جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۰۵Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاج»

خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
تاج و نیم تاج های دیکتاتور فراری و خانواده سلطنتی اش، محدود به مواردی که در موزه جواهرات بانک مرکزی نگهداری میشود نیست. آنچه در این موزه وجود دارد، همچنان موجود و در دسترس است و با مقاومت قابل تقدیر مدیران وقت بانک مرکزی اجازه سرقت و دست اندازی خاندان پهلوی به آنها داده نشده و احتمالاً به همین خاطر ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی طرحی از فدراسیون فوتبال در مورد تیم ملی فاش شده که مهدی تاج تصمیم گرفته است هدایت تیم ملی را به یک مربی ایرانی محول کند. ظاهرا مربی ایرانی که مد نظر رئیس فدراسیون فوتبال است جواد نکونام سرمربی تیم فولاد است که قرار است انتهای فصل به این سمت برگزیده شود و فدراسیون فوتبال حاضر شده تا پیش از ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر تاج بخش: دستکاری در محیط زیست کشور و پدیده تغییر اقلیم، باعث شده کشور ما از لحاظ تاب آوری در برابر مخاطرات جوّی و اقلیمی، وضعیت بسیار شکننده ای داشته باشد؛ ممکن است با هر بارش کم یا وزش باد نه چندان قابل ملاحظه ای، با مخاطرات جدی روبرو شویم.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خزانه جواهرات ملی پس از حدود سه سال تعطیلی به مناسبت دهه فجر و به مدت محدودی، بازگشایی می شود.
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
آخرین بازمانده سلسله سلجوقی هم خواستار گرفتن قدرت در ایران شد!
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از حاشیه های ادامه دار در مورد 2 تاج سلطنتی، بانک مرکزی اعلام کرد که خزانه جواهرات ملی ایران به مناسبت ایام دهه فجر برای بازدید عموم هم وطنان بازگشایی می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارشی در روزنامه آرمان ملی درباره اظهارات علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت درباره سرنوشت تاج های سلطنتی دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت جوابیه ای به این گزارش فرستاد که ذیلا پس از توضیحاتی از طرف روزنامه می آید:
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواشناسی کشور با بیان این که بارندگی های اخیر هم کمبود بارش کشور را جبران نمی کنند، درباره کاهش دمای بی سابقه کشور در دی ماه گفت: سرمای کشور بی سابقه نبوده است و این شرایط نرمال زمستانی است. ...
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
خیلی ساده لوحانه است که بگوییم: پهلویِ پسر به خاطر دل مهربانش نتوانست تاج و تخت را حفظ کند و تا حس کرد مردمش او را، به هر دلیلی نمی خواهند کشورش را ترک کرد و رفت تا خونی از دماغ کسی نریزد! شاه یعنی این قدر آدم خوبی بوده؟! به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، [...] ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
حمید سجادی و مهدی تاج و مجموعه های تحت مدیریت شان امروز خبر از پیگیری حادثه تلخ آزار جنسی کودکان در یک مدرسه فوتبال در مشهد داده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۴    
وزیر علیه دولت عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، پس از حاشیه هایی که درباره گنجینه جواهرات بانک مرکزی پیش آمد، از این گنجینه بازدید کرد و وجود دو تاج سلطنتی را در این مجموعه تایید کرد ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
اینروزها کسی در مورد سرمربی تیم ملی حرف نمی زند. در نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هیچ صحبتی در مورد تیم ملی نشده است. اعضای هیات رئیسه هم که در این باره صحبت می کنند، می گویند هنوز مهدی تاج به آنها مربی ای معرفی نکرده است و در صورت معرفی مربی در مورد آن تصمیم خواهند گرفت. ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
برای اینکه راستی آزمایی صورت بگیرد باید کمیته ای متشکل از متخصصان مستقل جواهرات، اعضای کمیته ملی موزه های ایران و خبرنگاران تشکیل شده و تاج ها در حضور این افراد به نمایش گذاشته شده و بررسی شود.
