یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۰۲Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسیج سازندگی»

بسیج   ۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مریم بازوبندی و حسین سلیمانی زوج آسارایی پرورش دهنده زنبور عسل که به علت بیماری زنبورها، کسب و کارشان درمعرض نابودی قرار داشت، اما تسهیلات سازمان بسیج سازندگی البرز اسباب احیای دوباره فعالیت آنها را فراهم آورد.
راه ملت   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی درخواست های مکرر شهروندان شهر و حومه یاسوج مبنی بر بی آبی های شدید ،فرماندار بویراحمد با دعوت از بسیج سازندگی سپاه فتح ،ابفاضلاب استان و شهرستان در دفتر خود به بررسی مشکلات تنش آب شرب شهرستان پرداختند.
سفیر افلاک   ۵۴ دقیقه پیش    
مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: 30 مدرسه سه کلاسه با اعتبارات محردمیت زدایی استانداری که در اختیار نوسازی قرار داده احداث می شود.
بسیج   ۳ ساعت پیش    
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: بسیج سازندگی استان مرکزی در شاخص های ترکیبی اشتغال رتبه اول استان را در بین تمامی دستگاه های متولی امر اشتغال کسب کرده است.
سفیر لرستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: روستاها و مناطق محروم استان نیازمند ایجاد زیرساخت های کسب و کار به منظور درآمدزایی و رونق اقتصادی هستند. به گزارش پایگاه خبری سفیرلرستان، ابوطالب شفقت عصر شنبه در جلسه بسیج سازندگی لرستان ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۳:۰۰    
همدان-جلسه هماهنگی اجلاس جهادگران بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر با حضور فرمانده سپاه ناحیه، مسئول بسیج سازندگی شهرستان ملایر و اعضای شورا برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۲:۲۰    
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شوشتر از پخت وتوزیع بیش از 600 پرس غذای گرم بین نیازمندان در روستای بندقیر این شهرستان خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پرورش دهنده ماهی در روستای صحت آباد اشتهارد است که با بهره گیری از وام بسیج سازندگی موفق به رونق تولید از سه تن به شش تن شده است.
زرک   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار لرستان بر جذب اعتبارات ملی در حوزه محرومیت زدایی توسط دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد و گفت: مدیران موظف هستند 20 درصد از منابع استانی را در قالب قرارداد برای فعالیت های عمرانی در اختیار بسیج سازندگی قرار دهند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد_ ایرنا_ مسوول بسیج سازندگی لرستان از اختصاص یکهزار میلیارد ریال قیر برای اجرای پروژه های راه سازی این استان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۸:۴۰    
همدان-مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به جهاد آبرسانی گفت: در جهاد آبرسانی 20 روستا مشخص و تا امروز جمعیتی حدود 170 هزار نفر در استان از نهضت آبرسانی بهره مند شده اند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی شهرستان فراشبند از پخت وتوزیع 100 کلیو حلیم توسط گروه جهادی شهید بقایی فرد در شهرستان فراشبند خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۹    
پهنای باند و سرعت اینترنت با اجرای ابر پروژه فیبر نوری در استان البرز توسط جهادگران سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز متحول می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۹    
آسفالت شهرک مصطفی آباد به نظرآباد و خیابان شهید بهشتی کمالشهر در استان البرز، به همت جهادگران بسیجی البرز اجرایی شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۹    
محسن بذرپور کارآفرین جوانی است که از چالش یک بحران مالی با بهره گیری از تسهیلات اشتغالزایی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز، فرصت ایجاد نهالستانی را خلق کرد که 18000درخت دارد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۹    
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و عفاف و حجاب، با همت جهادگران بسیج سازندگی و بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج جواد الائمه (ع) و با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی محمدشهر برپا شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۸    
30 دستگاه کولر گازی بین مدد جویان کمیته امداد امام خمینی شهرستان کارون باهمت بسیج سازندگی توزیع شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: همدان-رئیس بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) گفت: ابرپروژه آبرسانی به روستاهای استان همدان 88 پیشرفت داشته است.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۸    
رئیس بسیج سازندگی استان همدان از بهره مندی 170 هزار نفر در اجرای پروژه های آبرسانی به روستاها خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: با اجرای طرح های جهاد آبرسانی 170 هزار نفر از روستاییان این استان از آب شرب پایدار و بهداشتی بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: با اجرای طرح های جهاد آبرسانی 170 هزار نفر از روستاییان این استان از آب شرب پایدار و بهداشتی بهره مند شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی همدان با بیان اینکه 170 هزار نفر در همدان از نعمت طرح جهاد آبرسانی بهره مند شدند، گفت: برای ایجاد دهکده اقتصاد مقاومتی همدان نزدیک به 18 میلیارد تومان هزینه شده که 16 میلیارد آن توسط سپاه تامین شده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بانوی کارآفرینی که موفق به راه اندازی کارگاه و فروشگاه چرم دوزی در محمدشهر شده و هم اکنون نه تنها محصولاتش به سایر استان ها ارسال می شود که به زودی کارگاه دومش را در شهرستان فردیس راه اندازی خواهد شد. ...
همگام با البرز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
آسفالت شهرک مصطفی آباد به نظرآباد و خیابان شهید بهشتی کمالشهر در استان البرز، به همت جهادگران بسیجی البرز اجرایی شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی ناحیه گلبهار گفت: در سه ماه اول امسال در حوزه تسهیلگری با همکاری با صنف خیاطان زنانه و مساجد، سه صندوق قرض الحسنه در مساجد شهر ایجاد شده که بازده بسیار خوبی داشته است.
رزمایش تبیین حقوق نوسازی مسکن مردم در بافت های فرسوده و ناکارآمد با همکاری بسیج سازندگی و شهرداری ها، در اداره کل راه و شهرسازی گیلان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رحمتی یکی از کارآفرینان البرزی است که پس از چند بارشکست در مشاغل مختلف، مجبور به دست فروشی می شود، اما او فاصله دست فروشی تا کارآفرینی را به گفته خود با حمایت سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز پیموده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۱    
مسئول بسیج سازندگی گتوند با اشاره به دوره آموزشی خیاطی، گفت: اولویت ما برای آموزش در این کارگاه، زنان سرپرست خانوار، زنان بدسرپرست مقشراسیب پذیر می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی مشارکت گسترده در جهاد آبرسانی را برنامه اولویت دار سپاه عنوان کرد و گفت: 320 کیلومتر آبرسانی به 47 روستای استان در یک سال گذشته توسط این نهاد انقلابی و بسیج سازندگی استان انجام شده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۷    
فارس_ مسئول بسیج سازندگی رضویه در این خصوص گفت: موضوع خرابی کنتور های آب شهر شیراز و اجبار کردن تعویض کنتور با هزینه شخصی مشترکین توسط مامورین و کارمندان اداره آب معضلی جدی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: طی دهه اول محرم حدود 100 نفر از جهادگران استان خراسان رضوی در خراسان جنوبی در بخش درح حضور پیدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان بسیج سازندگی البرز اعلام کرد: عملیات احداث 200 کیلومتر فیبر نوری با هدف افزایش سرعت اینترنت توسط جهادگران بسیجی در غرب این استان آغاز شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، حسن بهرام نیا استاندار ایلام روز چهارشنبه 20 تیرماه در نشست نهضت آب رسانی با قدردانی از مجموعه بسیج سازندگی سپاه پاسداران و آبفای استان در بحث نهضت آب رسانی به مناطق محروم استان ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۲    
طرح هجرت طرحی باشکوه ، پرنشاط و روزنه ای از تقویت روحی و فکری نوجوانان و جوانان میباشد که در سازمان بسیج سازندگی سازماندهی شده و باهمکاری بسیج دانش آموزی و اداره کل آموزش و پرورش به ثمره ظهور میرسد. ...
