پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۱:۴۸Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زیور طبع»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب "جذبه مشرقی" به قلم حسین سروقامت که امسال به همت نشر معارف به زیور طبع آراسته شده، حاوی چهل روایت جذاب و خواندنی از زندگی زنان و مردان نو مسلمان دنیاست.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۱    
چهل و چهارمین شماره از فصلنامه معرفت ادیان به صاحب امتیازی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به زیور طبع آراسته شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۶    
بیست و هفتمین شماره از فصلنامه علمی ترویجی معرفت اخلاقی، به صاحب امتیازی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به زیور طبع آراسته شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۱    
هشتاد و سومین شماره از فصلنامه علمی پژوهشی تاریخ اسلام ، به صاحب امتیازی دانشگاه باقرالعلوم(ع) به زیور طبع آراسته شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
چاپ دوم ترجمه تحقیق ما لِلهند ابوریحان بیرونی اثر منوچهر صدوقی سها یکی از اتفاقات خوب عرصه کتاب و نشر بود؛ چراکه نه فقط کتاب اصلی از آثار بسیار مهم تاریخ ادیان و مردم نگاری سنت اسلامی است، بلکه با ترجمه ای دقیق و قابل اتکا زیور طبع پوشیده است.
حیات   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
حیات- کتاب خون دلی که لعل شد حاوی خاطرات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی سیّد علی خامنه ای(مدّظلّه العالی) از زندان ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب اسلامی به زبان ترکی استانبولی ترجمه و منتشر شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۹    
دانشنامه فاطمی به مناسبت ایام فاطمیه به همت پژوهشکده دانشنامه نگاری دینی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در شش جلد به زیور طبع آراسته شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۵    
کتاب آموزش صوت و لحن قرائت قرآن کریم ویژه معلمان صوت و لحن از سوی محسن یاراحمدی، داور، مدرس و قاری کشورمان به همت انتشارات تلاوت (سازمان دارالقرآن الکریم) به زیور طبع آراسته شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۱    
چهل و یکمین شماره از مجله پژوهش دینی، با دوازده مقاله به زیور طبع آراسته شد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۷    
چاپ دوم کتاب مبانی اصولی شیخ اعظم انصاری با تصحیح و اضافات که مشتمل بر 15 فصل و 259 عنوان و با مطالعه خط به خط همه کتب شیخ انصاری تدوین شده است، توسط انتشارات مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) به زیور طبع آراسته شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب منهج مناظرات الانبیاء و الامام الصادق(ع) تألیف سیده فاطمه حسینی میرصفی به همت مؤسسه بین المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، منتشر شد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کتاب آیت الله مهدوی کنی(ره) و جامعه روحانیت مبارز به قلم دکتر سیدعلی علوی و نادر جعفری هفت خوانی از سوی انتشارات دانشگاه امام صادق(ع) به زیور طبع آراسته شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کتاب یک امام یک امت؛ هویت، مدنیت و روابط میان فرهنگی در پرتو زیارت اربعین به اهتمام سید مجید امامی و آرزو نیکوئیان به زیور طبع آراسته شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۹    
کتاب الحوار المفتوح باللغه العربیه للناطقین بغیرها در زمینه آموزش مهارت مکالمه زبان عربی با همکاری دانشگاه امام صادق علیه السلام و انتشارات مؤسسه أکدم استانبول به زیور طبع آراسته شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
کتاب تحول در عصر فضای مجازی به کوشش سید ابوالحسن فیروزآبادی از سوی انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام به زیور طبع آراسته شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب احیای جهانی مذهب و تحول در روابط بین الملل به قلم دکتر اسکات م.توماس و ترجمه اقایان احسان هنر جو و قاسم رحیم زاده به زیور طبع آراسته شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب روش شناسی مطالعات میان رشته ای قرآنی به قلم قاسم درزی و احد فرامرز قراملکی از سوی انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام و انتشارات دانشگاه شهید بهشتی به زیور طبع آراسته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - روایت تصویری محله های تاریخی تبریز در کوچه یاد ، مجموعه عکس هایی از محله های تاریخی تبریز است که توسط هادی لزیری ثبت و ضبط شده و توسط انتشارات شایسته، به زیور طبع آراسته شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کتاب خاطرات قایق راندن به اقیانوس شرح سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان یزد به قلم مظفر سالاری توسط انتشارات سوره مهر به زیور طبع آراسته شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
چهل و هفتمین شماره از فصلنامه مطالعات تاریخ اسلام، به صاحب امتیازی پژوهشکده تاریخ اسلام به زیور طبع آراسته شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۰:۰۸    
آینه جادو، جلد اول این اثر سه جلدی، یکی از3اثر شهید آوینی است که در زمان حیاتش و با نظارت خود وی به زیور طبع آراسته شد و مجموعه مقالات مربوط به 2حوزه سینما و تلویزیون را دربرمی گرفت که در سال های واپسین دهه60 و ابتدایی دهه70 در فصلنامه فارابی و ماهنامه سوره به چاپ رسید ...