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اخیرا مباحثی مبنی بر خروج دو تاج پهلوی و ملکه در زمان انقلاب مطرح شده است. در حالی که این دو تاج و به همراه برخی جواهرات دیگر در موزه جواهرات ملی برای عموم مردم قابل بازدید بودند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تحقق وعده ایجاد یک میلیون شغل، گازرسانی و سوخت به سیستان و بلوچستان، سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران، حواشی تاج های سلطنتی در موزه و ... مهم ترین پرسش هایی بود که امروز دولتمردان به آن پاسخ دادند
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برخلاف مهدی تاج موافق مربیگری فرهاد مجیدی درتیم ملی نیست و باید روی گزینه های دیگر اجماع شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری تاکید کرد که باید فضا را باز کنیم، مردم را درک کنیم و به مردم سخت گیری نکنیم. ما بعضا می بینیم که برخی از شهروندان برای دیدن یک کنسرت به یک کشور همسایه می روند که تعداد آن ها زیاد است و اگر در داخل کشور با ضوابطی که داریم کنسرت خوبی برگزار شود ...
آنا / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۴۰ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس، التزام به پرداخت وجه به برندگان مسابقات سوارکاری، تیراندازی و شمشیربازی و مسابقه با تانک، هواپیما و سایر ادوات جنگی که کاربرد نظامی و دفاعی دارد، مشمول جرائم قمار نمی شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
نگاهی به موزه جواهرات ملی ایران می اندازیم تا ببینیم چه جواهرات ملی دیگری آنجا نگهداری می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۱    
وزیر گردشگری در جمع خبرنگاران نسبت به خروج تاج های سلطنتی و کمپین من وکالت میدهم واکنش نشان داد .
خرد و کلان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۱    
پس از توییت جنجال برانگیز سخنگوی دولت درباره تاج های سلطنتی و طرح ابهاماتی درباره علت باز نشدن موزه جواهرات، بانک مرکزی علت تاخیر در بازگشایی این موزه را اعلام کرد. ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
استادیار فلسفه سیاسی دانشگاه تربیت مدرس و دبیر انجمن اسلامی علوم سیاسی و روابط بین الملل ایران به اقدام اخیر ضرغامی واکنش نشان داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از اصلاحات پرس، حرکت کنایه آمیز ضرغامی علیه سخنگوی دولت را در ادامه ببینید. در حالی که چندی پیش سخنگوی دولت رییسی ادعای خروج تاج سلطنتی توسط خاندان پهلوی را مطرح کرده بود، وزیر میراث فرهنگی از گنجینه ی جواهرات سلطنتی⁩ بانک مرکزی بازدید کرد، تا به نوعی به کم اطلاعی آقای سخنگو کنایه زده باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
جامعه قرآنی با حضور در حرم امام راحل و نثار تاج گل، ضمن ادای احترام به مقام شامخ معمار انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۲    
گفت وگوی اختصاصی پرویز مظلومی سرمربی پیشین استقلال با خبرورزشی سوژه اصلی ما در چهارم بهمن ماه 1391 بود. ما از قول مظلومی نوشتیم کدام 6تایی؟ استقلال هرگز از پرسپولیس 6 گل نخورده است! پرویز مظلومی همچنین گفت: ساعاتی قبل از دربی 74 بازیکنان استقلال سر کاپیتانی دعوای شان شد وگرنه من در دربی بباز نبودم ...
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه های آینده فدراسیون فوتبال، حضور تماشاگران در ورزشگاه ها، انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان و امید و همچنین سر و سامان دادن به وضعیت داوری و ورود VAR همه و همه ماجراهایی است که فدراسیون فوتبال باید پیگیری کند که البته هنوز اقدامی جدی درباره حل این مشکلات نشده است. ...
کرمان نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مریم جهان نجاتی سرمربی سابق تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان که چند روز پیش از این سمت کنار گذاشته شد با حکم مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال سرمربی تیم ملی زیر 20 سال دختران ایران شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۳۱    
پژوهشگر گفت: فرح نمی توانست تاج را با خود ببرد، زیرا تاج در بانک مرکزی بود و بدیهی است برداشتن تاج و بردن آن در چنان شرایطی ممکن نبود.
