یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۴۶Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشهدی»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
مراسم بزرگداشت جمشید سماواتیان با حضور هنرمندان و سخنرانی عباس مشهدی زاده، غلامرضا نامی و نمایش تعدادی از آثار این هنرمند، فردا دوشنبه از ساعت 16 تا 18 به صورت حضوری و آنلاین در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.
جویا خبر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهاب مرادی در شبکه زنده گفت هیچ وقت با مشهدی ها همکار نشوید و حتی مرگ را به این کار ترجیح داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
میزان به نقل از سخنگوی صنعت برق نوشت: هیچ گونه افزایش قیمت در تعرفه های برق نداریم. مصطفی مشهدی رجبی اظهار داشت: تعرفه های صنعت برق سالانه و در اردیبهشت ماه ابلاغ می شود. سخنگوی صنعت برق ادامه داد: سالانه 7درصد به تعرفه های برق افزوده می شود و برای مشترکان پرمصرف 16درصد افزایش می یابد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - معلولان زیادی در جامعه حضور دارند که برخی از آنان با همت بلند و تلاش توانسته اند بر نواقص جسمانی غلبه کرده و روی دیگری از توانمندی خود را بروز دهند، هنرمند مشهدی یکی از آنها است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
تا کنون 85 درصد از دانش آموزان مشهدی در نوبت اول و 55 درصد از آن ها در نوبت دوم واکسن کرونا دریافت کرده اند.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با کنفرانس پژوهش های کاربردی در مهندسی برق که به صورت مجازی در دانشگاه شهید چمران، برگزار شده بود، روز پنج شنبه 11 آذر 1400، میزگرد آینده انرژی با نگاه به فنآوری انرژی های تجدیدپذیر با همکاری انجمن فنآوری انرژی های تجدیدپذیر ایران برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اهدای عضو بانوی مرگ مغزی 61 ساله ساکن مشهد به 6 بیمار نیازمند عضو حیاتی دوباره بخشید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در روزی که مشهدی های لیگ استراحت داشتند هفته ای پرگل در فوتسال بانوان ایران رقم خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اهدای اعضای بانوی مرگ مغزی مشهدی موجب ادامه زندگی شش بیمار نیازمند به عضو شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: سال های جوانی ام را به پای همسر و فرزندانم ریختم و روزهای سختی را گذراندم چرا که همسرم مردی خسیس بود و برای هزینه های زندگی از من حساب کشی می کرد و کتکم می زد اما حالا که بازنشسته شده است از نظر روحی و جسمی مرا شکنجه می دهد و ...
برترین ها / صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۶۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سایت ترانفسر مارکت مدعی شد رضا قوچان نژاد مهاجم سابق تیم ملی کشورمان از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است. این سایت ارائه دهنده ارزش فوتبالیست در بخش بیوگرافی از لفظ Retired یعنی بازنشسته استفاده کرد و به نوعی پایان دوران فوتبالی اش را اعلام کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جمعی از توانیابان مشهدی عصر پنجشنبه در آستانه 12 آذر روز جهانی معلولان طی ویژه برنامه ای این روز را گرامی داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از اعطای تسهیلات 100 تا 200 میلیون ریالی برای بازسازی تاکسی های فرسوده در این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۱    
ایسنا/خراسان رضوی نگارخانه های درخت، رادین، روند، حامی و هنگام مشهد در پایان این هفته میزبان آثار نقاشی، تصویرسازی و خوش نویشی هنرمندان مشهدی هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: عموم ورزشکاران و شهروندان مشهدی تعلق خاطر خاصی نسبت به پارک ملت دارند؛ از این پارک و دیگر بوستان های سطح شهر می توان به عنوان یک فضای هویتی در حوزه ورزش بهره گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
موسی الرضا حاجی بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اجرای این طرح باعث جلوگیری از مشکلات مختلف در حوزه های شهری می شود و به واسطه آن شهروندان می توانند با حقوقشان در همسایه داری آشنا شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۱    
چگونه مربی مشهدی فوتسال کشورمان ناگهان به نصر فردیس کرج رسید؟
