یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۲۱Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امر به معروف و نهی از منکر»

ایثار   ۷ ساعت پیش    
دبیر ستاد اقامه نماز و شورای امربه معروف و نهی از منکر بنیاد شهرستان های استان تهران گفت:همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران،مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران برگزار می شود.
کلام تازه   ۹ ساعت پیش    
کلام تازه | با حضور امام جمعه و ریاست شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گلبهار، جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری گلبهار برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۶    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: به علت شرایط خاص کرونایی، امسال مراسم 22 بهمن نمادین، خودرویی و موتوری برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۹    
مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر از تشکیل کارگروه های عفاف و حجاب، شورای حل اختلاف، امنیت، فضای مجازی، ایجاد اشتغال، بهداشت و درمان، فرهنگ و جامعه در این مجمع خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، امر به معروف و نهی از منکر را بسترسازی مناسب و فاخر برای خدمت عنوان کرد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت نیرو با اشاره به ظرفیت های حوزه فرهنگی در این وزارتخانه گفت: توجه وزارت نیرو به رویکردهای امر به معروف و نهی از منکر برای شفافیت بیشتر در سازمان و خدمات بهتر به مردم است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۳    
حقیان با اشاره به اهمیت ترویج و نهادینه سازی امر به معروف و نهی از منکر، گفت: احیای این دو فریضه الهی آثار و برکات فراوانی در زندگی فردی و اجتماعی برجای می گذارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۱    
گروه استانها. سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان قشم با اشاره به نقش غیرقابل انکار مسئولیت اجتماعی همه آحاد جامعه بخصوص مسئولان در زمینه امر به معروف و نهی از منکر گفت: پلیس به عنوان اهرم دستگاه قضاء اجازه جریحه دار کردن عفت عمومی در قشم را نمی دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه رودسر: امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه واجب الهی است که همه باید در اجرای آن نقش آفرین باشند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۴    
پرسش : تارک الصلاه در چه صورت کافر است و آیا نجس هم می باشد ؟ پاسخ : مجرد ترک نماز موجب کفر نمی شود اگر چه ترک آن از گناهان بزرگ است . پرسش: آیا رفت و آمد با افرادی که می دانیم اهل نماز نیستند جایز است؟ ...
صبح فومن   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۸    
امام جمعه فومن در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان گفت؛ اقبال گردشگران از شهرستان فومن به عنوان یک فرصت تلقّی گردد. به گزارش صبح فومن ؛ جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فومن به ریاست امام جمعه شهرستان تشکیل شد. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: امربه معروف و نهی از منکر باعث کاهش فساد در سطح سازمانی و فردی شده و موجب بالندگی سازمان می گردد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: همانند سال های اول انقلاب باید مسئولیت ها و مدیریت ها به جوانان انقلابی و متعهد واگذار شود و این امر یک معروف بزرگ است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۷    
مهدوی گفت: طبق بیانات مقام معظم رهبری، امر به معروف و نهی از منکر باید مانند نماز، نزد مردم واجب شمرده شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه مطالبه گری باید از میان نخبگان حوزه و دانشگاه نشأت بگیرد و با پیوست علم و رسانه همراه باشد، گفت: در واقع مطالبه گری به هیچ وجه نباید وارد بازی های سیاسی و ابزار دست سیاست مداران شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور استان ها و دستگاه های اجرایی ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر کشور گفت: باید مطالبه گری صحیح، هدفمند و همراه با ارائه راهکار در جامعه اسلامی نهادینه شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۸    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: برخلاف تصور عمومی، امر به معروف و نهی از منکر عرصه گسترده ای دارد و نباید رعب آور باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل امور استان ها ودستگاه های اجرایی ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر کشور گفت: مجوز فعالیت بیش از یک هزار و 100 گروه جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در کشور صادر شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: یکی از اصولی که می تواند سعادت و سلامت جامعه را در همه ابعاد آن فراهم کند، امر به معروف و نهی از منکر است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۵    
نخستین نشست "تبیین رویکردهای ستاد و وظایف شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت نیرو و شرکت های تابعه" با حضور معاون حقوقی، مجلس و پشتیبانی وزیر نیرو برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: مطالبه جدی ما از قوه قضائیه این است که کنار ارائه آموزش های تخصصی، نگاه رئوفانه و ویژه ای به آمران به معروف و ناهیان از منکر داشته باشد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۹    
پنجمین جلسه ستاد اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر، برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۴۶    
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر بهزیستی استان یزد با حضور حجت الاسلام والمسلمین صانعی؛ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان صبح امروز برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۰    
فرماندار بروجن گفت: باید عملکرد شورا های اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر ابتکاری و از طرح های نوین برخوردار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان گفت: برای احیای امر به معروف و نهی از منکر باید یارگیری داشته باشیم زیرا که وضعیت کنونی فاصله زیادی از وضعیت مطلوب دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: گروه های جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در عرصه های مختلف در معاونت مطالبه گری ستاد شکل گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۶    
