یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۴۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاکسیرانان»

همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۵    
در همهمه و ازدحام خیابان های تهران خیلی باید حوصله داشته باشید تا به عنوان راننده تاکسی با روی خوش از مسافران استقبال کنید. یکی از تاکسیرانان هم محله ای پا را فراتر گذاشته و با گل و کتاب و یک جرعه آب خنک به مسافرانش خوشامد می گوید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۸    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: به منظور رفاه حال رانندگان، امکان ثبت نام لاستیک به نرخ دولتی توسط سازمان تاکسیرانی فراهم شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: حدود دو هزار نفر از تاکسیرانان شهر از بیمه تامین اجتماعی برخوردار نیستند و این مسئله به یکی از دغدغه های اصلی رانندگان تبدیل شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: بیش از 6 هزار برچسب نرخ جدید کرایه تاکسی های شهری چاپ شده و از حدود دو هفته گذشته میان تاکسیرانان در حال توزیع است؛ رانندگان باید آن را روی شیشه خودرو برای دید عموم مسافران نصب کنند.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۶    
رییس کمیسیون خدمات شهری شورا شهر قزوین گفت:توجه به موضوعات فرهنگی_ ورزشی تاکسیرانان قزوینی در اولویت مجموعه شورا و شهرداری قزوین است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان تاکسیرانی از ایجاد خدمت واحد مددکاری برای تاکسیرانان شهر تهران و خانواده هایشان با همکاری سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۹    
مهندس راحمی اظهار داشت: این کتاب ها به منظور ارتقاء سطح آموزشی رانندگان در اختیار آن ها قرار گرفت. سیستم حمل و نقل هوشمند، زبان انگلیسی ویژه تاکسیرانان، اصول ایمنی مسافران و مسائل حفاظتی در تاکسیرانی ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از حذف مبلغ 3 درصدی قیمت کارشناسی خودرو در فرآیند نقل و انتقال تاکسی ها خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مهدی وحدت کار، مدیرعامل شرکت تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه ما به دنبال نظارت و کنترل هوشمند تاکسیرانان با استفاده از روش های جدید و مبتنی بر هوش مصنوعی هستیم ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
افزایش نرخ کرایه تاکسی ها به تاکسیرانان ابلاغ شده و از شهروندان می خواهیم پرداخت کرایه تاکسی را بصورت آنلاین و الکترونیکی با نرخ تعیین شده پرداخت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تاکسیرانی شهر تهران با تشریح اقدامات تحولی سازمان تاکسیرانی به تأکید شهردار تهران به خانه دار شدن رانندگان تاکسی اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
شهردار گلستان گفت:با برنامه ریزی در بحث نوسازی ناوگان تاکسیرانی نیز تسهیلات خوبی برای تاکسیرانان در نظر گرفته شده است
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران از اجرای طرح برخورد با تاکسی های غیرفعال و فاقد پروانه هوشمند تاکسیرانی در تهران از فردا 10 اردیبهشت ماه خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۵۵ سایت دیگر  
گروه جامعه:معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی تهران از اجرای طرح برخورد با تاکسی های غیرفعال تهران از فردا 10 اردیبهشت ماه خبر داد.مهدی دربانی در راستای ارائه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان از اجرای طرح برخورد با تاکسی های غیرفعال از 10 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از کمک 5 میلیارد ریالی سازمان تاکسیرانی به شرکت تعاونی تاکسیرانان جهت جهت خرید لوازم یدکی و ارزاق به نرخ دولتی برای رانندگان حوزه حمل بار و مسافر درون شهری خبر داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: تبریز تنها شهری است که با ارائه تسهیلات چهار درصدی به تاکسیرانان در راستای نوسازی ناوگان تاکسیرانی اقدام کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۱:۳۲    
تعدادی از رانندگان تاکسی در اعتراض به افزایش نرخ کرایه مقابل ساختمان شورای شهر زنجان گردهم آمده بودند و خواستار بررسی مجدد این موضوع شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران خواستار ارائه خدمات موثر در راستای حمایت از تاکسیرانان در شهرداری تهران شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت خدمات رسانی به رانندگان تاکسی پایتخت با جدیت بیشتر تأکید کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و سازمان ورزش در راستای ارائه خدمات رفاهی به تاکسیرانان شهر تهران از بهره مندی 100 هزار تاکسیران تهرانی از خدمات ورزشی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۷    
ایسنا/خراسان رضوی امسال نرخ کرایه تاکسی در مشهد 40 درصد افزایش داشته است؛ موضوعی که از طرفی هم مورد انتقاد شهروندان است و هم نارضایتی تاکسیرانان را در پی داشته زیرا آن ها می گویند که با این میزان افزایش، هزینه های شان جبران نمی شود ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
دعواهای رانندگان تاکسی به اسنپ و تپسی ختم نمی شود و بارها اتحادیه تاکسیرانان، شهرداری و نمایندگان صنف تاکسیرانان سنتی علیه اسنپ و تپسی شکایت کرده و حتی تجمعاتی در این زمینه برگزار شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از بیمه شدن 700 تاکسیران در فاز نخست طرح جایگزینی بیمه تامین اجتماعی تاکسیرانان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تاکسیرانی از تحویل 143 مورد اشیاء جا مانده در تاکسی ها در سه ماهه سوم سال 1401 توسط تاکسیرانان به واحد اشیاء گمشده این سازمان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از رسیدگی به 65 مورد پرونده تخلفات تاکسیرانان در هیأت انضباطی سازمان تاکسیرانی در سال 1401 خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۹    
