دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۹:۲۵Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان حج و زیارت»

ناطقان   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت با تایید جراحت 36 زائر در مرزهای زمینی بر اثر ازدحام جمعیت و همچنین فوت یک نفر، گفت: هیچ یک از زائران ایرانی اربعین تا کنون مشکوک به بیماری کووید 19 در مراکز درمانی در عراق نبوده اند.
رئیس سازمان حج و زیارت از پیگیری برای نهایی شدن تفاهم با مسئولان ذیربط عراق برای از سرگیری اعزام ها به عتبات عالیات خبر داد.
رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هیچ یک از زائران ایرانی اربعین مشکوک به بیماری کووید 19 در مراکز درمانی در عراق نداشته ایم، گفت: تعداد افراد بیمار نسبت به جمعیت زایران در عراق که تا کنون به دلیل برخی بیماری ها به مراکز درمانی مراجعه کرده آند، بسیار اندک بوده است.
رئیس سازمان حج و زیارت در دیدار با استاندار کربلا گفت : در شرایطی که دشمنان تلاش می کند چهره نورانی اسلام راستین را با ایجاد گروه های افراطی چون القاعده و داعش مشوه کند ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶۸ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رئیس سازمان حج و زیارت گفت : بر اساس برآوردها بیش از 80 هزار زائر ایرانی برای شرکت در مراسم اربعین حسینی وارد خاک عراق شده اند.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تجمعات زائران پشت مرزهای عراق به کشته شدن یک نفر، مجروحیت 36 زائر و روی مین رفتن یک نفر دیگر شده است.
افق نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان حج و زیارت کشورمان از حضور 16 کمیته تخصصی جهت هماهنگی های لازم در راهپیمایی اربعین خبر داد.
صداوسیما: رئیس سازمان حج و زیارت گفت:تجمعات زائران در پشت مرزهای عراق منجر به کشته شدن یک نفر، مجروحیت 36 زائر و روی مین رفتن یک نفر دیگر شده است. علیرضا رشیدیان افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در دیدار تولیت آستان مقدس حسینی به برخی محدودیت های ایجاد شده در اعزام ها و گلایه مندی زائران کشورمان اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه پیگیر حقوق شهدای حادثه منا هستیم، گفت: عربستان هنوز نتیجه کمیته حقیقت یاب را به ایران اعلام نکرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۰    
سازمان حج و زیارت استان کرمان، طی اطلاعیه ای تعداد و نحوه اعزام زائران اربعین حسینی امسال از استان کرمان را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت از پیگیری حق و حقوق خانواده شهدای منا و نیز چاپ 18 جلد کتاب درباره این شهدا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- چهارمین کنگره ملی بزرگداشت شهدای حادثه مکه و منا امروز شنبه با حضور سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسولین سازمان حج و زیارت و خانواده ی معظم شهدای منا در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به ناراحتی هایی که پروازهای اربعین و قیمت آن به وجود آورده است، گفت: محدودیت ها و شروط سفر اربعین، عامل نارضایتی مشتاقان زیارت کربلا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت در دیدار با امام جمعه نجف، با اشاره به برخی نارضایتی های زائران، درخواست کرد مشکل حمل و نقل در داخل عراق با توجه به محدودیت وسایل نقلیه و هزینه گزاف آن حل شود.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۲:۲۵    
گزارش تصویری/ بازدید علی رضا رشیدیان رییس سازمان حج و زیارت از نحوه خدمت رسانی واحد راهنمایی زائران و امداد گمشدگان
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در دیدار با امام جمعه نجف اشرف گفت : زیارت بویژه سفر معنوی اربعین فرصتی ارزشمند در تقویت کننده ارزش های دینی و اقدامی در تقابل با تهاجم فرهنگی است که باید از این ظرفیت به خوبی بهره برد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران _ایرنا_ آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سالگرد شهدای مکه و منا با حضور نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در محل آمفی تئاتر سازمان حج و زیارت با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۶    
رییس سازمان حج و زیارت در جریان سفر به عراق از فعالیت دو مرکز پزشکی حج و زیارت در شهرهای کربلا و نجف اشرف برای خدمات رسانی به زائران ایرانی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: زائران اربعین حتماً هنگام سوار شدن به هواپیما نتیجه تست pcr خود را به همراه داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان حج و زیارت گفت: دو مرکز پزشکی حج و زیارت در کربلا و نجف اشرف به زائران ایرانی نیازمند خدمات پزشکی و درمانی خدمت رسانی می کنند.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۲    
رییس سازمان حج و زیاررت با بیان اینکه 4آمبولانس در نجف و 4 آمبولانس در کربلا مستقر هستند گفت: اطلاع رسانی در کربلا بایستی در خصوص درمانگاه ها به صورت دقیق، منظم و مستمر به مسئولین ستاد انجام شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مسئول بخش راهنمای زائران و امداد گمشدگان عملیات ستاد اربعین 1400 سازمان حج و زیارت گفت: نرم افزار راهنمای زائر مشتمل بر 30 خدمت موثر در دسترس زائران اربعین حسینی قرار گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرد: افرادی که در سامانه سماح تزریق واکسن آنها مورد تایید قرار نگرفته است به مرکز واکسیناسیون کرونا یا پایگاه بهداشتی که در آنجا واکسن دریافت کرده اند مراجعه و از ثبت واکسن خود اطمینان حاصل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مسئول بخش راهنمای زائران و امداد گمشدگان عملیات ستاد اربعین 1400 سازمان حج و زیارت گفت: نرم افزار راهنمای زائر مشتمل بر 30 خدمت موثر در دسترس زائران اربعین حسینی قرار گرفت.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت ایلام گفت: متقاضیان ثبت نام اخذ ویزای(روادید) عراق باید هر 2 دُز واکسن کرونا را دریافت کرده باشند.
