دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۲:۳۸Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال خون»

اقتصاد ایران: اصفهان - مدیرکل انتقال خون استان اصفهان از مراجعه 206 نفر برای اهدای خون در عید قربان در اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/ایلام مدیرکل انتقال خون استان ایلام گفت: در دو ماه ابتدای امسال مراجعه برای اهدای خون از سوی مردم استان نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش داشته است.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۸:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تب دنگی یک بیماری ویروسی است که فقط از طریق نیش پشه آئدس آلوده و یا انتقال خون و فراورده های خونی از بیمار مبتلا به سایر افراد منتقل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل انتقال خون استان تهران با بیان اینکه توجه به ابعاد مالی و نیروی انسانی جزو خواسته های سازمان انتقال خون از دولت چهاردهم به حساب می آید، افزود: اگر نیروی انسانی سازمان انتقال خون به اندازه کافی نباشد، به طور قطع نمی توان پایگاه سازمان انقال خون در سطح شهرها را افزایش داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان هرمزگان گفت: تنها پایگاه انتقال خون بزرگ ترین جزیره ایرانی خلیج فارس برای تامین و افزایش ذخایر خونی مورد نیاز بیماران به مشارکت همگانی و بیشتر قشموندان با همه گروه های خونی نیاز دارد.
به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون، مازندرانی های خونبخش با اهدای کارت تبریک و هدیه ای برسم یادبود تقدیر شدند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون مازندران، در آستانه روز جهانی اهداکنندگان خون، در تجلیل از فعالیت خداپسندانه و نجات بخش این عزیزان ...
در بیستمین سالروز جهانی اهداکنندگان خون از جمعی از اهدا کنندگان مستمر خون استان سیستان و بلوچستان در مراسمی قدردانی شد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان سیستان و بلوچستان ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز یکشنبه بیست و هفتم خرداد ماه، تفاهم نامه بومی بین سازمان انتقال خون و ستاد اقامه نماز استان یزد به امضای دو طرف رسید. ...
بانوان روستای خورهشت استان قزوین با هدف ترویج فرهنگ ایثار و اهدای خون در بین جوانان و خانواده ها در حرکتی گروهی و هماهنگ و با برنامه زمان بندی شده با حضور در مرکز اهدای خون تاکستان به طور مستمر در امر خداپسندانه اهدای خون مشارکت می کنند و مدیرکل انتقال خون استان قزوین به مناسبت "روز جهانی ...
تیمی متشکل از 20 کوهنورد به مناسبت روز جهانی اهدا کنندگان خون قله سهند را فتح کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون، این تیم به سرپرستی احمد حافظی بعنوان سفیر انتقال خون ایران، با هدف فرهنگ سازی اهدای خون 23 خرداد به سمت قله سهند حرکت کردند. ...
به مناسبت فرارسیدن روز جهانی اهداکنندگان خون و،مراسم تجلیل و قدردانی از این عزیزان با حضور مدیر کل و مسئولین انتقال خون در اداره کل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، دکتر سیدمحمد میری مدیر کل انتقال خون استان ضمن تبریک 14 ژوئن روز جهانی اهداکنندگان خون ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل انتقال خون استان سیستان و بلوچستان گفت: جان تعدادی از بیمارن تالاسمی، سرطانی، مادران تازه زایمان کرده بعلت کمبود خون در معرض خطر هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۵:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان انتقال خون از افزایش میزان ذخایر خون در فصل بهار سال جاری خبر داد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۰:۱۰    
این مراسم با حضور محمد حسین حسن بیگی بخشدار مرکزی ، شهرداران بندرلنگه و بندر کنگ ، دکتر اسماعیلی رئیس بیمارستان شهدا ، آرش الوندی معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت و نظربین رئیس پایگاه انتقال خون بندرلنگه برگزار گردید ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۱:۳۳    
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام مدیران استان به خصوص مدیران بهداشت و درمان و انتقال خون وظیفه دارند پیگیر تخصیص اعتبارات ملی از مسئولین کشوری باشند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۹    
شاهرود_ به مناسبت روز جهانی اهدا خون، جمعی از رسانه نگاران بسیجی شاهرود با حضور در پایگاه انتقال خون نسبت به اهدا خون اقدام کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: 47 درصد اهدا کنندگان خون در استان ثابت هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 6.2 روز ذخیره خونی در خراسان جنوبی داریم. در حال حاضر نیاز استان به خون تأمین است و حتی مازاد آن به شبکه ملی ارسال می شود.
