دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۴:۰۸Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار پاکپور»

بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۲    
سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه از نوار مرزی ارس و یگان های مستقر در آن منطقه بازدید کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار پاکپور به منظور بازدید از یگان های مستقر در نوار مرزی ارس، به آذربایجان شرقی سفر کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار پاکپور گفت: ما در همه قرارگاه ها محرومیت زدایی را سرلوحه کار خودمان قرار می دانیم و از امکانات نیرو و سایر ارگان ها برای این امر استفاده می کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار پاکپور از افزایش فعالیت های محرومیت زدایی سپاه در سال آینده خبر داد و گفت: در این رابطه، تفاهم نامه ای را هم با بنیاد مستضعفان منعقد کردیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سردار پاکپور گفت: برای کمک به مردم و رفع محرومیت در مناطق مختلف کشور از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه و رئیس سازمان بسیج مستعضفین در پیام های جداگانه ای درگذشت برادر سردارنیلفروشان را تسلیت گفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
پیکر شهید سردار استوار محمودآبادی پس از اقامه نماز در حرم مطهر شاهچراغ (ع)، بر روی دستان مردم قدرشناس شیراز و همرزمانش، تشییع و در دارالرحمه این شهر آرام گرفت. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به دنبال درگیری در منطقه مورد مناقشه قره باغ بین دو کشور ارمنستان و جمهوری آذربایجان، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مناطق مرزی استان اردبیل به خصوص شهرستان اصلاندوز بازدید کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار پاکپور در بازدید از مناطق مرزی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه نسبت به امنیت و آرامش مردم کشورمان با کسی تعارف نداریم گفت: برای تمامیت ارضی همه کشورهای منطقه احترام قائلیم و هیچ تغییری در ژئو پلیتیک مرزها را نمی پذیریم و این موضوع خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یگان هایی از سپاه پاسداران برای تامین امنیت ساکنان مرزنشین در مناطق مرزی همجوار قره باغ مستقر شده اند. سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این باره گفت: تمامیت ارضی کشورهای همسایه برای ما محترم است و هرگونه تغییر در ژئوپولوتیک مرزی، خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۹۵ سایت دیگر  
سردار پاکپور در بازدید از مناطق مرزی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه نسبت به امنیت و آرامش مردم کشورمان با کسی تعارف نداریم گفت: برای تمامیت ارضی همه کشورهای منطقه احترام قائلیم و هیچ تغییری در ژئو پلیتیک مرزها را نمی پذیریم و این موضوع خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۳۵    
به گزارش پارسینه ، سردار پاکپور که برای سومین بار در بیست روز گذشته برای رصد و پایش امنیت مرزی در منطقه حضور یافته بود، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به درگیری های اخیر در منطقه، اظهار کرد: جمهوری اسلامی با هرگونه اشغال و تجاوز مخالف بوده و آن را محکوم می کند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۲۲    
به گزارش پارسینه ، سردار پاکپور که برای سومین بار در بیست روز گذشته برای رصد و پایش امنیت مرزی در منطقه حضور یافته بود، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به درگیری های اخیر در منطقه، اظهار کرد: جمهوری اسلامی با هرگونه اشغال و تجاوز مخالف بوده و آن را محکوم می کند. ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۱   + ۵۵ سایت دیگر  
سردار پاکپور با هشدار به طرف های درگیر گفت: هر گونه ناامنی و تهدید در مرزهای ما که موجب آسیب به امنیت و آرامش روانی مردم عزیزمان باشد با اقدام مقابله ای ما مواجه خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
سردار محمد پاکپور در این سفر، از نزدیک به بررسی تاثیر جنگ آذربایجان و ارمنستان در زندگی مردم مرزنشین خداآفرین پرداخت. وی گفت: با وجود اصابت تعدادی از گلوله های منازعه قره باغ به داخل خاک ایران، امنیت بر مرزها حاکم است و هیچ خطری کشورمان را تهدید نمی کند. در بازدید میدانی سردار پاکپور از [...]
