محقق شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات 20 گیگ اینترنت رایگان در قالب یک بسته 30 روزه در نظر گرفته تا مردم بتوانند در پیام رسان های داخلی، اخبار مربوط به انتخابات را دنبال کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی در حکمی امیر فریدنیا، دبیر ستاد انتخابات استان را به سمت سخنگوی این ستاد منصوب کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: برداشت آب از منابع زیر زمینی استان در 2 سال گذشته با اجرای طرح مدیریت مشارکتی آب، 590 میلیون متر مکعب کاهش یافته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: سبزوار با تولید سالانه 60 تن گوشت و 1.5 تن تخم خاویار تنها شهرستان غیر ساحلی پرورش ماهیان خاویاری کشور است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: 189 میلیارد و 679 میلیون ریال در یک سال گذشته (هفته جهاد کشاورزی سال 1402 تاکنون) برای اجرای طرح های آب رسانی بخش کشاورزی مناطق شهری و روستایی این شهرستان هزینه شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی از ابلاغ موافقت وزیر کشور با ارتقاء درجه 2 شهرداری در استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان زبرخان گفت: در پی بازرسی و نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی شهرستان زبرخان، بیش از 2000 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته جمع آوری و امحاء شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی گفت: با توجه به برگزاری سومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان در اواخر خرداد ماه سال جاری ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان قوچان با اشاره به اجرای طرح اصلاح شبکه آبرسانی در حوزه شهرستان قوچان به طول 10 کیلومتر، اقدامات آبرسانی به روستاهای این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: چهار هزار و 569 شعبه اخذ رای برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این استان تعیین شده و این تعداد شعب به تایید هیات نظارت بر انتخابات استان نیز ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فاز یک خط 3 قطار شهری از پایانه مسافربری تا میدان شهدا پایان تابستان بهره برداری می شود و همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، ایستگاه سلامت خط 2 نیز تکمیل خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان خراسان رضوی گفت: شمار اهداکنندگان خون، بار اولی در استان در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 46 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: اکنون 200 نیروگاه خورشیدی در چاه های کشاورزی استان به منظور اجرای نهضت ملی "تولید سبز با برق سبز" وزارت نیرو نصب شده و یا در حال بهره برداری است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اجرای نمایش موزیکال یه جوردیگه یعنی همین به کارگردانی امیر احسان امیرپور از امروز(20 خردادماه) در پردیس شمایل مشهد به روی صحنه رفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: هزینه ساخت مسکن در این استان و به خصوص مناطق روستایی با استفاده از اسکلت های پیش ساخته پیچ و مهره ای کاهش می یابد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دولت سیزدهم توجه ویژه ای به پوشش اینترنت داشته که از معیارهای توسعه روستایی است به شکلی که تاکنون بیش از 95 درصد روستاهای خراسان رضوی از این خدمات ارتباطی بهره مند شده اند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کوهسرخ گفت: 2 زمین چمن مصنوعی با مشارکت بنیاد علوی در بخش مرکزی این شهرستان خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه سبزوار گفت: 30 واحد تولیدی راکد و نیمه فعال در این شهرستان غربی خراسان رضوی با همت دولت مردمی سیزدهم احیا شده و یا فعالیت آن ها بهبود یافته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: هم اکنون 21 درصد از حجم سدهای استان آب دارد که نسبت به اردیبهشت ماه افزایش داشته و این میزان در مدت مشابه پارسال 14 درصد بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار مشهد گفت: تشکیل هزار و 920 شعبه اخذ رای برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با نظر اعضای هیات اجرایی انتخابات در شهرستان مشهد تصویب و شعب یاد شده با نظر هیات اجرایی جانمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: کشف رود یک سرمایه طبیعی و زیست محیطی برای مشهد و پیرامون آن است که با توسعه تصفیه خانه ها، آلودگی آن رفع می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ناظر گمرکات خراسان رضوی و مدیرکل گمرک مشهد گفت: صادرات کالا از گمرکات استان خراسان رضوی در دو ماهه ابتدای سال 1403 با رشد بیش از 37 درصد در وزن به 545 هزار تن رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار تایباد گفت: 18 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان این شهرستان به صورت تضمینی خریداری و ذخیره شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: رفع تصرف اراضی شهرک ها با فعالیت های بسیار و صرف بیش از 200 میلیارد تومان هزینه صورت گرفته است تا بتوانیم بزرگترین شهرک صنعتی شرق کشور با 2300 هکتار را ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
یک پژوهشگر و باستان شناس خراسانی گفت: صدها سال مهربانی رباط مهر نسبت به زائران و مسافران، آن را شایسته ثبت در فهرست یونسکو قرار داده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی احداث 5 هزار کلاس، بهره برداری از 130 کلاس درس و 4 سالن ورزش دانش آموزی در چارچوب طرح #یادگار_ابراهیم با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
