چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۰۶Oct 2020 21

جدیدترین‌های «فصلنامه»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۳    
جوزف آرمتیوز سردبیر فصلنامه کتابخانه عمومی در وبینار ارزش کتابخانه های عمومی، از ارزانی تا ارزندگی به بررسی موضوع ارزش افزوده کتابخانه عمومی می پردازد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حسن عابدی جعفری، مدیرمسئول فصلنامه علوم مدیریت ایران، ضمن ارائه توضیحاتی درباره دین و دانش مدیریت، به طرح بحث در مورد مطالعات دین و مدیریت در غرب پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شماره 28 و 28 نشریه علمی تخصصی پژوهش در تاریخ فصلنامه انجمن علمی دانشجویان تاریخ دانشگاه تهران منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
هفتاد و هشتمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی تئاتر با سردبیری سیدمصطفی مختاباد زیر نظر دفتر پژوهش و انتشارات نمایش منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به همت معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد وبینار ارزش کتابخانه های عمومی، از ارزانی تا ارزندگی با حضور جوزف متیو سردبیر فصلنامه کتابخانه عمومی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۷    
شماره 11 فصلنامه فرآیند ، نشریه انجمن علمی دانشجویی مهندسی شیمی دانشگاه اراک منتشر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۵    
فراخوان فصلنامه علمی تخصصی پژوهه از سوی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بیست و نهمین شماره فصلنامه سیاست متعالیه توسط انجمن مطالعات سیاسی حوزه علمیه قم منتشر شد.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سال 2016 میلادی محققان آمریکایی از قتلی مرموز در قرون وسطی رمزگشایی کردند که نشان می داد امام حسن (علیه السلام) در یک عملیات ترور بیولوژیکی به شهادت رسیده است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بیستمین شماره فصلنامه علمی پژوهش نامه اسلامی زنان و خانواده با 8 مقاله ویژه پاییز 99 منتشر شد.
دین آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۰    
چهل و سومین شماره فصلنامه علمی پژوهشی انسان پژوهی دینی شامل دوازده مقاله علمی منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۶    
فصلنامه علمی تخصصی افشا به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی حسابداری دانشگاه فردوسی مشهد از صاحب نظران و دانشجویان برای ارسال مطالب و مقالات علمی دعوت کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۱    
فصلنامه نگاه آفتاب با موضوع میراث مولانا و آموزه های عارفان به جمع مطبوعات پیوست.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۸    
به جرئت می توان گفت ؛ دنیای سیاست صحنه تقابل و زور آزمایی قدرت هاست .به قول معروف هرکس بامش بیش برفش بیشتر این ضرب المثل حکایت این روز های سیاست است .هرکس قدرتش بیشتر زورش هم بیشتر.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
صد و دومین شماره فصلنامه علمی پژوهشی فقه به همت اداره نشریات و پژوهشکده فقه و حقوق پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
بانک خاورمیانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بیست و سومین شماره نشریه داخلی آفتاب خاورمیانه متعلق به بانک خاورمیانه منتشر شد. آفتاب خاورمیانه یکی از محصولات رسانه ای بانک خاورمیانه است که به صورت فصلنامه تحلیلی و با محوریت مسائل بانکی، کسب و کار و اقتصادی منتشر می شود. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یازدهمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی اسلام پژوهان به صاحب امتیازی مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا (ع) منتشر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۶    
یکصد و دومین شماره فصلنامه علمی پژوهشی فقه با 7 مقاله منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سی وسومین شماره فصلنامه علمی کیمیای هنر ، ویژه زمستان 1398، توسط پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر منتشر شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۳    
تهران (پانا) - هفتاد و ششمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی کودکان استثنایی مربوط به تابستان 1399 چاپ و منتشر شد و مقالات این فصلنامه به صورت کامل بر روی سامانه این فصلنامه به آدرس http://joec.ir قرارگرفت. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱    
شصت و پنجمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی عرفان اسلامی شامل 17 مقاله علمی منتشر شد. یکی از این مقالات، به بررسی بن مایه عرفانی سروده های شیخ بهایی اختصاص دارد.
شماره 134 فصلنامه الثقافه الاسلامیه ویژه نامه اربعین حسینی 1399 از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رایزنی فرهنگی کشورمان در سوریه، به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ...
تیک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان ارسال مقاله برای فصلنامه علمی تخصصی دانشنامه های حقوقی؛ جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.lawmagazine.ir مراجعه و یا به شماره 63877-021 تماس حاصل نمایید. بر اساس اعلام رسمی، هنگام ارسال مقاله، بارگذاری چکیده انگلیسی الزامی است. مقالات بدون چکیده انگلیسی مطلقا بررسی نخواهند شد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۰    
فراخوان ارسال مقاله برای فصلنامه علمی تخصصی دانشنامه های حقوقی؛ جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.lawmagazine.ir مراجعه و یا به شماره 63877-021 تماس حاصل نمایید.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت مخابرات ایران نیز در روزهایی که همه چیز تحت تأثیر شیوع کرونا قرارگرفته، مانند همتایان جهانی خود، با وضعیت جدیدی روبرو شده است. هرچند مخابرات پیش ازاین نیز با مشکلاتی دست به گریبان بود که برخی از آن ها تنها به شرایط این روزهای کشور برمی گردد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۵    
شماره سوم فصلنامه کاغذ سیاست ، نشریه انجمن علمی دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه شهید چمران منتشر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فصلنامه جاذبه حسینی در آستانه اربعین حسینی از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین منتشر شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحمدناصر تقوی در یادداشتی با عنوان تأملی در فرازهایی از زیارت اربعین نوشت: [آنچه که ذیلاً می آید برشی است از مطلبی که برای ویژه نامه اربعین ( 1399) فصلنامه ” نشان ارادت” نگاشته شده و به مناسبت این ایام تقدیم می شود] ...
