شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۲۴Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آستان قدس رضوی»

تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
همزمان با فرارسیدن چهارشنبه های امام رضایی (ع) هفته گذشته به همت کانون آستان قدس رضوی محله پامنار منطقه 12 تهران کارگاه آموزشی روابط خانواده در مسجد آیت اله کاشانی این محله برگزار شد.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
در چهارشنبه های امام رضایی(ع) این هفته در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید لوازم التحریر در بین کودکان کار و بی سرپرست منطقه 12 به همت کانون خدمت آستان قدس رضوی این منطقه توزیع گردید.
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش    
مسعود نوذری عکاس با سابقه آستان قدس رضوی آرزوی ثبت عکسی در حرم مطهر رضوی دارد که تا کنون عکسی از آنجا ثبت نشده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: تشکل های مردمی در عرصه مقابله با کرونا در خط مقدم خدمت رسانی به مردم بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
آستان قدس رضوی و دانشگاه آزاد اسلامی، به منظور تحقق الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت و ارتقای زیرساخت های اقتصاد دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تولیت عتبه حسینی، بر توسعه همکاری های این دو آستان مقدس تاکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال اجرای موفق کشت مشارکتی در چهار استان که با حمایت آستان قدس رضوی صورت گرفت، حالا توسعه آن در دستور قرار گرفته و طی تفاهم نامه وزارت جهاد کشاورزی و شرکت کشاورزی رضوی، این طرح امسال در 40 هزار هکتار از اراضی 5 استان کشور اجرایی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- با مشارکت معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی و دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در مشهد، مراسم نکوداشت مرحوم حاج علی شمقدری در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۶    
گروه استان ها- یکی از نمونه های بسیار نادر که تنها یک نسخه از آن موجود بوده و در حال حاضر در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی نگهداری می شود، کتاب شاهنامه کاترین است 220 سال پیش به عنوان اولین کتاب چاپ سربی در دارالسلطنه پطرزبورغ روسیه منتشر می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۷    
شهرداری مشهد و آستان قدس رضوی تفاهم نامه تسهیلگری در ساخت مجتمع های صنفی و کارگاهی امضا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه توسعه مشهد نباید به گونه ای صورت پذیرد که در آینده شاهد دو بافت قدیم و جدید باشیم، بر لزوم توسعه متوازن شهر مشهد با محوریت حرم مطهر برای جلوگیری از این آسیب تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی(ع) گفت: از سال 98 که طرح ملی تحفیظ رضوی با هدف آموزش قرآن و معارف قرآنی آغاز شده است تاکنون بیش از 1000 قرآن آموز زیر نظر 100 مربی قرار گرفته اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سیدعبدالله ارجائی، شهردار مشهد مقدس در دیداری با حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی دیدگاه ها و برنامه های خود را برای رفع مشکلات شهر مشهد و خدمت رسانی شایسته تر به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی، بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: مرکزیت حرم مطهر در مشهد باید حفظ و توسعه شهر حول محور حرم مطهر رضوی انجام شود تا در بلندمدت حرم مطهر رضوی به حاشیه نرود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
خراسان رضوی- مدیرعامل شرکت داروسازی ثامن در مشهد گفت: این شرکت طی یک ماه اخیر ظرفیت تولید انواع سرم بطری و کیسه ای خود را با افزایش 44 درصدی از حدود سه میلیون به حدود 4.5 میلیون عدد در ماه افزایش داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
گنجینه سکه موزه آستان قدس رضوی از جمله گنجینه های پرباری است که در آن بیش از 75 هزار سکه از دوره های مختلف و کشور های مختلف وجود دارد که آئینۀ تمام نمای تاریخ، فرهنگ، هنر و تمدن ملل مختلف به شمار می رود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان - پرده های جدید تماشایی سیمونوتوگراف که عوالم را به طور حرکت و تجسم نشان می دهد به تازگی وارد شده و در خیابان ناصری در یکی از مغازه های جناب تاجرباشی تماشا داده می شود. مقدم آقایان محترم از یک ساعت بعد از ظهر تا دو ساعت از شب گذشته در کمال احترام پذیرفته می شود. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۷    
نشست معاون اداری و مالی شرکت عمران و مسکن آستان قدس رضوی با رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان جهت گسترش تعامل دوسویه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۴    
مشهد-ایرنا- توزیع 437 هزار لوازم آزمایش سریع کرونا در مراکز دانشگاه علوم پزشکی مشهد، راه اندازی نمایندگی اداره کل نظارت و ارزیابی منطقه هشت دانشگاه آزاد اسلامی در خراسان رضوی و ثبت نام 700 نوجوان در طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) آستان قدس رضوی عناوین مهمترین اخبار کوتاه روز سه شنبه خراسان رضوی است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۵    
کمیته امداد و کانون خدمات آستان قدس رضوی در استان بوشهر تفاهم نامه همکاری برای کمک به اقشار آسیب پذیر استان منعقد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
زندگی پرافتخار سلمان فارسی، پیش گام رابطه ایران و جهان اسلام و سلمان فارسی؛ از آستان تا آسمان اهل بیت(ع) عنوان دو کتاب از آستان قدس رضوی است که در این آثار به روایت زندگی پرافتخار صحابه ایرانی رسول الله (ص) پرداخته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی موزه های ایران گفت: موزه آستان قدس رضوی از قدیمی ترین موزه های فعال کشور است که بیش از 10 قرن فعالیت دارد
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت لارستان گفت: برای سرمایه گذاری و بهره برداری برخی از معادن لارستان همچون سنگ های تزیینی و گوگرد نیز رایزنی هایی صورت گرفته و...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۲    
