پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۸:۰۴Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس سازمان بسیج»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: پس از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، 6 هزار گروه جهادی جدید به نام این شهید تشکیل شد که ظرفیتی بی نظیر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مردم نقش مهمی در انتخابات دارند و حضور حداکثری آنها در انتخابات و رای بالا به کاندیدای منتخب سبب خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: راهبرد امام خمینی (ره) برای جهان اسلام یک راهبرد قطعی و تعیین کننده بود و ملت بزرگ ایران وارد یک مصاف بی نظیر در طول تاریخ بشریت شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۵۶    
رییس سازمان بسیج اساتید کشور بیان داشت: امروز در انتخابات شاهد رویارویی دو قشر و تفکر مختلف هستیم.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، به نقل از کُردتودی، سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست روشنگری فرماندهان پایگاه های مقاومت، اقشار و نخبگان شهرستان مریوان با اشاره به جایگاه بلند انقلاب با شکوه اسلامی ایران در تحولات شگرف جهانی گفت ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیین افتتاح و آغاز بهره برداری از 240 نیروگاه خورشیدی با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین و فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در روستای شارانی شهرستان مریوان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رییس سازمان بسیج اساتید استان البرز گفت: بعد از انتخابات مردم نباید کارزار را تمام شده تلقی بکنند و باید مطالبه گری داشته باشند و از کسی که در صندلی ریاست جمهوری و کسانی که به پارلمان شهری راه یافته اند بخواهند که به شعارهای خود عمل کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۱۱    
به مناسبت دهه کرامت مراسم دف نوازی در کنار مجسمه ایثار و مقاومت استان کردستان در پهنه کوه آبیدر با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۰۰    
سنندج - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکا نمی خواهد دنیای اسلام سامان بیابد و امنیت در این کشورها برقرار باشد، پس مسلمانان باید هوشیار بوده و مانع از عملی شدن توطئه های دشمن شوند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حضور در پای صندوق های رای تنها راه تغییر وضعیت موجود است و قطعا مردم در این انتخابات حضور پرشوری خواهند داشت و یکی از صفحات زرین تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی و نظام خواهد بود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در بدو ورود به کردستان با تاکید بر اینکه انتخابات 28 خردا صحنه مشارکت مردم است گفت: در این سفر بیش از 3 هزار بسته معیشتی در راستای کمک های مومنانه توزیع می گردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۷    
سمنان- ایرنا- رییس سازمان بسیج رسانه استان سمنان گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات مشروعیت بین المللی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تقویت می کند و رسانه ها در کارزار انتخابات و تحقق این راهبرد نقشی بی بدیل دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با تاکید بر اینکه انتخابات عرصه نقش آفرینی زنان است، خطاب به همه دختران رای اولی و زنان ایران اسلامی گفت: برای نقش آفرینی و مهم بودن در ایجاد تحول و تغییر در ایران اسلامی به پای صندوق های رای برویم تا بیش از پیش پیشرفت و آبادانی ایران را رقم بزنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: همزمان با دهه کرامت،20 هزار بسته معیشتی در ادامه رزمایش کمک های مومنانه آماده توزیع بین نیازمندان در استان اصفهان است. رییس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: با حضور 2 هرار و 800 گروه جهادی رزمایش خدمت رسانی در استان اصفهان با هدف کمک به اقشار آسیب پذیر ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین از اردوگاه درمان کار و صیانت از معتادین متجاهر شهید زیادیان در تهران بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: این سازمان امسال برای ایجاد 200 هزار فرصت شغلی برنامه ریزی کرده است که تعدادی از آنها تبدیل به شغل پایدار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: با توجه به اهمیت حضور گسترده در انتخابات و تقویت روحیه مطالبه گری برای نخستین بار تریبون آزاد در هفت شهرستان خراسان رضوی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۰:۵۰    
مشهد- ایرنا- رییس سازمان بسیج استادان استان خراسان رضوی گفت: برخی از دانشجویان برای شرکت در انتخابات ابهامات مختلفی دارند که استادان دانشگاه به عنوان یکی از گروه های مرجع جامعه می توانند در رفع این ابهامات نقش روشنگری و موثر داشته باشند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: حضرت روح الله به صراحت نشانی سربازانش را داد، آنها در اصلاب پدران هستند و یا در دامن مادران خویش شیر غیرت می نوشند، آن روز هوشی اگر بود و هوشیاری می کرد، معنای کلام امام(ره) را در می یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس سازمان بسیج دانش آموزی یزد گفت: باید فرهنگیان و مربیان پرورشی در کنار سایر نهادهای آموزشی و تبلیغی، افکار حضرت امام خمینی (ره) را برای دانش آموزان تبیین کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج سازندگی در اصفهان: توافق نامه راه اندازی 800 نیروگاه تجدید پذیر خورشیدی مقیاس کوچک در مناطق محروم استان اصفهان امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج اساتید با اشاره به اظهارات بنی صدر که گفته بود من با تخصص خود به دشمن زمین می دهم و زمان می خرم، گفت: اگر راهبرد و سیاست نگاه به غرب تکنوکرات - لیبرال ها تداوم یابد استان های کشور با از دست دادن مزیت های اقتصادی به مناطق سوخته تبدیل خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۰    
قزوین - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نبرد 12 روزه مردم فلسطین و پیروزی مقابل صهیونیست ها یکی از حوادث گام دوم انقلاب بود که دنیا شکسته شدن استخوان های رژیم صهیونیستی را در زیر سایه ارزش های انقلاب مشاهده کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس سازمان بسیج حقوقدانان کشور باز اجتماعی کردن زندانیان را یکی از اقدامات این سازمان عنوان کرد و گفت که در قالب این طرح پارسال پنج هزار زندانی جرایم غیر عمد و جرایم عمد سبک شناسایی و با کمک خیران آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دفتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی استان کرمانشاه روز چهارشنبه در مراسمی با حضور رییس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در سرسرای اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: حضور حداکثری در انتخابات در ابعاد بین المللی اقتدار کشور را تضمین می کند و در انتخابات آینده نیز باید مدیران و خبرنگاران رسانه های استان سناریوهای دشمنان برای کاهش مشارکت را با هوشمندی خنثی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان گفت: حرکت در راستای اهداف و آرمان های شهید حاج قاسم سلیمانی به معنی حرکت در مسیر همه ارزش ها و آرمان های نظام است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بسیج اساتید کشور گفت: انتخابات ریاست جمهوری در دو دهه گذشته در گروگان شخصیت ها و جناح ها بود اما شورای نگهبان آن را از سطح کنش گری های طبقه ممتاز، خواص و سلبریتی های سیاسی به سطح کنش گری توده های مردم کشانید و انتخابات را از موضع حق الناس، ملی و آزاد کرد. ...
