پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۱۴Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آستان قدس رضوی»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: این آستان سالانه میزبان حدود 500 هزار زائر پاکستانی است و برای تسهیل زیارت این زائران در حد توان خود از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهیم کرد.
شفقنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور خارجه پاکستان در سفر امروز خود به مشهد مقدس، با حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی دیدار کرد. به گزارش شفقنا، شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان در بدو ورود مورد استقبال استاندار خراسان رضوی قرار گرفت. ...
شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان امروز با حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در مشهد مقدس دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان در ادامه سفرش به ایران به قصد زیارت بارگاه منور رضوی وارد مشهد شد و پس از زیارت حرم مطهر با حجت الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار کرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول امور سازماندهی و توسعه منابع دیجیتال کتابخانه آستان قدس رضوی از ایجاد 97 پایگاه اشتراک کتابخانه دیجیتال و 9 ایستگاه مطالعه دیجیتال در کتابخانه ها و مراکز اطلاع رسانی کشور از سوی آستان قدس رضوی خبر داد.
پارسینه   ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پاکستان که عصر سه شنبه 31 فروردین ماه وارد تهران شده بود در ادامه برنامه ها و دیدارهایش با مقامات کشورمان امروز برای زیارت بارگاه منور رضوی به مشهد سفر کرد. در این سفر شاه محمود قریشی با آیت الله احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار خواهد کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر عامل موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی گفت: این مؤسسه با تدوین برنامه های تاب آوری، فعالیت های چاپی خود را در شرایط کرونایی به خوبی مدیریت کرده است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی از آغاز دوره آموزشی طرح شکوه تلاوت رضوی ویژه روزهای بهار به صورت مجازی خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
صداوسیما پخش ویژه برنامه زنده آستان قدس رضوی با اجرای فرزاد جمشیدی برای شب های ماه مبارک رمضان را توقیف کرد!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۳    
بهار قرآن است و شمیم شکوفه های دل انگیز مناجات و رایحه روح بخش بندگی خدا صحن و سرای رضوی را پُر کرده است. عطری جان بخش که بر اساس اسناد تاریخی آستان قدس رضوی سال هاست در این قطعه از بهشت جاری است و در ماه پرفضیلت رمضان به اوج خود می رسد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استادآقا با بیان اینکه 888 هزار بسته معیشتی توسط آستان قدس رضوی شامل مواد غذایی اساسی از جمله برنج، روغن، رب، ماکارونی و حبوبات در 28 استان توزیع می شود که تا دهه کرامت سال جاری ادامه خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام مروی گفت:در این شرایط خاص کرونایی موجود در کشور آستان قدس وظیفه خود می داند به میزان توان به کمک نیازمندان بشتابد و به میزان مقدورات برای رفع نیازهای اولیه آنها اقدام کند، اما سیاست اصلی ما کاهش فقر است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
بهار قرآن است و شمیم شکوفه های دل انگیز مناجات و رایحه روح بخش بندگی خدا صحن و سرای رضوی را پُر کرده است. عطری جان بخش که براساس اسناد تاریخی آستان قدس رضوی سال هاست در این قطعه از بهشت جاری است و در ماه پرفضیلت رمضان به اوج خود می رسد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۵    
محمد شبان در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون زائربر های برقی حرم مطهر رضوی گفت: در طول سال گذشته زائربر های برقی حرم مطهر رضوی به طور میانگین با جا به جایی بیش از 10 هزار نفر در طول روز، در مجموع به بیش از 3 میلیون و 600 زائر و مجاور در صحن و سرای رضوی خدمت کردند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۶    
پادکست ام المومنین به مناسبت وفات حضرت خدیجه(س) به همت کتابخانه فرهنگسرای خانواده و مشارکت کانون کتاب کتاب آستان قدس رضوی خراسان جنوبی منتشر می شود.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ در حالی که موج چهارم کرونا کشور را در برگرفته و به گفته مسئولان وزارت بهداشت میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه و اصناف به کمترین میزان خود طی یک سال اخیر رسیده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی فدراسیون با اشاره به برنامه های این کمیته برای سال 1400 گفت: به دنبال اجرای طرح خادمیاران رضوی ورزش با همکاری آستان قدس رضوی هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۲    
محمد تقی بهار، که بعدها به نام ملک الشعرای بهار شناخته شد به سال 1265 هجری شمسی در شهر مشهد دیده به جهان گشود. وی از کودکی تحت حمایت و آموزش دقیق پدرش میرزامحمدکاظم قرار گرفت. پدر ادیب وی میرزامحمد کاظم صبوری، ملک الشعرای آستان قدس رضوی در زمان ناصرالدین شاه بود ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۱    
اعظمی گفت: با استفاده از فناوری پهبادی در راستای کاهش هزینه های محلول پاشی و استفاده کمتر از نیروی کار، مزارع گندم آستان قدس رضوی در رشتخوار سم پاشی شد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
حدود 300 جلد نسخه خطی مربوط به آثار سعدی شیرازی شامل کلیات سعدی، گلستان، بوستان، قصاید، غزلیات، ملحقات، رباعیات و مجالس به نثر و نظم در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی نگهداری می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی از کتابت آیات نورانی کلام وحی به قلم خوشنویسان و هنرمندان در حرم مطهر رضوی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