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۵    
بر اساس بررسی های صورت گرفته توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری، فصلنامه علمی پژوهشی “دانش حقوق عمومی” وابسته به پژوهشکده شورای نگهبان از رتبه (ج) به رتبه (ب) ارتقاء پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۴    
فصلنامه ع به عنوان اولین نشریه تخصصی مطالعات مجالس آیینی و حسینی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری خطاب به هیأت ها و بررسی نقش و جایگاه هیأت در شکل گیری تمدن نوین اسلامی به همت اعضای هیأت میثاق با شهدا منتشر می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۰    
مقاله واکنش ها به تخریب بقاع بقیع در یکصدو دوازدهمین شماره فصلنامه میقات حج منتشر شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۱۳    
مجله Publishing in Iran Magazine فصلنامه ای تمام رنگی به زبان انگلیسی است که گزارشی از وضعیت بازار نشر و کتاب ایران ارائه می دهد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دوره جدید نشریه تخصصی باستان پژوه که عنوان قدیمی ترین نشریه دانشجویی باستان شناسی کشور را دارد، توسط انجمن علمی دانشجویان باستان شناسی دانشگاه تهران منتشر شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۸    
شماره سوم نشریه +IT فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر گرایش IT دانشگاه الزهرا (س) منتشر شد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با تغییر الگوهای کاری و افزایش تقاضا برای سرگرمی های دیجیتالی خانگی، شبکه های مخابراتی تحت فشار قرارگرفته اند. از سوی دیگر حفظ فاصله اجتماعی و لغو شدن سفرها بر زنجیره تقاضا و تأمین تأثیر می گذارد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دو فصلنامه آیین نوروز توسط پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با همکاری پژوهشکده مردم شناسی منتشر شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۱    
حجت الاسلام پورصدقی هدف از راه اندازی دو فصلنامه فقه و اجتهاد پیگیری مباحث فقهی در مسائل نو پیدا و پاسخ به پرسش های فقهی در این حوزه دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
هفدهمین شماره فصلنامه علمی تخصصی مطالعات ادبی متون اسلامی به همت اداره نشریات دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و پژوهشکده اسلام تمدنی منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: فصلنامه فرهنگی پژوهشی فرهنگ قومس ، پس از سه توقف، چاپ و منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۰    
مدیر مسئول فصلنامه جغرافیا و برنامه ریزی شهری چشم انداز زاگرس گفت: تاریخ جغرافیایی و فرهنگی یک کشور با تأثیرپذیری از اندیشه ها، فناوری، تحولات سیاسی و اجتماعی و بهره مندی از توان های محیطی و مشخصه های فرهنگی جوامع شکل می گیرد.
شماره جدید از فصلنامه رایزنی فرهنگی ج.ا.ایران در بنگلادش با عنوان نیوزلتر که به زبان بنگالی و به صورت الکترونیکی منتشر می شود در 74 صفحه تمام رنگی منتشر شد. ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۰۱    
در شماره 31 تابستان 1399 این فصلنامه هشت عنوان مقاله به شرح ذیل منتشر شده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۱    
موضوع حفظ و سلامت محیط زیست و تأثیر آن بر کیفیت زندگی انسان، همچنین مسأله آلودگی خاک که از معضلات اصلی جهان کنونی است، در جدیدترین شماره فصلنامه صنوبر با دو کتاب هوش محیط زیستی و آلودگی خاک، واقعیتی پنهان بررسی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشکده حج و زیارت در اقدامی شایسته توانست مجلات هر سال را که چهار شماره است در 28 دوره مجلد نماید و آنها را از پراکندگی به شکل 28 جلد کتاب در آورد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۳    
مقاله بررسی فقهی شرط احرام جهت ورود مجدد به مکه برای عمره گزاری که از مکه خارج شده نوشته احسان سامانی در شماره 112 فصلنامه میقات حج منتشر شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دو فصلنامه مطالعات هنر و رسانه ، جهت انتشار شماره های آتی، آماده دریافت مقالات اندیشمندان و پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی در موضوعات فقه هنر، فقه رسانه، مطالعات تطبیقی هنر اسلامی، حکمت هنر، تاریخ هنر و دیگر محورها، است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۵    
نهمین شماره از فصلنامه علمی - اختصاصی دانش ها و آموزه های قرآن و حدیث به زیور طبع آراسته شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
چهارمین شماره فصلنامه علمی تخصصی مطالعات علوم قرآن به همت اداره نشریات و پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فصلنامه پژوهش های نقد ادبی و سبک شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در فهرست نشریات فعال و به روز قرار گرفت.