دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۷:۴۷Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت مصرف آب»

گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۲۳:۱۰    
مجتبی میر در جمع کشاورزان بخش زاغه از برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی لرستان برای مدیریت مصرف و افزایش راندمان آبیاری محصولات آبدوست با روش نوین تِیپ خبر داد*.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با اشاره رویکرد مدیریت مصرف آب و بهره برداری بهینه از آن در کنار پیگیری مستمر جهت انتقال آب به استان، طرح نهضت ملی مسکن در سایت 400 هکتاری یزد و سکونت قریب به 25 هزار خانوار در این سایت را یادآور شد و در این باره رعایت استانداردها و الزامات مدیریت مصرف آب از همین ابتدا و به ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به محدودیت آب باید سطح گلخانه های استان برای افزایش تولید توسعه یابد و به همین منظور از هر نوع فعالیت های گلخانه ای در سطح استان حمایت می کنیم. ...
کاروانسرای راور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۱    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ رییس کل دادگستری استان کرمان در سفر به راور گفت: در قوه قضاییه از تمامی سیاست ها در راستای مدیریت مصرف آب در حوزه های کشاورزی و شرب در سطح استان و به تبع آن در شهرستان راور بر اساس قوانین موجود حمایت می کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان از شعب و حوزه قضایی شهرستان راور بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند رسیدگی به پرونده ها و کمبود ها و مشکلات قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کمبود بارش ها در استان ایلام سایه سنگین خشکسالی را بر سر این استان انداخته که لازمه گذر از این بحران، صرفه جویی در مصرف آب و استفاده بهینه از این مایه حیات است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۱    
با توجه به کاهش بارندگی ها و کاهش حجم ذخیره سازی آب در پشت سدهای شهرستان اردبیل مدیریت مصرف آب شرب و کشاورزی برای پیشگیری از بحران آب از ضروریات است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: برای ورود دانش به مزرعه و افزایش بهره وری و نیز مدیریت مصرف آب آماده حمایت از راه اندازی شرکت های دانش بنیان در بخش کشاورزی هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سیل های اخیری که طی روزهای گذشته به وقوع پیوست و خسارات زیادی را به همراه داشت چه میزان آورده برای سدهای پنج گانه تهران به همراه داشت؟ آیا این میزان بارش مجوزی برای نادیده انگاشتن مدیریت مصرف است یا هنوز باید مدیریت مصرف آب را جدی گرفت؟
نگاه اصفهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۱    
سید محمد رضا کاظمی طبا فرماندار در ادامه بازدیدهای خود از ادارات شهرستان و به منظور بررسی نحوه ارائه خدمات به شهروندان و اطلاع از آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته در حوزه آب و فاضلاب، از قسمت های مختلف اداره آبفا شهرستان بازدید نمود . ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۳    
امروزه توجه زیادی به اهمیت صرفه جویی در مصرف آب به عنوان یکی از منابع طبیعی ارزشمند شده است. شهرهای سراسر اروپا در رابطه با کاهش مصرف یا سیاست های استفاده مجدد از آب، در سطح شهرداری اقدامات بسیاری را انجام داده اند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
هشتمین جشنواره علم برای همه برای دریافت آثار علاقه مندان در دو بخش داستان نویسی علمی تخیلی با عنوان نایآب و نقاشی با موضوع اسطوره های آب فراخوان داد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۸    
نشست اجرایی نمودن تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و شهرداری گنبد کاووس در راستای ایجاد و توسعه فضای سبز شهری با نگاه اکولوژیک و کنترل آلودگی های زیست محیطی، مدیریت مصرف آب و آبیاری فضای سبز با آب های نامتعارف، چهارشنبه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۴    
ایسنا/یزد استاندار یزد با بیان اینکه در کنار تامین منابع آبی برای استان، باید توجه ویژه به مدیریت مصرف آب صورت گیرد، گفت: در صورت عدم انجام اقدام اساسی در حوزه تولید و مدیریت مصرف آب، در 50 سال آینده نامی از یزد در جغرافیای کشور وجود نخواهد داشت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه مدیریت صحیح آب در شرایط کنونی یک امر حیاتی است شهروندان یاسوجی گزارش داده اند که در بلوار ارتش شهر یاسوج همیشه حجم بالایی از آب هدر می رود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: با همکاری روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، کارگاه آموزشی شیوه های صرفه جویی و مدیریت مصرف آب در قالب طرح داناب برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی با بیان اینکه خشکسالی های پی در پی وکاهش میزان بارندگی، بالا رفتن دمای هوا وپدیده ریزگردها موجب افزایش مصرف آب در بین شهروندان شده است گفت:صرفه جویی،مهمترین روش مدیریت مصرف آب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد از برگزاری "جشنواره سپاس آب" با هدف فرهنگ سازی مدیریت مصرف آب در یزد خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۶    
اگر هر فرد کمی در مصرف آب صرفه جویی کند، قطعا کمک شایانی در مدیریت مصرف آب انجام می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آمار، مصرف آب شرب یک شهروند تهرانی به عدد 400 لیتر در روز رسیده است که این رقم 3 برابر یک فرد در کشور پرآبی نظیر هلند است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۸    
شرکت آب و فاضلاب گلستان در مورد مدیریت مصرف آب به دلیل گرم شدن هوا به مشترکین استان اطلاعیه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۷    
