دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۵:۲۸May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سربازان»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: در شرایط تحریم اقتصادی سرمایه گذاران به عنوان سربازان و افسران جنگ اقتصادی برای اشتغال و تولید قدم بر می دارند و حمایت از آنها یک تکلیف شرعی و اجتماعی است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از شرکت9163 سرباز وظیفه در طرح سرباز مهارت استان خبرداد. دکتر جعفر محسنی در گفت وگو با خبرنگاران در تشریح طرح سرباز مهارت اظهار کرد: این طرح طی قراردادی ما بین ستاد کل نیروهای مسلح ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه چین در تماسی با "شاه محمود قریشی"، همتای پاکستانی خود گفت: خروج شتاب زده سربازان آمریکایی از افغانستان، به طور منفی بر روند صلح درون افغانی و ثبات منطقه ای تأثیر گذاشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی تحقیقات جامع منتشر شده از سوی شبکه خبری سی.ان.ان درباره مانع تراشی سربازان اریتره برای ارسال کمک به گرسنگان و زخمی های تیگرای اتیوپی، آمریکا دو کشور را بابت تخلف سربازانشان در توقف کمک رسانی به این منطقه جنگ زده محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۵    
یک شبکه بزرگ قاچاق مواد مخدر و پولشویی، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۸    
در شرایطی که از عمر اجرای قانون حمایت قضایی و بیمه ای از سربازان طبیعت، کمتر از سه ماه می گذرد بسیاری از محیط بانان، کارشناسان و مسئولان، قانون یاد شده را جامع و بی نقص نمی دانند و معتقدند این قانون حمایت از محیط بانان و جنگلبانان نیاز به اصلاح دوباره دارد، چون حمایت ها از این قشر همه جانبه نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
فعالان عراقی همزمان با اعلام آمادگی گروه های مقاومت عراق برای پیوستن به نبرد در فلسطین اشغالی، در شبکه های اجتماعی کمپینی را با هشتگ سربازان از بغداد تا قدس راه انداختند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزند انقلاب است و از اهالی کوچه پس کوچه های تظاهرات و اعلامیه و شعار؛ نه که اهل شعار باشد؛ او مرد عمل در میدان های سخت است، چنان که از همان روزهای نخست خیزش مردمی علیه ظلم و کفر ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۹    
شفقنا- منابع خبری از درگیری های شدید بین نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی و شهروندان فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری خبر می دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه stats and stripes آمریکا نوشت، ایالت آلاباما کمپین مبارزه با خودکشی در میان کهنه سربازان آمریکایی راه اندازی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
محققان مشعول توسعه ایمپلنتی حاوی سلول های مهندسی شده هستند که ساعت بیولوژیک بدن را تنظیم و به سربازان و نیروهای اورژانس کمک می کند پس از اختلال در خواب، سریع توازنشان را به دست بیاورند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۹    
ایران پرس: طراحی و توسعه نفربرهای زرهی با توجه به کاربرد گسترده آنها در میادین نبرد و اهمیت آنها در حفظ جان سربازان از اولویت های صنایع دفاعی جمهوری اسلامی بوده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: می توان گفت که سربازان یکی از اصلی ترین عامل قدرت دفاعی و آینده سازان کشور محسوب می شوند و توجه ویژه به این نیروی جوان از برنامه های راهبردی نیروی هوایی ارتش است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش فتح از نیروهای تحت امر خود خواست کرانه باختری را به جهنمی برای رژیم صهیونیستی تبدیل کنند. گردانهای شهداء الاقصی -شاخه نظامی جنبش فتح-، نیروهای خود را در شهرهای و روستاهای کرانه باختری به حال آماده باش درآورد. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: گردانهای شهداء الاقصی -شاخه نظامی جنبش فتح-، نیروهای خود را در شهرهای و روستاهای کرانه باختری به حال آماده باش درآورد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۸    
برادران عزیز، با یاری خدای بزرگ با اسم مولای متقیان عملیات را شروع کردیم. هم اکنون خرمشهر، این سرزمین حماسه و خون، در انتظار ورود فرزندان دلیر اسلام است. دل های ملت برای آزادی خونین شهر می تپد و دشمن خدا و رسول خدا در مقابل یورش های سربازان قدرتمند اسلام به خواری و زبونی کشیده شده است.
