شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۲:۱۷Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع نساجی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۵    
مقامات قزاقستان و ازبکستان تصمیم گرفت اند به طور مشترک صنعت نساجی در شهر چیمکنت قزاقستان را احیا کنند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۱    
شنبه 01/12/20 ، (اخبار رسمی) : مهدی ضابطی، مدیرعامل فرش ماهور به عنوان رئیس کارگروه صادرات انجمن صنایع نساجی ایران انتخاب شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت که بحثی روی واردات ماشین آلات دست دوم در حوزه تولید کفش نیست، بلکه بر سر روش انجام، اختلافاتی وجود دارد که در حال پیگیری است و بعد از حل اختلافات به نتیجه می رسد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی وزارت صمت با اشاره به پویش به صرفه بازار پوشاک از 15 تا 26 اسفندماه گفت: نمایشگاه های عرضه پوشاک، با ارائه تخفیف حداقل 20 درصدی در سطح اصناف برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی گفت: تجارت چمدانی در قالب بار مسافری ممنوع نیست، اما در حال تعیین سقف برای آن هستیم.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت از برگزاری پویش به صرفه بازار پوشاک از 15 تا 26 اسفند ماه سال جاری و به صورت برگزاری نمایشگاه های عرضه پوشاک، با ارائه تخفیف حداقل 20 درصدی در سطح اصناف و استفاده از سکوهای دیجیتال فروش، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت که سال آینده وضعیت فعالیت برندهای خارجی معروف که عموما در مال ها و مراکز خرید بزرگ محصولات خود را عرضه می کنند، تعیین تکلیف خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت از برگزاری پویش به صرفه بازار پوشاک از 15 تا 26 اسفند به صورت برگزاری نمایشگاه های عرضه پوشاک، ارائه تخفیف حداقل 20 درصدی در سطح اصناف و استفاده از سکوهای دیجیتال فروش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی گفت: نابسامانی در بازار ارز، تامین مواد اولیه زنجیره صنعت نساجی را با مشکل مواجه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل صنایع نساجی هلال احمر ایران با اشاره به افزایش میزان تولید اقلام امدادی و زیستی این شرکت جهت پوشش بحران های طبیعی و کمک به آسیب دیدگان، از تولید 8 هزار و 500 دستگاه چادر امدادی و 44 هزار تخته پتو در دو ماه گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان از ورود کارشناسان صنایع دستی سازمان یونسکو برای ارزیابی و بررسی صنعت نساجی کاشان به این شهر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محققان یک شرکت فناور در دانشگاه صنعتیِ امیرکبیر موفق شدند رآکتور تصفیه پساب مورد نیاز در صنعت نساجی را تولید کنند. طبق آمار وزارت صمت اغلب صنایع نساجی کشور در مناطق کم آب مستقر هستند که این فناوری به بهینه سازی مصرف آب در این صنایع کمک می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۱    
دبیر انجمن صنایع نساجی ایران گفت: یکی از بزرگ ترین چالش های صنایع نساجی در سال های اخیر از بین رفتن کارکرد واقعی نظام تعرفه ها در زنجیره ارزش صنعت نساجی بوده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۲    
خورشید کیایی: زخم قدیمی صنایع نساجی اصفهان با وجود تحریم، رکود ،تورم و افزایش غیر منطقی مواد اولیه کارگاه های تولیدی به نظر می رسد که تنها با یک مرهم تازه قابل درمان است ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۲    
فرماندار شهرستان شاهین شهر ومیمه در ادامه ی بازدیدهای خود از بخش صنعت،روز شنبه 8 بهمن ضمن حضور در شرکت صنایع نساجی همدانیان ،از قسمتهای مختلف این شرکت بازدید و در نشستی با مدیر عامل این مجموعه مسائل و موانع پیش روی این شرکت در خصوص راه اندازی خط جدید تولید را مورد بررسی قرار داد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با هماهنگی سازمان گسترش و نوسازی ایران، واحدهای تولیدی نساجی و پوشاک استان بازسازی و نوسازی می شوند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در متن این نامه که توسط انجمن صنایع فرآورده های گوشتی ایران، مجمع کارآفرینان ایران، انجمن قطعه سازان لوازم خانگی، انجمن صنایع بهداشتی و آرایشی ایران، انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان لوازم خانگی ایران، انجمن صنفی صنایع بیسکویت و شیرینی و شکلات ایران، انجمن صنایع نساجی ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صنایع نساجی هلال احمر از آمادگی برای تامین اقلام امدادی و زیستی برای پوشش بحران های طبیعی خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۷    
