دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۱Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده تیپ»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی باتفاق مدیران ستادی این دستگاه اجرایی با حضور در دفتر سرهنگ رضا نجفی فرمانده تیپ شهید دلجویان روز ارتش را تبریک گفت.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، عیسی زاده مدیرکل صدا و سیمای مهاباد، صدا و سیما را طلایه دار جنگ با دشمنان دانست و گفت: صدا و سیما همواره دوشادوش سربازان اسلام در برابر دشمنان انقلاب و مستکبران ایستاده است و وظیفه ماست که از ارزش های انقلاب اسلامی محافظت کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۷    
تربت جام- فرمانده تیپ 38 زرهی و مسوول ورزش همگانی تربت جام گفت: همزمان با دهه ارتش و هفته سلامت پیاده روی خانوادگی از بوستان معلم مزار شهدای گمنام تا مجموعه ورزشی وحدت تربت جام برگزار شد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دکتر لطیفی مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل به همراه شورای معاونین مرکز با سرهنگ نباتی فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی نزاجا استان اردبیل دیدار و گفت و گو کرد. ...
هرمز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۳    
فرمانده تیپ شناوری نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت:در عملیات وعده صادق هیمنه رژیم اشغالگر قدس درهم شکسته شد و آثار این حمله تاسالیان سال در تاریخ محور مقاومت و جهان ثبت خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۸    
فرمانده تیپ 377 متحرک هجومی پروژه انسداد مرز را یک طرح ملی مبنی بر هوشمندسازی و انسداد فیزیکی دانست و گفت: فاز یک این پروژه 76 کیلومتر اجرا شده است و این طرح حداکثر تا سه سال آینده به بهره برداری می رسد.
مهرصبا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، بمناسبت 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، در مراسمی با حضور محمدباقر هنربر معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه و اعضای شورای تامین شهرستان، از پرسنل و خانواده های تیپ 36 نزاجای میانه تجلیل شد. ...
رادیو ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۸    
به گزارش شبکه رادیویی ایران, متین السادات فیروزی تهیه کننده این هفته برنامه ایرانشهر ضمن تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: به همین مناسبت موضوع برنامه ایرانشهر امروز اقتدار انتخاب شد و از دانشگاه افسری و با حضور امیر سرتیپ دوم ستاد دکتر علی مهدوی فرمانده دانشگاه ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 48 فتح به همراه رزمندگان این یگان به قله دوگوش آبشار یاسوج صعود کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 377 متحرک هجومی پروژه انسداد مرز را یک طرح ملی مبنی بر هوشمندسازی و انسداد فیزیکی دانست و گفت: فاز یک این پروژه 76 کیلومتر اجرا شده است و این طرح حداکثر تا سه سال آینده به بهره برداری می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم مروت آزادبخت فرمانده تیپ 55 هوابرد در دوران دفاع مقدس می گوید: این که می گویند ارتش غافگیر شد، کاملا نادرست است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۸    
فرمانده تیپ 12 قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: عملیات وعده صادق برگ زرین در تاریخ ایران اسلامی و سپاه پاسداران بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۵    
دزفول – ایرنا – فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول گفت: هواپیماهای جنگنده پنج ابرقدرت در هنگام آغاز پاسخ مشروع و انتقام سخت نیروهای مسلح، برای دفاع از اسراییل در حال گشت زنی هوایی بودند ولی این لایه های پدافندی فشرده نتوانستند جلوی اصابت موشک ها و پهپادهای ایرانی را بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 40 متحرک هجومی ارتش گفت: امروز توان و قدرت بالای نیروهای مسلح کشورمان بر همگان عیان شده و این رژه گوشه ای از توان نظامی و دفاعی نیروهای مسلح بود که به دنیا مخابره شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 216 زرهی ارتش زنجان از افتتاح چندین پروژه عمرانی خبر داد و افزود: افتتاح و بازآماد تعدادی از تسلیحات نظامی در این روز اجرا خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرمانده تیپ مستقل 216 زرهی ارتش استان زنجان گفت: در حال حاضر ارتش قدرتمند و مجهز به فناوری های نوین و سامانه پیشرفته بوده و به خودکفایی و آمادگی کامل رسیده است و یکی از ارکان اصلی قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح شمرده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 264شهید عبدی ارتش گفت:ارتش در حراست از مرز های ایران امادگی کامل دارد.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 216 زرهی نیروی زمینی ارتش زنجان ضمن تبریک اقدام غرور آفرین سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران با عملیات وعده صادق که بازتاب بسیار خوبی داشت و مشت محکمی بر دهان رژیم صهیونیستی غاصب زدند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۷    
