سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۴۳Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت پالایش نفت»

جام جم   ۳ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای شرکت پالایش نفت تبریزاظهار کرد: شهادت یکی از کمالات انسانی است که نصیب هر کسی نمی شود و این افراد به دنبال کسب رضای الهی بودند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
تحلیل بنیادی شرکت پالایش نفت اصفهان (شپنا) از سوی گروه تحلیل سامان ویژن منتشر شد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش یکشنبه راهبردنیوز، سرهنگ حسین پوراسماعیل در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای شرکت پالایش نفت تبریز اظهار کرد: در جنگ سال 1359، دولت هایی برای از بین بردن کشور و تحت تاثیر قرار دادن نظام سیاسی آن متحد شدند؛ هدف اصلی جنگ، تحمیل اراده و از بین بردن نظام سیاسی کشور بود تا حدالامکان [...]
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۹    
تحلیل بنیادی شرکت پالایش نفت بندرعباس (شبندر) از سوی کارگزاری مبین سرمایه منتشر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس با ثبت قیمت 6,690ریال و جابجایی 140میلیون برگه سهم سرخ پوش شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شرکت پالایش نفت اصفهان (شپنا) نسبت به شایعات و خبرهای منتشر شده واکنش نشان داد.
رئیس تعمیرات و نگهداری شرکت پالایش نفت تهران از آغاز تعمیرات اساسی واحد های آیزوماکس جنوبی، هیدروژن و گوگرد سازی شرکت پالایش نفت تهران خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت شیراز در 3 ماهه منتهی به شهریور 1400 به ازای هر سهم سود 513 تومانی محقق کرده است که 16 درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد داشته است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت بندرعباس در 3 ماهه منتهی به خرداد سود خالص 376 میلیارد تومانی محقق کرد که نسبت به مدت مشابه قبل رشد 186 درصدی داشته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آتش نشانی شرکت پالایش نفت اصفهان از تأمین 15 دستگاه اکسیژن ساز و کسپول اکسیژن برای بیماران کرونایی در یکسال اخیر خبر داد. غلامرضا وکیلی با بیان اینکه شرکت پالایش نفت اصفهان در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی خویش برای خدمت رسانی مطلوب تر به جامعه و کاهش دغدغه های آنها اهدافی تعریف کرده است ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت شیراز اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 3 ماهه منتهی به 1400/03/31 (حسابرسی نشده) را منتشر کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت اصفهان در بهار امسال بیش از 2500 میلیارد تومان سودخالص محقق کرد.
افراد حقیقی در بورس امروز 850میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام پالایش نفت اصفهان بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت پالایش نفت تبریز گفت: با توجه به اینکه امسال اغلب صنایع استان به علت شیوع ویروس کرونا کارآموز محدودی جذب کردند، اما شرکت پالایش نفت تبریز همچون سال های گذشته این کار را ادامه داده و بیشترین پذیرش دانشجو را داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز هزار و 200میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فرآورده های نفتی و همچنین سهام شرکت پالایش نفت اصفهان بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت اعمال و تعداد اوراق تبعی سهام شرکت پالایش نفت تهران با نماد "شتران" در بورس اوراق بهادار تعدیل شد.
مدیر عامل پالایشگاه اصفهان با اشاره به اینکه شرکت پالایش نفت اصفهان حدود 20 درصد سوخت کشور را تأمین می کند، گفت: پالایشگاه در حال اجرای پروژه های عظیم ملی همچون تصفیه گازوئیل است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۶    
مدیر عامل شرکت پالایش نفت لاوان گفت: به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، 220 بسته لوازم التحریر مخصوص مقاطع مختلف تحصیلی پسرانه و دخترانه از سال اول تحصیلی تا سال دوازدهم به دانش آموزان این جزیره اهدا شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۸    
در معاملات بورس امروز، سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس با افت بیش از سه درصدی، قیمت 6,790ریال را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 100میلیارد تومان عبور کرد.
مدیر نگهداری و تعمیرات شرکت پالایش نفت اصفهان با اشاره به تعمیرات اساسی واحدهای تقطیر و گاز مایع شماره 3 این شرکت گفت: این عملیات با هدف تضمین استمرار تولید فرآورده های نفتی و آماده سازی واحدهای عملیاتی پالایشگاه برای یک دوره چهارساله انجام می شود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۵    
افراد حقیقی امروز 320میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام شرکت پالایش نفت اصفهان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 320میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام شرکت پالایش نفت اصفهان بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس در سررسید بهمن 1400، از چهارشنبه، 21 مهر ماه 1400 در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.
