دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۴۷Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امر به معروف و نهی از منکر»

انصاف نیوز   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام هادی سروش، استاد حوزه، در کانال تلگرامی خود نوشت: امر به معروف و نهی از منکر مانند نماز یک واجب تعبدی صِرف نیست. بلکه یک واجبی است که در فقه با شرط های متعددی مطرح شده است و جامع همه شروط امر به معروف و نهی از منکر یک کلام است و آن اینکه باید در امربه معروف و نهی از منکر “منطق و عقل” ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران فیروزه عاقبتی به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قدس منصوب شد.
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل راهداری استان ایلام با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاتمی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام، مدیرکل و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام برگزار شد.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر بر لزوم حمایت هرچه بیشتر مقامات قضایی از اهداف این مجمع تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا شاهرخی با اشاره به آغاز طرح عفاف و حجاب و مبارزه با ناهنجاری های اجتماعی در استان، گفت: همه بخش های مردمی و دولتی و شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در استان و شهرستان ها، استانداری، نهادهای اجرایی، سیاسی، فرهنگی، دینی، مذهبی، باید با یک برنامه ریزی مدون ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۱:۴۷    
شخصی که امر به معروف می کند خودش باید به معروف ها عمل نماید و از منکرات بپرهیزد، تا سخن شان در دل ها موثر افتد ،به ویژه آنان که در جامعه برای بخشی از مردم به عنوان الگو قرار می گیرند و...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عدیده گفت: امر به معروف و نهی ازمنکر باید با شیوه ای مبتنی بر احترام در تمام زمینه ها احیا و در نهایت قاطعیت اجرا شود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۴۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین طاهری آکردی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباره طرح نور گفت: اردیبهشت ماه 1402 به دستور رئیس جمهور، ستاد عفاف و حجاب به ریاست احمد وحیدی وزیر کشور تشکیل شد و ستاد امر به معروف و نهی از منکر در کنار دیگر نهاد ها یکی از اعضای این ستاد است ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۲    
دبیر اجرایی قرارگاه 19دی قم گفت:طرح در امتداد نور به منظور ترویج عفاف و حجاب توسط تیم های امر به معروف و نهی از منکر در بیش از 50محله استان در قالب تذکر لسانی با شعار آمر به معروف محله خود باشیم فعالیت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر استان از هم استانی ها خواست برای اجرای طرح عفاف و حجاب مشارکت داشته باشند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۸    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ هم اکنون نشست مشترک شورای معاونین اداره کل با مدیران و رؤسای نواحی و مناطق استان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش در محل سالن جلسات شهید چگینی اداره کل درحال برگزاری است. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان گفت:حجاب قبل از اینکه مساله اسلامی و شرعی باشد، لباس ملی ما است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۴    
نماینده ویژه سازمان همکاری اسلامی با سرپرست وزارت امور خارجه و امر به معروف و نهی از منکر طالبان دیدار و گفتگو کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۹    
به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا فاضل کاشانی استاد دروس خارج حوزه علمیه قم و عضو مجمع عمومی جامعه محترم مدرسین سخنان دکتر سید مصطفی محقق داماد در فضای مجازی در رابطه با کتاب بازخوانی امر به معروف و نهی از منکر رانقد کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: نیروهای فراجا و ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر که در چارچوب قانون، اقدام به اجرای طرح عفاف و حجاب می کنند تحت حمایت دستگاه قضایی استان اصفهان قرار دارند و هر گونه تعرض به آنها پیگرد قانونی و تشکیل پرونده قضایی را در پی خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین گفت: دغدغه مندان مسائل فرهنگی، مبانی اسلامی و دستورات الهی نباید نسبت به فضای مجازی بی تفاوت باشند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۲    
رشت/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان، دیدار کرد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
غبیشاوی، امام جمعه آبادان گفت: از نیروی انتظامی، بسیجیان و ستاد امر به معروف و نهی از منکر درخواست می شود از فردا به کم حجابان به شکل گسترده تری تذکر لسانی داده شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مختاری با اشاره وظایف نهادهای فرهنگی و دولت در حوزه عفاف و حجاب گفت: مردم هم باید مطالبه گر و خودشان سهیم باشند و با امر به معروف و نهی از منکر که وظیفه همگانی است، وارد میدان شوند و از طرح نور فراجا حمایت کنند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۲۱    
خبرآنلاین نوشت: جلیل محبی دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها را از اقدامات دولت نامیده است. وی در پاسخ به یک کاربر گفته است؛ اون متن مرکز پژوهش ها کنار رفت متن آقای بانکی پور تصویب شد که هنوز قانون نشده، این اقدامات هم کار دولت [...]
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۶    
جلیل محبی دبیر پیشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر و از طراحان طرح حجاب، یکبار دیگر از دولت رئیسی به خاطر بازگشت گشت ارشاد به شیوه قدیمی انتقاد کرد و نوشت: دولت برای فرار از مسئولیت گشت ارشاد در یک رشته توییت آن را به گردن دولت خاتمی انداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۲    
سرپرست وزارت امر به معروف و نهی از منکر با نمایندگان افغانستانی های مقیم اروپا دیدار و گفتگو کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، محمدتقی فاضل میبدی اظهار داشت: روشی که مامورین در برخورد با بی حجابی پیش گرفته و در رسانه ها منتشر می شود، خلاف شرع و عقل است. همچنین جلیل محبی، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و محمد تقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و [...]
