دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۴:۲۲Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمل بار»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان گفت: با تکمیل پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین ظرفیت حمل و نقل بار در این مسیر از 9 میلیون تن به 18 میلیون تن افزایش می یابد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۰    
رانندگان و کامیون داران معتقدند با آغاز سال جدید، بار دیگر هزینه های آنان بدون افزایش کرایه ها و به روز رسانی شاخص تن کیلومتر افزایش یافته و همین امر موجب زمینگیر شدن بخش زیادی از ناوگان حمل بار شده است.
باز خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حسین اخلاقی با تاکید بر اهمیت حمل بار درون شهری و همکاری بین بخشی در شهرداری و سازمان های متولی این امر با هدف هم اندیشی و ارائه راهکارهای عملی در این خصوص از برگزاری کمیته فنی بار و کالا خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ شهلا عموری اظهار کرد: صادرکنندگان در مرز با رعایت پروتکل های بهداشتی مشترک تعیین شده بین جمهوری اسلامی ایران و کشور عراق، کار صادرات کالا از مرز چذابه را انجام می دهند. ...
خبر ماشین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تیگو5 را باید جزو آن خودروهایی دانست که از همان ابتدا ورود مطابق با نیاز بازار و سلیقه مشتریان ایرانی بود ، بدنه بزرگ و جادار با فضای داخلی خانوادگی و حمل بار بزرگ که دقیقا مشابه سلیقه ایرانیان میباشد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۶    
یک راننده کامیون و عضو جمعیت طرفداران ایمنی راه ها با بیان این که خرابی جاده ها برای تردد ناوگان، دغدغه همیشگی رانندگان و کامیونداران است عنوان کرد که اگر بودجه و قصد رسیدگی به جاده ها وجود ندارد با جلوگیری از حمل بار اضافه توسط ناوگان باری، مانع از بدتر شدن وضعیت جاده ها شد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۵    
در راستای صیانت از حقوق مشتریان ریلی حمل بار و با توجه به هوشمندسازی فرایند اطلاع رسانی، اخذ نرخ برابری ارز جهت حمل محمولات ریلی به صورت آنلاین فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۷    
اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: بهره برداری از آزادراه غدیر علاوه بر افزایش اشتغال و درآمد اقتصادی، افزایش 10 درصد حمل بار در استان مرکزی را به همراه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم با اشاره به ضرورت اتصال سرچشمه های اصلی حمل بار به این منطقه ویژه اقتصادی، گفت: با اتصال راه آهن به این منطقه تحول زیادی در رونق تولید در استان قم به وجود خواهد آمد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۴    
محصولات کشاورزی جنوب کرمان به دلیل کمبود کامیون های حمل بار روی زمین مانده و تعاون روستایی این منطقه برای حمایت از کشاورزان منطقه و جلوگیری از تلف شدن محصولات اقدام به خرید تضمینی پیاز کرده و بخشی از آن را به صورت رایگان در اختیار نهادهای حمایتی قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۱    
نبود کامیون حمل بار در بخش جلگه چاه هاشم شهرستان دلگان باعث خسارات جبران ناپذیری به کشاورزان این بخش شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۹    
نبود ساز و کار مشخص و همچنین قرارداد حمل با راننده، حمل بار صادراتی توسط شرکت های حمل و نقل داخلی و عدم مسئولیت پذیری برخی شرکت های حمل و نقل و صاحبان کالا در مورد توقف های طولانی مدت ناوگان پشت مرز جهت ترانشیپ کالا، موجب شده است ناوگان حمل و نقل جاده ای مورد سواستفاده تجار و صادر کنندگان قرار گیرد.
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۰    
خودرو کاله در کردستان به دره سقوط کرد / راننده آملی فوت کرد به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز ، یک دستگاه خودرو حمل بار کاله در شهر سرو اباد استان کردستان نزدیک مرز باشماق واژگون شد و به دره سقوط کرد ، متاسفانه راننده آملی این خودرو محمد گرجی زاده درگذشت .
