جمعه ۰۴ مهرساعت ۰۶:۵۴Sep 2020 25

جدیدترین‌های «استان مرکزی»

 
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - ماشین سازی اراک از جمله بخش های صنعتی استان مرکزی بود که در دوران دفاع مقدس با ساخت تجهیزات و پل های مختلف توانست همچون بازویی توانمند یاریگر رزمندگان اسلام باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: 270 پروژه محرومیت زدایی در استان مرکزی به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی با بیان اینکه 140 پروژه آبرسانی به روستاهای استان مرکزی در دستور کار بسیج سازندگی است گفت: 176 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان مرکزی توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا، 247 مورد جدید ابتلاء در استان مرکزی شناسایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی با بیان اینکه یکی از مهمترین نیازهای امروز مردم روستا آبرسانی کشاورزی است گفت: با توجه به احساس نیازی که در این حوزه وجود داشت بیش از 140 پروژه آبرسانی کشاورزی در سال 99 در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی دارد که تاکنون 60 پروژه تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در هفته دفاع مقدس امسال 270 پروژه محرومیت زدایی در استان به بهره برداری می رسد که اعتبار آنها بیش از 30 میلیارد تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۹    
گروه استان ها- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی از برگزاری کنگره ملی "شکوه ایثار" در استان مرکزی خبر داد و گفت: 5مهرماه در این مراسم خانواده های شهدا و ایثارگر استان مرکزی تجلیل می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰    
گروه استان ها رئیس حوزه هنری استان مرکزی گفت: 1000 عنوان کتاب دفاع مقدس در غرفه مجازی استان مرکزی عرضه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۹    
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان مرکزی با بیان اینکه دفتر ایثارگران در دادگستری استان مرکزی باید مستقر شود گفت: اقدام جهادی و عمل انقلابی دو رویکرد مهم در دادگستری استان مرکزی است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان مرکزی از توقیف 63 دستگاه وسیله نقلیه متخلف، در اجرای طرح 2 روزه برخورد با رانندگان متخلف در قالب طرح نصرت در اراک خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۰    
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: پیست 22 بهمن از پروژه های بر زمین مانده شهر اراک و استان مرکزی بود که حدود 15 سال از عمر آغاز عملیات اجرایی آن می گذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره مدیریت بحران جهاد کشاورزی استان مرکزی از تدوین سند استانی کاهش خطر حوادث و سوانح بخش کشاورزی خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۸    
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی درباره دلایل عدم احداث به موقع دهکده المپیک گفت: پروژه دهکده المپیک از پروژه های شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور و از طرح های ملی وزارت ورزش و جوانان است که به دلیل مشکلات بودجه به سرانجام نرسیده است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۸    
نماینده ولی فقیه سپاه روح الله استان مرکزی گفت: رزمایش کمک مومنانه که با کمک خیرین، سپاه و بسیج صورت می گیرد باعث تقویت روحیه همدلی و همبستگی در جامعه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۷    
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از روند غلط واگذاری ها انتقاد کرد و گفت: دولت به جای واگذاری پالایشگاه شازند مشکلات را حل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۶    
همزمان با چهارمین روز دفاع مقدس در مراسمی از پیشکسوتان، رزمندگان و جمعی از خانواده های ایثارگران هشت سال دفاع مقدس استان مرکزی تجلیل شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گردهمایی مسئولین بسیج ادارات استان مرکزی برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: دانشگاه دفاع مقدس پرتوی از کربلا و حماسه عظیم حسینی را رقم زد و انسان های بزرگی را تربیت کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۶    
همزمان با چهارمین روز دفاع مقدس در مراسمی از پیشکسوتان، رزمندگان و جمعی از خانواده های ایثارگران هشت سال دفاع مقدس استان مرکزی تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۴    
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: تقویت بنیه دفاع هوایی استان به خاطر وجود زیرساختهای حساس و حیاتی آن بسیار ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۲    
اراک - ایرنا - هشت سال دفاع مقدس فصلی جدانشدنی از تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی است که در این عرصه، صنایع استان مرکزی به عنوان پشتیبان رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، خدمات ارزشمندی را ماندگار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ایمان، اخلاص، وحدت کلمه، یکپارچگی، ایثار و فداکاری ملت در دوران هشت سال دفاع مقدس سختی ها را آسان کرد و موجب شد جمهوری اسلامی ایران در جنگ پیروز و دشمن سرافکنده و شکست خورده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۴    
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: نقل صحیح و جلوگیری از تحریف دفاع مقدس نیاز امروز کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک محموله لوازم برقی خانگی قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۹    
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: جایگاه و کارنامه ورزش این استان با وجود بهره برداری از طرح های ورزشی و اعزام ورزشکاران رشته های مختلف به مسابقات ملی و فراملی قابل دفاع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۴    
