چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۲:۵۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کتاب تخصصی»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
انتشارات دانشگاه مذاهب اسلامی با 60 عنوان کتاب تخصصی در حوزه دانشگاهی و مذهبی در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور یافته است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نشر دانیار با یک مجموعه پنج جلدی درباره هنر قاجار و زندگی نامه کمال الملک به بخش عمومی نمایشگاه کتاب 1402 آمده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۵    
نشر نیماژ با 8 عنوان جدید، شامل 3 نمایشنامه و 5 تئوری تئاتر به بخش عمومی نمایشگاه کتاب 1402 آمد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۰    
انتشارات دانشگاه صداوسیما دو کتاب تخصصی در زمینه گرافیک و سینما منتشر کرد. عناوین این دو کتاب روش در نقد فیلم و آنچه طراحان گرافیک متحرک باید بدانند است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مؤسسه فرهنگی هنری دیباگران تهران 5 عنوان کتاب تخصصی هنری در عرصه طراحی چاپ کرد. عناوین این کتاب ها نور: علم و جادو ، آموزش مخراج کاری، مرصع کاری، نصب نگین ، طراحی طلا و جواهر با نرم افزار Matrix ، هندسه نقوش، هندسه ترسیمی و آموزش نرم افزار طراحی سه بعدی لباس Clo3D است.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ انتشارت پژوهشکده بیمه با 117 عنوان کتاب تخصصی در حوزه بیمه، میزبان بازدیدکنندگان از سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهد بود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۱    
مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری متن ، در سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با بیش از 600 عنوان کتاب تخصصی هنر شرکت می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
الفبای پوشش حرفه ای در کادر درمان روایتی متفاوت از نخستین کتاب تخصصی پوشش حرفه ای وزارت بهداشت است که با سبک جدیدی از خلاقیت و آموزش توانسته مفاهیم مورد نیاز یک کادر درمان و دانشجویان علوم پزشکی را در زمینه پوشش حرفه ای با زبان طنز و به شیوه محوری بازگو کند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۷    
معاونت پژوهشی بنیاد ایران شناسی شعبه آذربایجان غربی گفت: دربنیاد ایران شناسی شعبه آذربایجان غربی درحال حاضر بیش از 4 هزار جلد کتاب تخصصی استان، 10 هزار جلد فایل کتابی و نزدیک به 7 هزار عکس و سند نگهداری می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اولین کتاب تخصصی در حوزه معرفی ایمنی فرآیند مبتنی بر ریسک با همت کارکنان واحد HSE شرکت پتروشیمی زاگرس تدوین و منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، شرکت پرداخت الکترونیک سپهر که پیش از این دو عنوان کتاب تخصصی در زمینه بلاکچین و پی تک را به چاپ رسانده بود، تازه ترین کتاب خود با عنوان فین تک و آینده امور مالی را به صورت الکترونیک با حضور رئیس هیئت مدیره ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، شرکت پرداخت الکترونیک سپهر که پیش از این دو عنوان کتاب تخصصی در زمینه بلاک چین و پی تک را به چاپ رسانده بود، تازه ترین کتاب خود با عنوان "فین تک و آینده امور مالی" را به صورت الکترونیک منتشر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۲    
بیش از هشت هزار و 900جلد کتاب تخصصی در کتابخانه تخصصی هنر شهرداری اصفهان موجود است که از این تعداد، سه هزار و 876 نسخه در مجموعه اصفهان شناسی و یک هزار و 800نسخه مربوط به حوزه تخصصی سینما است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۵    
