پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۱۵:۴۵Feb 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتوبوس سیار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کسبه نوع دوست قائم شهری با توجه به کمبود ذخائر خونی از اداره کل انتقال خون استان تقاضای یک دستگاه اتوبوس سیار دریافت خون کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای پویش غربالگری رایگان پرفشاری خون و دیابت،اتوبوس سیار سلامت در بهارستان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - پیشرفت 85 درصدی پروژه استادیوم هزار نفری شهدای شاهد شهر،راه اندازی اتوبوس سیار سلامت در شهرستان بهارستان و نسیم شهر،برگزاری دوره های ایمنی و آتش نشانان داوطلب در قرچک ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان سمنان با اشاره به نیاز همیشگی به خون گفت: تامین اتوبوس سیار خونگیری در فهرست مصوبه های سفر آیت الله رئیسی رییس جمهور به این استان قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: در استان قزوین تمایل به اهدای خون زیاد است، اما زیرساخت ها کم است و از این رو وجود اتوبوس سیار خونگیری برای استان ضرورت دارد و انتظار داریم مورد توجه مسئولین قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح اتوبوس سیار ایدز با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اداره بهزیستی شهرستان دشتی اجرا شد.
پرسنل دانشگاه گیلان با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون و نجات جان بیماران به مناسبت هفته بسیج برای همدلی و کمک به بیماران به جمع اهداکنندگان خون پیوستند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان گیلان، جمعی از پرسنل دانشگاه گیلان با حضور در محل استقرار اتوبوس سیار اهدای خون به یاری بیماران شتافتند. ...
اتوبوس سامانه سیار اهدای خون در محل برگزاری رزمایش شکوه اقتدار بسیجیان شهرستان خرم آباد مستقر شد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان لرستان، اتوبوس سامانه سیار اهدای خون به مناسبت هفته بسیج و در حاشیه برگزاری رزمایش شکوه اقتدار بسیجیان در محل مصلی الغدیر شهرستان خرم آباد مستقر شد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - برنامه اتوبوس کتابگرد سفیر مهر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، ویژه ارائه خدمات به کودکان و نوجوانان محلات محروم منطقه نوزده به همت خانه فرهنگ تلاش اجرا می گردد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح آموزش عابران و موتورسواران در اتوبوس سیار این پلیس که مجهز به تجهیزات نوین کمک آموزشی است، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راه استان اصفهان از راه اندازی اتوبوس سیار هوشمند با تجهیزات روز و نوین الکترونیکی برای اولین بار در کشور توسط این پلیس خبر داد.
مدیرکل انتقال خون استان خراسان شمالی با اشاره به مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به این استان در تیرماه سال 1401 از تحویل دو دستگاه اتوبوس سیار اهدای خون با اعتبار 200 میلیارد ریال به انتقال خون استان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: تامین 2 دستگاه اتوبوس سیار انتقال خون که از مصوبه های سفر رییس جمهور به استان بود با جذب اعتبار محقق شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:به گفته معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، اطلاعات 4 هزار کودک از دهک های پایین جامعه به آموزش و پرورش شهر تهران رسیده است تا اسامی آنها به منظور اینکه در مدرسه ثبت نام کرده اند یا نه، بررسی شود.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: دو دستگاه اتوبوس سیار انتقال خون به ارزش 20 میلیارد تومان به خراسان شمالی واگذار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل انتقال خون خراسان شمالی از اختصاص دو دستگاه اتوبوس سیار انتقال خون به این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۸    
بجنورد- مدیرکل انتقال خون خراسان شمالی گفت: 2 دستگاه اتوبوس سیار انتقال خون به ارزش 20 میلیارد تومان به خراسان شمالی واگذار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نیاز استان به اتوبوس سیار خونگیری ، فرصت توسعه گردشگری با عضویت سمنان در اتحادیه بین المللی شهرهای جاده ابریشم، روند کاهشی بیماری سالک، کشف محموله 60 میلیارد ریالی مخدرهای توهم زا در شاهرود، و فراخوان جشنواره ملی فیلم کوتاه فانوس ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل انتقال خون استان سمنان با اشاره به نیاز همیشگی به خون، گفت: تامین اتوبوس سیار خونگیری زمینه اهدای خون برای 40 هزار نفر از جمعیت استان را فراهم می کند.
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: وجود یک دستگاه اتوبوس سیار خون گیری با توجه به ظرفیت خوب اهدا کنندگان در قزوین و سایر نقاط استان ضروری است و در این راستا نیازمند حمایت مسئولین هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - علم بشر قادر به ساخت آن در محیط آزمایشگاهی نیست و تنها راه تامین آن از طریق اهدای انسانی است. خون مایه حیات جسم و جان انسان است و اکنون همراهی خیران استان سمنان برای تهیه اتوبوس سیار خونگیری به منظور ایجاد امکان اهدا در مناطق مختلف روستایی و شهری یک ضرورت است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل انتقال خون استان مرکزی به اتوبوس سیار خونگیری مجهز شد.
