چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۱۵Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی زمینی سپاه»

سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه امام حسن (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی تعطیل بردار نیست گفت: حضور مردم در انتخابات که از صحنه های انقلاب اسلامی است، مهمترین عامل بازدارنده تهاجم دشمنان به کشور محسوب می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۹    
نیروی زمینی سپاه کاری از گروه فرهنگی فصل ظهور لنگرود با موضوع ایران، انقلاب اسلامی و امتداد آن به انقلاب جهانی امام زمان (عج) امروز به صورت رسمی منتشر کرد. این اثر با همکاری تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه تهییه و تولید شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی نیاز یگان های مختلف و همچنین گسترش ماموریت های نیروی زمینی سپاه در رصد و برخورد با دشمنان و گروهک های تروریستی این نیرو به پهپادهای انتحاری شاهد 131 و رزمی ابابیل 5 مجهز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
در پی نیاز یگان های مختلف و همچنین گسترش ماموریت های نیروی زمینی سپاه در رصد و برخورد با دشمنان و گروهک های تروریستی این نیرو به پهپادهای انتحاری شاهد 131 و رزمی ابابیل 5 مجهز شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۲    
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: باید قدردان نعمت امنیت در کشور باشیم. مرزداران در اوج آمادگی نظامی قراردارند و امنیت را ما مدیون زحمات این عزیزان در خط مرزی هستیم و یک تکلیف عمومی بر دوش همه ماست که از این عزیزان قدردانی کنیم و این بازدید بخشی از این کار است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
در عملیات های اسپای بالگرد امکان نشستن روی زمین را ندارد و نیروها برای اجرای عملیات باید با طناب از بالگرد پیاده شده و مأموریت خود را انجام دهند. سرعت عمل و اعتمادبه نفس نیروها در این عملیات بسیار مهم است، چون به دلیل اتکای نفرات به توان دست ها و پاها و نبود اتصال، در صورت خطا سقوط خواهند کرد ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بیمارستان سیار شهید صدوقی نیروی زمینی سپاه در بخش پلان شهر چابهار توسط نیروی زمینی سپاه و با مشارکت سازمان منطقه آزاد، دانشکده علوم پزشکی و فرمانداری چابهار افتتاح شد. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۴    
اقتصادتهران: امیر مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: امروز افتخار داریم که بیمارستان سیار توسط نیروی زمینی سپاه در بخش پلان شهر چابهار افتتاح و بصورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز و شریف قرار می گیرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۰    
هلی بورن نظامیان و پیاده کردن با طناب، یکی از تاکتیک هایی است که نیروهای ویژه یا کماندوهای همه کشورهای دنیا مداوم تمرین می کنند. در عملیات اسپای ، بالگرد امکان نشستن روی زمین را ندارد و نیروهای ویژه برای اجرای عملیات باید با طناب از بالگرد فرود بیایند و مأموریت خود را انجام دهند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح بزرگ خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی رایگان نیروی زمینی سپاه با مشارکت جهادی بیش از 200 پزشک متخصص و فوق تخصص و نیروی کادر درمانی از بیمارستان آیت الله صدوقی این نیرو در قالب بیمارستان صحرایی در مناطق محروم بخش پلان چابهار آغاز شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اسپای یا همان عملیات ورود و خروج سریع برای اقدامات نظامی و امدادی در موقعیت هایی که امکان فرود هلی کوپتر وجود نداشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد که یگان صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران به این توانمندی دست پیدا کرده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اسپای یا همان عملیات ورود و خروج سریع برای اقدامات نظامی و امدادی در موقعیت هایی که امکان فرود هلی کوپتر وجود نداشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.
رهیاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۳    
فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا نیروی زمینی سپاه گفت: مشارکت در انتخابات نشان دهنده قدرت ملت ایران در برابر استکبار جهانی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۱:۵۸    
شلیک موشک بالستیک از رزم ناو سپاه برای نخستین بار، بازآماد 11 فروند هواپیمای شکاری و ترابری نیروی هوایی ارتش، و تجهیز نیروی زمینی سپاه به موشک های ضد زره با برد 14 کیلومتر از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
در تمرین عملیات ترکیبی چتربازی و غواصی هجومی یگان های ویژه نیروی زمینی سپاه در منطقه تنگه هرمز، عملیات تصرف و انهدام مراکز فرماندهی و کنترل دشمن با موفقیت اجرا شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نیروی زمینی سپاه در یک ابتکار جدید، اجرای عملیات های چترریزی و غواصی توام با غافل گیری و سپس اجرای عملیات تهاجمی و ویژه و تصرف سرپل اولیه در ساحل را به توان رزم خود افزوده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ زرهی حضرت حجت(عج) نیروی زمینی سپاه جانبازان را سند افتخار این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و خاطرنشان کرد: باید برای همیشه به این سند، افتخار کنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه وظیفه پاسداران را سنگین و پیچیده عنوان و بیان کرد: سپاه خود را خادم مردم می داند، چراکه پاسداران افتخار دارند که نوکر و خادم مردم هستند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه ضمن اشاره به دستگیری نزدیک به 23 هزار نفر اتباع بیگانه غیر مجاز در مرزهای شمال غرب از برخود قاطع با گروگانگیران اتباع بیگانه غیرمجاز در استان ها و مناطق شمال غرب کشور خبر داد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۲    
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم از این آزمون بزرگ، موفق بیرون آمد و اکنون نوبت مسئولان است که برای این مردم خوب نوکری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۴    
فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا نیروی زمینی سپاه در پیامی فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار را تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: موشک های ضد زره در اختیار نیروی زمینی سپاه پاسداران با بردهای 9 و 14 کیلومتر و ماورای آن قادر به شلیک از بالگردها، پهپادها، خودروها و روی زمین است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد که دو نفر از بسیجیان سیستان و بلوچستان در اقدام کور و ناجوانمردانه اشرار مسلح به شهادت رسیدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۸:۵۷    
سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه صبح امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی با مردم ولایتمدار شهرستان زاهدان همراه شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سال های اخیر سامانه های موشکی توپخانه ای جدیدی در ایران توسعه یافته اند که از 2 اصل دقت و کمیت نیز پیروی می کنند. در گذشته نیروی زمینی ارتش به راکت های فجر، نازعات و زلزال مجهز بود که هدایت پذیر نبودند و بیش تر از پرتابگرهای یک فروندی شلیک می شدند ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات آنلاین ، قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد که صبح امروز در یک اقدام کور و ناجوانمردانه اشرار مسلح به یک پست نگهبانی در مسیر ریلی راه آهن زاهدان – بم اقدام به تیراندازی کردند. در این تیر اندازی 2 نفر از بسیجیان بومی منطقه بنام های محمد انور گمشادزهی و عبدالحسین بلوچ [...]