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور پایش میزان امنیت حاکم بر مناطق مرزی شمال غرب کشور، امروز به منطقه مرزی خداآفرین سفر کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سرتیب پاسدار محمدپاکپور،فرمانده نیروی زمینی سپاه به مناسبت درگذشت پیشکسوت و فرمانده دلاور پیشمرگ کرد مسلمان، کاک برهان قادر خانزاده پیام تسلیتی صادر کرد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه صبح روز یکشنبه از نوار مرزی ایران و جمهوری آذربایجان در اصلاندوز بازدید کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۷    
سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز جمعه از طرح های عمرانی نیروی زمینی سپاه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بازدید کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در حاشیه بازدید سردار پاکپور از طرح های عمرانی سپاه در سیستان و بلوچستان
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، 1447 عرصه محرومیت زدایی و 125180 نفر خدمات اجتماعی، با محوریت دهستان مرزی مورتان در جنوبشرق کشور به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- یک هزار و 447 پروژه عمرانی و 125 هزار و 108 خدمات اجتماعی در سیستان و بلوچستان طی مراسمی با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه ، استاندار و سردار کرمی فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق کشور با محوریت دهستان مورتان شهرستان راسک افتتاح و بهره برداری شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۷۳ سایت دیگر  
نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرماندهی مستقیم سردار پاکپور طی یک سلسله عملیات گسترده مقرهای گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران در جدار مرز اقلیم کردستان عراق را منهدم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به خوزستان از مرزهای آبی و خاکی جنوب غرب کشور بازدید کرد. فرمانده نیروی انتظامی از یادمانهای دفاع مقدس خوزستان بازدید و ضمن قرائت فاتحه به شهدای این یادمانها ادای احترام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
سردار پاکپور گفت: هوانیروز سپاه در حوزه بالگردی حدود 70 درصد پیشرفت کمی و کیفی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی شهادت شهید مدافع سلامت سردار صادق رئیسی استبرقی معاون هماهنگ کننده مرکز بهداری رزمی جنوب شرق نیروی زمینی سپاه را تبریک و تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی شهادت سردار شهید غلامعلی کفاش فرمانده مرکز بهداری رزمی جنوب شرق و بیمارستان حضرت نبی اکرم(ص) نیروی زمینی سپاه را تسلیت گفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر تقویت مرزها و تعامل سازنده بین دو نیرو تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در منطقه عمومی شهرستان های دیواندره، مریوان و سقز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۸:۲۲    
رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان نیروی زمینی سپاه با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی در منطقه عمومی شهرستان های دیواندره، مریوان و سقز برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۷۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه از برگزاری موفقیت آمیز رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان خبر داد و گفت: این رزمایش که در منطقه عمومی شمال غرب کشور، از دهانه چیلر در مرز عراق تا ارتفاعات چهل چشمه برگزار شد، با دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده پایان یافت. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: به هر اقدام تروریستی از مبدا شمال عراق پاسخ سخت خواهیم داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۶۸ سایت دیگر  
سردار پاکپور با اشاره به آغاز مرحله نهایی رزمایش اقتدار شهدای کرد مسلمان نیروی زمینی سپاه در منطقه عمومی کردستان، از هدف قرار دادن عقبه ها و مقر های تروریست ها در نقاط پیرامونی رزمایش خبر داد و گفت: پاکسازی منطقه از لوث تروریست ها را با قدرت ادامه خواهیم داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سردار پاکپور با رد ادعای یک مقام ترکیه ای مبنی بر حضور عناصر پ ک ک در خاک جمهوری اسلامی ایران گفت:سپاه با اقتدار ، عزت و اشراف دقیق و همه جانبه، امنیت و تسلط لازم را در مرزها ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۱۱۰ سایت دیگر  
سردار پاکپور با رد ادعای یک مقام ترکیه ای مبنی بر حضور عناصر پ ک ک در خاک جمهوری اسلامی ایران، گفت: سپاه با اقتدار، عزت و اشراف دقیق و همه جانبه، امنیت و تسلط لازم را در مرزها ایجاد کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۸    
سردار پاکپور گفت: مشکلات متعددی در شمال غرب کشور وجود داشت که این بخش از کشور با حضور پررنگ سپاهیان صاحب الامر (عج) قزوین کنترل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه با صدور پیامی شهادت جمعی از کارکنان نداجا را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار محمد پاکپور جانشین قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) از خدمات نیروی انسانی لشکر عملیاتی 17 علی بن ابی طالب (ع) قم تقدیر کرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه خبری سپهر، ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید قرارگاه شهید شهرامفر کردستان با حضور سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، سردار محمدتقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمالغرب و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری در سنندج برگزار شد. ...
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در مراسم معارفه فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان گفت: با برنامه ریزی و مجاهدت های صورت گرفته هم اکنون کشور و به تبع آن کردستان دارای بالاترین ضریب امنیتی هستند.
الف   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۲۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی بمناسبت هفته سلامت از تلاش فرماندهان، کارکنان و کادر پزشکی این نیرو در مقابله با بیماری کرونا ویروس قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه در پیامی به مناسبت هفته سلامت از زحمات فرماندهان، مسئولان، کادر درمانی و کارکنان حوزه بهداشت و درمان نیروی زمینی سپاه برای مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: قریب به 10 هزار نفر کادر تخصصی درمانی نیروی زمینی سپاه در سراسر کشور برای کمک به ادامه مقابله با ویروس کرونا بسیج شده اند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، سرهنگ پاسدار سبحان تاور به عنوان فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان نیروی زمینی سپاه منصوب شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۶۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی به همراه سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و اسماعیلی رئیس حوزه ریاست و سخنگوی قوه قضاییه صبح امروز با حضور در رزمایش سراسری دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی نیروی زمینی سپاه ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضا با حضور در بیمارستان شهید آیت الله صدوقی، از تجهیزاتی نظیر MRI، سی تی اسکن و اکسیژن ساز سیار، سامانه کنترل و فرماندهی ارتباطات پزشکی، سامانه جراحی تاکتیکی، آشپزخانه صنعتی سیار و بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه بازدید کرد. ...