حوزه/ فرمانده تیپ 216 زرهی نیروی زمینی ارتش زنجان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در بالاترین سطح، آماده مقابله با هر نیرویی است که بخواهد به مرزهای کشورمان چشم داشته باشد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۸    
زنجان- فرمانده تیپ 216 زرهی نیروی زمینی ارتش زنجان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح قدرت و آمادگی قرار دارد و با تمام تهدیدات مقابله می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 216 ارتش زنجان به آمادگی نیروهای مسلح کشورمان اشاره کرد و گفت: هر دستی را که بخواهد به سمت این کشور دراز شود، بدون تردید قطع خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرمانده تیپ مستقل 216 زرهی شهید سرلشکر غلامرضا مخبری زنجان گفت: ارتش در دوران هشت ساله دفاع مقدس در تمام عملیات ها حضور داشته و در کنار سپاه و بسیج حماسه های خوبی آفریدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۵    
زنجان -ایرنا - فرمانده تیپ مستقل 216 زرهی شهید سرلشکر غلامرضا مخبری زنجان با تبریک عملیات موفق وعده صادق، اظهار داشت: این عملیات غرورآفرین و بسیار خوشحال کننده بود و امیدواریم عمر رژیم منحوس صهیونیستی هرچه زودتر به پایان برسد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۳    
فرمانده تیپ 216 زرهی شهید مخبری نیروی زمینی ارتش در استان زنجان گفت: ارتش در اوج قدرت و آمادگی قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 48فتح کهگیلویه و بویراحمد طوفان الاقصی را باعث ضربه فنی رژیم صهیونیستی دانست و گفت: این رژیم از داخل در حال فروپاشی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- فرمانده تیپ 71 پیاده مکانیزه ارتش پادگان ابوذر سرپل ذهاب گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز علاوه بر تامین امنیت کشور و دفاع از کیان نظام اسلامی در جبهه کمک رسانی به مناطق محروم و اجرای طرح های مردم یاری و حضور در شرایط بحران های طبیعی مانند سیل ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۲    
فرمانده تیپ عملیاتی امام صادق (ع) استان بوشهر در مراسم محفل انس با قرآن کریم تیپ امام صادق (ع) گفت: عزت در عمل به قرآن است.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۳    
کتاب میاندار خاطرات شفاهی فرمانده مخصوص نیروی قدس به چاپ سوم رسید. کتاب میاندار نوشته مسعود امیرخانی به تازگی توسط انتشارات خط مقدم به چاپ سوم رسیده است. این کتاب دربرگیرنده خاطرات شفاهی شهید مدافع حرم حسن عبدالله زاده فرمانده تیپ یگان مخصوص نیروی قدس و فرمانده عملیات قرارگاه شرق سوریه است. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - کتاب میاندار نوشته مسعود امیرخانی خاطرات شفاهی فرمانده مخصوص نیروی قدس توسط انتشارات خط مقدم به چاپ سوم رسید. دفاع پرس ، کتاب میاندار نوشته مسعود امیرخانی به تازگی توسط انتشارات خط مقدم به چاپ سوم رسیده است ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۸    
فرمانده تیپ 39 امام صادق (ع) استان بوشهر در جلسه اخلاق تیپ امام صادق (ع) خاطرنشان کرد: این یگان عملیاتی در اوج آمادگی رزمی، تاکتیکی و معنوی قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 40 متحرک و هجومی ارتش جمهوری جمهوری اسلامی ایران گفت: اسرائیل بداند که اهداف این رژیم در تیررش موشک های نیروهای مسلح ایران است و نمی تواند بیش از این در منطقه آتش افروزی کند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۰:۴۳    
فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد درگذشت پدر شهیدان خرسندیان را تسلیت گفت.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، تیپ 364 شهید نصیرزاده ارتش در مهاباد، میزبان ضیافت افطاری بود. ضیافتی که در آن، پدران، میهمان سفره پسرانشان بودند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزند شهید زاهدی خاطره ای را به نقل از پدر خود در زمانی که فرمانده تیپ 44 قمربنی هاشم(ع) در زمان دفاع مقدس بود، می گوید.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد به همراه امام جمعه شهر سی سخت با جانبازان و خانواد های شهدای این شهر دیدار کردند.
