یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۹:۳۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «برندسازی»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۰    
یک نوازنده و آهنگساز می گوید: سلیقه هایی موسیقی دستگاهی را برمی تابند که از شناخت کافی برخوردار باشند و طبعا قشر آگاه هر جامعه نسبت به قشر ناآگاه در اقلیت است. پس این طبیعی ست که مخاطبان راستین موسیقی دستگاهی در ایران، نسبت به آن هایی که با موسیقی برخوردی سوپرمارکتی دارند، بسیار قلیل باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان پیشنهاد کرد: به منظور توجه به توانمندی و استعدادهای ورزشی در مناطق مختلف استان، اداره کل ورزش و جوانان سمنان برندسازی در ورزش شهرستان ها را در دستور کار خود قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۶    
بجنورد- رئیس اتاق اصناف بجنورد با اشاره به آب نبات به عنوان سوغات بجنورد گفت: عرضه کشوری این محصول نیازمند برند سازی، تبلیغات و سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت بخش دولتی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۸    
محمد زرین مشاور و استراتژیست برند دو سه سالی است واژه و مفهوم برند کارفرمایی باعناوین برند کارفرما: Employer Brand و برندینگ کارکنان: Employee Branding در ادبیات برندسازی و کسب و کار ایران نیز وارد شده و گهگاه در مقالات و پروژه های مختلف از آن می شنویم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۳    
همدان- فروختن گیاه معجزه آسای رازیانه در گونی آن هم با قیمتی کم و بدون نام و نشانی از شهرستان رزن به دیگر کشورها یعنی یک جای کارمان اساسی می لنگد و باید فکری برای این محصول و البته چرخ های اقتصاد کشاورزی داشته باشیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرستان تویسرکان در جنوب ارتفاعات الوند با حدود 5500 هزار هکتار سطح زیرکشت، قطب گردو کاری کشور محسوب می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران(پانا) - وزیر جهاد کشاورزی به نقش زنان روستایی و عشایری در توسعه کشاورزی خانوادگی اشاره می کند و می گوید از سال 96 با قراردادی که با اساتید دانشگاه در زمینه کارآفرینی منعقد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۶    
دامدار آبدانانی: دلمان بیشتر از این به درد می آید که پشم ما حتی برندسازی هم نشده و به نام پشم کرمانشاه در بازار معروف شده است.
فرصت امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۷    
لوگوی برندها هیچ گاه به اندازه زمان کنونی دارای اهمیت نبوده است. لوگوی یک برند ظاهر اصلی و رسمی آن در تمام بازارهاست. همین امر طراحی لوگو را بدل به امری چالش برانگیز و بسیار حساس می کند. هر جایی که یک برند حضور داشته باشد، لوگوی آن نیز همراه اش خواهد بود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۰    
علاقه مردم به برندهای خارجی و صف کشیدن آنها مقابل واحدهای فروش پوشاک ترکیه ای در حالی که شاید پوشاک با کیفیت داخلی هم وجود داشته باشد، این پرسش را در ذهن ایجاد می کند که چرا برندسازی در صنعت نساجی ایران تقویت نشده است.
یک پزشک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
طراح لوگو باید یک استعداد ذاتی، حس زیبایی شناسانه، نکته سنجی و خلاقیت داشته باشد و بتواند از انواع فناوری ترسیم اشکال و نرم افزارها به راحتی استفاده کند. با ترکیب تایپوگرافی، رنگ، سایه، شکل و بافت گاه می توان به برندسازی و تبلیغاتی دست پیدا کرد که فراتر از هر تبلیغ روتین دیگر باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۰    
تبریز - ایرنا - بخشدار بخش گرمادوز خداآفرین، کاشت برنج را محصول غالب این بخش عنوان کرد و گفت: برنج این منطقه جزو مرغوب ترین برنج کشور بوده و نیازمند برندسازی است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - طراح و فعال حوزه صنایع دستی با اشاره به چالش هایی که امروز بازار داخلی و تجارت خارجی کشور گرفتار آنها شده اند، می گوید رکود طولانی مدت به تنهایی عاملان قدرتمندی برای زمین گیر کردن اقتصاد یک کشور است و افزوده شدن تبعات منفی اتفاقاتی چون تحریم های خصمانه و شیوع ویروس کرونا ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در دیدار از گروه صنعتی پژوهشی زر با اشاره به اینکه واحدهایی همچون مجموعه زر در کشور کم داریم و آنچه امروزه در کشور به نام تولید جاافتاده بیشتر مونتاژ و خام فروشی است ...
