چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۲:۵۴Apr 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان حج و زیارت»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت تعداد زائران اعزامی به سرزمین وحی در حج پیش رو را، بیش از 83 هزار زائر اعلام کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت تعداد زائران اعزامی به سرزمین وحی در حج پیش رو را، بیش از 83 هزار نفر اعلام کرد. به گزارش صبح ساحل، در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب ...
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۳:۴۱    
مراسم بدرقه حاجیان ایرانی نیز روز گذشته با حضور عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سیدعباس حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت و عبدالله بن سعودالعنزی، سفیر کشور عربستان در ایران و تنی چند از مقامات کشوری و لشکری در فرودگاه امام خمینی تهران آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز سفرهای عمره پس از وقفه 9ساله، هزینه سفر عمره را حدود 42 تا 44 میلیون تومان اعلام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سهمیه حج تمتع ایران در سال 1403 پیش تر از سوی رئیس سازمان حج و زیارت بیش از 87 هزار نفر اعلام شده بود، که به گفته سیدعباس حسینی، از این سهمیه حدود 83 هزار نفر، زائر هستند و مابقی عوامل خدماتی حج به شمار می آیند ...
حج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت درنشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت تعداد زائران اعزامی به سرزمین وحی در حج پیش رو را بیش از 83 زائراعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: با سازمان حج و زیارت رایزنی هایی داشته و پیگیریم تا مرز خسروی فعال تر شود و شرکت های حمل و نقل برای تردد کاروان های زیارتی پای کار بیایند.
یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: مدت حضور زائران عمره 10 روز و حج تمتع حدود 33 روز است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان سمنان با بیان اینکه این اداره کل رتبه نخست عملیات ثبت نام تمتع را در سطح کشور کسب کرد، بیان کرد: از سوی سازمان حج و زیارت درصد ثبت نام تمتع در استان سمنان به نسبت احکام صادره 100 درصد اعلام شده است.
حج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت توصیه هایی را به نخستین گروه معتمرین کشورمان که بعد از سالها وقفه عازم سرزمین وحی شده اند، بیان کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بدرقه نخستین کاروان های زائران ایرانی پس از وقفه 9 ساله با حضور نماینده ولی فقیه در حج و سفیر عربستان در ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نخستین گروه از زائران عمره در قالب دو کاروان 85 نفره پس از حدود یک دهه توقف، بامداد دوشنبه ( 3 اردیبهشت 1403) با بدرقه حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و عبدالله بن سعود العنزی سفیر عربستان سعودی در ایران در پایانه سلام فرودگاه امام خمینی (ره) به مدینه منوره اعزام ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - آئین بدرقه رسمی نخستین کاروان زائران عمره از تهران با حضور حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، سعید چلندری افزود: این عملیات از امروز سوم اردیبهشت با اعزام زائران خانه خدا از ترمینال سلام هم زمان با برگزاری مراسم بدرقه با حضور نواب نماینده ولی فقه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت و عبدالله بن سعود العنزی سفیر کشور عربستان در ایران و ...
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت در حاشیه اعزام زائران خانه خدا ضمن ابراز خرسندی از اعزام زائران عمره مفرده گفت: بسیاری از آرزومندان به ویژه شش میلیون متقاضی که در نوبت اعزام هستند، منتظر این اتفاق بودند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، مراسم بدرقه نخستین کاروان های زائران ایرانی پس از وقفه 9 ساله با حضور نماینده ولی فقیه در حج و سفیر عربستان در ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شد. ...
رئیس سازمان حج و زیارت کشور در حاشیه اعزام زائران خانه خداگفت: بعد از 9 سال مقدمات این سفر با اعزام شش هزار نفر فراهم شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از ادامه اعزام زائران ایرانی عمره پس از حج تمتع خبر داد. حدود پنج میلیون و 700 هزار نفر در نوبت عمره قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: مدت حضور زائران عمره 10 روز و حج تمتع حدود 33 روز است.
نخستین گروه از زائران عمره از تهران در قالب دو کاروان 85 نفره پس از حدود یک دهه چشم انتظاری، لحظاتی پیش با پرواز از فرودگاه امام خمینی (ره) خاک ایران را به مقصد عربستان سعودی ترک کردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از نخستین گروه از عمره گزاران ایرانی در سال 1403 خواست که اصول حاکم بر کشور میزبان را رعایت کنند و به قوانین کشور عربستان احترام بگذارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت از تکمیل ظرفیت کاروان های عمره خبرداد و گفت: حدود 5 میلیون 600 هزار نفر در نوبت اعزام عمره قرار دارند.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی حج و زیارت البرز طبق برنامه ریزی های صورت گرفته توسط سازمان حج و زیارت نخستین گروه از زائران عمره مفرده روز پنج شنبه ششم لردیبهشت ماه از فرودگاه بین المللی امام خمینی عازم سرزمین وحی می شوند. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت خراسان شمالی از اعزام نخستین کاروان حج عمره استان طی سال جاری فردا سوم اردیبهشت ماه خبر داد.
