یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۴:۰۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برندسازی»

نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۶    
محصولات کاغذی دروازه ورود کسب وکار به دنیای برندسازی است؛ بنابراین برای تولید آن ها باید از استانداردهای چاپ پیروی شود. برای پاسخ به سوال استاندارد چاپ چیست این مطلب را تا انتها دنبال کنید.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : هرگز نمی توان تحولی که جعبه های مقوایی در حوزه بسته بندی محصولات پدید آورده اند را نادیده گرفت. ردپای جعبه های مقوایی را می توانید در هر فروشگاه و کسب وکاری مشاهده کنید؛ آن ها به عضوی جدایی ناپذیر از برندها تبدیل شده اند ...
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: صنعت مبلمان این استان نیاز به برندسازی و معرفی هرچه بیشتر دارد که در این راستا آمادگی داریم تا با همکاری واحدهای تولیدی به ارتقا جایگاه این صنعت کمک کنیم.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
جشنواره نعناع بجستان زمینه ساز عبور از خام فروشی و ارتقای ارزش افزوده محصولات کشاورزی است. اقتصاد کشاورزی بدون توجه به تبلیغات و برندسازی محصولات کشاورزی رشد نخواهد کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب دیپلماسی اقتصادی و برندسازی ملی ، به قلم امیرحسین عرب پور کارشناس اندیشکده دیپلماسی اقتصادی و با مقدمه دکتر محمدرضا دهشیری...
لیزنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۲    
دوره آموزشی برندسازی شخصی توسط دکتر علیرضا نوروزی، دانشیار دانشگاه تهران، می شود.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۲    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، در نشست گرامیداشت روز جهانی روابط عمومی، با تشریح اقدامات و دستاوردهای دانشگاه در حوزه برندسازی تاکید کرد: برجسته سازی ارزش های برند دانشگاه و توسعه کاربرد های هوش مصنوعی در این حوزه از اولویت های مهم روابط عمومی است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران بر پویایی تعاونی های عشایری و تنوع درآمدزایی آنان تاکید کرد و گفت: تعاونی های عشایری باید به سمت رویکردها و راهکارهای جدید که قانون مجوز داده، برای درآمدزایی بروند.
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل ساتا و رییس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا با حضور در هفتمین همایش سرپرستی ها و نمایندگان برتر بیمه کوثر با تاکید بر لزوم توانگری مالی شرکت های بیمه ای در شرایط بحران اقتصادی، برنقش شبکه فروش استانی در این امر مهم اشاره کردند.
گیلان صدر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سروش باغبان، مجری برندسازی شهری و آرش اسلامی طراح بازی های خانوادگی و گروهی از ایده و اثرات این قبیل فعالیت ها در نشاط جمعی و معرفی برند شهر می گویند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز رشد فناوری های نوین در صنایع دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد گفت: با وجود قدمت و توانمندی قالی بافان این استان، هنوز فرش دستباف خراسان شمالی در بازاریابی و برندسازی با مشکلات عدیده ای روبرو است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۳    
سروناز شریفی / پژوهشگر توسعه شهری در جهان امروز که به سرعت در حال تغییر است، شهرها تنها موجودیت جغرافیایی ندارند؛ بلکه مراکزی پویا برای فرهنگ، نوآوری و فعالیت اقتصادی محسوب می شوند ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی از افزایش کشت گیاهان دارویی در اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها خبر داد و گفت: این امر باعث جهش تولید گیاهان دارویی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۶    
اکبر غمخوار، عضو هیئت مدیره جامعه تورگردانان ایران با اشاره به اینکه در مناطق آزاد ضرورت برندسازی وجود دارد، گفت: اما این جاذبه ها را به دنیا به درستی معرفی نکرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی از افزایش کشت گیاهان دارویی در اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها خبر داد و گفت: این امر باعث جهش تولید گیاهان دارویی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: برای 2 شهر ملی صنایع دستی استان با هدف برندسازی و معرفی محصولات آنها، (اِلِمان) یا نمادهای مناسب ساخته و در ورودی شهرها نصب می شود.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر نعمت الله فاضلی استاد انسان شناسی دانشگاه های تهران گفت: سقز با توجه به وضعیت تاریخی، فرهنگی، ژئوپولتیک و مرزی می تواند در کلاس شهرهای جهانی مطرح و تثبیت شود و در حوزه فرهنگ و هنر (تئاتر، جشن های پرشور نوروز، مد و پارچه) پتانسیل های زیادی دارد که به عنوان شهر خلاق، برندسازی و ثبت شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از برنامه ریزی برای برندسازی تولیدات صنایع دستی کردستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- نایب رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: هویت بخشی و برندسازی در حوزه زیباسازی شهری و بهبود زیبایی بصری شهر اردبیل مورد توجه قرار گیرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۱    
مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری انصارالمهدی(عج) اصفهان گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد در محله و منطقه خود به برندسازی نیاز دارند تا اینگونه در جذب و جلب توجه ها موثر واقع شوند.
