سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۰۴Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع نساجی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
با وجود انتقادهای دبیرکل انجمن صنایع نساجی ایران درخصوص عدم نظارت کافی بر واردات بی رویه پارچه های خارجی، معاون فنی گمرک جزئیات جدید از امکان ترخیص کالاهای گروه 27 باقی مانده در گمرکات کشور را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
صنایع پوشش ایران، قلب تپنده صنعت نساجی گیلان که روزگاری فتیله تولید و صادرات را بالا کشیده بود، سال هاست توان تولیدش در گیر و دار خصوصی سازی به خواب زمستانی رفته است.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۱    
نسخه الکترونیکی شماره 518 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲    
صنایع نساجی خراسان جنوبی و دیگر استان های کشور برای استفاده از تمام توانشان در تولید، حمایت مسئولان را برای رفع موانعی همچون واردات بی رویه می خواهند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت: مصرف سالانه پارچه چادری 92 میلیون متر است که فقط ده میلیون آن در کشور تولید می شود؛ قاچاق چادر به کشور بیشتر از پوشاک است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
افسانه محرابی، مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت، گفت: مصرف سالانه پارچه چادری در سال، 92 میلیون متر است که فقط 10 میلیون آن در کشور تولید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۲    
بیش از هزار نفر در مطالبه ای در فارس من، خواستار حمایت از تولیدکنندگان صنایع نساجی و جلوگیری از واردات بی رویه پارچه های رومبلی مشابه خارجی تولید داخل شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-در سال های نه چندان دور با کشت گسترده پنبه، صنایع نساجی در کشور پا گرفت و کارگران زیادی مشغول به کار شدند اما با گذشت دو سه دهه از آن زمان، دیگر نه چرخی باقی مانده که بچرخد و نه خبری از روزهای سفیدبختی پنبه کاران و کارخانه داران است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، اواخر مهر ماه مدیر کل تعرفه گمرک در مکاتبه ای با مدیر کل صنایع نساجی وزارت صمت، خواستار اعلام نظر این وزارت خانه در خصوص منسوج ملت بلون برای تولید لایه میانی ماسک یک بار مصرف شده بود ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۵    
نسخه الکترونیکی شماره 517 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۲    
نسخه الکترونیکی شماره 510 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت گفت: صادرات صنعت پوشاک طی پنج ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 20 تا 25 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
انجمن صنایع نساجی در مکاتبه با رئیس کل گمرک ایران نکاتی را در خصوص عدم نظارت کافی بر واردات بی رویه پارچه های خارجی یادآور شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۶    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما؛ مجموعه ای با بیش از 60 سال قدمت که در زمینه تولید محصولاتی مانند: انواع چادرهای امدادی، مسافرتی، راب هال، پتو، پوشاک، کوله پشتی، اقلام سراجی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع نساجی هلال ایران بیش از پنجاه سال است که در زمینه تولید و تأمین ملزومات امدادی کشور فعالیت می کند و دارای ظرفیتی کم نظیر در منطقه است. صنایع نساجی هلال ایران تولید انواع نخ، پارچه، پتو و به طورکلی تولید انواع محصولات نساجی و فروش محصولات تولیدی را برعهده دارد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد مددی روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اضافه شدن این محصولات در 6 ماه نخست امسال شمار کالاهای دارای نشان پروانه استاندارد به 677 رسیده است ...
مهدی طغیانی، در نود و سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان که به طرح مشکلات صنایع نساجی استان اختصاص یافت بر ضرورت برندسازی در پوشاک اصفهان تاکید کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام مسوول گفت:با اجرای برنامه اصلاح سهمیه مواد پتروشیمی مورد مصرف در صنایع بر اساس آمار تولید و میزان خرید سال قبل، در عرضه هفته گذشته بورس شاهد کاهش 50 درصدی سهمیه های دریافتی بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
با اجرای برنامه اصلاح سهمیه مواد پتروشیمی مورد مصرف در صنایع بر اساس آمار تولید و میزان خرید سال قبل، در عرضه هفته گذشته بورس شاهد کاهش 50 درصدی سهمیه های دریافتی بودیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ استاندار اصفهان با اشاره به فعالیت صنایع نساجی در این استان گفت: این صنعت وضعیت مناسبی در اصفهان دارد و در زمان حاضر حدود 60 درصد این صنایع کشور در استان مستقر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با تاکید بر اینکه با حمایت مطلق از صنعت نساجی، صنعت پوشاک کشور از بین می رود، گفت: نوسانات نرخ ارز، کمبود مواد اولیه و مشکلات تامین سرمایه در گردش سه مشکل اصلی فعالان صنعت پوشاک است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع نساجی وزارت صمت با اشاره به اصلاح سهمیه مواد پتروشیمی بر اساس آمار تولید و میزان خرید سال قبل، گفت: سهمیه تخصیصی از طریق درخواست های ثبت شده در استان ها بازبینی می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: بر اساس تصمیمات کمیته راهبری مدیریت تقاضای محصولات پتروشیمی و طرح افق سهمیه واحدهای مصرف کننده پلی پروپلین نساجی و پلی اتیلن ترفتالات نساجی با عنایت به آمار تولید و میزان خرید از بورس آنها در سال 98 مورد بازنگری و اصلاح قرار گرفته ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۲    
