چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۲۵Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسئولیت پذیر»

تبیان   ۳ ساعت پیش    
آموزش نیکوکاری به کودکان یکی از مسئولیت های پیچیده والدین است که باعث می شود کودک نسبت به دیگران مسئولیت پذیر شده و به دیگران نیز توجه کند.
روزنامه شهروند   ۶ ساعت پیش    
رقابت برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای سیاسی و اجتماعی کشور، روزبه روز داغ تر و نزدیک تر می شود و بر همین اساس، احزاب و جریانات مختلف سیاسی کشور با حضور در رسانه ها، به ارائه برنامه ها و دیدگاه های خود می پردازند. ...
تبیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آموزش نیکوکاری به کودکان یکی از مسئولیت های پیچیده والدین است که باعث می شود کودک نسبت به دیگران مسئولیت پذیر شده و به دیگران نیز توجه کند.
اقتصاد آنلاین / ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه ویژه اقدام مالی، اف ای تی اف(FATF)، روز جمعه چهارم اسفند اعلام کرد که نام جمهوری اسلامی ایران همچنان در فهرست سیاه این نهاد بین المللی باقی مانده است؛ تصمیمی که ظاهراً برای مقامات کشورمان دور از انتظار هم نبوده و طبق گفته های رئیس کل بانک مرکزی در روز قبل از انتشار این بیانیه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عباس سلیمی نمین و محمد خدادی به بررسی "ابعاد مشارکت مردم در انتخابات" و همچنین "فعالیت گروه های سیاسی در انتخابات 1402" پرداختند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۹    
وزیر خارجه عربستان بر لزوم مسئولیت پذیری جامعه جهانی در قبال توقف جنگ در غزه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۱    
بوشهر- ایرنا- رییس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: دانشگاه بعنوان یک مرکز علمی و نخبگانی نسبت به سرنوشت جامعه و در قبال انتخابات مسئولیت پذیر بوده و بی تفاوت نیست.
مرجع موبایل ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۲    
واحد خبر mobile.ir : کمپانی گوگل که در دسامبر 2023 از Gemini به عنوان بزرگ ترین و توانمندترین مدل هوش مصنوعی خود در سه نسخه Pro ،Nano و Ultra رونمایی کرده بود ، در روز چهارشنبه 21 فوریه 2024 (2 اسفند 1402) نسل جدید مدل هوش مصنوعی متن باز خود را با نام Gemma معرفی کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اگر به بچه ها یاد بدهیم نسبت به خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، مسئولیت پذیر باشند، فرزندانمان به شخصیت یاران امام زمان (عج) نزدیک می شوند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شریف تبار با بیان اینکه منتظران ظهور امام زمان(عج) باید مسئولیت پذیر بوده و مسئولیت سازی کنند، گفت: انتخابات یک حرکت سیاسی متصل به جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه انتخابات گامی به سمت ظهور است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۹    
در اینکه فضای مجازی به فضای بی در و پیکری بدل شده و کنترل چندانی بر آن نیست و محتواهای ناصواب و خلاف و دروغ و کذب هم در آن به وفور می توان یافت تردیدی نیست و در اینکه باید حساب و کتاب و نظارت و چارچوبی هم برای مسئولیت پذیر کردن تولیدکنندگان محتوا و قاعده مند کردن [...]
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی یک فرصت ارزشمند است تا افرادی که خود را در مواجهه با قانون، اسلام و مردم مسئول می دانند بشناسیم و معرفی کنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رمضانی گفت: با تحمل در مسئله مهدویت به این نکته می رسیم که در این مسئله این طور نیست که ما فقط منتظر بمانیم دست روی دست بزاریم و هیچ قدمی بر نداریم، بلکه تأمل و تعقل در مسئله مهدویت ما را مسئولیت پذیر بار می آورد که هم در منابع شیعیان و هم در منابع اهل سنت این مطلب واضح و روشن است.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۷    
برای داشتن زندگی آرام و لذت بخش نیاز است که زن و شوهر در انجام کارهای منزل مشارکت داشته باشند اما تنبل بودن و مسئولیت پذیر نبودن برخی از همسران می تواند روابط زناشویی را دچار مشکلات کند.
