یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۲:۲۷Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هایما»

پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: مشخصات فنی چانگان CS35 و هایما S7 در این گزارش آمده است تا به کمک آن ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز: هایما S5 خودرویی کراس اوور شهری است که معمولا اینگونه خودروها را با نام کامپکت کراس اوور ( Compact Cross over ) در سطح جهان می شناسند.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
با انجام مراسم قرعه کشی، مشتریان نهایی محصول هایما S7 پلاس تعیین شدند.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- با انجام مراسم قرعه کشی، مشتریان نهایی محصول هایما S7 پلاس تعیین شدند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،با انجام مراسم قرعه کشی، مشتریان نهایی محصول هایما S7 پلاس تعیین شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۳    
قرعه کشی هایما S7 پلاس امروز با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد و اکنون نتایج این قرعه کشی اعلام شده است.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قرعه کشی هایما S7 پلاس امروز با حضور نهاد های نظارتی برگزار شد و اکنون نتایج این قرعه کشی اعلام شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۵    
لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو، اولویت، اسامی برندگان نهایی و نتایج فروش فوق العاده ایران خودرو در تیر 1400 (بخشنامه 4380 - فروش فوری هایما) پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی اعلام شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۴    
جی پلاس، طرح پیش فروش هایما S7 پلاس از پنج شنبه 24 تیرماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته شد و با پایان یافتن مهلت ثبت نام، قرعه کشی این محصول امروز با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد و اکنون نیز نتایج این قرعه کشی اعلام شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایران خودرو قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو هایما در تیر 1400 (بخشنامه 4380) را برگزار کرد؛ قیمت هایما S7 در این طرح قطعی و موعد تحویل سه ماهه است.
خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۲    
مراسم قرعه کشی طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت 10 صبح امروز یکشنبه 27 تیرماه آغاز شده است. مشخصات متقاضیان منتخب این طرح از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اعلام و همچنین پیامک اطلاع رسانی برای منتخبان ارسال خواهد شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۰    
نتایج قرعه کشی ایران خودرو هایما S7 امروز یکشنبه 27 تیر ماه مشخص شد. متقاضیان می توانند جهت مشاهده اسامی برندگان با کد ملی به سایت ایران خودرو مراجعه کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده هایما S7 پلاس (مرحله نوزدهم) ساعت 10 صبح امروز (یکشنبه 27 تیر) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۱۵    
اقتصاد نیوز : بازار خودرو در هفته گذشته با افزایش قیمت روبرو شد و مردم به سمت ثبت نام ایران خودرو برای فروش فوق العاده هایما S7 پلاس روی آوردند. جاماندگان سود سهام عدالت هم پیگیر دریافتی خود هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فروش فوری ایران خودرو مرحله نوزدهم امروز به پایان می رسد و اسامی برندگان قرعه کشی با کد ملی و کد پیگیری در سایت ایران خودرو قرار خواهد گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۶    
فرصت ثبت نام مدل جدید خودروی شاسی بلند هایما S7 پلاس ایران خودرو در شرایط فروش فوری و با قیمت قطعی امروز به پایان می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۴    
ایران خودرو قرعه کشی نوزدهمین فروش فوق العاده خودرو با موعد تحویل فوری (فروش نقدی ایران خودرو و بخشنامه 4380) را یک شنبه بیست و هفتم تیر 1400 برگزار خواهد کرد و خریداران نهایی هایما مشخص می شوند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۵    
جی پلاس؛ آمار ثبت نام روز اول فروش فوق العاده مرحله نوزدهم ایران خودرو ویژه تیر ماه اعلام شد که نشان دهنده کاهش چشمگیر افراد ثبت نامی است. در طرح فروش فوق العاده مرحله نوزدهم - تیر ماه 1400 تعداد کدهای رهگیری صادر شده : حدود صد و پنج هزار بوده است. ...
