جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۲۲Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت خودروهای»

اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : قیمت خودروهای پُرتقاضا و مونتاژی در مبدا به واسطه اعمال استانداردهای 85 گانه و همچنین رشد نرخ ارز با افزایش همراه بوده است، اما در این میان قیمت کارخانه ای برخی خودروها بیش از پیش رشد کرده است.
قیمت تارا اتوماتیک تیپ V4 در بازار آزاد امروز با جهش 40 میلیونی به یک میلیارد و 150 میلیون تومان رسید. دناپلاس اتوماتیک 950 میلیون تومان یعنی پنج میلیون بیشتر از دیروز قیمت خورد و دناپلاس شش دنده، دناپلاس ساده و پژو 207 فرمان برقی نیز همین میزان رشد قیمت داشتند.
کوییک دنده ای ساده در بازار آزاد امروز 382 میلیون تومان قیمت دارد. تیبا صندوقدار و تیبا 2 به ترتیب 385 و 390 میلیون تومان قیمت خوردند. ساینا دنده ای 380 میلیون تومان فروخته شد و شاهین اتوماتیک 830 میلیون تومان قیمت خورده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
آخرین قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار آزاد امروز پنج شنبه 10 اسفند 1402 منتشر شد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
بررسی قیمت ها در بازار خودرو، حاکی از افزایش 5 تا 20 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی بود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 919126 / امروز, 00:00 / پول و سرمایه بررسی قیمت ها در بازار خودرو، حاکی از افزایش 5 تا 20 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی بود. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، بازار خودرو همچنان روند صعودی را طی می کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-گروه خودرو : بررسی بازار خودرو طی 25 روز گذشته نشان می دهد که قیمت خودروهای داخلی به سقف یک ساله خود رسیده است. انتظار تورمی، اوج گیری نرخ ارز، عدم عرضه مناسب از سوی خودروساز و رشد تقاضای خودرو در ماه پایانی سال از جمله علل رشد قیمت ها در بازار عنوان می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۳    
اقتصادنیوز: روند رو به رشد قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز هم حفظ شد و با این شرایط نیمی از داخلی ها رشد قیمت داشتند و نیمی دیگر ثبات قیمت را تجربه کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۶۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بررسی ها نشان می دهد قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی در دو هفته اخیر رشد 5 تا 6 درصدی را تجربه کرده و قیمت پژو 207 اتوماتیک با سقف پانوراما نیز با افزایش 60 میلیون تومانی به 980 میلیون رسیده است.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو در روزهای با توجه به افزایش قیمت دلار دچار نوسان شده است و برخی از خودروها با افزایش قیمت و برخی با کاهش قیمت همراه بوده است، در این مطلب به بررسی قیمت محصولات سایپا برای تاریخ امروز دوشنبه 23 بهمن 1402 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۵    
قیمت خودرو در روزهای با توجه به افزایش قیمت دلار دچار نوسان شده است و برخی از خودروها با افزایش قیمت و برخی با کاهش قیمت همراه بوده است، در این مطلب به بررسی قیمت محصولات سایپا برای تاریخ امروز چهارشنبه 9 اسفند 1402 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، قیمت خودروهای صفر کیلومتر و کارکرده در بازار به دلیل شایعاتی که ایران خودرو و سایپا به صورت غیرمستقیم به راه انداخته اند، افزایش یافته است. فعالان بازار خودرو می گویند که زمزمه افزایش قیمت خودرو از سوی خودروسازان، باعث شده که بازار دچار التهاب شود ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
کد خبر: 918939 / دیروز, 00:00 / پول و سرمایه بازار خودرو طی 24 ساعت گذشته شاهد افزایش 3 تا 15 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی بور. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، بررسی روند بازار خودرو طی 24 ساعت گذشته حاکی از آن است که پراید 151 در بازار بدون تغییر ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو با تأکید بر اینکه دولت باید از ابتدای هفته آینده رأی دیوان عدالت اداری را اجرایی نماید، گفت: ترخیص خودروهای وارداتی با تعرفه های قبلی قیمت ها را از 30 تا 40 درصد کاهش خواهد داد.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بررسی قیمت روز و جدید انواع خودرو دنا در تاریخ 8 اسفند ماه. برای مشاهده قیمت کارخانه دنا وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
