سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۰:۲۶May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسئولیت اجتماعی»

دانستنی آنلاین   ۶ ساعت پیش    
دانستنی آنلاین: پیام تسلیت مدیر مسئول رسانه مسئولیت اجتماعی در پی شهادت رئیس جمهور ایران
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۶    
زنجان- رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: 50 شرکت و واحد تولیدی فعال در این استان، مستندات خود را برای شرکت در نخستین جشنواره مسئولیت اجتماعی شرکت ها ارسال کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان با تاکید بر اینکه اکنوت 10 هزار کلاس درس در استان اصفهان به بازسازی، بهسازی ونوسازی نیاز دارد، گفت: به زودی 100 هنرستان در کنار یکصد واحد صنعتی استان با تاکید بر موضوع مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی احداث و تجهیز خواهد شد ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۳    
دانش آموخته مدیریت بازرگانی گفت: شرکت ها هرچه بیشتر در فعالیت های مسئولیت اجتماعی درگیر شوند منجر به این می شود که در جامعه شناخته تر شوند و آگاهی مردم در خصوص آنها افزایش یابد و اینگونه برند خود را در ذهن مشتریان تثبیت کند.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و ابراز همدردی، حمایت و همبستگی با هم وطنان آسیب دیده سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان، کارکنان بانک آینده کمک های نقدی خود را به صورت داوطلبانه، جمعاً به مبلغ تقریبی 20 میلیارد ریال برای حمایت از هم وطنان سیل زده در این استان، اهدا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱    
عضو شورای شهر تهران در مورد بازدید اخیرش از محله چیتگر شمالی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: املاک متروکه و رها شده در این محله زیاد بوده و لازم است که شورای شهر تهران نسبت به تعیین و تکلیف لکه های بافت فرسوده و امکان استفاده از تسهیلات و تشویقات برای مردم اقدام کند ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۸    
احمدی فرماندار علی ابادکتول بیان کرد: زکات یک امر واجب دینی، نیکو و خیرخواهانه است و به ما یادآور می شود که در مقابل ثروت و دارایی هایی که در اختیار داریم مسئولیت اجتماعی داشته و باید به نحو مناسب به آن پاسخ بدهیم. ...
صنعت ماشین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۰:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
صنعت ماشین: رالی خانوادگی تهران- خزر با مشارکت حدود 200 دستگاه انواع خودروهای خاص و کلاسیک در روزهای 26 تا 28 اردیبهشت ماه با حمایت شرکت صنایع خودروسازی ایلیا برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با شعار میراث فرهنگی، مشارکت مردمی و مسئولیت اجتماعی از 29 اردیبهشت تا 4 خرداد برنامه های متنوعی را برگزار می کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران گفت: مسئولیت اجتماعی در دراز مدت می تواند جامعه محلی و صنعت را در راستای توسعه پایدار همسو کند و این موضوع با داشتن رابطه اخلاق مدارانه در شرکت ها با جامعه محلی صورت می پذیرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
از علیرضا معراجی رئیس برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام به عنوان مدیر روابط عمومی برتر استان تقدیر شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت راهبردی قوه قضاییه بر نقش موثر ایفای مسئولیت اجتماعی در توسعه فرهنگ پیشگیرانه و سلامت جامعه تاکید کرد و گفت: چشم انداز دستگاه قضایی در تدوین سیاست های تحول گرایانه بر مبنای حضور فعال در عرصه مسئولیت های اجتماعی است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری هفته میراث فرهنگی را با شعار میراث فرهنگی، مشارکت مردمی و مسئولیت اجتماعی از 29 اردیبهشت تا 4 خرداد سال 1403 گرامی داشته و برنامه های متنوعی را با این موضوع برگزار می کند.
