دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۸:۲۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برندسازی»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
پورفلاح، رئیس اتاق ایران و ایتالیا در نشست کمیسیون برندینگ اتاق مشترک ایران و ایتالیا راه عبور از اقتصاد تک محصولی را برندسازی و توجه به نشان تجاری در روند تولید و تجارت دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با تاکید بر ضرورت برندسازی و معرفی شهرها و روستاهای ملی و جهانی صنایع دستی گفت: این مناطق به عنوان مسیر و مقصد گردشگری هنری به گردشگران داخلی و خارجی معرفی می شوند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
برندسازی شهری یا بازاریابی برای یک شهر عبارتی بر مبنای این باور است که شهرها و مناطق می توانند به یک برند تبدیل شوند، بدین گونه که تکنیک های برندسازی و دیگر راهبردهای بازیابی به قصد توسعه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی شهرها، مناطق و کشورها اعمال شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال صنعت سنگ در سال 1396 تصمیم گرفت با احداث یک کارخانه سنگ بری در منطقه آزاد چابهار با هدف توسعه صادرات باکیفیت و برندسازی کیفیت محصول ایرانی، نام ایران را در میان پنج تولیدکننده برتر صنعت سنگ قرار دهد اما پس از گذشت بیش از سه سال و نیم از زمان واگذاری زمین و به نتیجه نرسیدن این طرح ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اصفهان امروز شنبه نهم اسفند ماه 99 را با عناوین مختلف مشاهده کنید.
این را می توان گفت که بازاریابی یک شخصیت دوبخشی دارد. یک بخش آن، همان برندسازی سنتی است که با تبلیغات تلویزیونی و دیگر ابزارهایی که در سطح گسترده در دسترس هستند، پیش می رود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - پنجشنبه هفته گذشته یک قطعه موسیقی مازندرانی به نام شیرین دیار همراه با ویدئویی از یک محصول بومی مازندران در فضای مجازی منتشر شد که از آن می توان به عنوان نخستین محصول موسیقایی مازندران در زمینه برندسازی فرآورده های کشاورزی این استان یاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بخش صنعت کشور در سال 99 متاثر از دو مشکل بزرگ تحریم و کرونا وضعیت دشواری را تجربه کرد و فعالیت بسیاری شرکت ها و تولیدکنندگان این حوزه با فراز و نشیب های زیادی همراه شد. با این حال صنعت لوازم خانگی عملکرد درخشانی در حوزه تولید داشت و حرکت به سمت برندسازی را آغاز کرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۲    
برندها برای بهترکردن زندگی انسان ها محصولات مختلفی تولید می کنند. آژانس تبلیغاتی بادکوبه با شعار قدرت ذهن، معجزه علم و اراده، تولیدات شرکت ها را با روش های برندسازی علمی و خلاق به مشتریان معرفی می کند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جویبار- مازندران که تاکنون در حوزه برندسازی محصولات جایگاه های نداشت با راه اندازی مدرن ترین مرکز لجستیک وپایانه وارد گوی صادراتی شد و فصل خام فروشی تولیدات آن به پایان رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۵:۵۹    
استفاده از ظرفیت های بالقوه و مختص شهرها در ابعاد و حوزه های مختلف زمینه را برای رقابت پذیری شهر در سطوح مختلف جغرافیایی، مدیریتی و عملکردی فراهم می کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر برندسازی و ارتقای وضعیت فروش و صادرات فرش تبریز تاکید کرد و گفت: ضروری است تمامی دستگاه های ذیربط در راستای بهبود وضعیت فعالان این حوزه تلاش کنند.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۶    
تیتراژ برنامه کودک عصرگاهی تلویزیون در دهه 70 را به خاطر دارید؟ رستم انیمیشنی شاهنامه با هیکلی شبیه به هرکول، تخته سنگی را بر سر دست خودش نگه داشته بود و ناگهان به آسمان پرتاب می کرد!
