شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۰:۲۰Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرزبانی»

خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
مشهد شیعه و سنی با تکیه به برادری با یکدیگر به قوتی کم نظیر می رسند که می توانند وظیفه مرزبانی خود را به بهترین نحو انجام دهند.
پلیس   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف یک فروند شناور حامل کالای خانگی قاچاق در آب های ماهشهر خبر داد.
پلیس   ۱۰ ساعت پیش    
گروه ناجا - جانشین مرزبانی کردستان از مهار 157 راس احشام سبک و سنگین قاچاق در نوار مرزی شهرستان بانه و مریوان خبر داد.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۲۵    
سردار مهدی پور با بیان اینکه شرط لازم برای مرزبانی زیستی، همگرایی، هم افزایی و همکاری دستگاه های مختلف است ،گفت: پاندمی کرونا نشان داد که تهدید زیستی صرفا توسط یک دستگاه قابل مدیریت و کنترل نیست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۱۹    
مدیر عامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: مرزبانی از اندیشه شیعه و پشتوانه سازی برای محققان علوم اسلامی با احیای تراث شیعه مأموریت بنیاد پژوهش های اسلامی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: طرح وکیل الشهدا با هدف قبول کفالت تعدادی از خانواده شهدا توسط مسئولین مرزبانی مبنی بر اجرای خدمات رسانی به خانواده شهدا در دستور کار قرار گرفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۰    
کرمانشاه/قلم: فرماندهی مرزبانی استان کرمانشاه در پیامی با تبریک آغاز هفته وحدت به تمامی مسلمانان، این روز مبارک را وحدت اسلامی، همکاری و تعاون پیروان مذاهب اسلامی بر اساس اصول مسلّم و مشترک دین مبین اسلام دانست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۴    
هفت سال از زمانی که خبر شهادتش را برای خانواده اش آوردند، می گذرد. سرباز شهید حمید لزگی ، یکی از جوانان دلیر شهرمان که هنگام خدمت سربازی در منطقه مرزبانی سیستان و بلوچستان در حمله اشرار به شهادت رسید. او به همراه 13هم خدمتی اش برای امنیت مرزها جانشان را از دست دادند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانی مرجع امنیت را حاکمیت قلمداد می کند لذا برای مرزبانی حراست و پاسداری از سرحدات کشور مهم تلقی می شود.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: خیرین امنیت نقش مهمی در کمک به نیروی انتظامی دارند و توانسته اند با مشارکت در این بخش ،باری از دوش دولت و نیروی انتظامی بکاهند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل عموئی ، با اشاره به جلسات متعددی که در کمیسیون درباره درگیری قره باغ برگزار شد، گفت: در نهایت هیأتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به منطقه اعزام شد و جلساتی را با دستگاه های امنیتی، دیپلماتیک، مرزبانی و غیره برگزار کرد. ...
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با فرا رسیدن هفته پدافند غیرعامل و روز پدافند زیستی، مرزبانی زیستی و ارتقای ساختار دفاع بیولوژیک، دکتر شهرام کلانتری رییس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه مازندران در گفت وگو با روابط عمومی به تبیین و بررسی این موضوع پرداخت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۴    
سردار گودرزی گفت: ما امنیت و توسعه را در مرزها بسیار اساسی می دانیم و این مهم را اساس کار خود در مرزبانی قرار داده ایم؛ راه حل های اساسی برای رسیدن به توسعه پایدار مناطق، آمایش سرزمینی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد فرمانده مرزبانی ناجا گفت: در حال حاضر در مرزها به صورت یک طرفه امنیت را تأمین می کنیم چون برخی کشورهای همسایه ازجمله در غرب و جنوب شرق هیچ تلاشی در این زمینه ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه ساختار جدید مرزبانی شکل گرفت، گفت: براساس این طرح مرزبانی در طول 8755 کیلومتر مرزهای آبی و خاکی خدمت می کند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در دیدار با فرمانده مرزبانی استان اعتماد عمومی و مردمی را یک اصل مهم در ماموریت های مرزبانی دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه قوانین مرزبانی از بازدارندگی لازم برخوردار نیست، گفت که این قوانین کهنه هم در مورد متجاوزان مرزی و هم در خصوص سلاح و مهمات صدق می کند که باید بازنگری شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا از اجرای دو عملیات موفقیت آمیز مرزبانان در مبارزه با قاچاقچیان و کشف 2 تن و 71 کیلو 800 گرم انواع مواد مخدر در مرزهای استان سیستان وبلوچستان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی استان خوزستان از کشف بیش از 18 میلیارد ریال کالای قاچاق در نوار مرزی ساحلی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده مرزبانی کردستان گفت: امنیت پایدار با تعامل و همکاری مرزبانان و مرزنشینان به وجود می آید و این امنیت خدشه ناپذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۰    
مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان در دیدار با فرمانده مرزبانی استان از زحمات مرزبانان که در سخت ترین شرایط از مرزهای میهن اسلامی حفاظت می کنند، قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران دبیر کارگروه پدافند غیرعامل جهاد کشاورزی مازندران گفت: بندر امیرآباد، فریدونکنار و نوشهر سه بندر اصلی در مازندران است که مبادلات کالایی بسیار و قرنطینه ای از این بنادر صورت می گیرد اما مرزبانی زیستی که یکی از محورهای مهم پدافند غیرعامل و از برنامه های محوری است باید در بنادر استان به ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۴    
سردار غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیرعامل کشور در مصاحبه با شبکه خبر گفت: یک ماه قبل از شیوع ویروس کرونا سازمان پدافند غیرعامل، نظامی به نام مرزبانی پدافندی زیستی برای کنترل ورود و خروج در مرزها و بنادر کشور راه اندازی کردیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان مرزبانی و انتظامی گناوه با فرمانده سپاه انصار الحسین ( ع) این شهرستان دیدار کردند