نسخه الکترونیکی شماره 542 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پشت پرده ساخت کارخانه چیت سازی تهران در منطقه16 که نخستین صنایع نساجی در ایران به شمار می رود، مسائل مختلفی قرار داشت که یکی تغییر پوشش مردمان ایران و دیگری تولید لباس ملی بود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
این میراث گران بهای مردی است که نامش به صنایع نساجی گره خورده است و با اشخاصی مانند دهش، بنای کارخانه های نساجی مدرن اصفهان را پی ریزی کردند؛ کارخانه هایی که ساخت معماری آن هم هنوز بعد از سال ها زیبا و داخلش چشم نواز است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی شهید تندگویان در جلسه شورای سیاستگذاری سیزدهمین کنفرانس ملی مهندسی نساجی حضور یافت. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۲:۲۰    
عضو انجمن صنایع نساجی گفت: تولیدکنندگان صنعت نساجی برای نوسازی خطوط تولید، ماشین آلات با کارکرد 10 تا 15 سال، وارد می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو انجمن صنایع نساجی گفت: تولیدکنندگان صنعت نساجی برای نوسازی خطوط تولید، ماشین آلات با کارکرد 10 تا 15 سال از ترکیه، وارد می کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر کشورمان شرکت های زیر مجموعه بزرگ و موفقی در زمینه تولید دارو، تجهیزات پزشکی، عصاره گیاهان دارویی و صنایع نساجی دارد که اکنون فدراسیون جمعیت های ملی و کمیته صلیب سرخ در خرید اقلام برای ارسال کمک های بشردوستانه به کشور های منطقه از محصولات هلال احمر ایران استفاده ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع نساجی ایران درباره وضعیت بازار نساجی کشور اعلام کرد: در حال حاضر حلقه پایانی زنجیره ارزش صنایع نساجی با یک بحران فروش مواجه شده است و تجربه نشان داده که این رکود و افت فروش در انتهای زنجیره خیلی زود به بقیه حلقه ها هم منتقل خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع نساجی ایران درباره وضعیت بازار نساجی کشور اعلام کرد: در حال حاضر حلقه پایانی زنجیره ارزش صنایع نساجی با یک بحران فروش مواجه شده است و تجربه نشان داده که این رکود و افت فروش در انتهای زنجیره خیلی زود به بقیه حلقه ها هم منتقل خواهد شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا امیریان با اشاره به اینکه خطوط تولید نساجی هلال با تمام توان در حال ساخت محصولات امدادی است از تولید 10 هزار و 271 دستگاه چادر امدادی و 44 هزار و 681 تخته پتو در ماه گذشته خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
نشست بررسی و تدوین راهکارهای تقویت حضور شرکت ها در نمایشگاه تخصصی بین المللی صنایع نساجی، پوشاک و منسوجات چرمی، کیف و کفش با حضور معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۶    
اعتراضات کارگران چینی صنایع نساجی به آن علت شروع شده است که کارمندان صنعت نساجی مجبور به بازگشت به استان های خود به دلیل مشاهده موارد ابتلا به ویروس کرونا شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت صنایع نساجی هلال ایران آماده اجرای طرح عملیاتی تولید 2 میلیون تخته چادر و 8 میلیون تخته پتو جهت تأمین اقلام امدادی و زیستی جهت پوشش بحران های طبیعی احتمالی است.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۱    
نسخه الکترونیکی شماره 539 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۱    
