پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۲۵Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اهدای خون»

میزان   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز پنجشنبه در دیدار برهم صالح رئیس جمهور عراق با تاکید بر اینکه بنای ما بر این است که در دوره پیش رو سطح روابط دو کشور روز به روز ارتقا یابد ...
دکتر رئیسی هر گامی در راستای اقتدار عراق و کوتاه شدن دست بیگانگان از این کشور را مایه پیشرفت عراق دانست و افزود: ایران در راستای حفظ تمامیت ارضی و امنیت و ثبات عراق از اهدای خون عزیزترین فرزندان خود همچون شهید قاسم سلیمانی نیز دریغ نداشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۸    
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: انتقال خون مانند عرصه های دیگر در ایام کرونا دستخوش تغییراتی شد و ما با کاهش آمار منفی 27 درصدی مراجعات در ابتدای سال 99 روبه رو شدیم که خوش بختانه به همت مردم نوع دوست استان موفق شدیم تا پایان سال 99 این رشد منفی را جبران کرده و در 3 ماههٔ نخست سال جاری با 34 ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۲۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران دکتر فرزاد گوهردهی ، مدیرکل بهزیستی مازندران به مناسبت چهل و هفتمین سالروز تاسیس سازمان انتقال خون و روز " ملی اهدای خون "با دکتر ذوالفقار تقوی مدیرکل انتقال خون استان مازندران دیدار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۷    
همه ما انسان ها در طول زندگی حداقل به طور میانگین یکبار نیاز به خون پیدا خواهیم کرد و این نیاز را نه از فروشگاهی می توان خرید و نه در کارخانه ای می شود تولید کرد پس برای تامین نیاز خونی نیازمندان همه باید اهداکننده خون شویم.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۱    
همزمان با سالروز تاسیس سازمان انتقال خون ایران، بوستان اهدای خون با حضور لطف اللهیان شهردار و دکتر دژکام مدیرکل انتقال خون استان اردبیل در مجتمع گردشگری شورابیل افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه از اهدای خون توسط 15 هزار و 240 نفر در چهار ماهه ابتدای سال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۷    
تربت حیدریه- ایرنا- رییس پایگاه انتقال خون تربت حیدریه گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد پنج هزار و 625 نفر برای اهدای خون به این پایگاه مراجعه کردند که از این تعداد، چهار هزار و 837 نفر موفق به اهدای خون شدند که این تعداد نسبت به مدت مشابه پارسال 11 درصد رشد داشته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۰    
ولی تبار از مشارکت خادمیاران رضوی کانون محلی خدمت رضوی پازوار شهرستان بابلسر در طرح اهدای خون به نیابت از امام رضا(ع) خبر داد و گفت: این خادمیاران در پایگاه انتقال خون بابل خون اهدا کردند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زارعی با بیان اینکه نیاز بسیار جدی به اهداء کنندگان خون در استان هرمزگان داریم، گفت: از شهروندان خواهشمندیم اهدای خون را به روزهای خاص موکول نکنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون فنی مرکز اهدای خون استان قم گفت: افرادی که واکسن کرونا دریافت کردند معمولاً 3 تا 4 هفته (البته در خصوص انواع واکسن ها این مدت زمان متفاوت است) از انتقال خون معاف هستند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۱:۲۰    
مستشاری با بیان اینکه خراسان رضوی امروز یک قطب تشخیص سرطان در کشور است که دارای بیمارستان، 6 شتاب دهنده و تمام تجهیزات تکنولوژی بالا است، گفت:اهدای خون یک کار فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ترویج فرهنگ اهدای خون با کمک هنرمندان و ورزشکاران، یکی از راه های جذب جوانان به این امر انسانی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون فنی انتقال خون استان اردبیل گفت: آمار اهدای خون در بین بانوان استان اردبیل پایین است و نیازمند مشارکت بیشتر در این حوزه هستیم.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۰    