تبیان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
امروزه یکی از معضلات اساسی برخی خانواده ها در تعامل با جوانان، مسئولیت پذیر نبودن آن هاست چرا که در دوران نوجوانی یا از روش های اشتباه و غیر اصولی استفاده شده است یا اینکه پدر و مادر نسبت به آموزش این رفتار سهل انگاری کرده اند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
دیوید مویس، سرمربی وستهم، از عملکرد بازیکنانش انتقاد کرد و اعتقاد دارد که آن ها باید مسئولیت پذیر باشند.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۸    
داشتن همسری مسئولیت پذیر موجب خوشبختی، آرامش و موفقیت در زندگی می شود بنابراین باید یکی از معیارهای مهم انتخاب همسر باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا -عضو شورای مرکزی جبهه پایداری معتقد است: بد کارکردی کم کارکردی و بی کارکردی نخبگان در زمان پذیرش مسئولیت موجب کاهش مشارکت مردم در انتخابات بعدی کشور می شود. رئیس شورای مرکزی این تشکل هم اعلام کرد: ملاک عمل شایستگی افراد است و رفاقت و آشنایی در لیست جبهه پایداری جایی ندارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دهه 80 با حضور در مجموعه تلویزیونی طبقه دوم وارد دنیای بازیگری شد و در این سال ها نقش های متفاوت و متنوعی را در سینما و تلویزیون ایفا کرد. آزیتا ترکاشوند که با مه لقای سریال گذر از رنج ها در قامت یک زن قوی و مسئولیت پذیر در ذهن مخاطبان تلویزیون جا باز کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آگهی استخدام بیمارستان دامپزشکی پت لند جهت تکمیل نیروی انسانی خود از عالقمندان به این حرفه دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان با شماره تلفن 33337167 تماس گرفته و یا رزومه خود را به آدرس: Petlandhospital22@gmail.com ایمیل نمایند. رادیولوژیست: ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۲:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
قالیباف یادآور شد: مردم از ما می خواهند هم اصول و اصالت را حفظ کنیم و هم پیشرفت را دنبال کنیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۷    
پریسا نوری-روزنامه نگار دهه 80با حضور در مجموعه تلویزیونی طبقه دوم وارد دنیای بازیگری شد و در این سال ها نقش های متفاوت و متنوعی را در سینما و تلویزیون ایفا کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه ائمه جمعه و بخش خصوصی بهترین گزینه برای رفع مشکلات کشور هستند چرا که مردم و دولت را به هم وصل می کنند، گفت: کارگروه پیگیری مشکلات کشاورزان با منابع طبیعی و آب منطقه ای در معاونت عمرانی استانداری هرچه زودتر تشکیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۲    
ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری گفت: بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی مسئولیت پذیر زمینه توسعه و پیشرفت مازندران ضروری و اجتناب ناپذیر است.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۷    
سازمانها، بنگاههای اقتصادی، واحدهای تولیدی و ... ما به ازای کسب منافع اقتصادی موظف به ایفا مسئولیتهایی در قبال آحاد جامعه هستند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی گفت: امید است طرح میدان چهارده صفر دو ادامه یابد تا نسل جوانی که وارد دانشگاه می شوند انقلابی و مسئولیت پذیر بار بیایند و بدین ترتیب آینده مدیریتی کشور را به دست گیرند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
آنچه در این میان سؤال برانگیز است اینست که دولتمردان چینی در مدت 8 سال جنگ تحمیل شده توسط عربستان و امارات بر مردم یمن که با حمایت های همه جانبه تسلیحاتی ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۶    
رکنا: خانم مهربان و مسئولیت پذیر بچه گربه را از جاده شلوغ نجات داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۷    
به گزارش ایران اکونومیست: شرایط ازدواج آسان از نظر اسلام برخی از این ملاک ها و معیار ها شامل پایبند بودن به اعتقادات دینی و مذهبی ، اعتقاد به ارزش های حقیقی مانند هم نوع دوستی ، داشتن اخلاق نیکو و رفتار پسندیده ، مسئولیت پذیر بودن برای پیشبرد زندگی ، داشتن فضایل اخلاقی مانند تعهد و وفاداری ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
طرح زمستانی پویش پرتو امید انتشار این فیلم امیدآفرین و زندگی بخش است. طرح زمستانی پویش پرتو امید ( هر شهروند مسئول حداقل یک سهم ، هر سهم 50 هزار تومان ) شماره کارت پویش پرتو امید به نام انجمن خیریه امید ارومیه: 5859837013703612 شماره حساب تجارت: 1204647565 ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۲:۰۶    
سرباز جاویدالاثر شهید عیسی ضمدی، دوم شهریور سال 1344 در روستای خویس شهرستان کرخه در یک خانواده روستایی دیده به جهان گشود. در سن 16 سالگی بود که سایه وجود پدر را از دست داد و از همان سنین نوجوانی بار سنگین مسئولیت و سرپرستی خانواده را برعهده گرفت و شغل کشاورزی را انتخاب کرد ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9؛ سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار این منطقه گفت: اصلی ترین سرمایه هر شهر و جامعه و نقطه اتکای مدیریت شهری برای دستیابی به اهداف زیست محیطی، شهروند مسئولیت پذیر است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۴    
گروه دانش: شاید شمایی که زمان ارزشمند خود را برای مطالعه این مطلب صرف می کنید از اولیای مسئولیت پذیر و دل نگران برای آینده فرزند دانش آموزتان باشید و یا خود ...