چهار عنوان کتاب تخصصی در حوزه نهج البلاغه در اختتامیه جشنواره بین المللی راه نجات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان رونمایی شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره کتاب و رسانه گفت: در دوره های آینده جشنواره کتاب و رسانه توجه دادن به بحث کتاب با رویکرد تخصصی در حوزه رسانه باید در اولویت باشد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دو کتاب تخصصی و کاربردی صنعت آب با رویکرد دانش بنیان و عناوین "آب های نامتعارف؛ راه حلی پایدار برای کمبود آب " و "مدیریت شورابه های ناشی از واحدهای نمک زدایی" به بازار آمد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس از برگزاری 6 کارگاه تئوری و عملی و رونمایی از 2 کتاب تخصصی گردشگری همزمان با گشایش نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حسنی از برگزاری دومین جشنواره بین المللی پانتومیم در زنجان خبر داد و گفت: کتاب تخصصی پانتومیم همزمان با این جشنواره رونمایی خواهد شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از نویسنده 3 کتاب تخصصی صنایع دستی مازندران تقدیر کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون آموزش و پژوهش مرکز مطالعات اسلامی در نشستی خبری به تشریح جزئیات برگزاری دومین جشنواره پاسخ برتر پرداخت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۱    
کاشمر(پانا) - مدیر ارشد رسانه در صدا و سیما خراسان رضوی گفت برای اینکه بخشی از مشکلات و سوالات ذهنی دانش آموزان حل شود، بایستی درس تفکر و سواد رسانه ای تخصصی شود، به گونه ای که این کتاب برای دانش آموزان مورد اهمیت قرار گرفته شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) البرز از چاپ و نشر بیش از 300 عنوان کتاب در راستای ترویج معارف مهدویت در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از تهیه ی کتاب های تخصصی در حوزه های فرهنگی و هنری به ارزش یک میلیارد ریال جهت اهداء به هنرستان های هنرهای زیبا وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۰۵    
ایسنا/قم معاون پژوهش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی گفت: این مرکز حائز بزرگترین بانک محتوای علوم اسلامی انسانی است و 100 هزار جلد کتاب تخصصی علوم اسلامی و یک میلیون و 500 هزار مقاله و 120 هزار پایان نامه ارشد و دکتری علوم اسلامی انسانی داریم لذا این حجم از اطلاعات بزرگترین دستاورد مرکز نور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امسال تاکنون بیش از یک میلیارد ریال کتاب تخصصی از نمایشگاه کتاب و در طول سال براساس نیاز مجموعه کتابخانه های خریداری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۲    
بوشهر - ایرنا - عبدالرحیم افروغ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: برپایی نمایشگاه باید هدفمند باشد و از برپایی نمایشگاه های کتاب تخصصی حمایت می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
"مدیریت ارتباط با مشتری و کاربرد آن در صنعت بیمه" کتابی است به نگارش " محسن عسگری "مدیر امور مشتریان شرکت بیمه سامان که به عنوان اولین کتاب تخصصی به موضوع مشتری مداری در صنعت بیمه کشورمان پرداخته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۱:۰۵    
دنیای اقتصاد : مدیریت ارتباط با مشتری و کاربرد آن در صنعت بیمه کتابی است به نگارش محسن عسگری مدیر امور مشتریان شرکت بیمه سامان که به عنوان اولین کتاب تخصصی به موضوع مشتری مداری در صنعت بیمه کشورمان پرداخته است ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۷    
حجت الاسلام حائری با بیان اینکه نمایشگاه کتاب حوزه فرصتی برای نشر فرهنگ دینی و مرکز خدمات نیز، برای ارتقای هر چه بهتر آن تلاش می کند؛ گفت: طلاب در نمایشگاه کتاب تخصصی حوزه با محصولات ارزشمند و یک عمر تلاش های علما و اساتید آشنا می شوند .