سربازان این دوره، در رشته های نقاشی، هنرهای تجسمی، تصویربرداری، تدوین، مهارت های خبرنگاری اینترنتی، عکاسی، گرافیک کامپیوتری، کارگردانی، بازیگری، نمایشنامه نویسی، طراحی صحنه نمایش، آهنگ سازی و نوازندگی، فیلم نامه نویسی، کتابداری، روزنامه نگاری، خوشنویسی و دیوارنویسی، فنون مصاحبه، ویراستاری ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، سلاح های انفرادی یکی از تجهیزات و تسلیحات مورد استفاده در میدان های نبرد هستند که از آغاز جنگ های کلاسیک توسط سربازان مورد استفاده قرار می گرفتند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی لبنان از شهادت یک جوان لبنانی به خاطر جراحت ناشی از شلیک سربازان اسرائیلی در مرز خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، وحیدفروهر معاون فرهنگی و امورجوانان اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل صبح امروز در جمع خبرنگاران ازبرگزاری آزمون دوره های آموزشی سومین مرحله طرح سرباز مهارت در پادگان آموزشی شهید بیگلری مشگین شهرخبر دادگفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سربازان اسرائیلی به محض روشن شدن آژیرهای هشدار به نقاط مختلف فرار کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۴    
جوانان جنین در کرانه باختری فریاد میزند: ما سربازان تو هستیم ای محمد الضیف (فرمانده کل نظامی مقاومت غزه)/ ای ابوعبیده (سخنگوی مقاومت غزه) فدای چشمانت کریات شمونا را هم بزن.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سربازان این جمعه هم لبالب از شوق پیروزی هستند اما این وسط حکایت 5 نفر فرق می کند. این 5 تن صاحب انگیزه ای مضاعف برای کامیابی در شهرآورد پیش رو هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رامین مهمانپرست سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه که برای انتخابات 1400 ثبت نام کرده، در نشست خبری خود گفت: برای سربازان زیر دیپلم 3 میلیون حقوق در نظر گرفتیم/راه را برای خرید سربازی هموار می کنیم. با پرداخت اقساط زیر 2 میلیون تومان مردم را خانه دار می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گلپایگانی گفت: کارکنان عملیاتی حفاری، سربازان خط مقدم تولید هستند که با تحمل مرارت ها برای پاسخگویی به نیاز های صنعت نفت بی وقفه تلاش می کنند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی اظهار داشت: با رصد اطلاعاتی و شبانه روزی دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی اداره اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان در تیپ تکاور انصارالرسول (ص) و اشراف در ارتفاعات سخت گذر مناطق مرزی شهرستان ثلاث باباجانی در غرب کشور طی دو عملیات، محموله سلاح های ویژه عملیات تروریستی کشف و ضبط شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز، پنج شنبه بار دیگر شهرهای مختلط در اراضی اشغالی شاهد درگیری هایی بین جوانان فلسطینی و پلیس رژیم صهیونیستی بودند. در تیراندازی سربازان رژیم صهیونیستی با گلوله های واقعی و خفقان شدید در شهرهای مختلف کرانه باختری اشغالی و سرکوب تظاهرکنندگان فلسطینی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که درگیری ها در محله الشیخ جراح و نیز شهرهای اراضی اشغالی میان فلسطینی ها و شهرک نشین ها ادامه داشته و رسانه های رژیم صهیونیستی از ناتوانی پلیس این رژیم در کنترل اوضاع خبر می دهند، نتانیاهو ورود سربازان ارتش به این شهرها را خواستار شد، پیشنهادی که از سوی وزیر جنگ این رژیم رد شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۷    
مهدوی دامغانی استاد دانشگاه شهید بهشتی، نامی رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات کشاورزی و عالمی آرانی رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی قم با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی مطالبات کشاورزان از دولت آینده پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز، پنج شنبه بار دیگر شهرهای مختلط در اراضی اشغالی شاهد درگیری هایی بین جوانان فلسطینی و پلیس رژیم صهیونیستی بودند. در تیراندازی سربازان رژیم صهیونیستی با گلوله های واقعی و خفقان شدید در شهرهای مختلف کرانه باختری اشغالی و سرکوب تظاهرکنندگان فلسطینی ...