افزایش سرمایه 95 هزار میلیارد ریالی شرکت پالایش نفت تهران از محل سود انباشته و سایر اندوخته ها و صدور سهام جدید مورد تصویب سهام داران قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از شرکت پالایش نفت تهران ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۸    
سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس در معاملات امروز خود، رشدی 0.4درصدی را تجربه کرد و با وجود افت کلیت بازار، سبز پوش شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس از 4شنبه این هفته در بوس آغاز می شود.
عملیات تعمیرات اساسی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت لاوان اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 3 ماهه منتهی به 1400/03/31 (حسابرسی نشده) را منتشر کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۲    
شرکت پالایش نفت آفتاب بندر عباس واقع در استان هرمزگان جهت رفع نیازهای شغلی خود تعداد 50 نفر را استخدام می کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۸    
شرکت پالایش نفت بندرعباس از دستورالعمل نحوه محاسبه نفت خام، میعانات گازی خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ابراهیم کاویانی پورگفت: از نیمه دوم سال قبل با بهبود قیمت های جهانی، اوضاع پالایشی ها بهتر شده و با توجه به اورهال طولانی مدت شرکت پالایش نفت اصفهان در نیمه اول امسال، تولید با حداکثر توان شرکت ها انجام خواهد شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نماد معاملاتی شرکت پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره آتش نشانی شرکت پالایش نفت تبریز از تجهیزات سطح بالا و نیروی انسانی کارآزموده و با تجربه این شرکت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس اداره آتش نشانی شرکت پالایش نفت تهران با اشاره به کاهش 25 ثانیه ای خروج آتش نشانان از ایستگاه اهم اقدامات و دستاوردهای این اداره در این راستا را تشریح کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: با حضور معاون تولید و تعدادی از مدیران و مسئولین و کارکنان اداره H.S.E شرکت پالایش نفت اصفهان، مراسم پاسداشت هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی با هدف ترویج فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح، در محل ایستگاه آتش نشانی این شرکت برگزار شد. ...
با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ابعاد حادثه آتش سوزی در مخزن Cold slops پالایشگاه تهران بررسی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۴    
شرکت پالایش نفت اصفهان از دستورالعمل نحوه محاسبه نفت خام، میعانات گازی خبر داد.
رئیس نگهداری و تعمیرات ماشین آلات دوار شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: در طول تعمیرات اساسی واحد آیزوماکس شماره 2 شرکت پالایش نفت اصفهان، پروژه موفق تغییر سیستم آب بندی کمپرسور گاز گردشی این واحد، با اتکاء به دانش و تخصص کارشناسان شرکت و بدون نیاز به کمک شرکت های خارجی با کمترین هزینه انجام شد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت پالایش نفت اصفهان شپنا با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۷:۴۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس منطقه چهار شرکت پالایش نفت تبریز به تشریح فعالیت واحدهای این منطقه پرداخت و آن را یکی از مهمترین واحدهای عملیاتی در کیفی سازی محصولات و صیانت از محیط زیست عنوان کرد.
کارشناس بازرسی فنی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند گفت: ساخت اولین دستگاه تست سایش جرم های نسوز توسط پالایشگاه شازند در دستور کار قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ به همت شرکت پالایش نفت کرمانشاه نمایشگاه دفاع مقدس و یک قرن نفت در کرمانشاه افتتاح شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
جلیل سالاری در بازدید از شرکت پالایش نفت اصفهان بر لزوم تلاش در جهت سرعت بخشی به تکمیل پروژه های در حال اجرای پالایشگاه اصفهان تأکید و تصریح کرد: انتظار می رود تیم راه اندازی با عزمی قوی، بیش از پیش در این زمینه حرکت کنند و به طور حتم حمایت مدیریت پالایش و پخش از پروژه ها ادامه خواهد داشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم کاویانی پور گفت: از نیمه دوم سال قبل با بهبود قیمت های جهانی، اوضاع پالایشی ها بهتر شده و با توجه به اورهال طولانی مدت شرکت پالایش نفت اصفهان در نیمه اول امسال، تولید با حداکثر توان شرکت ها انجام خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
نخستین گام برای ابلاغ نرخ نفت خام و بهای فرآورده های نفتی به عنوان مواد اولیه صنایع پالایشی با اطلاعیه اخیر وزارت نفت برداشته شد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرسا_ به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم رونمایی از تمبر اختصاصی شهدای شرکت پالایش نفت کرمانشاه برگزار و نمایشگاه هفته دفاع مقدس و یک قرن نفت در کرمانشاه نیز افتتاح شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۴    
شرکت پالایش نفت تهران از دستورالعمل نحوه محاسبه نفت خام، میعانات گاز خبر داد.