چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۶:۳۹Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته کتاب»

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار داشت : استان آذربایجان شرقی به استناد آمار خانه کتاب و ادبیات ایران، حائز رتبه اول کشور در برگزاری برنامه های هفته کتاب سال جاری شده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
برنامه "کتاب بان"، یکشنبه 9 بهمن ماه، با موضوع تاثیر و نقش ویترین کتاب فروشی ها در ترویج کتابخوانی از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۷    
کتابم را با لذت نوشتم ولی گاهی حالم بد می شد! محمود جوانبخت - نویسنده زخم روی زخم نوشتن برای من مهم است و دوست دارم کتاب خوبی بنویسم. من تمام تلاشم را می کنم که خوب ترین کتاب ممکن را بنویسم. مهدی قزلی از من خواست که کتاب ناداستانی برای نشر جام جم بنویسم ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه کتاب بان یکشنبه 2 بهمن ماه، با موضوع تاثیر فروشگاه های زنجیره ای کتاب و اقلام فرهنگی در ترویج کتابخوانی از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شنوندگان رادیو فرهنگ جمعه 30 دی در داستان یک کتاب دعوت به شنیدن بخش هایی از کتاب لنز بازی می شوند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه داستان یک کتاب رادیو فرهنگ این هفته کتاب لنز بازی (تاثیر لنز در سینما و عکاسی از پایه تا آنامورفیک و دکوپاژ) ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۰:۵۲    
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهاوند در ارزیابی های هفته کتاب سال1401 اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان در حوزه امور همکاری ها و مشارکت ها رتبه نخست را کسب کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
برنامه کتاب بان یکشنبه 18 دی ماه، با موضوع ترویج کتابخوانی در رویدادهای نقد و بررسی کتاب از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه این هفته کتاب بان علی اکبر زین العابدین درباره ترویج کتابخوانی در رویدادهای نقد و بررسی کتاب با فرزاد فربد گفت و گو می کند. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۵    
برنامه کتاب بان یکشنبه 11 دی ماه، با موضوع اهمیت کتابخوانی برای کودکان و شگردهای ترویج برای نوجوانان از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
دوست خوب، کتاب خوب عنوان مسابقه کتاب خوانی مجازی بود که به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس برگزار شد.
ویژه نامه کتاب خوان با موضوع هفته کتاب 1401 و با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در ایام هفته کتاب منتشر شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه سی امین دوره ی هفته کتاب جمهوری اسلامی برای دومین بار با اهدا 3250 نسخه کتاب جهت ترویج و تبلیغ فرهنگ کتاب و کتابخوانی برپا شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۶:۰۲    
کتابخانه عمومی امام حسین (ع) با 10 هزار نسخه کتاب و بخش ویژه کودکان با گذشت 4 سال در هفته کتاب افتتاح شد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۹:۲۲    
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نجف آباد روز یکشنبه 27 آذرماه در محل سالن جلسات شهید حاج احمد کاظمی فرمانداری به ریاست مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد با حضور سایر اعضا تشکیل شد. فرماندار در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از برنامه های اجرا شده در هفته کتاب و [...]
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۸    
پنجمین جلسه از طرح دوشنبه ها با کتاب که با تصمیم فرماندار گالیکش و در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سطح مدیران و کارکنان ادارات شهرستان در هفته کتاب پایه ریزی شد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۴    
در راستای سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، سامانه خرید از کتاب فروشی با عرضه بیش از دومیلیون و یک صدهزار نسخه کتاب از سوی کتاب فروشی های عضو از پنج شنبه بیست وششم آبان ماه 1401، آغاز به کار کرده است.
لیزنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مراکز مختلف دانشگاهی و فرهنگی در کشور با استقبال از پویش کتاب در حرکت که به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران هر ساله در هفته کتاب برگزار می شود، خواستار تداوم این پویش کتابخوانی در طول سال شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۹    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی رئیس بهزیستی شهرستان نظرآباد ، مشاوراموربانوان فرمانداری و جمعی از همکاران بهزیستی درمحل کتابخانه امام صادق (ع) حضور بهم رساندند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۰    
به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی برنامه هفتگی مطالعه یک جلد کتاب و معرفی کتاب به کارکنان و جامعه هدف بهزیستی شهرستان نظرآباد برگزار شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش فارس از اختصاص 10 میلیارد ریال برای تجهیز بیش از 170 کتابخانه مدارس کم برخوردار نواحی چهارگانه شهر شیراز همزمان با سی امین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با همکاری شهرداری شیراز خبر داد.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
صدوشصتمین ودومین نشست فیلم کوتاه انجمن سینمای جوانان تبریز با بررسی انیمیشن کوتاه اقتباسی پزشک دهکده ساخته کوجی یامامورا و با حضور رشید قربانی برگزار شد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۲۴    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از اهدای 3 هزار و ششصد جلد کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی در بوشهر خبر داد.