عباس ولیپور گفت: مسیر برای کار جهادی در راستای تقویت محرومان هموار شد و دفتر آستان قدس رضوی شهرستان نور در این راستا مشغول به خدمت رسانی است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و دبیرخانه کانون های خدمت رضوی، ظرفیت گسترده آستان قدس رضوی به کمک محرومین استان بوشهر می آید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کانون رضوی شهید حاج قاسم سلیمانی تبریز از اهدای 400 بسته متبرک به آستان قدس رضوی به فعالان حوزه حمل و نقل این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول امور موزه دیجیتال سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی از دیجیتال سازی 2114 اثر موجود در موزه آستان قدس در مرداد ماه سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی در ماه های اخیر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی گفت: دهمین دوره طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) با شرکت نوجوانان از 28 استان کشور برگزار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۰    
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی جزئیات برگزاری دهمین طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) را بیان کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۷    
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان نور گفت: مسیر برای کار جهادی در راستای تقویت محرومان هموار شد و دفتر آستان قدس رضوی شهرستان نور در این راستا مشغول به خدمت رسانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- تولیت آستان قدس رضوی خواستار تبیین بیشتر زندگی علمای مدفون در حرم منور رضوی برای نسل جوان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مراسم ترحیم آیت الله حاج سید محمد سعید حکیم از مراجع معظم تقلید در نجف اشرف، به همت معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی با حضور زائران و مجاوران در صحن غدیر حرم مطهر رضوی برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۹    
به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه (س) به همت کانون آستان قدس رضوی محله هرندی منطقه 12 تهران مراسم مرثیه خوانی کودکان بی بضاعت در مسجد الفاطمه (س) این محله برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۹    
همزمان با سالروز شهادت دردانه سیدالشهدا حضرت رقیه(س)، ویژه برنامه ریحانه الحسین(ع) از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
با دستور تولیت آستان قدس رضوی و درصورت نیاز مراکز درمانی، رواق های حرم رضوی برای واکسیناسیون مردم در اختیار وزارت بهداشت، هلال احمر و دیگر نهاد های مرتبط قرار می گیرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، امین توکلی زاده از مدیران جوان فرهنگی و رسانه ای جبهه انقلاب به عنوان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران منصوب شد. پیش از این محمدرضا جوادی یگانه این مسئولیت را بر عهده داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد تولیت آستان قدس رضوی آمادگی این آستان مقدس برای تبدیل رواق های حرم مطهر به مراکز واکسیناسیون عمومی کرونا را اعلام کرد.
اصفهان شرق   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۶    
به گزارش اصفهان شرق از شاهتور؛ جمعی از پزشکان و درمانگران طب سنتی بنا به درخواست کانون جهادی آستان قدس رضوی و با همکاری انجمن نوید آرامش اصفهان فیروزی ای در منطقه شرق اصفهان دهستان شاهتور حضور به هم رساندند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی امشب با انتشار توییتی از آمادگی برای اختصاص رواق های حرم رضوی جهت واکسیناسیون عمومی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی فضای مجازی را به جهت فراهم آوردن شرایط دسترسی آسان به میلیون ها مخاطب یک فرصت برای نشر معارف و احکام الهی دانست و گفت: حوزه های علمیه و روحانیون باید با شناخت فضای مجازی از ظرفیت های آن برای نشر معارف اسلامی و تبلیغ دین استفاده کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت آستان قدس رضوی ضمن برشمردن فرصت های پیش روی طلاب در جهت تحصیل و تهذیب، از حضور آنان در خدمت اجتماعی به ویژه در مسئله خدمت به بیماران و اموات کرونایی تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی به حوزه های علمیه تاکید کرد: قشر جوان را با معارف اهل بیت عصمت و طهارت(ع) بیشتر آشنا کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
پیکر حاج حیدر رحیم پور ازغدی یار دیرین مقام معظم رهبری در صحن کوثر حرم مطهر رضوی تشییع شد. پیکر حاج حیدر رحیم پور ازغدی، یار دیرین مقام معظم رهبری و از سیاسیون تأثیرگذار مشهد با حضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، حجت الاسلام مروی تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از علما ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۶    
مسئول مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی گفت: تلاش کرده ایم که برنامه های مفصلی و متفاوتی را برای اربعین حسینی و همچنین دهه آخر ماه صفر برنامه ریزی کنیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۱    
پودر آلومینیوم، ماده اولیه استراتژیک در صنایع مختلف است که به دلیل افزایش نیاز داخلی، واردات آن نیز طی سال های اخیر بیشتر شده اما حالا آستان قدس رضوی توانسته با تکیه بر دانش جوانان ایرانی و حمایت از یک شرکت دانش بنیان، بخشی از این نیاز کشور را تامین کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۶    
مشهد تولیت آستان قدس رضوی گفت: وظیفه حوزه نه فقط تبلیغ، سخنرانی و تألیف کتاب بلکه اقامه دین و عینیت بخشیدن به معارف و احکام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا - تولیت آستان قدس رضوی گفت: نسل جوان کشور تشنه معارف دینی است و این وظیفه خطیر حوزه های علمیه است که از این فرصت استفاده کرده و ضمن آموزش آنان، قشر جوان را با معارف اهل بیت عصمت و طهارت (ع) آشنا کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت، پنج پروژه منطقه ویژه اقتصادی سرخس با سرمایه گذاری 54 میلیارد ریالی آستان قدس رضوی افتتاح شد.