یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۱۸Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال پایدار»

بازرس کل استان اردبیل در بازدید از معدن مس 4 هزار هکتاری مشگین شهر گفت: معدن مس مشگین شهر میتواند اقتصاد استان را دگرگون، صنعت را متحول و زمینه اشتغال پایدار را در استان فراهم سازد.
تمدن لر   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان از برقراری بیمه بیکاری تعداد یک هزار 905 نفر در استان خبر داد. به گزارش تمدن لر، علی جهانی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه صیانت از نیروی کار ، حفظ اشتغال پایدار و تنظیم مناسبات کارگری و کارفرمایی اصلی ترین وظیفه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی است ...
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بنیاد ملی نخبگان در راستای ایجاد شرایط کسب مهارت های لازم و دستیابی به اشتغال پایدار از جذب دانش آموختگان برتر در نهاد های فناورانه حمایت می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۲    
گرگان-تنی، نماینده اتاق بازرگانی گرگان در کشور قزاقستان به استفاده از ظرفیت 30کارخانه آرد گلستان برای آسیاب گندم وارداتی تاکید کردوگفت:چنین اقدامی باعث افزایش ارزش افزوده و اشتغال پایدار استان می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد کرمی با بیان اینکه باید از دل این سرزمین، ثروت تولید کرده و اشتغال نیز به یک اشتغال پایدار تبدیل شود، گفت: دانشگاه ها باید به میدان بیایند و از طرح ها و پروژه های بزرگ استان پشتیبانی علمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: در راستای توسعه صنعت فرش و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان، کمیته امداد از بافندگان فرش دستباف با خرید تضمینی محصول حمایت می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از ظرفیت های دانش بنیانی چند سالی است که در کشور مورد توجه قرار گرفته است. تأکیدات مقام معظم رهبری و برنامه های کلان کشور در راستای بهره گیری حداکثری از این ظرفیت است ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی با بیان اینکه برنامه ریزی در حوزه تامین مسکن جوانان به افزایش نرخ ازدواج کمک خواهد کرد، عنوان کرد: بیکاری و نبود اشتغال پایدار از دیگر مشکلات جامعه به ویژه نسل جوان است این حوزه نیاز به چاره اندیشی و برنامه ریزی جدی از سوی مسئولان دارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشتغال پایدار در زمره مسائل و موضوعات روز در سازمان ملل است و باید گفت ما با یک بحران جهانی در حوزه مشاغل مواجه هستیم که تاکنون آن را تجربه نکرده بودیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه توانمندسازی اقتصادی زنان بهبودیافته از اعتیاد با کمک موسسه باب الحوائج در محله کوی علی آباد خرم آباد افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: پس از ترک اعتیاد بانوان، باید به سمت ایجاد اشتغال پایدار برای بانوان بهبود یافته برویم و این مهم نیازمند هم افزایی دستگاه های مختلف است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از راه های ایجاد اشتغال برای دانش آموختگان دانشگاه ها، برقراری ارتباط میان صنعت و دانشگاه است که لازمه این موضوع نیز برنامه ریزی وزرای مربوطه و ایجاد همکاری جامع میان دانشگاه ها و صنعت در بخش های دولتی و غیردولتی است.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
محمدعلی عجمی، سرپرست معدن و کارفرمای معدن سنگ گرانیت منطقه شاهکوه نهبندان نیز گفت: اشتغال پایدار از طریق معدن باید دیده شود، اما اکنون به دلیل مشکلات این امر در چالش افتاده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۹    
معاون آموزش، پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان بر مهارت آموزی و توانمندسازی مهارتی زندانیان و معتادان متجاهر جهت اشتغال پایدار تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در دومین سفر استانی خود به آذربایجان شرقی، وارد تبریز شد؛ رئیس جمهور تاکید کرد: در دولت بر "رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و مسکن" متمرکز شده ایم.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین از دستگاه های اجرایی و بانک های عامل خواست طرح های اشتغالزایی دارای طرح توجیهی شفاف و دارای ضمانت اشتغال پایدار را در اولویت قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: رفع بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار همچنین رفع مشکلات پیش روی مسکن، جزء برنامه های محوری دولت است که با جدیت و به صورت شبانه روزی دنبال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۳۱    