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: از ابتدای سال تا بیستم خرداد سال جاری 9 هزار و 11 نفر برای اهدای خون مراجعه کرده و 71 درصد آن ها به تعداد 8 هزار و 466 نفر موفق به اهدای خون شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون قزوین گفت: این استان با توجه به ظرفیت بالای اهداء کنندگان خون در نقاط مختلف نیازمند یک دستگاه اتوبوس سیار خونگیری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته سلامت اتوبوس سیارسلامت در شهرک پیکانشهر مستقر شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۶    
در راستای تحقق شعار حال خوب زندگی اتوبوس سیار _ پردیس سلامت در منطقه 10 تهران مستقر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۶    
برای خدمت رسانی و دسترسی آسان اهدا کنندگان خون ، خرید یک دستگاه اتوبوس سیار خونگیری در دستور کار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خدمات سلامت محور در هفته سلامت به شهروندان منطقه8 در اتوبوس سیار ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خدمات رایگان اتوبوس سیار در هفته سلامت به ساکنان محلات کم برخوردار منطقه 19 ارائه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/زنجان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم گفت: از 18 اردیبهشت ماه به مدت یک ماه اتوبوس سیار یونیت دندانپزشکی در روستاهای محروم شهرستات حضور خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
شیراز- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به شیراز ضمن شرکت در مراسم عید سعید فطر در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) از پایگاه و خدمات اتوبوس سیار اهدای خون در این حرم مطهر بازدید کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل انتقال خون استان بوشهر از افزایش 15 درصدی آمار اهدای خون در سال 1401 نسبت به سال 1400 خبر داد. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، علیرضا باستین بعدازظهر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: امسال در شب های قدر 10 درصد نسبت به پارسال افزایش اهدای خون را شاهد بوده ایم. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل انتقال خون استان بوشهر با اشاره به از رده خارج شدن اتوبوس سیار خون گیری در این استان گفت: تفاهم نامه خرید و تجهیز اتوبوس جدید به دلیل مشخص نبودن رئیس شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس با چالش روبه رو شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۶:۰۵    
اتوبوس سیار خونگیری با حضور معاون استاندار گلستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون گلستان گفت: اداره کل انتقال خون استان با هزینه 120 میلیارد ریالی مجهز به اتوبوس خونگیری شد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون گلستان از تحویل و فعالیت اتوبوس سیار خونگیری در استان خبر داد و گفت: این اتوبوس روزانه ظرفیت خونگیری 60 و 70 واحد خون را دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر فاطمه محمدی گفت: سالانه بین 60هزار تا 70هزار واحد خون در استان اهداء می شود که توجه به اهداء اتوبوس انتظار رشد 15 درصدی را در این زمینه داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل انتقال خون استان سمنان با بیان اینکه نیاز به خون به عنوان یک مایع حیاتی همیشگی است، گفت: این استان به اتوبوس سیار خونگیری نیاز مبرمی دارد.
جمعی از مدیران و کارکنان دادگستری شهرستان فریدونکنار در حمایت از بیماران نیازمند به خون استان با اهدای خون در پویش چتر سرخ زندگی شرکت کردند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون مازندران،با استقرار اتوبوس سیار انتقال خون استان در محل دادگستری شهرستان فریدونکنار ...
مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارومیه در قالب اتوبوس سیار شادی با حضور در مساجد الله اکبر و امام موسی ابن جعفر علیه السلام ارومیه به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی برای کودکان و نوجوانان خویی پرداختند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۴    
نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس شورای اسلامی از جبران جای خالی اتوبوس خون گیری در گلستان خبر داد و گفت: یک دستگاه اتوبوس سیار انتقال خون با امکانات کامل به گلستان اختصاص داده شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه18 با راه اندازی اتوبوس سیار و شبانه روزی امدادرسان، اجازه نمی دهند هیچ کارتن خواب و بی پناهی در معابر بماند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۸    
نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های مکرری که انجام شد یک دستگاه اوتوبوس سیار انتقال خون با امکانات کامل به گلستان اختصاص داده شد و منتظر هستیم اوتوبوس تحویل انتقال خون استان دهند.
کارکنان منطقه آزاد انزلی با اهدای خون خود به پویش زمستانی چتر سرخ زندگی پیوستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان گیلان؛ 40 نفر از کارکنان منطقه آزاد انزلی در اتوبوس سیار خونگیری حضور یافتند و با اهدای خون خود زندگی دوباره ای را به بیماران نیازمند به خون هدیه کردند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
این اتوبوس نه مبدا دارد و نه مقصد. مکانش ثابت و مسافرانش افراد بی سرپناه و بی خانمان است. اتوبوس سیار حامی شهر عنوان طرحی است با این هدف که بی خانمان ها شب های استخوان سوز را دیگر در گوشه خیابان ها و بوستان به صبح نرسانند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۸    
به مناسبت هفته افراد دارای معلولیت و به منظور گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در بین کودکان و نوجوانان کتابخانه سیار یار مهربان 1 در مرکز نگهداری از دختران دارای معلولیت بالای 14 سال فاطیما شهرستان پاکدشت حضور یافت.
مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: اتوبوس سیار خونگیری تاکنون به چند روستای پرجمعیت استان اعزام شده است و آمادگی داریم این اتوبوس ها را به هر روستا های پرجمعیتی که متقاضی اهدای خون باشند اعزام کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهرضا گفت: 2 دستگاه اتوبوس سیار توسط شهرداری به نهاد کتابخانه ها به مدت 20 سال به منظور کتابخانه سیار تحت عنوان پیک دانایی و پیک دانش برای روستاهای فاقد کتابخانه و مناطق کم برخوردار شهرضا اختصاص یافت.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول هماهنگی و برپایی ایستگاه سیار انتقال خون در رودهن از استقرار یک هفته ای اتوبوس سیار سازمان انتقال خون استان تهران به مدت یک هفته در رودهن خبر داد.