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۱    
عدم توانایی خودروسازان داخلی در عرضه محصولات کاملا جدید، منجر به راه اندازی کسب و کار تولید نسخه های پلاس شده است که هایما S7 پلاس را باید یکی از جدیدترین محصولات این رویه بدانیم. اما هایما S7 پلاس با هایما S7 توربو چه تفاوتی دارد؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
قرعه کشی هایما S7 پلاس که ثبت نام آن از روز پنجشنبه آغاز شده فردا با حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۱    
خودرو شاسی بلند هایما S7 توربوشارژ اتوماتیک توسط ایران خودرو خراسان تولید می شود و قیمت، مشخصات فنی، امکانات رفاهی، تصاویر و تجهیزات ایمنی آن باعث نظرات متفاوت است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۵    
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: قیمت بازار و قیمت نمایندگی خودرو های ایران خودرو امروز جمعه 25 تیر 1400 را در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها به تومان بوده و روزانه بروزرسانی می شود. قیمت خودروهای ایران خودرو خودرو قیمت نمایندگی (تومان) قیمت بازار (تومان) ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایران خودرو فروش فوری هایما اس 7 توربوشارژ اتوماتیک را با موعد تحویل سه ماهه آغاز کرد؛ تاریخ قرعه کشی ایران خودرو در آخرین فروش اینترنتی (نوزدهمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو تحویل فوری - بخشنامه 4380) پس از پایان مهلت ثبت نام اعلام خواهد شد و فرم ثبت نام در سایت ایران خودرو موجود است.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
پدال نیوز: به دنبال تولید دوباره و فروش هایما S7 پلاس در ایران خودرو، مشخصات فنی و تجهیزات این خودرو اعلام شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو، از امروز فروش فوق العاده خودروی هایما S7 پلاس را به مدت سه روز آغاز کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو، نوزدهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات خود را با عرضه تنها یک محصول آن هم برای اولین بار، اجرا می کند. ثبت نام برای شرکت در این طرح از امروز (پنجشنبه) آغاز شده است.
چرخان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۴    
به تازگی گروه صنعتی ایران خودرو نوزدهمین طرح فروش فوق العاده برخی محصولاتش را اعلام کرد. در این طرح که تنها شرایط فروش خودرو هایما اس7 پلاس (توربوشارژ) اعلام شده، قیمت این خودرو به صورت قطعی 640 میلیون تومان بوده و زمان تحویل نیز سه ماهه ذکر گردیده است ...
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۷:۰۳    
شاید پس از بیش از یک سال خودرویی کراس اوور در برنامه فروش یکی از دو خودروساز بزرگ کشور قرار گرفت. ایران خودرو برنامه فروش فوق العاده خودرو هایما S7 را اعلام کرد. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۳:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد خودروی هایما اس7 پلاس را بصورت فروش فوق العاده و با شرایط خاص به متقاضیان واگذار نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ارزش سهام عدالت نسبت به دیروز کاهش یافت، دور جدید فروش هایما آغاز شد و بارش باران در برخی مناطق کشور از اخبار اقتصادی امروز است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایران خودرو از فردا پنجشنبه 24 تیرماه به مدت 3 روز، مدل جدید خودروی شاسی بلند هایما S7 پلاس را در شرایط فروش فوری و با قیمت قطعی به مشتریان عرضه خواهد کرد و مشتریان می توانند پس از گذشت 3 ماه، خودروی ثبت نامی خود را تحویل بگیرند.
جی اس ام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۴۳    
شرکت ایران خودرو جدیدترین طرح خود برای پیش فروش خودروی هایما اس7 پلاس را اعلام کرده که موعد تحویل آن ها سه ماه آینده خواهد بود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
با آغاز تولید مجدد هایما و اجرای تمامی تعهدات معوق به مشتریان در چند هفته آینده، نوزدهمین دوره فروش فوق العاده گروه صنعتی ایران خودرو به عرضه محصول هایما S7 اختصاص یافت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو تیر 1400 برای خودرو هایما S7 پلاس توربوشارژ از فردا پنجشنبه 24 تیر ماه آغاز می شود.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به تازگی گروه صنعتی ایران خودرو، شرایط فروش فوری و فوق العاده هایما S7 پلاس را اعلام کرده است و می خواهد تا از 24 تیر 1400، این کراس اوور مونتاژی را به فروش برساند. ...