راه ملت   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 37 زرهی شهید عطریان نزاجا استان فارس، گفت: نخستین اجلاسیه 208 شهید ارتش در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۷    
نشست تشریح برنامه های ویژه دومین کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد و اجلاسیه شهدای ارتش با حضور جانشین سپاه فتح و فرمانده تیپ زرهی 37 ارتش شهید عطریان شیراز در یاسوج برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید محمدرضا زاهدی در جریان عملیات بدر فرمانده تیپ 44 قمر بنی هاشم را داشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 37 زرهی استان فارس گفت: اجلاسیه شهدای ارتش کهگیلویه و بویراحمد اردیبهشت سال جاری در گچساران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عملیات کربلای 8 در واقع یک عملیات تأمینی بود. شب هجدهم فروردین ماه عملیات آغاز شد. چون شناسایی هایمان دقیق بود، خط به سهولت شکسته شد. دو فرمانده تیپ محوری ما در این عملیات، برادرانمان مجید سپاسی و غلامحسین غیب پرور بودند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج_ فرمانده تیپ 37 زرهی شهید عطریان ارتش گفت: اولین اجلاسیه شهدای ارتش در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۵    
فرمانده تیپ 377 متحرک هجومی شهید پرویز حبرانی گفت 100 درصد تحولات در مرز ایران و افغانستان رصد و پایش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تایباد- ایرنا- فرمانده تیپ 377 متحرک هجومی شهید پرویز حبرانی مستقر در مرز دوغارون تایباد واقع در شرق خراسان رضوی گفت: مرزهای مشترک ایران و افغانستان با وجود نیروهای مسلح آماده از امنیت پایدار برخوردار است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۶    
سردار پاسدار شهید عبدالرسول استوار محمودآبادی، یکی از شهدای شاخص مدافع حرم استان فارس است که از ابتدای جوانی با شروع دفاع مقدس عازم جبهه های غرب و جنوب شد و در لشکر 19 فجر و تیپ مستقل 35 امام حسن(ع) به عنوان فرمانده گردان، مسئول اطلاعات و عملیات لشکر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کتاب دوجلدی به اروند رسیدیم شامل خاطرات جانباز کریم نصر اصفهانی فرمانده تیپ قمر بنی هاشم (ع) وارد بازار نشر و کتابفروشی ها شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی کمتر دیده شده از سردار شهید زاهدی در کنار شهیدان احمد کاظمی و مهدی باکری که در حال طراحی عملیات هستند، این ویدئو مربوط به عملیات بدر در سال 1363 است. شهید محمدرضا(حاج علی) زاهدی در این عملیات فرمانده تیپ 44 قمربنی هاشم (ع) است .
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۰    
فرمانده تیپ امام صادق با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، این حضور را مقدمه و نشانه نابودی رژیم صهیونیستی دانست.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شبکه 14 رژیم صهیوینستی گزارش داد که هرتزی هالوی رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم تصمیم به برکناری فرمانده تیپ نهال ...
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 44 قمر بنی هاشم (ع) در دوران دفاع مقدس و همرزم شهید زاهدی، گفت: سردار شهید محمدرضا زاهدی فرمانده ای ساده زیست، متواضع بود که همواره توجه و تاکیدی جدی بر حمایت و پشتیبانی از مردم به ویژه مظلومان داشت.