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۲    
احمد یحیایی ایله ای مشاور و مدرس روابط عمومی: در 3 دهه اخیر، مدیریت سازمان ها به استراتژی های کارآمد و کاربردی از جمله استقرار و پیاده سازی مسئولیت اجتماعی سازمان (Corporate SocialResponsibility) روی آورده اند؛ یعنی سازمان ها علاوه بر انجام وظایف سنتی خود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه دوره توانمندسازی مسئولین کمیته فرهنگی هیئت های ورزشی استان ها و آیین تجلیل از باشگاه های برتر سطح استان با حضور علی احدی مدیر کل دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان و سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
روزنامه اقتصاد پویا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اقتصاد پویا و به نقل از دبیرخانه کنگره ملی مسئولیت اجتماعی کشور، ماهان تیموری در راستای مسئولیت اجتماعی سازمانی و با هدف توسعه اشتغال زایی، با برنامه ای راهبردی و سرمایه گذاری شخصی خود، با حمایت بخش دانشگاهی و علمی کشور به عنوان نخبه اقتصادی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان گفت: با توجه به اهمیت میراث فرهنگی در جامعه به ویژه حضور و مشارکت مردم، شعار ملی این هفته میراث فرهنگی، مشارکت مردمی، مسئولیت اجتماعی نامگذاری شده است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۷    
کانون توسعه گران جوان “یکی هستیم” گروهی مردم نهاد است، با نگاهی عمیق تر به مسئولیت اجتماعی هر فرد نسبت به جامعه پیرامون خود که قصد دارد با احترام به فرهنگ بومی هر منطقه، زمینه رشد و پیشرفت جامعه محلی را برقرار سازد. این گروه مردمی متشکل از جوان هایی است با دغدغه های مشترک و قدم های یکسان،
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در نشست هم اندیشی روابط عمومی های زنجیره آهن و فولاد گفت: فولاد مبارکه مولود انقلاب اسلامی است و فعالیت های بسیاری در حوزه های مختلف تولیدی تا مسئولیت اجتماعی تا کنون در فولاد انجام است ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۴    
معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس دیدار کرد و نسبت به عضویت کانون پرورش فکری هرمزگان در شورای فرهنگ عمومی استان تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان فارس و انجمن کورن هول ایران گفت: 27 اردیبهشت ماه روز همدلی و تکریم مردم به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار مسئولیت اجتماعی و به عنوان سرمایه ای ارزشمند محسوب می شود.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد بعد از سیل سیستان و بلوچستان، همراستا با مسئولیت های اجتماعی خود 2 مدرسه، 6 خانه بهداشت و 4 زمین چمن را در این استان احداث خواهد کرد. *** ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۲    
روابط عمومی رابط میان مردم و سازمان است؛ در این میان این رابطه بدون پذیرش مسئولیت اجتماعی که منجر به جلب اعتماد به سازمان می شود، امکان پذیر نیست.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲    
واقعیت این است که ما نیازمند بازنگری جدی در حکمرانی خیریه ها هستیم.در ابتدا نیز می بایست در این زمینه آسیب شناسی صورت بگیرد. پس از اینکه آسیب شناسی صورت گرفت باید بررسی کنیم که چه رویکردی را در سال های آینده در مدیریت بهتر خیریه ها در دستور کار قرار بدهیم که چالش های امروز را نداشته باشد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی: شرکت آلومینیوم ایران مسئولیت اجتماعی خود را به خوبی انجام می دهد. باشگاه آلومینیوم نگین ورزش استان مرکزی است.
نایب رئیس کمیسیون مسئولیت اجتماعی گفت: اگر می خواهیم تحولی در حوزه مسئولیت اجتماعی ایجاد کنیم؛ باید در شرکت های تولیدی و در ساختار آن ایجاد کنیم و بیشترین دغدغه را در این بخش داریم.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ در این راستا توجه به مسئولیت اجتماعی دانشگاه امری حیاتی است. مسئولیت اجتماعی دانشگاه، دانشگاه ها را به سمت سرمایه گذاری مناسب بر روی منابع انسانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی فدراسیون تنیس، تغییرات اخیر ساختاری و قرار گرفتن دفتر امور فرهنگی ذیل معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان را فرصتی بزرگ در حوزه توسعه فرهنگی خواند.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
توسعه میدان مشترک نفتی سهراب با اخذ مجوزهای محیط زیستی و توجه به ایفای مسئولیت اجتماعی در غرب کارون در حال اجراست و تأسیسات فرایندی این میدان نیز به منظور حفظ منطقه هورالعظیم، در 7کیلومتری آن ایجاد خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ و احیاء بناها، محوطه ها و بافت های تاریخی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تعیین شعار میراث فرهنگی، مشارکت مردمی، مسئولیت اجتماعی برای هفته ملی میراث فرهنگی خبر داد و گفت: در این هفته اهدافی مانند افزایش سواد میراثی جامعه و آگاهی رسانی عمومی را دنیال می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست از راه اندازی 2000خانۀ محیط زیست در کشور خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ و احیای بناها، بافت ها و محوطه های تاریخی گفت: هفته میراث فرهنگی با شعار "میراث فرهنگی مشارکت مردمی و مسئولیت اجتماعی" برگزار می شود که بر اساس این شعار برنامه های مختلف تدوین شده است.
نیپنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران، متولی مسئولیت اجتماعی شرکت توسعه پتروشیمی نگین مکران، دراین باره گفت: محسن شهرنازدار، پژوهشگر حوزه انسان شناسی و مطالعات قومی، دبیر این پروژه مهم است که مسئولیت تألیف، ترجمه ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: صنایع این استان باید به مسئولیت اجتماعی خود در برابر رسانه ها عمل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: مرمت بازار وکیل از محل مسئولیت اجتماعی نفت و با اعتبار یک صد میلیارد تومان به زودی انجام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: خانه های محیط زیست برتر کشور در طی سه دوره داوری، مشخص شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند-فرماندار بیرجند جمعیت هلال احمر را نماد مسوولیت اجتماعی دانست و گفت: هلال احمر اساسا ساختاری بر اساس نیات بشردوستانه و خیرخواهانه دارد.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
- اخبار بازار - این بانک با برپایی غرفه در سالن 38 این نمایشگاه خدمات و محصولات متنوع خود در راستای ارائه خدمات اثربخش به حوزه سلامت کشور را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد و با کادری متشکل از مدیران و کارشناسان متخصص در حوزه های مختلف به سؤالات مراجعین پاسخ می دهد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار بیرجند جمعیت هلال احمر را نماد مسئولیت اجتماعی دانست و گفت: هلال احمر اساسا ساختاری بر اساس نیات بشردوستانه و خیرخواهانه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از اجرای پروژه بزرگ مرمتی بازار وکیل شیراز خبر داد و گفت: مرمت این بازار تاریخی و ارزشمند از محل مسئولیت اجتماعی نفت و با اعتبار یک صد میلیارد تومان به زودی انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اهالی ندوشن از تخریب محل چرای دام ها و مراتع بر اثر توسعه معادن در این بخش گلایه مندند و می گویند معادن مسئولیت اجتماعی خود را به خوبی انجام نمی دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: امدادگران هلال احمر برای رضای خدا و ترویج مسئولیت اجتماعی در مسیر نوعدوستی و خدمات رسانی به مردم گام برمی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان یکی از عوامل تحول و ترقی در جامعه را مسئولیت پذیری افراد در آن جامعه دانست و گفت: هلال احمر مروج مسئولیت اجتماعی در کشور است.
شانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز، با تأکید بر اینکه اعتبار اختصاص یافته به طرح های عام المنفعه از سقف 4 همت در دولت گذشته، به 40 همت در دولت سیزدهم رسیده است، گفت: در همه تکالیف اجتماعی، نظر و مشارکت مردمی را مدنظر قرار داده ایم.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
نقدینه - بازدید کنندگان و مراجعین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای سومین سال پیاپی، تحت پوشش خدمات بیمه سینا قرار گرفتند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، حمایت از رویدادهای فرهنگی کشور در راستای مسئولیت اجتماعی بیمه سینا بوده و بر همین اساس ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۳    
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر انسان مومن را انسانی مسئول توصیف کرد و گفت: یکی از عوامل تحول و ترقی در جامعه مسئولیت پذیری افراد در آن جامعه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، انسان مومن را انسانی مسئول توصیف کرد و گفت: یکی از عوامل تحول و ترقی در جامعه مسئولیت پذیری افراد در آن جامعه است و هلال احمر مروج و شاخصه مسئولیت اجتماعی در کشور است.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی کشور گفت:در نزدیکی شهر سوخته در سیستان و بلوچستان حفاری 10 حلقه چاه آب در عمق 1000 متری در قالب تعهدات مسئولیت اجتماعی در دستور قرار دادیم.
هاژه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، همایش ملی در مورد شاعر مردمی بلندآوازه و نام آشنای منطقه غرب ایران، میرزا احمد داواشی، در تالار مولوی دانشگاه کوردستان برگزار شد. دکتر مسعود بیننده دبیر علمی همایش و مدیر پژوهشی مطالعات تاریخ و فرهنگ پژوهشکده کوردستان شناسی دانشگاه کردستان در این مراسم اظهار کرد ...