رئیس اداره آب و فاضلاب مهاباد بر مدیریت مصرف آب و صرفه جویی 20 درصدی مشترکان برای عبور از تنش کم آبی در تابستان تاکید کرد.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه باغین بر آموزش و فرهنگ سازی در جامعه در زمینه مدیریت مصرف آب و برق تاکید کرد و گفت: با تغییر سبک زندگی مدیریت مصرف انرژی تسهیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست فرمانداری شهرستان کرمانشاه با اشاره به اینکه مدیریت مصرف آب بسیار مهم است، گفت: برخورد با انشعابات غیرمجاز آب در کرمانشاه جزو اولویت های اصلی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب گلستان در آستانه عید سعید قربان از مردم خواست در مصرف آب صرفه جویی کنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: در شرایط کنونی نیازمند همکاری و مشارکت بهره برداران و کشاورزان عزیز هستیم و انتظار داریم شرایط را درک کرده و کمبود آب را جدی بگیرند و از منابع آبی موجود بهینه و درست استفاده کنند تا سرمایه گذاری های عظیم انجام شده در بخش کشاورزی آسیب نبیند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۱    
ایسنا/لرستان سرپرست شرکت توزیع برق لرستان گفت: عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی در سال 1401 در زمینه مدیریت مصرف برق و آب در ارزیابی سالانه آن ها اعمال می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در برخی از نقاط اصفهان مردم با قطعی آب یا افت فشار روبرو هستند. دلایل این موضوع در برخی از نقاط اصفهان به واسطه استفاده برخی شهروندان از پمپ های غیر مجاز بوده و همین باعث می شود که مردم با مشکلات جدی روبرو شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۵    
همایش بانوی آب به منظور ترویج مدیریت مصرف آب در شرکت فولاد آلیاژی ایران - یزد برگزار شد.
تبیان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به اینکه کشور ما در شرایط اقلیمی خشک قرار دارد، باید سبک زندگی سازگار با این شرایط را هم یاد بگیریم. یکی از این موارد راه کارهای مدیریت مصرف آب در خانه است که با رعایت کردن چند مورد می توانیم میزان مصرف مان را کم کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۷:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشاورزی کشور گفت: برای مدیریت مصرف آب بهتر است به جای اینکه در شالیزارها آبیاری به شیوه غرقابی باشد از آبیاری متناوب استفاده شود.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۲۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و شبکه توزیع آب شرکت آب و فاضلاب استان گیلان: شاهد ارتقای فرهنگ مصرف آب هستیم رشت-مهناز نوبری: [email protected] : دکتر منصف مدیر دفتر بهره برداری و شبکه توزیع آب شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از لزوم مدیریت مصرف آب شهروندان و روستاییان این استان در ایام گرم سال سخن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۵    
کاهش بارندگی ها، تغییرالگوی بارش و افزایش مصرف آب همگی گواه بر این است که اگر مصرف مدیریت نشود دچار تنش های آبی خواهیم شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت آب و فاضلاب استان تهران با ارسال پیامک نسبت به ضرورت مدیریت مصرف آب هشدار داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: از آنجا که زنان می توانند پیشران مسئولیت های بزرگ در عرصه های اجتماعی باشند، همیشه نقش محوری در فرهنگ و گفتمان سازی دارند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: براساس ارزیابی ها مصرف آب 75 درصد از مشترکان بوشهری فراتر از الگوی تعیین شده است. به گزارش فکرشهر از صداوسیما ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: کشاورزان این استان بدلیل کاهش آب های سطحی و زیرزمینی ناشی از بروز خشکسالی ها و تغییرات اقلیمی ضروری است در مدیریت مصرف آب برای کشت محصولات برنامه ریزی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۱:۳۲    
هنوز تابستان به نیمه نرسیده، شدت گرما و محدودیت های آبی، شاخ و برگ درختان چنار باغ قدیمی استان البرز را زرد کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
خلخالی گفت : با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خوی و موسسه هنری ترسیم خیال 6 کارگاه آموزش هنری در طول هفته صرفه جویی با موضوع صرفه جویی و مدیریت مصرف آب برگزار شد .
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
علیپور با بیان اینکه در برخی از روستاهای گیلان گاهی اوقات آب شرب برای آبیاری مزارع استفاده می شود مدیریت مصرف آب را خواستار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۴:۵۹    
شالپوش خواستار مصرف بهینه آب شد و گفت: با مدیریت مصرف آب را به جای نگرانی به آرامشی برای نسل آینده تبدیل کنیم. :
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: اگر اتفاقات غیر قابل پیش بینی پیش نیاید قطعی آب نخواهیم داشت البته شهروندان نیز نباید مصرف های غیر ضرور و خارج از عرف داشته از طرفی صرفه جویی پنج تا 10 درصدی آنان موجب مدیریت مصرف آب می شود و روند پایداری عدم قطع شدن آب را در استان تقویت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: اصلاح و نوسازی شبکه ها و خطوط انتقال آب فرسوده استان نیازمند 550 میلیارد تومان اعتبار است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: سند سازگاری با کم آبی استان بازنگری می شود تا در سند جدید بهترین روش مدیریت مصرف آب را تدوین و اجرایی کنیم.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۰    
جشن روشنان هم زمان با هفته ی مدیریت مصرف آب و برق با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان، دوشنبه 6 تیر 1400 با دعوت از 180 عضو کودک و نوجوان و والدین آن ها در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان برگزار شد.
جشن روشنان هم زمان با هفته ی مدیریت مصرف آب و برق با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان در مجتمع فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان برگزار شد.