یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۰۵Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسیج سازندگی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۳    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: 200 واحد مسکونی برای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط گروه های جهادی بسیج سازندگی در ماه رمضان احداث می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۸    
مهرشاد سهیلی ایلامی فرمانده قرارگاه حضرت مهدی (عج) بسیج سازندگی ازیکی پاکبانان شهرداری شهر موسیان استان ایلام که هفته پیش کیفی حاوی طلا و جواهرات به ارزش 500 میلیون تومان را پیدا و تحویل صاحب داده بود را تجلیل نمود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۶    
در آستانه ماه مبارک رمضان، به همت بسیج سازندگی سپاه، خیرین و بسیجیان گروه های جهادی 700 بسته معیشتی به ارزش بیش از 3 میلیارد ریال تهیه و بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا در طرقبه شاندیز توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۲    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان بابیان اینکه کمک به رونق تولید و اشتغال از اولویت های اصلی کار بسیج سازندگی در استان است افزود: از تمام توان و ظرفیت خود برای تحقق این امر مهم استفاده می کنیم.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با همت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مشارکت گروه های جهادی بسیج سازندگی خمین تعداد 400 بسته معیشتی به ارزش 2 میلیارد و 600 میلیون ریال و 200 بسته نوشت افزار به ارزش 500 میلیون ریال در نخستین رزمایش کمک مومنانه سال جاری بین خانواده های نیازمند شهرستان توزیع شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: پویش لبخند رمضان با مشارکت 980 گروه جهادی در پایگاه های مقاومت و اقشار بسیج با هدف کمک به نیازمندان اجرا می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) تعاملات و همکاری خوبی دارند و حد و مرزی در این تعاملات وجود ندارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پلدشت روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان در حال حاضر 20 طرح محرومیت زدایی را در روستاهای محروم و دورافتاده شهرستان مرزی شهرستان پلدشت اجرا می کند ...
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۱۰    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 500 واحد مسکونی مددجویی با تفام نامه منعقد شده با بسیج سازندگی ساخته خواهد شد، گفت: مسکن یکی اولویت های اصلی برای توانمندسازی مددجویان است و بعد از آن اشتغال پایدار قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 13 هزار معلول بالای 60 سال دارای پرونده وجود دارد، گفت: طبق آمار اگر جمعیت استان ( 4 میلیون نفر) باشد، تعداد افراد بالای 60 سال، 420 هزار نفر است که از نظر آمار پنجمین استان با جمعیت سالمند هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۲۱    
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت : 1200 گروه جهادی استان مرکزی برای سازندگی و رفع محرومیت فعالیت می کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: در ابتدای شیوع بیماری کرونا هیچ کس از تبعات آن آگاهی نداشت.کمتر کسی بود که بداند پیک های پی در پی این بیماری نبض اقتصاد و معیشت مردم مستضعف را به دست خواهد گرفت و نفس آن را به شماره خواهد انداخت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۲    
پسندیده گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان، به همت بسیج سازندگی سپاه، خیرین و بسیجیان گروه های جهادی شهرستان 700 بسته معیشتی به ارزش بیش از3 میلیارد ریال تهیه و بین خانواده های نیازمندو آسیب دیده از بیماری کرونا در طرقبه شاندیز توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – رییس بسیج سازندگی استان البرز اعلام کرد که در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، در موج چهارم کرونا 500 تخت در 11 مرکز نقاهتگاهی برای بیماران کووید19 در این استان آماده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پلدشت در حال حاضر 20 طرح محرومیت زدایی را در روستاهای محروم و دور افتاده شهرستان مرزی شهرستان پلدشت اجرا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول بسیج سازندگی استان البرز گفت: در قالب گام جدید طرح شهید سلیمانی بسیجیان استان البرز برای واکسیناسیون همگانی کرونا آماده می شوند و در اجرای این طرح مشارکت می کنند.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۳    
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان گفت: بسیج سازندگی استان با همراهی اقشار مختلف بسیج در استان، 12 واحد مسکونی برای زلزله زدگان در مناطق سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد احداث کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان و سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۶    
بسیج سازندگی سپاه فتح که در خدمات رسانی، امداد و سازندگی شهر زلزله زده سی سخت سنگ تمام گذاشت با سرعت بخشی در ساخت 2 واحد مسکونی این شهر لحظه هایی ناب را در تصاویر دوربین صبح زاگرس به ثبت رساند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
شیراز - تفاهم نامه همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و بسیج سازندگی فارس با هدف تکمیل و احداث 100 خانه عالم در استان به امضا رسید.