به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون ، مراسم تجلیل از اهداکنندگان خون٬ در مراکز انتقال خون استان آذربایجان غربی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان آذربایجان غربی ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه سمنان و نماینده ولی فقیه در استان گفت: سازمان انتقال خون از ارکان مهم حوزه بهداشت و درمان است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت اسنپ به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون و با هدف تکریم این ناجیان سخاوتمند، از 23 خرداد تا پایان این ماه تخفیف ویژه برای تسهیل رفت وآمد اهداکنندگان به مراکز انتقال خون در نظر گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۲    
تبریز- ایرنا- مدیرکل انتقال خون آذربایجان شرقی با اشاره به رکوردهای اهدای خون و فرآورده های خونی در استان، گفت: ابوالفضل پورمحمد با 141 بار اهدای خون در 43 سال با 60 سال سن رکورددار اهدای خون در استان است.
در آستانه روز جهانی اهداکنندگان خون با برگزاری مراسمی در پایگاه انتقال خون ایلام از اهدا کنندگان خون و مروجان فرهنگ اهدای خون تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون ایلام، دکتر لیلی عاصم آبادی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دامغان- رئیس پایگاه انتقال خون دامغان گفت: طی سه ماهه نخست سال جاری تعداد یک هزار و 254 نفر برای اهدای خون به این پایگاه مراجعه کرده اند.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل سازمان انتقال خون خراسان رضوی گفت: در سه ماه نخست سال 1403 شاهد رشد 11.2 درصدی اهدای خون بودیم که نشانگر افزایش سه برابری اهدای خون ما نسبت به کل کشور است.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۰    
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران با بیان اینکه 20 میلیون بانوی ایرانی شرایط بالقوه اهدای خون را دارند، افزود: از ابتدای امسال تنها 68 هزار واحد خون از سوی جامعه بانوان به کودکان، زنان نیازمند به خون در حین زایمان و بیماران اهدا شده
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۷    
در این کار خداپسندانه که به همت واحد HSE شرکت ماهان سیرجان و با همکاری سازمان انتقال خون شهرستان سیرجان در مرکز بهداشت کار شرکت ماهان سیرجان انجام پذیرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۹:۳۰    
به مناسبت روز جهانی اهدای خون جمعی از شهروندان شاهرودی با حضور در پایگاه انتقال خون در اقدامی خداپسندانه خون خود را اهدا کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۶    
معاون اجتماعی سازمان انتقال خون با اشاره به شعار اهداکنندگان متشکریم، گفت: برای اهدای خون باید از اهداکنندگان تقدیر کنیم، زیرا آنها سلامت را با جامعه به اشتراک می گذارند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
این روز به مناسبت تولد کارل لندشتاینر، کاشف گروه های خونی و بنیان گذار انتقال خون مدرن، نام گذاری شده است و امسال در بیستمین سالگرد این روز از اهداکنندگان خود برای نجات جان انسان ها تشکر می کند. انتهای پیام/ لینک کوتاه لینک کپی شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، از تامین بیس از دو میلیون و 320 هزار واحد خون اهدایی طی سال گذشته در کشور خبر داد.
