سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۱۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاکسیرانان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
داستان نرخ های متفاوت تاکسی ها و آژانس ها داستان امروز و دیروز نیست و مردم از چند نرخی کرایه ها گلایه دارند.
سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از انجام تبلیغات بر روی تاکسی های پایتخت با هدف ارتقای درآمد رانندگان تاکسی طی هفته های آینده خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۰    
عرشیان از جریمه 100 هزار تومانی تاکسیرانان فاقد ماسک و تاکسیرانانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از جریمه یکصد هزار تومانی تاکسیرانان فاقد ماسک و تاکسیرانانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از افزایش 25 میلیون تومانی وام نوسازی ناوگان تاکسیرانی تا سقف 95 میلیون تومان خبر داد.
آذرمغان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۴    
جلسه مشترک سرپرست شهرداری و سازمان حمل و نقل همگانی شهر گرمی با نماینده تاکسیرانان و مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۲    
در این بسته خبری از ضدعفونی معابر و اماکن پرتردد شاهرود و 6 شهرستان تا صدور مجوز تاسیس شهرداری در شهر جدید رضوان و ثبت 729 فقره حادثه و سوانح در یاسوج را بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از فعال بودن سایت نوسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی برای متقاضیان ثبت نام تاکسی های سمند و پژو با قیمت جدید خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از الزامی بودن ارسال کد چهار رقمی احراز هویت به سیم کارت اختصاصی تاکسیرانان برای صدور یا تمدید مجوز فعالیت آنان خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از به کارگیری حمل و نقل ریلی برای انتقال تاکسی های نوسازی شده به نمایندگی های شهرهای متقاضی به دلیل تاخیر در حمل از مبدا خبر داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز مرحله سوم توزیع لاستیک یارانه ای به قیمت مصوب کارخانه ویژه تاکسی پژو در سال جاری در بین تاکسیرانان خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از بکارگیری حمل و نقل ریلی برای انتقال تاکسی های نوسازی شده به نمایندگی های شهرهای متقاضی به دلیل تأخیر در حمل از مبدأ خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تدوین برنامه ای برای پوشش بیمه بیکاری برای چهارگروه از افراد بعد از دستور مقام معظم رهبری گفت: متن برنامه با وزارت رفاه نهایی و ارسال شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از شرکت 167 نفر از رانندگان ناوگان تاکسیرانی قزوین در مرحله اول طرح نوسازی تاکسی های فرسوده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۶    
شهردار اسدآباد گفت: مجوز تاکسیرانی رانندگانی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکنند باطل خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری خرم آباد از توزیع هشت هزار ماسک بین تاکسیرانان این شهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۱۵    
شهردار مرند گفت: ما در راستای مقابله با ویروس کرونا، رانندگان تاکسی را ملزم به رعایت ضوابط بهداشتی و زدن ماسک کردیم که در صورت عدم رعایت، برخورد قانونی با آن ها صورت خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۰۶    
خبرهایی از تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی، انتشار کارنامه ارشد و دکتری و برخورد با تاکسیرانان متخلف در خبرهای کوتاه مرور می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک توسط نیرو های گشت و بازرسی این سازمان در قزوین آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تبریز از توزیع یک هزار و 500 سبد کالای حمایتی در بین رانندگان تاکسی این کلانشهر، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز اجرای طرح ویژۀ نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک توسط نیروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه 27 نفر از تاکسیرانان پایتخت به علت ابتلا به ویروس کووید 19 جان باخته اند، گفت: تاکنون بیش از 20 هزار کاور جداکننده میان رانندگان تاکسی توزیع شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ملایر از توزیع رایگان ماسک بهداشتی بین رانندگان حمل و نقل عمومی تاکسی تحت نظارت این سازمان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
از فردا ،10 هزار ماسک سه لایه رایگان بین تاکسیرانان شهر اهواز توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۳    
بجنورد - ایرنا- سرپرست سازمان حمل بار و مسافر شهرداری بجنورد گفت: هشت نفر از رانندگان تاکسی خطی مرکز استان به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی به کمیته انضباطی معرفی شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از رسیدگی به وضعیت بیمه ای تاکسیرانان و پیگیری پرداخت یارانه بیمه ای تاکسیرانانی که از بعد از سال 94 وارد این حرفه شده و از دریافت این یارانه محروم هستند، خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۲    
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تالش گفت: به همه رانندگان تاکسی درون شهری تالش از طرف این سازمان اعلام شده تا از سوار کردن مسافران بدون ماسک خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه برخی از مسافران هنگام سوار شدن به تاکسی ماسک دارند ولی حین حرکت خودرو ماسک را از صورت برمی دارند، گفت: این مسأله باعث ایجاد چالش برای تاکسیرانان و اعمال جریمه آنها می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۰    
اقتصادنیوز : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران : با بیان اینکه پیش از این 5 درصد رانندگان تاکسی از ماسک استفاده نمی کردند و موضوع سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی در ناوگان تاکسیرانی رعایت می شد، گفت: اگر مسافران در این رابطه همکاری کنند، شرایط سختی برای تاکسیرانان ایجاد نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران با اشاره به اینکه پیامک اطلاع رسانی جریمه عدم استفاده از ماسک به همه تاکسیرانان ارسال شده است، گفت: علاوه بر استفاده رانندگان تاکسی از ماسک، مسافران هم باید بر صورت خود ماسک داشته باشند.
