یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۷May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع نساجی»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر رویداد مد پایدار گفت: این رویداد در راستای استفاده از بازیافت صنایع نساجی موثر در شرایط بحرانی حاضر از لحاظ اقتصادی و پایدار بودن مد و نیز توجه ویژه به شعار "هوای پاک حق همه ماست" برنامه ریزی شده است.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۰    
نسخه الکترونیکی شماره 525 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
فناوران پارک علم و فناوری البرز به دانش فنی گلایکولیک اسید، گلی اگزیلیک اسید و آنزیم لیپاز به عنوان مواد اولیه در صنایع نساجی، آرایشی و بهداشتی دست یافتند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۷    
پنبه یکی از محصولات راهبردی صنعتی و ماده اولیه صنایع نساجی است؛ از روغن پنبه دانه در صنایع روغن کشی و از کنجاله آن در خوراک دام استفاده می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
صنایع نساجی زرباف امین پتوی هواپیما از جنس پلی استر-اکریلیک آنتی باکتریال حاوی نانوذرات تولید کرده است که می تواند به ارتقای سلامت مسافران در پرواز ها خطوط هوایی کمک کند. این پتو ها به گونه ای طراحی شده اند که در برابر آتش مقاومت بالایی داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۰۱    
از باز شدن پای دادستانی به ماجرای برداشت سهمیه واکسن پاکبان ها تا نیاز مبرم صنایع نساجی استان به کارگر ساده را در ویژه های خبری این هفته ببینید.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۱    
این شرکت در سال 1937 توسط کیشیرو تویودا با عنوان یه شرکت صنعتی تولید خودرو تاسیس شد. تهران – اقتصاد برتر – 17 فروردین 1400 سه سال قبل آن، یعنی در سال 1934 در حالی که هنوز بخشی از صنایع نساجی تویوتا بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۴۹ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری استان گیلان از راه اندازی خط تولید جدید صنایع پوشش گیلان خبر داد و گفت: اقدامات موثری در این زمینه در دستور کار است.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تولید بخش اعظم ماشین آلات و قطعات مورد نیاز صنایع بزرگ کشور در کارخانه های ماشین سازی داخلی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنایع نساجی ایران وضعیت این صنعت را نامناسب ارزیابی کرد و تاکید کرد اکنون کارخانه ها با حدود 60 درصد ظرفیت خود در حال کارهستند، زیرا مواد اولیه ندارند.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مطابق آمارهای منتشر شده وزارت صنعت معدن و تجارت، از ابتدای امسال تا پایان دی ماه بیش از 101 هزار و 941 میلیارد ریال تسهیلات در قالب پروژه رونق تولید پرداخت شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنایع نساجی ایران، کمبود مواد اولیه را مشکل تولیدکنندگان این صنعت دانست. *** رفع مشکل کمبود مواد اولیه تولیدکنندگان به گزارش خبرگزاری صنایع ، علیمردان شیبانی در رسانه ملی با اشاره به اینکه پتروشیمی ها مواد اولیه خوبی از جمله پُلی استر را تولید می کنند، اظهار داشت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنایع نساجی ایران گفت: اگر شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، کف عرضه مواد اولیه صنایع نساجی را رعایت کند، مشکل کمبود مواد اولیه تولید کنندگان این صنعت، حل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مشکلات پیش روی صنعت نساجی و نابسامانی تامین مواد اولیه مورد نیاز این صنعت در برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب بررسی شد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۲    
نسخه الکترونیکی شماره 524 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نامی، نایب رئیس هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات صنایع نساجی و پوشاک ایران گفت: اگرچه با افزایش نرخ ارز و کاهش قدرت خرید مردم بازار بزرگ 10 میلیارد دلاری سه سال پیش را در اختیار نداریم با این وجود هنوز هم بازاری به ارزش 6 میلیارد دلار در کشور پیش روی تولیدکنندگان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست نمایندگی کمیته صلیب سرخ در ایران به همراه هیاتی با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر، راههای گسترش همکاری این نهاد بین المللی با بزرگترین مجموعه تامین اقلام امدادی هلال احمر ایران را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر از امکان تولید چادر امدادی متناسب با شرایط اقلیمی مناطق آسیب دیده(چادر اقلیمی) در این شرکت خبر داد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۲    