احمد حسین فلاحی گفت: بهره مندی از کارافرینان جوان در حوزه تولیدو صنعت اشتغال پایدار ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۵    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: دستگاه های اجرایی کشور برای ترویج آموزش های مهارتی و ایجاد اشتغال پایدارمشارکت کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقات ملی مهارت زندانیان با هدف ایجاد اشتغال پایدار بعد از آزادی در استان البرز برگزار می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بهزاد غفاری در اختتامیه بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت افزود: ارتقاء و تکمیل مهارت به اقشار مختلف در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی با چشم انداز ایجاد شرایط اشتغال پایدار و کشف استعداد های برتر حرفه ای نخبگان مهارتی جامعه هدف و همچنین ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها و معرفی آنان به صنایع و ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۳    
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان با تاکید بر اینکه باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار باشیم افزود: باید تکمیل اکوسیستم زنجیره های اقتصادی در استان جدی گرفته شود و برای آن ها برنامه مدون داشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان، با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار با رویکرد منظومه های روستایی در استان گفت: پرداخت 115 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به 105 متقاضی در قالب طرح منظومه های روستایی انجام می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در سال مهار تورم و رشد تولید و در راستای جذب سرمایه گذار، ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار جوانان، شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین موفق به جذب 61 متقاضی سرمایه گذاری در شهرک ها و نواحی صنعتی استان شده که این میزان در مدت مشابه سال گذشته 46 قرارداد بوده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۵    
برگزاری چهارمین جلسه کمیته فنی اشتغال پایدار روستایی و عشایری باحضور بهروز رحیم زاده مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی ، مدیران و روسای دستگاههای اجرایی و بانک های عامل ذیربط.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
خلیقی گفت: رسالت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایجاد اشتغال پایدار از طریق واحد های خرد تولیدی و شرکت های بزرگ صنعتی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چناران گفت: ایجاد زیرساخت های گردشگری در شهرستان می تواند نقش بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار داشته باشد.
رعیتی فرد ادامه داد: در بحث ایجاد اشتغال مولد و اشتغال پایدار و مواردی که ذیل مصوبه دولت برای کار شایسته آمده باید اقداماتی را صورت دهیم و پیگیری کنیم. در برنامه های مختلف توسعه کشور قطعاً باید احکامی برای این موضوع صادر شود که نیازمند استفاده از ظرفیت تشکل ها و تقویت گفت وگوهای اجتماعی هستیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸    
دکتر مسعود امامی نژاد در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری گیلان با اشاره به جوانی و افزایش جمعیت اظهار کرد: دانشگاه ها، نخبگان و مسئولان باید به صورت عملی در راستای فرهنگ سازی برای افزایش جمعیت مثل حمایت دوران بارداری،حمایت از فرزندان متولدشده،ترغیب زوج ها به فرزند آوری و. .. گام بردارند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه آسیب پذیر خانواده های زندانیان، طرح حامی فناور در این استان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: کمیته امداد استان کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی، صنعتی و پیشرفته در راستای هم افزایی منابع و امکانات در ارائه خدمات توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار و ارائه مشاوره شغلی به مددجویان و اقشار نیازمند تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۷    
دکتر رئیسی در نشست شورای عالی اشتغال : ایجاد اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و مأموریت جدی دولتمردان است/ دستگاه های عضو در شورای عالی اشتغال مصوبات شورا را با جدیت پیگیری کنند/ تأکید بر ارزیابی دقیق مصوبات و تسهیلات اعطایی اشتغال زایی در سال های گذشته ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: استفاده از ظرفیت و توانایی های بخش تعاون در روستاها، منجر به ایجاد اشتغال پایدار و رونق آن می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم پاوه، در مجلس گفت: در صورت تصویب نهایی لایحه ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان در صحن مجلس، معافیت مالیات در حقوق ورودی کالا و تخفیف 50 درصدی مالیات بر ارزش افزوده در تجارت مرزی لحاظ خواهد شد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۷    
