شنبه ۱۰ آبانساعت ۱۱:۴۵Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال پایدار»

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از تمدید مهلت ثبت نام در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تا 30 آبان ماه خبرداد. موسی بی باک در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده بویراحمد، دنا و مارگون خواستار حضور بنیاد مستضعفان برای رفع محرومیت ها و ایجاد اشتغال برای جوانان کهگیلویه و بویراحمد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سروش کیانی گفت: ایجاد اشتغال جدید به همراه تثبیت و توسعه اشتغال موجود در چارچوب برنامه های تعیین شده مهم ترین هدفی طرح تکاپو یا طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار است.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۷:۵۵    
منظور تحقق ایجاد اشتغال پایدار برای محرومین کارجو در 60 محله استان البرز در سه حوزه استخدام محور، خوداشتغالی محور و کارآفرینی محور با محوریت پروژه اشتغال مهارت محور، تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی استان البرز منعقد شد
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۱:۱۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از برگزاری جشنواره ملی و آیین شکرگزاری خرما با هدف تحقق شعار جهش تولید و دستیابی به امنیت غذایی و اشتغال پایدار در استان خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس یازدهم، گفت : بانک های خصوصی که با اعطای تسهیلات قرض الحسنه، اشتغال پایدار در مناطق محروم ایجاد و در محرومیت زدایی نقش موثری ایفا کرده اند می بایست تشویق شوند و مورد حمایت قرار گیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور روز پنج شنبه در سی امین هفته از افتتاح طرح های مهم ملی کشور با شعار تدبیر و امید برای جهش تولید، 3 پروژه زیربنایی وزارت نیرو را افتتاح کرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کلاله گفت: امسال فرمانداری کلاله با همراهی ادارات و نهادهای شهرستان متعهد به ایجاد اشتغال پایدار برای "1940 نفر" خواهد بود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۰    
ایجاد اشتغال پایدار وتوانمند سازی برای رسیدن به خودکفایی و کسب درآمد باثبات از اولویت های اصلی و ویژه کمیته امداد استان زنجان برای مددجویان تحت حمایت در کنار سایر خدمات در سال جهش تولید می باشد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا گلستان گفت: در فاز نخست 31 پروژه در 61 روستا در تعهد قرارگاه بود که 121 پروژه با مبلغ 13 میلیارد تومان طی حدود چهار سال اجرایی شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، علی مویدی خرم آبادی اظهارداشت: امروز چهارشنبه در جلسه نهایی طرح ساماندهی نظارت بر واردات کالا از طریق ملوانی و کولبری که با حضور تعدادی از استانداران استان های مرزی کشور در محل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی به منظور رفع موانع، متمرکز شدن بر جهش تولید و ایجاد اشتغال پایدار در شیراز راه اندازی شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، نادر ثناگو مطلق افزود: دست یابی منطقه به نوآوری و فناوری اطلاعات و ارتباطات با رویکرد صادرات محور و ایجاد اشتغال پایدار از مهم ترین اهداف راه اندازی منطقه آی.سی.تی محور در این منطقه است. ...
