شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۵:۰۲Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتقال خون»

مهرصبا   ۷ ساعت پیش    
بشیر حاجی بیگی سخنگوی سازمان انتقال خون کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به کاهش میزان اهدای خون در دوران شیوع کرونا در دنیا اظهار کرد ...
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
شهردار شهریار گفت: یکی از ساختمان های متعلق به شهرداری در جنب ساختمان آتش نشانی در شهرک اداری با مساحت 240 مترمربع و با اعتبار 10 میلیارد ریال تجهیز و در اختیار مرکز انتقال خون شهریار قرار گرفت، مرکز جدید ظرفیت 12 تخت دریافت خون دارد و بزودی با حضور مدیران ارشد استان و شهرستان افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: اهدای پلاکت در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، 6 برابر افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۴    
مدیر کل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: سازمان انتقال خون در تعطیلات رسمی و غیررسمی، تعطیل نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: همچنان بخش زیادی از فرآورده های خونی دراصفهان به روش سنتی تولیدمی شود و بخشی از فرآورده هایی که با فناوری های نوین تولید می شود کیفیت بالایی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون به بیان توضیحاتی درباره کاهش مراجعه مردم با شروع فصل گرما به مراکز انتقال خون پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۸    
به گزارش مشرق نورنیوز در توئیتی نوشت: سازمان انتقال خون بنابر وظایف خود به صورت متناوب در سراسر کشور پیام هایی جهت تشویق مردم به اهداء خون منتشر می کند، اما اینترنشنال سعودی در تکمیل جنایت تروریست های الاحوازیه در تیراندازی به مردم ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام نورنیوز، خوزستان در چند روز اخیر شاهد تجمعات اعتراضی مردمی است که در مواجهه با خشکسالی و بی آبی خواهان رسیدگی بیشتر مسئولان به اوضاع نابسامان مدیریت آب و منابع آبی استان هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست انتقال خون خراسان رضوی گفت: با توجه به کاهش ذخایر خونی و گرم شدن هوا پایگاه اهدای خون امام رضا (ع) در روز چهارشنبه 30 تیر و همزمان با عید سعید قربان و همچنین روز جمعه یکم مرداد ماه فعال خواهد بود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۵    
مدیر روابط عمومی انتقال خون استان اصفهان با بیان اینکه مشکل خاصی برای کمبود خون نداریم و وضعیت بحرانی نیست، گفت: با توجه به اینکه خون و فرآورده های خونی یک بافت زنده هستند و تاریخ انقضای محدودی دارند ما به صورت مستمر احتیاج به خون و فرآورده های خونی داریم و لذا از اهداکنندگان خون می خواهیم روزانه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خوزستان گفت: در حال حاضر استان با کاهش ذخایر خون رو به رو بوده و نیاز شدید به تمامی گروه های خونی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا - مدیرکل انتقال خون قم با دعوت مردم به اهدای خون در روز عید قربان گفت: با توجه به نیاز همیشگی بیماران به خون و فرآورده های آن، مرکز انتقال خون روح الله قم در روز عید قربان آماده پذیرایی از داوطلبان اهدای خون است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان البرز از فعالیت مرکز اهدای خون گلشهر کرج در روزهای تعطیلات کرونایی، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به کمبود خون به ویژه گروه های منفی در استان ، داوطلبان اهدا به پایگاههای انتقال خون خوزستان مراجعه کنند .
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: به تمام گروه های خونی به ویژه گروه های خونی منفی نیاز داریم زیرا ذخیره بانک خون استان حدود پنج روز است و مطلوب نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۷    
قزوین - ایرنا - مدیرکل انتقال خون قزوین با اشاره به اینکه بانوان این استان طی یک سال گذشته در زمینه اهدای خون پیشروتر از مردان عمل کرده اند، گفت: اهدای خون توسط زنان استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6.7 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل انتقال خون البرز گفت: پایگاه مرکزی این اداره کل در تعطیلات پیش رو( از چهارشنبه هفته جاری تا یکشنبه هفته آینده) آماده خدماتدهی به مراجعه کنندگان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون استان تهران، با اشاره به تعطیلات 6 روزه از شهروندان تهرانی خواست اهدای خون به بیماران را فراموش نکنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۲    
دو خواهر مازندرانی با حضور در اداره کل انتقال خون استان به طور همزمان در عمل خداپسندانه اهدای خون شرکت کردند و جلوه ای از همدلی و ایثار را به نمایش گذاشتند.
23 استان کشور از آغاز همه گیری کووید19 در ایران تاکنون با ارسال 63 هزار و 428 واحد خون یاری بخش بیماران نیازمند به خون و فرآورده های آن در استان سیستان و بلوچستان بوده اند. ...
مدیرکل اداره کل انتقال خون استان خوزستان منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران؛ طی حکمی از سوی دکتر پیمان عشقی، مدیرعامل سازمان انتقال خون، علی فیضی به عنوان مدیرکل اداره کل انتقال خون استان خوزستان منصوب شد. وی پیش از این سرپرست این اداره کل بود .