حج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همایش بانوان حج گذار استان تهران در سالن اجتماعات سازمان حج و زیارت برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۶    
رئیس جمهور در سفرهای استانی با مردم دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی می کند. سازمان حج و زیارت وظایف مهمی در رابطه با زائران دارد. علیرغم این...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تیتربرتر، سازمان حج و زیارت سرانجام پس از وقفه 9 ساله، از آغاز اعزام حدود 5هزار زائر ایرانی به عمره از سوم اردیبهشت ماه 1403 خبر داد و آخرین وضعیت اعزام کاروان های حج تمتع و عتبات عالیات عراق را تشریح کرد ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و رئیس سازمان حج و زیارت با آیت الله العظمی مکارم شیرازی دیدار کردند.
598   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۵۰ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان حج و زیارت بر لزوم توانمندسازی روحانیون کاروان حج و زیارت تاکید و از سنگین بودن هزینه های سفر حج گلایه کرد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حج و زیارت کاشان از اعزام 85 زائر به عمره مفرده از کاشان خبر داد. حمیدرضا بهروزی فر، در بیان جزئیات اعزام کاشانی ها به عمره مفرده افزود: با تلاش و پیگیری های سازمان حج و زیارت و وزارت امور خارجه و اعلام شرکت هواپیمایی ایران ایر مبنی بر موافقت با مجوزهای پروازی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از افزایش 32 درصد اعزام زائران عتبات در دوره های نورزی و ماه رمضان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت سرانجام پس از وقفه نه ساله، از آغاز اعزام حدود 5هزار زائر ایرانی به عمره از سوم اردیبهشت ماه 1403 خبر داد و آخرین وضعیت اعزام کاروان های حج تمتع و عتبات عالیات عراق را تشریح کرد.
حج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت درنشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت از اعزام بیش از 5 هزارعمره گزار در ماه شوال به سرزمین وحی خبر داد.
به معاون امور عتبات سازمان حج و زیارت تغییر نرخ های جدید سفر عتبات عالیات طبق روال هر سال در اردیبهشت ماه اعلام و اجرایی خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت استان چهارمحال وبختیاری از اعزام 380 زائر در قالب سه کاروان از استان به حج تمتع در ماه ذی القعده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طرح و برنامه سازمان حج و زیارت گفت: حدود 37 درصد زائران شیعه حج تمتع امسال، مرد و 47 درصد زائران شیعه را زنان تشکیل می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از اعزام 1200 کاروان به عتبات عالیات خبر داد و گفت: این تعداد از ابتدای سال 1403 تاکنون از طریق مرزهای زمینی و هوایی برای زیارت ائمه اطهار (ع) راهی عراق شده اند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۲    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، اختتامیه محفل انس با قرآن شرکت آب و فاضلاب مشهد ، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل سازمان حج و زیارت خراسان رضوی، مدیرعامل، معاونین ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت از اعزام متقاضیان عمره از روز سوم اردیبهشت ماه توسط شرکت های مجری عملیات عمره به سرزمین وحی خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران: سازمان حج و زیارت از اعزام زائران حج عمره از سوم اردیبهشت امسال و شرایط آن خبر داده است.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۳    
براساس اخبار منتشر شده سازمان حج و زیارت شرایط ثبت نام حج عمره در سال 1403 را علام کرده است.
پس از اعلام هواپیمایی ایران ایر از موافقت عربستان با صدور مجوز پروازهای عمره، سازمان حج و زیارت به اطلاع دفاتر خدمات زیارتی رساند که اعزام زائران عمره از (سوم اردیبهشت ماه) آغاز می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۲    
نصیرنیوز از سازمان حج و زیارت، علی رضا رشیدیان در نشست شورای مدیران سازمان حج و زیارت با اشاره به پیش ثبت نام سفرهای زیارتی سوریه که از چهارشنبه گذشته آغاز شده است، گفت: طی این مدت بیش از 4 هزار 700 نفر پیش ثبت نام کرده اند. وی اظهارداشت: دست اندرکاران ذیربط هرچه سریعتر [...]
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت اعلام کرده که عربستان مجوز پروازهای هواپیمایی ایران را صادر کرده و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از 3 اردیبهشت، اعزام زائران بعد از 8 سال انتظار آغاز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۶    
رئیس سازمان حج و زیارت در پیامی از مسلمانان جهان خواست متحد و همدل شوند و مجامع جهانی را به توقف جنایات رژیم صهیونیستی مجبور کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : سازمان حج و زیارت به دفاتر خدمات زیارتی اعلام کرده است که اعزام زائران عمره از سوم اردیبهشت 1403 آغاز می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت زمان و شرایط جدید اعزام کاروان های عمره را اعلام کرد.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۰:۴۴   + ۳۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - سخنگوی ایران ایر از آمادگی زیرساخت های هوایی لازم برای انجام پروازهای حج عمره مفرده به هر تعداد زائری که سازمان حج و زیارت اعلام کند منوط به رفع موانع، خبر داد. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۰:۰۱   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت زمان و شرایط جدید اعزام کاروان های عمره را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۹:۵۳    
معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از افزایش 32 درصدی عزیمت به عتبات عالیات در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان، در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.