مدیر کل انتقال خون استان با بیان اینکه اهدای خون جوانان کاهش یافته و میزان مشارکت بانوان استان نیز در بحث اهدای خون پایین است، از مردم استان خصوصا جوانان و بانوان خواست مشارکت فعال داشته باشند و به مراکز انتقال خون مراجعه نمایند و مثل همیشه با اهدای خون یاری گر انتقال خون باشند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۰    
سرپرست انتقال خون خراسان رضوی گفت: درخواست ایجاد یک پایگاه اهدای خون در بیمارستان ناظران مشهد مورد بررسی مطالعاتی و ارائه به تهران قرار خواهدگرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته اهدا خون، ورزشکاران کرمانی با اهدای خوان خود به یاری بیماران نیازمند شتافتند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل سازمان انتقال خون سیستان و بلوچستان با بیان اینکه میزان مراجعه کنندگان برای اهدای خون به کمتر از 100 نفر در روز رسیده است گفت: اهدای خون در استان 60 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۵    
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: امسال با مراجعه 16 هزار و 278 نفر به مراکز انتقال خون تعداد اهداءکنندگان 28 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران از سفیران اهدای خون در هفته ملی اهدای خون قدردانی و فرهنگ سازی را یکی از راه های ترویج اهدای خون بیان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۹    
جمعی از بسیج ورزشکاران و هیئت ورزش های همگانی قزوین برای کمک به بیماران با اهدای خون خود به یاری نیازمندان شتافتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر کل انتقال خون استان ایلام گفت: هرچند میزان اهدای خون در چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش داشت اما شیوع کرونا و ناآگاهی اجتماعی در خصوص این بیماری و عدم مراجعه مردم برای اهدای خون در آن مقطع زمانی در کاهش اهدای خون بی تاثیر نبود.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون کهگیلویه و بویراحمد گفت:استقبال خوب شهروندان استان از اهدای خون باعث شده این سازمان پاسخگوی 98درصد از نیازهای خونی بیمارستانی و100درصد از نیازهای بیماران تالاسمی در استان باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پخش خون استان اصفهان گفت: در حال حاضر بیشترین مشکل در زمینه پلاکت های خونی است و به گروه های خونی O مثبت و منفی و گروه خونی A منفی و مثبت نیاز داریم.
کمیته فرهنگی اجتماعی سازمان انتقال خون ایران با هدف ایجاد یک ساختار تشکیلاتی منسجم برای آگاهی افزایی و تشویق مردم به مشارکت در اهدای خون شروع به فعالیت کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۴۸    
از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون اهدای خون در استان قم کاهش یافته اما ارسال فراورده های خونی به مراکز درمانی این استان افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل از افتتاح بوستان اهدای خون به همت شهرداری اردبیل در مجتمع گردشگری شورابیل خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
قم – ایرنا - مدیرکل انتقال خون قم گفت: اگر چه ذخایر خون استان در وضعیت مطلوبی قرار دارد ولی کاهش 20 درصدی اهدای خون در تیرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته درقم نگرانی هایی برای حفظ پایداری این ذخایر ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل انتقال خون چهارمحال و بختیاری گفت: اهدای خون برای کمک به نیازمندان در سالجاری 12 درصد افزایش یافت در حالی که با این میزان افزایش، هنوز با نقطه مطلوب فاصله وجود دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷    
بنی عقیل به سهم کم بانوان در اهدای خون اشاره کرد و گفت: بیشترین مصارف خون و فرآورده های خونی برای بانوان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل انتقال خون ایلام گفت: اهدای خون مستمر برخلاف باور عموم مردم باعث ایجاد کم خونی در افراد اهداکننده نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: فرهنگ اهدای خون به طور مستمر، آن گونه که باید در بین مردم این استان نهادینه نشده و نیازمندفرهنگ سازی و ترغیب داوطلبان برای اهدای خون به بیماران نیازمند هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی از رشد 34 درصدی میزان اهدای خون در این استان از ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۱    
