یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۳۷Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاکسیرانان»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر بخش توسعه و برنامه ریزی تاکسی رانی استان گفت: از آنجا که اولین برخورد یک زائر یا گردشگر در مشهد می تواند با یک تاکسیران باشد، تلاش شده موجبات رضایت زوار فراهم شود. در همین راستا آموزش هایی برای تاکسیرانان مشهدی از جمله مشتری مداری اجباری شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم توجه به تمدید بیمه حوادث و عمر تاکسیرانان تاکید کرد.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
ایلنا: مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی کشور از کاهش چشمگیر آمار ابتلا به کرونا در بین تاکسیران ها پس از واکسیناسیون خبر داد. مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی کشور درباره ثبت نام سرویس مدارس همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: در حوزه سرویس مدرسه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران توضیحاتی در مورد بیمه عمر، حوادث و تکمیلی تاکسیرانان ارائه داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نزدیکی پایان قرارداد بیمه تکمیلی تاکسیرانان گفت: غفلت و کوتاهی از بیمه تکمیلی رانندگان برای آنان مشکلاتی را ایجاد می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از انعقاد تفاهم نامه این سازمان با صندوق کارافرینی امید به منظور پرداخت تسهیلات ویژه به تاکسیرانان به جهت مجهز شدن تاکسی های درون شهری به دستگاه کارتخوان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از بخشش 100 درصدی آبونمان تاکسیرانان کرونایی تا دو ماه پس از زمان ابتلا به این بیماری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری بندر آستارا گفت: تاکسیرانان برای بهره مندی از بیمه تامین اجتماعی، باید در سامانه اطلاعات ملی حمل و نقل( سامح )ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مشکل بیمه رانندگان تاکسی در نشستی با حضور نمایندگان مجلس، سازمان تامین اجتماعی و اتحادیه تاکسیرانان بررسی شد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
محمد روشنی، که به مشکلات شهروندان تهرانی در حوزه تاکسیرانی از طریق سامانه 1888 پاسخ داد، درباره موضوعاتی که مطرح شده، تاکید کرد: مهم ترین مشکلی که تاکسیرانان با آن روبرو هستند، افزایش قیمت خودرو است
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: فرآیند ارسال پیامک و تعیین نوبت واکسیناسیون کلیه تاکسیرانان مالک و کمکی در دوز اول به پایان رسیده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری بندرآستارا گفت: در ناوگان حمل ونقل این سازمان، دو هزار و 700 راننده تاکسی و کمکی بار و مسافر فعال وجود دارد که در مرحله نخست، حدود 70 درصد این تاکسیرانان علیه بیماری کووید_19 واکسینه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کمیسیون فنی و عمرانی و حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر همدان گفت: برای پیگیری و حل مشکلات رانندگان ناوگان تاکسی درون شهری، راه اندازی یک تشکل صنفی ضروری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از اتمام واکسیناسیون رانندگان تاکسی این کلانشهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران توضیحاتی درباره روند واکسیناسیون رانندگان تاکسی، اختصاص وام به تاکسیرانان، فرسودگی و نوسازی تاکسی ها ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین گفت: از پانزدهم شهریورماه امسال، کلیه خدمات این سازمان به رانندگان ناوگان بار و مسافر منوط به ارائه کارت واکسیناسیون کرونا است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۱    
ماجرا از یک استوری شروع شد؛ از صفحه ای اینستاگرامی که مدعی بود شبکه تاکسی های بیسیم (133 و 1830) در مشهد به بیماران کرونایی خدمت ارائه نمی کند.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۱    
در فاصله 5 دقیقه ای ترمینال در محوطه فرودگاه امام دپوی تاکسیرانی به عنوان کمپ استراحت برای تاکسیرانان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران توضیحاتی درباره آمار معاینه فنی خودروهای تهران از ابتدای سال و تعمیرگاه های مستقر در مراکز ارائه داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری گفته، پروانه کار رانندگان تاکسی که واکسن نزنند، تمدید نمی شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۶    
در این بسته خبری از مرمت و احیای بافت کوچه چهل پیچ شاهرود تا تامین روشنایی مسیر سلامت زرند و همکاری تاکسیرانان قزوینی در جابه جایی کارشناسان مرکز بهداشت را بخوانید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۱    
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تالش از آغاز واکسیناسیون تعداد 447 نفر از تاکسیرانان این شهر علیه بیماری کووید_19 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۷    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی شهرداری مشگین شهر از واکسیناسیون حدود 60 درصد تاکسیرانان این سازمان علیه بیماری کرونا خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۶    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری بندرآستارا از آغاز مرحله نخست واکسیناسیون تاکسیرانان این شهر علیه بیماری کووید_19 خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ایام محرم، جمعی از رانندگان ناوگان تاکسیرانی شهر تهران با تجمع در میدان فلسطین و حرکت به سمت میدان امام حسین(ع) در سوگ و رثای شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اقامه عزا کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: حدود 500 تاکسیران این شهر هنوز موفق به دریافت دز اول واکسن کرونا نشده اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۴    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری رودسر از آغاز مرحله نخست واکسیناسیون 525 نفر از تاکسیرانان این شهر علیه بیماری کووید_19 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۹    
سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری فومن از آغاز واکسیناسیون 600 نفر از تاکسیرانان این شهر علیه بیماری کووید_19 خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۴۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: بنا به درخواست سازمان فردوس ها، فراخوانی به رانندگان تاکسی های وَن برای کمک به بهشت رضا (ع) و بهشت رضوان ارسال شده است و افرادی که تمایل داشته باشند می توانند درخواست شان را ارائه کنند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
میثم مظفر عضو شورای ششم شهر تهران پس از استماع گزارش سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با تقدیر از واکسیناسیون تاکسیرانان گفت: در دوره گذشته با نوسازی ناوگان تاکسیرانی، سازمان تاکسیرانی را با 700 عدد تاکسی نو تحویل دادیم که حرکتی جهشی بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از تزریق بیش از 3 هزار 800 دُز واکسن کرونا به تاکسیرانان این شهر خبر داد و گفت: برنامه واکسیناسیون تاکسیرانان با سرعت بیشتر و به صورت کامل و تا دریافت واکسن توسط آخرین تاکسیران ادامه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۴    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در مورد میزان مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت، گفت: طبق محاسبات ما حجم طلب سازمان به 360 هزار میلیارد تومان می رسد و سازمان بر این میزان ادعا دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۴:۳۱    
قائم مقام سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه با اشاره به ادامه روند واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی این شهر، گفت: تا به امروز( 17 مرداد) قریب 500 نفر از این تعداد واکسن کرونا دریافت کرده اند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۲۱    
از اسفند سال 98 تاکنون که کشور با شیوع ویروس کرونا مواجه شد، تعداد زیادی از رانندگان تاکسی بر اثر ابتلا به این ویروس کشنده جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: از شنبه بیش از 15 هزار تاکسیران و راننده آژانس های تحت نظارت سازمان تاکسیرانی این شهر علیه ویروس کرونا واکسینه می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری اصفهان از رانندگان حمل و نقل عمومی اعم از تاکسی های پلاک ت، سرویس مدارس و آژانس و اینترنتی درخواست کرد با همراه داشتن کارت شهری معتبر خود جهت انجام واکسیناسیون به مرکز تجمیعی واکسیناسیون ورزشگاه گل نرگس واقع در پل تمدن مراجعه کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۰    
سرپرست سازمان مدیدیت حمل و نقل شهرداری تالش گفت: افزایش نرخ کرایه تاکسی مطالبه اصلی تاکسیرانان این شهر است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۶    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل همگانی شهرداری مشگین شهر از آغاز نخستین مرحله از واکسیناسیون رانندگان تاکسی علیه ویروس کرونا خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۹    
تعداد زیادی از مردم برای گذران زندگی و برطرف کردن نیاز خانواده، مشغول به کار در تاکسی و اتوبوس های شهری هستند، شغلی که بدون مرخصی است و در سرما و گرما، باد و باران همچنان به کار خود ادامه می دهد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مریم قلی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این باره گفت: یکی از مواردی مطرح در این حوزه مبحث تاکسیرانان امانتدار است و از آنجایی که تعداد زیادی از شهروندان با تاکسی تردد می کنند معمولا اشیای گمشده ای در تاکسی ها باقی می ماند. به گفته وی، در سازمان تاکسیرانی، واحد امور اشیای گمشده از [...]
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کانال تلگرامی ایسنا تصاویری از صف واکسیناسیون تاکسیرانان در بوستان ولایت منتشر کرد. انتهای پیام/ خبرگزاری میزان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۴۱    
تصاویری از صف واکسیناسیون تاکسیرانان در بوستان ولایت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاونت فنی مرکز بهداشت استان کرمانشاه گفت: سایت خودرویی مجزا با سه یا چهار لاین برای واکسیناسیون تاکسیرانان کرمانشاهی در ترمینال شهید کاویانی راه اندازی می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ آیت حمیدی افزود: در جهت رعایت هرچه بهتر پروتکل های بهداشتی و دستور العمل های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، سازمان تاکسیرانی اهواز در پنجمین مرحله از توزیع ماسک رایگان، تعداد ده هزار قطعه ماسک سه لایه را بصورت رایگان در اختیار رانندگان حوزه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اهواز قرار داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر از دریافت بیش از 800 دوز واکسن توسط تاکسیرانان خدوم این شهر داد و گفت: برنامه واکسیناسیون تاکسیرانان به صورت کامل و تا دریافت واکسن توسط آخرین تاکسیران ادامه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان، گفت: واکسیناسیون خبرنگاران در زنجان از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده و تا پایان هفته ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تسریع در واکسیناسیون تاکسیرانان تهران و واکسینه شدن همزمان در شش مرکز خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۶    
به گزارش خبرخودرو، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از آغاز واکسیناسیون سراسری تاکسیرانان کشور از هفته آینده خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اورژانسی ها معلمان، تاکسیرانان و کارکنان تجهیزات پزشکی را نیز واکسینه می کنند.