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۶    
مدیریت برند و ایجاد جایگاه برای برند با توجه به افزایش تعداد رقبا کار آسانی نیست. از سوی دیگر کار برندسازی از دنیای سنتی وارد دنیای آنلاین و فضای مجازی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مترجم: سیدحسین علوی لنگرودی alavitarjomeh@gmail.com منبع:Strategic Management Journal : در عصر دیجیتالی امروز که در آنها این برندها هستند که در همه جا حضور دارند و در ذهن ها باقی می مانند، برندسازی شرکت ها برای کارکنان شان نه تنها باعث کسب رضایت و احساس خرسندی و شادی وجود آنها می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۰    
اگر قصد تهیه لباس فرم اداری و لباس کار دارید،پیشنهاد ما تماس با شرکت طراحی لباس کار و لباس فرم بن بیگی است؛ یک انتخاب حرفه ای به شما کمک خواهد کرد تا مسیرتان هموار و آسوده باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان های دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: توجه به ظرفیت ها و برندسازی، اقدامی مهم در راستای استقلال مالی و رشد و بالندگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گرانی مواد اولیه، قاچاق لباس های خارجی، هزینه بالای استخدام کارگر، نبود رقابت در بازار، عدم حمایت از برندسازی داخلی و... جزو ده ها چالش پیش روی صنف پوشاک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: برند سازی برای تهران، تلاشی است برای این که ما بتوانیم خود را بشناسانیم و دیگران هم ما را بشناسند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اینکه محور فعالیت های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی کمک به دولت با پشتیبانی و ظرفیت های مردمی در راستای تقویت تولید در کنار بازاریابی ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
زندگی در عصر ارتباطات یعنی هرکسی می تواند برای بیشتر شناخته شدن، تبلیغ کسب و کار و برندسازی از شبکه های مختلف اجتماعی بهره بگیرد. نمونه های عینی آن لایو اینستاگرام، توییتر، کانال های شخصی و حضور در برنامه های مختلف است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۲    
دنیای اقتصاد : امروزه در جهان توسعه یافته، شهرها به صورت شرکت های رقیب عمل می کنند و تلاش دارند تا سهم بیشتری از استعدادهای برجسته و توجه جهانی را به خود اختصاص دهند. برای رسیدن به این منظور توجه به مباحث برندسازی شهری و منظر شهری پایدار از ضرورت ویژه ای برخوردار است ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی اولین نشست آشنایی با برند سازی در ورزش را برگزار می نماید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- در حالی که عشایر استان ایلام دارای تولیدات با کیفیتی در بخش فرآورده های دامی هستند، متاسفانه اکثر دسترنج عشایر استان به اسم مناطق دیگر به فروش می رسد ، این جملات بخشی از یادداشت لیلا کایی فعال رسانه ای برای بازار است که در ادامه می خوانید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت پرسی ایران گاز گفت: مجتمع تجاری خدماتی جایگاه عرضه سوخت پرسیران شهر اهواز با هدف برندسازی و صرفه جویی مصرف سوخت با 135 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس موضوع بازارچه و برندسازی سوغات زیارت در شیراز را از این نظر در خور توجه دانست که این استان محصولات متعددی از زعفران گرفته تا دستبافت های عشایری و گلاب میمند و... قابل عرضه کردن دارد.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۰    
استاندار فارس موضوع بازارچه سوغات زیارت و برندسازی سوغات زیارت در شیراز را از این نظر در خور توجه و نیازمند برند سازی دانست که محصولات متعدد استان فارس از زعفران گرفته تا دستبافته های عشایری و گلاب میمند و... قابل عرضه کردن هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- با توجه به خشکسالی سالهای اخیر در اصفهان، جایگزین کردن کشت زعفران یا طلای سرخ به جای محصولات آب بر، می تواند در راستای جبران ضرر و زیان بخش کشاورزی اصفهان تاثیر بسزایی داشته باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: این دانشگاه در قالب تفاهم نامه همکاری و انجام طرح پژوهشی به فرهنگ سازی استفاده از محصولات عشایری و برندسازی آنان کمک می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: مهم ترین شاخص فعالیت های این دوره شورای شهر و شهرداری یزد، توجه به تمام ابعاد شهری به ویژه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد ابوالحسنی با بیان اینکه باید قبول کنیم که جنگ رسانه ای وجود دارد، گفت: برای اینکه بتوانیم در حوزه فضای مجازی بر دشمن غلبه کنیم اول باید قبول کنیم که در این عرصه جنگی وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایی از اقدامات و دستاوردها در حوزه میراث فرهنگی،گرشگری و صنایع دستی در چهل ودومین بهار انقلاب، نشان می دهد ایران اسلامی با ثبت جهانی 40 اثر فرهنگی تاریخی، برندسازی و احیای هنرهای سنتی و ایجاد و تقویت زیرساخت ها و تاسیسات لازم، در آستانه ارتقای صنعت گردشگری در سطح جهانی است.