پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۶:۱۳Sep 2020 24

جدیدترین‌های «امر به معروف و نهی از منکر»

 
بسیج   ۲ ساعت پیش    
صبح امروز جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیلم با حضور اعضاء ستاد در دفتر امام جمعه برگزار شد.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه تربت جام تاکید کرد: ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی درجامعه نشات گرفته از فراموشی امربه معروف و نهی از منکر درجامعه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئولان ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر خوزستان در دفتر خبرگزاری تسنیم حضور پیدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی بابیان اینکه انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس یک رسانه هستند، گفت: رسانه از ابتدا در انقلاب اسلامی و در هشت سال دفاع مقدس در زمینه تبیین ارزش ها و انتقال مفاهیم نقش شاخص و مهمی برعهده داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۹    
فرمانده سپاه اقلید با بیان اینکه افزایش گران فروشی، کم فروشی، رباخواری، بدحجابی، اختلاس و... در جامعه، نتیجه توجه نکردن به امربه معروف و نهی ازمنکر است، تصریح کرد: توجه نکردن به این دو فریضه الهی موجب ترویج و غلبه تفکر و فرهنگ اشرار در جامعه می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۲    
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در همایش شب خاطره در موسسه فرهنگی قدس گفت: هشت سال دفاع مقدس یک گنج بی پایان است و هرچه به پیش می رویم به گنج ها و دستاوردهای بیشتری از آن دست پیدا می کنیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۹    
راستی آقای ذوالنوری در برابر امر به معروف و نهی از منکر وزیر جوان لبخند زد حتماً او هم در برابر این امر به معروف عصبی نخواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) کمک نکردن به انسان های رنج دیده، ترک یاری مظلوم و ترک امر به معروف و نهی از منکر را سبب نزول بلا در جامعه عنوان کرد و گفت: امیرالمؤمنین(ع) فرمودند زکات حاکمیت و افرادی که قدرت در دستشان است رسیدگی به انسان های رنج دیده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۵    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: تشکیل دبیرخانه دانشگاهیان ستاد امر به معروف و نهی از منکر در دانشگاه می تواند حلقه گمشده ارتباط فرهنگی در تربیت نیروی انسانی تراز انقلاب اسلامی را معرفی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۹    
گروه استان ها- معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی با بیان اینکه "مطالبه گری مهمترین اولویت در حوزه امر به معروف در استان مرکزی است" گفت: مسئله محوری در استان مرکزی باید جایگزین رویدادمحوری شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در تجلیل از سربازان مامور و امریه این ستاد به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس ضمن گرامی داشت این ایام گفت ...
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۱    
کلام تازه | دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلبهار بیان کرد: قانون به همه مردم این اجازه را داده است که نسبت به مسائل منکرات در هر جایی یا برای هر کسی بی تفاوت نباشند و می توانند به صورتی که متعرض به حیثیت، آبرو، جان و مال کسی نباشد، افراد را ارشاد کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۵    
نعمت الله ترکی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت راه و شهرسازی با حکم حجت الاسلام محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان – آیت الله شاهچراغی با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر منحصر به افراد و زمان خاصی نیست، از کم توجهی ها به این واجب الهی انتقاد کرد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۵۸    
مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) گراش در استان فارس گفت: قیام امام حسین(علیه السلام) مصداق بزرگ امر به معروف و نهی از منکر و نمونه یک انقلاب سیاسی، عاطفی و تبلیغی بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۵۲    
حوزه/ با صدور حکمی از سوی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر، حجت الاسلام انصاری نیا، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آئین تکریم و معارفه دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- جانشین دبیر ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به اینکه نباید ستاد امربه معروف و نهی از منکر در انجام وظایف و رسالت خود تنها بماند. گفت: مردم باید بتوانند مسئولان کشور و امربه معروف و نهی از منکر کنند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۱    
شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان صداوسیما مسابقه ای با عنوان چگونه می شود با امر به معروف و نهی از منکر کرونا را شکست داد؟ برگزار کرده است. به گزارش انصاف نیوز شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان صداوسیما با نصب بنر بزرگی جلوی یکی از درب های ورودی این سازمان در خیابان هتل استقلال برای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله شاهچراغی گفت: امروز مقوله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و کشور دارای اهمیت بسیار فراوانی است و باید مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: مردم باید بتوانند مدیران را به معروف امر و از منکر نهی کنند تا از بروز فساد جلوگیری شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۰    
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان غربی گفت: اگر آموزه های دفاع مقدس همچون اخلاص، ایثار و امر به معروف و نهی از منکر در جامعه پیاده شود بسیاری از مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور حل خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۱    
نشست مشترک مدیران ستاد فهما با برخی از مسئولان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر به منظور بررسی تعامل و همکاری مشترک برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۹    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان از برگزاری جشنواره کشوری امر به معروف و نهی از منکر به میزبانی همدان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱    