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین گفت: براساس برنامه راهبردی که تیم مدیریتی جدید صدر تامین در دستور کار قرار داد علاوه بر تحقق وعده های داده شده در سال مالی گذشته، طرح های توسعه ای در زیر مجموعه ای این شرکت اشتغال پایدار به همراه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: سهم چهار بانک عامل پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری شامل بانک های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید 20 هزار میلیارد تومان است که تاکنون 12 هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان با بیان اینکه طبق سند راهبردی باید سالانه 70 هکتار کشت گلخانه ای ایجاد شود گفت: این مهم علاوه بر توسعه و تنوع تولید موجب اشتغال پایدار برای دانش آموختگان رشته های کشاورزی استان می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایجاد اشتغال وتوانمند سازی برای رسیدن به خودکفایی و کسب درآمد باثبات از اولویت های اصلی و ویژه کمیته امداد استان زنجان برای مددجویان تحت حمایت در کنار سایر خدمات در سال جهش تولید می باشد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت سازماندهی بانوان فعال بخش کشاورزی در قالب تشکل های اقتصادی منجر به توانمندسازی اجتماعی، اقتصادی آنها شده و مسیر اشتغال پایدار و رونق کسب و کارهای خرد روستایی را هموار می سازد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از توافق نامه 3 جانبه این واحد دانشگاهی با شهرداری و میراث فرهنگی برای رونق گردشگری و اشتغال پایدار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۲    
ساری- بابایی، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: کمبود ماده اولیه چوب، اشتغال پایدار 70 هزار نفر را در استان تهدید کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۸    
گروه استان ها- طرح اشتغال پایدار روستایی اگرچه موفق ظاهر شده است اما همچنان عده ای ناراضی از بحث نظارت در شناسایی گروه هدف برای پرداخت تسهیلات هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بهره برداری از فازهای جدید شهرک گلخانه ای در شمال استان موجب توسعه کشت گلخانه ای و ایجاد اشتغال پایدار در پارس آباد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۰    
ایسنا/قم مسئول واحد اشتغال جهاد دانشگاهی استان قم با توجه به شیوع ویروس کرونا مشاغل خانگی را از جمله پایدارترین مشاغل در این شرایط دانست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سال 96 طرح اشتغال پایدار روستایی به تصویب رسید و یکسال بعد 5/ 1 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای آن در نظر گرفته شد. به تازگی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داده که از یک میلیارد یورو هزینه درمان کرونا تا 5/ 1 میلیارد یورو هزینه اشتغال روستایی که از صندوق توسعه ملی به دولت داده شده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس جهاد دانشگاهی ایلام گفت: در طرح الگوی نوین مشاغل خانگی، هزار و 700 نفر ایلامی در مرکز استان و شهرستان ها بدون هیچ هزینه ای با هدف اتصال به بازار و اشتغال پایدار مشغول می شوند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
حسین فتحی روز شنبه در بازدید از شرکت شیر پگاه آذربایجان شرقی با بیان نقش مهم محصولات لبنی در ایجاد زنجیره ارزش در جامعه اظهار کرد: شرکت های تولیدی محصولات لبنیاتی در سلامت جامعه نقش اساسی ایفا نموده و در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه مشاغل پائین دستی در اقتصاد کلان و خرد از اهمیت و [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از ابتدای اجرای طرح تسهیلات اشتغال پایدار روستایی هفت هزار و 909 فرصت شغلی در حدود پنج هزار واحد تولیدی و خدماتی این استان ایجاد شده است.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ایجاد بستر مناسب و تقویت و گسترش فرهنگ کارآفرینی با رویکرد مشاغل خرد و کوچک در راستای ایجاد اشتغال پایدار ، از اولویت های این اداره کل است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین از اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قزوین خبر داد و گفت: این طرح می تواند منجر به توسعه و اشتغال پایدار در استان قزوین شود.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،شرکت بهمن دیزل به عنوان بزرگترین تجاری ساز کشور در سال جهش تولید توسعه کاربری سازی، جهش تولید بیش از 200 درصدی و داخلی سازی حدود 65 تا 75 درصد برند شیلر را در برنامه دارد و هم اکنون این مجموعه برای 571 نفر اشتغال پایدار ایجاد کرده است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از اعطای تسهیلات 312 میلیارد ریالی تسهیلات برنامه تولید و اشتغال تبصره 18 قانون بودجه کشور طی 6 ماهه نخست سال جاری از طریق پست بانک استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل به صنایع تولید فرش ماشینی ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۷    
