سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۶:۳۹Oct 2020 20

جدیدترین‌های «اسباب کشی»

 
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۳    
بیشتر ما حس خوبی به اسباب کشی نداریم چون بسیار سخت و طاقت فرسا است. ما در این متن به شما یاد می دهیم که چگونه یک اسباب کشی موفق و بدون دردسر داشته باشیم. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵    
جابجایی اجسام سنگین در اسباب کشی معمولا یکی از دغدغه هایی است که با آسیب جسمی شدیدی گاها همراه است، عدم اطلاع کافی از چگونگی جابجایی اجسام باعث اتفاقاتی میگردد که نگرانی هایی را به همراه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۱    
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی و گردشگری ایران در تفاهمنامه ای رونق گردشگری میان ایران و ونزوئلا را هدف گرفت؛ از طرف دیگر هنرمندان پارکینگ پروانه بر اساس تفاهم نامه دیگری با شهرداری از دو هفته دیگر به اراضی عباس آباد می روند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۱    
وقتی از یکی از همکارانم پرسیدم که برای منزل جدیدش چه هدیه ای می خواهد ،گفت: جعبه ابزار . مسئله این بود که او و شوهرش تازه اسباب کشی کرده بودند و منزل جدید مدتی خالی و بدون رسیدگی مانده بود. حالا هم برای جاهای بلند و سقف ابزاری برای رسیدگی و تعمیرات جزیی می خواست.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۰    
کارگر اسباب کشی به آن دسته از نیروهای خدماتی می گویند که تخصص اصلی آن ها در جابه جا کردن و حمل اسباب و اثاثیه است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۷    
همین ابتدای یادداشت، تکلیف تیتر را مشخص می کنم؛ یعنی توضیح می دهم چالش تعویق اسباب کشی یعنی چه و چرا پس از یک سال سکونت در روستا، چنین عبارتی را پیش خودم خلق کرده ام.
بازیگر اول معاملات مسکن وارد بازار دوم شد. تقاضای سرمایه ای آپارتمان که طی نیمسال اول 99 نقش اصلی - در مقایسه با خریداران مصرفی - را در بازار داشت اکنون به پیش خرید گرایش پیدا کرده است. این حرکت دو پیام دارد که مهم ترین آن ناامیدی از رشد کوتاه مدت قیمت است ...
وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق مصوبات ستاد ملی کرونا مستاجران دارای چک برگشتی برای دریافت تسهیلات بانکی ودیعه مسکن مانعی پیش رو ندارند.
یک پزشک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۱    
شاید این روزها که ویروس کرونا و دامن گیر شدن آن برای روند زندگیمان را مشاهده می کنید، این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که نظافت منزل را باید به چه کسی بسپاریم؟ آیا پیدا کردن کسی که با رعایت پروتکل های بهداشتی قادر به نظافت منزل یا محیط زندگی ما باشد ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گرانی اجاره بها جدا از چالش های متعدد بر سر پیدا کردن مسکن مناسب و هفت خان اسباب کشی و یک جریان اجتماعی و حرکت فرهنگی در جهت منفی به راه انداخته است. آنطور که آمارها نشان می دهد افزایش حدود 50درصدی اجاره ها که اختلاف بسیاری با توان پرداخت مستأجران دارد، آنان را از نقاط شمال شهر به مرکز ...
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۳۵    
معمولا بعد از اسباب کشی و جا به جا شدن کمی طول میکشه تا بچه ها به محیط جدید عادت کنند.