مهدی طغیانی، در نود و سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان که به طرح مشکلات صنایع نساجی استان اختصاص یافت بر ضرورت برندسازی در پوشاک اصفهان تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۳    
نماینده مردم شاهرود در مجلس گفت: جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی، توجه به برندسازی مناسب برای معرفی ظرفیت های گردشگری در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار ورامین با اشاره به اینکه شیوع کرونا باعث افزایش کارکردهای پست شد، گفت: ورامین از ظرفیت های ویژه ای در تولید محصولات کشاورزی، صنعتی و صنایع دستی برخوردار است که پست می تواند در برندسازی این محصولات، یاریگر مردم و مسوولان شهرستان باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۶    
سطح زیر کشت زعفران در شهرستان زرند قطب تولید زعفران استان کرمان به 410 هکتار رسید و با وجود پیش بینی برداشت 1.5 تن محصول اما نبود صنعت فرآوری و برندسازی گلایه زعفران کاران را به دنبال داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز گفت: با توجه به ظرفیت های گردشگری در شیراز و فارس، مقوله ای که نیازمند استانداردسازی است گردشگری حلال و برندسازی آن می باشد چرا که هنوز ساماندهی دقیقی در این زمینه انجام نشده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در سالهای دور قراردادن عکاسی حرفه ای بعنوان بخشی تاثیرگذار در کسب و کارها به هیچ عنوان قابل درک و البته مورد نیاز نبود! اما در سالیان اخیر، عکاسی حرفه ای توانسته به بازار تبلیغات برندها و کسب و کارها روح تازه و قدرتمندی ببخشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان گفت: ایجاد ارزش افزوده و جلوگیری از خام فروشی و برندسازی محصولات باکیفیت منطقه مورد غفلت قرار گرفته و باید همه برای تحقق این مهم در منطقه کمک کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین گفت: پسته تولید شده در شهرستان ورامین از کیفیت بسیار بالایی برخودار است که نیاز به برندسازی دارد تا به اسم همین شهرستان به بازار عرضه و صادر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۰    
گروه استان ها- رئیس شورای ملی زیتون ایران با اشاره به این که مسئولان استانی نسبت به برندسازی زیتون طارم بی مهری می کنند گفت: متاسفانه این شهرستان با تولید سالانه 45 هزار تن زیتون، هنوز هم میدان عرضه، خرید و فروش زیتون خام را ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
الشتر- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: با توجه به ظرفیت بالای سلسله در حوزه تولید حبوبات، گردو و زعفران بایستی به دنبال ایجاد صنایع تبدیلی و برند سازی در این شهرستان برویم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: بازارسازی، بسته بندی باکیفیت، تبلیغات، برندسازی و برآورده کردن نیازهای کشورهای همسایه، از مهمترین ضروریات توسعه فرآورده های کشاورزی و غذایی است که اعتماد لازم را در خریداران و بازرگانان خارجی پررنگ تر می کند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف از وزیر صنعت درخواست کرد تا تسهیلات و طرح های حمایتی از صنوف تولیدی همانند دیگر صنایع به این بخش ارائه شود. *** زنجیره سازی در حوزه اصناف به گزارش خبرگزاری صنایع ، سعید ممبینی با بیان این مطلب، افزود: ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
طهماسبی در خصوص تولید زعفران در ایران و فروش به نام اسپانیا، گفت: اسپانیا برای زعفران برند سازی کرده در حالی که این کار در ایران انجام نشده که باید بر برند سازی زعفران ایران توجه شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
خبر آنلاین : علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری به حضور رئیس مجلس در بخش کرونای یکی از بیمارستان های تهران واکنش نشان داد.