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرد بیش از 76000 نفر از افرادی که برای سفر عتبات ثبت نام کرده و دو نوبت واکسن ثبت شده داشتند مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفته اند.
بیمه ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
بیمه ایران با صدور بخشنامه ای به تمامی شعب و مراکز خود جزییات بسته خدمات و تعهدات خود به زائران اربعین حسینی(ع) را اعلام کرد . بر اساس این اطلاعیه، زائران اربعین حسینی (ع) که نسبت به ثبت نام از طریق سامانه سماح سازمان حج و زیارت اقدام و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند ...
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، حسن خوشخو مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت ها و موسسات هوانوردی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران در آستانه اربعین حسینی به وضعیت پروازهای کربلا اشاره کرد و گفت: بر اساس تصمیم ستاد مرکزی اربعین، سازمان حج و زیارت متولی مدیریت متمرکز ثبت نام زائران کربلا است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال پیش بینی دور جدید مذاکرات ایران و عربستان و احتمال بازگشایی کنسولگری های دو کشور، رییس سازمان حج و زیارت درباره احتمال ازسرگیری سفر عمره و همچنین سفر زیارتی سوریه توضیحاتی داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تاکنون 156 هزار نفر در سامانه سماح برای اعزام به عتبات عالیات در اربعین امسال ثبت نام کرده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۳    
معاون عتبات سازمان حج و زیارت از اعزام روزانه 500 زائر به عتبات بعد از اربعین حسینی در قالب کاروان های زیارتی خبر داد و گفت: احتمال بازگشایی مرزهای زمینی نیز وجود دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
علیرضا رشیدیان در گفت وگو با میزان در پاسخ به این سوال که آیا برای برگزاری مراسم حج عمره بعد از دوران کرونا برنامه ای دارید؟، گفت: با توجه به اینکه هنوز کنسولگری ما در کشور عربستان راه اندازی نشده ماهیچ اعزامی برای حج عمره نداریم چرا که بعد از اتفاقاتی که در سال 94 رخ داد ما دو شرط برای اعزام به حج ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت از دستگیری 54 ایرانی که غیرمجاز وارد خاک عراق شده بودند، خبر داد و گفت: ثبت نام اربعین تا 48 ساعت دیگر ادامه دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت گفت: تا کنون بیش از 34 هزار ویزا برای زائران اربعین صادر شده است، مابقی نیز طبق روال اداری در دست انجام است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رییس سازمان حج و زیارت از دستگیری 54 ایرانی که غیرمجاز وارد خاک عراق شده بودند، خبر داد و گفت: ثبت نام اربعین تا 48 ساعت دیگر ادامه دارد. به گزارش فکرشهر از ایسنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تا پیش از ظهر امروز بیش از 52800 نفر برای شرکت در پیاده روی اربعین ثبت نام قطعی شده اند که 58 درصد آنان کمتر از 50 سال و 42 درصد دیگر بالای 50 سال سن دارند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۵    
نشست خبری علیرضا رشیدیان با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به صورت سرزده از واحدهای مختلف معاونت عتبات عالیات سازمان حج و زیارت بازدید و ضمن گفتگو با مشتاقان زیارت اربعین بر حل مشکلات زائران تأکید کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت درباره قیمت بلیت سفر اربعین توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر کل بازرسی سازمان حج و زیارت که مسؤولیت نظارت بر بیمه و پزشکی کمیته اعزام اربعین حسینی (ع) را بر عهده دارد، تعهدات بیمه ای در قبال زائران اربعین 1400 را اعلام کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
متأسفانه به دلیل عدم نظارت درزمان حاضر شرکت های هواپیمایی نه تنها از فروش بلیت پروازهای اربعین به صورت رفت وبرگشت امتناع می کنند بلکه تمامی پروازهای ارائه شده به مقصد نجف صرفاً از طریق ایرلاین های خارجی با قیمت 23 تا 31 میلیون تومان در حال فروش است. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت از دستگیری 54 ایرانی که غیرمجاز وارد خاک عراق شده بودند، خبر داد و گفت: ثبت نام اربعین تا 48 ساعت دیگر ادامه دارد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت امروز در نشست خبری با موضوع اعزام زائران اربعین حسینی و تبیین برنامه های ستاد اربعین با تأکید بر اینکه سازمان حج و زیارت در موضوع زیارت اربعین مسئول کمیته اعزام به عنوان یکی از کمیته های 16 گانه ستاد اربعین است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه 52 هزار نفر برای اعزام اربعین ثبت نام قطعی کرده اند، گفت: تاکنون 34 هزار ویزای اربعین صادر شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت، صبح امروز در نشست خبری کمیته اعزام ستاد اربعین در پاسخ به سوال میزان مبنی بر اینکه آیا تزریق دو دز از واکسن های ایرانی نظیر واکسن برکت برای ورود عراق مورد قبول است؟، توضیح داد: بر اساس توافقی که با طرف عراقی داشته ایم ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان حج و زیارت 52 هزار نفر برای اعزام اربعین ثبت نام قطعی کرده اند و تاکنون 34 هزار ویزای اربعین صادر شده است.