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف مقادیری کالای قاچاق به ارزش بیش از 4 میلیارد ریال در مرزهای این استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها محفل انس با قرآن و اختتامیه نخستین دوره مسابقات قرآن کریم مرکز آموزش علوم و فنون مرزبانی ثامن الائمه ناجا برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانی به بلوغ نسبی دست یافته و مرزبانان با آمادگی حداکثری، توان رزمی و عملیاتی و روحیه رزمندگان دفاع مقدس، از مرزهای ایران اسلامی مراقبت و دفاع می کنند.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۵    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی کارکنان مرزبانی استان گلستان خون اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون گلستان ، فرمانده ، معاونین و کارکنان مرزبانی استان گلستان با مراجعه به مرکز اهدای خون استان گلستان درروز چهارشنبه 30 مهرماه مصادف با هفته نیروی انتظامی خون اهدا کردند . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
اردبیل-معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: تأمین امنیت پایدار مرزها خط قرمز ماست و در این زمینه مرزبانی موفق عمل کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی ایجاد شهرک های سازمانی را موثرترین مولفه در ارتقاء روحیه مرزبانان دانست و گفت: تأمین اعتبارات مرزبانی با ردیف بودجه ای خاص، یکی از مطالبات مهم نیروی انتظامی از قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) است.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۵    
جمعی از کارکنان مرزبانی نیروی انتظامی استان کرمانشاه با هدف کمک به بیماران نیازمند به خون در انتقال خون استان حضور یافتند و خون بخشیدند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان کرمانشاه در تاریخ بیست ونهم مهر ماه 99 و به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی بر آمادگی همکاری مرزبانی با صدا و رادیو تأکید کرد و گفت:رسانه ها ابزار اصلی انتقال اطلاعات و ایده ها در سطح اجتماع هستند که می توانند روزانه با خلق ایده های مناسب و ترویج آن به روند توسعه جامعه کمک کنند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف یک میلیون و 620 هزار نخ سیگار قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نخستین دوره مسابقات قرآنی مرکز آموزش علوم و فنون مرزبانی ثامن الائمه ناجا در مشهد به پایان رسید.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه رادیویی فرهنگ در دیدار با فرمانده مرزبانی کشور، ضمن اهدای نشان فرهنگ یار ملی به وی، از اعلام آمادگی این شبکه رادیویی برای تولید برنامه های محیطی زنده در نقطه صفر مرزی خبر داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: پیرو ادامه درگیری در مرزهای شمال غربی کشور و میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان، آخرین تحولات حول موضوع قره باغ در کمیته روابط خارجی کمیسیون با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های امور خارجه، کشور و اطلاعات و فرماندهی مرزبانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استقرار مرزبانی زیستی در بندرهای استان مازندران برای کنترل ورود و خروج کالاها ضروری است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: فرمانده قرارگاه غرب ارتش با حضور در ستاد فرماندهی مرزبانی استان با فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه دیدار و گفتگو کرد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
دوشنبه 5 آبان: نهادینه سازی مصونیت در زیرساخت ها با تفکر بسیجی، روحیه جهادی و عمل انقلابی سه شنبه 6 آبان: پدافند زیستی، مرزبانی زیستی و ارتقای ساختار دفاع بیولوژیک چهارشنبه 7 آبان: مقاومت فعال، تاب آوری حیرت انگیز، ایران قوی ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۵    
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر تشکیل مستمر و منظم جلسات قرارگاه زیستی و کارگروه های ذیل قرارگاه بخصوص در دوران شیوع بیماری کرونا بصورت تصویری و یا با حضور حداقل اعضاء گفت ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اولین قسمت برنامه گفت و گو محور صیانت پایدار به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و با هدف تشریح آن، از دوشنبه 5 آبان، روی آنتن شبکه پنج سیما قرار می گیرد. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 400 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در سواحل شهرستان میناب خبر داد.
رزمایش آرامش و امنیت در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی با نام مرزبانی، ایثار و جوانمردی، همگامی با مرزنشینان با حضور سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، در آب های ساحلی بوشهر برگزار شد ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف مواد افیونی به همراه سلاح غیر مجاز از قاچاقچیان توسط مرزبانان هنگ تایباد خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی: امروز تمامی دشمنان و کشور های متخاصم دست به دست هم دادند تا امنیت کشور را خدشه دار کنند، اما تلاش و زحمات شما موجب شده تا امروز کشور ما در برون مرز ها توسط پلیس بین الملل و در مرز ها توسط پلیس مرزبانی و در داخل توسط سایر عوامل انتظامی، آگاهی، فتا، راهور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف مواد مخدر و سلاح غیر مجاز از قاچاقچیان توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۹۳ سایت دیگر  
[ad_1] به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم ، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران در مجاورت محل درگیری دو کشور آذربایجان و ارمنستان اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۸    
کرمانشاه- ایرنا- فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه از کشف 11 میلیارد ریال قاچاق شامل 327 راس احشام و تعدادی لوازم خانگی، طیور و پوشاک در نواحی مرزی پاوه و ثلاث باباجانی خبر داد.