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز مجید درویشی پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر ورامین که با حضور روح الله مؤمن نسب دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان یزد از زحمات نیروی انتظامی استان یزد در احیا و گسترش فریضه امر به معروف و نهی از منکر قدردانی کردند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: روشی که مامورین در برخورد با بی حجابی پیش گرفته و در رسانه ها منتشر می شود، خلاف شرع و عقل است. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، جلیل محبی، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و محمد تقی فاضل میبدی ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
دیدیم که رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر که مرتکب منکر انتقال باغ 1000 میلیاردی بیت المال به خود و پسرانش شده بود، با گفتن "غفلت کردم" مشمول این فریضه و گشت ارشاد مدیران نشد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
حسینی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان پیوست فرهنگی تحقق شعار سال با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم را آماده کرده و آن را در اختیار ادارات و ارگانهای استان قرار خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: خوشبختانه بیش از 90 درصد مردم مومن و دیندار استان کردستان خواستار و پایبند به رعایت حجاب و عفاف هستند.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
جلیل محبی دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و از طراحان طرح حجاب بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها را از اقدامات دولت معرفی کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر مدعی شده که بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها تصمیم دولت رئیسی است و حسام الدین آشنا در واکنش به فعالیت مجدد گشت ارشاد، نوشت: گشت را ارشاد کردند؟
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در این آئین حجت السلام والمسلمین شیخ مرتضی احمدی به عنوان دبیر جدید این ستاد معرفی و از زحمات سرهنگ غلامرضا عبدی تکریم شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای انتظامی و دستگاه قضایی خوزستان، 9 واحد قلیانسرا و کافه در اهواز را که به پاتوق فساد و فحشا تبدیل شده بودند، تخریب کردند. با اجرای ماده 100 قانون شهرداری ها و مصوبه شورای تامین شهرستان اهواز، نیروهای انتظامی به همراه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان و دستگاه قضایی ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر مدعی شده که بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها تصمیم دولت رئیسی است
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله امان الله علیمرادی گفت: برخی علی رغم این که حکم شرعی و قانونی حجاب را می دانند اما امر به معروف و نهی از منکر عامه مردم را نمی پذیرند یعنی به نوعی مبارزه ای را علیه این قانون و حکم شرعی انجام می دهند و نوعی رفتار مجرمانه دارند گویی ماموریتی از جانب کسانی دارند که نمی خواهند جامعه ایرانی ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۳    
جمعی از گروه های مردمی به همراه اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و اعضای ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر استان در ایستگاه های مترو واقع در کاوه و امام حسین (ع) از عوامل مترو خصوصاً مهمانداران که در مباحث دعوت به خیر و تذکر لسانی تلاش جهادی کرد، تقدیر کردند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی نیا با بیان اینکه فریضه احیای شعائر الهی در جامعه اجرایی شود، گفت: تقویت فریضتین واجب امر به معروف و نهی از منکر بستر رشد و تقویت ارزش های دینی و انقلابی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کهگیلویه و بویراحمد، با دستور کار تعامل بهتر برای اجرای طرح نور ، به شور نشستند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام و المسلمین طاهری بر ضرورت اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به شکل هنرمندانه تأکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، گفت: مردم کردستان خواهان اجرای طرح نور در خصوص حجاب و عفاف هستند، البته شاید برخی از جوانان از روی هیجان با این مسئله کنار نیایند اما در نهایت این طرح یک قانون است و باید تمام و کمال اجرا شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۶    
امروز اولین نشست شورای معاونین و مدیران ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان شمالی در سال جاری با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۱    
امام جمعه خرم دره با اشاره به اینکه تنها راه نجات جامعه از منکرات امر به معروف و نهی از منکر است، عنوان کرد: اگر این فریضه الهی را رها کنیم، مطمئن باشیم که به تدریج دامن خودمان و نسل مان را خواهد گرفت همچنان که تا حد زیادی چنین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: نیروهای فراجا و ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در چارچوب قانون، اقدام به اجرای طرح عفاف و حجاب می کنند، تحت حمایت دستگاه قضایی استان اصفهان قرار دارند .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی که امروز با حضور حجت الاسلام محمد حسین طاهری آکردی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در مجتمع اهل بیت (ع) برگزار شد ضمن تکریم غلامرضا عبدی ، حجت الاسلام مرتضی احمدی به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران معرفی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۸    
آیت الله محمدی لائینی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر شجاعت و از خودگذشتگی می خواهد بر لزوم حفظ امنیت آمران به معروف و ناهیان از منکر توسط دستگاه های قضایی و نیروی انتظامی تأکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۰    
حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه علاوه بر برنامه های ستاد دو بازوی قدرتمند و توانای تشکل های مردمی و رسانه را در استان به کار خواهیم گرفت، گفت: رسانه در ترویج معروفات نقش ویژه و موثری دارد.