دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۰۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان فردیس»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردیس گفت: روزانه 4 تن مرغ گرم با قیمت دولتی 20 هزار و 400 تومان برای مصرف کننده در 6 بازار میوه و تره بار شهرداری در سطح شهرستان فردیس توزیع می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اسدالله حیدری مدیر کل بهزیستی استان البرز با اهداء لوح سپاس از دادستان شهرستان فردیس به واسطه ی رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس تقدیر و تشکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا -مسوول ستاد یادواره شهدای شهرستان فردیس اعلام کرد که با همت خادمین شهدا هفت زندانی جرائم غیر عمد از ندامتگاه فردیس آزاد شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۱    
به منظور اطلاع رسانی و آگاهی پرسنل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس از بیماری کرونا آموزشی با موضوع راه های پیشگیری از بیماری های (کرونا ویروس انگلیسی )در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس برگزارشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز از کشف 107 دستگاه بیت ماینر به ارزش 15 میلیارد ریال در شهرستان فردیس در این استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۴۷    
همزمان میلاد مولود کعبه حضرت علی(ع) وگرامیداشت مقام پدر، رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس از آقایان همکار تجلیل کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۳۸    
احمد محمد زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس به مناسبت روز مددکار ضمن اشاره به مسئولیت خطیر مددکاران گفت: مددکاران مصداق کامل تحقق شعار همدلی وهمزبانی دولت وملت هستند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ کامران ملکی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای افزایش آرامش و امنیت جامعه و پاکسازی چهره شهر از معتادان متجاهر، طرح جمع آوری معتادان متجاهر تا پایان بهمن ماه سال جاری در شهرستان فردیس اجرا شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری یک 1356 معتاد متجاهرتا پایان بهمن ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود سولفات پتاسیم گرانوله در 11 ماه سال جاری در سطح شهرستان فردیس خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: زمین برای ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سیمین دشت شهرستان فردیس جانمایی شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع انواع کودهای شیمیایی در بهمن ماه سال جاری در شهرستان فردیس خبر داد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اینانلو با اشاره به اهمیت تبیین آموزه های ایثار و شهادت بیان کرد: یادواره شهداء به مدت 10 روز در بستر مجازی در شهرستان فردیس با محوریت فضای مجازی از جمله برنامه های مناسبت 22 اسفند است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان فردیس اعلام کرد: یادواره شهداء به مدت 10 روز در بستر فضای مجازی در این شهرستان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کمبود سرانه آموزشی استان البرز، گفت: شهرستان فردیس شرایط بحرانی تری نسبت به سایر مناطق استان دارد که مقرر شد با اجرای پروژه های عمرانی تا مهر 1400 بخشی از کمبود سرانه ها جبران شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس از روند فعالیت سینما سپهر و مراکز فرهنگی و هنری شهرک وحدت بازدید نمود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس گفت: مجموعه های مشورتی و نخبگان جوان موتور محرکه و پیشرفت برای کارهای تولیدی ، اقتصادی فرهنگی، اجتماعی ، عمرانی و خدماتی در کشور و فردیس بوده که باید حمایت شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - بازرس اتاق اصناف شهرستان فردیس اعلام کرد با هدف متعادل سازی و تنظیم بازار، توزیع مرغ گرم در روزبازارهای فردیس آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۳    
نمایشگاه عکس طبیعت درنگارخانه فرهنگسرای ولایت شهرستان فردیس برپا شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳    
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس با اشاره به نکات مهم در خصوص فعال سازی هنر کارت و اسامی اعلام شده اعلام داشت: اهالی فرهنگ، ادب و هنر در ساعت اداری برای دریافت کارتهای خود با در دست داشتن کارت ملی به نماینده صندوق اعتباری هنر در اداره شهرستان فردیس مراجع کنند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، فرشاد مقیمی روز شنبه در حاشیه افتتاح خط تولیدی صنعتی قطعات خودرو تارا در شهرک صنعتی سیمین دشت شهرستان فردیس استان البرز به ایرنا گفت : اکنون 130 شرکت داخلی در زمینه تولید قطعات این خودرو با شرکت ایران خودرو همکاری دارند که 18 شرکت آنها در استان البرز استقرار دارند. ...
اعضای شورای اسلامی روستای فرخ آباد استان البرز با حضور در دفتر کارگزاری 57123 شهرستان فردیس به پاس عملکرد خوب این کارگزاری در تحت پوشش قراردادن ساکنین این روستا از مدیریت کارگزاری تقدیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس با اشاره به نکات مهم در خصوص فعال سازی هنر کارت و اسامی اعلام شده اعلام داشت: اهالی فرهنگ، ادب و هنر در ساعت اداری برای دریافت کارتهای خود با در دست داشتن کارت ملی به نماینده صندوق اعتباری هنر در اداره شهرستان فردیس مراجع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و پرورشی آموزش و پرورش شهرستان فردیس گفت: دو هزار فرهنگی در ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز شرکت کردند که این مسابقات در دو بخش آوایی و پژوهشی در حال اجراست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - پرورش دهنده ماهیان زینتی شهرستان فردیس که امسال در بخش کشاورزی نمونه استانی انتخاب شدند، اعلام کرد که سالانه 10 میلیون قطعه انواع ماهیان زینتی در این شهرستان تکثیر و تولید می شود.
برترین ها / خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس، امروز در جمع خبرنگاران، گفت: در پی دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای توسط پلیس آگاهی فردیس که با استفاده از چک های مسروقه و مجعول اقدام به خرید اقلام خوراکی از مراکز عمده فروشی در استان های البرز و تهران می کرد، تحقیقات در این خصوص آغاز شد. ...