نسخه الکترونیکی شماره 523 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل صندوق پنبه گفت:برآورد ها حاکی از آن است که امسال از مجموع وش تولید شده، 90 هزار تن پنبه قابل عرضه به صنایع نساجی استحصال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۱۷    
استاندار گیلان با تأکید بر آمادگی کامل در خصوص احیای کارخانه های صنایع نساجی به ویژه پوشش در گیلان گفت: مجموعه کارخانه پوشش دارای مشکلات قضائی بوده و در سفر رئیس قوه قضائیه به گیلان این مطالبه مردم در خصوص احیای کارخانه پوشش به آیت الله رئیسی دستور فوری برای رسیدگی به وضعیت این کارخانه داده شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جدی، نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: برخلاف صنایع نفتی، پتروشیمی و معدنی، 80 تا 90 درصد صنایع نساجی در اختیار بخش خصوصی قرار دارد و از این رو دولت، باید از صنعت نساجی، بیشتر حمایت کند ولی در واقعیت این اتفاق نمی افتد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۵    
تور صنعتی مجازی در حوزه صنایع نساجی و نانوپوشش ها 29 بهمن ماه و 2 اسفندماه 99 برگزاری می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۶:۰۷    
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح نمایشگاه صنایع نساجی و پوشاک از اشتغال 220 هزار نفری و فعالیت بیش از 5 هزار و 800 واحد تولیدی این صنعت خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صنعت در جریان افتتاح نمایشگاه های تخصصی صنعت ایران ، پوشاک و ماشین آلات نساجی از اشتغال220هزار نفری در صنایع نساجی و پوشاک خبرداد وگفت: بیش از 5هزار و 800 واحد در صنعت نساجی وپوشاک مشغول به فعالیت هستند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تامین مالی و پشتیبانی تولید وزارت صنعت از تامین مالی صنعت نساجی با استفاده از اوراق گام خبر داد. *** تامین مالی صنعت نساجی به گزارش خبرگزاری صنایع ، نعمت اله شهبازی در نشست مشترک بهره گیری از ابزارگواهی اعتبار مولد (گام) در زنجیره های تولیدی صنعت نساجی ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیج اصناف در نامه ای به وزارت صمت نوشت: انجمن صنایع نساجی و تولیدکنندگان پارچه در خصوص تأمین پارچه موردنیاز کشور اعلام آمادگی نموده و شایسته است ترتیبی اتخاذ شود تا نسبت به مجوز واردات این کالا تعجیل نشود و با تشکیل کارگروهی تخصصی این موضوع بررسی شود.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پیشروتاب ( گروه صنعتی دکتر برق لامع ) با اعلام فعالیت 15 درصدی ظرفیت این مجموعه منحصربفرد صنعتی با قدمت بالغ بر 70 ساله در کشورمان،از سازمان امور مالیاتی کشور و به تبع آن استان گیلان و نیز بانک ملت انتقاد کرد. ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۵    
نسخه الکترونیکی شماره 522 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۰:۱۹    
ایرنا: عضو هیات مدیره انجمن متخصصان صنایع نساجی ایران مشکل بزرگ صنعت نساجی کشور را بیان کرده است. علیرضا حائری گفت: مشکل صنعت نساجی واردات سالانه حدود 100 هزار تنی پنبه و صرف هزینه بیش از یکصد میلیون دلاری نیست ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره انجمن متخصصان صنایع نساجی ایران گفت: مشکل صنعت نساجی واردات سالیانه حدود 100 هزار تنی پنبه و صرف هزینه بیش از یکصد میلیون دلاری نیست، بلکه مشکل آنجاست که نتوانسته ایم از امکانات موجود در کشور به خوبی استفاده کرده و درآمدزایی و ارزآوری داشته باشیم.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک و سلولزی وزارت صمت از صادرات سالانه 240 هزار تن الیاف از کشور خبر داد. *** صادرات الیاف به گزارش خبرگزاری صنایع، افسانه محرابی در حاشیه بازدید از یک واحدصنعتی الیاف در دلیجان، اظهار داشت: سالانه به طور متوسط 20 میلیون یورو الیاف از کشور صادر می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۳    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: واحدهای تولیدی و بویژه صنایع نساجی استان به کیفیت و بازاریابی توجه ویژه داشته باشند و می بایست ضمن تامین نیاز داخل به سمت صادرات کالاهای تولیدی پیش بروند.