نصر: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کلانشهر تبریز گفت: نوسازی تاکسی های فرسوده فرایند طولانی را طی کرده و از دو بانک تسهیلات کم بهره به این منظور دریافت می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۱    
طرح نوروزی فعالیت تاکسیرانان در بیرجند از امروز آغاز و تا پایان تعطیلات نوروز ادامه دارد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۲    
به گزارش عصرهمدان؛ مشکلات ناوگان تاکسیرانی برخی از خطوط شهر همدان صدای همه را در آورده است؛ از رانندگان تاکسی گرفته تا شهروندانی که برای سفرهای درون شهری باید ساعت ها کنار خیابان منتظر بمانند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت:مجوز 2 هزار و 279 راننده جدید برای افزوده شدن به ناوگان حمل و نقل درون شهری تحت پوشش تامین اجتماعی صادر شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شهرداری تهران از اجرای طرح گشت مشترک نظارتی بر خطوط تاکسیرانی با همکاری پلیس راهور و معاونت حمل و نقل ترافیک خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: تجربه نشان داده عدم گفتگو و تعامل مستقیم مدیران سازمان تاکسیرانی با تاکسیرانان باعث ایجاد چالش های متفاوتی خواهد شد و این شکاف و عدم ارتباط مستقیم آستانه تحمل را کاهش می دهد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه قرارداد سرویس دانش آموزان استثنایی هنوز منعقد نشده است، گفت هنوز مبالغ به صورت علی الحساب پرداخت می شود و نیاز است که تبدیل به قرارداد شود و تاکسیرانی باید به شکل حقوقی حل مساله کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران از اعتراض و عدم ارائه خدمات توسط تاکسیرانان فرودگاه مهرآباد به نرخ کرایه های ویژه فرودگاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر با بیان اینکه تاکسیرانان از نرخ تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد ناراضی هستند، بر ضرورت متناسب سازی این نرخ با قیمت روز تاکید کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیریت گروه صنعتی ایران خودرو با توقف تولید برخی خودرو های پرتیراژ قدیمی مانند پژو405 و سمند، تنوع سبد محصولات با عرضه خودرو های به روز و متنوع را از سال جاری به اجرا گذاشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تعاونی تاکسیرانی دزفول و حومه گفت: ثبت نام برای خرید لاستیک دولتی ویژه تاکسی های دزفول آغاز شده و تاکسیرانان می توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی شهر تهران در روز های پایانی سال، نظارت بر خطوط و تاکسیرانان را تشدید کرده است.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
عصر خودرو- مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی از پالایش فهرست بیمه رانندگان تاکسی خبر داد و گفت: در بخش رانندگان، بیمه حدود 8000 نفر حذف شده است. بنابراین 8000 نفر از پشت نوبتی ها جایگزین می شوند. این فهرست جدید دریافت شده و همکاران ما در حال پالایش هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر قم نرخ گذاری ثابت را اجحاف در حق تاکسیرانان و شهروندان دانست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از ثبت نام 300 نفر از تاکسیرانان در مرحله دوم طرح دریافت تسهیلات نوسازی تاکسی های فرسوده خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۱    
نصر: مدیر عامل شرکت تعاونی تامین نیاز صنف تاکسیرانان کلانشهر تبریز در واکنش به اظهار نظر یکی از مخاطبان در خصوص تخصیص سهمیه 500 لیتری به تاکسی ها گفت: دریافت این میزان سهمیه برای رانندگان تاکسی کذب است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه تسهیلاتی در نظر گرفته شده است تا رانندگان تاکسی بتوانند جهت تعویض مخزن CNG خودروی خود اقدام کنند، گفت: با توجه به گران تر شدن مخازن مبلغ این تسهیلات از پنج میلیون تومان به 7.5 میلیون تومان افزایش یافته است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران در خصوص سرانجام نصب دستگاه کارتخوان در تاکسی های پایتخت سخن گفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری آستارا گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی مطالبه اصلی و جدی تاکسیرانان این شهر است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۹    
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری آستارا گفت: خودروی سمند سورن پلاس با قیمت 274 میلیون تومان برای نوسازی و جایگزینی تاکسی های درون شهری در نظر گرفته شده است که قیمت آن منصفانه نیست و بسیاری از تاکسیرانان به لحاظ مالی، توان پرداخت این مبلغ را ندارند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۴:۲۷    
در جریان اعتصاب های سراسری در کاتالونیا و دیگر مناطق اسپانیا، کارکنان شبکه بهداشت، معلمان و راننده های تاکسی، به خیابان ها آمده و تظاهرات کردند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی- جام جم آنلاین- "احمد محبی" دراین خصوص افزود: با توجه به برودت هوا در روزهای گذشته و کاهش افت فشار گاز در شهر مشهد جایگاهای سوخت گاز جهت تامین مصرف خانگی از دسترس خارج شد که با پیگیری های صورت گرفته از روزهای ابتدایی دو جایگاه در شرق و مرکز شهر مشهد در دسترس تاکسیرانان قرارگرفت که در ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر معاونت تاکسیرانی سازمان شهرداری همدان با بیان اینکه 65 درصد ناوگان تاکسیرانی همدان فرسوده است گفت: به دنبال این هستیم برای نوسازی خودروها تسهیلاتی در اختیار تاکسیرانان قرار گیرد.