یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۰۳Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودروهای داخلی»

دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس شورای رقابت -نهادی که نقش اصلی را در قیمت گذاری خودرو و تحولات بازار دارد- با اعلام حمایت از آزادسازی واردات خودرو، این اتفاق را عامل تولید رقابتی و افزایش کیفیت خودروهای داخلی دانست ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۴۵    
در شرایط فعلی که بازار آزاد شرایط مطلوبی ندارد، متاسفانه در زمینه قیمت گذاری خودروها در کارخانه نیز چندان موفق عمل نمی شود. قیمت گذاری خودروهای داخلی طی سال های اخیر با بحث ها و چالش های فراوانی مواجه بوده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۳    
افراد یک جامعه با معیار، سبک زندگی و بودجه های متفاوت به خرید خودروهای داخلی یا خارجی علاقمند هستند و چیزی که مانع خرید یک فرد می شود نداشتن پول لازم برای خودروی دلخواه می باشد. معمولاً این دسته از افراد که بودجه لازم را ندارند برای رسیدن به خواسته خود از روش های مختلفی استفاده می کنند ...
سازوکار پیش بینی شده برای واردات خودرو در مصوبه مجلس موجب تنظیم بازار، ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا، کمک به تولید داخلی، ایجاد رقابت سالم و ارتقا کیفیت خودروهای داخلی می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز با کاهش تعداد زیادی از خودروها همراه است. قیمت خودروهای پژو، دنا و تیبا با کاهش قیمت همراه بودند.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۵    
قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز با کاهش تعداد زیادی از خودروها همراه است. قیمت خودروهای پژو، دنا و تیبا با کاهش قیمت همراه بودند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
این روزها خودروهای تجاری نشده و ناقص کف پارکینگ خودروسازان به بیش از 140 هزار دستگاه رسیده؛ مشکلی که کارشناسان دلیل اصلی آن را کمبود قطعات های تک (high Tech) ناشی از بحران جهانی ریزتراشه ها عنوان می کنند. تهران – اقتصادبرتر – 02 مهر 1400 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ائمه جمعه استان زنجان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهرهای مختلف ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقدیر از سخنان انقلابی رئیس جمهور برای مجمع عمومی سازمان ملل از آزاد شدن واردات خودرو ملاک قرار گرفتن برگ سبز به عنوان سند خوردو و همچنین از تصویب طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار استقبال کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۴    
باشگاه خبرنگاران جوان : قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با ثبات نسبی همراه است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت انواع خودروهای داخلی و خارجی در اولین روز پاییز 1400 اعلام شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
چند روز پیش، مجلس شورای اسلامی طرح آزادسازی واردات خودرو را به تصویب رساند. طرحی که گفته می شود باعث کاهش 30 تا 50 درصدی قیمت خودروهای داخلی خواهد شد و یک بازار رقابتی تر برای خودروسازان می سازد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳    
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: در دو هفته گذشته با روند کاهشی قیمت خودروهای داخلی و خارجی مواجه بوده ایم.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بازار خودروهای داخلی روز سه شنبه با ادامه روند کاهشی قیمت ها روبه رو شد. قیمت پراید کاهش پیدا کرد و گروه پژو، تیبا و دنا برای دومین روز متوالی با کاهش قیمت همراه بودند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حسینی کیا نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی قمیت خودروهای خارجی کاهش پیدا کند، این مسئله بر قیمت خودروهای داخلی نیز سایه می اندازد و به تبع آن قیمت خودرو داخلی نیز پایین می آید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت تمام مدل های پراید با افت مواجه شد. طرح واردات خودرو باعث شده که قیمت خودروهای داخلی نیز تحت تاثیر قرار گیرد. این در شرایطی است که هنوز این طرح منتظر تایید شورای نگهبان است.
خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۲    
بازار خودرو این روزها واقعا رمقی ندارد و فروشندگان در بازار بدون مشتری مانده اند و حتی برخی خودروهای زیر قیمت کف بازار هم معامله نمی شوند. خریدارن منتظر تعیین تکلیف روند حرکتی قیمت خودرو در بازار بیرون از گود نشسته اند و تمایلی فعلا به خرید خودرو از خود نشان نمی دهند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش ها از تداوم روند نزولی قیمت خودرو در روزهای اخیر حکایت دارد تا جاییکه خودروهای داخلی و خارجی با کاهش 5 تا 200 میلیون تومانی قیمت می خورد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: واردات خودرو موجب رقابتی شدن این صنعت و کاهش قیمت خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مصوبه ی مجلس برای واردات خودرو را مشوقی برای افزایش کیفیت و کمیت خودروهای داخلی ارزیابی کرد و گفت: واردات مدیریت شده موجب تنظیم بازار خودرو می شود.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
در بازار خودروهای داخلی پژو 207 دنده ای با کاهش دو میلیون تومانی، 333 میلیون تومان فروخته می شود و بیشترین افت قیمت را به ثبت رسانده است. به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو؛ خودرو های سایپا امروز دوشنبه بیست و نهم شهریور با کاهش یک تا سه میلیون تومانی در بازار فروخته می شوند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه عضو انجمن همگن قطعه سازان کشور معتقد است، آزاد شدن واردات خودرو اگر چه ممکن است باعث کاهش 30 درصدی و حتی بیشتر قیمت خودروهای خارجی در بازار شود، اما تاثیری بر قیمت خودروهای داخلی نخواهد داشت.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت خودرو در گروه خودروهای پژو با کاهش قیمت همراه بود و تعداد زیادی از خودروهای پژو دو تا چهار میلیون تومان کاهش قیمت داشتند. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، در بازار روز یکشنبه قیمت خودروهای داخلی نسبتا با کاهش قیمت همراه بود و قیمت خودروهای گزوه پژو و دنا با کاهش قیمت همراه بودند ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور گفت: قیمت های غیرکارشناسی شورای رقابت از حدود 5 سال گذشته زیان های هنگفتی بر بدنه خودروسازی کشور وارد کرده و صرفا حمایت و نظارت دولت توانسته این صنعت را از ورشکستگی نجات دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سیاه کلی، عضو کمیسیون صنایع مجلس در دفاع از طرح واردات خودرو گفت: نمیتوانیم مردم را مجبور کنیم فقط از دو کارخانه ای که ما میگوییم خرید کنند.
باشگاه خبرنگاران: عضو کمیسیون صنایع مجلس در اظهاراتی کیفیت پایین خودروهای داخلی را تائید کرد. سیاهکلی ، قزوین، آبیک و البرز: * بعضی از خودروهایی که در داخل می سازیم فقط 4 تا چرخ است. * همه کشور بسیج شده 2 خودروساز 700 هزار تا خودرو بسازند. ...
تهیه گزارش های کیفی خودرو، فروش و خدمات پس از فروش، در حالی سال هاست محدود به مراجع خاصی شده که عدم شفافیت در اطلاع رسانی، سبب می شود گاهی ابهاماتی درباره رتبه بندی شرکت های خودرویی به وجود بیاید.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
فعالان بازار خودرو می گویند تحت تاثیر طرح واردات خودرو بر بازار، همه به نوعی منتظر ارزانی خودرو هستند و دست از معاملات کشیده اند.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با نوسان اندک همراه است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۳    
عضو هیات رییسه مجلس گفت: طرح آزادسازی واردات خودرو در جهت ارتقای کیفیت و تعادل قیمت خودروهای داخلی است.
خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
هفته گذشته مجلس شورای اسلامی واردات خودرو را به طور مشروط و محدود آزاد کرد و بعد از گذشت سه سال از توقف واردات رسمی خودرو، این موضوع دوباره بر سر زبان ها افتاد. البته این تنها در حد حرف نبود و در بازار نیز قیمت خودرو خارجی به این تصمیم مجلس واکنش نشان داد ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
طرح مجلس برای ساماندهی صنعت و بازار خودرو در حالی منتظر تأیید شورای نگهبان است که به گفته مجلسی ها، اجرای آن باعث بهبود کیفیت و قیمت خودروهای داخلی و تکمیل نیاز بازار از طریق واردات خودرو خواهد شد. بر این اساس نباید برخی مخالفان به بهانه تولید داخل برای این طرح بهانه تراشی کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۰    
حاشیه سود ناشی از تفاوت قیمت خودروهای داخلی در کارخانه با بازار، محل ایجاد رانت شده است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
هرچند برخی از مدل های خودروهای خارجی در اولین واکنش نسبت به آزادسازی واردات خودرو کمی ارزان شدند اما در خودروهای داخلی فعلا مقاومت قابل مشاهده است و قیمت پراید همان 153 میلیون تومان باقی مانده است.