با شرکت در این دوره می توانید متناسب با کسب و کار خود، برندسازی را آموزش ببینید و خودتان برندتان را بسازید. این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود.
تدبیر 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر به فکر گرفتن هدیه تبلیغاتی برای کارمندان و یا مشتریان خود هستید بهتر است هدیه های قدیمی را فراموش کنید و از هدیه های جدیدتری برای برندسازی خود استفاده کنید ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
کتاب دیپلماسی اقتصادی و برندسازی ملی ، به قلم امیرحسین عرب پورو با مقدمه محمدرضا دهشیری، رئیس دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه تدوین شده و در بهار 1403 به چاپ رسید.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۸    
اخیرا فروش برخی محصولات غذایی با برند دکتر مصدق توجه مردم را به خود جلب کرده است. وجود برخی محدودیت ها برای انتخاب اسامی مناسب برای برند تجاری محصولات لازم و ضروری است، اما متاسفانه برخی شرکت ها خاص بودن اسم برند را به صحیح بودن آن ترجیح می دهند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در آکادمی برند ایران: با شرکت در این دوره می توانید متناسب با کسب و کار خود، برندسازی را آموزش ببینید و خودتان برندتان را بسازید. این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رایزن بازرگانی ایران در چین یکی از راههای توسعه صادرات ایران به چین برندسازی است .
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۲    
مازندران-نویسنده مازندرانی گفت: در هر نقطه از مسیر از جمله بزنگاهی مثل نمایشگاه کتاب تهران، اتخاذ یک استراتژی درست این قدرت را دارد که انقلابی را در روند فعالیت پدیدآورندگان کتاب به وجود بیاورد و آنها را به اوج برساند.
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ حمیدرضا غلام زاده در دیدار با محمدرضا احمدی نژاد شهردار فردیس که روز سه شنبه در دفتر شهردار انجام شد، با بیان اینکه فردیس در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دارد، اظهار کرد: این شهر می تواند پایلوت اتفاقات خوب در کشور باشد. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۲    
چاپ لیبل یکی از مهمترین مراحل بسته بندی به شمار می آید. اغلب افرادی که محصولات خود را به بازار عرضه می کنند برای برندسازی و شناخت بیشتر محصولاتشان از چاپ لیبل استفاده می کنند. چاپ لیبل در کنار چاپ جعبه و چاپ کارتن یکی از پر استفاده ترین بسته بندی های داخل بازار به شمار می روند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: سال قبل در حوزه صنایع دستی برای 17 محصول در استان برندسازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران توجه به صنایع تبدیلی و برندسازی را برای جلوگیری از خام فروشی محصولات کشاورزی لازم دانست.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شوشتر از برگزاری کارگاه آموزشی با هدف آشناسازی هنرمندان صنایع دستی شهرستان با مفاهیم برند و برندسازی و ثبت نشان تجاری خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: این واحد دانشگاهی با محور محصولات تولیدی ایلام و برندسازی این محصولات در راستای ایجاد پایانه صادراتی مهران مشارکت می کند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۷    
بندرعباس - محقق و مولف هرمزگانی معتقد است: نمایشگاه کتاب در تاثیرگذاری و تأثیرپذیری آثار مؤلفان بسیار مهم است و این نمایشگاه در معرفی و برندسازی نویسندگان نقش اول را ایفا می کند.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۷    
بسیاری از موانع صادراتی با برندسازی ، قابل عبور خواهد بود و حتی یک تولیدکننده می تواند به بازارهای فراتر از بازار هدف تعیین شده دست پیدا کند. آنچه در بازارهای پررقابت صادراتی منجر به نفوذ، ماندگاری و تعهد طرفین می شود، برندها و نام و نشان آنهاست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