شهر: همزمان با آغاز هفته تهران ، تسهیلات معاینه فنی رایگان برای تاکسیرانان نیز به مدت یک هفته در نظر گرفته شد. این تسهیلات سبب افزایش 400 درصدی آمار مراجعه کنندگان تاکسیران به مراکز معاینه فنی شهر تهران در یک هفته شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ساز و کار اعمال جریمه رانندگان و مسافران بدون ماسک توسط پلیس راهور را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۰۷    
در این بسته خبری از آموزش اصول ایمنی به بیش از چهار هزار دانش آموز خرم آبادی تا کاهش 67 درصدی مسافران درون شهری سبزوار و هشدار شهرداری لوندویل به عاملان سد معبر را بخوانید.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
شاخص : مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: تاکنون 247 تاکسیران در کشور و 8 تاکسیران در قزوین بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین : با توجه به افزایش شیوع کرونا با تاکسیرانانی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد قانونی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات ستاد معاینه فنی شهر تهران جزئیات رایگان بودن خدمات معاینه فنی تاکسیرانان تهرانی در هفته تهران را تشریح کرد.
وی افزود: جهت حمایت از تاکسیرانان هزینه مراجعه اول خودروهای تاکسی با احتساب 50 درصد تخفیف در مراکز معاینه فنی شهر تهران لحاظ می شود و مابه التفاوت آن توسط سازمان تاکسیرانی پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان تا 23 مهر ماه تمدید شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از تمدید مهلت ثبت نام برای دریافت وام شش میلیون تومانی ویژه کرونا در سامانه کارا تا پایان مهر خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از توزیع ماسک رایگان بین تاکسیرانان تبریز و ضد عفونی تاکسی ها خبر داد. سعید بشیریان بناب، امروز با اعلام این خبر گفت: با توجه به شرایط شهر تبریز در موج سوم شیوع ویروس کرونا ...
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
عصر خودرو- طبق قانون سازمان تامین اجتماعی تمام رانندگان وسایل حمل و نقل بین شهری مشمول بیمه تامین اجتماعی می شوند، اما تاکنون 15 هزار راننده نتواستند خود را بیمه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز مرحله دوم توزیع لاستیک یارانه ای به قیمت مصوب کارخانه در بین تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حصاری، مدیر کل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در خصوص ممانعت بروزرسانی لیست بیمه تاکسیرانان توسط سازمان تامین اجتماعی به بیان توضیحاتی پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
قنادان گفت: در نیمه مرداد ماه فهرست 7 هزار از تاکسیرانان به سازمان تامین اجتماعی ارسال شده اما هنوز جایگزینی صورت نگرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل نامنویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت بروزرسانی و اصلاح فهرست رانندگان حمل و نقل عمومی شهری به دنبال تفاهم نامه منعقدشده با سازمان تاکسیرانی و سازمان شهرداری ها توضیح داد و گفت: واقعیت این است که مشکل اجرای تفاهم نامه ما نیستیم ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۱    
قنادان با بیان این که بنا به گفته مسئولان تامین اجتماعی، لیستی که آنها از مشاغل در اختیار دارند تفکیک شده نیست، گفت: رانندگان آژانس و رانندگان اتوبوس در لیست تامین اجتماعی در کنار راننده تاکسی است و آنها لیست تفکیک شده نداشتند که وزارت کشور برای تسریع امور این لیست را به صورت تفکیکی در اختیارشان ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران، در خصوص آخرین وضعیت اجرای تفاهم نامه به روزرسانی لیست بیمه تاکسیرانان از سوی تأمین اجتماعی، اظهار کرد: همان طور که می دانید از سال 1394 فهرست مشمولان یارانه حق بیمه رانندگان درون شهری اصلاح نشده است که بر همین اساس در بهمن ماه سال گذشته یک تفاهم نامه فی مابین ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به اینکه با به روز رسانی لیست بیمه رانندگان تاکسی می توان افرادی که راننده نیستند را حذف و در همان سقف، رانندگان واقعی را به لیست اضافه کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از توزیع 20 هزار ماسک قابل شست وشو بین تاکسیرانان پایتخت خبر داد و گفت: انجام تست کرونا با تخفیف 30 درصدی برای رانندگان تاکسی انجام می شود.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۲    
هرازگاهی ماسک کهنه و چرکش را به زیر چانه اش هل می دهد و کمی بعد، دستکش های لاتکس زهوار در رفته اش را با نوک انگشتانش محکم می کند، طوری که به نظر برسد حواسش به بهداشت سر و صورتش جمع است ...