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شرح روان کتاب الفائق فی الاصول به قلم حجت الاسلام علی ظهیری، توسط نشر حوزه به زیور طبع آراسته شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مجموعه سه جلدی "سیمای صالحان" به همت حسین خادمی از سوی انتشارات واژه پرداز به زیور طبع آراسته شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۱    
هفتاد و هشتمین شماره از دوفصلنامه هفت آسمان به صاحب امتیازی دانشگاه ادیان و مذاهب به زیور طبع آراسته شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کتاب جنین آزمایشگاهی بدون صاحب از منظر فقه امامیه ، جدیدترین اثر پژوهشی انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام، به زیور طبع آراسته شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۲    
کتاب دین و دنیا با موضوع بررسی نسبت دین و دنیا جدیدترین اثر حجت الاسلام والمسلمین محمد سروش محلاتی، از اساتید دروس خارج فقه حوزه علمیه، از سوی انتشارات میراث اهل قلم به زیور طبع آراسته شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۰:۳۲    
سرویس تاریخ جوان آنلاین: استاد فقید زنده یاد علامه علی دوانی علاوه بر پرداختن به تاریخ اسلام و ایران و خلق مجموعه آثاری گرانسنگ در این باره، به ساحت شعر و ادبیات نیز علاقه فراوان داشت و در دوران جوانی، در باب موضوعات گوناگون، اشعاری مختلف سرود ...
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان از چاپ سه کتاب توسط نویسندگان این شهرستان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
چهارمین شماره از هفدهمین دوره فصلنامه فلسفه دین به صاحب امتیازی پردیس فارابی دانشگاه تهران به زیور طبع آراسته شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۶    
بیست و دومین شماره از نشریه آموزه های فقه مدنی به صاحب امتیازی دانشگاه علوم اسلامی رضوی به زیور طبع آراسته شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
چهل و سومین شماره از فصلنامه مطالعات تفسیری به صاحب امتیازی دانشگاه معارف اسلامی به زیور طبع آراسته شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۱    
هشتاد و چهارمین شماره از نشریه پژوهش های فلسفی کلامی به صاحب امتیازی دانشگاه قم به زیور طبع آراسته شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کتاب انفال در عصر غیبت جدیدترین اثر آیت الله دکتر حسینعلی سعدی ریاست محترم دانشگاه امام صادق(علیه السلام) توسط انتشارات دانشگاه امام صادق(ع) منتشر شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یکصدمین شماره از فصلنامه خردنامه صدرا به صاحب امتیازی بنیاد حکمت اسلامی صدرا به زیور طبع آراسته شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۵:۵۲    
سرویس تاریخ جوان آنلاین: علی امینی در واپسین سالیان حیات خویش، به نوشتن یادداشت هایی درباره خاطرات سیاسی خود روی آورد که در کیهان لندن (سلطنت طلب) درج شد و البته ناتمام ماند. چندی پس از آن، این مجموعه توسط محقق ارجمند دکتر یعقوب توکلی تجمیع و به همت نشر سوره مهر نشر یافت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- کتاب "تیران از گذشته های دور تا امروز" حاوی تاریخ، جغرافیا، آداب و رسوم، شرح ناموران، گویش ادیان، هنر معماری این شهرستان استان اصفهان است که در دو جلد زیور طبع آراسته شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ محمود روشن ماسوله؛ تولدِ کتابِ اعزامی از شهرری در این روزهای سخت، که سخت می شود خوشحال شد، شادمانم کرد. این کتاب را در زمینه خاطراتِ جنگِ هشت ساله ایران و عراق نگاشتم. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۴:۴۴    
