چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۳:۵۴Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرزنشینان»

اقتصاد ایران: ایلام-نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: در دیدار فراکسیون مرزنشینان با سفیر عراق در ایران، مطالبات مرزی ایلام از جمله افتتاح کنسولگری عراق و بازگشایی بازارچه های مرزی مورد تاکید قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- توجه دولت تدبیر و امید به زیرساخت ها و توسعه مرزها و بازارچه های رسمی سیستان و بلوچستان برای بهبود وضعیت معیشتی مرزنشینان این استان به افزایش صادرات 950 هزار تن کالا در شرایط جنگ تحریمی کشور منجر شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سلطان دایر از توزیع 60 بسته معیشتی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان میان مرزنشینان نیازمند اروندکنار خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نخعی با اشاره به فعالیت دستگاه های زیاد در مرزهای ایران با افغانستان، گفت: فرماندهی واحد در بازارچه های مرزی برای تصمیم گیری و برنامه ریزی وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون استان های مرزی و مرزنشینان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرماندهی واحد برای برنامه ریزی اقتصادی برای مرز ها نداریم، گفت: بخش های مختلفی در مرز ها فعال هستند، اما فرماندهی واحد ندارند.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰    
بر اساس تصمیم دولت مبنی بر پرداخت یارانه مرزنشینان زیر 20 کیلومتر نوار مرزی ، یارانه مرزنشینان آذربایجان غربی از 25 اسفند سال گذشته آغاز شده و تا کنون ادامه داشته است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سردار سید شاهین اسمعلی در دیدار با ریش سفیدان مناطق مرزنشین استان اردبیل، اظهار داشت: مرزنشینان پشتیبان نظام و مرزبانان حافظان امنیت مناطق مرزی کشورند . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- 20 فروردین ماه سال 1360 روزی که غربی ترین نقطه ایران اسلامی یعنی قصرشیرین سرافراز از دست متجاوزان بعثی آزاد شد و به آغوش میهن اسلامیمان بازگشت در اذهان همه مرزنشینان و ملت بزرگ ایران روزی ماندگار و جاوید است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه سپاه عقلانی و با تدبیر طرح رزاق را در سیستان و بلوچستان مدیریت می کند، گفت: نیت ما بهبود وضعیت معیشت مرزنشینان است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - با هدف رفع موانع واردات و کمک به معیشت مرزنشینان رضا خشنودی، معاون قضایی دادستان کل کشور از بازارچه مرزی شهرستان میرجاوه بازدید کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیرکل امور هنری و مناسبت های اجتماعی ناجا از آغاز ساخت مستند مرز از استان آذربایجان غربی خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون معتقد است حمایت از مرزنشینان در شرایط اقتصادی حاضر ضمن تقویت معیشت مردم ساکن در مناطق مرزی، موجب تنظیم بازار کالاهای اساسی می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۶    
در راستای اجرای رزمایش کمک های مؤمنانه، بسته های معیشتی بین عشایر و مرزنشینان مستقر در مناطق مرزی و عشایری استان خراسان جنوبی توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: مشکل مالیاتی تعاونی های مرزنشینان این استان با اعلام درآمد واقعی آنان به اداره امور مالیاتی استان حل می شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: ظرفیت کالاهای ملوانی و تعاونی های مرزنشینان برای واردات کالاهای اساسی به عنوان ماموریت مهم دولت در سال جدید در دستور کار قرار دارد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار پاوه به هزارماسوله گفت: درآستانه سال نو بیش از 8 میلیارد تومان یارانه سوخت به حساب مرزنشینان شهرستان واریز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: ظرفیت کالاهای ملوانی و تعاونی های مرزنشینان برای واردات کالاهای اساسی به عنوان ماموریت مهم دولت در سال جدید در دستور کار قرار دارد.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل در ارزیابی های انجام شده در زمینه فروش سوخت به مرزنشینان و کنترل باک در مناطق مرزی به عنوان دستگاه برتر معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، با اشاره به اینکه معافیت سود بازرگانی در حال حاضر 700 هزار تومان است، تاکید کرد: این سود باید به دست مرزنشینان برسد.