برترین خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۳:۱۶    
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نور در سال 1400 با حضور حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان نور، فرماندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی، رییس سازمان بسیج رسانه استان و روسای ادارات در مصلا الغدیر با رعایت پروتکل های بهداشتی و موضوع بیانیه گام دوم انقلاب،اخلاق و معنویت برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امسال برنامه ما ایجاد 200 هزار فرصت شغلی جدید است که بیشتر آنها در مناطق روستایی و قطب های زنجیره تولید خواهد بود و اشتغال مولد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امسال برنامه ما ایجاد 200 هزار فرصت شغلی جدید است که بیشتر آنها در مناطق روستایی و قطب های زنجیره تولید خواهد بود و اشتغال مولد است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ،طی مراسمی پیش از ظهر امروز با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین، سردار محمد زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی و جمعی از مسیولان استانی خط انتقال آب روستای گزخت افتتاح شد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۱    
اصفهان ( پانا) - آئین اختتامیه جشنواره دانش آموزی سر سفره شهدا در استان اصفهان برگزار شد. در این جشنواره دوازده هزار آلبوم سیره شهدا توسط دانش آموزان حوزه های بسیج دانش آموزی استان اصفهان تکمیل شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان بسیج سازندگی گفت: 15 هزار طرح کوچک و زودبازده را سال گذشته با تعامل دستگاه های مختلف و اعتبار 967 میلیارد تومان شروع کردیم که 12 هزار و 800 طرح به اتمام رسیده و بقیه در دست اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - ساختمان اداری آموزشی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، استاندار خراسان جنوبی و رییس سازمان بسیج سازندگی افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۲    
ساری-همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر کلنگ آغاز احداث هزار واحد مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در روستای لالیم شهرستان میاندرود بر زمین زده شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۲    
ساری-نشست هم اندیشی اقشار تخصصی بسیج استان مازندران ظهر امروز با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در مرکز امام ستاد سپاه کربلا برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت هزار واحد مسکن محرومین در مازندران با حضور رییس سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۷    
رییس سازمان بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان قزوین گفت: این سازمان می تواند با بهره گیری از توان فنی و تخصصی جهاد کشاورزی، در راه توسعه این بخش در راستای ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی از روستاها گام های موثری بردارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵    
سرپرست گروه مدیحه سرایی شرکت پشم شیشه ایران با رییس سازمان بسیج کارگری کشور دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در ساری گفت: امروز اگر رزمندگان فلسطینی بر اسراییل پیروز می شوند در واقع راهبرد حضرت امام راحل در دوران دفاع مقدس بوده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری- در آستانه سالروز حماسه غرور آفرین سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر قهرمان، سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین از دهکده بزرگ اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه کربلا در سمسکنده ساری بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ساری- سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور شامگاه یکشنبه از محله آسیب دیده و کم برخوردار کوی غفاری شهرستان ساری بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان بسیج دانشجویی استان البرز گفت: رویداد تا ثریا ، ظرفیتی بی نظیر برای تجاری سازی و تولید ثروت از ایده های جوانان دانشجو و فارغ التحصیلانی است که ایده های بکر آنان هنوز مورد توجه و استقبال بخش صنعت قرار نگرفته است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه عملیات آزادسازی خرمشهر شاهکار نظامی ایران بود، گفت: مقاومت ملت ایران در دوران دفاع مقدس و پس از آن کار بزرگی انجام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین از ساخت 50 هزار واحد مسکونی برای محرومان خبر داد و گفت: بیش از یک هزار و 100 واحد، سهم استان مازندران است که عملیات اجرایی آن فردا آغاز خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زوابط عمومی این دیدار به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور محمد علینظری رییس سازمان بسیج رسانه استان، مسئول کانوان بانوان این سازمان، سرپرست خبرگزاری شبستان و مهندس حشمت الله اسدی مدیرشرکت مخابرات منطقه استان برگزارشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۰    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در مراسم جبهه خرمشهرها در بابلسر گفت: صدای شکسته شدن استخوانهای پوسیده اشغالگران به گوش می رسد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی عنوان کرد: انتخابات پیش رو را با همه تلاشهای مذبوحانه دشمن، از بستر رسانه های رسمی استان به عنوان یک حرکت ماندگار و با حضور حداکثری مردم شریف، ثبت خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج رسانه استان البرز با اشاره به اینکه باید در تمامی زمینه های برای جلب مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو فعالیت داشته باشیم، گفت: در این راستا قرارگاه بصیر با هدف روشن گری مسائل و موارد سیاسی تشکیل شده است.