این کتاب در سال 1391 به سفارش مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج الغدیر استان یزد منتشر شده است. کتاب عبداللهی که عنداللهی شد سرگذشت نامه شهید بمانعلی عبداللهی بغدادآبادی است که در 144 صفحه به زیور طبع آراسته شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - 2 اثر جدید از نویسنده کامیارانی شامل رمان های وس (ساکت باش) و عه والان (آوالان نام یک کوه در این شهرستان) به زبان کُردی به زیور طبع آراسته شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۸    
پژوهشکده حج و زیارت به منظور شناخت ارتباطات تمدنی ایران با دیگر کشورهای اسلامی در حوزه حج و زیارت، اقدام به برگزاری نشست های علمی تخصصی کرد و در این ارتباط کتاب مجموعه مقالات نشست تخصصی مسلمانان افغانستان، حج و حرمین شریفین را به زیور طبع آراست.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان نجات خاطرات شفاهی سرهنگ خلبان هوشنگ فرجی است که توسط انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به زیور طبع آراسته و منتشر شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۴۲    
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از یزد ، کتاب بررسی نقش آمریکا در جنگ ایران و عراق با تاکید بر نظریه موازنه قوا توسط انتشارات خط شکنان وابسته به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد به زیور طبع آراسته شده است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۲    
چهاردهمین شماره از دوفصلنامه مطالعات قرائت قرآن به صاحب امتیازی جامعةالمصطفی العالمیه به زیور طبع آراسته شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب آرپی جی زن به قلم محمدعلی همتی و روایتگری محمدمهدی فرهنگدوست در سال 1399 توسط انتشارات خط شکنان وابسته به اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد به زیور طبع آراسته شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۱:۰۵    
کتاب قله فریاد مجموعه خاطرات سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده به قلم محمدعلی آقامیرزایی در قطع رقعی توسط انتشارات سوره مهر به زیور طبع آراسته شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مجید ملامحمدی، نویسنده و پژوهشگر ادبیات گفت: مجموعه دو جلدی " مسافران بهشت" با موضوع شهدا و دفاع مقدس که در واقع یادنامه شهدای شهرستان اشتهارد می باشد به زیور طبع آراسته شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۱:۱۳    
کتاب فانوس راه به کوشش الهه فلاحتی حاوی خاطرات ابراهیم رضایی مقدم است که توسط انتشارات کوثر قرآن در قطع وزیری با 170 صفحه به زیور طبع آراسته شده است.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دوره نفیس کتاب ینابیع الفقه حاوی درس خارج صلاه آیت الله سید محمود حسینی شاهرودی (ره) به زیور طبع آراسته شد.
کتاب سه دقیقه در قیامت: تجربه ای نزدیک به مرگ تألیف گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی توسط افغان اوستا (Efgan Usta) به زبان ترکی استانبولی ترجمه و از سوی انتشارات کوثر ترکیه در 142 صفحه به زیور طبع آراسته شد. ...
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۲:۰۲    
کتاب فقه عفاف جنسی فقه فردی و فقه عفاف جنسی فقه اجتماعی اثر حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسین بستان، نویسنده و محقق حوزه فقه زنان و عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به زیور طبع آراسته شد.