گروه استان ها- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه امروز دشمن به اقتدار و قدرت جمهوری اسلامی ایران اعتراف دارد گفت: دستاوردهای دفاع مقدس باید هنرمندانه برای مردم تبیین شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
موسوی مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی گفت: کودهای فسفاته و پتاسه به اندازه نیاز باید حتماً استفاده شوند اما با توجه به افزایش قیمت کودهای شیمیایی تنها راهکار کاهش هزینه های کشاورزان انجام آزمون خاک و دریافت توصیه کودی متناسب با هر کشت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۷    
به مناسبت هفته دفاع مقدس رزمنده هشت سال دفاع مقدس استان مرکزی به عنوان فعال فضای مجازی مسجد جامع غدیرخم (ضرابخانه) تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: مراکز اقامتی و بین راهی این استان به منظور بررسی نحوه ارائه خدمات به مراجعان در سال جاری 680 بار مورد نظارت گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی سرودن شعر عاشورایی را جهاد و همراهی با قیام امام حسین (ع) توصیف کرد و افزود: اشعار عاشورایی از رموز ماندگاری و جاودانگی واقعه کربلاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۷    
رئیس کل دادگستری استان مرکزی در سفر به شهرستان شازند از نزدیک به مشکلات قضایی برخی از شهروندان رسیدگی کرد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بانوی طلبه جوان جهادگر استان مرکزی که در ایام کرونا چه در بیمارستان چه حتی در غسالخانه خدمت رسانی می کنند تاکید می کند: نیروهای جهادی خود را فرزند حاج قاسم می دانند و خدمت و فدای مردم شدن را درس سردارسلیمانی می دانند.
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی روز چهارشنبه در دومین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس همزمان با هفت استان دیگر؛ به صورت ویدئوکنفرانس با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۰    
اراک- اخوان، مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی با اشاره به اینکه در زمینه تولید تخم مرغ در استان مشکلی وجود ندارد، گفت: 60 درصد نهاده مورد نیاز مرغداران از بازار آزاد تامین می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۶    
در پی درگذشت خیر نیک اندیش شادروان حاج محمدرضا کاظمی مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، متن پیام شهریار فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی بدین شرح می باشد: به نام خدا ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکزی گفت: این دانشگاه تقویت محورهای انقلاب اسلامی را جزئی از برنامه های خود می داند و در این راستا باید فعالیت های فرهنگی، علمی، پژوهشی، آموزشی دانشگاه با چاپ مقالات و کتب در این زمینه افزایش و تقویت شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۱    
اراک- آنجفی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: تولیدات شیلات در استان نسبت به سال گذشته یک هزار و 800 تُن افزایش داشته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۵    
اراک- ذوالفقاری، معاون شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی از انتقال دانش کشورهای صنعتی به مدیران واحدهای تولیدی استان خبر داد و گفت: کنسرسیوم سازی یکی از اقدامات این شرکت در بازار است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین موزه تخصصی دفاع مقدس استان مرکزی در مجموعه حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در اراک افتتاح شد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
شورای نگهبان در بیانیه ای نوشت: دفاع مقدس از نشانه های عزم راسخ و بی پایان ایرانیان در دفاع از آرمان های بلند انقلاب اسلامی در مقابله با تهدیدات دشمنان نظام به شمار می رود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع ، دستور العمل ارزیابی انجمن های علمی و آموزشی معلمان را به استان ها ابلاغ کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
در راستای استفاده بهتر و بهینه معلمان و دانش آموزان از شبکه شاد، کلیپ های آموزش شبکه شاد منتشر شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۰    
اراک - ایرنا - مدیر صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: صدور 24 فقره پروانه بهره برداری و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی، موجب افزودن 300 هزار تن به ظرفیت فرآوری محصولات خام کشاورزی استان در سال جاری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳    
اراک - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گرشگری استان مرکزی گفت: طرح پنجشنبه های اراک شناسی به مناسبت گرامیداشت هفته گردشگری (پنجم تا 11 مهرماه) در این شهر کلید خورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۲۱    
اراک - ایرنا - رسم ماندن عنوان کتابی است که به کوشش محمود منصوری و فاطمه محمدمیرزایی نوشته شده و در خصوص مرور موضوعی وصیت نامه های شهدای دلیجان از توابع استان مرکزی است.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مسوولان استانی، آیین رونمایی از مجموعه کتاب های صوتی با موضوع دفاع مقدس در استان مرکزی برگزار شد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم روضه خوانی در منزل شهید احمد کریمی از شهدای شاخص روستای سینقان دلیجان با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی برگزار شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سرکلانتر هفتم تهران از کشف 69 هزار و 550 عدد ماسک قاچاق در پایانه مسافربری جنوب تهران خبر داد.به گزارش ایسنا سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی قصد دارد با استفاده از اتوبوس های مسافربری محموله ماسک قاچاق را به یکی از شهرستان های استان مرکزی انتقال دهد ...
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان مرکزی گفت: دوشنبه های اراک گردی و پنجشنبه های اراک شناسی به منظور توسعه گردشگری در اراک ترتیب داده شده است.