شاتا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک و سلولزی وزارت صمت بیان کرد: ریسندگی های کشور با ظرفیت کامل در حال کار کردن هستند و سال گذشته 47 الی 48 هزار تن افزایش ظرفیت ریسندگی در پنبه را داشتیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره صنایع نساجی ایران مشکل اصلی این صنایع را کمبود پنبه دانست و گفت: راهکار رفع مشکل، صفر شدن تعرفه واردات پنبه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۱    
محتشمی پور گفت: کمبود عرضه محصولات پتروشیمی مورد نیاز صنایع نساجی در بورس؛ موردی بوده البته در هفته ای که کم عرضه شده، در هفته بعد جبران شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت گفت: با توجه به افزایش ظرفیت صنایع ریسندگی و تولید پوشاک؛ همه این صنایع با ظرفیت کامل کار می کنند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: در برنامه گفت گوی ویژه خبری امشب که با حضور نماینده وزارتخانه های جهاد کشاورزی، صمت، تولید کنندگان، پتروشیمی و بورس برگزار شد به مشکلات تولید پنبه و صنایع نساجی کشور اشاره شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیران عامل جمعیت استان های تهران، البرز، قزوین، لرستان و قم به شکل جداگانه، ضمن حضور و بازدید از بخش های مختلف شرکت نساجی هلال ایران در نشستی با مدیرعامل شرکت درخصوص گسترش همکاری های دوجانبه و خصوصا تجهیز خانه های هلال به بحث و گفت وگو پرداختند. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بیست وششمین نمایشگاه ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی -ایران تکس- از 19 تا 22 بهمن برگزار می شود. به گزارش کاماپرس، این نمایشگاه توسط شرکت سامع پاد نوین در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به مدت 4 روز و از ساعت 9 تا 17 برگزار می شود. ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۴    
نسخه الکترونیکی شماره 521 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۴    
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر از تولید 42 هزار عدد انواع پوشاک امدادی برای استفاده نیروهای امدادرسان این جمعیت در شرایط اضطراری عمومی و پیچیده انواع حوادث و سوانح احتمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر از تولید 43 هزار و 500 دستگاه چادر امدادی تیپ سه در این شرکت خبر داد و گفت: این تعداد چادر از ابتدای سال جاری تاکنون و به منظور اسکان اضطراری و موقت حادثه دیدگان انواع حوادث و سوانح تولید شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا علمدار یزدی، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان یزد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد ؛ اظهار کرد: بی شک صنایع نساجی به عنوان یکی از قدیمی ترین و باسابقه ترین صنایع کشور پتانسیل بسیار بالایی در تحقق جهش تولید را دارا میباشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۲    
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر، از تولید 93 هزار تخته پتوی نمدی امدادی برای استفاده در شرایط اضطراری عمومی و پیچیده انواع حوادث در این شرکت برای توزیع در بین آسیب دیدگان و حادثه دیدگان احتمالی خبر داد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۳۰    
نسخه الکترونیکی شماره 520 بولتن خبری انجمن صنایع نساجی ایران در سایت ارانیکو منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
شرکتی دانش بنیان با تولید سالیانه یکصد نوع رنگ، بازار داخلی این صنعت را تامین کرد و بخشی از تولیدات خود را به کشورهای همسایه هم ارسال کرده است.
رادیو پیام   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقلام ضروری و اساسی خانه های هلال تامین می شود محمدرضا امیریان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا با اعلام این مطلب افزود: شرکت صنایع نساجی هلال ایران یکی از شرکت های ماموریتی و تکلیفی جمعیت هلال احمر در خصوص تامین اقلام امدادی با محوریت چادر و پتو دارای قدمت 70 ساله است که ما در ...