برترین ها / نواندیش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۵۲   + ۵۷ سایت دیگر  
ایسنا: علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در واکنش به حضور رئیس مجلس در بخش کرونای یکی از بیمارستان های تهران در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کارآفرین همدانی درباره کشت زعفران گفت: کشت زعفران بین 200 تا 360 نفر در روز شغل ایجاد می کند چرا که در سال برای برداشت و پاک کردن گل آن نیاز به نیروی انسانی زیادی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- رئیس سازمان صمت قم گفت: تولیدکنندگان پنج کالای بومی استان قم، در قالب خوشه برای ورود به بازارهای جهانی اقدام به ایجاد برند مشترک می کنند اما در بازار داخل هرکدام برند خاص خود را دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علیرضا روستا در جلسه با مدیران گروه تاکید کرد: سامانه های پژوهشیار و آموزشیار رویکرد کارآمدی و برندسازی در دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق شعار تبدیل شدن به انتخاب اول داوطلبان در سال 1404، را تسریع خواهد بخشید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش گردشگری با بیان اینکه پروژه برندسازی گردشگری ایران در سه فاز تعریف شده است، گفت: برند به معنی تصویر مثبت نیست، بلکه ارائه تصویر واقعی از یک مقصد است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بادام استان چهارمحال و بختیاری توانسته است در بسیاری از بازارهای جهانی ورود پیدا کند و به علت کیفیت بالای آن جایگاه قابل توجهی پیدا کند، هم اکنون بیشترین بادام این استان به هندوستان و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان شهرستان لنجان را گنجینه ای از غذاهای محلی دانست و گفت: سرمایه های بسیاری در استان اصفهان در حوزه اطلس غذاهای سنتی وجود دارد که از آن غفلت کرده ایم و برهمین اساس نیاز است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۰۵    
حمیدرضا غزنوی سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی قبل از تحریم ها 60 درصد بازار لوازم خانگی کشور در قبضه خارجی ها بود، اما پس از اعمال تحریم ها یکباره با وجود تبلیغات فراوان و برندسازی چند ساله، این بازار خالی شد و برندهای خارجی لوازم خانگی یکباره از بازار ایران رفتند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۰۲    
آدم باید دیوانه باشد که در دنیای پر از هیاهوی امروز، ناگهان روزی، شبی و یا نیمه شبی در گوشه ای ننشیند و نوا و صدای غلامعلی پورعطایی را نشنود اما مشکل اینجاست که دیوانه می شود، وقتی هم که می شنود و شاهد آن خنیانگری ها می شود : من چه در پای تو ریزم، که پسند تو شود... .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: زمینه های فاوای استان سمنان مانند پلتفرم های الکترونیکی بومی، زیرساخت های پستی و بسترهای ارتباطی جهت معرفی، فروش، برند سازی و بازاریابی محصولات تولیدی برای مددجویان در قالب این تفاهم نامه مهیا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی بازارچه صنایع دستی در استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
برندسازی محصولات یکی از اصول تجارت است که به طور معمول هزینه های هنگفتی را متوجه صاحبان صنایع می کند. اما گاهی پیش می آید که این برند سازی نه با هزینه های زیاد که در سایه کیفیت بالای یک محصول خود به خود ایجاد می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۷    
مدیریت صنعت مُد و قانون هایی که مانع از توسعه تولید هستند از جمله موضوعاتی است که علی اژدرکش رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه فروشندگان کفش ماشینی و لاستیکی تهران در گفتگو با تحلیل بازار بیان کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان قم از ثبت نام طرح توسعه مشاغل خانگی به منظور استانداردسازی، افزایش کیفیت محصول و برندسازی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پارس آباد - فرماندار پارس آباد گفت: برندسازی و بسته بندی اصولی یکی از روش های بازاریابی محصولات تولیدی است که باید محصولات کشاورزی پارس آباد نیز برندسازی شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ، شهرستان تویسرکان نزدیک به 6 هزار باغ گردو زیر کشت خود دارد و سالانه در حدود 15 تا 17 هزار تن گردوی مرغوب تولید می کند.مردمان این دیار از نظر اقتصادی وابسته به تولید این محصول هستند. گردوی تویسرکان مرغوبترین گردوی جهان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۵    
کاشمر محصولات کشاورزی زراعی، باغی و دامی با مشکلات فراوان و هزینه های زیاد تولید رو برو هستند که با توسعه صنایع تبدیلی برای محصولات کشاورزی می توان باعث رونق و توسعه بخش کشاورزی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: برای برندسازی سیب این شهرستان پیش بینی شده است یک کمیسیون اقتصادی با حضور فعالان و تاجران خارجی و داخلی در این شهرستان برگزار شود.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۶    
“دکتر کاظم عابدی دوکی” در گفتگو با تکرار به حوزه بازاریابی اشاره کرد و با بیان اینکه باید بدانیم که بازاریابی به معنای فروش نیست، اظهار داشت: در فروش به دنبال سود ولی در بازاریابی به دنبال مکان تولیدی، قیمت، محصول و تبلیغات هستیم و در این حوزه باید بچرخیم و بازار را پیدا کنیم [...]
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مهدی کریمی تفرشی- رییس هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان تهران
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
برندسازی در جهان سبب تمایز تولیدات یک کشور و یا سازمان با کالاهای مشابه آن در بازار می شود. در واقع یک برند، ذهنیتی مثبت را در مشتری به وجود آورده و او را ترغیب به خرید آن کالا می کند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
محمدی، فعال حوزه صنایع دستی معتقد است، بی اعتنایی به برندسازی و بازارسازی برای صنایع دستی ایران موجب عدم موفقیت یکی از مرغوبترین دست ساخته های کنونی جهان در نمایشگاه دهکده جهانی دبی شده است.