دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۶:۰۶Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروی داخلی»

صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خودرو در بازار نوسان قیمت زیادی داشت به طوری که برخی خودروها گرانی و برخی نیز کاهش قیمت را تجربه کردند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق آخرین قیمت ها از محصولات ایرانخودرو و سایپا، تارا اتوماتیک با یک میلیارد و 80 میلیون معامله شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خمین در مجلس گفت: در صورتی که سازوکار واردات اصلاح شود نه تنها خودرو با قیمت مناسب به دست مصرف کننده می رسد بلکه خودروسازان نیز انگیزه لازم برای ارتقای کیفیت را پیدا خواهند کرد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، دوشنبه، 21 خرداد 1403، در اکثر محصولات، دچار نوسانات قابل توجهی شده است. طوری که در اغلب خودرو های داخلی و مونتاژی این نوسان به چشم می خورد، اما همچنان در برخی از موارد معدود قیمت آنها ثابت مانده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، یکشنبه 20 خرداد 1403 و در دومین روز کاری هفته، روند رکودی روز گذشته را تکرار می کند. هرچند اغلب خودروهای داخلی و مونتاژی بازار نوساناتی پیدا کردند، اما میزان این تغییرات بسیار محدود است.
طلا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کوییک GX دنده ای در بازار آزاد 427 میلیون فروخته می شود اما خرید شاهین اتومات 820 میلیون آب می خورد
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 16 خرداد 1403، پس از تعطیلی دو روز پیش، بدون نوسان نسبت به روز گذشته کار خود را آغاز کرد و تمامی محصولات داخلی، مونتاژی و وارداتی با همان نرخ های ابتدای هفته به فروش می رسند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از نیم قرن رانت کافی است. خودروی داخلی باید با خودروی خارجی رقابت کند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نتا جی تی محصولی است که توسط بی ام کارز گروه بهمن به کشور وارد شده است. شاید تعجب کنید اما شتاب صفر تا صد این خودروی برقی جذاب تنها 3.7 ثانیه است. قیمت جهانی نتا جی تی حدود 24500 دلار است که به پول ایران معادل تقریبا 1.4 میلیارد تومان می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۲:۰۲    
ریزش قیمت خودرو امروز هم ادامه پیدا کرد؛ به طوری که بازار شاهد کاهش یک تا 10 میلیون تومانی قیمت ها بود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، سه شنبه 8 خرداد 1403، بدون تغییر نسبت به روز گذشته در ثبات کامل قرار دارد. طوری که تمامی محصولات داخلی و مونتاژی در صبح امروز مانند روز گذشته تغییر قیمتی پیدا نکرده اند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز، یکشنبه 6 خرداد 1403، در دومین روز هفته در محصولات داخلی و مونتاژی با افت و خیز کار خود را آغاز کرد. اکثر محصولات افزایش قیمت دارند، اما در این میان تعداد معدودی از آنها ارزان شدند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، شنبه 5 خرداد 1403، به دلیل تعطیلات روزهای گذشته بدون تغییر باقی ماند. در حال حاضر قیمت تمامی محصولات باثبات گزارش می شود و تغییری نسبت به هفته گذشته پیدا نکرده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، دوشنبه 31 اردیبهشت 1403، وارد سومین روز رکودی خود شده و تغییر چندانی پیدا نکرده است. در این میان خودروهای مونتاژی و وارداتی، کمترین تغییر را نسبت به روز گذشته تجربه می کنند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان دلایل مختلفی را برای افزایش قیمت رانا عنوان می کنند. یکی از این دلایل، افزایش قیمت مواد اولیه و قطعات خودرو است. همچنین، کمبود عرضه این خودرو در بازار نیز در گرانی آن نقش داشته است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، شنبه 29 اردیبهشت 1403، یکی از عمیق ترین رکود های خود را تجربه می کند. حجم معاملات بازار به کمترین حد خود رسیده و حتی محبوب ترین محصولات بازار هم مشتری چندانی ندارند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403، با شتاب بیشتری نسبت به روز های گذشته به روند ریزشی خود ادامه می دهد. طوری که اکثر محصولات داخلی و مونتاژی کاهشی گزارش می شوند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403، با افت شدید در اکثر محصولات کار خود را آغاز کرد. اما تعداد معدودی از آنها هم صعودی یا بدون تغییر گزارش می شوند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز یکشنبه 23 اردیبهشت 1403، کار خود را ریزشی آغاز کرد. به نظر می رسد با آغاز عقب نشینی دلار، ترمز بازار خودرو هم کشیده شده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز شنبه 22 اردیبهشت 1403، در اولین روز آغاز هفته تغییری پیدا نکرده و تمامی محصولات داخلی و مونتاژی در شروع روز در ثبات کامل خرید و فروش می شوند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، پنج شنبه، 20 اردیبهشت 1403، کار خود را با افت و خیز شدید نسبت به روزهای گذشته آغاز کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو، چهارشنبه 19 اردیبهشت 1403، با نوسان زیادی گزارش می شود. طوری که صبح امروز بیشتر محصولات داخلی و مونتاژی افزایش قیمت پیدا کردند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قراردادی که چند روزی با انتقاد شدید شورای شهر تهران زیر سوال رفته است و بسیاری از نکات غیرشفاف دارد و معلوم نیست این قراداد سنگین با چه شرکتی امضا شده و چه دلیلی برای این هزینه هنگفت وجود داشته!