حجت الاسلام همت پور از جمله ویژگی های شهدا را داشتن ایمان و اعتقاد راسخ و محکم به خداوند و قیامت دانست و گفت: ویژگی دیگر شهدا این است که همه اهل امر به معروف و نهی از منکر بودند و نمی توانستند ظلم و بی عدالتی را تحمل کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۱    
حجت الاسلام پژوهنده گفت: حاکمیت اسلامی نبست به جامعه ای که بر آن حکومت می کند، وظایفی دارد و از شئون اصلی حاکمیت اسلام امر به معروف و نهی از منکر است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نه تنها وجوب احکام به معنای الزامی بودن آنهاست، بلکه تمامی فقهای شیعه در بحث امر به معروف و نهی از منکر گفته اند مسلمانان به عنوان تکلیف شرعی باید کسی را که واجبی را ترک و یا حرامی را مرتکب شود نهی کنند ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱    
امام جمعه لواسانات تاکید کرد: متاسفانه برخی قصد دارند ناهنجاری های اجتماعی مانند پدیده بی حجابی، بدحجابی و شرب خمر را عادی جلوه دهند، و وظیفه ما است تا با اهتمام به امر به معروف و نهی از منکر اجازه ندهیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۰    
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس پیامی صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
شیخ جواد ریاض از علمای دانشگاه الازهر مصر در وبینار سیره امام سجاد(ع) در حفظ دین و مبارزه با مستکبرین با اشاره به فضائل امام زین العابدین(ع)، گفت: آن امام همام همواره اصل امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه به کار می برد و بر تربیت معنوی و اخلاقی تأکید می کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای سیاست گذاری ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان قزوین در سال 99 با حضور آیت الله عابدینی، نمایندگی ولایت فقیه در استان قزوین و رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر و سایر مسئولان استانی روز گذشته 29 شهریور در مسجد شیخ الاسلام برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۶    
مشهد استاد اخلاق حوزه علمیه مشهد گفت: امانتداری، صداقت، صراحت لهجه و امر به معروف و نهی از منکر از جمله صفات مرحوم شمقدری بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۹    
جلسه کمیته امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: یکی از منکراتی که در جامعه امروز صورت می گیرد این است که امر به معروف و نهی از منکر را محبوس در حجاب و عفاف کنیم و از مصادیق بزرگ این واجب الهی غافل بمانیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۰    
جلسه شورای فرهنگ عمومی و ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چابهار با حضور امام جمعه،فرمانده سپاه،فرمانده انتظامی و دیگر اعضای این ستاد در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶    
یکی ازمهم ترین نوع امر به معروف که بیشتر مورد بحث در جامعه امروزی است، امر به معروف ونهی از منکر زبانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر ادارات و اصناف ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: وظیفه اصلی شورای امر به معروف و نهی از منکر اتحادیه ها رصد و بررسی تخلفات، حمایت از آمران به معروف و پیگیری موارد تحت عنوان منکرات است.
شرکت مخابرات ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۹    
آزاد حکمت با اشاره به اینکه امر به معروف ونهی از منکر ، سرآغاز ترویج سلامت اجتماعی در جامعه است افزود: اگر این فرهنگ که برگرفته از رسالت بزرگ عاشورای حسینی است در بین تمام جوامع نهادینه شود سلامت اجتماعی تضمین خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب چی بگم آخه؟! مجموعه ای از بهترین تشکرها و تذکرها در امر به معروف و نهی از منکر با تأکید بر جرائم اخلاقی مشهود به قلم جمعی از طلاب و دانشجویان منتشر شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین امر به معروف در شرایط کنونی حفظ وحدت، دوری از تفرقه و خدمت صادقانه به مردم و جلب رضایت آنهاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا سنگری در میزگرد "امربه معروف و نهی ازمنکر در شعر پارسی" به مناسبت این کنگره ملی شعر گفت: امام حسین(ع) در کربلا بیش ترین استفاده را از شعر کرد تا این آموزه دینی را زنده نگه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهرود با بیان اینکه چهار حوزه علمیه در شهرستان وجود دارد که برای 200 سال پیش است، بر لزوم توجه دولت به زیرساخت های حوزه های علمیه تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: منفعت طلبی، رعابت نکردن حق تقدم و بی توجهی به راه اندازی کارهای مردم باید در دستگاه های دولتی از بین برود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: گفتمان مستمر بین مسوولان استان در قالب چارچوب امر به معروف و نهی از منکر برای رفع نواقص و کمبودها لازم و ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۱    
امام جمعه شاهرود : اشاعه فرهنگ ایثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، مصداق بارز امر به معروف است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۶    
یکی از مسائل مهم و مورد بررسی در جامعه اسلامی،مسئله امر به معروف و نهی از منکر است
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خواهران بسیجی در امربه معروف و نهی از منکر و مقابله با تهاجم فرهنگی نقش بسیار اثرگذاری دارند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۹    
ازآنجاکه امروزه بسیاری از مردم جامعه، بخش زیادی از ساعات خود را در شبانه روز در فضای مجازی سپری می کنند، فضای مجازی نیز درست همانند فضای حقیقی، نیاز به سالم سازی دارد. از آن گذشته، تأثیرات منفی و تبعات زیان بار فضای مجازی همه ابعاد زندگی افراد را نیز در بر خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۵    
در پنجشنبه ابی دیگر ، یاد می کنیم از شهید خلیلی شهید امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان .