یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۳۶Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال پایدار»

کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۲    
شرافتی راد، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با عنوان این مطلب که تلاش کمیته امداد در اجرای طرحهای اشتغال پایدار ستودنی است، گفت: این امر توانسته تا میزان زیادی در کاهش نرخ بیکاری موثر واقع شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با اشاره به ضرورت های ایجاد اشتغال پایدار و بحث اشتغال زایی در استان لرستان گفت: بیکاری مهمترین چالش موجود در کشور است و این موضوع در استان ما نیز به عنوان یک موضوع مهم مطرح است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری آذربایجان غربی گفت: طی تفاهم نامه سه جانبه بین بهزیستی، هلدینگ اتراب و پارک علم و فناوری این استان فرآیند اشتغال پایدار 100 مددجوی بهزیستی فراهم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۴    
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با اشاره نقش آموزش فنی و حرفه ای برای ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری، گفت: پارسال6 هزار و 929 نفر در استان در آموزشگاه های آزاد و دولتی استان آموزشهای فنی و حرفه ای را فراگرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-معدن مس خونگاه از توابع شهرستان دنا با 270 هزار تن ذخیره با عیار دو تا سه درصد اکسید مس در حالی مغول مانده که بیکاری در این دیار بیداد می کند و همه مسئولان صحبت از برنامه ریزی برای ایجاد اشتغال پایدار می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: افراد جویای کار در روستاها و مناطق عشایری این استان 967 میلیارد و 435 میلیون ریال برای ایجاد شغل های خرد در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی وام گرفتند.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۱۰    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 500 واحد مسکونی مددجویی با تفام نامه منعقد شده با بسیج سازندگی ساخته خواهد شد، گفت: مسکن یکی اولویت های اصلی برای توانمندسازی مددجویان است و بعد از آن اشتغال پایدار قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه بشرویه نقش بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار در خراسان جنوبی دارد، گفت: باید تمام جغرافیای استان طعم توسعه همه جانبه، متوازن و پایدار را بچشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۲    
قشم- ایرنا- فرماندار قشم گفت: با صدور مجوز سه واحد صنعتی در قشم و رفع موانع تولید این شرکت ها، برای 446 نیروی کار اشتغال پایدار و مستقیم ایجاد می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵    
به گزارش سبلان ما ، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از واگذاری حمام تاریخی پیرزرگر به بخش خصوصی خبرداد و گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و حمایت از بخش خصوصی در ایجاد اشتغال پایدار ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۵    
سپهرغرب، گروه اجتماعی - آذین رضایی: زنان سرپرست خانوار انتظار حمایت های بلاعوض ندارند درخواست و دغدغه آن ها ایجاد اشتغال پایدار و درآمد مناسب برای تأمین خانواده است که چشمشان به دست مادران است و با ایجاد شرایط کرونایی روزهای سختی را می گذرانند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی گفت: در راستای اجرای طرح ملی مشاغل خانگی در استان با هدف ایجاد اشتغال پایدار خانگی و کمک به بهبود وضعیت معیشتی خانوارها، جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از کارآفرینان، بنگاههای بالادستی و خیرین استان دعوت به همکاری می کند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در اولین جلسه گارگروه اشتغال استان گفت: با جذب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و انجام طرح های اشتغال زایی در سال 99، تکمیل زنجیره های تولید انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) و جهاد دانشگاهی استان قزوین برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به چشم انداز بهزیستی استان در سال 1400 گفت: ایجاد اشتغال پایدار و تامین مسکن مددجویان از اولویت های پیش رو در سال جاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۳    
استان آذربایجان غربی یکی از مهمترین رویشگاه های گیاهان دارویی و کوهی در کشور به شمار می رود که از لحاظ تنوع گیاهان دارویی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده اما درحال حاضر به علت تغییر شرایط آب وهوایی و کاهش بارندگی و برداشت بی رویه برخی گونه های گیاهی در معرض انقراض قرار دارند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۰    
فرماندار رباط کریم گفت: بزرگ ترین مانع عدم تولید اقتصادی، اندیشه است نه اجرا و توانستیم با پشتوانه همدلی مسئولان و مردم بر این مهم فائق آییم و چرخه اقتصادی بر روی ریل حرکت قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از کارشناسان، ایجاد مشاغل خرد و خانگی را یکی از راههای رونق اقتصادی و گسترش اشتغال پایدار می دانند و آن را بستری مناسب برای اشتغالزایی و درآمدزایی خانواده ها به شمار می آورند، وجود برخی چالشها و مشکلات نظیر، عدم حمایتهای مالی، بیمه ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
آفتاب ایلام، کارخانه زرین سازه مهران یکی از کارخانه هایی است که بعد از 2سال ورشکستگی (در سال های 96 و 97) به علت مشکلات متعدد، هم اکنون با ظرفیت تولید یک میلیون و 500 هزار قطعه آجر و اشتغالزایی مستقیم برای 80 نفر دوباره چرخ تولیدش به مدار حرکت بازگشته و توانسته با تکیه بر خود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
کارخانه آرد نگین زاگرس با تولید سالانه 58 هزار تن آرد گندم توانسته برای 45 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کند که این طرح نیازمند حمایت و نگاه ویژه مسوولین به منظور توسعه بیشتر و صادرات است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری سیاستی بود که در روستاها و مناطق زیر 10 هزار نفر جمعیت به اجرا درآمد؛ این سیاست که به ابتکار شخص رییس جمهور اتخاذ شد، فضای اشتغال و کسب و کار در سطح روستاها را با تغییر و تحولات اساسی روبه رو کرد و باعث کاهش نرخ بیکاری و ماندگاری ساکنین روستا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری سیاستی بود که در روستاها و مناطق زیر 10 هزار نفر جمعیت به اجرا درآمد؛ این سیاست که به ابتکار شخص رییس جمهور اتخاذ شد، فضای اشتغال و کسب و کار در سطح روستاها را با تغییر و تحولات اساسی روبه رو کرد و باعث کاهش نرخ بیکاری و ماندگاری ساکنین روستا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مسوول سازمان بسیج سازندگی کشور با تاکید بر لزوم توجه به ایجاد اشتغال پایدار در کشور گفت: در سال گذشته هدف گذاری سازمان بسیج ایجاد 200 هزار شغل در کشور بوده که تا پایان سال 112 هزار شغل در کشور ایجاد شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت برای کاستن از فشار بیکاری خبر داد. محمد شریعتمداری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در زمستان 1399 نرخ بیکاری جمعیت 15 ساله و بیش تر 9,7 درصد است. ( منبع )
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و تعیین نمایندگان ویژه وزیر در مناطق دارای نرخ بیکاری بالا و نیز یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت را از جمله کارهای مهمی بیان کرد که در ماههای پایانی دولت با محوریت معاون اقتصادی در ده استان در حال انجام است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در بازدید از مجتمع گلخانه ای 39 هکتاری سرپل ذهاب ضمن تأکید بر لزوم تسریع در اجرای این پروژه گفت: ایجاد مجتمع های گلخانه ای سبب تولید ثروت و افزایش بهره وری با استفاده بهینه از منابع آب و خاک و اشتغالزایی پایدار می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تمام تلاش خود را برای رونق تولید و اشتغال پایدار در استان به کار می گیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از پرداخت 15 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به 610 نفر از مددجویان بهزیستی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- فرماندار شهرستان کرمانشاه با اشاره به وسعت 305 هزار هکتاری اراضی کشاورزی این شهرستان گفت: بیش از 90 درصد تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری این شهرستان در بخش کشاورزی و طرح های زیر مجموعه آن هزینه شده است.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در استان همدان 25 هزار و 173 نفر اشتغال در بخش مسکن و غیر مسکن ایجاد شده است که این رقم معادل 129 درصد میزان پیش بینی شده می باشد | در بخش تسهیلات کرونا با همکاری خوب بانک های عامل مبلغ هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است | در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی استان همدان رتبه برتر ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت : کمک به اشتغال پایدار جامعه هدف و کارآفرینان ایثارگر،توسعه طرح های خوداشتغالی و کسب و کار،کمک به تحقق جهش تولید و رشد اقتصادی در حوزه ایثارگری،کمک به توسعه ، ترویج و ارتقا فرهنگ ایثار و شهادت ...