جعفرآباد- قایم مقام امور عشایری ایران گفت: ضروری است تا دستاوردها و محصولات تولیدی عشایر مغان از قبیل لبنیات، تولیدات سنتی و بافته های داری آنها برندسازی شده و به نام این طوایف ثبت شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۰    
بازیابی اعتماد به نفس بخش عمده ای از ایرانیان که به دلایل شرایط فعلی اقتصادی ذهنیت شان مخدوش شده است؛ نیازمند Story Telling است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۱    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول از برگزاری کارگاه آموزشی برندسازی و بسته بندی، ویژه صنعتگران برجسته صنایع دستی شهرستان خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۱:۲۷    
می توان روی ظرفیت های تاریخی اصفهان برای برندسازی کار و در این زمینه بازاریابی کرد. علاوه بر این، اصفهان از قابلیت های جغرافیایی نیز برخوردار است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
برندسازی روی ظرفیت های گردشگری اصفهان، برگزاری رویدادهای گردشگری باکیفیت و فراهم سازی بسترهایی برای جذب گردشگران خارجی، موضوعی است که در رونق گردشگری اصفهان دخیل اند.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر، ضمن تاکید بر احیاء مجموعه های تاریخی، گردشگری پویا و اقتصادمحور را از اهداف برندسازی شهری عنوان کرد. وی همچنین درباره بازی خانوادگی اسرار شیلات که یکی از مجموعه برنامه های برندیگ در این شهر بندری است توضیحاتی داد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۰    
به گزارش ایران اکونومیست؛ مهندس مهدی کریمی کارشناس ارشد شبکه های کامپیوتری، مدیر ارشد پروژه های برنامه نویسی و متخصص برندسازی در فضای مجازی، در این مقاله از آینده هوش مصنوعی بر جهان و ایران مینویسد: ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۹    
اولین و مهم ترین بخش فعالیت در اینستاگرام، تولید محتوا است. اقداماتی که در مرحله تولید محتوا می توانید برای افزایش فروش انجام دهید، به این ترتیب هستند: ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۲:۲۷    
سجاد تبریزی در یادداشتی در ضمیمه جامعه امروز روزنامه اطلاعات نوشت: طی یک دهه اخیر، حکومت ها به دلایل متعددی که واضح ترین آن ها دلیل اقتصادی است، اقدام به برندسازی ملی برای کشور خود کرده اند. در منطقه ما مهم ترین پایه این برند ملی، برند اصالت است ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۴    
همدان - نویسنده ادبیات پایداری با بیان اینکه نمایشگاه موجب ارتباط نویسندگان بومی با مخاطبان می شود، گفت: ناشران به برندسازی نویسندگان و ایجاد برند موفق توجه کنند.
حجت الله عبدالملکی: فرصت ایران اکسپو 2024 می تواند زمینه را برای تغییر روایت قیمت و کیفیت کالای ایرانی در سطح بین المللی و صادرات هر چه بیشتر از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی فراهم کند.
وانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۰    
وانانیوز| استفاده از انواع روش های نوین چاپ، یکی از راه های جذب مشتری و برندسازی برای هر نوع کسب و کاری می باشد. بدون شک می توان با این روش ها، فروش چند برابری را تجربه نمود؛ اما به منظور ثبت سفارش چاپ ...
صمت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۷    
چاپ لیوان ماگ یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین هدایای قابل تهی برای عزیزانتان است. جذابیت، سادگی و تأثیرگذاری بالای این نوع لیوان ها (ماگ)، باعث شده است که امروزه بسیاری از شرکت ها و برندها از این فرصت برای برندسازی و تبلیغات استفاده کنند ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین برنامه های شرکت نساجی هلال، حضور قدرتمند در بازار آزاد، برندسازی و افتتاح فروشگاه عرضه محصولات است که در این خصوص مدیر توسعه بازار این مجموعه توضیحاتی ارائه داد. ...
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی؛ محمد مهدی قاسمی معاون سازمان تات بیان کرد: بررسی فرایند پیشرفت اقدامات آموزشی ترویجی در 3 استان، مکانیسم برندسازی و بازاریابی در همکاری با سازمان اتکا ازمهمترین محورهای مورد بررسی در این جلسه بود. ...