همزمان با آغاز عملیات اجرای 200 کیلومتر فیبر نوری در استان البرز ، رکورد افزایش سرعت اینترنت در البرز شکسته می شود. به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز همزمان با انعقاد قرارداد اجرای 200 کیلومتر فیبر نوری توسط جهادگران بسیجی بین شرکت مخابرات البرز و بسیج سازندگی البرز ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۳۱    
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اصفهان با تأکید بر اهمیت خدمت به مردم، نماد و وجه عملی شعار مرگ بر آمریکا را خدمت رسانی عمومی دانست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز تفاهم نامه اجرای طرح فیبر نوری شهرستان ساوجبلاغ توسط بسیج سازندگی البرز منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فردخت نام نمایشگاهی است که این روزها به مناسبت ایام شهادت و حزن و اندوه ماه محرم در سراسر کشور در حال برگزاری بوده و محل عرضه محصولات و تولیدات صنایع دستی و پوشاک ایرانی اسلامی برای بانوان است ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه اجرای فیبر نوری در شهرستان ساوجبلاغ با حضور دکتر البرزی فرماندارشهرستان ساوجبلاغ، دکتر بیان مدیرعامل شرکت مخابرات استان البرز، سرهنگ علیزاده فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ساوجبلاغ، سرهنگ فلاحتکار رئیس بسیج سازندگی استان البرز و شهرداران هشتگرد و گلسار امضا شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: یک هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط بسیج سازندگی به یک هزار و 900 نفر در استان پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی سپاه اردبیل گفت: از امروز طرح شهید روح الله عجمیان در 159 مدرسه استان اردبیل آغاز شد تا شاهد بهسازی، مرمت و شاداب سازی این فضاهای آموزشی باشیم.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۲:۴۶    
همدان-مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر از روند ساخت یک باب منزل در روستای داویجان بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۱    
خیابان شهید بهشتی کمالشهر به برکت نام شهید محمد علی عباسی و با مشارکت شهرداری کمالشهر و سازمان بسیج سازندگی سپاه البرز آسفالت شد.
پایگاه خبری چکاوک البرز نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۵    
بانوی کارآفرین البرزی که به خاطر فقر مالی، زندگی اش در حال فروپاشی بود گفت:تسهیلات اشتغالزایی بسیج سازندگی زندگی ما را احیا کرد. بانوی کارآفرین البرزی در گفتگو با خبرگزاری بسیج از البرز ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
30 دستگاه کولر گازی به همت کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه خرمشهر به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد اهدا شد.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۶    
مدیر بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: جهاد آبرسانی آب مقطر و تزریق آب ، راه اندازی ایستگاه پمپاژ و ذخیره آب در 3 روستای جبل کندی ، ساری بگلو و علی کندی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان در حال انجام است.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۴    
حوزه/ جلسه کمیته بانوان شورای فرهنگ عمومی شهرستان بیله سوار با موضوع جهاد تبیین و حضور حداکثری در انتخابات پیش رو با حضور سرهنگ نوظهور فرماندهی محترم بسیج سازندگی استان اردبیل در نهاد امامت جمعه بیله سوار برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۱    
مسئول بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر(عج) گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 49طرح آبخیز تا جالیز توسط جهادگران بسیج سازندگی قزوین اجرا شده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خیابان باغ زمانی (شهید پویا اشکانی) کمالشهر، به برکت نام این شهید والامقام و با مشارکت شهرداری کمالشهر و سازمان بسیج سازندگی سپاه البرز آسفالت شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، خیابان باغ زمانی کمالشهر از ابتدای خیابان علوم 12 به مساحت 5760متر مربع ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۰۰:۲۳    
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج مسجدسلیمان از امضای تفاهم نامه همکاری موثر و استفاده از ظرفیت های دو نهاد مابین بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج مسجدسلیمان و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مسجدسلیمان خبر داد