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عصر خودرو- شرکت ایران خودرو برنامه فروش فوق العاده هایما S7 پلاس را با قیمت قطعی 640 میلیون تومان و موعد تحویل 3 ماهه اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو فروش فوق العاده خودرو هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک را از فردا پنج شنبه 24 تیرماه عرضه می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در نوزدهمین مرحله فروش فوق العاده، خودرو هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک را با موعد تحویل حداکثر 90 روزه از فردا پنج شنبه 24 تیرماه عرضه می کند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۶    
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: قیمت بازار و قیمت نمایندگی خودرو های ایران خودرو امروز سه شنبه 22 تیر 1400 را در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها به تومان بوده و روزانه بروزرسانی می شود. قیمت خودروهای ایران خودرو خودرو قیمت نمایندگی (تومان) قیمت بازار (تومان) ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت هایما اس7 توربو ( S7 ) در بازار امروز 22 تیر 1400 به 675 میلیون تومان رسید.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۹    
پس از گذشت 10 سال و جولان انواع برندهای چینی شاهد فروش بالای برخی از این برندها در ایران هستیم. برندهای جک و هایما با مدل های S3 و S5 درحال حاضر جزو پرفروش ترین های بازار میان رده ها به حساب می آیند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- قیمت خودرو های داخلی امروز دوشنبه 14 تیر در بازار گران شد. محصولات محبوب و پرفروش سایپا و ایران خودرو، مثل تیبا، ساینا، کوئیک، پژو 206، تندر 90، پژو 405 و سمند با افزایش قیمت فروخته می شوند و هیچ محصولی ارزان نشده است. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دعوتنامه مشتریانی که قبلا خودرو هایما S7 توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل خرداد سال 1399 ثبت نام کرده بودند و تاکنون موفق به دریافت خودرو خود نشده بودند، صادرگردید.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
البته این تفاوت قیمتی در خودرو های پژوپارس tu 5، پژو 206 تیپ 2 و تیپ 5، پژو 207 i دستی و اتوماتیک، دنا، سمند ال ایکس، هایما S7 توربو اتوماتیک و پژو 405 بنزینی GLX با قیمت شان در بازار چیزی در حدود 50 تا 110 درصد است. ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال نشان دهنده بازگشت برخی از خودروهای مونتاژی به خطوط تولید ایران خودرو است. در میان داده های اعلام شده از وضعیت تولید محصولات ایران خودرو نام پژو 2008 خودرو پرطرفدار این شرکت به چشم می خورد ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به اسقبال کم نظیر از خودرو هایما S7 با موتور توربوشارژ و اسنقبال گسترده مشتریان ، شرکت ایران خودرو بر آن است تا در نسخه جدیدی از این خودرو با استفاده از تکنولوژی روز گامی در جهت پاسخگویی به تغییرات سریع سلایق مشتریان و افزایش رضایتمندی ایشان برداشته و بهبودهایی در این خودرو ایجاد نماید. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
در بازار خودروهای صفر و کارکرده به شرح جدول زیر است. در روزهای اخیر در مسیر افزایش قیمت قرار گرفته است. بازار خودرو که از ابتدای هفته همزمان با افزایش قیمت دلار تغییر مسیر داده بود، روز گذشته نیز با افزایش ، خصوصا قیمت خودرو های داخلی قرار گرفته است ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
برد حرکتی خودرو در حالت الکتریکی خالص برابر با 80 کیلومتر محاسبه شده است. زمان لازم برای شارژ کامل باتری سیستم هیبریدی برابر با 5 ساعت است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- بسیاری از خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز شنبه پنجم تیرماه با کاهش قیمت در بازار حضور دارند. محصولاتی مثل پراید، تیبا هاچ بک، ساینا و کوئیک در بین خودرو های سایپا و سمند و تندر 90 در بین محصولات ایران خودرو از یک تا سه میلیون تومان ارزان شدند ...