وب سایت چطور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳    
ازنظر برخی افراد، اسباب کشی آسان نیست و مثل دیو دوسر ترسناک است. بسته بندی، سازمان دهی، جابه جایی و کمک خواستن از دوستان و آشنایان ممکن است باعث ترس شما از اسباب کشی شود؛ اما وقتی قلق کار را بلد باشید، با کمک برخی از ترفندهای ساده، می توانید سریع، آسان و بی دغدغه اسباب کشی کنید ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۰    
بسته بندی کردن وسایل برای جا به جایی لزوما نیاز به ماه ها زمان ندارد. ممکن است به نظرتان عجیب برسد، اما بسیاری از افراد حتی در کمتر از یک ماه از پس این کار برآمده اند، چرا که بستگی به تجربه و تمرین شما دارد؛ برای مثال من در جا به جایی خانه تنها زمانی که به این کار اختصاص دادم روزهای آخر هفته بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۲    
آیا می خواهید یک شرکت معتبر اثاثیه منزل شما را با قیمت ارزان و متمایز حمل کند؟ آیا شما یک شرکت عالی می خواهید که قبل از انتقال اثاثیه منزل شما با قیمت مناسب، کیفیت را نیز مدنظر قرار دهد؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جابجایی محل زندگی و یا محل کار دغدغه های گوناگونی را برای افراد در برداشته است. یافتن محیط جدید برای زندگی یا کار ، سازگاری و یا عدم سازگاری با محیط و همچنین باربری وسایل و تجهیزات ،از جمله مهمترین تشویش های موجود در اسباب کشی هستند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۲    
هر فردی در زندگی خود ممکن است حداقل تجربه یک بار اسباب کشی و نقل مکان از یک مکانی به مکان دیگر را داشته باشد. تغییر مکان محل سکونت و یا محل کار به دلایل مختلفی صورت می گیرد و ناگزیر می باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۸    
یکی از مهم ترین مسائل جهت نقل مکان به مکانی دیگر جابجایی اثاث و اسباب کشی می باشد.فرایند انجام اسباب کشی ممکن است برای افراد بسیار پیچیده و کاری دشوار قلمداد گردد که خوشبختانه امروزه اتوبار ها و شرکت های باربری این کار را برای افراد به ساده ترین شیوه ممکن و با دقت و سرعت بسیار زیادی به انجام می ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵    
باربری و حمل وسایل منزل یکی از مسائلی است که در هنگام جابجایی مکان زندگی ذهن افراد را به خود مشغول می کند. جستجو و یافتن باربری که خدمات خوب و مناسبی داشته باشد بسیار مهم است زیرا شما باید بتوانید بدون دغدغه تمام وسایل خود را به آن ها بسپارید و نگران آسیب ها و صدمات در طول مسیر جابه جایی نباشید ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۰    
خبرمهم: اسلامی گفت: 89 درصد از اسباب کشی ها در شرایط کرونایی متوقف شده و متقاضیان توانسته اند از این مصوبه ها استفاده کنند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اسلامی گفت: 89 درصد از اسباب کشی ها در شرایط کرونایی متوقف شده و متقاضیان توانسته اند از این مصوبه ها استفاده کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بیشتر افرادی که در تهران ساکن هستن سالانه یا هر چند وقت یک بار نیاز به اسباب کشی یا همان اثاث کشی دارند. اسباب کشی آسان و بی دردسر برای این افراد چیزی غیرممکن می باشد زیرا انجام اسباب کشی که شامل چگونه بسته بندی کردن وسایل ، پایین آوردن از پله ها و هچنین جابجایی وسایل سنگین از جمله یخچال ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سامانه 124 تماس گزارش دهند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۶    
اجاره آپارتمان مبله شیراز، مورد استقبال اکثریت مسافران شیراز هم در مورد اقامت های کوتاه مدت حتی یک روزه تا اقامت بلند مدت یکساله است. اجاره آپارتمان مبله شیراز از نظر اقتصادی به خصوص در مورد اقامت های طولانی مدت، به نفع مسافران است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
موقع رفتن به خانه جدید و انتقال وسایل و اسباب کشی از خانه قبلی به خانه جدید برای اینکه خانه جدید پرخیر و برکت باشد و خوش یمن باشد بهتر است دعا های زیر که توصیه هم شده است خوانده شود. در منابع حدیثی دعا ها و اعمالی در زمینه ورود به منزل جدید وارد شده است؛ مانند: ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بالا یا پایین بردن اجسام بزرگ و سنگین از پله ها، به کمک ابزاری ساده، بسیار آسان شده است. جابه جایی وسایل سنگین مانند گاز و ماشین لباسشویی در اسباب کشی ها مشکل بزرگی است، که با طراحی یک چرخ دستی ساده دیگر جای نگرانی برای جابه جایی این وسایل نیست.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۵:۵۲    
در اقدامی خیرخواهانه گروه جهادی اعضای شورای حوزه شهید فهمیده اسفراین اقدام به اسباب کشی و جابجایی یکی از منازل بسیجیان خود نمود.
بانکی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۸:۲۹    
خیلی از افراد که قصد اسباب کشی کردن و رفتن به خانه جدید را دارند، این کار را سخت و طاقت فرسا می دانند. زیرا جمع کردن وسایل و چیدمان مجدد آن به کنار، نظافت و تمیز کردن خانه جدید نیز دردسرهای خودش را دارد ...