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، عاشیق سلجوق شهبازی از هنرمندان بنام و مشهور موسیقی عاشیقی آذربایجان است، وی سال 1341 در روستای آغجه قیشلاق شهرستان میانه متولد شده و خالق، شاعر، آهنگساز و نوازنده ماهر موسیقی عاشیقی است و خانه ایران عاشیقلاری را بنیان نهاده است که اکنون 3 هزار عضو دارد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
واحدیان از بازگشایی و تجهیز کتابخانه فرهنگ سرای مهر کاشان با 500 جلد کتاب تخصصی هنر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از 23 کتاب استادان دانشکده علوم اجتماعی و ارتباط و رسانه دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز در سالن همایش های دانشگاه تهران مرکز واقع در سوهانک برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
بیستمین رویداد عطر سیب با استقبال شهروندان و مسئولان هیأت ها مواجه شده و در این رویداد فرهنگی بیش از 500 کتاب تخصصی محرم با تخفیف 50 درصدی ارائه شده است.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر غرفه کتاب در بیستمین نمایشگاه عطر سیب گفت: بیش از 500 عنوان کتاب تخصصی در حوزه های محرم و در قالب های شعر آیینی، رمان، نوحه، مقاتل و... به مخاطبان عرضه می شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری قم از انتشار 2 عنوان کتاب تخصصی ویژه آرامستان ها برای نخستین بار در قم خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۵    
افشین شحنه تبار از انتشار تنها کتاب تخصصی به زبان انگلیسی درباره معماری حرم امام رضا(ع) توسط پروفسور رینگنبرگ؛ خادم سوئیسی حرم رضوی در ایران و انگلستان خبر داد.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در زمان مرحوم آیت الله موسوی اردبیلی، استفتائات قضایی فراوان از ایشان می شد و خیلی از این استفتائات که پاسخ داده شد، تصمیم گرفتیم یک کتاب تخصصی در این مورد کار کنیم که جلد اول آن در زمان حیات ایشان منتشر شد که در نوع خود بدیع و نوآوری بود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۸:۵۵    
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، آئین امضاء سند همکاری و اهدا بیش از 50 هزار جلد کتاب تخصصی دانش زیباسازی به سازمان دهیاری ها و شهرداری ها با حضور رضا صیادی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، اسماعیل زیارتی نصرآبادی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در مراسم امضاء سند همکاری بین سازمان زیباسازی شهرداری تهران و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، بیش از 50 هزار جلد کتاب تخصصی دانش زیباسازی برای توزیع در شهرداری های سراسر کشور اهدا شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۷    
رئیس سازمان زیباسازی شهرداری تهران در مراسم اهدا 50 هزار جلد کتاب تخصصی دانش زیباسازی به شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران به دنبال انتقال تجارب تهران به سراسر کشور است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۳    
رضا صیادی، رئیس سازمان زیبا سازی شهرداری تهران از اهداء 50 هزار جلد کتاب تخصصی دانش زیباسازی با هدف ترویج دانش زیباسازی شهری به سازمان دهیاری ها و شهرداری ها خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۸    
ایسنا/خوزستان متن زیر در قالب معرفی یک کتاب تخصصی مستند در زمینه تاریخ توسعه خوزستان به قلم دکتر عباس امام، نویسنده، مترجم، خوزستان پژوه و عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در اختیار ایسنا گذاشته شده است ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۸:۳۴    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: به مناسبت هفته میراث فرهنگی از دو کتاب تخصصی در حوزه میراث فرهنگی در استان رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن کتب دانشگاهی نمایشگاه کتاب گفت: در نمایشگاه امسال، حدود 2000 عنوان کتاب موجود بود.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۹    
عرضه بیش از 300 عنوان کتاب داخلی و 130 عنوان کتاب تخصصی در نمایشگاه کتاب تهران
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از حضور 200 ناشر قمی در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: نمایشگاه کتاب تخصصی حوزه دین با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نیمه دوم سال جاری در استان قم برپا می شود.
شارا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۲    
در جشن ملی روز روابط عمومی که با حضور اساتید و صاحبنظران ، مدیران و کارشناسان روابط عمومی های کشور در تالاروحدت 27 اردیبهشت1401برگزارشد، از سه کتاب تخصصی ، توسط پروفسور عاملی دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی و مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط عمومی از جمله "کتاب روابط عمومی و رسانه ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۴    
مدیر کل دامپزشکی مازندران از افزودن یکصد و بیست جلد کتاب تخصصی و عمومی به مجموعه کتابخانه دامپزشکی مازندران خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مطمئنا یکی از سخت ترین کارها برای هر دانشجوی رشته پزشکی، پیدا کردن کتاب های دروس تخصصی است که در آن تحصیل می کند؛ اما با فروشگاه جعفری نوین، به عنوان فروشگاه تخصصی کتاب های پزشکی دیگر مشکلی برای دانشجویان پزشکی جهت پیدا کردن کتاب های تخصصی مدنظرشان وجود ندارد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک موسسه انتشارات و ترجمه ترکیه ای از چاپ کتاب تخصصی اصول گفتمان جاودانه حسینی در واقعه کربلا خبر داد.