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۴    
طبق آمار اتحادیه بین المللی راه آهن های دنیا در سال 2020 میلادی، میزان حمل بار توسط هر یک از واگن های باری در گردش داخلی، تنها 1372 هزار تن کیلومتر بوده است که این میزان از حمل بار در سال با توجه به متوسط سیر 690 کیلومتری بار در کشور ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 مستقر در گلستان امروز در مراسم آغاز به کار رسمی صادرات سیمان از ایستگاه راه آهن بندرترکمن گفت: برای رونق صادرات از بندرترکمن و کاهش هزینه های حمل بار صادراتی، در مجموع 40 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان گفت: با بهره برداری از پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان – قزوین، ظرفیت حمل بار استان از طریق خطوط ریلی بیش از دو برابر افزایش می یابد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰    
عکس پیوست که حمل بار با خودروی وانت نیسان را نشان می دهد، در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کمبود کامیون حمل بار در این منطقه، خواستار کمک استانداری، ارتش و سپاه برای حمل بار محصولات کشاورزی منطقه جنوب کرمان شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵    
مشکل فعلی راه آهن توقف فرایند خصوصی سازی به مدت 14 سال است که ترابری ریلی را در موقعیت نه دولتی و نه خصوصی قرار داده است. چنین وضعیتی در عمل موجب سردرگمی مسئولان راه آهن و شرکت های خصوصی شده است و به دلیل ابهام در روابط تجاری فیمابین، هزینه های سنگینی بر تعرفه های حمل بار و مسافر تحمیل می شود.
بانک و صنعت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۳    
انتشار ویدئوی مردی در حال اضافه کردن آب به شیر های یکی از شرکت های تولید لبنیات، در پشت یک کامیون حمل بار از روز گذشته واکنش های زیادی به همراه داشته است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا: انتشار تصویر مردی که در حال اضافه کردن آب به شیرهای کاله آن هم در پشت یک کامیون حمل بار است از روز گذشته واکنش های زیادی داشته است. مدیر عامل کاله در خصوص انتشار این فیلم توضیحاتی به ما داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بازار تبریز، بزرگترین بازار سرپوشیده جهان است و به دلیل کم بود فضای معبرها، دالان ها و گذرهایش عبور و مرور وسایل نقلیه، همچون وانت غیرممکن است. برای همین حمل بار صاحبان حجره و مغازه داران ناگزیر بر عهده باربران است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۴    
گروه استان ها مدیرکل راه آهن منطقه آذربایجان با اشاره به رشد 325درصدی حمل بار در محور ارومیه در سال گذشته نسبت به سال98 گفت: تناژ بار خالص حمل شده در محور ارومیه در سال گذشته نزدیک به 200هزار تن بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
از این پس ارسال ریلی کالا ها از بندر ترکمن با تخفیف 40 درصدی در تعرفه های حمل بار انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در لوایح بودجه سالانه دولت سهم اعتبارات عمرانی بخش جاده ای حدود دو برابر اعتبارات عمرانی بخش ریلی است، همچنین قیمت غیرواقعی سوخت در کشور از دلایل اصلی عدم جذابیت حمل ریلی بار است که موجب می شود، هزینه تمام شده حمل بار جاده ای ارزان تر از هزینه واقعی آن باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ساعاتی پیش یکدستگاه بنز مایلر حامل ذرت در محور ارتباطی روستای فشیان شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد واژگون شد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ترکس کروز در بالاترین تریم خود ظرفیت حمل 13 سرنشین را دارد و فضایی برای حمل بار در نظر گرفته نشده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گلستان از خروج واگن های ایرانی حمل بار برای نخستین بار از کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهرگفت: در روز طبیعت و روز 13 فروردین بر تردد خودروهای باری و موتورسیکلت های حمل بار که مسافر سوار کنند نظارت می کنیم و علاوه بر آن با توجه به شیوع ویروس کرونا در این دو سال محدودیت ها را هم اعمال خواهیم کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۵    
عرضه سوخت ارزان موجب به صرفه شدن حمل بار با کامیون و مسافرت های شخصی می شود و هزینه نگهداری جاده ها را دولت برعهده می گیرد و این هزینه ها را از کامیون ها نمی گیرد ولی از قطارهای باری می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راه آهن خراسان گفت: یک میلیون و 800 هزار تن انواع کالا و محموله در سال 99 از این خطه به مقاصد بین المللی و داخلی بارگیری و حمل شده که نسبت به سال 98 رشدی 18 درصدی داشته است.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۹    
تویوتا FJ45 کروزر یکی از پیکاپ های کاربردی و دوست داشتنی جهان است که در کشورمان نیز شهرت قابل توجهی دارد. این خودرو در حقیقت نسخه وانت تویوتا لندکروزر سری 40 محسوب می شود که قدرت حمل بار بالایی را به خود اختصاص داده است. ...