گروه استان ها طبخ غذای متبرک در وعده افطار و توزیع در حاشیه شهر مشهد این روزها در دستور کار آستان قدس رضوی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان کرسی های تلاوت قرآن در ساعات مختلف شبانه روز در حرم مطهر رضوی با رعایت همه دستورالعمل های بهداشتی برپا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - مسئول معاونت خادمیاری دفتر کانون های خدمت رضوی مازندران با اشاره به پویش سفره ای به وسعت ایران با هدف تامین ارزاق خانواده های کم بضاعت، گفت: طرح های محرومیت زدایی آستان قدس رضوی در مازندران اجرایی می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۲    
معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی همزمان با ماه مبارک رمضان، کتاب چهل حدیث آموزش قرآن مجید از سیره پیامبر اکرم(ص) را معرفی و به مخاطبان پیشنهاد می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۸    
دبیر کانون های خدمت رضوی خراسان جنوبی گفت: 18 سری جهیزیه با حمایت آستان قدس رضوی و خیران به نوعروسان نیازمند استان تا پایان ماه مبارک رمضان اهدا خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴    
مشهد - تولیت آستان قدس رضوی در جلسه تفسیر قرآن ماه مبارک رمضان که در حرم امام رضا (س) برگزار شد، سردار حجازی را فرمانده مجاهد و با اخلاص اسلام خواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
نیره السادات احتشام رضوی همسر شهید سید مجتبی نواب صفوی دار فانی را وداع گفت. وی در سال 1312 در خاندان مشهور و مبارز نواب رضوی که از خادمان آستان قدس رضوی در مشهد بودند به دنیا آمد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام آستان نیوز، تولیت آستان قدس رضوی در پیامی درگذشت سردار سید محمد حجازی را تسلیت گفت و عنوان کرد: تلاش های ارزنده و ماندگار این مرد خستگی ناپذیر در محور مقاومت و مبارزه با داعش و تروریسم تکفیری ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یزدی نژاد با بیان اینکه موزه سکه آستان قدس رضوی یکی از غنی ترین موزه های سکه ایران است، گفت:12 سکه ولایت عهدی امام رضا (ع) در گنجینه سکه رضوی وجود دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به همت مدیریت زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی طی سال گذشته 90 هزار محصول فرهنگی با موضوع سیره رضوی تولید شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شیوع موج جدید کرونا و همزمانی آن با ماه رمضان سبب محدودیت بیشتر در اجرای برنامه های مذهبی ماه رمضان شده و نهاد های مختلف از جمله آستان قدس رضوی تمهیدات شدیدی برای رعایت دستور العمل ها و به منظور سلامت زائران اجرا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ارتش مقتدر جمهوری اسلامی در تمامی عرصه های انقلاب به ویژه دوران دفاع مقدس بسیار خوش درخشیده و آنچه در توان و اختیار داشته را برای دفاع از کشور به میدان آورده و شهدای گرانقدر بسیاری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام مروی با صدور پیامی در گذشت نیره احتشام رضوی همسر شهید گرانقدر سیدمجتبی نواب صفوی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۲    
مشهد- ایرنا- رییس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: پارسال برای نخستین بار در کشور این آستان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد پروژه مستندسازی و تاریخ شفاهی ایام کرونا را آغاز کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت:طبق سند سیاست های کلان آستان قدس رضوی باید این آستان مقدس به چشمه جوشان تمدن سازی نوین اسلامی با اتکاء به معارف و تعالیم رضوی تبدیل شود که در این مسیر بار اصلی روی دوش کتابخانه ها، موزه ها و مراکز آموزشی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۲    
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی و همزمان با ماه پر فیض و برکت رمضان، مسابقه فرهنگی رمضان با قرآن در حال برگزاری است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه محفل شعر خوانی رسم دعبل از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۵    
رستم زاده با بیان اینکه تولیت آستان قدس رضوی نگاه ویژه ای به حماسه ماندگار دفاع مقدس دارد، گفت: مؤسسه خبر و رسانه های نوین آستان قدس رضوی در راستای نشر ارزش های دفاع مقدس آمادگی کامل دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به همت مدیریت رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی مناجات خوانی شب های ماه رمضان از شبکه های سه و افق سیما بر روی آنتن می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۵:۲۶    
آستان قدس رضوی در ماه مبارک رمضان برنامه های متنوعی را اجرا می کند .
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد میرکیانی، نویسنده کودک و نوجوان در گفت وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره انتشار کتاب جدیدش گفت: مجموعه سه گانه دشت مرموز اثر محمد میرکیانی در انتشارات به نشر وابسته به آستان قدس رضوی منتشرمی شود ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سید داود قریشی روز شنبه با حضور در راهبردنیوز مرکز تبریز گفت: بعد از تحولات ساختاری در نمایندگی های استانی آستان قدس رضوی و تشکیل معاونت چهارشنبه های رضوی ، به این فکر افتادیم که برنامه جدیدی که تاثیرگذاری عام و در عین حال شکل و محتوای جدید داشته باشد، طراحی و بر بستر رسانه اجرا [...]
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و به همت فضای مجازی حوزه بین الملل معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طرح رمضان رضوی در بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) در حال اجراست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
قرآن منسوب به دستخط امام رضا (ع) در بخش نفایس آستان قدس رضوی نگهداری می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه حوزه بانوان یکی از مباحث مهم در تبلیغ دین و فرهنگ اسلامی است، گفت: مبلغان می توانند به این مباحث توجه کنند، باید در کانون تبلیغ دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی مازندران فرصت های موجود قانونی را شناسایی و احیا کرد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه درمانی آستان قدس رضوی گفت: حدود 54 هزار بیمار اورژانسی در سال گذشته از خدمات رایگان و شبانه روزی پایگاه های فوریت های پزشکی حرم مطهر رضوی استفاده کردند. ...