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی پس از حاشیه هایی که درباره گنجینه جواهرات بانک مرکزی پیش آمد، از این گنجینه بازدید و وجود دو تاج سلطنتی را در این مجموعه تایید کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با حساب و کتاب تاج، درست در چنین روزهایی کاپیتان سابق تیم ملی باید سرمربی ایران می بود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به موجود بودن 2 تاج دوران پهلوی واکنش نشان داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی با انتشار تصاویر و توئیتی ادعای علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و همچنین شایعات پیرامون ادعای او را رد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ضرغامی گفت: تاج های معروف دوران پهلوی و قاجار در موزه ملی هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سیمپسون ها نام یک مجموعه تلویزیونی کارتونی آمریکایی است که توسط مت گرینیگ برای شبکه رسانه ای فاکس ساخته می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گفت: از مسئولان گنجینه جواهرات ملی بانک مرکزی تقاضا کردم که زمینه را برای بازدید عموم مجددا فراهم کنند. مردم باید با سبک زندگی که با آمدن انقلاب اسلامی خط بطلان بر آن کشیده شد، آشنا شوند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ضرغامی وزیر میراث فرهنگی گفت: دو تاج پهلوی الان در خزانه جواهرات ملی نگه داری می شود اما این ها در مقایسه با اموالی که پهلوی از ایران غارت کرد، قابل توجه نیست.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
با حکم مهدی تاج، مریم جهان نجاتی، سرمربی سابق شهرداری سیرجان به عنوان سرمربی تیم زیر 20 سال زنان انتخاب شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی اجتماعی امید نور با تأکید بر اینکه حجاب مانعی برای آزادی زنان نیست، آن را تاج عزت و هدیه خداوند توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی پس از حاشیه هایی که درباره گنجینه جواهرات بانک مرکزی پیش آمد، از این گنجینه بازدید کرد و وجود دو تاج سلطنتی را در این مجموعه تایید کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی وجود دو تاج پهلوی را هنگام بازدید از موزه جواهرات تایید کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
گروه ورزشی: آخرین دیدار هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر که اتفاقا حساس ترین دیدار این هفته نیز به شمار می رود، به میزبانی فولاد خوزستان در ورزشگاه فولاد آره نا مقابل پرسپولیس برگزار خواهد شد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مساجد منطقه 5 برای اهالی غرب تهران یادآور منبرهای وعظ اندیشمند و خطیب بزرگی است که تا آخرین روزهای عمرش منبر روضه و سخنرانی اش قطع نشد. مرحوم حجّت الاسلام محمدمهدی تاج لنگرودی واعظ معروف تهران به اخلاق نیک و مردم داری شهره بود.
وانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
انجمن ورزشی نویسان ایران در نامه هایی جداگانه به انجمن جهانی ورزشی نویسان و رئیس فدراسیون فوتبال ایران، تذکراتی داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه، مهدی تاج و فدراسیون فوتبال را در پرونده ویلموتس مورد انتقاد شدید قرار داد. به گزارش تابناک ورزشی؛ عبدالیان پور در خصوص تعامل مرکز وکلا با وزارت ورزش به خصوص در زمینه پرونده های بین المللی گفت: از روزی که مسئولیت را برعهده گرفتم دغدغه ام این موضوع بود ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۴    
دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: پرونده شرکت تاج خودرو 650شاکی دارد و مبلغ کلاهبرداری آن بالغ بر 145میلیارد تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
طبق رسم و رسوم معمولا آشنایان داغ دیده ها یک یا چند تاج گل برای ابراز تسلیت جلوی در مسجد می گذارند اما بعد از یک روز، این تاج گل خشک می شود.
همگردی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۷    
انواع تاج گل، ماشین عروس، دسته گل عروس، باکس گل و... ارسال رایگان به سراسر استان اردبیل در کمتر از یک ساعت با بیش از 30 سال سابقه آماده خدمت رسانی است. در صورت نیاز تماس بگیرید: 09144541778 | 09354789117
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۵    
شهردار قزوین گفت: هدف از هرس زمستانه درختان حذف شاخه های خشک، خطرساز، آفت زده و بیمار، ایجاد فرم مناسب برای تاج درختان و کاهش خطرات و مزاحمت بعضی از شاخه های درختان برای شهروندان و خودروهای عبوری است.