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کوئیک محبوب ترین خودروی ساخت داخل در بازار است. البته بخش بزرگی از صحت این جمله به محدودیت های مالی اکثریت جامعه برمی گردد؛ چون در حال حاضر با بودجه 300 تا 400 میلیون تومان کمتر خودروی داخلی و خارجی سر حالی را می توان خرید ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، سه شنبه 18 اردیبهشت 1403، در بیشتر محصولات نزولی یا ثابت گزارش می شود؛ در این بین یک خودرو مونتاژی 50 میلیون تومان ارزان شد.
میثم اروز مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: قانونی که برای تخصیص خودرو داخلی به ایثارگران در سال گذشته وضع شده بود امسال نیز تمدید شده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز دوشنبه 17 اردیبهشت 1403 نسبت به روزهای کاری اخیر، کار خود را با ثبات آغاز کرده است. اغلب محصولات بازار تغییری ندارند و برخی دیگر افت وخیز جزئی را تجربه می کنند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۱    
قیمت خودروی داخلی شاهین کارکرده به 700 میلیون تومان رسید.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز، یک شنبه، 16 اردیبهشت 1403، در بیشتر محصولات روند کاهشی داشت. چنانکه فیدلیتی پرایم پنج نفره یک شبه 20 میلیون تومان ارزان شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: رصد اخبار مرتبط با خودرو از آمار تصادفات به دلیل کیفیت پایین تا قیمت گذاری و زیاندهی صنعت خودروسازی این مسئله را بر همگان ثابت کرده که این صنعت در مسیری قرار گرفته که راه را بر هر نوع پیشرفتی بسته است ...
سراج24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
خودروهای بی کیفیت داخل به همراه نقاط حادثه خیز نقش اساسی و پررنگی در افزایش آمار فوتی های تصادفی داشته اند و تمام مراجع ذی صلاح این دو عنصر را جزو عوامل اصلی تلفات جاده ای عنوان کرده اند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در خبر زیر جدیدترین قیمت خودرو داخلی برای امروز چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403 را بخوانید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۷:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403، صعودی گزارش می شود. قیمت ها در برخی موارد تا 90 میلیون تومان افزایش یافته و در هر دو بازار داخلی و مونتاژی دیده می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: با توجه به سیاست های فولاد مبارکه مبنی بر تولید محصولات ویژه و کیفی، بخشی از این محصولات در سال 1402 در خدمت صنعت خودروسازی قرار گرفت و با توجه به اهداف تعیین کننده برای دو خودروساز بزرگ کشور مبنی بر افزایش تیراژ خودرو و ارتقاء کیفیت خودروهای داخلی ...
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، سه شنبه 11 اردیبهشت 1403، خصوصاً در سایپا به جز وانت زامیاد، تغییر چندانی نکرده و به نوعی می توان گفت ترمز بازار کشیده شده است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: ما به ظرفیت تولید 5 هزار خودرو در روز رسیدیم و تلاش داریم که این را حدود 20 درصد افزایش دهیم که خیلی جهش بسیار بزرگی است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار امروز، شنبه 8 اردیبهشت 1403، نشان می دهد قیمت خودرو در تمامی محصولات نسبت به روز گذشته تغییری پیدا نکرده و با همان قیمت ثابت، بدون تغییر معامله می شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دنا پلاس اتوماتیک رکورددار افت قیمت در بازار امروز بوده که 14 میلیون تومان ارزان تر از روز گذشته و با نرخ یک میلیارد و 86 میلیون تومان خرید و فروش می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز، دوشنبه 3 اردیبهشت 1403، کمترین میزان نوسان را در طول هفته دارد و گویی معاملات بازار به صفر رسیده است. نوسانات در هر دو بازار خودروهای داخلی و مونتاژی، بسیار پایین گزارش می شود.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از گریه شدید حواله داران خوردروی پژو پارس به خاطر افزایش قیمت این خودرو به 700 میلیون تومان در سال 1403 را مشاهده می کنید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معمولا خرید خودرو؛ به دلایل مختلف ازجمله نوسان در تولید و واردات خودرو، نرخ ارز و تورم، با تغییرات زیادی روبه رو می شود. افزایش قیمت خودروهای داخلی در چندماهه اخیر باعث شده است که متقاضیان این خودروها با وسواس و حساسیت بیشتری نسبت به خرید آن اقدام کنند و این وسواس ها باعث می شود که تعداد بازدیدها ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنارسانه_ صفحه یک روزنامه ها به عنوان ویترین در مقابل چشم خواننده است به همین جهت انتخاب تیتر، عکس و مطالب فرعی در این صفحه اهمیت زیادی دارد تا خواننده را به داخل متن بکشاند و همراه خود کند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت پژو پارس سال در بازار می تواند تا حوالی 850 میلیون تا 900 میلیون تومان بالا بیاید.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، سه شنبه 28 فروردین 1403، روند یکسانی ندارد و هر دو بازار خودرو های داخلی و مونتاژی، افت وخیز هایی را تجربه می کنند. در این میان، یکی از محصولات وارداتی بازار 90 میلیون تومان ارزان شده است!
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، دوشنبه 27 فروردین 1403، تحت تاثیر التهابات روز گذشته و جهش نرخ ارز، صعودی گزارش می شود. رشد قیمت در اکثر محصولات داخلی به چشم می خورد، اما باز هم بازار مونتاژی ها تغییر چندانی پیدا نکرده است.
پارس نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو امروز، یک شنبه 26 فروردین 1403 به نسبت صعودی گزارش می شود. اکثر خودروهای داخلی، رشد قیمت دارند ولی در بازار مونتاژی ها به نسبت تغییر چندانی دیده نمی شود.