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۸۵ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: 2 نفر از بسیجیان بومی سیستان و بلوچستان در مسیر ریلی راه اهن زاهدان - بم به شهادت رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۵    
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان حضور پیدا کرد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در راهپیمایی زاهدان حضور پیداکرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از طرح آبرسانی روستایی به شش روستا شهرستان کلات باهمت قرارگاه سازندگی محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماهنگ تیپ مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه همزمان با ایام دهه مبارک فجر و عید بزرگ مبعث نماهنگ نوبت ما، کاری از گروه فرهنگی فصل ظهور لنگرود با موضوع ایران، انقلاب اسلامی و امتداد آن به انقلاب جهانی امام زمان (عج) امروز به صورت رسمی منتشر شد؛ شاعر از اثر مهدی شفیع زاده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۱:۵۰    
آیین وحدت نیرو های مسلح خوزستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان در قرارگاه منطقه ای کربلا نیروی زمینی سپاه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مراحل آغاز ساخت مجتمع تولید LNG به همت جمعی از نخبگان دانشگاه صنعتی شریف در قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران صبح امروز با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در محل این قرارگاه آغاز شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد اشعری فرمانده قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران در حاشیه برگزاری رزمایش 4 روزه دفاعی امنیتی رجبیون این قرارگاه، گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه مردم برای تأمین امنیت مرزهای غرب کشور به کمک سپاه آمد ه اند، گفت: امنیت پایدار مردمی در غرب کشور برقرار است و هیچ گونه مشکلی در این زمینه نداریم.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فارس تصاویری از مراسم چهلم سردار سیدرضی موسوی منتشر شده که نشان می دهد سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده سپاه قدس، سردار محمد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه و سردار محمدرضا فلاح زاده در این مراسم حضور داشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رزمایش دفاعی امنیتی رجبیون با محوریت قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه در شمال شرق کشور برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رزمایش دفاعی امنیتی رجبیون در وسعتی بالغ بر 400 کیلومتر مربع در منطقه عمومی شهر جنگل شهرستان رشتخوار با هدف ارتقای آمادگی های رزمی یگان های نیروی زمینی سپاه برای مقابله با هرگونه تهدیدات فرا منطقه ای و تروریستی با موفقیت اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی در دیدار با جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران و استاندار خراسان شمالی، بر رفع مشکلات مجتمع های محرومیت زدایی، تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کاروان قرآنی انقلاب با مشارکت نیروی زمینی سپاه و قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) و شبکه قرآن و معارف سیما و رادیو قرآن برای برگزاری محافل و ویژه برنامه های قرآنی، وارد کردستان شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- کاروان قرآنی انقلاب با مشارکت نیروی زمینی سپاه و قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) و شبکه قرآن و معارف سیما و رادیو قرآن برای برگزاری محافل و ویژه برنامه های قرآنی، امروز چهارشنبه وارد کردستان شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در نشست هم اندیشی وزارت امور خارجه و فرمانده نیروی زمینی سپاه مسائل شمال غرب و جنوب شرق کشور به ویژه تحرکات تروریستی در برخی نقاط مرزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی وزارت امور خارجه و نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره امنیت شمال غرب و جنوب شرق برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، معاونین، مدیران کل سیاسی وزارت خارجه و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در موضوع امنیت شمال غرب و جنوب شرق کشور برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اعلام اینکه آغاز برنامه کاروان قرآنی انقلاب از 11 بهمن ماه است، گفت: مراسم رسمی حرکت این کاروان همزمان با آغاز جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی، دوازدهم بهمن ماه در مرکز استان کردستان آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن ولادت امام علی علیه السلام با حضور جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه توسط مرکز فاوا معراج قرارگاه منطقه ای کربلا برگزار شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: قرارگاه سازندگی خاتم بر اساس فلسفه وجودی وعملکرد خود به دنبال کار اقتصادی و درآمد زایی نیست بلکه پاسداری از انقلاب برای این مجموعه رسالت اصلی است. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بیت المقدس 2 در سه مرحله با حضور رزمنگان سپاه در محور ارتفاع قمیش در منطقه عملیاتی سلیمانیه عراق به صورت گسترده طرحی و اجرا شد.