دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۵۳May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال پایدار»

معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه اشتغال پایدار روستایی، تعاونی ها فقط 7 درصد سهم دارند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار نهاوند گفت: توسعه صنعتی زمینه ایجاد اشتغال پایدار را در نهاوند فراهم می کند و حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی شهرستان این مهم را محقق می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۱:۱۶    
ضرورت برنامه ریزی برای تقویت شرکت های دانش بنیان و حمایت از آنها پیشنهادات صاحب نظران و اجرایی شدن آنها اقدامی موثر در مسیر تحقق شعار سال 1401 است.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۰:۵۱    
سرپرست بانک توسعه تعاون گفت: در راستای توسعه اشتغال پایدار بخش خصوصی حمایت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زراعت چوب در کردستان از حدود 2 سال قبل آغاز شده و این طرح راهی مطمئن و پایدار برای ترغیب کشاورزان به توسعه کاشت درختان مورد نیاز صنایع و در نتیجه حفظ جنگل ها و ایجاد اشتغال پایدار است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل در نشست با سرپرست بانک توسعه تعاون کشور گفت : حمایت از بانک توسعه تعاون یکی از اولویت های اصلی و اساسی ما در راستای کمک به اشتغال آفرینی و اشتغال پایدار در استان است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمهوری صبح جمعه در جریان بیست و یکمین سفر استانی خود به استان آذربایجان غربی در جمع اقشار مردم مهاباد گفت: رفع بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار جزو برنامه های محوری دولت است که با جدیت و به صورت شبانه روزی دنبال می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
صبح امروز جمعه حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در قالب بیست و یکمین سفر استانی خود وارد فرودگاه ارومیه شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیسی از بازارچه های مرزی به عنوان یکی از نقاط قوت استان های مرزی نام برد و گفت: این بازارچه ها یک فرصت محسوب می شوند و نباید به آن به عنوان یک تهدید نگاه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به وجود برخی مشکلات در مسیر درآمدزایی و اشتغال پایدار بانوان عشایر ارومیه گفت: پیگیر رفع مشکلات این قشر زحمتکش خواهم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا-استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رفع مشکلات زنان سرپرست خانوار در استان باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: تشکیل بانک اطلاعاتی برای شناسایی زنان سرپرست خانوار یک اولویت است و توانمندی زنان سرپرست خانوار با ایجاد اشتغال پایدار مدنظر باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
جهرم – معاون فرمانداری ویژه جهرم گفت: مدیران با پرهیز از بخشی نگری و استفاده بهینه از ظرفیت های قانونی نسبت به فراهم آوردن بستر سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار تلاش کنند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۶    
محمد هراتی گفت: در نظر گرفتن ظرفیت هایی جهت اشتغال پایدار معلولان بایستی یکی از برنامه های مسئولان برای بهبود هرچه بیشترکیفیت زندگی معلولان باشد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون تا نیمه دوم اردیبهشت سال جاری با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری 53 هزار و 777 شغل پایدار در سراسر کشور ایجاد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۸    
این پروژه ها به ارزش 61هزار میلیارد ریال که دربرگیرنده 8هزار اشتغال پایدار است،توسط رئیس جمهور افتتاح می شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار گفت: به منظور حمایت از تولید و ایجاد اشتغال پایدار 6400 کیلوگرم شکر یارانه ای بین زنبورداران این شهرستان توزیع شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۴    
فرماندار کلاله در شانزدهمین جشنواره زیبایی اسب اصیل ترکمن گفت: اسب اصیل ترکمن یکی از ظرفیت های شهرستان در کنار کشاورزی و دامپروری می باشد که زمینه اشتغال پایدار را فراهم ساخته است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۴۱    
مدیرکل امور زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان قزوین گفت: با ایجاد اشتغال برای 1200 نفر از زندانیان زمینه اشتغال پایدار 4 درصد از مددجویان محبوس نیز مهیا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی کارشناس برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی از اجرای طرح تمام شمار پروژه های اشتغال پایدار روستایی و عشایر در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اگر بخواهیم مشکل قاچاق سوخت را حل کنیم باید بتوانیم اشتغال پایدار را از طریق تولید ایجاد کنیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۷    
به گزارش حوزه سیاست خارجی ایران اکونومیست، محمد اسلامی در چهاردهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور خطاب به این کارآفرینان و مدیران اشتغالزا، گفت: ارزش و قدر برخی از واژه های پرتکرار به درستی بیان نمی شود که یکی از این واژه ها کارآفرینی است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اسلامی گفت: وقتی جایگاه کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان ارتقاء پیدا کند، در کنار این مهم، اقتصاد دانش بنیان با حداقل آسیب پذیری، اشتغال پایدار را خلق خواهد کرد و جذب نخبگان کشور را به همراه می آورد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: خوشبختانه رویکرد دولت سیزدهم مبارزه با آسیب های اجتماعی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم الیگودرز در مجلس با اشاره به اینکه جاده گلپایگان-الیگودرز-امامزاده محمد بن حسن (ع)-کوهرنگ مسیری برای رونق گردشگری و ایجاد اشتغال پایدار در 3 استان است، گفت: به زودی جاده گندمینه-هنده به طول 20 کیلومتر اجرا خواهد شد.
مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) دنبال می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ملیحه علی احمدی گفت: بدون شک شرکت های دانش بنیان از ارکان مهم توسعه و تحول در عرصه اقتصادی به شمار می روند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۳    
احمد کوهستانی گفت: بسیج سازندگی شهرستان با ارائه بیش از سه میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت؛ موفق شد؛ بستر اشتغال پایدار برای 353 نفر را در شهرستان فراهم کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۶    
استاندار قم با بیان اینکه هنرستان های فنی و حرفه ای بستر اشتغال پایدار را فراهم می کنند بر همراهی ادارات دولتی برای تجاری سازی محصولات دانش آموزی تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: منطقه ویژه اقتصادی کشتی سازی و صنایع فراساحل ظرفیتی عظیم در استان است و نقش بسزایی در ایجاد فرصت شغلی در منطقه دارد و از همین رو توسعه آن برای ایجاد فرصت های جدید اشتغال پایدار بسیار مهم و حائز اهمیت است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ بهمن امیری مقدم در حاشیه نشست هم اندیشی با بسیج اساتید دانشگاه های استان به خبرنگاران گفت: تسهیل امور سرمایه گذاری، رفع موانع تولید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با اشاره به تدوین بیش از 200 رشته مهارت آموزی بر اساس ظرفیت های صنعتی، تولیدی و سرمایه گذاری در استان گفت: جوانانی که مهارت آموزی می شوند، اشتغال آنان تضمین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)، بیکاری و معیشت را مهمترین مشکلات جامعه و مردم عنوان کرد و گفت: جوانان سرمایه های این کشور هستند و خدمت سربازی، فرصتی مناسب برای استفاده حداکثری آن ها برای مهارت آموزی و ایجاد اشتغال پایدار آن ها پس از دوران خدمت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: با توجه به قابلیت های موجود در منطقه ویژه اقتصادی کازرون، این منطقه بتواند زمینه مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار و صادرات فراهم کند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست صندوق کارآفرینی امید در خراسان شمالی گفت: این صندوق از ابتدای آغاز طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری (1397) تاکنون از محل منابع صندوق توسعه ملی برای 2 هزار نفر در این استان اشتغال ایجاد کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز گفت: در راستای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال پایدار 17 هزار و 400 کیلوگرم شکر یارانه ای بین 36 نفر زنبوردار توزیع شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۹    
دلیل اینکه سازمان جهاد کشاورزی استان همدان،با مجموعه های که برنامه ای جهت توسعه اشتغال پایدار در روستاهای محروم و همینطور برنامه ای جهت پیاده سازی زنجیره تولید دام دارند حمایت نمی کند چیه؟ ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۱:۲۱    
نشست هم اندیشی و هماهنگی سرپرست اداره کل بهزیستی استان کهگیلویه وبویراحمدبا محوریت توسعه اشتغال پایدار وتوانمندسازی جامعه هدف بهزیستی استان با مدیرعامل محترم صندوق کارآفرینی امید استان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره)برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل فنی و حرفه ای استان بوشهر از برگزاری دوره های مهارتی در 140 روستای استان بوشهر در سال جاری خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمجید دراهکی شنبه شب در نشست با مسئولان شنبه و طسوج اظهار داشت ...
هرمز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: برای امسال مدل های جدید اشتغال منطبق با زیست بوم استان هرمزگان پیش بینی شده است که با استفاده از ظرفیت گروه های جهادی شهرستان ها در مباحث مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد ورود نموده و هدف طرح ایجاد اشتغال پایدار و توانمند سازی خانواده های نیازمند می باشد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین از توسعه زیرساختهای ارتباطی در روستاها در جهت دستیابی به اشتغال پایدار خبر داد و گفت: روستاها محور اشتغال دانش بنیان می شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان گفت: طرح توسعه پایدار منظومه های روستائی با هدف تجمیع توانمندی ها و ظرفیت های موجود در روستاها در زمینه های مختلف به منظور تقویت پایدار روستاها تهیه شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی، سال 1401 را تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین عنوان کردند. اشتغال آفرینی یکی از مهمترین شاخصه های رشد اقتصادی است و بسیاری از مشکلات اجتماعی جامعه با کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار حل می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه اشتغال پایدار را به عنوان بزرگترین مسئولیت اجتماعی این شرکت دانست و گفت: فولاد مبارکه همواره هم در بخش تولید و هم در بحث ایفای مسئولیت های اجتماعی پیشگام بوده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
قادربخش کهرایی گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت سیستان و بلوچستان به یکی از استان های موفق در حوزه معادن، اکتشاف، بهره برداری و مهم تر از همه آنها ایجاد اشتغال پایدار برای مردم و جوانان تبدیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از تدوین سند اشتغال استان خبر داد و گفت: با تدبیر و هدایت استاندار کرمانشاه و همکاری دستگاه های اجرایی و فرمانداران استان این سند با تاکید بر ایجاد اشتغال پایدار و استفاده از برنامه زیست بوم ملی کشور تدوین شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیر عامل نفت پاسارگاد در دیدار با مدیر عامل شستا در حاشیه نشست بررسی عملکرد و برنامه های آتی این شرکت افزود: من و همه مدیران و همکارانم در مجموعه نفت پاسارگاد به تولید صادرات محور و مبتنی بر اشتغال پایدار اعتقاد راسخ داریم و در این مسیر آماده ایم تا با پیاده سازی برنامه های تحول ساز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کمیته پیگیری سفرهای استانی رئیس جمهوری گفت: تقویت و توسعه زیرساخت های گردشگری زمینه ایجاد اشتغال پایدار را فراهم می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از احیای 1000 تعاونی روستایی با هدف ایجاد اشتغال پایدار و خرد در روستاهای کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان کشور گفت:ایجاد اشتغال با هدف ایجاد درآمد پایدار برای فرد زندانی و کاهش آسیب های اجتماعی در بین خانواده ها از اولویت های نخست سازمان زندان ها است.