جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۵:۲۲Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اهدای خون»

گروه استان ها- در روزهایی که با شیوع بیماری کرونا خبری از برگزاری مسابقات ورزشی نیست، جمعی از قهرمانان و ورزشکاران استان کردستان اقدام به اهدای خون کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
به مناسبت هفته بسیج، طلاب مدارس علمیه خواهران شاهرود با حضور در پایگاه انتقال خون شاهرود در استان سمنان خون اهدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل انتقال خون فارس از حضور به موقع مردم جهت اهدای خون به نیازمندان تشکر و قدردانی کرد و گفت: نیاز به اهدای خون هیچ گاه کتوقف نمی شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت چهل و یکمین سالگرد هفته بسیج 250 کارگر بسیجی سیستان وبلوچستان برای کمک به نیازمندان و رفع مشکل کم خونی اقدام به اهدای خون کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۳    
مدیر کل ورزش و جوانان گلستان به همراه معاونین و جمعی از جامعه ورزش و جوانان استان گلستان پس از حضور بر مزار شهدا، در مرکز اهدا خون گلستان حضور یافتند و با توجه به کاهش ذخایر خونی استان در عمل خداپسندانه اهدای خون به منظور اشاعه این فرهنگ شرکت کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج اقشار مختلف بسیج سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمذد با حضور در اداره کل انتقال خون استان بخش از خون خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۱    
بسیجیان مهدیشهری به مناسبت هفته بسیج با حضور در مرکز انتقال خون اقدام به اهدای خون خود کردند
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۵۰    
همزمان با فرارسیدن هفته بسیج و با توجه به کسری بانک خون کشور، بسیجیان شهرستان راسک خون خود را اهدا نمودند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۱    
همزمان با فرارسیدن هفته بسیج پاسداران و بسیجیان شهرستان راسک با حضور در محل اهدای خون سیار هلال احمر خون خود را اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۸    
کارکنان پدافند هوایی شمال خوزستان در امر خداپسندانه اهدای خون مشارکت کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۶    
همزمان وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و هفته مبارک بسیج،به دعوت کانون مداحان و بسیج مداحان جمعی از مداحان شهرکرد با تقدیم بخشی از خون خود به یاری نیازمندان شتافتند./ عکاس: کربلایی هادی یزدانی
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۹    
همزمان وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و هفته مبارک بسیج،به دعوت کانون مداحان و بسیج مداحان جمعی از مداحان شهرکرد با تقدیم بخشی از خون خود به یاری نیازمندان شتافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
عبداللهی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی استان تهرانبا همکاری سازمان انتقال خون این استان، در قالب عملیات حاج قاسم سلیمانی، پویش اهدای خون به نیابت از این سردار آسمانی را از 13 آبان تا 13 دی ماه اجرایی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۸    
وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا سبب شده است که بسیاری از افراد از ترس ابتلا به این بیماری، به مراکز انتقال خون کمتر مراجعه کنند، اما مردم و بسیجیان پاسارگاد با درک وضعیت قرمز ذخیره خون به پایگاه های اهدای خون شتافتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،بسیجیان کارمند شهرستان سراوان اقدام به اهدای خون کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۱    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ودر روز پنجم اذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین جمعی از خواهر بسیجی با حضور در سازمان انتقال خون در طرح سراسری نذر خون شرکت کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۶    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج،پیشکسوتان سراوانی خاش خون خود را به نیازمندان به خون اهدا کردند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پویش سلیمانی ها هر پایگاه یک خدمت در استان زنجان برگزار شد و بسیجیان پایگاه 29 امامزاده سیدابراهیم(ع) با اهدای خون خود در این پویش مشارکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹    
ایرنا - سنندج - با توجه به کاهش شدید ذخایر خونی کشور و وضعیت بحرانی این نیاز حیاتی بیماران، اعضای انجمن نوای باران و انجمن موی تای منطقه 3 کشور با حضور در سازمان انتقال خون سنندج در اقدامی خداپسندانه نسبت به اهدای خون خود برای بیماران نیازمند اقدام کردند. (عکاس: سیدمصلح پیرخضرانیان)
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
کسانی که مبتلا به این بیماری شده باشند پس از گذشت 28 روز از بهبودی و رفع علائم بیماری می توانند برای اهدای پلاسمای خون اقدام کنند. شرایط عمومی اهدای این پلاسما مانند اهدای خون است و شخص اهدا کننده باید کارت ملی همراه داشته و محدوده سنی وی 18 تا 60 سال باشد ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۰    
کادر درمانی بیمارستان بقیه الله العظم تهران، باتوجه به کاهش ذخایر خونی کشور، عصر امروز5آذر 1399 باحضور در طبقه همکف این بیمارستان، اقدام ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جامعه ورزش کردستان و قهرمانان ملی استان با اهدای خون، در مسیر ترویج اهدای خون و ترغیب آحاد مردم به این امر خداپسندانه گام برداشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خادمین هیأت انصارالحجه عجل الله تعالی فرجه الشریف مشهد مقدس باتوجه به فراخوان سازمان انتقال خون و کمبود خون ذخیره شده در بیمارستان ها با حضور امیر کرمانشاهی مداح این هیأت به صورت دسته جمعی برای اهدای خون اقدام کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