چرخان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
همیشه در محافل خودرویی وقتی که بحث سرقت و ناامنی می شود، بعد از پراید، نام خانواده پژو 206 همیشه درخشان است. مقاومت ضعیف فلز فریم درب های خانواده پژو 206 ایران خودرو، باعث شده بود که سرقت این خودرو در سه سوت انجام شود ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با ثبات نسبی همراه است.
طرح مجلس برای ساماندهی صنعت و بازار خودرو در حالی منتظر تأیید شورای نگهبان است که به گفته مجلسی ها، اجرای آن باعث بهبود کیفیت و قیمت خودروهای داخلی و تکمیل نیاز بازار از طریق واردات خودرو خواهد شد.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت متوسط بازار آزاد و قیمت نمایندگی خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز شنبه 27 شهریور 1400 را در این گزارش مشاهده کنید.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
در بازار امروز شنبه 27 شهریور ماه قیمت اکثر خودروهای داخلی بین یک تا چهار میلیون تومان نسبت به روز پنجشنبه کاهش داشتند. به گزارش وقت صبح به نقل از فرارو؛ قیمت خودرو امروز شنبه بیست و هفتم شهریور نسبت به آخرین روز کاری هفته قبل، کاهش داشته است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت متوسط بازار آزاد و قیمت نمایندگی خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز شنبه 27 شهریور 1400 را در این گزارش مشاهده کنید.
اقتصاد آنلاین / عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۵۵ سایت دیگر  
خودرو کوییک.اس محصول تولیدی شرکت سایپا، برای نخستین بار در آزمون های کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI)، با چهارستاره وارد جدول خودروهای داخلی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حاشیه سود ناشی از تفاوت قیمت خودروهای داخلی در کارخانه با بازار، محل ایجاد رانت شده است.رانتی که به گفته روح اله ایزدخواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حدود 50 هزار میلیار د تومان برآورد می شود. منبع: اکو ایران
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فعالان بازار می گویند با اجرای طرح آزادسازی واردات خودرو احتمال می رود که قیمت خودروهای وارداتی ارزان شود و این کاهش قیمت به بازار خودروهای داخلی هم برسد. اما آیا خودروهای چینی هم به مصوبه اخیر مجلس واکنش نشان می دهد و ارزان می شود؟
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۰    
قیمت خودروهای داخلی و خارجی، امروز جمعه 26 شهریور در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر بوده است. به گزارش وقت صبح به نقل از باشگاه خبرنگاران، قیمت خودرو های داخلی در جدول زیر بر اساس نرخ اعلام شده در بازار آزاد خودرو تعیین شده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۱۱۳ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر بوده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر بوده است.
تجارت نیوز: هرچند برخی از مدل های خودروهای خارجی در اولین واکنش نسبت به آزادسازی واردات خودرو کمی ارزان شدند اما در خودروهای داخلی فعلا مقاومت قابل مشاهده است و قیمت پراید همان 153 میلیون تومان باقی مانده است. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس بر کاهش قیمت خودروهای داخلی با طرح واردات خودرو تاکید کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۱    
قیمت انواع خودروهای داخلی و خارجی امروز با توجه به کاهش قیمت دلار و تأثیر آن بر بازار خودرو، کاهش محسوسی داشته است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۵۵ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با تغییرات اندک همراه است. بر اساس معاملات انجام شده امروز (25 شهریور 1400) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با اثبات نسبی همراه است. جدیدترین قیمت خودرو های وارداتی در بازار ...
برترین ها / صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۱۶۸ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: طرح ساماندهی بازار خودرو در جلسه امروز مجلس مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب نمایندگان رسید. نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 24 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی با 172 رأی موافق ...