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
انحراف از مسیر و گیر کردن یک کشتی حمل بار عظیم الجثه در کانال سوئز، سر تیتر اخبار جهان طی دو روز گذشته بوده است. بسته شدن مسیر اصلی ارتباط دریای سرخ و دریای مدیترانه اکنون تاثیرات خود را نمایان کرده و قیمت جهانی نفت بر اثر این اتفاق افزایش یافته است. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی کانال 12 رژیم صهیونیستی مدعی شد کشتی تجاری رژیم صهیونیستی در دریای عرب با موشک های ایرانی هدف قرار گرفته است. این رسانه بدون ارائه هیچ مستندی مدعی شده که این کشتی که مشخصات آن نیز هنوز اعلام نشده در حال حمل بار از تانزانیا به هند بوده که هدف موشک های ایرانی قرار گرفته اما همچنان ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شبکه تلویزیونی کانال 12 رژیم صهیونیستی مدعی شد کشتی تجاری رژیم صهیونیستی در دریای عرب با موشک های ایرانی هدف قرار گرفته است. به گزارش ایسنا به نقل از نورنیوز ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۹    
گردوغبار های ناشی از خالی کردن بونکر های سیمان در منطقه بلهزار، سرو صدای زیاد خودرو های سنگین حمل بار و انباشت زباله در برخی از این کارگاه ها باعث شده که چهره ای زشت و نگران کننده در ورودی مهم شهر یاسوج خودنمایی کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار کیومرث عزیزی فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران: با رصد اطلاعاتی دو ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر بیش از 576 کیلو گرم مواد مخدر از نوع هروئین در پوشش حمل بار ماهی بدام افتاد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل منابع طبیعی گیلان اعلام کرد: حمل بار چوب تا 16 فروردین ماه در این استان ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۲۰:۳۱    
حمل بار چوب تا شانزدهم فروردین در گیلان ممنوع است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس – سعید موذنی: محورهای مواصلاتی استان تهران پرترافیک ترین جاده های کشور از نظر جابه جایی مسافر و حمل بار است؛ در ایام نوروز هم با وجود کاهش حمل و نقل کالا، در حوزه جابه جایی مسافر بار ترافیکی محورهای استان سنگین است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: جابه جایی کالای جاده ای داخلی استان طی 11 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال چهار درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۰    
اقتصاد ایران: خودروها برای آسان کردن زندگی انسان ها اختراع شده اند و به همین دلیل هر خودرویی با هدف رفع یک سری از نیازها طراحی شده است. خودروهای وانت که به پیکاپ نیز معروف هستند وظیفه حمل بار و تجهیزات را بر عهده دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی از موسسات باربری، مردم را وادار به پرداخت مبالغ نامتعارف می کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
موسسات باربری و کامیون های حمل بار غیرمجاز ، علاوه بر اخذ مبالغ هنگفت، در مواردی برای وادار کردن مردم به پرداخت این مبالغ ، اقدام به گروگان گرفتن لوازم آنها می کنند. منبع: صداوسیما
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: میزان حمل بار به وسیله ناوگان حمل و نقل جاده ای این استان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به پارسال 14 درصد افزایش یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با تعیین و اخذ خسارت و حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران موافقت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه – افزایش حمل بار به دلیل روزهای پایانی سال به همراه عدم پذیرش طرف ترک موجب ایجاد صف 15 کیلومتری در دومین مرز زمینی کشور شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۹:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رسولی، مدیرعامل شرکت راه آهن از مذاکرات مقامات ریلی ایران و ترکیه برای افزایش همکاری های دو کشور در زمینه حمل بار و مسافر خبر داد.