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۵    
برنامه ما مردم (We the people) شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به عدم خروج سربازان آمریکایی از افغانستان با وجود وعده های مکرر رؤسای جمهور این کشور.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۶    
همدان-فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: سربازان جزء بدنه سپاه هستند و برای ما بین نیروی کادر و سرباز هیچ تفاوتی وجود ندارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۵    
مصادف با آخرین روز ماه مهمانی خدا، مراسم اختتامیه برنامه های معنوی، معرفتی و بصیرتی ماه مبارک رمضان کارکنان و سربازان سپاه ناحیه تربت حیدریه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر اطلاعات عید سعید فطر را تبریک گفت و تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در سنگر عظیم مبارزه و جهاد همواره خالق سمیع و بصیر را ناظر بر اعمال خویش دانسته و از این رهگذر آنی غفلت نخواهند ورزید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رامین مهمانپرست، داوطلب انتخابات ریاست جمهوری 1400 در گفت و گو با رکنا از برنامه هایش برای دولت سیزدهم گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۶    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی با عنوان "ظلم ظالم" ویدئویی خاص از برخورد سربازان صهیونیست با فلسطینی ها منتشر کرد. دانلود
598   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای بازداشت برخی از معاونان و ژن های خوب یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده قیر کشور با درایت سربازان گمنام امام زمان (ع) در نهاد های انقلابی، خبر ها از فشار سازمان یافته برای آزادی متخلفان بر دادگاه کارکنان دولت حکایت داشت ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آخرین شب ماه مبارک رمضان در حمایت از قدس شریف و محله شیخ جراح جوانان فلسطینی در کرانه باختری با سربازان اسرائیلی درگیر شدند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۴    
فرمانده گروه پدافند هوایی کرمان در جمع سربازان دیده بان مطرح کرد؛ سرهنگ طغرلی در بازدید از پست های دیده بانی گروه پدافندی ارتش در کرمان و در جمع سربازان وظیفه دیده بان گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
طبق تحقیقی که به بررسی مقیاس فداکاری متحدان ناتو طی دوره جنگ 20 ساله می پردازد، احتمال کشته شدن سربازان بریتانیایی و کانادایی دو برابر بیشتر از همتایان آمریکایی آن ها بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد پنتاگون گفت: خروج ارتش آمریکا از افغانستان بین 6 تا 12 درصد تکمیل شده است، اما مقامات، تعداد کلی سربازانی که هنوز در آنجا هستند را مخفی می کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۹    
آخرین روزهای سال 99 بود که سربازان گمنام امام زمان(عج) در یک عملیات هماهنگ با حضور در محل دفتر کار یکی از مدیران ارشد اجرایی شهرستان مه ولات موضوع اتهام مالی این مدیر را از نزدیک پیگیری و رصد کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: میسا عبد الهادی بازیگر زن فلسطینی در جریان اعتراضات به اشغالگری اسرائیل در غزه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و مجروح شد. به نقل از هالییود ریپورتر، عبد الهادی که سال گذشته با فیلم غزه عشق من در جشنواره ونیز حضور داشت ...
فرمانده گروه پدافند هوایی کرمان در جمع سربازان دیده بان؛ سرهنگ طغرلی در بازدید از پست های دیده بانی این گروه پدافندی در جمع سربازان وظیفه دیده بان گفت: دیده بانی مجاهدت بی وقفه در راه پایبندی به ارزش هاست. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل ارتش فرانسه با فرستادن نامه ای به همه سربازان از آنها دعوت کرده در صورت تمایل به فعالیت سیاسی نیروهای مسلح این کشور را ترک کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۹    
نتایج یک تحقیق قضایی نشان می دهد سربازان ارتش انگلیس در جریان حوادث 1971 میلادی در بلفاست، به طور غیرمنطقی به سوی شهروندان بی گناه شلیک کرده و حداقل 10 نفر را به قتل رسانده اند.
برترین ها / بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
عصر ایران: سربازان اسرائیلی در خانه مردم فلسطین و کودکانی که آینده این سرزمین را رقم می زنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۰۵    
حجت الاسلام رضایی در ضیافت افطار سربازان وظیفه شهرستان فارسان، ماه رمضان را فرصتی برای تمرین صبر عنوان کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۶    
جلسه اخلاق با سخنرانی حجت الاسلام اکبری امام جمعه شهرستان سنقر، با حضور پاسداران و سربازان وظیفه با رعایت پروتکل های بهداشتی در سپاه ناحیه سنقر برگزار گردبد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین غضنفرآبادی گفت: آقای تاجزاده سکوت کنید و سنگ اندازی نکنید؛ چرا که جنابتان در حد و اندازه ای نیست که رئیس جمهور ملتی با این همه عظمت بشوید؛ بنابراین بنشینید در گوشه ای و استغفار کنید تا خدا از سر تقصیراتتان بگذرد.