سلام دنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان فارس گفت: اگر زیرساخت های استان فارس در حوزه انتقال خون طی 3 سال آینده در تامین کامل خون و فرآورده های خونی استان صورت نگیرد، دچار چالش خواهیم شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل انتقال خون قم گفت: در فروردین و اردیبهشت ماه سالجاری میزان اهدای خون در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 15.7 درصد رشد داشته است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان انتقال خون ایران ضمن تاکید به لزوم تشویق جوانان و بانوان به اهدای خون، گفت: امسال تا به امروز میزان ذخایر به طور میانگین در کشور به 9 روز رسیده است و امیدواریم این روند تاپایان سال ادامه پیدا کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۳    
دکتر امیرمسعود ناظمی، معاون فنی اداره کل انتقال خون استان تهران گفت: اهدای خون از سال 2007 میلادی در کشور به صورت داوطلبانه و بدون چشم داشت مالی انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون فنی اداره کل انتقال خون استان قم گفت: آسیب اهدای خون به بانوان یک باور غلط است، زیرا در هنگام مراجعه بانوان به مراکز انتقال خون، کم خونی آن ها مورد ارزیابی قرار می گیرد که در اغلب موارد مشکلی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۶:۵۳    
زنجان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان زنجان گفت:از ابتدای سال تاکنون نه تنها کمبودی در زمینه فرآورده های خونی نداشته ایم بلکه نزدیک به 2 هزار واحد گلبول قرمز متراکم و کم لوکوسیت به استان های دیگر کمک کردیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۵:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل انتقال خون استان تهران با بیان اینکه 50 سال از حیات سازمان انتقال خون در کشور می گذرد، درباره 17سال اهدای خون داوطلبانه و سلامت خون های اهدایی به تشریح توضیح داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۳:۰۵    
مدیرکل انتقال خون آذربایجان غربی گفت: سال گذشته بانوان و جوانان آذربایجان غربی با حضوری چشمگیر در صفوف اهدای خون، نقشی اساسی در تأمین نیازهای خونی استان ایفا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۲    
مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اکنون در 20 شهرستان هنوز مرکز اهدای خون نداریم بیان کرد: باید به این سمت برویم که فرهنگ سازی برای اهدای خون و دسترسی مردم را به خون تسهیل کنیم.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: اهدای پلاکت در استان به روش پلاکت فرزیس در دو سال اخیر 23 درصد رشد داشته است.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۷    
نصر: مدیرکل انتقال خون آذربایجان شرقی با بیان اینکه 4.5 درصد اهداکنندگان خون در سطح کشور زن هستند، گفت: این آمار برای استان ما پایین تر است و 2.7 درصد از اهداکنندگان خون در استان را بانوان تشکیل می دهند .
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هر اهدای خون می تواند به نجات زندگی 3 نفر کمک کند، گفت: سال گذشته، 28 هزار و 156 نفر برای اهدای خون مراجعه کردند که از این تعداد، 23 هزار و 400 نفر موفق به اهدای خون شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: شمار اهدای خون در این استان با رشد 25درصدی در سه ماه نخست امسال به هشت هزار افزایش مورد یافت که 95 درصد آنان آقایان هستند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
شرکت اسنپ به مناسبت روز جهانی اهداکنندگان خون و با هدف تکریم این ناجیان سخاوتمند، از 23 خرداد تا پایان این ماه تخفیف ویژه برای تسهیل رفت و آمد اهداکنندگان به مراکز انتقال خون در نظر گرفته است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: انتظار داریم بانوان بوشهری مشارکت بیشتری در اهدای خون داشته باشند.علیرضا باستین با تبریک 25 خرداد روز تجلیل از اهدا کنندگان خون اظهار کرد: هر چه داریم از مردم استان بوشهر داریم و در همه مواردی که نیاز بوده پای کار بوده اند ...
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون استان قزوین گفت: ابتدای سال 1403 تا کنون حدود 12 هزار و 393 نفر برای اهدای خون به اداره کل اهدای خون استان مراجعه کردند که از این تعداد، 9 هزار و 606 نفر موفق به اهدای خون شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۰۷    
تبریز-ایرنا- به مناسبت روز جهانی اهدای خون به مرکز انتقال خون تبریز رفتیم تا از آخرین وضعیت اهدای خون استان مطلع شویم. دکتر مهدی رسولی مدیرکل انتقال خون آذربایجان شرقی در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا گفت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان انتقال خون ایران برای موفقیت و پیشروی در این حوزه در سطح منطقه تاکنون از پیچ و خم های زیادی عبور کرده، اما در گذر از گردنه پالایش خون و بومی کردن صنعت پلاسما دچار چالش شده است.