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان سمنان از ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری استان با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی، ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته را از مهمترین اولویت های دولتمردان ذکرکرد و گفت: در سال جهش تولید و برای بهبود فضای و کسب و کار باید از تمام ظرفیت ها و امکانات به شکل مطلوب استفاده کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، با بیان اینکه راهبری شغلی یکی از سیاست های ایجاد اشتغال پایدار در کمیته امداد است، گفت: 58 کارآفرین حقیقی و حقوقی جهت همکاری با کمیته امداد استان در ایجاد اشتغال برای مددجویان این نهاد شناسایی شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک توسعه تعاون در چهار مرحله از پرداخت تسهیلات به اشتغال پایدار روستایی 48 هزار و160 شغل جدید ایجاد کرد. این بانک در چهار مرحله از طرح اشتغال پایدار روستایی تا پایان شهریور امسال 24 هزار و913 طرح اشتغال روستایی به مبلغ 23هزار و 469 میلیارد و 711میلیون ریال را مصوب کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: باید از اعتبارات جهش تولید در راستای ارتقای تولید و ایجاد فرصت های شغلی پایدار در استان به نحو مطلوبی استفاده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید ایلام گفت: 145 فقره تسهیلات با اعتبار 45 میلیارد ریال از زمان ابلاغ تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی(سال98) تاکنون به صندوق های خُرد محلی در این استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۳    
چابهار- ایرنا- رییس صندوق کارآفرینی امید چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 290میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در این شهرستان پرداخت شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار معتقد است با توجه به شرایط اقتصادی حاضر به جای پرداختن به مقوله مرغ و تخم مرغ و تزریق یارانه هایی که سودی در بازار کار و تولید ندارد، باید به سمت تامین کالاهای اساسی سبد خانواده ها به شکل غیرنقدی برویم و یارانه ها را در مسیر ایجاد اشتغال پایدار هزینه کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر گفت: توجه به ظرفیت های مغفول مانده خلخال و سرمایه گذاری در این بخش ها شاهد اشتغال پایدار و موثر در منطقه خواهیم بود.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۹    
رئیس اداره کار شهرستان ملکان از پرداخت بالغ بر 37 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و کرونا در شهرستان ملکان خبر داد.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت فارس عنوان کرد: معاونین و همکاران در مرکز استان و روسای ادارات صمت شهرستانهای استان در جهت حفظ واحدهای موجود، راه اندازی واحدهای راکد، نیمه فعال ودر حال احداث فعالیت ویژه ودقت نظر لازم را داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۱    
رئیس اوقاف و امور خیریه ساوه گفت: ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های کم بضاعت با توانمندسازی آنان امکان پذیر است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: جمعیتی مشتاق از زنان روستایی بویژه بانوان جوان و میانسال، با طرح ها و ایده هایی خلاقانه در حوزه صنایع دستی، گردشگری، کشاورزی و دامپروری در حال تلاش برای راه اندازی کسب و کاری هستند که با آن به درآمد مستقل برسند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ازمحل اعتبارات داخلی، بانک های عامل و صندوق توسعه اشتغال پایدار روستایی برای یک هزار و 636 نفر از مددجویان زیرپوشش این نهاد شغل پایدار ایجاد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۹    
ایسنا/لرستان امام جمعه پلدختر می گوید: باید به فکر اشتغال پایدار باشیم و وام های 10 تا 15 میلیون تومانیددردی از ما دوا نمی کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان رئیس بهزیستی شهرستان شهربابک با حضور در دفتر رئیس اداره کار این شهرستان درخصوص راهکارهای ایجاد اشتغال پایدار برای جامعه هدف بهزیستی با ایشان دیدار وگفتگو کرد
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۵۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه واگذاری 3 هزار دستگاه خودرو نیسان زامیاد، بین گروه خودروسازی سایپا، کمیته امداد امام(ره) و صندوق کارآفرینی امید، امضاء شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۹    
همدان - سال گذشته بیش از 90 درصد محصولات شهر جهانی لالجین تأییدیه استاندارد inso 20758 را نگرفت در حالی که اشتغال پایدار در سایه صنایع دستی استاندارد در استان همدان رقم زدنی است ؛ این جملات بخشی از یادداشت شکیبا کولیوند کارشناس ارشد پژوهش اجتماعی برای بازار است که در ادامه می خوانید.