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۱    
ستاره مشهدی ووشو که 8 سال پیش از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده بود، دوباره برگشته است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: پرونده مرگ زن مشهدی، که به دنبال جراحی بینی در یکی از کلینیک های زیبایی درگذشت، در دست بررسی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کتاب زن، جنگ، کووید 19 با روایت یکی از پرستاران بیمارستان دکتر علی شریعتی از دوران کرونا منتشر شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از احداث 500 مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر تا تابستان سال آینده خبر داد. *** شرایط نیروگاه های تجدیدپذیر به گزارش صنایع ، مصطفی رجبی مشهدی در تشریح شرایط نیروگاه های تجدیدپذیر کشور اظهار کرد: ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۳    
سارا و رکسانا، دو خواهر کتاب دوست مشهدی بیش از 6 سال است با راه اندازی یک کتابخانه خانگی مشتمل بر 3000 جلد کتاب، ترویج کتاب و کتابخوانی را در میان کودکان اقوام، دوستان، همسایه ها و هم محله ای هایشان با جدیت انجام می دهند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با تاکید بر مصرف صحیح گازطبیعی گفت: مشهدی ها می توانند با همدلی و تعامل الگوی دیگر کلان شهرهای کشور در مصرف بهینه گاز شوند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا:نوجوان مشهدی که اقدام به خودسوزی کرده بود سرنوشت عجیبی برایش رقم زد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۵    
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد گفت: زیرگذر آزادی به جانباز در بهمن ماه 1400 در اختیار شهروندان مشهدی و زائران بارگاه رضوی قرار می گیرد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نخستین امتیاز شهر خودرو در لیگ بیست و یکم با اکبر میثاقیان به دست آمد، هر چند که مشهدی ها همچنان قعرنشین جدول لیگ هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۲    
مربی خراسانی تیم ملی پاراتنیس روی میز دختران گفت: بازیکن مشهدی به دلیل خطرات به مسابقات پاراتنیس روی میز بحرین اعزام نشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا:عاملان ساخت و انتشار ویدئوهای غیر اخلاقی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به چنگ پلیس افتادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رختشویخانه زنجان در سال 1347 هجری قمری از سوی 2 برادر به نامهای مشهدی اکبر و مشهدی اسماعیل ساخته شد که تنها بنا در جهان با کاربری مخصوص برای رختشویی بانوان است که هیچ جای جهان بنایی با این کاربری احداث نشده است. رختشویخانه زنجان در فهرست آثار تاریخی ایران به ثبت رسیده است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با تیزهوشی مقام قضایی و پیگیری های شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی، شیطان دماغ زخمی دستگیر شد و ماجرای هولناک شیاطین شب را فاش کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در مشهد جان پنج نفر را نجات داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید افتخار آفرین ابراهیم قائمی پس از 39 سال شناسایی و طی مراسمی به خانواده اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- رختشویخانه زنجان در سال 1347 هجری قمری مصادف با 1307 هجری شمسی توسط دو برادر به نام های مشهدی اکبر و مشهدی اسماعیل ساخته شد.سبک این بنا را میتوان به شیوه اواخر دوره قاجار و اوایل دوره پهلوی نسبت داد. مجموعه ی تاریخی رختشویخانه ، در فهرست آثار تاریخی ایران به ثبت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی آقای حاج عباسعلی عباسی قیافه شناس ، معروف به حاج عباس مسجدی کهن سال ترین جهادگر فرهنگی و نیز خیّر مسجد ساز مشهدی با بیش از 90 سال سن در مشهد درگذشت.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۱    
علی اکبر محرابیان وزیر نیرو با بازنشستگی محمدحسن متولی زاده موافقت کرده و آرش کردی بجای وی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت مادرتخصصی توانیر منصوب می شود. اعضای هیات مدیره توانیر نیز تغییر خواهند کرد. رجبی مشهدی نیز از شرکت مدیریت شبکه برق ایران جابجا شده و به زودی مدیرعامل جدید این شرکت منصوب می گردد ...
