یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۰۲May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان ورزش»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران در اطلاعیه ای از آغاز ثبت نام رقابت های قهرمان شهر(2) برای تمام شهروندان تهرانی از اول خرداد ماه جاری خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۹    
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از اجرای جشنواره های شاد و مفرح مدیریت شهری پایتخت برای تابستان امسال خبر داد و گفت که این برنامه ها در دو بخش قهرمان شهر و جشنواره تفریحی ورزشی به زودی آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ورزش شهر تهران جزییات برنامه های ورزشی شهرداری را اعلام کرد و گفت: تعرفه خدمات در اماکن ورزشی بر اساس مصوبه شورای شهر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره به این موضوع که معرفی مکان های نا ایمن به مردم هزینه بر نخواهد بود و این اقدام یک امر ضروری است گفت: در پی تذکرات مکرر اعضای شورا و دستور صریح شهردار تهران همچنان دو سازمان ورزش و پیشگیری مدیریت بحران عزمی در تحویل و بازپس گیری سوله های بحران ندارند که جای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مجامع فدراسیون ترای اتلون و هیات بدنسازی و پرورش اندام با حضور نمایندگان سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین اوجاقی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در گفتگویی با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش از برگزاری مسابقات قهرمان شهر در فصل تابستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
نخستین نشست مشترک مدیران ورزش مناطق 22 گانه شهرداری و مدیران و روسای انجمن های ورزشی مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران با حضور مسئولان سازمان ورزش و اداره کل آموزش و پرورش با هدف هم افزایی در مسابقات قهرمان شهر 2 برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۲    
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در نخستین نشست مشترک با روسای هیأت های ورزشی استان تهران، بر لزوم هم افزایی به منظور دستیابی به اهداف عالی ورزش در 2 بخش شهروندی و قهرمانی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری پایتخت در نخستین نشست مشترک با روسای هیات های ورزشی استان تهران، بر لزوم هم افزایی به منظور دستیابی به اهداف عالی ورزش در دو بخش شهروندی و قهرمانی تأکید کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه شهدای گمنام جوادیه در منطقه 16 شهرداری با حضور حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش و سیدمرتضی روحانی روحانی شهردار این منطقه بازگشایی شد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به ارائه گزارش حسابرسی سازمان فاوا و سازمان ورزش شهرداری تهران در صحن شورا بر امنیت شغلی کارکنان فاوا و ضرورت بازپس گیری سوله های بحران از سازمان ورزش تاکید کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۹    
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از در دسترس نبودن نیمی از سوله های مدیریت بحران پایتخت خبر داد و با بیان اینکه سازمان ورزش حدود 52 سوله مدیریت بحران شهر را در اختیار دارد،گفت: استقرار وسایل سنگین ورزشی در این سوله ها باعث شده زمان طلایی آماده سازی آنها برای شرایط اضطراری غیرممکن شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۹    
رییس سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری مسابقات قهرمان شهر در محلات پایتخت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز در یکصد و چهل و پنجمین جلسه دوره ششم شورای اسلامی شهر تهران، پرونده 5 فقره پلاک ثبتی از حیث باغ بودن یا نبودن تعیین تکلیف شد و همچنین اعضای شورا گزارش حسابرسی سازمان فاوای شهرداری تهران، موسسه فناوران شهر، سازمان ورزش شهرداری و شرکت برج میلاد تهران را بررسی کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه امروز شورای شهر تهران، اعضای شورا گزارش حسابرسی از برج میلاد و سازمان ورزش شهر تهران را تصویب کردند. همچنین یک عضو شورا نیز از وضعیت بازگرداندن سوله های ورزشگاه شده مدیریت بحران به این سازمان انتقاد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت پس از 10 سال امروز در حالی به بهره برداری رسید که سرانه ورزشی تهران 35 تا 40 سانتیمتر مربع است. نگاه ویژه مدیریت شهری به سلامت جسمانی و ایجاد نشاط اجتماعی در پایتخت نگاه ویژه مدیریت شهری به سلامت جسمانی و ایجاد نشاط اجتماعی در پایتخت مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به نگاه ویژه مدیریت شهری دوره ششم به سلامتی و نشاط اجتماعی تاکید کرد و افزود: 60 مجموعه ورزشی بسته شده نیازمند اورهال در تهران در حال حاضر به کمتر از 10 مجموعه رسیده اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همزمان با آخرین روز از هفته سلامت با حضور 4 هزار شهروند با حضور معاون وزیر بهداشت، رئیس سازمان ورزش و مدیرکل سلامت شهرداری تهران در بوستان جوانمردان برگزار شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: به دنبال درآمدزایی از اماکن ورزشی نیستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۵:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان این که نرخ تعرفه اماکن ورزشی تحت پوشش شهرداری پایین تر از نرخ دولت است، گفت: نرخ مصوب سال جاری شهرداری برای اماکن ورزشی براساس تعرفه مصوب شورای اسلامی و فرمانداری تهران بوده و در مناطق 22 گانه این نرخ متفاوت است.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد رامز نظری، مربی و داور رسمی فدراسیون با بیش از 11 سال سابقه سرپرست تیم بوکس استان تهران سالهای 97 و 98 قهرمانی با تیم استان تهران در مسابقات کشوری قم مربی نمونه سال 95 و دریافت تقدیرنامه از سازمان ورزش آموزش اصولی بوکس جهت تمامی رده های سنی معرفی و حضور در لیگ های مختلف داخل و خارج کشور آموزش ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از تمرکز سازمان بر اورهال تجهیزات مجموعه های ورزشی در سال جاری خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و سازمان ورزش در راستای ارائه خدمات رفاهی به تاکسیرانان شهر تهران از بهره مندی 100 هزار تاکسیران تهرانی از خدمات ورزشی خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، اوجاقی صبح امروز در آیین انعقاد قرارداد سازمان تاکسیرانی و سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه سازمان ورزش 213 اماکن ورزشی آبی و غیر آبی دارد و همچنین 137 مجموعه ورزشی دیگری نیز در دست مناطق 22گانه و سازمان ها قرار دارد، افزود ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۵    
در پی قهرمانی تیم کشتی فرنگی، محرم نشاطی مسئول سازمان ورزش بسیج کشور، پیامی به شرح ذیل صادر نمودند: " درخشش فرنگی کاران توانمند کشتی ایران و کسب قهرمانی مقتدرانه مسابقات آسیایی 2023، نشانگر توانمندی، غیرت و شایستگی پولاد مردان ایران اسلامی بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی و اجرایی سازمان ورزش شهرداری تهران از بازگشت 4 مجموعه ورزشی به چرخه خدمت رسانی و نیز احیا و ترمیم صددرصدی زمین های چمن در این مجموعه ها خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیته فوتبال مجلس شورای اسلامی اقدامات سازمان ورزش به مناسبت سال جدید و ماه مبارک رمضان را قابل دفاع خواند و اظهار داشت: این اقدامات، از تهران چهره ای بانشاط و ورزشی ساخته است.