نسخه الکترونیکی شماره 511 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: طبق برنامه ریزی وزارت صمت، بازسازی و نوسازی صنعت چرم کشور باید انجام و تکنولوژی آن ارتقاء پیدا کند و به سمت تولید محصولات صادرات محور حرکت کنیم. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ محرابی مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت و مجیدی دبیر انجمن صنایع چرم ایران امشب 15 مهرماه با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی صنعت چرم از صادرات سالامبور تا نوسازی کارخانه ها پرداختند. ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۰    
نسخه الکترونیکی شماره 513 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۹    
نسخه الکترونیکی شماره 514 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ندا علیزاده : نساجی جزو صنایع مادر به شمار می رود که سابقه طولانی در ایران دارد. با این حال نساجی در ایران با مشکلات مختلفی همچون تورم، رکود، تحریم، واردات بی رویه و... روبه رو است. مشکلاتی که بسیاری از صنایع نساجی را زمین گیر کرده یا با چالش های جدی مواجه کرده است ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۱    
نسخه الکترونیکی شماره 515 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
مصاحبه با آقای نوید صامتی مدیر عامل صنایع نساجی مجیر اسپادانا
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۶    
نسخه الکترونیکی شماره 512 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸    
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت به همراه رییس صمت استان همدان از کارخانجات بافتینه و بافتسان شهرستان ملایر بازدید و مشکلات این کارخانجات را بررسی کرد./شهرام ذبیحی
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
واگذاری شرکت ایران پوپلین که یکی از بزرگترین شرکت های صنایع نساجی در استان گیلان است، نگرانی هایی را برای اساتید، نخبگان و دلسوزان ایجاد کرده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۳    
پنبه در میان الیاف طبیعی که در جهان برای دوخت انواع لباس استفاده می شوند، اصلی ترین ماده مورد استفاده است. در واقع می توان پنبه را به شکلی ستون فقرات صنعت نساجی جهان برشمرد. کشور های زیادی در سرتاسر جهان پنبه را در ابعاد گسترده کشت، و در صنایع نساجی خود مورد استفاده قرار می دهند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: کف مصرف MDF خام در کشور حدود 2 میلیون و 200 هزار متر مکعب است و هم اکنون ممنوعیتی برای واردات این محصول وجود ندارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۹    
عضو هیئت علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول با اجرای طرح پژوهشی توانست با تولید کاتالیست های مناسب برای حذف آلاینده های رنگی از فاضلاب صنایع نساجی گامی در راستای حفظ محیط زیست بردارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه آزاد کاتالیست های دوستدار طبیعت با استفاده از عصاره یک نوع گیاه برای حذف آلاینده های رنگی از فاضلاب صنایع نساجی و تصفیه آب وفاضلاب در فاز آزمایشگاهی تولید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال 99، صنایع پوشاک و نساجی با رکود سنگینی دست به گریبان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ی پذیرش دانش آموز در رشته ی نساجی با مشارکت آموزش و پرورش، دانشگاه فنی و حرفه ای، انجمن مدیران صنایع و صنفی- کارفرمایی صنایع نساجی گیلان در رشت امضاء و مبادله شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - تفاهمنامه احیاء هنرستان نساجی امروز "سه شنبه" بین دانشگاه فنی و حرفه ای، آموزش و پرورش، دبیر انجمن مدیران صنایع و دبیر انجمن تخصصی صنایع نساجی استان گیلان منعقد شد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۴    
نسخه الکترونیکی شماره 509 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۶    
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر، از تولید 33 هزار تخته پتو ویژه شرایط اضطراری عمومی و پیچیده انواع حوادث و سوانح طی چهار ماه نخست سال جاری برای توزیع در میان حادثه دیدگان و متاثرین احتمالی اینگونه حوادث خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر، از تولید 16 هزار دستگاه چادر امدادی در این شرکت خبر داد و گفت: این تعداد چادر از ابتدای سال جاری تا روز یکشنبه 29 تیر 99 و به منظور اسکان اضطراری و موقت حادثه دیدگان انواع حوادث و سوانح تولید شده است.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۰    
نسخه الکترونیکی شماره 508 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: به نام این کشورها دقت کنید: بنگلادش، اندونزی، کامبوج، کنیا، سریلانکا و هند. می دانید که وجه اشتراک همه آنها تمرکز ویژه بر صنعت نساجی و پوشاک است و چین مهم ترین تامین کننده مواد اولیه آنهاست. این کشورها در بازار جهانی پوشاک رقابت فشرده ای برای کسب سهم بیشتر بازار دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل هولدینگ شرکت سرمایه گذاری هلال ایران از عرضه سهام 2 شرکت کشت و صنعت هلال و شرکت صنایع نساجی هلال ایران تا پایان سال جاری در بورس خبر داد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۴    
نسخه الکترونیکی شماره 501 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۲    
نسخه الکترونیکی شماره 507 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
واحد نساجی کارخانه بافت بلوچ واقع در شهرستان ایرانشهر با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهوری افتتاح شد. به این بهانه در صدد برآمدیم تا نگاهی هرچند گذرا به آمار عملکرد دولت "تدبیر و امید" در حوزه نساجی داشته باشیم. آماری که حاکی از رشد تولید محصولات مختلف این صنعت در هفت سال گذشته با وجود تحریم هاست.