قیمت خودروهای داخلی امروز ترمز برید. بررسی ها نشان می دهد امروز بیشتر محصولات ایران خودرو و سایپا امروز با افزایش در بازار قیمت گذاری شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت خودروهای داخلی امروز ترمز برید. بررسی ها نشان می دهد امروز بیشتر محصولات ایران خودرو و سایپا امروز با افزایش در بازار قیمت گذاری شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۲    
اقتصاد ایران: در حال حاضر عدم نظارت بر قیمت خودروهای وارداتی به حدی شده که هر شرکت بنا به صلاحدید خود و بدون توجه به ضابطه ها اقدام به افزایش قیمت محصولات می کند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدل دوشنبه امروز پراید 151 307 میلیون تومان 307 میلیون تومان تیبا 380 میلیون تومان 380 میلیون تومان تیبا 2 385 میلیون تومان 385 میلیون تومان ساینا 377 میلیون تومان 377 میلیون تومان ساینا S 397 میلیون تومان 397 میلیون تومان کوئیک دنده ای 380 میلیون تومان 380 میلیون تومان کوئیک R 385 میلیون تومان 385 ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت خودرو در روزهای با توجه به افزایش قیمت دلار دچار نوسان شده است و برخی از خودروها با افزایش قیمت و برخی با کاهش قیمت همراه بوده است، در این مطلب به بررسی قیمت محصولات سایپا برای تاریخ امروز سه شنبه 8 اسفند 1402 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
شاید باورتان نشود اما بد نیست قیمت خودروهای کارکرده در بازار عراق را بدانید. در عراق یک دوج چلنجر 2023 با کارکرد 14 هزار کیلومتر حدود 1.3 میلیارد تومان قیمت دارد. ...
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
براساس اعلام جدیدترین قیمت انواع محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار،قیمت پژو 207 تیپ 5 به 665 میلیون تومان رسید.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اکوایران نوشت: اخیرا قیمت خودروهای گروه بهمن شامل فیدلیتی و دیگنیتی حدود 200 میلیون تومان افزایش داشته و بررسی ها از شورای رقابت، وزارت صمت و سازمان حمایت حاکی است، ظاهرا مجوز افزایش قیمت به این خودروساز داده شده است ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو در روزهای با توجه به افزایش قیمت دلار دچار نوسان شده است و برخی از خودروها با افزایش قیمت و برخی با کاهش قیمت همراه بوده است، در این مطلب به بررسی قیمت محصولات سایپا برای تاریخ امروز دوشنبه 7 اسفند 1402 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: قیمت خودروهای داخلی، مونتاژی و وارداتی در بازار افزایش یافت، براساس آمار گمرکات کشور طی 11 ماه گذشته حدود 8 هزار و 40 دستگاه خودرو وارد شده است ...
اقتصاد آنلاین / فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی قیمت روز و جدید انواع خودروهای ایرانی در تاریخ یکشنبه 7 اسفند. برای مشاهده قیمت صفر ماشین های ایرانی وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.
سلام نو / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
براساس آخرین خبرها از بازار خودرو؛ کوئیک پلاس اتوماتیک 488 میلیون تومان به فروش رفت.
ارتفاع قیمت خودروهای عرضه شده و عدم تطابق آن با قدرت خرید مردم، عدم واردات خودروها طبق وعده ها و عدم وضوح در مورد واردات خودروهای کارکرده، باعث تشدید رکود در بازار خودرو گردیده است.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بازار خودرو چین از سال گذشته درگیر یک جنگ قیمتی شد که بر اثر آن خودروسازان قیمت محصولات خود را طی بازه های زمانی منظم کاهش دادند. این رویه در سال جدید میلادی نیز ادامه یافته است که حاصل آن کاهش شدید قیمت خودروهای هیبریدی است ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت خودروهای مونتاژی در اوایل آذر امسال با تصویب سازمان حمایت، پس از جلسه کارگروه خودروی شورای رقابت، آغاز شد. این تصمیم نشان دهنده ورود سازمان حمایت به دور جدید مسئولیت در حوزه قیمت گذاری است و احتمالاً مسیر افزایش قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی را مشخص می کند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
در میان محصولات سایپا قیمت خودروهای شاهینG ، تیبا صندوقدارSX ، تیبا هاچ بکEX ، کوییک دنده ایR ، کوییک دنده ایS و ساینا دنده ایS مورد ارزیابی قرار گرفتند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بررسی قیمت روز و جدید انواع خودروهای خارجی در تاریخ پنجشنبه 3 اسفند ماه. برای مشاهده قیمت بازار خودروهای وارداتی وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.