مدیر کل سیاستگذاری اشتغال وزارت کار گفت: 146هزار طرح اشتغال زا به مبلغ 137هزار میلیارد ریال در موسسات عامل تصویب شده است، سهم زنان از اشتغال ایجاد شده 30درصد معادل 81هزار نفر است، سهم جوانان از اشتغال ایجاد شده حاصل از اجرای قانون، 33.8درصد معادل 91هزار فرصت شغلی جدید است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۶    
فرمانده سپاه بردسکن مقابله با ویروس کرونا و ایجاد اشتغال پایدار را از اولویت های کاری سپاه در سال جاری دانست.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بختیاری ایجاد اشتغال پایدار را از مهم ترین برنامه های کمیته امداد در سال 1400 عنوان کرد و گفت: در بودجه امسال 10 هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به ولی نعمتان در نظر گرفته شده است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار کردستان از تلاش های بانک قرض الحسنه مهر ایران در ایجاد رضایتمندی برای شهروندان و حمایت از قشر ضعیف جامعه، قدردانی کرد. به گزارش پیام فوری، بهمن مرادنیا استاندار کردستان، از حمایت های بانک مهر ایران در پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال پایدار برای اقشار مختلف مردم قدردانی و تشکر کرد. ...
رانکوه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۱    
فرماندار سیاهکل گفت :فعالیت و توسعه واحدهای صنعتی در سطح شهرستان ، می تواند در تحقق شعار سال ، شکوفائی اقتصادی و ایجاد اشتغال موثر باشد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۱    
زمینه اشتغال 6 هزار و 992 نفر با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایر فراهم شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رشت با تاکید بر مشکلات مسکن و اشتغال جوانان، گفت: ایجاد اشتغال پایدار و رفع موانع تولید نیازمند اقدام انقلابی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۸    
گروه استان ها - تولید محصولات کشاورزی می تواند به موتور محرک "تولید صادرات گرا" آذربایجان شرقی تبدیل شود چراکه تولید صادرات گرا و هدفمند، موتور محرک رشد اقتصادی آذربایجان شرقی است که درسایه آن افزایش اشتغال پایدار در استان امکان پذیر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: طرح های سرمایه گذاری در بخش گردشگری استان که از دهیاری و بخشداری مجوز پروانه ساختمان دریافت کنند، تسهیلاتی از محل اشتغال پایدار روستایی می گیرند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون تا پایان سال 99 و طی پنج مرحله از طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری مجموعا بالغ بر 24هزار میلیارد ریال تسهیلات، در قالب بیش از 26 هزار طرح به متقاضیان پرداخت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۶    
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:مجلس برای حمایت از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال پایدار امسال 32 هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مجلس شوری اسلامی برای حمایت از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال پایدار امسال 32 هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بهنام ادیبی تولید کننده ای که با تلاشی بی وقفه و توسعه کارخانه، برای 700 نفر در لنجان شغل فراهم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۰۷    
پروژه های عظیم صنعتی و معدنی که با سرمایه گذاری بالغ بر 4 هزار و 530 میلیارد تومان روز پنجشنبه با فرمان رییس جمهوری به بهره برداری رسید، برای بیش از 1290 نفر اشتغال پایدار ایجاد می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در نامگذاری سال به تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها و اهداف و رسالت سازمانی در حوزه توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده های عزیز تحت حمایت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۶    
گروه استان ها - مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام از بهسازی راه های روستایی ایلام با اعتباری بالغ بر 23 هزار میلیارد ریال خبرداد و گفت: ساخت و تامین راه روستایی موثر در توسعه و اشتغال پایدار ایلام خواهد بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
اسماعیل کریمی اصل روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: این واحدهای تولیدی شامل چهار واحد تولید مرغ گوشتی با ظرفیت حدود 40 هزار قطعه و تولید 300 تن و نیز یک واحد تولید تخم مرغ با ظرفیت تولید 160 تن در سال است که با برگشت آنها به تولید، زمینه اشتغال پایدار و نیز ظرفیت مرغ [...]