گناباد-ایرنا- امام جمعه گناباد گفت: انتقاد پذیری بستر اجرای امر به معروف و نهی از منکر را هموار می کند و از همه ظرفیتهای فرهنگی و اجتماعی باید برای تبیین این فریضه در جامعه بهره گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد اجرای امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: مهمترین بخش امر به معروف و نهی از منکر برای مسئولین جامعه است و خبرنگاران هم بر روی این مسئله تمرکز جدی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: امر به معروف برای حفاظت و صیانت از فرد خانواده و اجتماع بوده، در این راستا، امر به معروف برنامه ای اسلامی برای اداره جامعه و روش زندگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در جامعه کنونی مهمترین حرکت در مسیر فریضه امر به معروف و نهی از منکر ، توصیه به مسئولان و مدیران کشور برای پاسخگویی به خواسته های به حق مردم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور شهرستان های ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان : 50 گروه هفت نفره جهادی با مجوز این ستاد و پشتوانه قانونی برای ترویج شعائر و نهی از منکرات در شهرستان های استان تشکیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- قائم مقام ستاد امر به معروف ونهی از منکر کشور ضمن انتقاد شدید از ادبیات اهانت آمیز استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به خبرنگاران گفت: استاندار باید مدیون خبرنگاران باشد چرا که به او نشان می دهند چه کمی و کاستی در استان وجود دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: با توجه به وجود شهدای سلامت جان هایی که نثار سلامتی مردم شد طلائیه داران سلامت برای پیشگیری از گسترش کرونا فعالیت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۰    
مشهد- ایرنا- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: طلایه داران سلامت در این استان طی مرحله سوم شیوع کرونا 100 هزار تذکر لسانی دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله محمدرضا آشتیانی معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل دادگستری استان قم با اشاره به آیه 78 سوره مبارکه مائده نتیجه بی تفاوتی و عدم توجه به فریضه نهی از منکر را لعنت از جانب خداوند متعال برشمردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری از مدیرکل صداوسیمای استان به منظور تولید و پخش برنامه های هفته امر به معروف و نهی از منکر تقدیر کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۷    
حجت الاسلام حقیان گفت: نخستین جشنواره ادبی شهید امر به معروف ونهی از منکر در لرستان به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان لرستان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس خواستار تشکیل یک انجمن یا یک گروه جهادی حقوقدانان با رویکرد مطالبه گری حمایتی و معاضدتی شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه مراسم قرائت زیارت عاشورا و روضه خوانی به مناسبت شهادت بی بی دو عالم حضرت زهرای اطهر (س) با حضورمدیر و کارشناس ستاد اقامه نماز ، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر و مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، نشست بصیرتی و روشنگری با محوریت نماز، احکام ، عفاف و حجاب و امربه معروف و نهی از منکر به مناسبت ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت زهرا(س) دراردبیل با حضور عبدی مسئول ستاد اقامه نماز استان اردبیل و مدیر کل ورزش و جوانان استان ، معاونین ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۵    
کارگروه امر به معروف و نهی از منکر با حضور مدیر و فعالان کانون فرهنگی هنری مهرپویان در خصوص مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهر یانچشمه در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر که با حضور ولی پوری معاون پرورشی و فرهنگی, ثقفی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ مردآزاد مشاور امور زنان و سایر اعضا برگزار شد, از اهمیت انتقال فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر به کودکان با زبان کودکانه سخن گفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان طی حکمی از سوی آیت الله صدیقی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، حجت الاسلام محمدحسن مولا به سمت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۶    
مشهد- ایرنا- معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: یکی از مصادیق بارز امر به معروف و نهی از منکر بزرگداشت شهداست که با تمام وجود از ارزش های دین و انقلاب دفاع کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حقیان بر ضرورت تقویت برنامه ها در جهت احیای امربه معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: احیای امربه معروف و نهی از منکر جامعه و جوانان را در برابر دسیسه های دشمن مصون می دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۷    
حجت الاسلام کریمی از بی تفاوتی مردم نسبت به اجرای واجب امر به معروف و نهی از منکر به عنوان مهمترین معضل کنونی جامعه یاد کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر مصداق نطارت اجتماعی است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین گفت: رویکردها باید تعاملی باشد که در این صورت نگرانی های اخلاقی هم فروکش می کند؛ لذا اگر همان زمان گوش شنوایی برای دغدغه مندان پرونده هفت سنگان بود امروز شاهد این وضع نبودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام میرزایی گفت: در ستاد امر به معروف و نهی از منکر بایستی مردم خودجوش وارد شوند و خودشان فعالیت داشته باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۷    
کرم الهی گفت: احیای دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر در حقیقت زمینه ساز مسیر سلامت اندیشه، عمل اسلامی وانقلابی ما در عرصه فعالیت های خدماتی و اجرایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۱    
مسئول بسیج رسانه کشور گفت: وقتی به خواسته و مطالبه افراد توجه نشود آنان برای انجام کار خود اقدام به پیدا کردن پارتی می کند و از سوی دیگر با سکوت افراد در برابر این پارتی بازی ها و عدم انجام امربه معروف و نهی از منکر، جامعه به سمت فساد کشیده می شود.