استانداری کردستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، با یادآوری اینکه معافیت سود بازرگانی در حال حاضر 700 هزار تومان است، تاکید کرد: این سود باید به دست مرزنشینان برسد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "حسین خوش اقبال" در جلسه ویژه با بخشداران روستاهای مرزنشین تاکید کرد: توقع از بخشداران این است که هر چه زودتر لیست مرزنشینان برای دریافت سهمیه سوخت مرزنشینان را تکمیل و اشکلات موجود را رفع کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: مبادلات غیر رسمی در بازارچه های مرزی موقت باید به گونه ای ساماندهی شود که سود آن به مرزنشینان برسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: تعاونی های مرزنشینان استان در اولویت واردات کالا در بازارچه های موقت مرزی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران اظهار داشت: هیچ کس حتی کم برخوردارترین افراد در مناطق مرزی حاضر به سوختبری و قاچاق کالا نیستند. ممکن است افرادی از سر انتفاع قاچاق کنند که البته این حالت سازمان یافته است و باید رد آن را در مرکز کشور دنبال کنند و نه در مرزها.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ملک فاضلی گفت: سپاه همواره در حمایت از مرزنشینان پیشرو بوده و با راه اندازی طرح "رزاق"در پی رونق معیشت مردم منطقه و آبادانی است.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شیخ "یعقوب شمس" در دیدار نوروزی با سرهنگ "علی اصغر جمالی" فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش رضایتمندی مرزنشینان را از ارائه خدمت بی منت مرزبان مطرح و اظهار داشت: خداوند را شاکریم که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی فرزندان مرزبان غیور و انقلابی را در کنار خودمان داریم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: 3.1 میلیون دلار کالا طی سال گذشته از طریق کارت بازرگانی مرزنشنیان استان وارد کشور شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به واریز عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان استان گفت: به حساب هر خانواری که در سامانه مربوطه ثبت نام و پرونده مربوطه را تکمیل کرده، یک میلیون و 940 هزار تومان واریز شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کولبری که یکی از راه های ورود قاچاق با حجم پایین بوده، در نتیجه معیشت سخت مرزنشینان به شغل اصلی آن ها تبدیل شده است.باوجود ظرفیت های مناسب جغرافیایی و طبیعی مناطق مرزی ضعف سیاستگذاری موجب محرومیت مرزنشینان و اشتغال آن ها به کولبری شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۱۳    
مرزنشینان برای دریافت یارانه سوخت در روز های تعیین شده به بانک توسعه تعاون مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: استفاده از ظرفیت پیله وران، ملوانان و تعاونی های مرزنشین برای واردات کالاهای اساسی به عنوان ماموریت جدید این حوزه تعریف شده و در سال جدید با بهره گیری از اختیاراتی که دولت به استان های مرزی اعطا کرده باید واردات از طریق تعاونی ها سرعت یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
از محل سود حاصل از فروش فراورده های نفتی 54 میلیارد تومان به حساب مرزنشینانی که دارای کارت مرزنشینی هستند واریز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران گفت:به استناد قانون ساماندهی مبادلات مرزی واردات مرزنشینان در قبال انجام صادرات است و این واردات در قبال صادرات مشمول تخفیفات گمرکی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده مرزبانی ناجا در قرارگاه نوروزی مقداد، بر ضرورت آمادگی مرزبانان در راستای حفظ نظم و امنیت مرزها در ایام نوروز سال 1400 و خدمات رسانی به مردم و مرزنشینان تأکید کرد.
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معیشت و اشتغال مرزنشینان یکی از اولویت هایی است که دولت ها همواره باید به آن توجه داشته باشند، چراکه در صورت گسترش بیکاری و درآمد کم، ممکن است نیروی کار را به سمت قاچاق کالا به آنسوی مرزها بکشاند که در صورت گسترش این پدیده، ناامنی و بی ثباتی در مناطق مرزی بوجود خواهد [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۰    
همزمان با سال جدید و در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم مرزی، بسته های معیشتی توسط مرزداران و تکاوران در بین مرزنشینان روستاهای محروم شهرستان های درمیان و زیرکوه توزیع شد.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق و ارز کشور با ارسال لوح تقدیر در ارزیابی فروش سوخت به مرزنشینان و کنترل باک در مناطق مرزی از مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- فرماندار راسک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: طرح رزاق تقویت کننده معیشت مردم مرزدار راسک در نواحی مرزی مورتان و هُنگ است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان آذربایجان غربی از امدادرسانی مرزبانان به مرزنشینان منطقه مرگور ارومیه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور شرایط کشور را باثبات عنوان کرد و گفت: با وجود تجمعات صنفی، در سال گذشته مشکل خاصی نداشتیم و تلاش شد با هماهنگی دستگاه های مربوط، مطالبات و خواسته ها به موقع پاسخ داده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور شرایط کشور را باثبات عنوان کرد و گفت: با وجود تجمعات صنفی و در شرایطی که همزمان با دو پدیده تحریم و کرونا مواجه بودیم، در سال گذشته مشکل خاصی نداشتیم و تلاش شد با هماهنگی دستگاه های مربوط، مطالبات و خواسته ها به موقع پاسخ داده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر نقش مهم مرزداران در آرامش مرزنشینان گفت: حضور مرزداران در نقاط صفر مرزی بسترساز تأمین امنیت و آرامش مرزنشینان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
بازارچه های مرزی، پیله ورها و تعاونی مرزنشینان سیستان و بلوچستان اقلام اساسی را از پاکستان و افغانستان برای عرضه وارد می کنند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۱:۳۶    
فرمانده مرزبانی استان گلستان گفت: با تعامل و همکاری خوب بین مرزبانان و مرزنشینان استان خوشبختانه شاهد ایجاد امنیت پایدار در مرزهای گلستان هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هیات دولت واردات کالا های اساسی و میوه های گرمسیری، بوسیله تعاونی های مرزنشینان و پیله وران سیستان و بلوچستان را تصویب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
هیات دولت واردات کالا های اساسی و میوه های گرمسیری، بوسیله تعاونی های مرزنشینان و پیله وران سیستان و بلوچستان را تصویب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- نصب آبگرمکن های خورشیدی در راستای تغییر الگوی مصرف سوخت مناطق سخت گذر برای مرزنشینان بانه باعث کاهش بهره برداری از هیزم جنگل ها و ناجی جان جنگل های این شهرستان شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام با بیان اینکه رویکرد ما در قبال مرز توسعه محور است، گفت: بهبود وضعیت مرزنشینان باعث تقویت مرز می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل همکاری های امنیتی و مرزی را از موضوعات مهم میان ایران و پاکستان دانست و گفت: امیدواریم با توجه به گفتگوهای مقامات دو کشور، با اقدامات تخریبی و ناامن کننده تروریستی بیش از پیش مقابله شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت کشور، پیشنهادی مبنی بر افزایش تخصیص سهمیه گازوئیل به 900 میلیون لیتر به مرزنشینان از ابتدای سال 1400 به هیئت دولت ارائه داد. *** سهمیه گازوئیل هر خانوار سوخت بر مرزنشین در سال آینده ...