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، جلسه نقد و بررسی مجموعه شعر نوجوان سکوت خیس درختان با حضور شاعر کتاب محمود پور وهاب برگزار گردید و از مربیان و اعضای حوزه کتاب و کتابخوانی تقدیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان در دهمین شب از سلسله برنامه های شهریما ، نمایشگاه دستاوردهای مردمی جزیره جهانی قشم در راستای برنامه های هفته کتاب و کتاب خوانی، با تجلیل از نویسندگان قشمی از بیست جلد کتاب نویسندگان رونمایی شد.
ویژه برنامه هفته کتاب و کتابخوانی با عنوان "روزهای کتابی" در مرکز دماوند کلید خورد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قم ، همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، مجتمع های مسکونی پردیسان در قالب طرح بهار کتاب تجهیز شدند . ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: بیش از 80 برنامه فرهنگی هنری در هفته کتاب برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۰    
به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی از مسوول فرهنگی اداره زندان شهرستان دشتی تجلیل شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۰    
به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و به همت یک خادمیار رضوی نمایشگاه کتاب با پنجاه درصد تخفیف در دبستان غیر دولتی ادب فارسی برازجان افتتاح شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه اسنادی کتاب به بلندای تاریخ با معرفی مجموعه سندی 15 خرداد شصت سال بعد همزمان با هفته کتاب و به مدت یک هفته برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۶    
به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی به دانش آموزان دبستان دخترانه نیایش خورموج کتاب اهدا شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۱    
شهرری (پانا) - مدیر دبستان زینبیه عرفانه شهرری، گفت استفاده از اسباب بازی های فکری، تاثیری مثبت بر افکار دانش آموزان دارد. میترا رستگار نسب، مدیر دبستان زینبیه- عرفانه ناحیه یک ری در حاشیه مراسم افتتاحیه اتاق بازی این دبستان گفت ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۱    
مدیر فرهنگی، گردشگری و ورزشی شهرداری نوش آباد از اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه نقاشی ویژه هفته کتاب و کتابخوانی در نوش آباد خبر داد.
به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب و کتابخوانی جمهوری اسلامی ایران با شعار ما همانیم که میخوانیم 251 برنامه در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان برگزار شد. د.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان از بازدید 14 هزار دانش آموز از کتابخانه های عمومی استان زنجان در طول هفته کتاب خبر داد.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۱    
مراسم تجلیل از برگزیدگان سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، استان اصفهان،با حضور مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی استان،مدیرکل امور اجتماعی استانداری،جمعی از فرمانداران استان اصفهان،روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان ها ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۴    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه نجمیه(س) ازنا از اهدای بیش از 50 جلد کتاب به این مدرسه خبر داد.
ششمین روز از هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در یزد با دیدار مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی یزد و همچنین برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی استان با محوریت کتاب در یزد برگزار شد.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار: روز یکشنبه 6 آذر ماه 1401 آیین بزرگداشت هفته کتاب استان اصفهان در تالار فرشچیان برگزار شد. این آیین با حضور جمعی از مدیران استانی، فرمانداران، شهرداران، رؤسای ادارات کتابخانه های استان و کتابداران برگزار شد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۵    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان گفت: بیش از 10 عنوان به مناسبت سی امین هفته کتاب ایران در این شهرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۵    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان از اهدای قریب 600 جلد کتاب به کتابخانه مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) به مناسبت هفته کتاب خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۵    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان از رونمایی یک عنوان کتاب به مناسبت هفته کتاب در دامغان خبر داد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۲    
آیین تجلیل از خادمین عرصه کتاب و کتابخوانی استان اصفهان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و جمعی از کتابداران استان در روز یکشنبه 6 آذر ماه در محل سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان اصفهان برگزار گردید.توجه به کتاب و کتابخوانی، حمایت از برنامه های فرهنگی و ادبی و فعال بودن انجمن [...]
همزمان با سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با حضور جمعی از مسئولان استانی، کتابخانه عمومی امام علی(ع) در منطقه کم برخوردار شیخ آباد قم بازگشایی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۷    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اقدام به اهداء کتاب به ارگان های مختلف شهرستان پردیس کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۵    
به مناسبت هفته کتاب و با حضور نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان، نمایشگاه کتاب در شهرستان فهرج افتتاح شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۱    
پویش کشوری کتاب دستت چیه؟ ، رویدادی فرهنگی در زمینه شناساندن و شناخت کتاب، از 21 آبان ماه جاری آغاز شده است و تا پایان آذرماه ماه جاری ادامه خواهد داشت.
از 37 برگزیده استان سمنان در مراسم تجلیل از کتاب خوانان، کتابداران و نویسندگان سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران قدردانی شد.
محمد خراسانی زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در مراسم رونمایی از 38 کتاب از مولفین و تصویرگرانِ دانش آموز در دماوند، ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به جامعه کتابدار و کتابخوان از برگزاری برنامه های خوب و متنوع نهاد کتابخانه های عمومی در سطح کشور تقدیر کرد.
همزمان با سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، کتابخانه های عمومی شهرستان نمین میزبان اعضاء و سایر علاقه مندان کتاب و کتابخوانی شد.