شبکه دو سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۰۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، برنامه کافه بازی به تهیه کنندگی و کارگردانی ماجد بازرگان و اجرای عبدالله روا، یکی از برنامه های سرگرمی در حوزه علم و فناوری است که در فصل جدید خود قصد دارد به پوشش تصویری جام بازی های الکترونیکی در رشته ورزشی فوتبال که چندی قبل به همت شهرداری تهران و سازمان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 16 با مدیرعامل سازمان ورزش دیدار کرد و در این دیدار در خصوص بازگشایی مجموعه سهند تا اواخر ماه جاری، موافقت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۶    
با برپایی جشنواره بهار ایران، 180 هزار نفر از امکانات رایگان ورزشی و تفریحی سازمان ورزش استفاده کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان ورزش شهرداری تهران با برپایی غرفه های ورزشی و ارائه خدمات تفریحی به شهروندان تهرانی، نوروز 1402 و جشن رمضان را گرامی داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
برنامه های سازمان ورزش شهرداری تهران ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان از امروز دوم فروردین آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه های سازمان ورزش شهرداری تهران ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان از فردا دوم فروردین آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری ویژه برنامه های متنوع تفریحی ورزشی به مناسبت نوروز 1402 خبر داد و گفت: شهروندان تهرانی را در تمام ایام با برنامه های تفریحی و ورزشی همراهی می کنیم.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
محرم نشاطی را به عنوان ریاست سازمان ورزش بسیج کشور منصوب شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رحیم یوسفی درباره قهرمانی پرسپولیس در جام پیشکسوتان (شهید مهدی رضایی مجد) در مجموعه ورزشی شهدای جیحون، اظهار داشت: این دوره از مسابقات به همت سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار شد. از مسئولان این سازمان تشکر می کنم که پیشکسوتان را دوباره کنار هم جمع کردند ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۳۵    
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: سازمان ورزش شهرداری تهران برای ارائه تفریحات ارزان قیمت شهروندان تهرانی تا کنون برنامه ریزی هایی برای آن ها داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
آیین افتتاح مجموعه ورزشی اسکیت و 22 پروژه ترافیکی، خدمات شهری، عمرانی و اجتماعی منطقه در چهل و پنجمین رویداد امید و افتخار با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری و حسین اوجاقی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران، رضا شنگی شهردار منطقه 17، روحانیون و خانواده های شهدا برگزار شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات نیمه نهایی جام پیشکسوتان تهران که به همت سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار می شود امروز با پیروزی بانک ملی تهران و پرسپولیس و حضور این 2 تیم در فینال مسابقات توام شد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۹    
مسابقات پیشکسوتان استان تهران که به همت سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار می شود فردا در مرحله نیمه نهایی پیگری خواهد شد و تیم های بوتان و بانک ملی در بازی اول این مرحله و سپس پرسپولیس و استقلال در بازی دوم به مصاف هم خواهند رفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: دلیلی ندارد سازمان ورزش به این سوله ها به چشم ورزشگاه نگاه کند باید به سازمان ورزش اخطار داده شود که این سوله ها از سال آینده باید در اختیار مدیریت بحران باشد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران درباره تغییر کاربری سوله های مدیریت بحران و تبدیل آن به بوفه توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن ابراز گلایه از عدم واگذاری سوله های مدیریت بحران از سوی سازمان ورزش به سازمان مدیریت بحران گفت: در حالی که شهردار تهران دستور صریح برای واگذاری این سوله ها به سازمان مدیریت بحران دادند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با اعلام روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، فریبا مددی نایب رییس فدراسیون بدمینتون کشورمان با حضور در مرحله پایانی رقابت های قهرمان شهر تهران، از عارفه سادات گواهی، مبینا حسن لو ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، طی حکمی از سوی "احسان متولیان" دبیر کل مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران به سمت "رییس کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون اجتماعی و فرهنگی کلان شهرهای ایران" منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان ورزش شهرداری تهران بمناسبت هفته جوان، خدمات رایگان ورزشی به جوانان تهرانی ارائه می کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد می کنم وظیفه تأمین و نگهداشت وسایل ورزشی پارک های پایتخت به سازمان ورزش شهرداری این کلان شهر سپرده شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از شهرداری درخواست کرد که سازمان ورزش به عنوان متولی وسائل ورزشی و بازی بوستان ها تعیین شود.