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲    
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از کشف یک دستگاه موتور سیکلت قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فردیس گفت: در مراسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی از 72 فرزند شهید والامقام شاغل در آموزش و پرورش شهرستان فردیس تجلیل شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، علیرضا صیاد روز سه شنبه در نشست قرارگاه مقابله با کرونا که در سالن اجتماعات فرمانداری فردیس برگزار شد، افزود: احتمال برگشت محدودیت های کرونایی در همه سطوح برای شهرستان فردیس متصور است. ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا بدری در گفت و گو با خبر نگار فردیس افزود: در راستای عمل به وظایف قانونی و ذاتی و مقابله با این پدیده شوم در سال جاری با انجام گشت های ویژه حفظ کاربری و دهگردشی اقداماتی از قبیل شناسایی 500 مورد تغییر کاربری غیر مجاز ، تشکیل پرونده به تعداد 250 فقره و ارسال به مراجع قضایی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فردیس - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان فردیس گفت: محل تخلیه پسماند ساختمانی و عفونی شهرستان در اسرع وقت تعیین تکلیف شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - شهردار مشکین دشت در شهرستان فردیس بعد از آنکه جابجایی دهها نهال درخت چنار در این شهر با بازتاب هایی در شبکه های اجتماعی مواجه شد، با ارایه توضحیاتی درباره این اقدام شهرداری گفت: دامن زنندگان به این موضوع هدف های دیگری را دنبال می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی استان البرز با بیان اینکه قلع و قمع بناهای غیرمجاز در اراضی استان به طور مستمر ادامه دارد، گفت: در همین راستا هشت هزارو800 متر مربع از اراضی تغییرکاربری داده شده کشاورزی منطقه مشکین دشت شهرستان فردیس آزادسازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس با تاکید بر حمایت بیشتر از جوانان نخبه ، فرهیخته و انقلابی توسط مسوولان گفت : کارهای بر زمین مانده کشور توسط همین قشر به سرانجام می رسد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۱    
سرهنگ کرمی با اشاره به اعمال جریمه برای رانندگانی که به محدودیت های تردد کرونایی توجه نمی کنند گفت: اعمال قانون 34 هزار راننده ویژه طرح محدودیت های کرونایی در شهرستان فردیس انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان فردیس اعلام کرد که حدود 34 هزار راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه در این شهرستان اعمال قانون شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فردیس از افتتاح دفتر ستاد یادواره شهدای شهر مشکین دشت با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فردیس شامگاه جمعه به خبرنگار ایرنا افزود: حاجیه خانم کیهان بارجانی امروز بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) تهران دعوت حق را لبیک گفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نخستین دوره مسابقه های سراسری بازی های رومیزی کشور گرامیداشت دهه مبارک فجر روز جمعه در مجتمع فرهنگی و تفریحی اکومال شهرستان فردیس استان البرز برگزار شد که استان تهران مقام نخست این رقابت ها را به خود اختصاص داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس اعلام کرد پنج نفر از بهره برداران بخش کشاورزی این شهرستان نمونه استانی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان از کشف 9 هزار و 312 عدد پودر لباس شویی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از یک انبار در شهرستان فردیس خبر داد و گفت: در این پرونده یک نفر دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
20 نفر از تولیدکنندگان نمونه بخش کشاورزی شهرستان فردیس به استان معرفی شدند که از این تعداد 5 نفر به جمع برترین های استانی راه پیدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس گفت: حضور آحاد مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نشان داد که مردم در سخت ترین روزها حافظان همیشگی انقلاب اسلامی هستند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، علی داداشی سرپرست توزیع برق شهرستان فردیس گفت: پروژه های تامین روشنائی معابر برق در سپید دشت _ خیابان اصلی، خیابان سپیدار _ لاله غربی، سرحداباد _ خ احترامی_ ک محمدخاکی فیروز، مشکین دشت_ بلوار صیادشیرازی _ ظلع شمالی جنب کانال، مشکین دشت_ بلوارشهدای ارتش ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، علی داداشی با اشاره به افتتاح پروژهای برق رسانی ایام دهه فجر گفت: 180 متر شبکه فشار متوسط و یک دستگاه پست هوائی 250 کاوآ در حوزه ستاد مقابله با بحران شهرداری جاده شهریار طالقانی شمالی احداث شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۴    
صبح روز دوشنبه 20بهمن ماه و هشتمین روز از دهه مبارک فجر رئیس بهزیستی شهرستان فردیس ، به همراه معاون حوزه امور اجتماعی از مراکز شبه خانواده و پایگاه خدمات اجتماعی این شهرستان بازدید و با فرزندان و پرسنل این مؤسسه دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دستگاه کاشت غلات به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر روز سه شنبه در شرکت تولیدی ادوات و ماشین های کشاورزی رزکان شهرستان فردیس استان البرز رونمایی شد.
نشست هم اندیشی اعضای هیت مدیره اتحادیه چاپ و نشر و عکاسان با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس برگزار شد.
به مناسبت دهه مبارک فجر، دستاوردهای دانش آموزان دختران هنرستان فنی وحرفه ای و کار و دانش در هنرستان کار و دانش شهید غلامحسینی شهرستان فردیس گشایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس گفت: احداث یک ساختمان 5 واحدی در فرخ آباد-زیبادشت برای خانواده هایی که بیش از دو معلول دارند آغاز شده است که پس از تکمیل تحویل این خانواده ها خواهدشد.