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: به تمام گروه های خونی به ویژه گروه های خونی منفی نیاز داریم زیرا ذخیره بانک خون استان حدود پنج روز است و مطلوب نیست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۷    
40 نفر از طلاب و روحانیون آستارایی با حضور در پایگاه انتقال خون به بیماران نیازمند خون اهدا کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون البرز از تغییر ساعت کاری پایگاه مرکزی انتقال خون این استان در روزهای 30 و 31 تیرماه جاری خبرداد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استقرار تیم سیار انتقال خون در اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه و اهدائ خون به نماد اهدائ زندگی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- فارس- ذخایر خونی فارس هم اینک در وضعیت قرمز قرار دارد؛ در شرایط کرونایی برخی از هموطنان به خاطر بیم و هراس از ابتلای احتمالی به کرونا، از اهدای خون صرف نظر کرده اند اما در مراکز انتقال خون تمام دستورالعمل های بهداشتی رعایت می شود و جای هیچ نگرانی از این بابت نیست./ عکس: شیوا السادات عطاران
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل انتقال خون فارس، گفت: هرچند مشارکت مردم ایران در امر اهدای خون در دوران کرونا حدود سه برابر بیشتر از جهان بوده است اما در استان فارس سالانه حدود 150هزار واحد خون در بین 73 بیمارستان توزیع می شود که با کاهش 9 درصدی روبروست و این تأثیر قابل توجهی بر کاهش میزان ذخایر خون داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل انتقال خون استان سمنان گفت: هفت هزار و 823 واحد خون بهار 1400 در استان سمنان اهدا شد که از این میزان، هفت هزار و 370 اهدا کننده مرد و 453 اهدا کننده زن بودند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۷    
ایسنا/زنجان مدیرکل انتقال خون استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 1400 فرآورده خونی به شبکه ملی خون رسانی کمک شده که از این تعداد 1050 واحد فرآورده به استان سیستان و بلوچستان ارسال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان انتقال خون فارس از مردم دعوت کرد برای اهدای خون به پایگاه های سازمان مراجعه کنند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۴۳    
به گزارش ایثار گیلان،عبدالله پاکاری در دیدار با مدیرکل انتقال خون استان گیلان، خدمت در حوزه ایثارگران را نیازمند استفاده از ظرفیت های درون سازمانی و برون سازمانی دانست و اظهار کرد: امروزه تشکل های ایثارگری فرصت خوبی برای پیگیری مطالبات ایثارگران را فراهم کرده اند. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۱:۱۳    
معاون فنی و فناوری نوین سازمان انتقال خون با اشاره به اینکه حذف پلاسمادرمانی از دستورالعمل کووید یک کار کاملا غیر علمی و غیر حرفه ای است، بیان داشت: هنوز سند و شواهدی مبنی بر بی تأثیری این روش در دنیا وجود ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۸    
انتقال خون در بدن به وسیله حفره های قلب، اهیمت پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی، نوشیدنی های گیاهی ضد غلظت خون، عوامل خطر و شایع ترین بیماری های قلبی و عروقی و خوراکی های مفید برای جلوگیری از ابتلاء به این عارضه را در بسته خبری سلامت ایمنا بخوانید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهریار- مرکز انتقال خون شهریار که سال ها در یک کانکس مستقر بود، در یک محل مناسب و با افزایش دوبرابری ظرفیت، صاحبخانه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
قم- روابط عمومی سازمان انتقال خون قم گفت: با توجه به کاهش مراجعات به دلیل گرمای هوا، مرکز اهدای خون حضرت روح الله در روز پنچشنبه نیز برای دریافت خون از داوطلبان اهدای خون فعال است.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان تهران از بانک آینده برای پرداخت تسهیلات طرح فرشتگان سلامت قدردانی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۷    
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: نقشه ذخایر خونی روزانه کشور به تفکیک استان ها حدود یکسال است روی سایت سازمان انتقال خون ایران به نشانی ⁦‪ibto.ir‬⁩ در دسترس همگان قراردارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل انتقال خون استان همدان گفت: 150 واحد فرآورده های خونی مازاد از همدان به استان سیستان و بلوچستان ارسال شده است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۴    
مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: این استان به تمامی گروه های خونی به ویژه او مثبت نیاز دارد.
دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش، با حضور تیم سیار سازمان انتقال خون در این دانشگاه خون خود را اهدا کردند . به گزارش روابط عمومی ارتش، با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا و کاهش ذخائر خون و فرآورده های خونی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۱    
فراخوان ارسال آثار نقاشی، عکس، شعر و دست نوشته با عنوان "قهرمان زندگی من" از سوی سازمان انتقال خون ایران منتشر شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام -ایرنا - مدیرکل انتقال خون ایلام گفت: در سه ماه نخست امسال سه هزار و 468 هزار واحد خون در این استان اهدا شد که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18 درصد رشد را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۹    
ایسنا/همدان رئیس سازمان انتقال خون استان همدان گفت: همدان برای تأمین پلاکت به گروه های خونی با RH منفی نیاز دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر کل انتقال خون استان ایلام از اهدا خون 3 هزار و 468 نفر در سه ماهه اول امسال در استان ایلام خبر داد و گفت: میزان اهدا خون در سه ماهه نخست امسال در ایلام 18 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مسئول واحد جذب اداره کل انتقال خون استان همدان از کاهش ذخایر گروه خونی O و B منفی در استان خبر داد.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰    
جمعی ازفرماندهان و کارکنان مرکز بهسازی، نوسازی و ساخت قطعات نزاجا در یک اقدام انسان دوستانه به جمع اهداکنندگان خون پیوستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان تهران ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰    
بانوان بسیج مهندسی و متخصصین صنعت و معدن استان خوزستان با هدف نجات جان بیماران به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان خوزستان ...
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰    
مدیر کل صدا وسیما مرکز استان خوزستان با هدف افزایش تعامل و ارتباطات بین دستگاهی در اداره کل انتقال خون حضور پیدا کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان خوزستان ...