پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۵۵Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسیج سازندگی»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیله سوار-فرماندار شهرستان بیله سوار گفت: بسیج سازندگی با همکاری ادارات مشکلات و کاستی های مناطق مختلف را شناسایی کرده است و با برنامه ریزی ویژه در رفع مشکلات آنها گام برمی دارد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بازگشایی مدارس با همکاری بسیج سازندگی و جامعه خیرین 100 بسته کامل لوازم التحریر شامل کیف، دفتر، مداد و... بین دانش آموزان نیازمند مناطق عشایری توزیع شد.
همایش شکوه هجرت آیین تجلیل از 1500 جهادگر بسیجی استان یزد با حضور مسئول بسیج سازندگی کشور و استاندار یزد برگزار شد.
آنا / ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان این که ساخت 40 هزار واحد مسکونی روستایی با مشارکت دولت در دستور کار بسیج سازندگی است، گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده بنا داریم تا پایان امسال 10 هزارواحد مسکونی روستایی ساخته و تحویل دهیم.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۳    
همزمان با هفته دفاع مقدس، پروژه های عمرانی بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج خنداب با حضور مسئولین افتتاح شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۹    
همایش تجلیل از جهادگران بسیجی استان یزد با عنوان شکوه هجرت شامگاه دیروز با حضور رئیس بسیج سازندگی کشور، جمعی از مسئولان استان و جهادگران بسیجی یزد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به راه اندازی 165 قرارگاه عملیاتی جهادی گفت: هم اکنون 42 هزار گروه جهادی در سطح کشور ایجاد و در حال ارائه خدمات به اقشار مختلف هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: تاکنون 42 هزار گروه جهادی از اقشار مختلف مردم در سطح استان ها تشکیل و سالانه در راستای تحقق اهداف بسیج فعالیت دارند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۴۷    
زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور گفت: امروزه دشمن جنگ را از فضای مجازی و رسانه به واقعیت می رساند یعنی فرزندان ما را در یک فضای مجازی و تخیل و وهم قرار داده و برای عینیت بخشیدن، آنها را به خیابان می کشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: سال گذشته 60 میلیارد تومان تسهیلات از محل تبصره 16 به کارآفرینان سطح استان پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۸    
ایسنا/همدان امروز دو کارگاه اشتغالزایی، یک تعاونی و سه باب منزل مسکونی برای محرومان به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان در شهرستان ملایر به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۴    
آستارا- ایرنا- توزیع یک هزار و 500 بسته معیشتی بین خانواده های کم برخوردار آستارا روز چهارشنبه در آیینی با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان و جمعی از مسئولان این شهرستان آغاز شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۲    
در جلسه کارگروه مشترک بنیاد و بسیج سازندگی بر تسریع در امر ساماندهی گلزار شهدا تأکید شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان این که شعار دولت سیزدهم، دولت مردمی ایران قوی است ، گفت: بهترین بستر برای مردمی سازی بدنه دولت بستر بسیج و به طور ویژه بسیج سازندگی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ضمن برشمردن سه سنگر دفاع مقدس نوین، گفت: امروز دشمن با بازی دادن جوانان و توهم زایی انها در فضای مجازی، تلاش دارد برای به واقعیت درآوردن آن، جوانان را به کف خیابان بکشاند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی بروجرد با اشاره به اینکه در شش ماهه اول امسال 13 هزار و 859 بسته مواد غذایی بین خانوارهای نیازمند بروجرد توزیع شده است، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 میلیارد و 410 میلیون تومان کمک مؤمنانه در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد- رئیس بسیج سازندگی کشور گفت: صندوق های قرض الحسنه می تواند بستری برای بانکداری خاص انقلاب اسلامی باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: بیش از 10 هزار بسته معیشتی و لوازم التحریر و پوشاک برای دانش آموزان این مناطق توسط بسیج دانش آموزی و واحدهای دانش آموزی تهیه شده که توسط بسیج سازندگی و دانش آموزی توزیع خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی با اشاره به اینکه بسیج گام دوم انقلاب، بسیج همه مردم است، گفت: در سازمان بسیج سازندگی و در گام دوم انقلاب به دنبال قشر خاکستری جامعه هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با تاکید بر ضرورت تداوم رزمایش کمک مومنانه گفت: 10 هزار واحد مسکن محرومان توسط بسیج در کشور احداث می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران با اشاره به تدوین سند اعتلای بسیج برای گام دوم انقلاب، آن را بسیج همه مردم خواند و بر جذب تمام جامعه بدون هیچ نوع تبعیضی تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت سه قرارگاه تخصصی ذیل بسیج سازندگی استان گفت: احداث 200 خانه محرومان به همت جهادگران استان در اولویت برنامه ها قرار دارد و تا پایان سال انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۸    
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران با اشاره به ضرورت تحقق گام دوم انقلاب گفت: بسیج در گام دوم تمام افراد جامعه با هر سلیقه تحت پوشش قرار می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مسئول سازمان بسیج سازندگی استان البرز از توزیع 24 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان خبر داد و گفت: دو کارگاه اشتغال با ظرفیت اشتغالزایی برای 42 نفر در این استان افتتاح می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار توکل گفت: رزمایش و آیین خداپسند تهیه لوازم التحریر 900 نفر از دانش آموزان کم برخوردار مقاطع مختلف تحصیلی با همکاری بسیج دانش آموزی و بسیج سازندگی سپاه ناحیه کازرون صورت گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: درهفته دفاع مقدس سال جاری، 10 مسکن محرومان افتتاح و در اختیار خانواده ها قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند-مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: طی سال گذشته تعداد 50 نمایشگاه فروش تولیدات روستایی و صندوق های قرض الحسنه به صورت محلی، شهرستانی، استانی و ملی با کمک بسیج سازندگی برپا شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان از توزیع 2 هزار بسته لوازم التحریر در تداوم رزمایش کمک های مومنانه بین دانش آموزان مناطق محروم سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری از توزیع 30 تن مرغ در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در سراسر استان به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستای کمک رسانی به محرومین برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول بسیج سازندگی استان لرستان از ایجاد راه ارتباطی 15 کیلومتری برای عشایر منطقه تخت چان در شهرستان پل دختر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مسوول بسیج سازندگی سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: آبرسانی به 107 روستای استان با اعتبار 550 میلیارد تومان در حال انجام است و تا سه سال آینده به پایان می رسد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مدیر کل امداد فارس گفت به زودی احداث سالانه 5 هزار نیروگاه خورشیدی ویژه مددجویان و نیازمندان در استان آغاز می شود. مرتضی موصلی، از اجرای 5 هزار طرح نیروگاه خورشیدی 5 کیلوواتی برای مددجویان و نیازمندان 5 دهک پایین درآمدی جامعه خبر داد و گفت ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، جهانبخش عطایی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس 700 برنامه با محوریت تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در سراسر استان اردبیل برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان یزد: در 30 غرفه محصولات مختلف صنایع غذایی، صنایع تبدیلی، پوشاک، کیف و کفش با تخفیف 10 تا 30 درصدی عرضه شده است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت: بعد از شیوع ویروس کرونا تاکنون 428 هزارو 256 بسته معیشتی در اختیار خانواده های نیازمند قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مسئول بسیج سازندگی استان زنجان گفت: برنامه بسیج سازندگی در قالب 3 قرارگاه محرومیت زدایی، جهاد و خدمت رسانی و اقتصاد مقاومتی فعالیت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل 1500 بسته لوازم التحریر و 5000 بسته معیشتی در سطح استان بین خانواده های نیازمند توزیع کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۰    
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان چهارمحال و بختیاری گفت: تفاهم نامه ساخت 400 مسکن مددجویی با کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری برای امسال منعقد شده و در حال حاضر تمام این واحدها در حال ساخت هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
جهانشاهی گفت: تاکنون مطالعات سند توسعه اقتصادی بیش از 800 روستای خراسان جنوبی با همکاری دانشگاه بیرجند، جهاد دانشگاهی و بسیج سازندگی انجام شده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: راه اندازی تعاونی ها و صندوق های قرض الحسنه از سوی بسیج سازندگی برای ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی بسیار کارگشا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۹:۱۰    
همزمان با اربعین حسینی بسیج سازندگی سپاه ناحیه مشگین شهر با همکاری بسیج محلات وحوزه ها وپایگاه های مقاومت اقدام به توزیع بیش از پنج هزار وعده غذای گرم وبسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن با بیان اینکه کار جهادی برخاسته از تفکر خدمت رسانی و عدالت محوری است گفت: گروه های جهادی متعلق به انقلاب و مردم هستند و دغدغه آن ها معیشت، اقتصاد و حل مشکل مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شهرکرد با اشاره به اتمام عملیات خاکریزی و خاکبرداری اصلاح مسیر دسترسی به گلزار شهدای گمنام شهرکرد طی روزهای آینده گفت: این پروژه با تقبل 400 تن قیر توسط بسیج سازندگی و تحویل آن به شهرداری جهت آسفالت و انجام سایر اقدامات، در آینده نزدیک به اتمام و بهره برداری می رسد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای گیلان در نشست با نماینده مردم رشت و خمام و رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از آبرسانی به 159 روستای شهرستانهای رشت و خمام در طرح محرومیت زدایی خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۹    
مسئول بسیج سازندگی قم با اشاره به توزیع 1074 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان بی بضاعت گفت: 20 عدد تبلت نیز بین دانش آموزان و دانشجویان محروم اهدا شد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۱    
به گزارش سبلان ما ،سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) صبح امروز با حضور در شهرستان گرمی از پروژه های آبرسانی روستاهای سینه سر، هاچاکند، شیلو علیا و آرانچی این شهرستان بازدید و در جریان خدمت رسانی گروه های جهادی به مردم این مناطق قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: 600 جهادگر بسیجی این استان با حضور در 40 موکب در حال خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم از خدمت رسانی حدود 800 جهادگر بسیجی قم در استان، پایانه های مرزی و کشور عراق به زائران اربعین حسینی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس از خدمت رسانی گروه های جهادی این استان به زائران اربعینی کشور پاکستان خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، سروان پاسدار سیدسجادخلفوند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کمک های مومنانه توسط بسیج سازندگی نواحی همواره انجام می شود،اظهار داشت: این کمک های مومنانه شامل بسته های معیشتی، لوازم و التحریر و جهیزیه هستند که در برهه های مختلف زمانی بین نیازمندان توزیع می شود. ...