استاندار ایلام: ❑ همراهی خوب دستگاه های اجرایی و بانک ها منجر به کسب رتبه ی نخست اشتغال و رتبه ی دوم کاهش نرخ بیکاری در کشور شد/ پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در اولویت بانک ها باشد/ بانک های خصوصی بیشتر پای کار بیایند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۴۳    
جلسه هم اندیشی اداره بهزیستی شهرستان قصرشیرین با اداره میراث فرهنگی این شهرستان با موضوع صدور مجوزهای مشاغل خانگی و اشتغال پایدار برگزار شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۳    
در این جلسه که رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و تعدادی از مسئولین استانی حضور داشتند آخرین وضعیت عملکرد بند ب تبصره 16 قانون بودجه سال 1401، تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گزارش احیاء واحدهای تولیدی تحت تملک و جانشینی بانک های استان مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۶    
دولت لایحه ای را به منظور ساماندهی تجارت مرزی و اشتغال پایدار مرزنشینان به مجلس ارائه داده، که جزییات آن امروز در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: لایحه ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان تا زمانی که ما بتوانیم اشتغال پایدار را در مرز ها ایجاد کنیم، یک امتیازاتی را برای مرزنشینان ما در نظر می گیرد تا از نظر معیشتی مشکلی نداشته باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب جزئیات لایحه اشتغال پایدار مرزنشینان در جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: در صورت تصویب نهایی این لایحه، فعالیت های غیر رسمی در این بخش به صورت رسمی مبنای عمل قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: مهارت آموزی و تربیت کارگر حرفه ای موجب ایجاد اشتغال پایدار در جامعه می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایران اکونومیست سیدحسین حسینی در آیین رونمایی از سامانه صدور محور پروانه صید سازمان شیلات افزود: بر اساس اسناد بارگذاری شده روسا هر استان به بررسی مدارک پرداخته و در صورت نقص به بهره بردار ارجاع می شود تا رفع نقص شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از همکاری 150 کارآفرین در حوزه مشاغل تولیدی به عنوان راهبر شغلی با هدف توانمند کردن مددجویان با این نهاد خبر داد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
آیین رونمایی از سامانه صدور مجوز پروانه صید سازمان شیلات برگزار شد. تیتربرتر، آئین رونمایی از سامانه صدور مجوز پروانه صید سازمان شیلات از درگاه ملی مجوزهای کشور در محل این سازمان برگزار شد. از این پس به لحاظ قانونی الزام است مجوزها الکترونیکی و در درگاه ملی مجوزها انجام شود ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جلسات کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در روز های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هفته جاری برگزار می شود. دستور جلسات این کمیسیون به شرح زیر است: یکشنبه: ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان از ایجاد اشتغال پایدار برای 2800 نفر و افزایش 450 شغل بیش از برش استانی در سال گذشته خبر داد.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی: اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و ماموریت جدی دولتمردان است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۱:۳۹   + ۹۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ارزیابی کیفیت انجام وظایف دستگاه های متولی و مسیر طی شده برای اشتغال زایی در سال های اخیر را مورد تأکید قرار داد و گفت: باید آسیب شناسی شود که چه اشکالاتی در نحوه تدوین و ابلاغ دستورالعمل ها و همچنین روند اجرای این بخشنامه ها و دستورات بوده است تا دوباره گرفتار همان مشکلات گذشته نشویم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۵    
تاکید رئیسی بر ایجاد اشتغال: ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور روز پنج شنبه در جلسه شورای عالی اشتغال با بیان اینکه ایجاد اشتغال پایدار اولویت اصلی کشور و ماموریت جدی دولتمردان است، تاکید کرد: دستگاه های عضو در شورای عالی اشتغال مصوبات شورا را با جدیت پیگیری کنند ...