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۸    
در آستانه ماه مبارک رمضان و به همت بسیج سازندگی سپاه و کمیته امداد هشترود، 300 بسته معیشتی بین خانواده های آسیب دیده از کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۴    
سردار زهرایی گفت: ماموریت دیگر سازمان بسیج سازندگی مردم پایه کردن اقتصاد در بین مردم است و این دقیقا امتداد مردمی کردن دستگاه های اجرایی کشور می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان گفت: کار ساخت 12 باب منزل در مناطق زلزله زده سی سخت به بسیج سازندگی استان واگذار شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، از آغاز مرحله چهارم نهضت کمک مومنانه در خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور از 21 فروردین تا 22 اردیبهشت خبر داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۴۰    
فعالیت 4 هزار و 500 گروه جهادی در خراسان رضوی بیانگر میزان علاقمندی جوانان این منطقه برای خدمتگزاری به هموطنان است. این گروه های جهادی حلقه میانی گروه های بسیج سازندگی هستند، که فعالیت آن ها در شهرستان ها در قالب شورای جهادی صورت می گیرد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۳    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار از لوله کشی و آبرسانی به متراژ 2000متر در روستای ابوفلوس واقع در دهستان نوآباد اروندکنار توسط بسیج سازندگی و با همکاری اداره آب اروندکنار خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۰    
حجت السلام عالیشاه گفت: در مازندران 4 هزار مددجوی نیازمند مسکن وجود دارد که 3 هزار نفر فاقد زمین بوده و هزار نفر زمین دارند، امیدواریم بتوانیم هزار مسکن در پی تفاهم نامه با سپاه کربلا و سازمان بسیج سازندگی احداث کنیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک هزار بسته معیشتی در قالب اجرای مرحله اول و دوم رزمایش کمک مومنانه در سال 1400 بین نیازمندان توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه و مرکز نیکوکاری شهداء شهرستان ساوجبلاغ تهیه و توزیع شد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی شهرستان قیر و کارزین گفت: آتش سوزی کوه های کیلاق معروف به گاو کار در منطقه هنگام شهرستان قیروکارزین مرز مشترک شهرستان های قیر و فراشبند از یکشنبه عصر آغاز شده است که به دلیل مسیر صعب العبور و مشکلات موجود در منطقه همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس بسیج سازندگی استان البرز اعلام کرد که در اجرای دومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در سال 1400، توزیع 40 هزار بسته معیشتی بین افراد نیازمند استان در ماه مبارک رمضان پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان فارس گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، 4000 بسته معیشتی اهدایی بنیاد علوی در استان فارس بین نیازمندان توزیع می شود.
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور از آمادگی این نهاد برای همکاری با کمیته امداد در اجرای سومین مرحله پویش ایران همدل خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۸    
همزمان با سالروز ولادت حضرت محمد هلال (ع)و شروع دهه هلالیه در آستانه ماه مبارک رمضان توسط قرارگاه بسیج سازندگی سپاه شهرستان، 12 جهیزیه به نوعروسان محروم آران و بیدگلی اهدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه از آغاز توزیع 75 هزار بسته معیشتی در استان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: 75 هزار بسته معیشتی در ماه رمضان و طی سه مرحله در استان کرمانشاه و بین نیازمندان توزیع می شود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: در راستای استمرار اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه و بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته در ماه مبارک رمضان امسال 75 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان کرمانشاه توزیع خواهد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۰    
جهانبخش گفت: 95 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی لرستان برای مددجویان کمیته امداد طی مدت چهار ماه ساخته و تحویل می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی در خصوص اقدامات بسیج سازندگی در سال 1400 گفت: مشارکت در خدمت رسانی به محرومین در قالب حرکت های جهادی یک الگوی بی نظیر اسلامی-انقلابی، در اداره امور کشور است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سرهنگ پاسدار شکر عبدی شامگاه امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد:در ایام ماه مبارک رمضان،مرحله سوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه برای لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب و کمک به خانواده های نیازمند در سراسر استان اردبیل تداوم خواهد داشت. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی ، حجت عبدالملکی معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی گفت: مسئله تولید در کشور، امر بسیار مهمی در زندگی مردم و جامعه به شمار می رود. ...
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز گفت: حضور فعال سپاه و گروه های جهادی در شهر زلزله زده سی سخت مورد رضایت مردم قرار گرفته و این منطقه برای آغاز عملیات احداث و مرمت منازل مسکونی آماده شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چنارانی گفت: از محل اعتبارات نمایندگان مجلس، تمام قنات های نیشابور توسط بسیج سازندگی لای روبی خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۳    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار ازبرگزاری جلسه بسیج سازندگی ومحرومیت زدایی در مرکز مقاومت بسیج اروندکنارخبرداد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۳    
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: 50 هزار بسته معیشتی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان با کمک خیرین تهیه شده که با همکاری بسیج سازندگی نواحی مقاومت در بین خانواده های نیازمند و بی بضاعت سطح استان اصفهان توزیع می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بازدید از گلزار شهدای روستای شیردارکلا با حضور قلی پور رئیس بنیاد بابل، مسئول بسیج سازندگی شهرستان بابل و کارشناسان بنیاد و بسیج سازندگی انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه جهادی سیدالشهدا (ع) بسیج سازندگی بهبهان گوشت نذری به خانه سالمندان اهدا کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: 50 هزار بسته معیشتی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان با کمک خیرین تهیه شده که با همکاری بسیج سازندگی نواحی مقاومت در بین خانواده های نیازمند و بی بضاعت سطح استان اصفهان توزیع می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مهرشاد سهیلی، فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) بسیج سازندگی با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت وگو کرد.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۵    
فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) بسیج سازندگی سپاه محمد رسول الله(ص) گفت:جنگ 8 ساله دفاع مقدس را با جوانان و نوجوان پیروز شدیم ولی الان اقتصاد را با مدیران 60 ساله باختیم.