سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۸:۵۱Oct 2020 27

جدیدترین‌های «شهرستان فردیس»

شهردار مشکین دشت ، طی بازدید از پروژه در حال احداث بلوار شهدای ارتش گفت: با اشاره بر تداوم انجام اقدامات و پروژه های عمرانی شهرداری ، طی پیگیریهای انجام شده توسط شهرداری ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۵    
به گزارش کرج رسا؛ گاز شهری قسمتی از منطقه شهرستان فردیس، شهرک کوثر، کوچه های نصر روز سه شنبه 6 آبان ماه 1399 از 8 صبح الی 12 قطع خواهد شد بنابراین از ساکنان درخواست می شود تمهیدات لازم را پیش بینی کنند. بدیهی است پس از پایان عملیات نسبت به وصل مجدد گاز مشترکان اقدام لازم معمول خواهد شد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه بسیج 313 شهید دستواره شهرستان فردیس از تهیه 650 بسته کمک مومنانه و توزیع در مناطق محروم این شهرستان توسط جهادگران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شرکت گاز استان البرز در اطلاعیه اعلام کرد به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، گاز شهری قسمتی از منطقه شهرستان فردیس در تاریخ ششم آبان ماه قطع خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۳    
احمد محمد زاده رئیس بهزیستی شهرستان فردیس به اتفاق جمعی از همکاران خود در حوزه ی توانبخشی با هدف بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی از بخش های مختلف مراکز مراکز توانبخشی و نگهداری ندای مهر و مهرجویان مطهر دیدار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۳    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس در محل کار خود در نشستی که با خبرنگار خبرگزاری فارس داشت به پرسش ها در زمینه موضوعات مختلف از جمله دستاوردها ،مشکلات و کمبودها ،مسائل مرتبط با کودکان کار ، معتادین متجاهر ،مددجویان این سازمان و همچنین زنان سرپرست خانوار پاسخ داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: اعضای باند سارقان منزل که اقدام به 110میلیارد ریال سرقت از منازل مسکونی در چند استان کشور کرده اند، شناسایی و دستگیرشدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره برق شهرستان فردیس گفت: 128 میلیارد و 950 میلیون ریال اعتبار برای توسعه طرح های عمرانی و مدیریت بحران برق در این شهرستان اختصاص یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۶    
عاشور با اعلام خبر ریزش آوار بر سر مرد 60 ساله ای در منزل ویلایی خود در شهرستان فردیس گفت: با اقدام به موقع نیروهای آتش نشانی این مرد در کمال سلامت از زیر آوار بیرون کشیده شد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ جنتی در تشریح عملکرد یکساله نیروی انتظامی شهرستان فردیس از کشف 714 کیلوگرم از انواع موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از کشف 713کیلو و 934 گرم انواع مواد مخدر طی یک سال گذشته تاکنون در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۵    
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس برنامه های پلیس در سال آتی و عملکرد سال گذشته نیروی انتظامی شهرستان را تشریح کرد و گفت: یکی از برنامه های جدی مقابله با اراذل و اوباش است و بدانند که به آن ها اجازه عرض اندام نمی دهیم.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، حمیدرضا رحیمی روز چهارشنبه به ایرنا گفت که این اختلال به علت عملیات کابل برگردان و توسعه شبکه کابلی ایجاد می شود و به مدت 24 ساعت ادامه دارد. این اختلال ها در محدوده خیابان شهدای مشکین دشت، شهیدان کولیوند، خاتم الانبیا و pc شهرستان فردیس ایجاد می شود. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
3 نفر از کارکنان شهرداری مشکین دشت فردیس در استان البرز به جرم دریافت رشوه بازداشت شدند. به گزارش ایلنا، دادستان شهرستان فردیس گفت: در پی گزارش های دریافتی و رصد اطلاعاتی ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: دادستان فردیس با بیان اینکه سه نفر از کارکنان شهرداری مشکین دشت به اتهام اخذ رشوه بازداشت شدند گفت: احتمال بازداشت افراد دیگر دخیل در این پرونده وجود دارد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از بازدید کمیته پایش از کارگزاران توزیع نهاده های کشاورزی شهرستان فردیس خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۵    
رئیس دامپزشکی شهرستان فردیس گفت: 2 هزار و 450 قطعه طیور بومی و روستایی سطح شهرستان به صورت رایگان واکسن نیوکاسل دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان فردیس اعلام کرد از شروع فعالیت این صندوق در سال 94 تا 99 افزون 359 میلیارد و402 میلیون ریال تسهیلات در حوزه اشتغال و کارآفرینی این شهرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرماندار فردیس استان البرز اعلام کرد که برای جمع آوری و اسکان کارتن خواب های شهرستان فردیس گرمخانه ایجاد می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع 10 تن کود فسفاته و پتاسه در شهرستان فردیس استان البرز خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۴    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فردیس گفت: 203 فقره وام اشتغال از محل تسهیلات امدادی و بانکی و 751 فقره وام کارگشایی از صندوق امداد ولایت و صندوق مهر در نیمه اول سال جاری پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فردیس از آزادسازی 17 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی شهرستان خبر داد و گفت: صیانت از اراضی کشاورزی از جمله مهمترین وظایف و اولویت های جهاد کشاورزی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فردیس اعلام کرد 26 میلیارد ریال تسهیلات از صندوق امداد ولایت طی 6 ماه گذشته به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۱    
مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس گفت: میانگین سالانه تولید گوشت از مجموع دامداری های فردیس از دام های سبک و سنگین بیش از 8 هزار و 400 تن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس گفت: با تخریب تعدادی بنای غیر مجاز ، 17 هزار متر مربع اراضی کشاورزی در این شهرستان آزادسازی شد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در برخورد قاطع قضایی با عاملان تغییر کاربری و تفکیک اراضی زراعی 1/7 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان فردیس آزادسازی شد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۸    
از 3 واحد مرکزی پرورش دام سبک و پرورش و گوسفند گوشتی پروار ، سالانه 2400 تن گوشت گوسفندی، از2 واحد پرورش گوساله 6هزار تن گوشت گوساله تولید می شود و میزان تولید شیر خام سالانه از 6 واحد شیری صنعتی و 14 واحد گاوداری سنتی در شهرستان فردیس به طور میانگین 11هزار تن است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس هیات فوتبال شهرستان فردیس با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالای ورزشی در این شهرستان گفت: تلاش می شود تا با برنامه ریزی و استعدادیابی جوانان جایگاه تیم فوتبال فردیس ارتقا یابد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۶    
فردیس برای نخستین بار با لیگ یک فوتسال کشور باتیم نصر فردیس حضور می یابد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح خدمت کریمانه و به همت گروه های جهادی مرکز نیکوکاری سپاه ناحیه امام رضا (ع) و کمیته امداد امام خمینی (ره) مرمت و بازسازی منازل محرومین و نیازمندان آغاز شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ بیژن جنتی با اعلام این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نظرآباد بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی ساخت متخصصان گروه صنعتی مپنا روز شنبه با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان فردیس استان البرز رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره دامپزشکی شهرستان فردیس با اشاره تجهیز کشتارگاه صنعتی این شهرستان به امکانات مناسب اعلام کرد که 30 درصد گوشت قرمز مصرفی مردم استان تهران در این کشتارگاه تامین می شود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، حسین عاشوری، سرپرست سازما آتش نشانی شهرستان فردیس از نشست کف ساختمانی در فردیس خبر داد و اظهار کرد: این اتفاق موجب فرو رفتن خودرو به داخل گودال شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۲    
عاشوری با اعلام خبر سقوط خودروی سواری به عمق نیم متری پارکینگ گفت: این حادثه شامگاه گذشته در پارکینگ منزل مسکونی یکی از خیابان های شهرستان فردیس اتفاق افتاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، مراسم پرچم گردانی پرچم حرم مطهر امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) در ندامتگاه شهرستان فردیس برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۸    
معاون پشتیبانی بهزیستی استان البرز روز دوشنبه مورخ 14مهر ماه با حضور در بهزیستی شهرستان فردیس از مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از اجرای طرح خیبر 4 و کشف 105 فقره سرقت در اجرای این طرح خبر داد و گفت: برای 38 واحد صنفی اخطاریه پلمپ صادر و 28 واحد صنفی نیز به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات پلمب شد.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۶    
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان فردیس کمترین سرانه درمانی استان و کشور را دارد و این نشان کم کاری و ضعف مسؤولان و مدیران شهری و استانی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان فردیس کمترین سرانه درمانی استان و کشور را دارد و این نشان کم کاری و ضعف مسؤولان و مدیران شهری و استانی بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از آتش گرفتن یک دستگاه خودرو پراید به علت خواب آلودگی راننده در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۳    
دومین مرحله رزمایش ایران همدل در شهرستان فردیس برگزار شد، طی این مرحله سه هزار بسته معیشتی میان نیازمندان جامعه هدف کمیته امداد توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۵    
کرج - ایرنا - سه هزار بسته معیشتی در ادامه رزمایش همدلی و مواسات روز سه شنبه در مصلای امام خمینی (ره) شهرستان فردیس با حضور مسوولان این شهرستان بین نیازمندان توزیع شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس اعلام کرد که با حکم دستگاه قضایی پزشک قلابی در این شهرستان دستگیر شد. محمدرضا ترابی افزود: در پی دریافت گزارشی از سوی اطلاعات سپاه مبنی بر فعالیت غیر قانونی یک فرد در حرفه پزشکی و انجام اعمال زیبایی در مطب بررسی موضوع در دست اقدام قرار گرفت . ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، شرکت گاز استان قصد دارد گاز شهری قسمتی از شهرستان فردیس را توسعه دهد، به همین منظور جریان گاز مشترکان این منطقه بین پل ارتش تا سه راه خوشنام، شرکت نیمه هادی فردیس، مجتمع مسکونی شقایق 1 و 2 ، cng شاهرخی مربوط به شهرستان ملارد، cng پاکسان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۵    
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در شهرستان فردیس استان البرز برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۰    
کرج - ایرنا - مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس اعلام کرد که با تخریب تعدادی بنای غیرمجاز، 30 هزار مترمربع زمین کشاورزی در این شهرستان آزاد سازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز گفت: 650 بسته کمک حمایتی توسط کانون خدمت رضوی فردیس بین نیازمندان شهرستان فردیس توزیع شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “بیژن جنتی” با اعلام این خبر گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس در حین ماموریت به یک دستگاه خودروی اپتیما مشکوک شدند که در استعلام از پلاک خودرو محرز شد که پلاک خودرو جعلی است که بلافاصله دستور توقف خودرو صادر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۷    
عضو شورای شهر فردیس با بیان اینکه همه اقشار مردمی توانایی خرید پمپ آب را ندارند، گفت: باید طی نشستی با اداره آبفای شهرستان فردیس مسئله کمبود آب در فردیس را پیگیری و مشکل مردم را برطرف کنیم.