این موضوع شاید برای خیلی از خانواده ها مسئله باشد. در این گفت وگو قرار است مریم عباسی مدرس، نویسنده ومشاور خانواده راهکارهای تربیتی صحیح و هدفمند درباره مسئولیت پذیر شدن فرزندان در انجام تکالیف را برایمان بگویند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آجرلو، مدیرمسئول روزنامۀ صبح نو در مناظره با نورانی نژاد، قائم مقام حزب اتحاد ملت گفت: نهاد انتخابات زمانی تضعیف شد که اصلاح طلبان به قدرت وارد شدند اما به اندازۀ قدرتشان مسئولیت پذیر نبودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی وزیر کشور با بیان اینکه امروز استاندار و فرمانده مقتدری را از دست دادیم، گفت: با سرداری خداحافظی می کنیم که عمر بابرکت خود را جز به اخلاص برای خدا به سر نبرد و دائما به یاد او بود و تا آخرین لحظه مسئولیت پذیر و در عرصه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و نوآوری سرآمد بود.
آناج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۴    
وزیر کشور تصریح کرد: امروز با سرداری خداحافظی می کنیم که جز برای رضای خدا و اخلاص برای خدا کار نکرد و تا آخرین لحظه مسئولیت پذیر بود؛ او یک چهره فرهنگی و نوآور بود و در مدت استانداری در تمام ابعاد فعال بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی گیوه کی مدیر مسئول روزنامه جام جم گفت: افکار عمومی همیشه تحت تاثیر رسانه ها قرار دارند و گاهی یک خبر به راحتی فضای عمومی جامعه را ملتهب می کند و بعد از آن مشخص می شود که آن خبر صحت نداشته و یا دقیق نبوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد علی صائب رئیس خبرگزاری صداوسیما گفت: باید معلوم باشد، هر کاری که در فضای مجازی انجام می شود چه کسی آن را انجام داده است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۳:۵۱    
استفان الشعراوی، ستاره رم، می گوید که ژوزه مورینیو اشتباهاتش در رم را به گردن می گرفت، اما اصرار دارد که دانیله ده روسی مثل یک رهبر تیم را هدایت می کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | ژول کونده، مدافع بارسلونا می گوید این تیم با فقدان جنگندگی و تاثیرگذاری مواجه است. سالامانکا و بارسلونا در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی فصل 24-2023 کوپا دل ری به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 3-1 به سود شاگردان ژاوی به پایان رسید ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در نشست مشارکت شهروندان در انتخابات و چالش های آن بر مشارکت حداکثری در انتخابات تأکید شد و شیوه بررسی صلاحیت کاندیداها و نقش نخبگان در افزایش مشارکت مردم مورد بررسی قرار گرفت.
جابری انصاری: اینفلوئنسرها و بلاگرها می بایست در قبال مسائل اجتماعی همچون حادثه تلخ تروریستی کرمان، در سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، پر رنگ تر ظاهر می شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۴:۴۶    
وقتی بحث مسئولیت اجتماعی پیش می آید، از این حرف می زنیم که فرد نسبت به جمعی که در آن زندگی می کند، احساس تعهد و پاسخگوبودن کند. در واقع تمام تلاش ما در جامعه شناسی به ویژه در پیشگیری از آسیب های اجتماعی این است که احساس هویت جمعی و تعلق به جمع را در افراد ایجاد کنیم
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۲:۵۱    
شاید یکی از اصلی ترین دلایل اهمیت داشتن عناوین فوق، ضرورت برآورده شدن نیاز های بشری باشد، زیرا اگر افراد جامعه به وظایف شخصی و اجتماعی خود عمل نکنند، نیاز های آنان برآورده نخواهد شد، به عنوان مثال، اگر نانوا در راه انجام وظایف خود مسئولیت پذیر نباشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بالاخره با تشدید اعتراض ها به مسئولیت پذیر نبودن در قبال بالا رفتن کسری بودجه به دلیل هزینه های جنگ و تعدیل نشدن بودجه کابینه، مجبور به بررسی طرح انحلال 10 وزارتخانه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۴    
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با بیان اینکه امام (ره) بسیار مسئولیت پذیر بود، گفت: تفاوت امام راحل با روشنفکران آن زمان این بود که امام در میان مردم حضور داشت و آنها در برج آج نشسته بودند، لذا مسئولان باید به تاسی از امام در میان مردم باشند.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
یک نمانیده مجلس شورای اسلامی گفت: هنگامی که حادثه ای پیش می آید باید یک دستگاهی مسئولیت آن را بپذیرد و پاسخگو باشد که این رویه را ما نداریم و همه به گونه ای موضوع را به همدیگر پاس می دهند. آن یکی دیگری را به کوتاهی و قصور متهم می کند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
حسین کنعانی مقدم، کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مردم باید نماینده ای انتخاب کنند که مسئولیت پذیر و متعهد به مردم و نظام باشد، گفت: نماینده مردم نباید به نمایندگی به عنوان شغل، درآمدزایی و حفظ منافع مادی نگاه کند، بلکه باید به تعهد و سوگندی که در قبال مردم و کشورش یاد کرده است، وفادار باشد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۷:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
محمدیاسر طیب نیا به مناسبت فرا رسیدن دوازدهمین سالگرد افتتاحیه شرکت فولاد هرمزگان پیام تبریک صادر کرد.