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه، گفت: کسب نشان های ملی و جهانی علاوه بر دادن هویت فرهنگی به هنرمندان، در بعد اقتصادی نیز در راستای برندسازی محصول بسیار تاثیرگذار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان شیلات با بیان اینکه رویکرد توسعه شیلات مبتنی بر توسعه آبزی پروری است، گفت: با افزایش تولید در این حوزه، باید توجه بیشتری به بازاریابی، برندسازی، توسعه صادرات و آموزش نیروی انسانی انجام شود و این مساله می تواند ارزش های بیشتری برای ما بیافریند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از راهکارهای مهم برای برندسازی در دنیای فعلی که به شدت به فضای مجازی وابسته است، تبلیغات است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نکا- معاون هماهنگی استانداری مازندران، برندسازی و بسته بندی باکیفیت را عامل افزایش صادرات مرکبات استان به کشورهای حاشیه خزر دانست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صابر بر برندسازی گلیم روستای عنبران بندر آستارا تاکید کرد و گفت: بازارچه صنایع دستی در روستای عنبران ایجاد و برای بازاریابی و فروش گلیم نیز برنامه ریزی شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دویست و هفتادمین جلسه شورای شهر تهران، سه مصوبه مهم برای تهران داشت. تصویب یک فوریت لایحه طرح جامع پسماند تهران ، رای مثبت به طرح ارتقاء ظرفیت های گردشگری پایتخت و تبدیل تهران به مقصد گردشگران و تصویب طرح ایجاد اداره کل سلامت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار بوکان گفت: برندسازی محصولات مهم و استراتژیک این شهرستان از ضروریات این بخش اقتصادی مهم است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در مراسم افتتاح طرح های اقتصادی و اشتغالزایی در نکا، اظهار کرد: اگر قرار است در استان تولیدات خوب انجام شود باید برندسازی و بسته بندی خوب داشته و مهمتر از همه باید به فروش مناسب برسد که در این دولت به تولید و زیرساخت ها مثل پایانه های صادراتی توجه شده است. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۵    
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان ضمن ضمن اشاره به مهمترین برنامه ها و اقدامات سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در این رابطه عنوان کرد: از جمله این اقدامات می توان به شناسایی دقیق تر بازارهای هدف در هماهنگی با سایر سازمان ها و ادارات ذیربط ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های منابع طبیعی مهر استان اصفهان از برندسازی و برنامه ریزی این اتحادیه برای صادرات گیاهان دارویی به اروپا خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
آرش تقی پور، مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش اظهار داشت: مجموعه انبوه سازان آرش با بیش از 800 پرسنل که به صورت مستقیم در مجموعه های این شرکت در حال فعالیت می باشند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه تولید آلو از مزیت های شهرستان زبرخان است، گفت: استان خراسان رضوی به دلیل دسترسی به آسیای میانه از موقعیت ممتازی برخوردار است و ضرورت دارد در عرصه صادرات، محصول این شهرستان را معرفی و برندسازی کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: انواع محصولات تعاونی زنان روستایی به منظور ساماندهی و تقویت حضور در بازارهای ملی و منطقه ای باید برندسازی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
هاشمی از راه اندازی دفتر برند ملی محصولات مشاغل خانگی در منطقه آزاد انزلی در راستای انعقاد تفاهم نامه با منطقه آزاد انزلی خبر داد و گفت: برندسازی راه حل توسعه مشاغل خانگی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ندا علیزاده : برندسازی گردشگری در ارتباطات، ترویج و ارتقای تصویر ملی در ذهن جامعه جهانی نقش بسیار مهمی دارد. با برندسازی می توان گردشگران را از نقاط مختلف دنیا به ایران جذب کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۱    
نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس گفت: باتوجه به تنوع و تعدد صنایع دستی شهرستان، تولیدات تلفیقی و نوآورانه باهدف ارتقای کیفیت محصول و تولید براساس نیاز مشتری باید مدنظر هنرمندان باشد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: شرکت های دانش بنیان و اپلیکیشن های مختلف با تکیه بر برندسازی و توسعه خدمات دیجیتالی، سرنوشت آینده کسب و کار را تعیین خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نماینده تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی بررسی مشکلات حوزه بازاریابی و برندسازی در صنایع دستی را از نیازهای اصلی و اولویت این حوزه عنوان کرد.