احتساب - رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان از اهدا خون توسط اعضا جوانان این جمعیت همزمان با روز جهانی اهدا خون خبر داد. به گزارش کیاست به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر اصفهان، شهریار انصاری با اشاره به شیوع موج پنجم کرونا و کاهش ذخایر خونی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شاهین صمدی در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، اظهار کرد: در سطح دنیا استاندارد اهدای خون به ازای هر یک هزار نفر 35 نفر است که این رقم در استان اردبیل 32 در یک هزار نفر و در کشورمان 27 در یک هزار نفر است. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی حسن پور گفت: طی سالیان اخیر هم سعی کردم در بحث اهدای پلاکت نیز شرکت کنم چون فرآورده های پلاکت بسیار حیاتی تر از اهدای خون است لذا سالی 20 تا 25 بار برای اهدای پلاکت مراجعه می کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان از مردم نوع دوست دعوت کرد برای تامین نیاز های خونی بیماران، برای اهدای خون مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در چهار ماه اول امسال، بیش از 7هزار و 72 نفر در چهارمحال و بختیاری خون اهدا کرده اند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۱    
اتحاد خبر: رئیس هیأت ورزش های همگانی استان بوشهر از اهدای خون خود، نائب رئیس، دبیر و رؤسای کمیته های هیأت ورزش های همگانی استان بوشهر روز یکشنبه 10 مردادماه 1400 در قالب پویش نذر خون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 27هزار نفر، در 4ماه نخست امسال در گیلان خون اهداء کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۸    
تهران-ایرنا بر اساس آمار سازمان انتقال خون کشور، تعداد کسانی که در سه ماهه نخست امسال برای اهدای خون به مراکز این سازمان مراجعه کرده اند نسبت به مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش داشته است. سایر آمارها درباره اهدای خون در ایران را ببینید.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای همدلی و همیاری و به مناسبت روز اهدای خون مورخ 9 مرداد ماه جمعی از پرسنل خیّر پتروشیمی پارس کیمیا کلر با حضور داوطلبانه در مرکز انتقال خون شوشتر در امر خدا پسندانه و انسان دوستانه اهدای خون همت گماردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۷    
گروه استان ها- با وجود کاهش اهدای خون در استان به دلیل شیوع کرونا، مصرف خون در مراکز درمانی 18 درصد افزایش یافت.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان مخابرات منطقه اصفهان، با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان اصفهان با اهدای خون در این اقدام خداپسندانه شرکت کردند.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محسن طاهریان گفت: 21 هزار اهدا کننده خون به صورت مستمر با سازمان انتقال خون استان سمنان همکاری می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۱    
گروه استان ها - نبود پایگاه انتقال خون در شهرستان های کردستان، موجب گله مندی و بعضا سرگردانی مردم و بیماران نیازمند به واحدهای مختلف خونی در این استان شده است
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۶    
معاون فنی و فناوری های نوین سازمان انتقال خون گفت: در حال حاضر کشور با بحران خون مواجه نیست اما نیازمند اهداکنندگان بیشتری هستیم که به صورت منظم و مستمر اقدام به خون دهی کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۱    
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: سومین سردخانه نگهداری ذخایر پلاسما در کشور با ظرفیت نگهداری 100 هزار واحد پلاسما در استان قزوین راه اندازی می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: در سه ماهه نخست سال جاری با رشد آمار 34.2 درصدی در اهدای خون جزو استان های برتر کشور شدیم؛ همچنین در چهار ماهه امسال نزدیک به 16 درصد ارسال خون و فرآورده های خونی به بیمارستان های استان رشد داشته است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۳    
خبرنگاران و اصحاب رسانه استان قم در آستانه هفته خبرنگار با حضور در سازمان انتقال خون استان به این امر خداپسندانه لبیک گفتند.