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با اشاره به اینکه نیروگاه اتمی بوشهر دارای یک واحد هزار مگاواتی است، گفت: این واحد حدود 5 تا 6سال است که مورد بهره برداری قرار گرفته و در حال حاضر برای تعمیرات اساسی از مدار خارج شده و اوایل دی ماه وارد مدار خواهد شد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
با حضور میلاد فراهانی در خط دروازه شهر خودرو مقابل فجرسپاسی، امروز یک رکورد بی سابقه در لیگ برتر به نام تیم مشهدی به ثبت رسید.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید افتخار آفرین ابراهیم قائمی پس از 39 سال شناسایی و طی مراسمی به خانواده اعلام شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی عنوان کرد: در حال حاضر نیروگاه ها عمدتا 75 درصد از سوخت گاز و حدود 20 درصد از گازوئیل و نزدیک به 5 درصد از مازوت استفاده می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۰    
درخواست شهروند مشهدی برای بازسازی بافت فرسوده حاشیه بلوار دستغیب بین فرهاد و دستغیب 26 در مشهد و پاسخ روابط عمومی سازمان بازآفرینی و فضاهای شهری شهرداری مشهد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق ضمن هشدار به استخراج کننندگان غیرمجاز رمزارز، گفت: درصورتی که دستگاه های این افراد شناسایی و کشف شود، علاوه بر مجازات قبلی بر اساس مقراراتی که اخیرا به وزارت نیرو ابلاغ شده است، انشعاب این افراد قطع خواهد شد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
این ها اظهارات یک مقام مسئول در ناجا یا مردمِ معترض به ماجرای ثبت اسناد رسمی در دفاتر نیست؛ بلکه سخنان یکی از سردفتران مشهدی است ....
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مرگ سمیه مرادی ثانی 47 ساله که پس از یک عمل ساده بینی رخ داده است، هنوز مؤید اشتباه پزشکی نیست، اما بار دیگر شائبه ایجاد کرده است و خیلی ها می پرسند جایگاه جان انسان در نظام پزشکی کجاست؟
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۸    
پدیده یا همان شهر خودرو مشهد حال و روز خوشی ندارد و اگر بخواهد همین روند را ادامه دهد، اولین سقوط کننده لیگ خواهد بود. شاگردان اکبر میثاقیان با اینکه قعرنشین جدول هستند، ولی هیچ بازی را راحت واگذار نکرده اند و بازنده سربلندی بوده اند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۰    
مراسم تجلیل از ورزشکار مشهدی و حماسه ساز ملبورن خداداد عزیزی همزمان با سالروز گل خاطره انگیز او به استرالیا با حضور شهردار مشهد اعضای شورای اسلامی شهر و پیشکسوتان فوتبال خراسان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
از پنجره اتاقم ترجمه محمدمهدی سیدناصری، حقوق فردی من و حقوق اجتماعی من نوشته طاهره شاه محمدی و حمایت از حقوق زنان و کودکان از منظر حقوق بین الملل بشردوستانه نوشته ابراهیم مشهدی و محمدمهدی سیدناصری راهی بازار شده اند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق: اگر به واحد غیرمجاز برخورد کنیم، علاوه بر مجازات های مالی، اشتراک آنها جمع آوری می شود و برق شان قطع می شود.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
خراسان: موتورسواران نقابداری که در تاریکی خیابان های مشهد ، با ضربات قداره های ترسناک از شهروندان، زورگیری می کردند با هوشیاری نیروهای گشت کلانتری آبکوه دستگیر و به پنجه عدالت سپرده شدند ...