صبح پنجشنبه 17 خرداد 1403، نخستین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز 45 دستگاه اجرایی استان خراسان رضوی با حضور 1000 نفر از افراد دارای معلولیت در دانشگاه ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان از صادرات حدود 11 تن محصولات لبنی تولید شده در این شهرستان به کشور کانادا خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: وقوع باران، سیل، تگرگ و سرمازدگی طی 2 ماه نخست امسال به بخش های کشاورزی و زیربنایی این استان 206 هزار و 761 میلیارد ریال خسارت زد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: اجرای قانون مولدسازی و تجاری سازی املاک و مستغلات آموزش و پرورش بستر ساخت پنج هزار کلاس درس در این استان را فراهم می کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بردسکن گفت: تامین آب شرب 23 روستای زیر پوشش این شهرستان خراسان رضوی بوسیله تانکر سیار انجام می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 338 هزار و 219 واحد مسکونی در بافت ناکارآمد شهر مشهد قرار دارند که 216هزار واحد ناپایدار هستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از امدادرسانی به 18 طبیعت گرد گرفتار شده در دره شمخال منطقه مرزی باجگیران توسط امدادگران این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اجرایی رویداد رستا گفت: نخستین رویداد سراسری توسعه ارتباطات کسب و کار ایران (رستا) با همکاری باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو در ایران، بیستم خردادماه در مشهد برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: 2 هزار و 360 میلیارد ریال برای اجرای 35 طرح در منطقه سه شهرداری مشهد به عنوان دومین منطقه بزرگ جمعیتی این کلانشهر اختصاص یافت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی مشهد گفت: فردی که در یکی از خیابان های مشهد قصد به آتش کشیدن خود و اتومبیلش را داشت، با اقدام شجاعانه مامور کلانتری نجفی از مرگ نجات یافت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: 228 خانواده آسیب دیده از سیل اواخر اردیبهشت این استان، در کمتر از یک ماه لوازم خانگی نو و رایگان دریافت کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی از وجود آمادگی کامل برای برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری در مشهد و خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح ویژه مقابله با اراذل و اوباش در مشهد با همکاری نیروهای یگان امداد به اجرا درآمد و بسیاری از تبهکاران خطرناک به چنگ قانون افتادند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طرقبه شاندیز گفت: بزرگترین و مجهزترین تیمارگاه و کلینیک حیات وحش در شمال شرق کشور در این شهرستان در قالب طرح "یادگار ابراهیم " کلنگ زنی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار درون شهری شهرداری مشهد گفت: در سال گذشته تعداد خودرو های ناوگان باری درمشهد 138 درصدافزایش یافت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرماندار خواف گفت: تعهد اشتغال در شهرستان خواف به 131 درصد رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
با قتل دو جوان دهه هشتادی که طی یک شب در مشهد فاش شد، 2 معمای پیچیده جنایی روی میز قاضی ویژه قتل عمد قرارگرفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
جایگاه دانشگاه فردوسی مشهد در نظام رتبه بندی مؤسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام ارتقاء یافت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی از پایان عملیات اعزام حجاج تمتع خراسان رضوی و شمالی از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرجهاد کشاورزی مشهد گفت: 48هکتار از زمین های کشاورزی در روستای "گوارشک" در این شهرستان با حکم قضایی آزادسازی شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل آب و فاضلاب نیشابور گفت: توان تولید آب در این شهر با 300 لیتر افزایش به هزار لیتر بر ثانیه رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مسوول سازمان اردویی راهیان نور گردشگری سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی گفت: 9 هزار نفر از این استان برای حضور در آیین بزرگداشت بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) ثبت نام کردند که بیشتر آنها ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی از شکسته شدن رکورد انجام پروازهای خارجی ظرف مدت 24 ساعت در فرودگاه مشهد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
فعالیت در سازمان پزشکی قانونی برای پزشکان صرف اقتصادی و جذابیت ندارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از نجات 7 تن از حریق منزل مسکونی در خیابان هاشمی نژاد 27 خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
64 هزار تن آسفالت گرم از ابتدای امسال تاکنون در اجرای طرح های راهداری در بزرگراه ها و جاده های شریانی و اصلیخراسان رضوی مصرف شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تاسیس آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای (مهارتی) در خراسان رضوی، از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون نسبت به سال های قبل افزایش 2 برابری داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح انتقال آب از دریای جنوب به استان های شرقی مانند خراسان رضوی، خراسان جنوبی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: هزار و 535 کیلومتر از راه های استان در قالب مصوبات سفر استانی آیت الله رییسی به خراسان رضوی ترمیم و روکش آسفالت شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: 57 درصد از کالای حمل شده به وسیله ناوگان جاده ای این استان، محصولات فلزی، معدنی و سیمان بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری، در آینده نزدیک کلنگ احداث راه آهن سریع السیر تهران -مشهد به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های بزرگ کشور بر زمین زده خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی از دو پروژه مهم توسعه زیرسطحی محدوده بست شیخ بهایی و احداث رواق امیرالمؤمنین(ع) در حرم مطهر رضوی بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مراسم روز زیارتی امام هشتم در روز 23 ذی القعده در مضجع شریف آن حضرت با حضور زائران و مجاوران برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...