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۰    
مرحله بعد از جمع کردن وسایل و اسباب کشی، چیدمان خانه جدید است که شما باید بدانید کدام وسیله ها را کی باز کنید و کی بچینید، تا خانه را آشفته نکنید.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۵۴    
اگر شما هم این روزها در تدارک اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر هستید باید پیش از آنکه، وسایلی را جمع آوری کنید این توصیه ها را به یاد داشته باشید تا به سلامت و آسانی، به خانه جدید بروید.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۸    
چهارشنبه 99/5/15 ، تهران , (اخبار رسمی) : باربری آتی بار مقرون به صرفه ترین خدمات جابجایی و اسباب کشی را ارائه می دهد. اما ارزان بودن به معنی پایین بودن خدمات آن ها نیست.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۷:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت چینی بایت دنس در حال بررسی جابجایی مقر مرکزی پتلفرم اشتراک گذاری ویدیوی تیک تاک از آمریکا به کشور دیگری است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :آسم یک بیماری التهابی مزمن با حملات انسدادی مجاری تنفسی است که ممکن است در هر سنی بروز کند و اغلب در خانواده هایی با سابقه فامیلیرخ می دهد. این بیماری مسری نیست و حملات ناگهانی ناشی از آن با شدت های متفاوت، ممکن است رخ دهد ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
99 درصد مستاجرها در یک مساله با یکدیگر هم نظر هستند و آن اینکه باربری خوب و منصف کم است و حداقل یک بار سر آنها کلاه رفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۹    
تابستان فصل جابه جایی است و گفته می شود بیش از 60 درصد از اسباب کشی ها خرداد تا شهریورماه هر سال انجام می شود اما آیا مردم از هزینه های باربری و نحوه اسباب کشی و برخورد کارگران رضایت دارند؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۲    
اسباب کشی یکی از اساسی ترین کارها در خرید یا اجاره خانه در زندگی شهری محسوب می شود.
یک پزشک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
روکش حباب دار، واقعا چیز کاربردی جالبی است. هم موقع نقل و انتقال انواع وسایل و اسباب کشی ها به درد ما می خورد و هم خیلی ها (تقریبا همه) دوست دارند حباب های آن را بترکانند و تمدد اعصاب کنند. حالا اینکه چطور یک کار بیهوده به ما آرامش می دهد، نیاز به پستی جداگانه دارد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
از قرار معلوم، هنوز حکم تمدید خودکار قراردادهای اجاره خانه به برخی شوراهای حل اختلاف ابلاغ نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آیا می خواهید اسباب کشی کنید؟ از قیمت باربری در تهران خبردارید؟ آیا می دانید چه عواملی روی قیمت باربری تاثیر گذار است؟
روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال تماس پسر جوانی به نام احسان با پلیس 110 آغاز شد. احسان از مرد همسایه به نام پیمان به جرم سرقت دوچرخه اش شکایت کرد . ...
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۲:۱۶    
دوشنبه 99/4/30 ، تهران , (اخبار رسمی) : اگر قصد دارید بزودی اسباب کشی کنید، بهتر است نحوه چیدمان بار بعد از اسباب کشی را مانند نحوه چیدمان بار هنگام اسباب کشی جدی بگیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۴    
تابستان برای مستأجران فصل چانه زنی با موجران برای تمدید قرارداد اجاره یا تخلیه و اسباب کشی است.طبق آخرین گزارش بانک مرکزی از متوسط قیمت اجاره در خردادماه، این قیمت در شهر تهران 27.6 درصد و در کشور 30.7 درصد نسبت به خرداد سال گذشته افزایش دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عدم فاصله گذاری اجتماعی، فعالیت اماکن ورزشی، تفریحی، پاساژها و افزایش اسباب کشی ها در شرایط کنونی نشان دهنده بی توجهی به خطرات کرونا در جامعه است. هر چند بر اساس گفته های مسئولان و کارشناسان امر هر گونه اقدام در روزهای کرونا مستلزم رعایت تمهیدات بهداشتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۱    
یکی از مسائلی که در زمان اسباب کشی به آن برمیخوریم، پیداکردن یک اتوبار خوب با قیمتی ثابت و مناسب، بدون انعام و آسان است. در این مقاله میخواهیم یک اتوبار آنلاین را به شما معرفی کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۵۲    
معمولا افرادی که در حال اسباب کشی هستند، به دلیل افزایش هزینه ها و زیاد شدن خرج ها، به دنبال راهی برای کاهش هزینه ها می باشند و به دنبال باربری ای هستند که با کمترین هزینه و بیشترین بازده، بتواند کار آن ها را انجام بدهد ...
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شاید همگی ما دست کم یک بار در زندگی، اسباب کشی منزل را تجربه کرده باشیم و به احتمال زیاد آن را کاری طاقت فرسا بدانیم، اما همیشه راه هایی وجود دارد که بتوان با استفاده از آن ها این کار سخت را تبدیل به یک فرآیند ساده و راحت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۸    
ایسنا/البرز سال های نه چندان دور می گفتند اجاره نشینی خوش نشینی است، اما الان اوضاع فرق کرده و فهمیدن حال مستأجری که موعد پایان قراردادش رسیده چندان سخت نیست، آن سال هایی که اجاره نشینی خوش نشینی بود اسباب کشی برای رفتن به خانه ای بزرگتر در منطقه ای بهتر از شهر بود اما حالا قضیه برعکس شده ...
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: بسته سیاسی دولت با هدف تنظیم گری بازار اجاره و جلوگیری از جابجایی مستاجران، تاثیر مثبتی در افت قیمت ها در بازار اجاره داشته که به اعتقاد واسطه های ملکی ریشه در تمدید خودکار قراردادهای اجاره و کاهش جو روانی ناشی از مراجعات مردم به بنگاه های املاکی است. ...