نسخه الکترونیکی شماره 540 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با حمایت صنایع نساجی از پنبه کاران سال آینده نیاز صنایع نساجی تامین خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک، کاهش قیمت جهانی نخ و افت تقاضا در صنایع نساجی را از عوامل کاهش قیمت نخ عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - معاون وزیر صمت گفت: عرضه محصولات پتروشیمی برای تولید مواد اولیه تولیدکنندگان صنایع فرش و نساجی 66 درصد افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دو واحد تولیدی صنایع نساجی و ساختمانی با حضور معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت در کاشان افتتاح شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۰    
مدیرکل دفتر صنایع پوشاک و منسوجات وزارت صمت در حاشیه جشنواره فردخت حمایت از تولید را از وظایف وزارت صمت بیان کرد و گفت: ظرفیت منطقه کاشان در حوزه صنعت نساجی بسیار بالا است و رتبه اول کشور را در تولید فرش ماشینی دارد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۲:۱۴    
عضو انجمن صنایع نساجی گفت: سیاست پیمان سپاری ارزی که از سال 97 با هدف حمایت از تولید اجرایی شده متاسفانه کاهش تولید و صادرات و افزایش 2 و نیم برابری واردات را در صنعت نساجی رقم زده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۶:۵۵    
عضو انجمن صنایع نساجی گفت: سیاست پیمان سپاری ارزی که از سال 97 با هدف مدیریت بازار ارز اجرایی شده متاسفانه کاهش تولید و صادرات و افزایش 2 و نیم برابری واردات را در صنعت نساجی رقم زده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۰    
رئیس کمیته موکت و کفپوش انجمن صنایع نساجی گفت: از حدود 50 شرکت فعال در تولید موکت، تنها 30 شرکت به صورت کامل فعالیت می کنند که میانگین تولید سالانه آن ها در حال حاضر 100 میلیون متر مربع است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره جامعه متخصصین نساجی ایران با رد وارد شدن صنایع نساجی و پوشاک به دوره رکود، خواستار تقویت صادرات محصولات و تولیدات این صنایع شد. ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت: در صنعت پوشاک 12 درصد نسبت به شش ماهه سال گذشته افزایش صادرات وزنی داشته ایم. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری مهر ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو انجمن صنایع نساجی ایران با اشاره به توان تولیدکنندگان ایرانی در تولید پارچه رومبلی و بی نیازی کشور از واردات این کالا، چین را رقیبی قدرتمند برای صادرات این کالا در محدوده اوراسیا و به ویژه بازار جدید روسیه برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۳    
کرج - ایرنا - مدیر کل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت از واردات قاچاق پوشاک به عنوان یک موضوع چند وجهی و پیچیده ای نام برد که صنعت نساجی و پوشاک را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیات رییسه انجمن صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز از کمبود مواد اولیه و سرگردانی صنعتگران برای تامین این نیاز ضروری را عمده ترین چالش این صنایع در بستر تولید و صادرات عنوان کرد
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۰۷:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نادر تقی زاده در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: برداشت پنبه از مزارع دشت مغان چند روزی است آغاز شده و این عملیات برداشت، تا اوایل آبان ماه ادامه خواهد داشت. وی گفت: کشت پنبه با هدف رعایت تناوب کشت و کمک به توسعه صنایع نساجی در سالهای اخیر رونق گرفته و [...]
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۴:۳۰    
عضو هیات مدیره انجمن صنایع نساجی ایران گفت: ظرفیت اسمی تولید کارخانه های پارچه های رومبلی حلقوی بیش از 40 میلیون مترمربع و 15 درصد، مازاد بر نیاز کشور است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: عضو هیئت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران گفت: ظرفیت اسمی تولید کارخانه های پارچه های رومبلی حلقوی بیش از 40 میلیون مترمربع و 15 درصد، مازاد بر نیاز کشور است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل صنایع نساجی و منسوجات وزارت صمت از پاسخگو نبودن تولید داخلی محصول پنبه مورد نیاز صنایع نساجی و پوشاک خبر داد و اعلام کرد، رفع این مشکل در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.