با فراخوان عمومی سازمان انتقال خون و گروه های مردمی در خصوص اهدا خون، مشارکت افراد در اهدای خون از گذشته بیشترشده است و مراکز انتقال خون با رعایت کامل پروتکا های بهداشتی این کار را انجام می دهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۴    
در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، تعدادی ازمربیان وسرمربیان صالحین سپاه ناحیه البرزبه همراه فرماندهی وتعدادی ازپرسنل سپاه امام رضا(ع)شهرستان البرز،با حضور در سازمان انتقال خون،اقدام به اهدا خون کردند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دختر 17 ساله کانادایی که اولین بار تصمیم به اهدای خون گرفته بود هرگز تصور نمی کرد که اشتباه عجیب پرستار حین خونگیری، زندگی او را نابود کند. گابریئِل ایکمان که فکر می کرد اهدای خون می تواند تجربه ای تازه و جالب برایش باشد و علاوه بر آن زندگی یک انسان دیگر را نیز نجات دهد 4 سال پیش به یک محل اهدای ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همواره از اهدای خون به عنوان امری خداپسندانه یاد می شود اما طی روزهای اخیر و در پی تشدید حملات ویروس کرونا، برخی باورهای غلط مانند رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی مانع از مراجعه مردم به مراکز اهدای خون شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های استانی امروز پنجشنبه ششم آذر 99 را با عناوین مختلف مشاهده کنید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح اهداء جهادی خون توسط بسیجیان پایگاه فاطمیون حوزه زکیه(س) درسازمان انتقال خون شهرستان زاهدان برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته بسیج قرارگاه های جهادگران سلامت در استان های مختلف با هدف کمک به کادر درمان راه اندازی شد و بر همین اساس بسیجیان نیز برای اهدای خون به بیماران نیازمند اعلام آمادگی کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بسیجیان جامعه پزشکی شهرستان خلخال در سالروز تشکیل بسیج با اهدای خون به یاری بیماران نیازمند شتافتند.
با مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معافیت از اهدای خون به دلیل انجام تاتو دائمی نیست و افراد با سابقه ی انجام تاتو (خالکوبی) ، طب سوزنی، سوراخ کردن گوش، حجامت، الکترولیز یا زالو درمانی با زالو غیرپرورشی 12 ماه از اهدای خون معاف هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۱    
فرمانده و اعضای شورای فرماندهان، بسیجیان پایگاه های مقاومت حوزه نبی اکرم زاهدان در قالب رزمایش مومنانه به بیماران نیازمند خون اهدا کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان رفسنجان از آغاز مرحله سوم کمک مومنانه در قالب اهدای خون به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان قم با بیان این که اهدای خون هیچ تاثیری در ابتلا به بیماری کرونا ندارد، گفت: اهدای خون شهروندان قمی در روز های اخیر افزایش داشته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۰    
مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان قم از مشارکت 100 نفر از کارمندان بسیجی در قالب طرح جهاد اهدای خون خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو به همراه مدیران ارشد این شرکت امروز 5 آذر، با حضور در مرکز جامع اهدا خون شهید کوروش فیروزی، طی حرکتی خداپسندانه وانسان دوستانه اهدای خون کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۹    
جمعی از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج سیدالشهداء شهرستان بجنورد در اقدامی خداپسندانه با اهداء خون ، تلاش کردند تا به بیماران نیازمند زندگی اهدا کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با چهارمین روز از هفته بسیج، بسیجیان شرکت ملی حفاری ایران با حضور در پایگاه انتقال خون اهواز نسبت به اهدای خون اقدام کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته بسیج، پنجمین و ششمین رزمایش اهدای خون شهرستان خنج در قالب طرح "نذر خون"، در مرکز خدمات جامع سلامت روستای بیغرد و بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۲    
جمعی از کارکنان نیروی انتظامی شهرستان فامنین با حضور در انتقال خون استان همدان خون خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان، گفت: چهارمین مرحله اهدای خون توسط بسیج جامعه پزشکی استان اجرا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۱    
جهاد اهدای خون به همت سرهنگ سعید بهشتی فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه و کارکنان ، بسیجیان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
به مناسبت هفته بسیج فرمانده سپاه ناحیه میناب و جمعی از بسیجیان در پویش اهدای خون جهادی شرکت کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
به مناسبت هفته با برکت بسیج تعداد 37 نفر از خواهران کادر وبسیجیان خواهر سپاه ناحیه بندرعباس درپویش اهداء خون شرکت نمودند
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پایگاه بسیج مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) گفت: اهدای خون توسط طلاب و اساتید مدرسه و اعزام طلاب جهادی به بیمارستان برای همکاری با پرستاران و کمک به بیماران صورت گرفته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
به مناسبت هفته بسیج تعدادی از بسیجیان شهرستان طبس یا حمایت و همراهی با پویش نذر خون ، به منظور رفع بحران کمبود خود در استان ، اقدام به اهدای خون خود نمودند و این اقدام تا پایان هفته بسیج ادامه خواهد داشت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
به مناسبت هفته بسیج و با توجه به اعلام نیاز پایگاه انتقال خون بوشهر،جمعی از خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج کوثر و گردان کوثر از سپاه شهرستان بوشهر با حضور در این مرکز خون خود را به نیازمندان به خون اهدا کردند.