قیمت خودرو در روزهای با توجه به افزایش قیمت دلار دچار نوسان شده است و برخی از خودروها با افزایش قیمت و برخی با کاهش قیمت همراه بوده است، در این مطلب به بررسی قیمت محصولات سایپا برای تاریخ امروز شنبه 21 بهمن 1402 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
تا قبل از اینکه موضوع آزادسازی واردات خودرو توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شود، منحنی قیمت خودروهای وارداتی معمولا متاثر از افت وخیز انتظارات تورمی و نرخ ارز در نوسان بود. ا
اسب بخار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هر چند ورود دولت به قیمت گذاری خودرو و سایر کالاها تاکنون نتیجه ای جز زمین زدن صنعت و برهم زدن نظم بازار و سختی و به خطر افتادن معیشت مردم نداشته است، صدور مجوز افزایش قیمت خودروهای مونتاژی را می توان بازی جدید دولت در آستانه سال نو به شمار آورد. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۱    
در این گزارش قیمت خودروهای وارداتی دست دوم ژاپنی را مشاهده می کنید.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
فرارو - افزایش قیمت خودرو های مونتاژی فعلا فقط گریبان گیر حواله داران فیدلیتی و دیگنیتی شده، اما از یک هفته قبل به این طرف تاثیر این اتفاق در بازار آزاد مشهود است و ارقام پیشنهادی فروشنده ها به شکل محسوسی بالا رفته. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
قیمت خودرو در روزهای با توجه به افزایش قیمت دلار دچار نوسان شده است و برخی از خودروها با افزایش قیمت و برخی با کاهش قیمت همراه بوده است، در این مطلب به بررسی قیمت محصولات سایپا برای تاریخ امروز چهارشنبه دو اسفند 1402 پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۷    
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به عنوان متولی جدید قیمت گذاری، مجوز افزایش قیمت خودروهای مونتاژی را صادر کرد. این مجوز پس از اعتراض خودروسازان به پایین بودن قیمت ها و افزایش قیمت ارز صادر شده است ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
درحالی قیمت خودروهای گروه بهمن شامل فیدلیتی و دیگنیتی حدود 200 میلیون تومان افزایش یافته که بررسی ها از شورای رقابت، وزارت صمت و سازمان حمایت حاکی است ظاهرا مجوز افزایش قیمت به این خودروساز داده شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، قیمت خودرو در بازار آزاد امروز چهارشنبه 2 اسفند ماه 1402 بر اساس معاملات انجام شده نسبت به آخرین معاملات روزهای گذشته به شرح زیر است: خودرو قیمت به تومان پژو پارس سال (LX) 1402 745،000،000 پژو 206 تیپ 2 مدل 1401 575،000،000 پژو 206 تیپ 3 پانوراما 1402 615،000،000 ...
مردم فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت خودروهای مونتاژی با مجوز سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، علاوه بر اینکه اعتراض مشتریان را در پی داشته، بازار حواله فروشی این خودروها را نیز داغ کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از افزایش 200 میلیون تومانی قیمت خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی، حواله این خودروها در بازار حدود 400 میلیون تومان خریداری می شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۰۳   + ۸۱ سایت دیگر  
کد خبر: 917638 / دیروز, 07:02 / پول و سرمایه سازمان حمایت درخواست خودروسازان بخش خصوصی مبنی بر افزایش قیمت محصولاتشان را به دلیل تغییر منبع تامین ارز، پذیرفته و در نتیجه، مبلغ قابل توجهی به قیمت مونتاژی ها اضافه شده است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۶:۴۸   + ۵۲ سایت دیگر  
در حالی قیمت خودروهای گروه بهمن شامل فیدلیتی و دیگنیتی حدود 200 میلیون تومان افزایش داشته که بررسی ها از شورای رقابت، وزارت صمت و سازمان حمایت حاکی است، ظاهرا مجوز افزایش قیمت به این خودروساز داده شده است.